hula - hop 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 11:22   #1
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352

hula - hop 4


Kontynuacja hula hopowego wątku

Tutaj zamieszczam linki do pozostałych trzech częsci:



---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

kurcze nie sądziłam, że hula hopowy wątek ma aż tyle zwolenniczek
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:08   #2
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: hula - hop 4

O, nie zauważyłam, że tyle już nabiłyśmy
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:27   #3
iguni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: hula - hop 4

w nowym wątku napiszę: upss, nie kręciłam wczoraj ;[ a dziś? też nie..
__________________
09.09.2005r.
iguni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:13   #4
szklankawody
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: hula - hop 4

też wczoraj nie kręciłam, ten upał mnie wykończył, ale dziś sobie nie daruję
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.... !
szklankawody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:34   #5
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: hula - hop 4

witam wszystkie hulahopowiczki

zacznę od tego, że moje hula jest zwykłe, bez żadnych udziwnień ani niczego, ot zwykłe dziecięce i w związku z tym mam do Was kilka pytań.

1. czy lepiej jest kręcić pustym kołem czy je czymś obciążyć? a jeśli tak to najlepiej czym? z tego co pamiętam to w dzieciństwie wsypywałam do niego piasek, może być? czy jest jakiś lepszy "obciążnik"?

2. czy takie obciążone jest wydajniejsze?

i przede wszystkim: jak Wam się udaje kręcić tak długo?
ja nie potrafię go utrzymać dłużej niż kilka minut, bo zaczyna mi spadać, w sensie kręcąc się obniża i chcąc nie chcąc muszę je poprawić bo spadnie. Bardzo proszę o rady dla początkujących kręcących
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:45   #6
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
witam wszystkie hulahopowiczki

zacznę od tego, że moje hula jest zwykłe, bez żadnych udziwnień ani niczego, ot zwykłe dziecięce i w związku z tym mam do Was kilka pytań.

1. czy lepiej jest kręcić pustym kołem czy je czymś obciążyć? a jeśli tak to najlepiej czym? z tego co pamiętam to w dzieciństwie wsypywałam do niego piasek, może być? czy jest jakiś lepszy "obciążnik"?

2. czy takie obciążone jest wydajniejsze?

i przede wszystkim: jak Wam się udaje kręcić tak długo?
ja nie potrafię go utrzymać dłużej niż kilka minut, bo zaczyna mi spadać, w sensie kręcąc się obniża i chcąc nie chcąc muszę je poprawić bo spadnie. Bardzo proszę o rady dla początkujących kręcących
No właśnie, jak wy to robicie że potraficie po godzinę kręcić hula hopem , ja jak byłam mała i się w to bawiłam to jak minute mi się udało to byłam z siebie dumna. Niedługo też dołączę do was, zażyczyłam sobie od mojego Tż na urodzinki hula hopa .Może po jakimś roku uda mi się wam dorównać
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 18:42   #7
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć?
Kręce już ze 2 miesiące, a dopiero zauważyłam ten wątek
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 19:24   #8
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: hula - hop 4

W imieniu nas wszystkich witam nowe dziewczyny! Życzę wytrwałości i szybkiego ubytku cm!
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 20:07   #9
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: hula - hop 4

Dołączam!
Jak tylko mi się kolacja trochę ułoży, to biegnę kręcić hula . I od dziś robię to codziennie!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 06:50   #10
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć?
Kręce już ze 2 miesiące, a dopiero zauważyłam ten wątek
I jak efekty?

Ja tz sie przyłączam do wątku. od dzisiaj zacznę kręcić, nie wiem czy nie szybko ucieknie mi motywacja, ponieważ nie potrafię długo kręcić hula hopem

w sumie zaczęłam tez korzystać z twistera, a słyszałam, ze to daje podobne efekty, wiecie coś o tym?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 07:14   #11
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
I jak efekty?

Ja tz sie przyłączam do wątku. od dzisiaj zacznę kręcić, nie wiem czy nie szybko ucieknie mi motywacja, ponieważ nie potrafię długo kręcić hula hopem

w sumie zaczęłam tez korzystać z twistera, a słyszałam, ze to daje podobne efekty, wiecie coś o tym?
Tak , tak, słyszałam że twister i hh to dobre połączenie

A w ogóle to dziękuję za miłe przyjęcie
Ja kręce od ok 2 miesięcy, codziennie po pół godz, czasem więcej. Hula hop kupiłam na allegro, do tańca i fitnesu niby, takie z tych cięższysz coby się lepiej kręciło Na początku było cięzko, nie wychodziło mi to, spadało, ale po kilku dniach już się nauczyłam. Dodatkowo miałam fioletowe, ogromne krwiaki na biodrach Ubyło mi już kilka cm w talii, na czym najbardziej mi zależało, ale to jeszcze nie to Więc kręce dalej.
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 10:20   #12
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: hula - hop 4

Zaliczone 50 min przy oglądaniu America's Next Top Model jakoś mi to już weszło w nawyk, że przy tym kręcę.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:14   #13
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula - hop 4

jakiś czas mnie tu nie było i przez ten czas nie kręciłam, mam nowe inne pomysły na doskonalenie swojego ciała, które weszły już w życie jest to pilates. Dzisiaj ściągnęłam sobie ćwiczenia ABS i ćwiczenia do jogi. Pilates mnie relaksuje, czego hh już od pewnego czasu nie robi stał się bardziej dla mnie obowiązkiem. Teraz wykonuje ćwiczenia dla własnego dobrego samopoczucia Pilates jest świetny na prawdę polecam! i dlatego postanowiłam iść dalej w stronę ćwiczeń i fitenssu - ABS i joga, zobaczymy jak one mi się spodobają. Więc rzucam jak na razie kręcenie i rozstaje się z wami, przyznam szczerze, że rozstaje się z hh z przyjemnością, może, pewnie na pewno wrócę do niego kiedyś Życzę wam wytrwałości, i żebyście były stałą grupą, bo jak na razie można powiedzieć, że jedni odchodzą drudzy przychodzą. Paaa laski
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:48   #14
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
jakiś czas mnie tu nie było i przez ten czas nie kręciłam, mam nowe inne pomysły na doskonalenie swojego ciała, które weszły już w życie jest to pilates. Dzisiaj ściągnęłam sobie ćwiczenia ABS i ćwiczenia do jogi. Pilates mnie relaksuje, czego hh już od pewnego czasu nie robi stał się bardziej dla mnie obowiązkiem. Teraz wykonuje ćwiczenia dla własnego dobrego samopoczucia Pilates jest świetny na prawdę polecam! i dlatego postanowiłam iść dalej w stronę ćwiczeń i fitenssu - ABS i joga, zobaczymy jak one mi się spodobają. Więc rzucam jak na razie kręcenie i rozstaje się z wami, przyznam szczerze, że rozstaje się z hh z przyjemnością, może, pewnie na pewno wrócę do niego kiedyś Życzę wam wytrwałości, i żebyście były stałą grupą, bo jak na razie można powiedzieć, że jedni odchodzą drudzy przychodzą. Paaa laski
Też mnie kusi pilates! Ale niebardzo wiem gdzie, kiedy i z kim miałabym chodzić :P.

A jak narazie dzisiaj 15min hula-hopa zaliczone.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:23   #15
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Ja dziś 60min, uff, męcząco było, bo kręciłam stojąc w słońcu chciałam się jednocześnie opalić
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:51   #16
martinq
Raczkowanie
 
Avatar martinq
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 233
Dot.: hula - hop 4

Cześć dziewczyny,
Kręce sobie hula hop nieraz...
Ale muszę się wziąć za swoją kondycję i zacznę kręcić codziennie.
Mam nadzieję, że nie zabraknie mi motywacji.

Pozdrawiam
martinq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:40   #17
szklankawody
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: hula - hop 4

witam nowe twarze! 60 min zaliczone, kosztowało mnie to dziś sporo samozaparcia
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.... !
szklankawody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:44   #18
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Witam wszystkie "zakręcone" wizażanki
Mialam 3 dni przerwy w kręceniu, ale jak najszybciej wracam do tego zajęcia
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:34   #19
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: hula - hop 4

ja wczoraj 30 minut

dziewczyny czy Wy oprócz kręcenia hh ćwiczycie coś??
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 11:02   #20
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez marcowa5 Pokaż wiadomość
ja wczoraj 30 minut

dziewczyny czy Wy oprócz kręcenia hh ćwiczycie coś??
Ja staram się dodawać jeszcze jakieś ćwiczenia na talię osy i brzuch (typu brzuszki, skręty tułowia itp) no i inne na poślady i uda Czasem (jak mi się chce ) robie 8min abs Skakałam też na skakance, ale zauważyłam, że moje łydki robią się jakby grubsze i przestałam.
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:35   #21
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: hula - hop 4

madeira, po każdym biegu skakniu musisz rozciągnąc dobrze mięśnie łydek, wtedy nie będą się rozrastać

Ja mam pytanie jak Wy tak kręcicie po kilkadziesiąt minut, to to że w ogóle Wam nie spada? Czy robicie jakieś minutowe przerwy?

Ja dzisiaj pobiłam wsój rekord 2 min bez spadnięcia, ale pod koniec juz nie mialam siły i dlatego mi nie spadło. Obrałam patent, ze jak spada, to schodzę niżej na nogi, podnosze sie i jakoś idzie dalej
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:39   #22
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
madeira, po każdym biegu skakniu musisz rozciągnąc dobrze mięśnie łydek, wtedy nie będą się rozrastać

Ja mam pytanie jak Wy tak kręcicie po kilkadziesiąt minut, to to że w ogóle Wam nie spada? Czy robicie jakieś minutowe przerwy?

Ja dzisiaj pobiłam wsój rekord 2 min bez spadnięcia, ale pod koniec juz nie mialam siły i dlatego mi nie spadło. Obrałam patent, ze jak spada, to schodzę niżej na nogi, podnosze sie i jakoś idzie dalej
pol h spokojnie mozna bez zadnej przerwy
w dluzszym czasie jakas przerwa moze wypasc- a to do wc, a to pic, a to cos swedzi, a to przelaczyc kanal w tv itp

musisz sie poduczyc krecenia - normalnie nie spada w ogole
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:53   #23
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
madeira, po każdym biegu skakniu musisz rozciągnąc dobrze mięśnie łydek, wtedy nie będą się rozrastać

Ja mam pytanie jak Wy tak kręcicie po kilkadziesiąt minut, to to że w ogóle Wam nie spada? Czy robicie jakieś minutowe przerwy?

Ja dzisiaj pobiłam wsój rekord 2 min bez spadnięcia, ale pod koniec juz nie mialam siły i dlatego mi nie spadło. Obrałam patent, ze jak spada, to schodzę niżej na nogi, podnosze sie i jakoś idzie dalej
Po też? Rozciągałam się tylko przed

A co do Twojego pytania: tak, jak najbardziej da się kręcić pół godz bez żadnego spadania itp. Ja wczoraj np przerwałam tylko dlatego że mi się pić chciało Zobaczysz dojdziesz do wprawy to bedziesz wymiatać po godz bez przerw
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:23   #24
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: hula - hop 4

Dokładnie, kwestia wprawy . Mi się wczoraj po 15min znudziło i już do tego nie wróciłam, ale mogę i cały dzień bez przerwy kręcić :P.
Zaraz sobie poszukam jakiegoś dobrego filmu/serialu i pójdę pokręcić .
A do hh będę chodzić na siłownię . O ile będzie mi się chciało tyle dojeżdżać :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:31   #25
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: hula - hop 4

kurde to podziwiam, jak Wy tak potraficie kręcić bez przerwy tyle czasu
A mam dziwne pytanie, kręcici tylko biodrami? Bo ja sie ruszam cala, wszytsko mi lata. Wyglądam jak pokraka a jak juz mi gdzie hh ucieka to w ogóle pokrzywiona jestem


madeira
po zwłaszca też, bo wtedy mięśnie są "zbite" i trtzeba je rozluźnić. Specem nie jestem, ale tę zasadę przestrzeagam, aby rozciągać się po takich ćwiczeniach.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:02   #26
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: hula - hop 4

Ale powiem Ci, że rozumiem co czujesz, bo ja tak umiem tylko w jedną stronę .

Hmm ciężko mi stwierdzić jak się ruszam, po prostu się ruszam i już . Wiem, że zawsze nie mam co z rękami zrobić :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:13   #27
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Witam hula hopowiczki, czy moge dolaczyc?

Zaczelam krecic 6 dni temu, najpierw zabawkowym kolkiem 'dla ksiezniczek' - jest fioletowo-zolte z brokatem. W weekend kupilam wielgasnie sportowe kolo w sklepie sportowym, dokladnie takie: http://www.carite.dk/images/produkter/49038_f_l_910.jpg

Nie moge narzekac, bo kreci sie nim doskonale, w obie strony, mozna zwalniac/przyspieszac, podbijac w gore i krecic na biodrach. Kreci sie bardzo latwo bo wazy poltora kilo. Ale te siniaki! Wygladam jak ofiara wojny, na biodrach naliczylam 11 malych siniakow i jeden duzy, w talii z kazdej strony po kilka srednich. Czy to tak musi byc? Jak dlugo potrwa, zanim sie przyzwyczaje? Cz jest jakas metoda, zeby uniknac kolejnych pamiatek?
Staram sie oszczedzac i krece na zmiane malym, na zmiane tym potworem, duzym nie przekraczam 5 minut w jedna strone. Mimo to efekty wygladaja zalosnie sino Pomocy, specjalistki!
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 16:53   #28
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: hula - hop 4

Ja siniaków raczej nie miałam, zdarzyły się może z 2-3, bo hh spadło mi na kości biodrowe. Wydaje mi się, że w końcu ciało się przyzwyczai...

Beatiska- każda z nas kręciła na początku jak pokraka W końcu dojdziesz do takiej wprawy, że będziesz mogła w trakcie czytać książkę i kręcić tyle, ile będziesz chciała. Nawet 1 godz bez przerwy.

A ja dzisiaj zamiast hh 1 godz na rowerze.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy

Edytowane przez paulina.t11
Czas edycji: 2010-08-18 o 16:54 Powód: dopisek
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:04   #29
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: hula - hop 4

też chcę kręcić po kilka godzin, ale u mnie to nawet na minuty się to nie liczy

mam nadzieję, że to kwestia wprawy i będę śmigać jak Wy
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:24   #30
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
kurde to podziwiam, jak Wy tak potraficie kręcić bez przerwy tyle czasu
A mam dziwne pytanie, kręcici tylko biodrami? Bo ja sie ruszam cala, wszytsko mi lata. Wyglądam jak pokraka a jak juz mi gdzie hh ucieka to w ogóle pokrzywiona jestem
Mi się wydaje, że są różne sposoby kręcenia. Ot każdy sie rusza tak żeby nie spadło Ja czasem kręcę stojąc w lekkim rozkroku i tylko jakby to powiedzieć, rzucam biodrami na boki Innym razem stoję znów w rozkroku, z tym że jedna noga trochę z przodu i ruszam biodrami tył-przód. Albo stoję ze złączonymi nogami, tylko wtedy jest trochę ciężko bo trzeba pracować nie tyle biodrami co brzuchem.
Sprawdź sobie na youtubie, jest pełno filmików tutoriali

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

Hmm ciężko mi stwierdzić jak się ruszam, po prostu się ruszam i już . Wiem, że zawsze nie mam co z rękami zrobić :P.
Ja zawsze trzymam w rekach albo pilot od tv i zmieniam kanały, albo komórke i pisze wtedy smsy do TŻta

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Witam hula hopowiczki, czy moge dolaczyc?

Zaczelam krecic 6 dni temu, najpierw zabawkowym kolkiem 'dla ksiezniczek' - jest fioletowo-zolte z brokatem. W weekend kupilam wielgasnie sportowe kolo w sklepie sportowym, dokladnie takie: http://www.carite.dk/images/produkter/49038_f_l_910.jpg

Nie moge narzekac, bo kreci sie nim doskonale, w obie strony, mozna zwalniac/przyspieszac, podbijac w gore i krecic na biodrach. Kreci sie bardzo latwo bo wazy poltora kilo. Ale te siniaki! Wygladam jak ofiara wojny, na biodrach naliczylam 11 malych siniakow i jeden duzy, w talii z kazdej strony po kilka srednich. Czy to tak musi byc? Jak dlugo potrwa, zanim sie przyzwyczaje? Cz jest jakas metoda, zeby uniknac kolejnych pamiatek?
Staram sie oszczedzac i krece na zmiane malym, na zmiane tym potworem, duzym nie przekraczam 5 minut w jedna strone. Mimo to efekty wygladaja zalosnie sino Pomocy, specjalistki!
Ja też miałam na początku siniaki. Nie martw się, potem już tak nie bedzie. Ja też mam hh z tych cięższych i moje pierwsze siniaki (a raczej krwiaki) utrzymywały się 2 tygodnie Ważne, zeby się nie zniechęcać

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
też chcę kręcić po kilka godzin, ale u mnie to nawet na minuty się to nie liczy

mam nadzieję, że to kwestia wprawy i będę śmigać jak Wy
Oczywiście, że tak!
Ja może nie będę po kilka godz kręcić, ale fajnie by było nauczyć się takich sztuczek jak ta dziewczyna: http://www.youtube.com/watch?v=7V0qhWdNjy0
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.