100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 09:48   #5101
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Tak mnie nakręciłyście na to bieganie, że jeśli pogoda się po południu poprawi to też pójdę się sprawdzić... Co prawda bieganie w mieście nie jest niczym zachwycającym ale mam niedaleko fajny park i dość duży skwer więc jest gdzie biegać.
Kiedyś próbowałam troszkę ale kończyło się na niesamowitej zadyszce i przedwczesnym powrocie do domu
Może teraz po tych treningach domowych będzie z moją kondycją lepiej, zobaczymy spróbuję albo dzisiaj pobiegać albo może w niedzielę
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:49   #5102
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale Wam dobrze idzie z bieganiem!. Mam nadzieje, ze nie dlugo bede mogla spokojnie biec 50-60 min.

Wczesniej biegalam na biezni. Marszo-biegiem wytrzymywalam spokojnie 60 min w tym 35-40 min biegu. Bieganie w naturze jest jednak trudniejsze.
A ja na bieżni nie lubię biegać To znaczy jak trzeba to pobiegam, ale zdecydowanie wolę w naturze A najlepiej gdzieś w lesie Bieganie na bieżni szybko mi się nudzi i po kilku minutach mi się odechciewa.

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Tak mnie nakręciłyście na to bieganie, że jeśli pogoda się po południu poprawi to też pójdę się sprawdzić... Co prawda bieganie w mieście nie jest niczym zachwycającym ale mam niedaleko fajny park i dość duży skwer więc jest gdzie biegać.
Kiedyś próbowałam troszkę ale kończyło się na niesamowitej zadyszce i przedwczesnym powrocie do domu
Może teraz po tych treningach domowych będzie z moją kondycją lepiej, zobaczymy spróbuję albo dzisiaj pobiegać albo może w niedzielę
No pewnie, że próbuj! Bieganie może być całkiem spoko Ja kiedyś nienawidziłam biegać... po prostu cholera mnie brała jak miałam biegać, ale teraz już to polubiłam Ja na początku też miałam zadyszki, właściwie dalej mam, ale to uczucie po bieganiu sprawia mi dziką przyjemność i satysfakcję
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:19   #5103
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała po prostu zacząć pić więcej wody, bo faktycznie teraz to wcale jej nie piję... Pewnie to dlatego, ale nie umiem odstawić kawy z mlekiem głupie przyzwyczajenie ... Ze trzy dziennie piję a mogłabym przecież pić wtedy wodę.Muszę ograniczyć się do jednej w domu i jednej w pracy poza tym herbatki i woda, dużo wody.

Jeśli chodzi o tarczycę to już dawno miałam zrobi usg tarczycy tak na wszelki wypadek żeby sprawdzić to i owo, ale nie było czasu żeby wyskoczyć z pracy i zrobić badania. Myślę, że jest ok... Zresztą ja te badania miałam zrobić tylko tak żeby sprawdzić nie było żadnego podejrzenia nadczynności lub niedoczynności. Może jednak je zrobię...
Ja odstawiajac cole, a zaczynajac pic wiecej wody, zaczelam przybierac na wadze, ale jak sie okazalo w moim organizmie brakuje okolo 3 kg wody i trzeba ja pic nie wazne, czy wtedy waga wzrsta, czy nie, ale 1.5 l to mimum. Aczkolwiek jak ja wypije litr to sukces.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
A ja na bieżni nie lubię biegać To znaczy jak trzeba to pobiegam, ale zdecydowanie wolę w naturze A najlepiej gdzieś w lesie Bieganie na bieżni szybko mi się nudzi i po kilku minutach mi się odechciewa.



No pewnie, że próbuj! Bieganie może być całkiem spoko Ja kiedyś nienawidziłam biegać... po prostu cholera mnie brała jak miałam biegać, ale teraz już to polubiłam Ja na początku też miałam zadyszki, właściwie dalej mam, ale to uczucie po bieganiu sprawia mi dziką przyjemność i satysfakcję
Tez nie, za szybko sie mecze W terenie lepiej mi to wychodzi.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 06:05   #5104
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Coż, pogoda nie sprzyja bieganiu, ani wczoraj ani dzisiaj nie zapowiada się rozpogodzić a szkoda bo chętnie bym się spróbowala. Zresztą zainstalowałam sobie nawet tą aplikację Endomondo

Wczoraj mój trening wyglądał tak:
1. Mel B - rozgrzewka
2. Mel B - ramiona
3. Mel B - nogi
4. Mel B - pośladki
5. ABS z YT (kiedyś zamieszczałam link)
6. rozciąganie

i to by było na tyle dzisiaj poćwiczę więcej, na razie biegnę na uczelnie
A właśnie, waga spada - dzisiaj pokazała 70,6 kg nie jest to jeszcze tyle ile chcę ale cieszę się, że chociaż trochę spada.
Pozdrawiam cieplutko
__________________
.

Edytowane przez kamycek
Czas edycji: 2014-05-17 o 06:06
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 17:25   #5105
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Prosze o zalozenie nowego watku, ten zostanie zamkniety
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:06   #5106
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Durga część wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=760353
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.