Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 18:48   #781
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hejooo

Princesska dobrze mówisz - sportowe ciuchy z Lidla są fajne, mam ten stanik, biegam w nim, piorę i cały czas ciasny, dobrze trzyma moje pituty
byłam przed chwilą po szpinak i ludzi tyle, że musiałam się pchać
ja ni kupiłam,ale zawsze słyszałam dobre opinie i z tego co wymacała w sklepie
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
potwierdzam
od 9 marca w promo będą, 27,99 bo gazetkę mam pod ręką akurat

ja tez muszę butki i ramoneskę kupić tylko nie wiem z czego bo znowu tyle wydatków w tym m-cu kopytka mi się podobają, sneakersy też, takie zwykłe botki na koturnie wiązane też
mi się za dużo rzeczy podoba i też nie mam kasy, żeby poszaleć, razem z TŻ wydajemy więcej niż zarabiamy ale zawsze robię sobie listę i kupuje nawet tą jedną rzecz w miesiącu
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Princesska
-po balejażu było naj zawsze mi się podobało
no właśnie mi też się podoba, bo to był prawie blond, ale jednak nie taki chamski spróbują alfą 8,21 jak mi się nie będzie podobać to idę do tej samej fryzjerki,żeby mi zrobiła taki sam jak wtedy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 18:55   #782
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny ratunku. W sierpniu długo schodziłam z koloru i w końcu doszłam do blondu- Syoss miodowy blond. Był idealny.
Potem narzuciłam brązową szamponetkę, brązową farbę i we wrześniu czerń. Potem długo odżywiałam włosy. Pofarbowałam na czarno na początku lutego, mając ok. 10 cm odrost.

No i teraz kupiłam Wellę Koleston 10/16, oxy 6%, oxy 10%, vincent ledier zielony i fioletowy. Chcę sobie zarzucić tę wellę, ale najpierw zejść z czerni. Zrobiłam test na pasemku pod spodem Vincentem zielonym plus oxy 6 na jakieś 35 minut, dolna część rozjaśnia się do ślicznego rudawego brązu, ale góra robi się żółta... Nie chcę mieć znowu kurczaka.

Jak to nałożyć, żeby wyszło równo?
Pomocy.


PS Mam też Syossa 8-52 & Wellę 12/89.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:03   #783
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Mi tak średnio ten opal wybił...w albumie mam 2 fotki po alfie a wcześniej miałam garniery 9 z 9.1 pół na pół i tam też zdjęcie jest. Mała różnica między jednym a drugim była...

Bunny a teraz mam coś pomiędzy 1 a 2 zdjeciu tak w realu
Załącznik 5148730Załącznik 5148731
no to poziom 9 jak nic.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku. W sierpniu długo schodziłam z koloru i w końcu doszłam do blondu- Syoss miodowy blond. Był idealny.
Potem narzuciłam brązową szamponetkę, brązową farbę i we wrześniu czerń. Potem długo odżywiałam włosy. Pofarbowałam na czarno na początku lutego, mając ok. 10 cm odrost.

No i teraz kupiłam Wellę Koleston 10/16, oxy 6%, oxy 10%, vincent ledier zielony i fioletowy. Chcę sobie zarzucić tę wellę, ale najpierw zejść z czerni. Zrobiłam test na pasemku pod spodem Vincentem zielonym plus oxy 6 na jakieś 35 minut, dolna część rozjaśnia się do ślicznego rudawego brązu, ale góra robi się żółta... Nie chcę mieć znowu kurczaka.

Jak to nałożyć, żeby wyszło równo?
Pomocy.


PS Mam też Syossa 8-52 & Wellę 12/89.
dekoloryzacja na 9% oksy to minimum. i mysle ze i tak nie uda ci sie tej rudosci zakryc wyzej niz poziomem 9. wiec te welle odpadaja.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:06   #784
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

czyli jak na całość narzucę zielonego vincenta z wodą 9 to wyjdzie równo? i na to syoss? i na ile minut?

boję się
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:47   #785
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć

Czeko mogłabym Cię prosić o zdanie? Co myślisz o peelingu kawitacyjnym? Może być dla skóry wrażliwej, suchej?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Garnier color naturals 112 arktyczny srebrny blond z wodą 4-4,5%

1, 2, 3- zdjęcia przed
4, 5- zdjęcia czubka głowy po
6- kolor włosów identyczny jaki mam, moje włosy są może odrobinę ciemniejsze ale jak patrzę w lustro w świetle dziennym widzę ten sam kolor, aparatem ciężko mi uchwycić przez szaroburość na dworze, więc wstawiam z neta

Po Vikingu włosy straaasznie szybko mi zrudziały, teraz garnier wyrównał mi bardziej kolor na całości (wcześniej była duża różnica między jasnymi odrostami z poprzednich farbowań a rudą resztą), no i mam taki dziwny kolor.. Ale jest już lepiej Za tydzień alfa i powinno być już pięknie
ale jasniutko juz ladnie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty

Oj tak, w lidlu jak chcę coś kupić z gazetki idę w ten sam dzień kiedy pisze że towar będzie, i to koło 8-9 rano A można nieraz naprawdę fajne rzeczy dostać, mój synek ma 2-pak bluzek i spodenek stamtąd, jakościowo super Cenowo zresztą też

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Dziewczyny wiecie że w sklepach można dostać kolekcję Rihanna dla River Island?
mozna mozna bylam wczoraj, ale jakos specjalnie nie ogladalam wszystkiego, tylko tak pobieznie


Asiu ale super ze bierzecie pieska masz wielkie serducho

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja ni kupiłam,ale zawsze słyszałam dobre opinie i z tego co wymacała w sklepie

mi się za dużo rzeczy podoba i też nie mam kasy, żeby poszaleć, razem z TŻ wydajemy więcej niż zarabiamy ale zawsze robię sobie listę i kupuje nawet tą jedną rzecz w miesiącu

no właśnie mi też się podoba, bo to był prawie blond, ale jednak nie taki chamski spróbują alfą 8,21 jak mi się nie będzie podobać to idę do tej samej fryzjerki,żeby mi zrobiła taki sam jak wtedy
mi tez sie podobasz w tym balejażu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:51   #786
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny a masz jakieś zdanie o farbach Monibello Cromatone? Widzę,że są u mnie w Polwellu za 19,90 i zastanawiam się nad 8,2

Buah dzięki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:07   #787
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

a ja farbnęłam dzisiaj 8,2 Majirela i o dziwo wyszło mi ciemno. Nie ogarniam tej farby, było najpierw normalnie ciemno jak poziom 8, później jasno, a teraz znowu ciemno
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 20:16   #788
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja farbnęłam dzisiaj 8,2 Majirela i o dziwo wyszło mi ciemno. Nie ogarniam tej farby, było najpierw normalnie ciemno jak poziom 8, później jasno, a teraz znowu ciemno
ojej czemu tak dziwnie pewnie i tak pięknie, ja na swoje włosy patrzeć nie mogę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:21   #789
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ojej czemu tak dziwnie pewnie i tak pięknie, ja na swoje włosy patrzeć nie mogę
mam nadzieję, że jest dobrze, mam jeszcze wilgotne. Nie wiem jak Tata poradził sobie z tymi jaśniejszymi pasmami po ombre, najwyżej będę miała plamy co tam, jak już włosy beznadziejne to i kolor nie zrobi mi różnicy

a tak serio to nie mogę się nadziwić, że mając wcześniej takie piękne, jasne włosy, rozjaśniając je, farbując odrost częściej, były w lepszej kondycji niż teraz te ciemniejsze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:25   #790
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
czyli jak na całość narzucę zielonego vincenta z wodą 9 to wyjdzie równo? i na to syoss? i na ile minut?

boję się
to czy wyjdzie rowno nigdy nie wiadomo przy odbarwianiu

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny a masz jakieś zdanie o farbach Monibello Cromatone? Widzę,że są u mnie w Polwellu za 19,90 i zastanawiam się nad 8,2

Buah dzięki
dla mnie gorsze od alfy ocieplaja sie po ok 2 tyg.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że jest dobrze, mam jeszcze wilgotne. Nie wiem jak Tata poradził sobie z tymi jaśniejszymi pasmami po ombre, najwyżej będę miała plamy co tam, jak już włosy beznadziejne to i kolor nie zrobi mi różnicy

a tak serio to nie mogę się nadziwić, że mając wcześniej takie piękne, jasne włosy, rozjaśniając je, farbując odrost częściej, były w lepszej kondycji niż teraz te ciemniejsze
ale ze teraz tez nie jestes z kondycji zadowolona? mimo strzyzenia?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:27   #791
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale ze teraz tez nie jestes z kondycji zadowolona? mimo strzyzenia?
nie no, w dotyku są ok, ale w ogóle nie mają blasku, nie lśnią takie są matowe i bez życia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 20:31   #792
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie no, w dotyku są ok, ale w ogóle nie mają blasku, nie lśnią takie są matowe i bez życia
kitka a moze to wina jakis kosmetykow?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:32   #793
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
W ogóle dziś czasu nie mam
bunny kolor chyba ten najjaśniejszy, pasemka mam nie wiem skąd, którą farbą nie farbuje to pasemka mi wychodzą, może jutro w normalnym świetle na spacerku zrobię zdjęcia to coś powiesz najważniejsze że mi dobrze doradziłaś
Asiu zadzwoń, zapytaj się do kiedy mają te niższe ceny, ja popytam jeszcze koleżanek wolontariuszek z S-ca, może mają jakieś zaprzyjaźnione kliniki co taniej nawet normalnie robią kaskę odkładaj, ja Cię prawie już znam i wole oddać Perełkę Tobie niż obcemu ale wiadomo musi być zgodnie z procedurami i musze was poznać
Jak wszystko pójdzie dobrze- a tylko taką opcję zakładam- to Perełka ma po 15tym wrócić do Śląsk, ja jestem u was w piątek więc albo na weekend albo po weekendzie 16-17 marca by u Was była tylko muszę dopytać ile po szczepieniu ona może mieć zabieg

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Infa ja robiłam 9.21 i mi dobrze chwyciło odrost, ale ja mam dobrze rozjaśniające sie włosy poziom 7
kurcze dzwoniłam tam dzisiaj kilka razy i nikt nieodbiera spróbuje jeszcze jutro
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


Asiu ale super ze bierzecie pieska masz wielkie serducho


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja farbnęłam dzisiaj 8,2 Majirela i o dziwo wyszło mi ciemno. Nie ogarniam tej farby, było najpierw normalnie ciemno jak poziom 8, później jasno, a teraz znowu ciemno
no coś Ty? to co ta farba jakaś porąbana a bardzo ciemno ?

ja chyba jutro wieczorem zrobie to farbowanie bo po tym dzisiejszym myciu to mam niedomytki takie i jutro będą znów tłuste
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:34   #794
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no ja lole tez traktuje jak czlonka rodziny jak cos pomiedzy corka, siostra a przyjaciolka : na pewno nie jak zwierze- ze jest w czyms gorsza ode mnie czy tz i dobrze nam z tym wszystkim lolce chyba zwlaszcza
zawsze mozesz zadzwonic do tej kliniki albo przejsc sie i pogadac na zywo- czy bylaby mozliwosc rezerwacji terminu na kwiecien po cenie marcowej- wiesz powiesz ze to piesek z adopcji itp. weci czesto sa kochajacymi zwierzaki i ida na reke jak slysza ze znajda/adoptowany i w ogole a jakby cos sie nie powiodlo, to zadzwonisz i odwolasz

Eh jak przeczytałam o tej twojej Lolce to aż mi sie za moją kicią tęskno zrobiło Najchetniej ja bym wzięła do siebie, ale wiem ze za moim tatą by mocno tęskniła, no i 12-letniemu kotu miejsce nagle zmieniać...
TŻ by jakos przeżył jak ja bym sie nia zajmowała, bo za kotami to nie przepada. A moja to wogóle od TŻ'a ucieka ciężko bo on to by ją wiecznie tulił i męczył a ona niezbyt chetna
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej



Czeko- mi po perle też się podoba ale jak wolisz c10 to wracaj do niej

Kylie-nie widać jakoś bardzo odcinania się góry, ładne włoski

Kituś-ja bym podcieła trochę przód szczególnie rób boba!

Asiu-super decyzja

Princesska
-po balejażu było naj zawsze mi się podobało
No mi po myciu też sie kolor zaczął na dlugosci podobać I ten cieplejszy odrost czy spód włosów bym przeżyła, ale tego pieczenia, ściągnięcia skóry po farbowaniu Koszmar
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kuszę lodami, a i sama wpierniczylam dzis tyle ciastek ze ooo mamo

KITUS przyczep sobie tak jak ja i juz mam dlugie i odpada problem ze szczotką i szamponem-jeden w ruchu bajer
Ja myśle żeby sobie klipy kupić
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

Czeko mogłabym Cię prosić o zdanie? Co myślisz o peelingu kawitacyjnym? Może być dla skóry wrażliwej, suchej?
Do skóry suchej, wrażliwej jak najbardziej Przy okazji można sonoforezą wprowadzić ampułke jakąś nawilżającą (my to zawsze robiliśmy przy jednym zabiegu), ale cudów nie ma sie co spodziewać. To jest baaardzo delikatny zabieg. Leciutko oczyści niewielkie zanieczyszczenia (jakiś głębszych zaskórników itd nie ma szans), nawilży, ciutke ujędrni. Dla mnie to jest taki lajtowy pielęgnacyjny zabieg
Sama myślałam, żeby sobie kupić taki przyrząd do domowej kawitacji ale głównie w celu nawilżenia bo ja mam skóre mieszaną, ale jednocześnie mam mase suchych placków na skórze czasami


Zebrałam dzisiaj dupsko do ćwiczeń w końcu
Poćwiczyłam z Jillian 30 day shred robie No i dołączyłam sobie taki o trening na talie - niby lajtowy ale jak zaczęłam robic to stwierdzam ze jestem pokraką no i miesnie czuc


http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:37   #795
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny ja to mam problem z jakby łupiezem ostatnio W jednym miejscu na głowie mam takie gniazdko jakby i tam normalnie mam strupki takiego łupieżu jakby, a tak to jak sie podrapie to czuć że mam suchą skóre i podrapie to sie sypie, ale TŻ mi sprawdzał i łupieżu jako tako poza tym jednym miejscem nie mam. I teraz nie wiem co jest, kosmetyków żadnych nie zmieniałam więc jestem pewna że to nie jest ich wina raczej...
Nie wiem czy to może być z AZS związane? Bo na twarzy mam zmiany teraz wokół nosa straszne, normalnie mi taka skorupa suchej skóry aż sie robi I żadne maski, peelingi, kremy nic nie dają rady Moge mieć np jakieś zmiany tego atopowego zapalenia skóry na głowie też??
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:39   #796
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka a moze to wina jakis kosmetykow?
Bunny ja już sama nie wiem odkąd przyciemniłam to przestały mi odpowiadać właściwie wszystkie kosmetyki, których używałam mając takie jasne włosy: Nivea odpadła, Herbal odpadł, wszystkie te ciężkie zaczęły mi obciążać włosy obojętnie jak mało bym ich nałożyła i jak długo bym nie płukała

Więc z tych starych kosmetyków to używam tylko Alterry maski i szamponu czerwonego L'Oreala, a z nowości L'Oreala różowego bez silikonów i tego Garniera żółtego o którym ostatnio pisałaś na blogu.
Nie wiem co już mam na nie kłaść

Fryzjer mi powiedział, że mam przesuszoną trochę tę wierzchnią warstwę włosów i żebym ponawilżała je porządnie, tylko sama już nie wiem czym, jak te porządne maski robią mi przyklap a lżejsze nic

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no coś Ty? to co ta farba jakaś porąbana a bardzo ciemno ?
nie nie, tak normalnie poziom 8 fajnie, że jest ciemniej, tylko zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:40   #797
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Do skóry suchej, wrażliwej jak najbardziej Przy okazji można sonoforezą wprowadzić ampułke jakąś nawilżającą (my to zawsze robiliśmy przy jednym zabiegu), ale cudów nie ma sie co spodziewać. To jest baaardzo delikatny zabieg. Leciutko oczyści niewielkie zanieczyszczenia (jakiś głębszych zaskórników itd nie ma szans), nawilży, ciutke ujędrni. Dla mnie to jest taki lajtowy pielęgnacyjny zabieg
Sama myślałam, żeby sobie kupić taki przyrząd do domowej kawitacji ale głównie w celu nawilżenia bo ja mam skóre mieszaną, ale jednocześnie mam mase suchych placków na skórze czasami
dziekuje za informacje
a zeby oczyscic skore, dodac jej blasku to co polecasz? tak jak pisalam kieeedys, robilam mikro to za mocne dla mnie bylo czy jest jakis zabieg pomiedzy peelingiem kawitacyjnym (lekki zabieg) a mikrodermabrazja diamentowa (za mocne dla mnie)?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:41   #798
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny ja już sama nie wiem odkąd przyciemniłam to przestały mi odpowiadać właściwie wszystkie kosmetyki, których używałam mając takie jasne włosy: Nivea odpadła, Herbal odpadł, wszystkie te ciężkie zaczęły mi obciążać włosy obojętnie jak mało bym ich nałożyła i jak długo bym nie płukała

Więc z tych starych kosmetyków to używam tylko Alterry maski i szamponu czerwonego L'Oreala, a z nowości L'Oreala różowego bez silikonów i tego Garniera żółtego o którym ostatnio pisałaś na blogu.
Nie wiem co już mam na nie kłaść

Fryzjer mi powiedział, że mam przesuszoną trochę tę wierzchnią warstwę włosów i żebym ponawilżała je porządnie, tylko sama już nie wiem czym, jak te porządne maski robią mi przyklap a lżejsze nic

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


nie nie, tak normalnie poziom 8 fajnie, że jest ciemniej, tylko zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje
Kitka a próbowałaś te Timotei Jericho nowe?? Ja mam dwie - wyrazisty kolor i moc i blask, i one właśnie fajnie nawilżają a są lekkie a nie obciążają A też miałam właśnie podobny problem co ty i te dały rade
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:43   #799
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie nie, tak normalnie poziom 8 fajnie, że jest ciemniej, tylko zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje
acha ,ale dziwne swoją drogą czemu tak się dzieje
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 20:47   #800
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje za informacje
a zeby oczyscic skore, dodac jej blasku to co polecasz? tak jak pisalam kieeedys, robilam mikro to za mocne dla mnie bylo czy jest jakis zabieg pomiedzy peelingiem kawitacyjnym (lekki zabieg) a mikrodermabrazja diamentowa (za mocne dla mnie)?
Zależy ile masz do oczyszczania bo generalnie to że szału kawitacja nie robi to sa moje subiektywne odczucia - ale ja mam skóre problemową bardzo.

Po czym wnioskowałaś że mikro była za mocna? Zbyt podrażniona skóra?

Ja bym spróbowała na twoim miejscu kawitacji, a nóż ci podpasuje. Ona oczyszcza ale delikatnie, jest właśnie do wrażliwej skóry przeznaczona. Jak masz np jakieś pojedyncze zaskórniki można sie pokusić o pozbycie sie ich mechanicznie ale tylko u dobrej kosmetyczki która wie co robi
No i koniecznie po kawitacji ampułka jonoforezą, ale to standard raczej

A tak od siebie do domowej pielęgnacji moge ci polecić jakiś krem czy tonik z malutkim stężeniem kwasów - tonik możesz zamówić z mazideł czy jakichś tego typu stron. Co do kremów to mi ciężko coś polecić bo używałam tak naprawde tylko 2 Effaclar K po który mnie wysypało i teraz mam żel z Iwostinu na przebarwienia z laktobionowym kwasem - ale on troszke wysusza.
Także myśle że mogłabyś spróbować takiego toniku - na pewno fajnie by odświeżył skóre i dodał jej blasku
No i peelingi enzymatyczne próbuj - bielenda profesjonalna ma jeden boski
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:56   #801
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zależy ile masz do oczyszczania bo generalnie to że szału kawitacja nie robi to sa moje subiektywne odczucia - ale ja mam skóre problemową bardzo.

Po czym wnioskowałaś że mikro była za mocna? Zbyt podrażniona skóra?

Ja bym spróbowała na twoim miejscu kawitacji, a nóż ci podpasuje. Ona oczyszcza ale delikatnie, jest właśnie do wrażliwej skóry przeznaczona. Jak masz np jakieś pojedyncze zaskórniki można sie pokusić o pozbycie sie ich mechanicznie ale tylko u dobrej kosmetyczki która wie co robi
No i koniecznie po kawitacji ampułka jonoforezą, ale to standard raczej

A tak od siebie do domowej pielęgnacji moge ci polecić jakiś krem czy tonik z malutkim stężeniem kwasów - tonik możesz zamówić z mazideł czy jakichś tego typu stron. Co do kremów to mi ciężko coś polecić bo używałam tak naprawde tylko 2 Effaclar K po który mnie wysypało i teraz mam żel z Iwostinu na przebarwienia z laktobionowym kwasem - ale on troszke wysusza.
Także myśle że mogłabyś spróbować takiego toniku - na pewno fajnie by odświeżył skóre i dodał jej blasku
No i peelingi enzymatyczne próbuj - bielenda profesjonalna ma jeden boski
dziekuje za szczegolowy opis
mikro byla dla mnie za mocna, bo juz podczas zabiegu czulam mocne sciagniecie skory- zabieg robilam rano, a po poludniu mialam troche obolala i czerwona twarz, jak po poparzeniu slonecznym, nastepnego dnia zaczeła mi rogowaciec skora- naskorek sie pogrubil i zaczal sie luszczyc, czasami calymi platami- przez tydzien. Nie chcialabym drugi raz tego przechodzic
Juz wtedy babeczka mi mowila, ze moge przyjsc za miesiac na kawitacyjny, ale po tej bolacej buzi odechcialo mi sie

mowisz ze tonik z kwasami, wnioskuje ze mialby byc z kwasami pha? taki np? http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html

a jesli chodzi o bielende to mowisz o tym peelingu? http://allegro.pl/slay-bielenda-peel...052690843.html
algi z bielendy sa ekstra
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:00   #802
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

naskrobały wariatki

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Trzymaj się tam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no to samo niestety
miłej pracy kochana
Dzieki dziewuszki
jakos dałam rade ale za☠☠☠☠☠☠☠ byl ciezki, ale jestem dumna,że dałam rade.
Nie zabiłam siebie i nikogo innego

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hejooo

Princesska dobrze mówisz - sportowe ciuchy z Lidla są fajne, mam ten stanik, biegam w nim, piorę i cały czas ciasny, dobrze trzyma moje pituty
byłam przed chwilą po szpinak i ludzi tyle, że musiałam się pchać
Zawse bedzie mnie to bawic
Ja jutro musze poszukac stanika sportowego, bo moje bieganie bez niego nie ma przyszłości
Kituś jak tam aparacik?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Eh a ja zaraz uciekam na następną rozmowe o prace, dzisiaj to juz ostatnia
Trzymam mocno kciuki

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Asia Bunny ja też w taki sposób oszczędzam
W sumie teraz oszczędzam na czym się tylko da, głównie na ubraniach- kupuję tanio na all
Jedynie na czym nie potrafię oszczędzać to kosmetyki do włosów, farbowanie, obcinanie i wizyty u kosmetyczki. Ale w końcu nie można sobie wszystkiego w życiu odmawiać
Ja oszczedzam na żarciu
Nie dojem a torebke kupie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej


Czeko- mi po perle też się podoba ale jak wolisz c10 to wracaj do niej

Kylie-nie widać jakoś bardzo odcinania się góry, ładne włoski

Kituś-ja bym podcieła trochę przód szczególnie rób boba!

Asiu-super decyzja

Princesska
-po balejażu było naj zawsze mi się podobało
dziekuje

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie nie, zapuszczam jedynie obetnę za jakiś czas te dłuższe boki na prosto i lecę z koksem hoduję znowu moje piękne włosy długie to jest jednak to wiem, że bym żałowała, gdybym podcięła jeszcze bardziej, myślę że to jednak nie jest fryzura dla mnie
Grunt ,że juz wiesz co dla Ciebie a co nie
Sprobowałas, przekonałaś sie,a włosy szybciutko odrosna

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Pokaż wiadomość
ja tez chcialam cos pokombonowac z wlosami, ale musze poczekac... bo na tescie ciazowym dwie kreski wyszly w ndz i chyba nie bede ryzykowala z platynowym blondem;PP
Gratulejszyn
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:02   #803
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje za szczegolowy opis
mikro byla dla mnie za mocna, bo juz podczas zabiegu czulam mocne sciagniecie skory- zabieg robilam rano, a po poludniu mialam troche obolala i czerwona twarz, jak po poparzeniu slonecznym, nastepnego dnia zaczeła mi rogowaciec skora- naskorek sie pogrubil i zaczal sie luszczyc, czasami calymi platami- przez tydzien. Nie chcialabym drugi raz tego przechodzic
Juz wtedy babeczka mi mowila, ze moge przyjsc za miesiac na kawitacyjny, ale po tej bolacej buzi odechcialo mi sie

mowisz ze tonik z kwasami, wnioskuje ze mialby byc z kwasami pha? taki np? http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html

a jesli chodzi o bielende to mowisz o tym peelingu? http://allegro.pl/slay-bielenda-peel...052690843.html
algi z bielendy sa ekstra
Wiesz nie chce nic mówić ale może być też tak że ta mikro była zwyczajnie źle zrobiona, zbyt mocno. Za mocno ustawiona itd.
Ustawienia trzeba indywidualnie dopasować.
Ja miałam robioną i korundową i diamentową a też mam naprawde wrażliwą skóre której potrafią plamy wyleźć nawet od pędzla. Przy dobrze zrobionej mikro nie powinno być takich objawów jak u ciebie, a robiły ci sie może takie malutkie pęcherzyki jakby z płynem w środku? Ledwo zauważalne naprawde malutkie?
Bo mi to co piszesz wygląda po prostu na zbyt głęboko zrobioną mikro.

Jak masz mocno wrażliwą skóre to możesz ten PHA
Generalnie jakiekolwiek kwasy, możesz też coś z salicylowym, czy glikolowym ale nie wiem jak twoja skóra zareaguje, z salicylowym trzeba uważać bo np niektórych uczula
Generalnie na początek ten z PHA albo np z migdałowym kwasem - też jest delikatny, a potem już jak ci sie skóra przyzwyczai to możesz czegoś z glikolowym spróbować - ale to wiosną albo jesienią.

Tak dokładnie o tym peelingu mówiłam - cudo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:03   #804
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kylie w Decathlonie są zarąbiste sportowe staniki megaśne! Jestem pewna, że utrzymałyby nawet ciężki biust i wcale nie są drogie. 6 dych i naprawdę można dostać super stanior, wg mnie to nie dużo, w końcu chodzi o zdrowie i komfort

a aparacik dziękuję, dobrze focę wszystko naprawdę mam radochę tylko ręce już mnie bolą, bo ciężki jest skubaniec
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:06   #805
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka a próbowałaś te Timotei Jericho nowe?? Ja mam dwie - wyrazisty kolor i moc i blask, i one właśnie fajnie nawilżają a są lekkie a nie obciążają A też miałam właśnie podobny problem co ty i te dały rade
Ja kupiłam Timotei Wyrazisty Kolor szampon i dostałam łupiezu
Myje nim łazienke

W ogole jak sobie zapisałam co musze kupić po wypłacie to nie wiem czy mi jej wystarczy
Torebka, 2 pary butów, jeansy, jakis bluzeczek kilka nowych na wiosne, nietoperka jakiegos na chłodniejsze dni, skórka camelowa...ola boga
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:08   #806
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

A wiecie co - przypomniało mi sie cos apropo wizażu
Bo mój TŻ wie że ja tu przesiaduje, i wchodzi do naszej współlokatorki i patrzy że ona też na wizażu
I potem chodził i "oo idźcie sobie razem powizażować"
Ale mniejsza o to - słuchajcie, wchodze raz do łazienki po tym jak sie wprowadziła tutaj do naszego mieszkania. Patrze kosmetyki nowe postawione, patrze, patrze, myśle, stanęłam i palnęłam "no jak ch*** mieszkam z wizażanką"
Potem obie piałyśmy z tego równo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:09   #807
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz nie chce nic mówić ale może być też tak że ta mikro była zwyczajnie źle zrobiona, zbyt mocno. Za mocno ustawiona itd.
Ustawienia trzeba indywidualnie dopasować.
Ja miałam robioną i korundową i diamentową a też mam naprawde wrażliwą skóre której potrafią plamy wyleźć nawet od pędzla. Przy dobrze zrobionej mikro nie powinno być takich objawów jak u ciebie, a robiły ci sie może takie malutkie pęcherzyki jakby z płynem w środku? Ledwo zauważalne naprawde malutkie?
Bo mi to co piszesz wygląda po prostu na zbyt głęboko zrobioną mikro.

Jak masz mocno wrażliwą skóre to możesz ten PHA
Generalnie jakiekolwiek kwasy, możesz też coś z salicylowym, czy glikolowym ale nie wiem jak twoja skóra zareaguje, z salicylowym trzeba uważać bo np niektórych uczula
Generalnie na początek ten z PHA albo np z migdałowym kwasem - też jest delikatny, a potem już jak ci sie skóra przyzwyczai to możesz czegoś z glikolowym spróbować - ale to wiosną albo jesienią.

Tak dokładnie o tym peelingu mówiłam - cudo
mozliwe, ze byla zrobiona za gleboko. To kupie sobie ten tonik z pha, pozuywam, zobaczymy jak bedzie dzialac na moja skore
dzieki jeszcze raz
a o peelingu pomysle, ciekawe czy jest wydajny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:09   #808
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Timotei Wyrazisty Kolor szampon i dostałam łupiezu
Myje nim łazienke

W ogole jak sobie zapisałam co musze kupić po wypłacie to nie wiem czy mi jej wystarczy
Torebka, 2 pary butów, jeansy, jakis bluzeczek kilka nowych na wiosne, nietoperka jakiegos na chłodniejsze dni, skórka camelowa...ola boga
A no szampony to ja używam tylko te moc i blask i ten z zieloną herbatą, i do blondu, ale ogólnie mi szampony timotei zawsze służyły bo mi wlosów nie obciazaja.
Odżywki raczej bez szału zawsze był,ale te nowe fajne są
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:10   #809
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie w Decathlonie są zarąbiste sportowe staniki megaśne! Jestem pewna, że utrzymałyby nawet ciężki biust i wcale nie są drogie. 6 dych i naprawdę można dostać super stanior, wg mnie to nie dużo, w końcu chodzi o zdrowie i komfort

a aparacik dziękuję, dobrze focę wszystko naprawdę mam radochę tylko ręce już mnie bolą, bo ciężki jest skubaniec
Ja mam teraz problem z piersiami
ostatnio pisałam Wam,ze kupiłam stanik z Kingii 70E i na chwile obecna jest juz za mały Jakbym silikony sobie wstawiła..
Na poczatku to fajnie ale teraz mam problem z bielizna.
Dlatego az sie boje stanik sportowy kupowac

A aparacik to wiem ,że cięzki, bo czasem jak robie zdjecia to mi reka mdleje normalnie
czekamy na jakąś pierwsza powazna sesje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:10   #810
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mozliwe, ze byla zrobiona za gleboko. To kupie sobie ten tonik z pha, pozuywam, zobaczymy jak bedzie dzialac na moja skore
dzieki jeszcze raz
a o peelingu pomysle, ciekawe czy jest wydajny
Nie ma sprawy

Peeling jest wydajny, u nas na pracowni 3 tubki wytrzymały chyba z 3-4 miesiące, na kilka grup po 15 osób
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.