DEPILACJA LASEROWA - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 23:42   #121
mysticgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Zaciekawił mnie ten laser soprano ice. Mogłabyś podać info na temat salonu do którego się wybrałaś?
mysticgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 14:28   #122
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Dziewczyny! Byłam i jestem mega bardzo zaskoczona! Od razu zdecydowałam się na zabieg. A wiec... włoski należy mieć dokładnie zgolone, tam gdzie miałam je troszkę dłuższe Pani mi je sama zgoliła jednorazową maszynką. Zdecydowałam sie na epilację pach i łydek i powiem Wam szczerze,ze prawie w ogole nie bolało A głowica faktycznie bardzo zimna, ale to jej ogromny plus. Tam gdzie czułam mocniejsze ukłucie ( pachy) to Pani mi dłużej chłodziła te okolice A epilacja nóg to czysta przyjemność szybko i prawie bezboleśnie :P Pytałam też o jasne włoski i ten sprzęt też je usunie! czysta rewelacja czekam teraz na efekty pierwsze maja być po około 2-3 tygodniach

Byłam w Instytucie Medestetis, oni są na ochocie. Sporo jest o nich w necie mozna poczytać jak ktos ma ochote. Z tego co wiem to maja tez placowke w Krakowie a ta w wawie od niedawna dopiero otwarta.
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 11:16   #123
EwelinaBobek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

A czy ktoś może powiedzieć parę słów na temat tego gabinetu w Warszawie? Koleżanki chcą mnie tam wyciągnąć na depilację
__________________
reklama

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-03 o 10:54 Powód: Link.
EwelinaBobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 07:34   #124
Ryska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Jeśli jesteś niezdecydowana, czy robić depilację laserową to polecam Ci tekst, w którym znajdziesz info o wyższości metody laserowej nad tradycyjną : http://www.zdronet.pl/depilacja-lase...1824,news.html. Jeśli chodzi o skuteczność, to ja robiłam depilację jakieś 5 lat temu, teraz wystarcza mi zabieg przypominający i włosy nie odrastają. A ceny - poszukaj np. na Grouponie - tam często są vouchery na rabatowane zabiegi.
Ryska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 21:26   #125
mysticgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

A czy można się depilować woskiem pomiędzy zabiegami czy jest to raczej niewskazane?
mysticgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 14:14   #126
Regina1971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja bardzo polecam w Warszawie salin Esthetic SPA na Chłodnej. Można u nich zrobić depilację laserem Vectus. Laser ma dużą głowicę ze specjalnym chłodzeniem, dzięki czemu zabieg depilacji jest szybki i komfortowy. Ilość zabiegów zależy oczywiście od karnacji i koloru włosków. Ja mam ciemne włosy, więc po 5 zabiegach było już wszystko zrobione.
Regina1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 17:57   #127
hochlik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa Wrocław - jaki salon polecacie?

Ja kilka dni temu byłam na pierwszym zabiegu w Kodi na Rzeźniczej, mają tam laser E-light+Rf+Yag SHR. Na plus na pewno to, że w ogóle nie bolało, aż się zdziwiłam, bo kiedyś miałam robione pachy+bikini Light Sheerem i prawie płakałam z bólu. Zobaczymy jakie będą efekty, bo opinie w internecie na temat tego lasera są dość skrajne.
hochlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-07, 11:59   #128
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Podczas epilacji laserem nie można używać wosku Trzeba odczekać 1 miesiąc nawet,zeby zrobić epilacje w grę wchodzi tylko maszynka do golenia.

Ja byłam instytucie Medestetis, tak jak pisałam, wiec pozwole sobie powiedzieć kilka zdań Sam wygląd powala na kolana - serio Schludnie, czysto, pyszna kawa i..... białooo, tak medycznie Panie z recepcji pomocne i bardzo miłe, jedna z nich wykonywała mi właśnie zabieg. Czułam się taka... dopieszczona ( jakkolwiek to brzmi) Panie mają ogromną wiedzę na temat wszystkich zabiegów - nawet tych co wykonują lekarze. Wiec śmiało można pytać o wszystko

Jak chcecie coś jeszcze wiedziec to smiało pytajcie
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 18:04   #129
mysticgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Karolov ogólnie jak efekty? Ja właśnie idę na zabieg w ten wtorek. Zdecydowałam się na soprano ice Ogólnie jestem nastawiona pozytywnie! Mam mieć zabieg na okolice brodawek chyba, że zdecyduję się na jeszcze jakąś inną partię
mysticgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 11:30   #130
paticzka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Zdecydowanie polecam ten zabieg. Depilacja laserowa może jest nieco bolesna, ale na pewno skuteczna. Kilka tygodni temu byłam na ostatnim zabiegu już widzę efekt, taki, na jaki liczyłam - włosy nie odrastają

Edytowane przez Olivkaa200
Czas edycji: 2016-10-13 o 15:57 Powód: reklama
paticzka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 20:00   #131
mysticgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 30
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Paticzka Jakim laserem miałaś robione zabiegi?
mysticgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-07, 12:43   #132
upload
Przyczajenie
 
Avatar upload
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Czy ktoś zechcialby podzielić się ze mną swoim doświadczeniem dot epilacji wąsika? Mianowicie zastanawiam się ma zabiegiem na laserze Light Sheer. Nigdy nie golilam ani nie depilowalam tej partii ciała bo nie chciałam zaczynać odwiecznej walki z tym, Wąsik jest widoczny zwłaszcza w kącikach, włoski są cienkie ale brązowe przez to są widoczne. Jestem szatynka, ale o dość ciemnej karnacji (coś w stylu Penelope Cruz, może nawet jasniejsza biorąc pod uwagę niektóre jej zdjęcia na których ma samoopalacz). Może ktoś z własnej autopsji (lub specjalistów) wypowiedzialby się szczerze czy taki zabieg u mnie ma sens? Jeśli zacznę walkę z wiatrakami (trochę pomoże trochę nie i będę musiał depilowalac później do końca życia woskiem to chyba umrę) i czy taki typ karnacji jest mocno narażony na przebarwienia? Jestem świadoma tego że przez internet rady takiej dokładnie udzielić się nie da bez konsultacji osobistej, ale też wiem, że gdzie nie pójdę w moim mieście to każdy powie "wszystko będzie ok" tylko po to aby zarobić
upload jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 06:55   #133
malamaja000
malamaja000
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Witam wszystkich zainteresowanych tematem .
Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię.
Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji.
Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux.
I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne.
W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą .
Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-14 o 09:13 Powód: reklama
malamaja000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 11:10   #134
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dla mnie Vectus jest najlpeszy robiłam Light sheer i bardzo mnie bolało dodatkowo zabieg trwał naprawde długo, nie wiem czym się różnia od siebie .Koleżanka poradziła mi Vectusa ze mniej boli i rzeczywiście nogi robie w spokoju i szybko a jescze mam w planach paszki i bikini.
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 17:03   #135
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Vectus ma większą głowice i dlatego dość szybko trwa zabieg. Nie mam porównania z tym drugim, ale mnie vectus bolal. Ale przecierpiałam a robiłam bikini... moze dlatego ze tam skora jest bardzo wrazliwa i dlatego ten bol
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:05   #136
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Tak to chyba zależy od progu bólu bo ja jakoś bardzo nie cierpiłam na zabiegach Vectusem , czułam ciepło ale było ok
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 18:25   #137
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Byłam dzisiaj na pierwszych zabiegach depilacji laserem diodowym (medycznym), miałam robione na brzuchu, pachach i górnej wardze.
Na brzuchu i pod pachami miałam mocne czarne włoski no i bolało, trochę jak kopnięcia prądem, raz pod pachą aż mnie skręciło.
Natomiast na górnej wardze mam słabsze włoski, dość ciemne, ale przede wszystkim są dużo cieńsze. No i tutaj praktycznie nic nie czułam, zero bólu. Laser miał lampkę, która się zapalała kiedy melanina ściągała wiązkę, ale nic nie czułam. Czy to normalne jeśli włoski są cienkie? Mam teraz obawy, że skoro nie odczuwam żadnego bólu to po prostu laser nie da żadnych efektów na wąsie.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 17:27   #138
motylek3212
Raczkowanie
 
Avatar motylek3212
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 76
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

cześć dziewczyny,możecie polecić jakiś dobry salon medycyny estetycznej gdzie robią laser.Polanica,Kłodzko?
__________________
11.07-konsultacja A.K Katowice
motylek3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 07:46   #139
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

Hej Ja niestety jestem z pomorza a teraz stacjonuje w stolicy wiec w Twoich okolicach nie znam salonów. Jednak mogę ci podopwiedzieć że jeśli będziesz się wybierała jakis salon to sugeruj się jaki laser mają i to laser a nie IPL czylli musi być dioda ! Ja robie na Vectusie i polecam kiedyś miałam light sheer ale za bardzo mnie bolalo i nie zrobiłam całej serii dlatego zaczęłam Vectusa
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 09:48   #140
motylek3212
Raczkowanie
 
Avatar motylek3212
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 76
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Hej Ja niestety jestem z pomorza a teraz stacjonuje w stolicy wiec w Twoich okolicach nie znam salonów. Jednak mogę ci podopwiedzieć że jeśli będziesz się wybierała jakis salon to sugeruj się jaki laser mają i to laser a nie IPL czylli musi być dioda ! Ja robie na Vectusie i polecam kiedyś miałam light sheer ale za bardzo mnie bolalo i nie zrobiłam całej serii dlatego zaczęłam Vectusa
We wro jest emax,nordlys,ellipse,zas u mnie w miescie,raz w miesiącu na vectusie babka pracuje.Nad tymi dwoma sie zastanawiam w tym momemncie bo tez jedna dziewczyna ma salon ale wlasnie ma laser light sheer.Mam na klatce piersiowej włoski,tak od 4 lat(mam 28 lat) pojawilo mi sie tu owlosienie,na sutkach,wąsik broda(to moze genwtycznie bo moja mama tez juz jak byla mlodsza to miała).Wogóle,całe nogi mam w ciemnych włoskach.I moze bym musiala isc do endokrynologa,we wro jest bardzo dobry,chyba najlepszy ale czeka sie kilka,miesiecy to raz,dwa,jesli wyjdzie ze mam hirsutyzm albo testosteron podwyzszony(robilam 2 lata temu i mialam w gornej granicy),to jak mam brac tabletki,albo sterydy czy,cos i nie miec pewnosci ze to zniknie na dobre to wole laser

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

We wro jest emax,nordlys,ellipse,zas u mnie w miescie,raz w miesiącu na vectusie babka pracuje.Nad tymi dwoma sie zastanawiam w tym momemncie bo tez jedna dziewczyna ma salon ale wlasnie ma laser light sheer.Mam na klatce piersiowej włoski,tak od 4 lat(mam 28 lat) pojawilo mi sie tu owlosienie,na sutkach,wąsik broda(to moze genwtycznie bo moja mama tez juz jak byla mlodsza to miała).Wogóle,całe nogi mam w ciemnych włoskach.I moze bym musiala isc do endokrynologa,we wro jest bardzo dobry,chyba najlepszy ale czeka sie kilka,miesiecy to raz,dwa,jesli wyjdzie ze mam hirsutyzm albo testosteron podwyzszony(robilam 2 lata temu i mialam w gornej granicy),to jak mam brac tabletki,albo sterydy czy,cos i nie miec pewnosci ze to zniknie na dobre to wole laser

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.07-konsultacja A.K Katowice
motylek3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 08:08   #141
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

Cytat:
Napisane przez motylek3212 Pokaż wiadomość
We wro jest emax,nordlys,ellipse,zas u mnie w miescie,raz w miesiącu na vectusie babka pracuje.Nad tymi dwoma sie zastanawiam w tym momemncie bo tez jedna dziewczyna ma salon ale wlasnie ma laser light sheer.Mam na klatce piersiowej włoski,tak od 4 lat(mam 28 lat) pojawilo mi sie tu owlosienie,na sutkach,wąsik broda(to moze genwtycznie bo moja mama tez juz jak byla mlodsza to miała).Wogóle,całe nogi mam w ciemnych włoskach.I moze bym musiala isc do endokrynologa,we wro jest bardzo dobry,chyba najlepszy ale czeka sie kilka,miesiecy to raz,dwa,jesli wyjdzie ze mam hirsutyzm albo testosteron podwyzszony(robilam 2 lata temu i mialam w gornej granicy),to jak mam brac tabletki,albo sterydy czy,cos i nie miec pewnosci ze to zniknie na dobre to wole laser

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

We wro jest emax,nordlys,ellipse,zas u mnie w miescie,raz w miesiącu na vectusie babka pracuje.Nad tymi dwoma sie zastanawiam w tym momemncie bo tez jedna dziewczyna ma salon ale wlasnie ma laser light sheer.Mam na klatce piersiowej włoski,tak od 4 lat(mam 28 lat) pojawilo mi sie tu owlosienie,na sutkach,wąsik broda(to moze genwtycznie bo moja mama tez juz jak byla mlodsza to miała).Wogóle,całe nogi mam w ciemnych włoskach.I moze bym musiala isc do endokrynologa,we wro jest bardzo dobry,chyba najlepszy ale czeka sie kilka,miesiecy to raz,dwa,jesli wyjdzie ze mam hirsutyzm albo testosteron podwyzszony(robilam 2 lata temu i mialam w gornej granicy),to jak mam brac tabletki,albo sterydy czy,cos i nie miec pewnosci ze to zniknie na dobre to wole laser

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak słyszłam kiedyś od kolezankli ze leczenie hormonami u kopbiet to tylko uśpienie problemów i ze to gorzej może wpływać na cały oraganizm. Ja jesli chodzi o epilacje to chyba tesstowałam juz wszysko i wiedze mam sporą bo tez przebrnełam przez dziesiatki watków na ten temat !!1

Dla mnie vectus okazał sie najlepszy i w sumie najmniej bolesny. Juz jestem cała zrobiona teraz mam spokój. A nie jescze wąsik usuwam bo dostalam 50 % znizki jako stała pacjentka na epilacje to musiałam skorzysta ć ))))))))klas ki:
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 21:47   #142
motylek3212
Raczkowanie
 
Avatar motylek3212
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 76
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Tak słyszłam kiedyś od kolezankli ze leczenie hormonami u kopbiet to tylko uśpienie problemów i ze to gorzej może wpływać na cały oraganizm. Ja jesli chodzi o epilacje to chyba tesstowałam juz wszysko i wiedze mam sporą bo tez przebrnełam przez dziesiatki watków na ten temat !!1

Dla mnie vectus okazał sie najlepszy i w sumie najmniej bolesny. Juz jestem cała zrobiona teraz mam spokój. A nie jescze wąsik usuwam bo dostalam 50 % znizki jako stała pacjentka na epilacje to musiałam skorzysta ć ))))))))klas ki:
Muszę poszukać w takim razie dobry salony który pracuje na vectusie.Wrocław,Wałbrzyc h nawet.Myślałam że w Polanicy coś będzie,ale tam bardziej pod operacje plastyczne wszystko jest skupione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.07-konsultacja A.K Katowice
motylek3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 10:14   #143
rosalinda123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 14
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

Właśnie się przymierzam do takiej depilacji - lato się zbliża, a więc postanowiłam, że w tym roku się odważę i poddam zabiegom
__________________
http://mestetyczna.pl/

Edytowane przez rosalinda123
Czas edycji: 2017-03-03 o 11:38
rosalinda123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 08:12   #144
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

chyba trochę późno sie obudziłaś )
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 17:10   #145
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: DEPILACJA LASEROWA-kotlina kłodzka

Ja jestem w trakcie LSD po 4 zabiegach na łydki, uda i 3 na bikini głębokie i pachy. Mam wrażenie, że zabiegi są robione bardzo nierównie w zależności od osoby, która je wykonuje. "Mój" LSD ma dużą głowicę, która podobno cechuje się też mniejszą skutecznością. Niektóre panie poprawiały mi kłopotliwe miejsca małą głowicą, tam gdzie zassanie dużej było słabe. Inne niestety nie, więc mam mieszane uczucia co do skuteczności zabiegów.
Na głębokim bikini naprawdę efekty są mizerne, więc następnym razem poszukam salonu z Vectusem. Dodam, że ból jest nieziemski, włosy na górnej części są w placki, a na dole nie chcą drgnąć.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 08:45   #146
golatolaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Hej, chciałam się zdecydować na depilację SOPRANO ICE, czy mogę prosić o jakieś opinie osób, które są już po zabiegu?
golatolaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 14:53   #147
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

moja kolezanka robiła odrosło wszytsko....
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 20:59   #148
golatolaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Czyli rozumiem, że polecasz vectus? Niestety jestem blondynką i boję się że mam za jasne włosy na normalną depilację, dlatego chcialam zdecydować sie na soprano ice
golatolaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 22:42   #149
hihihaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Hej polecam laser de lux w Poznaniu. Ja jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim miłe panie, dzięki którym nie czułam się skrępowania podczas zabiegu . Jeśli chcecie mieć 20% zniżki na zabieg, napiszcie do mnie sms na nr 793902299
hihihaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 17:32   #150
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

12 dni temu miałam robioną depilację ud, bikini i brzucha. Na bikini włosy powoli zaczynają wypadać - da się je wyciągnąć bez oporu, na pozostałych partiach przy próbie usunięcia włosa nadal jest opór, a nawet ból. Zastanawiam się czy te włosy jeszcze wypadna, czy laser zadziałał prawidłowo, włosy na udach i brzuchu mam ciemne, ale jednak nie tak grube jak na bikini. W trakcie zabiegu nie czułam wcale bólu(bikini trochę bolało, ale było znośnie), może momentami lekkie ciepło, depilacje wykonano dokładnie(choć trwało to dosc krotko - calosc ok.35-40min), miejsce za miejscem. Po zabiegu nie miałam podrażnień czy zaczerwienień(jedynie przejsciowo na bikini). A i był to lightsheer duet, duża głowica, moc podobno była ustawiona na najwyższą.

Edytowane przez Dead_Dreams
Czas edycji: 2017-03-27 o 17:35
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.