Krzywe nogi - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 06:58   #5191
kamelka2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

Witam! od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek, też mam krzywe nogi i postanowiłam się ujawnić...
Napiszcie proszę jakiego typu mam krzywizne, bo ją ewidentnie mam;/
i czy jest jeszcze jakaś szansa dla moich nóg, żeby wyglądały dobrze. ??
Jeszcze nie byłam u ortopedy, ale mam taki zamiar żeby pójść w najbliższym czasie. Mam strasznie wystające do wewnątrz kolana a łydki na zewnątrz, jak złącze nogi to mam szpare miedzy udami i łydkami.Nie wspomnę juz o tym jak chodzę... okropnie to wygląda kolana kierują mi się do środka, a łydki takim łukiem od zewnątrz idą...
kamelka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:37   #5192
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Krzywe nogi

Kamelka na zdjęciu specjalnie nic nie widać, a to, że komuś się nie łączą uda i łydki to nic nie znaczy, nie przesadzajcie. Jeśli idą Ci kolana do środka to zapewne masz X. Z tym, że jeśli do tej pory nie byłaś u lekarza a zapewne gdybyś miała bardzo krzywe nogi to rodzice by zauważyli i zabraliby Cię, to może trochę na siłę szukasz sobie problemu a nic nie widać? Ktoś Ci kiedyś powiedział, że masz krzywe nogi czy to Twój pomysł? I nie mówię tu o jakiś "życzliwych koleżankach " tylko własnie np. rodzinie.
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:01   #5193
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez kamelka2222 Pokaż wiadomość
Witam! od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek, też mam krzywe nogi i postanowiłam się ujawnić...
Napiszcie proszę jakiego typu mam krzywizne, bo ją ewidentnie mam;/
i czy jest jeszcze jakaś szansa dla moich nóg, żeby wyglądały dobrze. ??
Jeszcze nie byłam u ortopedy, ale mam taki zamiar żeby pójść w najbliższym czasie. Mam strasznie wystające do wewnątrz kolana a łydki na zewnątrz, jak złącze nogi to mam szpare miedzy udami i łydkami.Nie wspomnę juz o tym jak chodzę... okropnie to wygląda kolana kierują mi się do środka, a łydki takim łukiem od zewnątrz idą...
Dziewczyno, masz swietne nogi! i jakie lydki ladnie umiesnione
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 17:08   #5194
joanna00111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 36
Dot.: Krzywe nogi

kamelka2222 z twoimi nogami jest wszystko ok,sa zgrabne i proste ,raczej cos nie tak z twoja glowa !kazda z nas chcialaby takie nogi !
joanna00111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 19:57   #5195
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Steilar Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Czy któraś z was ćwiczyła może mięśnie łydek w celu ich rozbudowy? I czy są jakieś rezultaty tzn mniej widać krzywizne? Bo mi ćwiczenia które wykonuje Amillka raczej już nie pomogą więc może ćwiczenia łydek dadzą jakiś efekt.
ja caly czas cwicze na miesnie lydek dopiero teraz widze pierwsze efekty a cwicze juz okolo roku i naprawde juz bylam zalalmana ale teraz juz sie nie poddaje moze uda sie cos ruszyc.
ps .dziewczyny dzis wyskoczylam na miasto w obcislych leginsach ~(takich imitujacych jeans) do tego wlozylam sobie na lydki takie ala getry (takie jak nosza tancerki lub gimnastyczki -takie bardzo luzne skarpety bez tej czesci ma stope kurcze nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ,no i taka fajna tunike sweter konczacy sie zaraz za pupa ...efekt ...faceci sie ogladali ba nawet pare razy trabili wiec chyba nie jest tak zle ..musze wam powiedziec ,ze naprawde mozna to przytuszowac ...aaaa juz wiem ekler miala jedna fotke z tymi ala skarpetami na lydki polecam

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Kamelka masz swietne nogi dziewczyny co ty wymyslasz lydki swietnie zarysowane naprawde nie wiem co ty sobie wmawiasz tak jak napisaly poprzedniczki powinnnas smialo smigac w spodenkach i sie nie przejmowac
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:12   #5196
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kamelka masz swietne nogi dziewczyny co ty wymyslasz lydki swietnie zarysowane naprawde nie wiem co ty sobie wmawiasz tak jak napisaly poprzedniczki powinnnas smialo smigac w spodenkach i sie nie przejmowac
W zupełności się zgadzam! Kamelka masz bardzo ładne i zgrabne nóżki
Dokładnie widać to na 2 zdjęciu - gdybyś chciała to złączyłabyś je zapewne w kolanach i łydkach, miałabyś wtedy 3 przerwy - a takie nogi są zgrabne!
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:24   #5197
kamelka2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

chyba na zdjęciu musiały tak korzystnie wyjść skoro chwalicie z łydkami nic nie ćwiczyłam,sportów też nie uprawiam,ale dziękuje za miłe słowa nie spodziewałam się,pomimo tego że i tak uważam inaczej;/ chyba jestem jakimś czarnowidzem;/ ale chciałabym przynajmniej nie miec tak wystających kości kolan do wewnątrz... można coś z nimi zrobić?jakieś ćwiczenia czy coś? bo nie prezentują się ładnie w prostych spodniach, już nie wspomne o rurkach, tak wystają.
kamelka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 15:53   #5198
Steilar
Przyczajenie
 
Avatar Steilar
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ja caly czas cwicze na miesnie lydek dopiero teraz widze pierwsze efekty a cwicze juz okolo roku i naprawde juz bylam zalalmana ale teraz juz sie nie poddaje moze uda sie cos ruszyc.
ps .dziewczyny dzis wyskoczylam na miasto w obcislych leginsach ~(takich imitujacych jeans) do tego wlozylam sobie na lydki takie ala getry (takie jak nosza tancerki lub gimnastyczki -takie bardzo luzne skarpety bez tej czesci ma stope kurcze nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ,no i taka fajna tunike sweter konczacy sie zaraz za pupa ...efekt ...faceci sie ogladali ba nawet pare razy trabili wiec chyba nie jest tak zle ..musze wam powiedziec ,ze naprawde mozna to przytuszowac ...aaaa juz wiem ekler miala jedna fotke z tymi ala skarpetami na lydki polecam

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Kamelka masz swietne nogi dziewczyny co ty wymyslasz lydki swietnie zarysowane naprawde nie wiem co ty sobie wmawiasz tak jak napisaly poprzedniczki powinnnas smialo smigac w spodenkach i sie nie przejmowac
Jakie ćwiczenia wykonujesz że zauważyłaś poprawę dopiero po roku? Ćwiczysz w domu czy na siłowni?
Steilar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:41   #5199
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Steilar Pokaż wiadomość
Jakie ćwiczenia wykonujesz że zauważyłaś poprawę dopiero po roku? Ćwiczysz w domu czy na siłowni?
cwicze w domu .Najpierw chodzilam na basen 5 razy w tygodniu po ok . 2 godziny dziennie bo jedna godzine pluwalam swobodnie a 2-ga mialam aquafitu (chodzilam tak pol roku). Ale strasznie schudlam i zaczelam cwiczyc w domu .Robie wspiecia na podescie na palsach ze sztanga (na poczatku bylo ponad 20 kg ale zmniejszylam do ok 15 bo kolana strasznie zaczely mniebolec -niestety szpotawosc daje we znaki ) .Robie 4 serie po 20 wspiec .Jeden dzien cwicze na 2-gi robie przerwe.Aha i 6 razy w tygodniu jade do pracy rowerem w obie strony ok 6 ml w jedna strone .i tyle samo powrot. Cwiczenia silowe robie rano bo po poludniu jade rowerem (takie aeroby )zeby nie spalac miesni .Od jakiegos miesiaca cos ruszylo wreszcie .Ale jestem na plusie kalorycznym .

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kamelka2222 Pokaż wiadomość
chyba na zdjęciu musiały tak korzystnie wyjść skoro chwalicie z łydkami nic nie ćwiczyłam,sportów też nie uprawiam,ale dziękuje za miłe słowa nie spodziewałam się,pomimo tego że i tak uważam inaczej;/ chyba jestem jakimś czarnowidzem;/ ale chciałabym przynajmniej nie miec tak wystających kości kolan do wewnątrz... można coś z nimi zrobić?jakieś ćwiczenia czy coś? bo nie prezentują się ładnie w prostych spodniach, już nie wspomne o rurkach, tak wystają.
mysle ,ze to taka uroda juz - budowa kolan, mozesz nieznacznie bardziej rozbudowac jeszcze miesnie lydek to moze zatuszujesz to co ci przeszkadza ale ja nie widze w nich nic zlego


ekler gdzie ty sie podziewasz ???co u ciebie??jak tyam lydki ?lepiej ?mam nadzieje ,ze sie poprawilo , odezwij sie
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-09-21 o 21:44
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:01   #5200
paletka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywe nogi

<nowy krzywulec>Witajcie Też mam ten problem,ja tak jakby mam tylko zle z łydkami-tak do zewnątrz.I w dodatku mam umieśnione po zewnetrzych str,a po wewnetrzych mniej......mowicie ze rolki?...bede probowac poki co ćwiczeń,potem jak zaczne zarabiac a bedzie nadal zle to pomysle Pozdrawiam.
paletka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:09   #5201
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi

Jestem po osteotomii nóg i nie u pana niewatpliwie dobrego marketingowca Napiontka, tylko u swietnego ortopedy w swoim miescie. Nie zdolalam przejrzec calego forum, jednak wiekszosc Waszych nog nie umywa sie do mojego "starego" kompletu.
Jesli chcecie poznac jakies fakty o osteotomii, a nie rozne ciekawe niekoniecznie prawdziwe historyjki, to czasem bede tu zagladac, w razie pytan odpowiem. Pozdrawiam
soulife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 21:30   #5202
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez soulife Pokaż wiadomość
Jestem po osteotomii nóg i nie u pana niewatpliwie dobrego marketingowca Napiontka, tylko u swietnego ortopedy w swoim miescie. Nie zdolalam przejrzec calego forum, jednak wiekszosc Waszych nog nie umywa sie do mojego "starego" kompletu.
Jesli chcecie poznac jakies fakty o osteotomii, a nie rozne ciekawe niekoniecznie prawdziwe historyjki, to czasem bede tu zagladac, w razie pytan odpowiem. Pozdrawiam
soulife pisz koniecznie mysle ,ze wiele dziewczyn bedzie zainteresowanych informacjami na temat calego zabiegu oraz rekonwalestencji

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez paletka91 Pokaż wiadomość
<nowy krzywulec>Witajcie Też mam ten problem,ja tak jakby mam tylko zle z łydkami-tak do zewnątrz.I w dodatku mam umieśnione po zewnetrzych str,a po wewnetrzych mniej......mowicie ze rolki?...bede probowac poki co ćwiczeń,potem jak zaczne zarabiac a bedzie nadal zle to pomysle Pozdrawiam.
witamy serdecznie
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 23:20   #5203
spinka202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: Krzywe nogi

Napisz proszę trochę więcej o zabiegu i rehabilitacji po zabiegu. Z pewnością nie tylko ja jestem zainteresowana

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Moja prośbę w poprzedniej wiadomości skierowałam oczywiście do soulife
spinka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:34   #5204
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi

Zacznę moze od tego ze najwazniejszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego specjalisty, a mowie o tym dlatego, ze dobrych kilka lat temu uslyszalam od innego ortopedy ze "taka moja uroda" i nic nie da sie z tym zrobic. Jak sie okazalo nic bardziej mylnego.
O osteotomii moge powiedziec ogolnikowo, ze polega na zlamaniu kosci pod kolanem i nastepnie odpowiednim jej ustawieniu, nadaniu normalnej osi. Przy standardowej procedurze, pobiera sie takze przeszczep z biodra, dla uzupelnienia kosci, jednak ja zdecydowalam sie na zakup tzw. syntetycznej kości. A teraz najwazniejsze, czyli rekonwalescencja. Kiedy odchodzi znieczulenie pooperacyjne, ból nadchodzi niesamowity (bo niby zdajesz sobie sprawe ze bedzie bolalo, ale nawet przez mysl by mi nie przeszlo ze az tak!) Nazajutrz po operacji, zostalam wypisana ze szpitala. Od tego momentu normalnie poruszalam sie o kulach, lekko nawet obciązajac noge. Po ok. 3 tygodniach zaczyna sie rehabilitacja. Od tego czasu po ok 2 tyg zaczynalam stawiac pierwsze kroki, ale na dluzej z kulami sie nie rozstawalam. Ostatecznie kule odstawilam po ok. 2,5 miesiaca od operacji. Dla wzmocnienia nogi musialam sie zapisac na silownie, basen.
Co jest istotne, noga ciagle jeszcze pobolewala, zwlaszcza po wysilku, uniemozliwiala mi normalne bieganie, podskakiwanie. Dlatego jeszcze najprawdopodobniej bede miala jeden zabieg, beda mi wyjmowac plytki stabilizujące juz z obu nog.
Po pol roku od operacji pierwszej nogi mialam juz druga i na pocieszenie moge dodac ze bylo juz lepiej, bol byl juz do zniesienia. Mam po jednej na noge, ok. 5 cm blizny, zupelnie mi nie przeszkadzaja
Podsumuwujac, po wielu latach codziennego zadreczania sie, mam w koncu upragnione "nowe" nogi. Chociaz nie sa idealne, to jestem nimi zachwycona. Juz powoli planuje zakup pierwszej spodnicy I powiem jeszcze tylko tyle, ze kiedy tak na nie patrze, wiem ze warto bylo przez to wszystko przechodzic, znosic caly ten bol. Czuje sie lepiej przede wszystkim psychicznie, mam w koncu moze nienajpiekniejsze, nienajzgrabniejsze, ale normalne nogi
soulife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:37   #5205
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

[QUOTE=soulife;22362045]Jestem po osteotomii nóg i nie u pana niewatpliwie dobrego marketingowca Napiontka, tylko u swietnego ortopedy w swoim miescie. Nie zdolalam przejrzec calego forum, jednak wiekszosc Waszych nog nie umywa sie do mojego "starego" kompletu.
Jesli chcecie poznac jakies fakty o osteotomii, a nie rozne ciekawe niekoniecznie prawdziwe historyjki, to czasem bede tu zagladac, w razie pytan odpowiem. Pozdrawiam[/QUOTE

Mozesz napisac kto ja wykonał? Jakie musialas spelnic warunki ,czy byla wykonana na koszt NFZ? Jak wczesniej pisalas mialas zdecydowanie wiekszy problem niz jedna na forum. Jak dokladnie nazywala sie Twoja osteotomia? bo jest ich kilka rodzajow i troszeczke roznia sie w wykonaniu?
I sądze,ze jesli Ty ogladalas nasze zdjecia ,nie powinno byc tak calkiem osobista sprawa pokazanie swoich konczyn)
Czekamy na odpowiedzi

Edytowane przez refleks
Czas edycji: 2010-09-29 o 10:47
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:14   #5206
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi

Mozesz napisac kto ja wykonał? Jakie musialas spelnic warunki ,czy byla wykonana na koszt NFZ? Jak wczesniej pisalas mialas zdecydowanie wiekszy problem niz jedna na forum. Jak dokladnie nazywala sie Twoja osteotomia? bo jest ich kilka rodzajow i troszeczke roznia sie w wykonaniu?
I sądze,ze jesli Ty ogladalas nasze zdjecia ,nie powinno byc tak calkiem osobista sprawa pokazanie swoich konczyn)
Czekamy na odpowiedzi[/QUOTE]

Osteotomia byla osteotomią Puddu i zwazywszy na powazna szpotawosc, rzeczywiscie zostala mi wykonana na koszt NFZ.
Natomiast dziewczyny, musicie mnie zrozumiec, jestem tutaj anonimowo i tak chcialabym zeby pozostalo. Jezeli nie macie oporow przed pokazywaniem zdjec swoich nog czy wyjawianiem szczegolow dot. Was samych to ok, ale nie oznacza to ze powinnyscie oczekiwac od innych tego samego
soulife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 12:00   #5207
samanta000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: Krzywe nogi

Nie rozumiem dlaczego napisałas: "jestem po osteotomii nóg i nie u pana niewatpliwie dobrego marketingowca Napiontka"
Prof. Napiontek jest swietnym specjalista w swojej dziedzinie, przeprowadzal wiele skomplikowanych operacji m. in. blizniaczkom syjemskim a to ze jest na tym forum czesto wspomonany to tylko i wylacznie "zasluga" forumowiczek a nie jego i z tego co wiem to nie jest az tak bardzo zadowolony z tego ze zglasza sie do niego wiele dziewczyn z krzywymi nogami bo jest chirurgiem ortopeda a nie plastykiem.
Pisze to wszystko bo Twoje slowa jakos dziwnie zabrzmialy.
samanta000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 12:34   #5208
klara2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywe nogi

witam
dlaczego zdecydowalas sie na te osteotomię Puddu a nie z wykorzystaniem stabilizatora zewnętrznego typu EBI na przykład i w jakim miście miałaś operację? przyznam , że do tej pory spotkałam się tylko ze specjalistami z Poznania
pozdrawiam
klara2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 12:45   #5209
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez samanta000 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego napisałas: "jestem po osteotomii nóg i nie u pana niewatpliwie dobrego marketingowca Napiontka"
Prof. Napiontek jest swietnym specjalista w swojej dziedzinie, przeprowadzal wiele skomplikowanych operacji m. in. blizniaczkom syjemskim a to ze jest na tym forum czesto wspomonany to tylko i wylacznie "zasluga" forumowiczek a nie jego i z tego co wiem to nie jest az tak bardzo zadowolony z tego ze zglasza sie do niego wiele dziewczyn z krzywymi nogami bo jest chirurgiem ortopeda a nie plastykiem.
Pisze to wszystko bo Twoje slowa jakos dziwnie zabrzmialy.

Nie neguję przeciez umiejetnosci prof. Napiontka, pewnie jest swietnym specjalista. Wyrazilam sie jedynie na temat umiejetnosci jego autopromocji, wystarczy wygooglowac "krzywe nogi+operacja" a w niemalze kazdym poscie, pojawia sie ta sama informacja o mozliwosci wykonania u niego operacji, z podana kwota i linkiem. Ewidentnie ktos go promuje, pewnie ktos od niego. A ze na pewno woli wykonywac operacje powiedzmy ratujace zdrowie to nie ulega watpliwosci, ale te 15 tys/os za krzywe nozki na pewno go ciesza
soulife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 13:10   #5210
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi

ta reklama prof.Napiontka to moja robota....nie wszyscy trafiaja na to forum a juz na pewno nie wszyscy czytaja je od poczatku do konca.Rozglosilam jego klinike,aby jak najwiecej ludzi dowiedzialo sie ze z krzywymi nogami mozna cos zrobic.Uwierz mi ze 3 lata temu sama nie mialam pojecia ,ze taka mozliwosc istnieje.
Zdaje sobie sprawe,ze moze to wygladac ,ze jestem ''naganiaczka'' pacjentow Napiontkowi,ale nic mnie to nie kosztowalo.I nie mam z tego absolutnie zadnych korzysci.
refleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:21   #5211
samanta000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: Krzywe nogi

I chwała Ci za to Refleks ze rozglosilas taka informacje bo wiem po sobie jak trudno znalesc takie wiadomosci a Napiontek jest swietnym specjalista i nie polecasz jakiegos partacza tylko sprawdzonego lekarza . Chcialam tylko aby byla jasnosc ze to wlasnie forumowiczki pisza o nim a nie on o sobie ani nikt "od niego" i zeby nie bylo-ja tez nie jestem od niego
samanta000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:24   #5212
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez refleks Pokaż wiadomość
ta reklama prof.Napiontka to moja robota....nie wszyscy trafiaja na to forum a juz na pewno nie wszyscy czytaja je od poczatku do konca.Rozglosilam jego klinike,aby jak najwiecej ludzi dowiedzialo sie ze z krzywymi nogami mozna cos zrobic.Uwierz mi ze 3 lata temu sama nie mialam pojecia ,ze taka mozliwosc istnieje.
Zdaje sobie sprawe,ze moze to wygladac ,ze jestem ''naganiaczka'' pacjentow Napiontkowi,ale nic mnie to nie kosztowalo.I nie mam z tego absolutnie zadnych korzysci.
I wszystko sie wyjasnilo musicie tylko wiedziec ze nie jest to jedyna osoba, ktora wykonuje tego typu operacje, warto najpierw rozejrzec sie wokol siebie, powypytywac w swoim srodowisku, nie tylko w internecie
soulife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 16:27   #5213
samanta000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: Krzywe nogi

Szkoda ze nie napiszesz w jakiej miejscowosci mieszkasz i gdzie znalazlas takiego lekarza. Ja mieszkam w duzym miescie wojewodzkim i pierwsze od czego zaczelam to wlasnie szukanie lekarza i porady. Musze powiedziec ze wiekszosc lekarzy stwierdzila ze poprostu taka moja "uroda" i oprucz operacji zrobic nic sie nie da. Spodziewlam sie tego i bylam przygotowana na operacje. Zaproponowano mi jednak operacje w ktorej rozciecie na lydce wynosiloby ok. 30cm wiec podziekowalam i oto w ten sposob okazalo sie ze w duzym wojewodzkim miescie nie ma odpowiedniego lekarza. Wiec problemem jest nie tylko znalezienie lekarza ktory na powaznie potraktuje nasz problem ale takze takiego co do ktorego bedzie sie mialo pewnosc ze jest dobrym specjalista i nie zrobi nam krzywdy
samanta000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 18:37   #5214
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi

Mojego cudotworce znalazlam w Białymstoku, nie bede robic z tego tajemnicy, zapomnialam dodac Dostalam sie do niego z polecenia innego dobrego lekarza (oni dobrze w tym swoim swiatku musza sie znac) wiec mialam pewnosc co do jego kompetencji
soulife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:15   #5215
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: Krzywe nogi

a ja nie mogę rozpoznać kształtu moich krzywych nóg. kolana strasznie idą do środka, a ogólnie wszystko jest ładnie. tylko z tymi kolanami mam problem i chciałabym nosić spódnice ale się wstydzę
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:22   #5216
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Ziqu Pokaż wiadomość
a ja nie mogę rozpoznać kształtu moich krzywych nóg. kolana strasznie idą do środka, a ogólnie wszystko jest ładnie. tylko z tymi kolanami mam problem i chciałabym nosić spódnice ale się wstydzę
Patrząc na wygląd kolana to najmniejszy problem
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:43   #5217
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Krzywe nogi

Dziewczyny załóżcie proszę sobie nowy wątek, ten zostanie zamknięty.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.