Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-03-15, 19:10   #61
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Natalia napisał(a):
> Powiedziałam, na aeroby NIE ZE SKRĘCAJĄCYM ŻOŁĄDKIEM, ale co najmniej godzinę po posiłku.

to nie znaczy w takim razie na czczo... na czczo to jak nic nie zjesz od rana i idziesz ćwiczyć
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 20:11   #62
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cieszę się, że doszłyśmy do porozumienia . Pozdrawiam gorąco!
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-16, 10:23   #63
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Robię 9 dzień tą szosteczkę... 3 serie po 8 powtorzeń. I powiem tak: Szyja już mnie nie boli, mięśnie brzuszka też nie!!! Ale, kurcze flak, na "dolnym brzuszku" tłuszczyk mam i na razie żadne zmiany się raczej nie zapowiadają )))-: Co innego na "górnym brzuszku" - o wiele lepiej jest w tej części brzuszka - chociaż, jak juz pislaam wcześniej, tluszczyku tam nie posiadalam i nie posiadam. Kobitki, tracę trochę wiarę, że spalę ten tłuszczyk na dolnym brzuszku... Jem jogurty, czasem skuszę się(ale rzadko) na makaron z sosem - maluteńko go jem. Aha i nie jem wcale chleba - zero!!!!!!!!!! Jem 5 razy dziennie w malutkich ilościach. Aha, słodycze też odstawilam. Kurcze, a ten tłuszczyk jest i jest, denerwuje mnie on straszliwie. W sumie to należę do szczupłych - 47, 800 (schudlam, ważylam wcześniej 49 , 2) przy wzroscie 161 cm. jestem drobnej kostki, w pasie mam tak 65 , w biodrach 91... Ale ten tłuszczyk na brzuszku mnie wprost dobija )-: kurcze, mogłabym nawet ważyć 50-51 kg, byle nie mieć tego paskudnego tłuszczyku))))))))))))))) )))))-:
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-16, 10:25   #64
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Aha, i jeśli chodzi o czas to zajmują i te powtorzenia (3 serie po 8 powtorzeń) okolo 6-7 minut. Kurcze, mam nadzieje, że przy końcowce (o ile dotrwam) zmieszcze sie w 25 minutach!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-16, 11:33   #65
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Tłuszcz z dolnej częśći brzucha kobietom zgubić najtrudniej. Ja kończę już Weidera,ale mimo to leciuteńkie wybrzuszenie w dole brzucha mam. Sądzę,że jest to uwarunkowane genetycznie; my, kobiety, mamy w dole brzucha materiał zapasowy i bardzo ciężko go ruszyć.Ale Weider pomaga, bo moja "oponka" i tak się zmniejszyła. Co do jogurtów, to daj sobie spokój, bo one zawierają mało białka i nie pomogą Ci się odchudzić. Jedz raczej biały ser, mięso, drób, jaja, ser żółty chudy i wędliny drobiowe, a takze ryby. Jedzenie 5 razy dziennie jest ok. GŁODZENIE NIE! Kiedy głodzimy nasz organizm- paradoksalnie tyjemy! Bo organizm głodzony myśli sobie tak: "Ocho, brakuje pożywienia w otoczeniu!Należy zatem zrobić zapasy i zwolnić przemianę materii, bo nie wiadomo, kiedy dostarczą mi następny posiłek."
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-16, 12:24   #66
AgusiaS
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaS
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 69
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Aerobiczna szóstka Weidera jest suuuper!!! ćwiczę dopiero kilka dni a już jestem bardzo zadowolona!! Bardzo gorąco wszystkim polecam. Natalko bardzo dziękuję Ci bo to Ty zmotywowałaś mnie do tych ćwiczeń. No dziewczyny czekamy do lata i będziemy szpanowały BRZUSZKAMI hehe!! ale będą nam zazdrościć
AgusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-16, 19:48   #67
Juzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2
GG do Juzek
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

eh ja dopiero bede zaczynac 6 W. cwicze juz 2 miesiące w klubie fitness i w domu, brzuszek mam juz lekko zarysowany ale mam mały problem, jestem strasznie szczupła (waże 40 kilo) i czesto po cwiczeniach boli mnie kregosłup, a tak przy okazji diet itp. to wstyd przyznac ale wcale nie odzywiam sie zdrowo, mnie uzywam zadnej diety, jednak nie moge przytyć ... a jednak na moim brzuszku jest coś jakby tłuszczyk ( dolna partia) eh mam nadzieje ze 6 W pomoże .. pozdrawiam dziewczyny . *
Juzek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-17, 09:15   #68
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Natalia napisał(a):
> Tłuszcz z dolnej częśći brzucha kobietom zgubić najtrudniej. Ja kończę już Weidera,ale mimo to leciuteńkie wybrzuszenie w dole brzucha mam. Sądzę,że jest to uwarunkowane genetycznie; my, kobiety, mamy w dole brzucha materiał zapasowy i bardzo ciężko go ruszyć.Ale Weider pomaga, bo moja "oponka" i tak się zmniejszyła. Co do jogurtów, to daj sobie spokój, bo one zawierają mało białka i nie pomogą Ci się odchudzić. Jedz raczej biały ser, mięso, drób, jaja, ser żółty chudy i wędliny drobiowe, a takze ryby. Jedzenie 5 razy dziennie jest ok. GŁODZENIE NIE! Kiedy głodzimy nasz organizm- paradoksalnie tyjemy! Bo organizm głodzony myśli sobie tak: "Ocho, brakuje pożywienia w otoczeniu!Należy zatem zrobić zapasy i zwolnić przemianę materii, bo nie wiadomo, kiedy dostarczą mi następny posiłek."

Kurcze, czyli jest jednak nadzieja, ze mi sie ten tłuszczyk zmniejszy (-; Wkurza mnie on straszliwie!!! No tak, bialka musze jesć...serek żółty ubostwiam, bialy też, jajka też lubię! Gorzej z drobiem - nie przepadam, ale cóż, jak mus to mus!!! Widzę jednak, ze większość dziewczyn ma problem z tym durnym tłuszczykiem na brzuszku, czyli wyjątkiem nie jestem, to pocieszające (-:. Normalnie ten tłuszczyk jest jakiś chory!!! Mam nadzieje, ze Weider mi pomoże!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-17, 09:53   #69
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Juzek napisał(a):
> eh ja dopiero bede zaczynac 6 W. cwicze juz 2 miesiące w klubie fitness i w domu, brzuszek mam juz lekko zarysowany ale mam mały problem, jestem strasznie szczupła (waże 40 kilo) i czesto po cwiczeniach boli mnie kregosłup, a tak przy okazji diet itp. to wstyd przyznac ale wcale nie odzywiam sie zdrowo, mnie uzywam zadnej diety, jednak nie moge przytyć ... a jednak na moim brzuszku jest coś jakby tłuszczyk ( dolna partia) eh mam nadzieje ze 6 W pomoże .. pozdrawiam dziewczyny . *

kręgosłum może Cię boleć bo np. podczas ćwiczeń przyjmujesz złe pozycje i nadwyrężasz w ten sposób kręgosłup
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-17, 11:17   #70
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI- dolne partie

Hej Dziewczyny! Ja ciągle zaczynam i przerywam 6 Weidera, jakoś nie mogę się zmotywować, chociaż jak najbardziej widać efekty i te ćwiczenia naprawdę działają, ale dla mnie są po prostu z deka nudne i wolę trochę sobie powymyślać i ćwiczyć codziennie. Ale cały czas wierzę, że kiedyś uda mi się zrobić cały trening!

Co do dolnych mięśni brzucha, to ja też mam z tym problem i 6 Weidera też jakoś słabiej radzi sobie z nimi niż z górnymi partiami. Ostatnio więc ułożyłam własne ćwiczonka na brzuch i w tym na dolne robię:
- 10 opuszczeń nóg wyprostowanych (ale nie kładę na ziemi tylko od razu do góry)
- 10 nożyc pionowych
- 10 nożyc poziomych
i to wszystko po 3 razy (serie)
Nie pozbyłam się całkiem tłuszczyku z dolnych partii, ale z każdym dniem jest coraz lepiej (ćwiczę codziennie). No i staram się unikać węglowodanów- ziemniaki jem właściwie raz w tygodniu, chleb razowy ograniczyłam też do minimum. Wiosna idzie! Trzymajcie się ciepło!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-17, 13:02   #71
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI- dolne partie

Nożeyce bardzo bciążają kręgosłup, ja bym nie ryzykowała. Moja ciocia ma teraz mn. z powodu takich nożyc ogromne problemy z kręgosłupem.
Ja już cwiczę 6 15 di, nie wiem, czy nie przestanę, chcoaż bardzo chciałabym dokończyć terning-dzisiaj się sobie przyjrzałam i widzę, ze mięsnie lekko się zarysowały, więc podejrzewam, że nawet kolejne 15 dni by mnie zadowoliło. Jest tylko problem-mam bardzo wystający kręgosłup i potwornie obtartą skóre w miejscu gdzie mam stanik-to tak boli, że nie mogę tych ćwiczeń robić Kombinowałam z różnymi stanikami, bluzkami i nic-ciągle boli, więc chyba bede musiałą zrezygnować
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-17, 13:36   #72
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Próbowałam - doszłam najdalej do chyba 12 dnia To się nazywa brak silnej woli. Ale powiem Wam - są to dobre ćwiczenia, ale jednak zbyt intensywne i czasem zwyczajnie nie miałam na nie czasu, nawet 20 minut :/
Polecam za to stare, poczciwe brzuszki. Banalne i zbyt proste? Ale pomaga, ładny brzuch po miesiącu przy ilości około 50 dziennie. Jeśli oczywiście płaski brzuch nie jest potrzebny natychmiast...
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-17, 14:47   #73
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

A ja robię tak, że stosuję "6 Weidera" tyle że nie w takim treningu siłowym, ale po prostu robię sobie je codziennie
2 razy/dzień, np (rano i wieczorem)... - po co siętak męczyć...no bo efekty na pewno będą tyle, że troszkę dłużej na nie trzeba będzie poczekać, a do wiosny zdążę, a do lata to już na pewno choć ja nie mam problemu akurat z wyglądem mojego brzuszka ani w górnych ani w dolnych partiach - jest dość płaściutki :p
Pozdrawiam wszystkie wytrwałe i te mniej ...może skorzystacie z mojej propozycji.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-18, 14:30   #74
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Moje drogie! Jeśli którąś z Was zmotywowałam do działania, to wspaniale,bardzo się cieszę. A co do tych białek, to jeszcze dodam, że nie należy spożywać za dużo mleka, bo zawiera ono stosunkowo mało białka, a ma również cukier- laktozę. Toteż lepiej z mlekiem nie przesadzać. A poza tym- należy czytać etykiety. Tam znajdziecie informację, ile co ma białka. Np. kotlety sojowe mają 50, ser biały 22, ser "wiejski" ziarnisty 11, ale maślanka już tylko ok. 4,5 (g/100g).Dzięki piciu odżywek białkowych po treningu dostarczacie mięśniom budulca; mięsnie rosną i uwidaczniają się, dlatego dizęki odżywkom również 6 Weidera przyniesie lepsze efekty . Oczywiście do społu z odpowiednią dietą.
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-19, 15:43   #75
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Od ok 1,5 miesiaca cwicze 8 workout Abs (plus do tego oczywiscie ograniczenie slodyczy, ogolnie jedzenia itp ) i do tego jedna czesc tea bo i pilatesa. Efekty juz widac, brzuszek jest mniejszy, bardziej plaski no i twardszy Ale mam pytanie czy wg Was powinnam np sprobowac ta aerobiczna szostke Weidera czy nadal cwiczyc tak ja to do tej pory robie?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-25, 17:01   #76
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

dziewczyny, jestem zła!!!!!!!!! Ćwiczę tego weidera 18 dzień. Wczoraj , przedwczoraj i dzisaj rano mierzylam sie w pasie - (zaznaczam - RANO) mialam 64 cm-czyli zrzucilam ok 4 cm. Ale odkrylam coś takiego, że kiedy mierze sie wieczorkiem mam 2 cm wiecej!!!!!!!!!!!!!! Czyli 66!!!!!!!!! Wkurza mnie to!!!!!!!!!! Tluszczyk na dolnym brzuszku nadal mam. Pocieszają mnie te centymetry w pasie, ale czemu wieczorkiem jest to 66...)-: Już mam powoli obsesję na punkcie brzuszka, ja nie chcę tego tluszczyku mieć )-: Chyba faktycznie trzeba się zabrać za odżywki białkowe,o ktorych pisze Natalia. Ale gdzie się kupuje takie odżywki??????? I mają one jakąś nazwę??? Napiszcie, please, bo zwariuję z tym tłuszczykiem.
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-25, 17:10   #77
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Czekoladko- od razu zaznaczam, że nie jestem ekspretem, ale to chyba normalne, ze rano masz mniej w obwidzie, niż wieczrem. Ja jak wstaję rano, mama msuper płaski brzuch, niestety w ciągu dnia juz mniej
Po prostu rano jestes jeszcze na czczo, bez jedzonka.
Ja dopiero po 19 dniu ćwiczeń zauwazyłam efekty, zależało mi głózwnie na wzmocnieniu miesni, ponieważ jestem raczej szczupła, chciałam tylko żeby ta dolna częśc była płaska. Czytałam, że ćwiczenia 6W nie pomoga POZBYĆ się tłuszczu, tylko wyrobić mięśnie.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-25, 18:34   #78
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Spokojnie! Rano masz zawsze mniejszy obwód talii i mniejszy brzuch, bo jesteś na czczo.To normalne,ja tez tak mam .Co do odżywek, to uważam,że jeśli ĆWICZYSZ INTENSYWNIE I REGULARNIE to odzywki nie zaszkodzą. Kupuje się je w sklepie z odżywkami dla sportowców (w W-wie jest ich pełno,np. na Dw.Centralnym,na Marszałkowskiej i w innych miejscach).Co do firmy,to- niestety- droższe i zagraniczne są lepsze. Ja pytam o zdanie faceta ze sklepu.Podobno "Olimp" nie jest najlepszy,ale to polska firma. Generalnie odżywka musi zawieraz 100% białka i jak najmniej węglowodanów i o taką właśnie odżywkę proście w sklepie.Odżywka to proszek (różne smaki),który miskuje się ze szklanką chudego mleka i pije bezpośr.po treningu.Dzięki temu zmęczone mięsnie uzupełniają ubytki białkiem,a więc stają się twardsze i bardziej widoczne.Bez obawy, efektu "pakera" nie osiągniecie , ponieważ kobiety nie mają takiej genetyczno-hormonalno-fizjologicznej skłonności.Mówiąc krótko- zaczniecie po prostu wyglądać lepiej.Ja stosuję odżywki od ok. 2 m-cy i (trenując)widzę różnicę.Ciało jest wysportowane i jędrne.Do tego Weider i efekt boski, wiem, co mówię!
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-26, 17:41   #79
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ula napisał(a):
> Czekoladko- od razu zaznaczam, że nie jestem ekspretem, ale to chyba normalne, ze rano masz mniej w obwidzie, niż wieczrem. Ja jak wstaję rano, mama msuper płaski brzuch, niestety w ciągu dnia juz mniej
> Po prostu rano jestes jeszcze na czczo, bez jedzonka.
> Ja dopiero po 19 dniu ćwiczeń zauwazyłam efekty, zależało mi głózwnie na wzmocnieniu miesni, ponieważ jestem raczej szczupła, chciałam tylko żeby ta dolna częśc była płaska. Czytałam, że ćwiczenia 6W nie pomoga POZBYĆ się tłuszczu, tylko wyrobić mięśnie.

Ulka, ja też to czytałam, )-:, wiem, wiem. Ale mam nadzieję cały czas!!! A może się uda choć troszkę ten tluszczyk zniwelować!!!!!!!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-26, 17:45   #80
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Natalia napisał(a):
> Spokojnie! Rano masz zawsze mniejszy obwód talii i mniejszy brzuch, bo jesteś na czczo.To normalne,ja tez tak mam .Co do odżywek, to uważam,że jeśli ĆWICZYSZ INTENSYWNIE I REGULARNIE to odzywki nie zaszkodzą. Kupuje się je w sklepie z odżywkami dla sportowców (w W-wie jest ich pełno,np. na Dw.Centralnym,na Marszałkowskiej i w innych miejscach).Co do firmy,to- niestety- droższe i zagraniczne są lepsze. Ja pytam o zdanie faceta ze sklepu.Podobno "Olimp" nie jest najlepszy,ale to polska firma. Generalnie odżywka musi zawieraz 100% białka i jak najmniej węglowodanów i o taką właśnie odżywkę proście w sklepie.Odżywka to proszek (różne smaki),który miskuje się ze szklanką chudego mleka i pije bezpośr.po treningu.Dzięki temu zmęczone mięsnie uzupełniają ubytki białkiem,a więc stają się twardsze i bardziej widoczne.Bez obawy, efektu "pakera" nie osiągniecie , ponieważ kobiety nie mają takiej genetyczno-hormonalno-fizjologicznej skłonności.Mówiąc krótko- zaczniecie po prostu wyglądać lepiej.Ja stosuję odżywki od ok. 2 m-cy i (trenując)widzę różnicę.Ciało jest wysportowane i jędrne.Do tego Weider i efekt boski, wiem, co mówię!

Natalka, dzięki!!! uspokoilam sie troszke...ufff. Ale ze mnie panikara! Kuszą mnie te odżyweczki, ale fakt - musialabym ćwiczyc intensywnie i regularnie - masz rację. Silna wola jest niezbędna. Dzięki Natalka raz jeszcze!!!! Całuski!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-31, 22:00   #81
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! Polecam!!:)

urszulenka napisał(a):
> Streptococus musisz tak wpisac ten link, bez tej kreseczki na koncu: http://www.sfd.pl/temat144665 i napewno Ci sie otworzy.

ta strona sie wogóle nie otwiera
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-31, 22:13   #82
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! Polecam!!:)

Hihi moze i fajne,jednak jaćwicze zwykłe brzuszki,poprostu 5 serii po 20 codziennie wieczorem i jest ok

buziaki
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-31, 22:37   #83
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! Polecam!!:)

Problem polega na tym, że zwykłe brzuszki angażują najwięcej różne grupy mięśni, a najmniej właśnie... mięśnie brzucha. Męczą się uda i plecy, a brzuch najmniej. Joe Weider jest bezkonkurencyjny, ponieważ IZOLUJE mięśnie brzucha. Oprócz Weidera dobre są ćwiczenia w zwisie na drabince.
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-31, 22:38   #84
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! Polecam!!:)

aha..no to niewiem,czemu mi się mięśnie brzucha wyrobiły..
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-31, 22:42   #85
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! Polecam!!:)

Wyrobic to się wyrabiają, ale do pewnego stopnia. Potem jest już trudniej.Mi tez wyrobił się brzuch po "brzuszkach" na aerobiku, ale po Weiderze - to zupełnie co innego!
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-31, 23:07   #86
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

eh nie dla mnie ten Weider zrobiłam dzis pierwszą serie i myślałam że nie wstane z podłogi ,szyi nie czułam,a ja mam kręgosłup "po przejsciach" właśnie na odcinku piersiowym który jest w tych ćwiczeniach mocno eksplatowany.
Pozostane przy "normalnych" brzuszkach i moim zestawie cwiczeń
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-02, 13:52   #87
NOISERKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 10
GG do NOISERKA
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Ja ćwiczę Weidera dwa tygodnie,tylko,że ćwiczę tak po swojemu-w weekend robie przerwę,bo jak już znajde czas,to brak mi sił.Efekty widzę.Wcześniej robiłam po 200 tradycyjnych brzuszków i teraz widzę ogromną różnicę.Mimo tego,że nie ćwiczę zgodnie z zaleceniami.Zaznaczam,że brzuszek trenuję już od dawna,więc po pierwszych dniach ogromnej męczarni,teraz idzie mi to łatwo.I jeszcze jedno,nalężę do dziewczyn,które mają odwieczny problem z tłuszczem na brzuchu-ten zestaw ćwiczeń pomaga.
NOISERKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-03, 15:58   #88
agnieszkal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Hejka, zaczełam stosowacc trening aerobowei 6 weidera ale nie wiem czy wykonuje go poprawnie, prosze was o jakies wskazówki bo chciałabym stracic pare cm w pasie. Dziekuje i pozdrawiam
NOISERKA napisał(a):
> Ja ćwiczę Weidera dwa tygodnie,tylko,że ćwiczę tak po swojemu-w weekend robie przerwę,bo jak już znajde czas,to brak mi sił.Efekty widzę.Wcześniej robiłam po 200 tradycyjnych brzuszków i teraz widzę ogromną różnicę.Mimo tego,że nie ćwiczę zgodnie z zaleceniami.Zaznaczam,że brzuszek trenuję już od dawna,więc po pierwszych dniach ogromnej męczarni,teraz idzie mi to łatwo.I jeszcze jedno,nalężę do dziewczyn,które mają odwieczny problem z tłuszczem na brzuchu-ten zestaw ćwiczeń pomaga.
agnieszkal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-04, 13:27   #89
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Tez zaczynam te cwiczenia od dzisiaj.. choc nie tylko.. mam wplanie jeszcze cwiczonka na pupe piersi i talie i ramiona i trzy razy w tygodniu bieganie lub rowerek
Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-04, 18:06   #90
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

A zechciałabyś się podzielić ćwiczeniami na ramiona i talię? Jestem ciekawa, jakie masz zaplanowane, bo też chcę poprawić głównie wygląd tych partii... Będę wdzięczna! Pozdrawiam!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.