Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 22:15   #61
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a mi nic nie pomaga chyba jestem juz stara, spowolniła mi sie przemiana materii a ten wstrętny cellulit po prostu na stałe wkomponował się w nogi

duże, jak na mnie, ciężary na siłowni + hitt + dieta + suplementacja + kremy + masaże = nic (jak byl tak jest - chociaz powinnam się cieszyc, ze nie jest coraz to gorzej )
ja nie wiem co robię zle

jesli pozwolicie to przyłączę się do Was
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 08:49   #62
rebel123456
Raczkowanie
 
Avatar rebel123456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 91
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

susana, tym razem na sie uda !!!!!!!!!!!
rebel123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 09:02   #63
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
a mi nic nie pomaga chyba jestem juz stara, spowolniła mi sie przemiana materii a ten wstrętny cellulit po prostu na stałe wkomponował się w nogi

duże, jak na mnie, ciężary na siłowni + hitt + dieta + suplementacja + kremy + masaże = nic (jak byl tak jest - chociaz powinnam się cieszyc, ze nie jest coraz to gorzej )
ja nie wiem co robię zle

jesli pozwolicie to przyłączę się do Was
a który to stopień?? I, II czy III?
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 09:28   #64
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Mnie tez dosięgnął od niedawna pan C. I mam go juz serdecznie dosc- szczegolnie w dolnej czesci pupy i nad kolanami
Mam taki plan:
-pic 2 litry wody, herbat-zielonych,z pokrzywy,czerwonych dziennie.
-robic cwiczenia 8 minute abs
-biegac
-robic masaze szczotka i te które zamiesciła tu nanaaaa87
-
krem-muszę sie rozejrzeć za jakims skutecznym, moze zakupię ten eveline.

Pozwolicie?to sie przyłączę
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 09:59   #65
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez wiki124;7812215
-co 2-3 dzien peeling kawowy i pytanie czy ta kawa musi byc zaparzona czy nie[B
??[/B]
i mam do was pytanie odnosnie owijania sie folia....kawe z czym polaczyc zeby to sie trzymalo na skorze i dało efekty? i ile z tym siedziec?
Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
podlaczam sie do pytania o ten slynny peeling kawowy, wiem z tego co doczytalam na jego watku ze trzeba z zaparzona bo wtedy jest kofeina rozpuszczona ale nie wiem jak to zrobic zeby sie pod folia trzymalo i ile tak trzymac
Ja robie tak, ze do takiego 0,5 l garnuszka wsypuje tak na oko, ok polowy - 3/4 kubka zwyklej najtanszej parzonej kawy i zalewam wrzatkiem. Na poczatek troche wody zeby nie bylo za duzo zawsze lepiej dolac. Trzeba to wymieszac i dolac i wymieszac i zrobic taka konsystencje (kurde jak to wytlumaczyc ) cos jak kisiel.. nie moze byc za malo wody bo wtedy sie sypie jak sie to naklada na cialo. i to niech sie troche ostudzi (najlepiej sprawdzac reka czy po prostu da sie nalozyc bo za zimne tez nie moze byc), mozna ewentualnie po chwili dolac troszeczke zimnej wody wtedy szybciej bedzie mozna nalozyc. zaraz przed nakladaniem sprawdzcie konstystencje bo ta kawa sie zaparza i wtedy gestsza sie znowu robi i mozna znowu troche wody dolac I wskoczyc pod prysznic i nakladac na nozki, najlepiej nabrac troche na reke i nalozyc i pociagnac od dolu do gory i tak po kawaleczku w bok isc, bo ta kawe jak sie nalozy to juz sie nie da jej rozsmarowac bo wtedy odpada bo sie szybko wysusza, dlatego nie mozna tez gwaltownych ruchow wykonywac

Zamotalam strasznie ale no dziewczyny musicie poprobowac bo nie wiem dokladnie jak to wytlumaczyc Tylko nie nakladajcie zbyt goracej kawy bo mozna sie poparzyc a poza tym na naczynka zle dziala takie gorace, mysle ze moze nawet lepiej troszke chlodniejsze bo ona i tak po chwili stygnie tylko ze po prostu goraca sie latwiej naklada bo sie az tak nie sypie

Aha i ja tak z 30 minut leze zawinieta folia pod i nad kocykiem )
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 10:09   #66
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja mam zamiar pokonac cellulit wylacznie przez masowanie szczotką do wlosów i picie duzej ilosci wody niegazowanej, nie moge przejsc na diete bo jestem bardzo szczupla
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 10:10   #67
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Post Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja mam zamiar pokonac cellulit wylacznie przez masowanie szczotką do wlosów i picie duzej ilosci wody niegazowanej, nie moge przejsc na diete bo jestem bardzo szczupla musze przytyc...
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 10:36   #68
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Ja robie tak, ze do takiego 0,5 l garnuszka wsypuje tak na oko, ok polowy - 3/4 kubka zwyklej najtanszej parzonej kawy i zalewam wrzatkiem. Na poczatek troche wody zeby nie bylo za duzo zawsze lepiej dolac. Trzeba to wymieszac i dolac i wymieszac i zrobic taka konsystencje (kurde jak to wytlumaczyc ) cos jak kisiel.. nie moze byc za malo wody bo wtedy sie sypie jak sie to naklada na cialo. i to niech sie troche ostudzi (najlepiej sprawdzac reka czy po prostu da sie nalozyc bo za zimne tez nie moze byc), mozna ewentualnie po chwili dolac troszeczke zimnej wody wtedy szybciej bedzie mozna nalozyc. zaraz przed nakladaniem sprawdzcie konstystencje bo ta kawa sie zaparza i wtedy gestsza sie znowu robi i mozna znowu troche wody dolac I wskoczyc pod prysznic i nakladac na nozki, najlepiej nabrac troche na reke i nalozyc i pociagnac od dolu do gory i tak po kawaleczku w bok isc, bo ta kawe jak sie nalozy to juz sie nie da jej rozsmarowac bo wtedy odpada bo sie szybko wysusza, dlatego nie mozna tez gwaltownych ruchow wykonywac

Zamotalam strasznie ale no dziewczyny musicie poprobowac bo nie wiem dokladnie jak to wytlumaczyc Tylko nie nakladajcie zbyt goracej kawy bo mozna sie poparzyc a poza tym na naczynka zle dziala takie gorace, mysle ze moze nawet lepiej troszke chlodniejsze bo ona i tak po chwili stygnie tylko ze po prostu goraca sie latwiej naklada bo sie az tak nie sypie

Aha i ja tak z 30 minut leze zawinieta folia pod i nad kocykiem )

i co pomaga? hmm ja odstawilam kawe a troche zapasow mam wiec ja wykoncze na oklady zaraz lece probowac moze cos pomoze

dziewczyny a jak z kremikami i kosmetykami znalazlyscie cos fajnego, bo mi sie moj oriflame konczy i musze sie zdecydowac na jakis moze lirene ten pomaranczowy?

_Beata_ ale dieta nie zawsze jest odchudzajaca, mozesz np wyeliminowac slodycze a zastapic je orzechami, suszonymi i swiezymi owocami, mniej soli bo robi obrzeki i zatrzymuje wode, tak jak pisalas wiecej wody niegazowanej, ziolowych, zielonych, czerownych herbatek zamiast czarnej herbaty i kawy. Mniej gotowych dan (bo sa wysokoprzetworzone i maja duzo konserwantow i soli ktore zle wplywaja na stan skory). Ale to nie znaczy ze masz jesc mniej i chudnac, poprostu zdrowo sie odzywiaj ale nie zmniejszaj kalorycznosci. No i oczywiscie cwiczenia jezeli jestes szczupla i nie masz tluszczyku to ujedrniajace-silowe i masaze i powinno byc okej
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:23   #69
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Co do dzialania antycellulitowego kawy :

Zaraz po takim zabiegu skora jest tak fajnie napieta i taka gladziutka, a jak sie scisnie to ten cellulit jest taki drobniutki, praktycznie go nie ma .. niestety na nastepny dzien juz nie widac takiego efektu, dlatego ja planuje zrobic serie 10 zabiegow tak co dwa, trzy dni i zobaczyc. Mysle ze cos na pewno da a ze to niedrogie jest (mysle ze 500g kawy starczy na 4-5 razy + folia) to mysle ze mozna sprobowac niewiadomo ile taki efekt sie utrzyma, ale mysle ze po serii bedzie widac poprawe..
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:26   #70
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Co do dzialania antycellulitowego kawy :

Zaraz po takim zabiegu skora jest tak fajnie napieta i taka gladziutka, a jak sie scisnie to ten cellulit jest taki drobniutki, praktycznie go nie ma .. niestety na nastepny dzien juz nie widac takiego efektu, dlatego ja planuje zrobic serie 10 zabiegow tak co dwa, trzy dni i zobaczyc. Mysle ze cos na pewno da a ze to niedrogie jest (mysle ze 500g kawy starczy na 4-5 razy + folia) to mysle ze mozna sprobowac niewiadomo ile taki efekt sie utrzyma, ale mysle ze po serii bedzie widac poprawe..

to koniecznie napisz jakie beda efekty po takiej dluzszej kuracji, mysle ze ja sobie taka zrobie tydzien przed wyjazdem, moze sie troche mniej widoczny ten cellulit zrobi, bo przeciez sie w szortach nie bede opalala :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:31   #71
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ok jak zrobie serie to napisze niekoniecznie w najblizszym czasie chociaz sie postaram zaczac to jak najszybciej bo sezon letni juz sie zaczal
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 12:56   #72
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Suzana, z tego co zauważyłam na innych forach wiem, że jesteś bardzo aktywną dziewczyną, więc teoretycznie walka z cellulitem powinna ci przyjść w miarę gładko. Niestety, napisałaś, że nadal z nim nie możesz się uporać. Wiesz, podobno 90% kobiet po 25 roku życia ma pomarańczową skórkę, nieliczne wyjątki wygrały na genetycznej loterii i mogą cieszyć się gładką pupą bez żmudnych ćwiczeń. Drogie Panie, mówiąc szczerze, gdyby nie serwowano nam w mediach ogromnej dawki kultu młodego, jędrnego ciała z pewnością nie zamartwiałybyśmy się aż tak bardzo, że nie mamy idealnie pięknych pup, w końcu natura tak nas stworzyła. Oczywiście warto zachować aktywność fizyczną, dla dobrego samopoczucia i zdrowia. Ja nadal trwam w walce z cellulitem (tak jak wiele kobiet ja też uległam wpływowi mediów i kultu pięknego ciała), dziewczyny, nie poddawajmy się, jeżeli po długiej walce się nam nie uda to najwyżej bedziemy miały poczucie, że robiłyśmy co w naszej mocy

Ten piling kawowy kusi mnie coraz bardziej, chyba niedługo go sobie zaserwuje
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 14:24   #73
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no wlasnie przez to lansowanie... chyba troszeczke sie same nakrecamy niestety, dzisiaj widzialam dziewczyne w mega krotkich szortach nie byla wcale jakas bardzo szczupla i miala widoczny cellulit, ale byla ladnie opalona i pewna siebie jak by miala idealne cialo i poprostu wszyscy faceci sie za nia ogladali. Bo to ze my walczymy z cellulitem to troche tak jakbysmy chcialy wybielic bluzke w groszki, taka jest kobieca natura i juz, ale niestety musimy podejmowac ta walke z wiatrakami zeby poprawiac sobie samoocene, to taki troche efekt placebo, jak sie nasmarujemy tymi wszystkimi specyfikami to chocby nie dzialaly to nam i tak sie wydaje ze jest lepiej, no to sie nagadalam a teraz czas na cwiczenia :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 16:18   #74
kasia7989
Raczkowanie
 
Avatar kasia7989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

więc ja zakupiłam dzisiaj w aptece te herbatki inneov o smaku brzoskwiniowym...czytałam ,że dają dobre rezultaty więc zobaczymy jak to będzie jak zobaczę efekty to napewno napiszę a narazie lecę ćwiczyć 8 minute buns
__________________
Waga 55kg--> ma być 50kg
Koniec z prostowaniem włosków:P powrót loczka
Odbudowuję paznokcie


kasia7989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 17:08   #75
FAgatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ochh Super,że został założony taki wątek Ja oczywiście też mam pana C. ... i bardzoo go nie lubię Jeszcze niedawno go nie miałam, a ostatnio przybylo mi kilka kg... no i niestety moja pupcia i uda wyglądają jak wyglądają

Proooszeee...wspierajmy się i piszmy jak nam idzie To jest takie motywujące


ROZPOCZYNAMI WALKĘ <> I UDA NAM SIĘ POKONAĆ WROGA!!!!!!!!! o! wierzę w too!! A ja tymczasem idę na rowerek buziaki*
FAgatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 17:51   #76
rebel123456
Raczkowanie
 
Avatar rebel123456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 91
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ok, w takim razie piszmy dziewczęta, piszmy!!!!!!

mi idzie niezle, choc to dopiero drugi dzień mojej walki z cellulitem
ale UDA SIĘ NAM!!!!!!!
rebel123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 18:16   #77
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no to piszcie piszcie dziewczynki i mnie nakrecajcie bo ja dolacze tak pelna para dopiero po sesji...
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 18:40   #78
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

przyłaczam się! na pupie C nie mamale za to na udach :/... zrobiłam właśnie masazyk, zaraz bedzie buns i legs i oczywiscie czerwona herbatka i woda niegazowana ... a do usuwania pana C lepsza jest czerwona czy zielona herbata? A te ćwiczenia legs pomagaja zwalczyc pana C?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 18:47   #79
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
A te ćwiczenia legs pomagaja zwalczyc pana C?
Pewnie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 19:41   #80
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mmooonia dziekuje za sugestie odnosnie kawy zamierzam wyprobowac to jak najszybciej i pozbyc sie tego słynnego pana C.
nanaaaa87 masaz tym przyrzadem powiem szczerze , ze rowniez boli , co prawda siniakow nie robi , ale według mnie jest mniej drastyczny w porownaniu do szczotki . Wygladem ta rolka jest bardzo podobna , ale te wypustki są gumowe
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 19:48   #81
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cześć dziewuszki.
A ja ostatnio wyczytałam na innym forum że świetną metodą na zwalczenie cellulitu jest masaż "chińskimi bańkami".Popędziłam czem prędzej zakupić je i dziś będę robić trzecią serię masażyku .Jeśli byłybyście zainteresowane takim masażem a przede wszystkim zakupem baniek to ostrzegam : w necie jest sklep,w którym można je zakupić za 127 zł.NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ gdyż identycznie te same bańki i nawet w tym samym opakowaniu w aptece kosztują około 25 do 30-tu kilku złotych.Podobno nie w każdej aptece są dostępne bezpośrednio i trzeba czekać aż zostaną zamówione i sprowadzone ale to kwestia kilku dni.Są też dostępne na Allegro w dość przystępnych cenach jak widziałam.Ale polecam bardziej zakupić w aptece bo jest pewność że to jest 100%-owy produkt.
Pozdrawiam was wszystkie gorąco i życzę Wam i sobie udanej walki.Buuuuuziaki.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 19:54   #82
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jeszcze jedno laseczki...
Podobno doskonałe efekty widać już po kilku masażach a max po 10.Znakiem tego 10 dni = 10 masaży = efekt.Czyż nie warto spróbować? Ja tam próbuję... Wam polecam również bo 30 zł nie majątek a na te różne dziwne obiecujące kremy wydajemy dużo więcej a efekty tylko w "instrukcji obsługi" są dobre.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:16   #83
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno laseczki...
Podobno doskonałe efekty widać już po kilku masażach a max po 10.Znakiem tego 10 dni = 10 masaży = efekt.Czyż nie warto spróbować? Ja tam próbuję... Wam polecam również bo 30 zł nie majątek a na te różne dziwne obiecujące kremy wydajemy dużo więcej a efekty tylko w "instrukcji obsługi" są dobre.

a próbowałaś tych masaży?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:19   #84
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
a próbowałaś tych masaży?
w pierwszym poscie Nefreteetee jest napisane ze zrobila juz 2 serie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:43   #85
Kasia27021
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

uhm normalnie az sie ciesze ze znalazlam ten watekRowniez mam cellulit na udach i troszke na pupie mam taki waleczek na dole brzucha masakra, niestety nie potrafie sie zmobilizowac do brzuszkow itp.Mam 168 a moja waga wacha sie miedzy 59-62kg
Kasia27021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:09   #86
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
w pierwszym poscie Nefreteetee jest napisane ze zrobila juz 2 serie
oj to przepraszam ale nie widzialam a przeczytałam wątek ... Nefreteetee jak już będziesz widziała jakieś efekty to daj znac
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:13   #87
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

uuu fajny pomysl ja widzialam ten masaz bankami w ofercie salonu spa za 60 zl za 40 min wiec napewno sie oplaca kupic ale czy my wiemy jak to sie robi?

Edytowane przez nanaaaa87
Czas edycji: 2008-06-09 o 21:14 Powód: błąd na błędzie :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:46   #88
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Pan C. dopada nie ubłaganie każdą z nas... Zastanawiam się na czym polegają te ćwiczenia 8 minut buns?? Ktoś wytłumaczy...
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 22:22   #89
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Wpisz w youtube 8 min buns i obejrzyj filmik a najlepiej od razu cwicz
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 08:53   #90
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
tego słynnego pana C.
on to niezły kasanowa jest, wszystkie Nas ma


Zapisałam się na wątek, a jeszcze nie kiwnęłam palcem w sprawie smarowania, masowania itp. Dziewczynki prosze o porządnego kopniaka
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.