problem z butami :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 19:58   #1
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove
Question

problem z butami :(


cześć !
wczoraj kupiłam sobie buty na koturnie i mam z nimi mały problem ,pewnie nie tylko ja
mianowicie są wporządku, dobrze leżą na nodze, są wygodne. Tylko jak w nich chodzę to cała noga przesuwa mi się do przodu i wystają mi palce przez co wyglądają jak by były za małe
wiec macie może jakieś sposoby żeby podczas chodzenia, ta noga mi sie nie przesuwała? myślałam o jakiejś wkładce, ale buty potrzebuje na jutro wiec nie bardzo mam kiedy kupić, poza tym może być je widać, w końcu to sandały... albo jakiś talk, tylko właśnie też żadnego w domu nie mam macie może jakieś sposoby na to ?

z góry dziękuję
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:21   #2
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: problem z butami :(

Cytat:
Napisane przez paniclove Pokaż wiadomość
cześć !
wczoraj kupiłam sobie buty na koturnie i mam z nimi mały problem ,pewnie nie tylko ja
mianowicie są wporządku, dobrze leżą na nodze, są wygodne. Tylko jak w nich chodzę to cała noga przesuwa mi się do przodu i wystają mi palce przez co wyglądają jak by były za małe
wiec macie może jakieś sposoby żeby podczas chodzenia, ta noga mi sie nie przesuwała? myślałam o jakiejś wkładce, ale buty potrzebuje na jutro wiec nie bardzo mam kiedy kupić, poza tym może być je widać, w końcu to sandały... albo jakiś talk, tylko właśnie też żadnego w domu nie mam macie może jakieś sposoby na to ?

z góry dziękuję
w moim zyciu pare takich 'kryzysowych' momentow bylo.
gdy nie ma talku- maka
nie ma wkladek -tasma dwustronna

a jesli potrzebujesz na jutro po poludniu, topolecam wstapienie po taka wkladke do butow pewnego znanego producenta, ta wkladka jest przezroczysta i naprawde jej nie widac a trzyma stope
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:25   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: problem z butami :(

Moim zdaniem, ta część, która ma trzymać stopę (pasek lub paski na wierzchu stopy przez jej szerokość) jest za szeroka i dlatego Ci się stopa przesuwa do przodu - przy węższych paskach nie powinno tak być. Jedyne, co możesz zrobić (poza zmianą obuwia albo "przytyciem" w stopach ), to spróbować podłożyć silikonowe podkładki pod podbicie - na pewno nie będą widoczne, bo są małe i przezroczyste, a zabezpieczają przed przesuwaniem właśnie. Wiesz, takie jak ma Kiwi czy Scholl typu "bankietowego" do butów na wysokim obcasie.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:00   #4
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: problem z butami :(

Mogłabyś wrzucić zdjęcie tych butów?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:49   #5
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove
Dot.: problem z butami :(

szukałam, nigdzie na necie nie ma, a komp mi wgl aparatu nie wczytuje
w każdym razie to są koturny Clara Barson (CCC) złote, koturn pół złoty pół korek 9cm i coś a'la peep toe mi sie na początku nie podobały, ale potem tak z ciekawości przymierzyłam i mi sie spodobały ;D

a tak a propos tematu to poprzyklejałam środku taśmę taką jak plaster. Sprawdza się świetnie
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.