Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-13, 12:34   #2131
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

tragedia.. oczywi¶cie 2 tubki okaza³o siê za ma³o.... ;O dziwne bo 1:1 goldwell ostatnio mi starczy³o :|
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 07:46   #2132
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, przepraszam, ¿e dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie mia³am kiedy usi±¶æ spokojnie do komputera.

Efekt bez sza³u. Kolor wyszed³ ³adny, naturalny, ale oczywi¶cie ciep³y, ze z³ot± po¶wiat±. Odrosty oczywi¶cie zrudzia³y. Jedynie na rozja¶nionych pasemkach, jak siê cz³owiek mocno przyjrzy, widaæ zimny odcieñ ciemnego blondu.

Tak czy inaczej raczej zostanê przy tej mieszance Alfaparfu (6.1 + 7.21) tyle tylko, ¿e nastêpnym razem spróbujê na oxy 3 lub 4%. No i ciekawa jestem jak to wszystko bêdzie siê wyp³ukiwa³o.

Veroniqe, a jak tam u Ciebie?

1,2,3,4,5 - w³osy po farbowaniu
6,7,8 - w³osy przed farbowaniem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_przy oknie.jpg (69,0 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_przy oknie 2.jpg (64,3 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_normalne ¶wiat³o.jpg (53,0 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_normalne ¶wiat³o 2.jpg (62,8 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_w pe³nym s³oñcu.jpg (81,1 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg przed_ca³o¶æ bez s³oñca.jpg (59,7 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg przed_ca³o¶æ w s³oñcu.jpg (97,4 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg przed_ca³o¶æ normalne ¶wiat³o.jpg (38,6 KB, 13 za³adowañ)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-10-15 o 20:12
Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 09:33   #2133
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja nie chcê jeszcze nic mówiæ bo mam mieszane odczucia.. co prawda nie wystarczy³o mi farby ale szczê¶cie w nieszczê¶ciu na koñcówki i skronie (które i tak by³y ciemniejsze) wiêc zrobi³am malaks i jako¶ sobie z tym poradzi³am.. ALE ja chyba przestaje bawic sie z tymi ch³odnymi odcieniami... bo szybciej dojdê do kruczej czerni ni¿ do jasnego br±zu a po to przeciez rozjasnialam w³osy

Mianowicie na podsumowanie wszystkiego wystarczy tylko zdanie mojego ch³opaka: "ty masz znowu czarne w³osy i jakie¶ siwe, szare"
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 13:24   #2134
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, przepraszam, ¿e dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie mia³am kiedy usi±¶æ spokojnie do komputera.

Efekt bez sza³u. Kolor wyszed³ ³adny, naturalny, ale oczywi¶cie ciep³y, ze z³ot± po¶wiat±. Odrosty oczywi¶cie zrudzia³y. Jedynie na rozja¶nionych pasemkach, jak siê cz³owiek mocno przyjrzy, widaæ zimny odcieñ ciemnego blondu.

Tak czy inaczej raczej zostanê przy tej mieszance Alfaparfu (6.1 + 7.21) tyle tylko, ¿e nastêpnym razem spróbujê na oxy 3 lub 4%. No i ciekawa jestem jak to wszystko bêdzie siê wyp³ukiwa³o.

Veroniqe, a jak tam u Ciebie?
Bardzo ³adny kolor baardzo naturalny! To jak z³oto jest to nastêpnym razem zrób sam± 7.21 + 6.0, zreszt± najpierw niech siê wyp³ucz±, dopiero bêdzie widaæ co neutralizowaæ. A masz gdzie¶ mo¿e fotkê w³osów przed farbowaniem, bo w 2 poprzednich stronach nie ma?
Doklej jeszcze do ostatniego postu, ¿eby by³o widaæ ró¿nicê, i dopisz proszê na jakim oxy robi³a¶ i ile trzyma³a¶, ¿eby by³o dla "potomnych"

Veroniqe - no to niestety mo¿emy stwierdziæ, ¿e to nastêpna farba która wychodzi czarno(le napisa³±m to samo co Ty ). Pozostaje czekaæ parê myæ. Sama pisa³a¶, gdzie¶, ¿e lepiej robiæ ja¶niejsz± i przyciemniaæ, ale widaæ, ¿e nie jest to ³atwe... Foteczki poprosimy, no ale co zimny w takim razie jest? w s³oñcy jak? nie ma rudo¶ci? i na jakim pozomie Ci to wysz³o, na prawdê czarno?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-14 o 13:27
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 16:41   #2135
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ

Veroniqe - no to niestety mo¿emy stwierdziæ, ¿e to nastêpna farba która wychodzi czarno(le napisa³±m to samo co Ty ). Pozostaje czekaæ parê myæ. Sama pisa³a¶, gdzie¶, ¿e lepiej robiæ ja¶niejsz± i przyciemniaæ, ale widaæ, ¿e nie jest to ³atwe... Foteczki poprosimy, no ale co zimny w takim razie jest? w s³oñcy jak? nie ma rudo¶ci? i na jakim pozomie Ci to wysz³o, na prawdê czarno?
Tak, pisa³am gdzies ze lepiej robic jasniejsz± niz ciemniejsz± i w razie czego przyciemniæ ni¿ rozja¶niaæ, ale jak poziom 7 wychodzi za jasno, poziom 6 w naturze te¿ a poziom 6 (z czym¶ ) jak bardzo ciemny br±z to co wtedy?? Zostaje mi tylko czekaæ a¿ siê wypuka... czarne to one nie s± bo jak dzis za³o¿y³am czarn± kurtkê to widaæ róznice ale s± duzo ciemneiejsze niz chcia³am mo¿e to i moja wina bo nie umy³am szamponem po farbowaniu tylko sp³uka³am wod± dok³adnie i na³o¿y³am od¿ywkê.. jeszcze dodatkowo jak nigdy odrosty mi rozja¶ni³o...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-14 o 16:42
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 18:08   #2136
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, pisa³am gdzies ze lepiej robic jasniejsz± niz ciemniejsz± i w razie czego przyciemniæ ni¿ rozja¶niaæ, ale jak poziom 7 wychodzi za jasno, poziom 6 w naturze te¿ a poziom 6 (z czym¶ ) jak bardzo ciemny br±z to co wtedy?? Zostaje mi tylko czekaæ a¿ siê wypuka... czarne to one nie s± bo jak dzis za³o¿y³am czarn± kurtkê to widaæ róznice ale s± duzo ciemneiejsze niz chcia³am mo¿e to i moja wina bo nie umy³am szamponem po farbowaniu tylko sp³uka³am wod± dok³adnie i na³o¿y³am od¿ywkê.. jeszcze dodatkowo jak nigdy odrosty mi rozja¶ni³o...
Tulim Ciê i nie mam w takim razie innego poms³u
przykro mi...a zakwasi³a¶ przynajmniej wod± z cytryn±, ¿eby zamkn±æ ³uski? W sumie je¶li nie to Ci siê szybko wyp³ucze to bêd± ja¶niejsze, ale w³osy z otwart± ³usk± s± chropowate s± podatne na zniszczenia, wiêc zakwa¶. Na jakim oxy w koñcu robi³a¶? i dodawa³±¶ Amix? ile trzyma³a¶....napisz i do³±cz zdjêcia koniecznie
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 20:08   #2137
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tulim Ciê i nie mam w takim razie innego poms³u
przykro mi...a zakwasi³a¶ przynajmniej wod± z cytryn±, ¿eby zamkn±æ ³uski? W sumie je¶li nie to Ci siê szybko wyp³ucze to bêd± ja¶niejsze, ale w³osy z otwart± ³usk± s± chropowate s± podatne na zniszczenia, wiêc zakwa¶. Na jakim oxy w koñcu robi³a¶? i dodawa³±¶ Amix? ile trzyma³a¶....napisz i do³±cz zdjêcia koniecznie
zakwasi³am wod± z octem po od¿ywce ;] ale i tak s± chropowate pewnie za 2 mycia to minie. Robi³am na wodzie 6%. Trzyma³am 30 minut (liczone od momentu gdy skonczy³am nak³adaæ czyli 10 minut)

zdjêcia po farbie goldwell 6BS i przed i co i jak robi³am - macie na blogu!
http://minniemousebow.blogspot.com/2...dwell-6bs.html

Tutaj dodajê dla porównania fotki przed i po.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06463.jpg (62,6 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06524.jpg (47,4 KB, 62 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-14 o 20:54
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 11:09   #2138
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
tragedia.. oczywi¶cie 2 tubki okaza³o siê za ma³o.... ;O dziwne bo 1:1 goldwell ostatnio mi starczy³o :|
ja na moje do zzapiêcia stanika u¿ywa³ 2 tubek a Ty to chyba z 3 , albo chociaz 2,5 powinnas PS niesamowite masz w³osy w ka¿dym kolorze bêd± ³adne
Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, przepraszam, ¿e dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie mia³am kiedy usi±¶æ spokojnie do komputera.

Efekt bez sza³u. Kolor wyszed³ ³adny, naturalny, ale oczywi¶cie ciep³y, ze z³ot± po¶wiat±. Odrosty oczywi¶cie zrudzia³y. Jedynie na rozja¶nionych pasemkach, jak siê cz³owiek mocno przyjrzy, widaæ zimny odcieñ ciemnego blondu.

Tak czy inaczej raczej zostanê przy tej mieszance Alfaparfu (6.1 + 7.21) tyle tylko, ¿e nastêpnym razem spróbujê na oxy 3 lub 4%. No i ciekawa jestem jak to wszystko bêdzie siê wyp³ukiwa³o.

Veroniqe, a jak tam u Ciebie?
A powiedz mi czy ten Alfaparf do¶æ dobrze trzyma siê w³osów? Nie wyp³ukuje siê szybko? U¿ywa³am goldwella , który znika³ po kilku myciach, u¿ywa³am te¿ welli i jako jedyna trzyma siê w³osów. A jak jest w przypadku tej firmy ?
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 11:48   #2139
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
ja na moje do zzapiêcia stanika u¿ywa³ 2 tubek a Ty to chyba z 3 , albo chociaz 2,5 powinnas PS niesamowite masz w³osy w ka¿dym kolorze bêd± ³adne
No 3 tubki by³oby optymalnie Ja przyzwyczajona jestem do Alfaparfu bo tam miesza siê w stosunku 1:1,5.. niby nic ale to jednak 60g mieszanki wiêcej ;]. Co do w³osów, dziêkujê A co do wyp³ukiwania Alfaparfu to Laity chyba narazie nic Ci nie powie - dopiero za parê myæ Ja te¿ nie mogê udzieliæ rzetelnej odpowiedzi bo farbowa³am nim parê razy po rozja¶nianiu w³osów i trzyma³ siê do 3 myæ
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 13:14   #2140
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
ja na moje do zzapiêcia stanika u¿ywa³ 2 tubek a Ty to chyba z 3 , albo chociaz 2,5 powinnas PS niesamowite masz w³osy w ka¿dym kolorze bêd± ³adne

A powiedz mi czy ten Alfaparf do¶æ dobrze trzyma siê w³osów? Nie wyp³ukuje siê szybko? U¿ywa³am goldwella , który znika³ po kilku myciach, u¿ywa³am te¿ welli i jako jedyna trzyma siê w³osów. A jak jest w przypadku tej firmy ?
wystarczy przeczytaæ kilka ostatnich stron, m.in. ja pisa³am o alfaparfie
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 20:25   #2141
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo ³adny kolor baardzo naturalny! To jak z³oto jest to nastêpnym razem zrób sam± 7.21 + 6.0, zreszt± najpierw niech siê wyp³ucz±, dopiero bêdzie widaæ co neutralizowaæ. A masz gdzie¶ mo¿e fotkê w³osów przed farbowaniem, bo w 2 poprzednich stronach nie ma?
Doklej jeszcze do ostatniego postu, ¿eby by³o widaæ ró¿nicê, i dopisz proszê na jakim oxy robi³a¶ i ile trzyma³a¶, ¿eby by³o dla "potomnych"
Zyta, przed nastêpnym farbowaniem skonsultujê siê z Wami na pewno bo m±dre dziewczynki jeste¶cie

Zdjêcia za³±czy³am dla "potomnych" chocia¿ tak sobie widaæ na niech ró¿nicê.


Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, pisa³am gdzies ze lepiej robic jasniejsz± niz ciemniejsz± i w razie czego przyciemniæ ni¿ rozja¶niaæ, ale jak poziom 7 wychodzi za jasno, poziom 6 w naturze te¿ a poziom 6 (z czym¶ ) jak bardzo ciemny br±z to co wtedy?? Zostaje mi tylko czekaæ a¿ siê wypuka... czarne to one nie s± bo jak dzis za³o¿y³am czarn± kurtkê to widaæ róznice ale s± duzo ciemneiejsze niz chcia³am mo¿e to i moja wina bo nie umy³am szamponem po farbowaniu tylko sp³uka³am wod± dok³adnie i na³o¿y³am od¿ywkê.. jeszcze dodatkowo jak nigdy odrosty mi rozja¶ni³o...
Wyp³ucz± siê trochê i bêdzie lepiej. Ju¿ nie chcia³am nic pisaæ, ale jak zobaczy³am kolor, który wyszed³ u mnie, to mimo i¿ jestem z niego ca³kiem zadowolona, stwierdzam, ¿e doj¶cie do naturalnego, zimnego jasnego br±zu bêdzie graniczyæ (przynajmniej u mnie) z cudem.


Dziewczyny, my¶licie, ¿e jest sens, ¿ebym dopiero teraz zakwasi³a w³osy po tym swoim pi±tkowym farbowaniu? Niby pamiêta³am, ¿e trzeba to zrobiæ, ale moje lenistwo wziê³o górê i niczym nie zamknê³am ³usek...

Na temat Alfaparfu nie wypowiem siê póki co, bo za wcze¶nie na to. Poza tym nie zakwasi³am w³osów, wiêc szybsze wyp³ukiwanie siê farby bêdzie tylko i wy³±cznie moj± win±.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-10-15 o 20:27
Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 00:14   #2142
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Zyta, przed nastêpnym farbowaniem skonsultujê siê z Wami na pewno bo m±dre dziewczynki jeste¶cie

Zdjêcia za³±czy³am dla "potomnych" chocia¿ tak sobie widaæ na niech ró¿nicê.




Wyp³ucz± siê trochê i bêdzie lepiej. Ju¿ nie chcia³am nic pisaæ, ale jak zobaczy³am kolor, który wyszed³ u mnie, to mimo i¿ jestem z niego ca³kiem zadowolona, stwierdzam, ¿e doj¶cie do naturalnego, zimnego jasnego br±zu bêdzie graniczyæ (przynajmniej u mnie) z cudem.


Dziewczyny, my¶licie, ¿e jest sens, ¿ebym dopiero teraz zakwasi³a w³osy po tym swoim pi±tkowym farbowaniu? Niby pamiêta³am, ¿e trzeba to zrobiæ, ale moje lenistwo wziê³o górê i niczym nie zamknê³am ³usek...

Na temat Alfaparfu nie wypowiem siê póki co, bo za wcze¶nie na to. Poza tym nie zakwasi³am w³osów, wiêc szybsze wyp³ukiwanie siê farby bêdzie tylko i wy³±cznie moj± win±.
moje lenistwo te¿ wziê³o górê i ostatnio nie zakwasi³am w³osów, nastêpnym razem obiecujê poprawê. pewnie za 2 tyg. znów rzucê farbê, bo miesi±c min±³ i farba praktycznie zesz³a.
my¶lê, ¿e zakwasiæ jak najbardziej mo¿esz, w ogóle p³ukanki octowe nadaj± fajnego blasku w³osom, warto stosowaæ je co jaki¶ czas, nie tylko z uwagi na wolniejsze wyp³ukiwanie koloru.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-16, 08:43   #2143
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Zyta Ju¿ nie chcia³am nic pisaæ, ale jak zobaczy³am kolor, który wyszed³ u mnie, to mimo i¿ jestem z niego ca³kiem zadowolona, stwierdzam, ¿e doj¶cie do naturalnego, zimnego jasnego br±zu bêdzie graniczyæ (przynajmniej u mnie) z cudem.


Dziewczyny, my¶licie, ¿e jest sens, ¿ebym dopiero teraz zakwasi³a w³osy po tym swoim pi±tkowym farbowaniu? Niby pamiêta³am, ¿e trzeba to zrobiæ, ale moje lenistwo wziê³o górê i niczym nie zamknê³am ³usek...
Ta Twoja mieszanka spoko wychodzi na Twoich w³osach... za pierwszym razem nie masz co oceniaæ ju¿ Ci mówi³am ¿e za pierwszym razem nie bedzie spektakularnego efektu, ale jak pozostaniesz przy niej i pofarbujesz jeszcze z 2 razy to za ka¿dym razem bêd± coraz ch³odniejsze wiec za 2 miesi±ce (czy tam co ile farbujesz) powinno byæ jak chcesz

A co do zakwaszania w³osów mo¿na to robiæ nawet po ka¿dym myciu w³osy sie wtedy mega b³yszcz± ja do 2 litrów wody wlewam 2 ³y¿ki octu jab³kowego i maczam w tym w³osy a potem reszt± polewam (i ju¿ tego nie sp³ukujemy) w³osy super

Dodaje resztê zdjêæ: Goldwell 6BS na wodzie 6% (powoli zaczynam sie do niego przekonywaæ)

1,2,3 - (przed farbowaniem) sprany goldwell 6NN
4,5,6,7,8 - po farbie goldwell 6BS na wodzie 6%
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06503.jpg (118,3 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06465.jpg (58,7 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06463.jpg (34,0 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0303.jpg (17,6 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0302.jpg (23,1 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06533.jpg (74,6 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06524.jpg (30,1 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06578.jpg (55,4 KB, 30 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-16 o 08:59
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-16, 12:51   #2144
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Veroniqe nowy kolor super ! szczegolnie na 5 zdjeciu mi sie podoba ale koncowki chyba dalej Ci wyszly ciemniejsze ??

Ps. dzisiaj wlasnie przyszly moje wyczekiwane farbki jutro moj sadny dzien wiec trzymajcie kciuki !!

Ps2. a jak uzyc do zakwaszania cytryny ?? ktos wie jakie proporcje ?? a swoja droga kwas cytrynowy nie rozjasnia wlosow?? jakos tak logicznie kluci mi sie to przy farbowaniu wlosow na ciemno

Ps3. chcialam Was dziewczynki spytac o kreatyne.. czy ktos stosowal jakies maski na wlosy czy inne autorskie pomysly ?? nie chodzi mi tutaj o maseczki czy szampony z kreatyna.. pytam o czysta kreatyne w sloiczku podzielcie sie swoimi doswiadczeniami jezeli ktoras juz to przerabiala
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-16, 16:26   #2145
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zrobi³am kolejn± pigu³kê wiedzy dla potomnych O stê¿eniach wody (jak dobraæ odpowiednie stê¿enie) i WZÓR na rozcieñczenie stê¿enia (czyli co zmieszaæ by uzyskaæ inne)

http://minniemousebow.blogspot.com/2...ona-i-jak.html


a co do keratyny to ja u¿ywam ale mam kilka innym pó³produktów wiec robie sobie z nich maski, p³ukanki mgie³ki wiec co¶ tam keratyny zawsze do nich dodajê
Chyba, ¿e chodzi Ci o kREatynê to nie nie mam

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-16 o 16:44
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-16, 17:53   #2146
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hehe no jasne ze chodzi o keratyne literowka przepraszam
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-16, 20:21   #2147
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am kolejn± pigu³kê wiedzy dla potomnych O stê¿eniach wody (jak dobraæ odpowiednie stê¿enie) i WZÓR na rozcieñczenie stê¿enia (czyli co zmieszaæ by uzyskaæ inne)

http://minniemousebow.blogspot.com/2...ona-i-jak.html


a co do keratyny to ja u¿ywam ale mam kilka innym pó³produktów wiec robie sobie z nich maski, p³ukanki mgie³ki wiec co¶ tam keratyny zawsze do nich dodajê
Chyba, ¿e chodzi Ci o kREatynê to nie nie mam
Super wzór ten na oxy "na krzy¿", dziêkujê, tylko jeszcze byn u¶ci¶li³a, ¿e 3% w³osy siê przyciemnia(farba oblepia w³os nie wnika we w³osi szybko siê sp³ukuje, jak farba pó³trwa³±) . 3% tak¿e rozja¶nia z rozja¶niaczem (nieagresywnie)
Na tym 5-tym zdjêciu masz piêkny kolor, baaardzo naturalny, jeszcze raz zrobisz i bêdzie lepiej bo te rude po woli znikaj±, ale ciemniejsze troszkê, czerni tam nie widzê .
Gdzie¶ czyta³am, ¿e z serii Neutralight Violet/ash na instruktarzu mieszali go do poziomu 7 z oxy 9% to mo¿e i mo¼na go dodawaæ do mieszanki na 6%?
jeszczcze zrobiê Ci korektê do tekstu na blogu:

"- ¿ó³ty stosuje siê odcieñ fioletowy (2),lub per³a w ja¶niejszych poziomach (P)

- pomarañczowy stosuje siê odcieñ niebieski(1), popiel/ash (A)

- czerwony stosuje siê odcieñ zielony (7). czêsto Matt, M



i odwrotnie.





Kiedy potrzebujemy ch³odnego odcienia do podkre¶lenia naszych stalowych têczówek, wtedy dobrze jest wybraæ 8,01, czyli prze³amane szaro¶ci±, popielem, albo 8,07, prze³amane fioletem? .07 to zieleñ, co daje ch³odny poblask platyny.(8 to czasem srebrny i 9 szary)

W niektórych firmach wydzielone s± jeszcze natury specjalne oznaczone albo plusem „+“, albo np. 00. S± to natury do farbowania w³osów opornych. Natury s± do napigmentowania w³osa rozja¶nianego lub w³a¶ñie siwych, dodaje siê je do meszanki w³a¶ciwej w proporajach zaale¿nych od % siwizny ) Natura to te¿ N i NN (do siwych)

Fajne w nich jest to, ¿e maj± sch³odzon±, g³êbsz± barwê i nie musimy siê baæ u¿ywaæ ich do ka¿dego rodzaju w³osów.
Skoro o tym mowa, natury s± fenomenalne do krycia wszelkiego rodzaju w³osów, zarówno naturalnych, jak i siwych."

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-16 o 20:45
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 09:02   #2148
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Super wzór ten na oxy "na krzy¿", dziêkujê, tylko jeszcze byn u¶ci¶li³a, ¿e 3% w³osy siê przyciemnia(farba oblepia w³os nie wnika we w³osi szybko siê sp³ukuje, jak farba pó³trwa³±) . 3% tak¿e rozja¶nia z rozja¶niaczem (nieagresywnie)
Na tym 5-tym zdjêciu masz piêkny kolor, baaardzo naturalny, jeszcze raz zrobisz i bêdzie lepiej bo te rude po woli znikaj±, ale ciemniejsze troszkê, czerni tam nie widzê .
Gdzie¶ czyta³am, ¿e z serii Neutralight Violet/ash na instruktarzu mieszali go do poziomu 7 z oxy 9% to mo¿e i mo¼na go dodawaæ do mieszanki na 6%?
jeszczcze zrobiê Ci korektê do tekstu na blogu:

"- ¿ó³ty stosuje siê odcieñ fioletowy (2),lub per³a w ja¶niejszych poziomach (P)

- pomarañczowy stosuje siê odcieñ niebieski(1), popiel/ash (A)

- czerwony stosuje siê odcieñ zielony (7). czêsto Matt, M



i odwrotnie.





Kiedy potrzebujemy ch³odnego odcienia do podkre¶lenia naszych stalowych têczówek, wtedy dobrze jest wybraæ 8,01, czyli prze³amane szaro¶ci±, popielem, albo 8,07, prze³amane fioletem? .07 to zieleñ, co daje ch³odny poblask platyny.(8 to czasem srebrny i 9 szary)

W niektórych firmach wydzielone s± jeszcze natury specjalne oznaczone albo plusem „+“, albo np. 00. S± to natury do farbowania w³osów opornych. Natury s± do napigmentowania w³osa rozja¶nianego lub w³a¶ñie siwych, dodaje siê je do meszanki w³a¶ciwej w proporajach zaale¿nych od % siwizny ) Natura to te¿ N i NN (do siwych)

Fajne w nich jest to, ¿e maj± sch³odzon±, g³êbsz± barwê i nie musimy siê baæ u¿ywaæ ich do ka¿dego rodzaju w³osów.
Skoro o tym mowa, natury s± fenomenalne do krycia wszelkiego rodzaju w³osów, zarówno naturalnych, jak i siwych."
Dziêkujê Ci Kochana za wszystkie sugestie Zawsze przyda siê dodatkowa para oczu bo ja nie wszystko pamiêtam
A co do metody krzy¿owej mam nadziejê, ¿e sie przyda

Moje w³osy w takim ¶wietle jak doda³am zdjêcia nie s± czarne, ale jak jestem w sklepie albo domu to nie moge patrzeæ w lustro (przy g³owie chyba wysz³y najciemniej) ale mam nadziejê ¿e sie troche wyp³ucz±, bo na reszcie w³osów zastrze¿eñ nie mam

Macie mo¿e pomys³ na te moje odrosty ja¶niejsze? Bojê siê, ¿e jak w³osy zaczn± sie wyp³ukowaæ to bêdzie to mega widac (ten przedzia³ek na ¶rodku i w³osy przy skroniach wyszedl ok) ale odrosty pod g³êbszymi partiami w³osów tragedia ci±gle zastanawiam siê czemu to tak siê sta³o, bo przeciez zawsze robi³am na wodzie 6%
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 14:56   #2149
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej dziewczyny jestem swiezo po zmyciu farby heh pierwsze co to dorwalam sie do aparatu zeby pokazac Wam rezultaty, z ktorych ja osobiscie jestem zadowolona kolor sie poglebil i rzeczywi¶cie odcien jest chlodniejszy wiec uzyskalam to na czym mi zalezalo jedyne ale to odrosty.. jak sie dobrze przypatrzec to widac delikatna roznice, ale nie na tyle zeby razila w oczy a no i na koncu zakwasilam wlosy jak radzilyscie rozcienczonym sokiem z cytryny i dzieki temu wloski sie niesamowicie blyszcza a oto rezultaty :

1,2,3- swiatlo dzienne
4-w sloncu
5-w sztucznym swietle
6- dla porownania wczesniejszy kolor w sztucznym swietle

CHOCIAZ GENERALNIE KOLOR NA ZYWO JEST CIEMNIEJSZY NIZ WYSZEDL NA ZDJECIACH

farba alfaparf 3.7 + 5.1 oxy 4,5% (6%+3% w proporcji pol na pol) trzymalam 40 minut
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12478.jpg (165,1 KB, 76 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12455.jpg (88,0 KB, 99 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12457.jpg (109,2 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12452.jpg (102,1 KB, 70 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12462.jpg (137,9 KB, 98 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (80,9 KB, 70 za³adowañ)

Edytowane przez madzius_88
Czas edycji: 2012-10-17 o 17:04
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 14:59   #2150
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

a i nie sugerujcie sie data na zdjeciach bo mam zle ustawiona w aparacie
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 15:41   #2151
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny jestem swiezo po zmyciu farby heh pierwsze co to dorwalam sie do aparatu zeby pokazac Wam rezultaty, z ktorych ja osobiscie jestem zadowolona kolor sie poglebil i rzeczywi¶cie odcien jest chlodniejszy wiec uzyskalam to na czym mi zalezalo jedyne ale to odrosty.. jak sie dobrze przypatrzec to widac delikatna roznice, ale nie na tyle zeby razila w oczy a no i na koncu zakwasilam wlosy jak radzilyscie rozcienczonym sokiem z cytryny i dzieki temu wloski sie niesamowicie blyszcza a oto rezultaty :

1,2,3- swiatlo dzienne
4-w sloncu
5-w sztucznym swietle
6- dla porownania wczesniejszy kolor w sztucznym swietle

CHOCIAZ GENERALNIE KOLOR NA ZYWO JEST CIEMNIEJSZY NIZ WYSZEDL NA ZDJECIACH
na jak± wodê w koñcu siê zdecydowa³a¶? kolor wyszed³ bardzo ³adny piêknie b³yszcz±ce w³oski
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 16:07   #2152
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Endorfinka a dziekuje, dziekuje to byl moj 1 raz z profesjonalnymi farbami hehe
zdecydowalam sie na 4,5% bo przy 6% balam sie tych rudych odrostow i splukiwania na rudo, a 3% odstraszala mnie krotka trwaloscia.. no i zakupilam wode 6% i 3% zmieszalam pol na pol i wyszlo zobaczymy jak to bedzie wygladac w miare myc

Edytowane przez madzius_88
Czas edycji: 2012-10-17 o 16:10
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 16:45   #2153
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No i jest super! Napisz jeszcze - jak to Zyta mówi dla "potomnych" ;D w tym po¶cie nad zdjêciami jaka mieszanka ile trzyma³a¶ i jaka woda

A takie pytanie ode mnie ile zajmuje Ci nakladanie farby? Bo widzê ¿e te¿ masz d³ugie w³osiska i mog³aby¶ zrobiæ zdjêcia dla mnie od tylu jak ja ja robie?
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 17:07   #2154
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Veroniqe nakladanie trwa jakies 15-20 minut ale mam od tego domowego specjaliste (czytaj mama) bo sama to napewno bym tego nie ogarnela przy mojej dlugosci wlosow
postaram sie jutro zrobic zdjecia od tylu przy swietle dziennym i dodam
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 17:18   #2155
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
Veroniqe nakladanie trwa jakies 15-20 minut ale mam od tego domowego specjaliste (czytaj mama) bo sama to napewno bym tego nie ogarnela przy mojej dlugosci wlosow
postaram sie jutro zrobic zdjecia od tylu przy swietle dziennym i dodam
i 40 minut trzyma³a¶ od czasu jak ju¿ wszystko na³o¿y³a¶ czy 40 minut razem z nak³adaniem? i jak farbowa³/a Ci domowy specjalista? :P najpierw odrosty i ca³o¶æ czy od ty³u?

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-17 o 17:24
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 17:29   #2156
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

40 minut od momentu calkowitego nalozenia farby bo moje wlosy sa oporne i trzeba je przetrzymac mama zawsze najpierw robi mi odrosty a na samym koncu reszte
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 17:41   #2157
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
A co do zakwaszania w³osów mo¿na to robiæ nawet po ka¿dym myciu w³osy sie wtedy mega b³yszcz± ja do 2 litrów wody wlewam 2 ³y¿ki octu jab³kowego i maczam w tym w³osy a potem reszt± polewam (i ju¿ tego nie sp³ukujemy) w³osy super
Veroniqe, wyprzedzasz Kochana moje pytania. Dzi¶ zakupi³am sobie ocet jab³kowy i bêdê siê zakwaszaæ

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny jestem swiezo po zmyciu farby heh pierwsze co to dorwalam sie do aparatu zeby pokazac Wam rezultaty, z ktorych ja osobiscie jestem zadowolona kolor sie poglebil i rzeczywi¶cie odcien jest chlodniejszy wiec uzyskalam to na czym mi zalezalo jedyne ale to odrosty.. jak sie dobrze przypatrzec to widac delikatna roznice, ale nie na tyle zeby razila w oczy a no i na koncu zakwasilam wlosy jak radzilyscie rozcienczonym sokiem z cytryny i dzieki temu wloski sie niesamowicie blyszcza a oto rezultaty :

1,2,3- swiatlo dzienne
4-w sloncu
5-w sztucznym swietle
6- dla porownania wczesniejszy kolor w sztucznym swietle

CHOCIAZ GENERALNIE KOLOR NA ZYWO JEST CIEMNIEJSZY NIZ WYSZEDL NA ZDJECIACH

farba alfaparf 3.7 + 5.1 oxy 4,5% (6%+3% w proporcji pol na pol) trzymalam 40 minut
madzius, piêkne w³osy i piêkny kolor

Jak ja Wam zazdroszczê dziewczyny takich d³ugich w³osów. Ja swoje obciê³am z d³ugo¶ci za zapiêcie od stanika do boba a'la Victoria Beckham i teraz zapuszczam, chocia¿ idzie mi to bardzo opornie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 18:58   #2158
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

madzius_88 - ¶licznie wysz³o i faktycznie piêknie b³yszcz± , wygl±daj± ch³odno jak najbardziej, a nie s± za ciemne? w sumie chcia³a¶ ciemne, ale czy jeste¶ zadowolona?
Dopisz proszê pod fotkami tak jak Vera Ci napisa³a instrukcjê dla czytaj±cych jak± farb±, jaki oxy i ile trzyma³a¶, dziêki za relacje
......................... ....
Na Yt ogl±da³am dzisiaj filmiki po angielsku w/s tonowania i neutralizacji, i tonowa³y samymi farbami bez mixów, koncepcja z ko³em kolorów siê zgadza, mówi³y, ¿eby tonowaæ na 3%, nie naje¿d¿aæ na odrost, bo do niego inn± mieszankê, ¿eby np nie wychodzi³y niebieskie. Tonowaæ farbami o poziom wy¿szym ni¿ oczekiwany.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 19:41   #2159
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zytka dopisalam juz info jest nad zdjeciami
hehe nie za ciemno kochana tak jak napisalam kolor na zywo jest ciemniejszy niz ten na fotkach.. jakbym nie probowala z lampa czy bez i pod roznymi k±tami to na zadnym zdjêciu nie dalam rady uchwycic prawdziwego koloru.. takze jak mowie jest on ciemniejszy niz na zdjeciach ale ja do takiego dazylam nawet szkoda mi ze pod wplywem mycia bedzie sie wyplukiwal

a tak w ogole bardzo dziekuje za mile slowa efekt ten wyszedl tez dzieki Waszym radom

ps zastanawia mnie tylko czy jak kolejny raz bede farbowala swoja mieszanka 3.7 + 5.1 to efekt chlodnej poswiaty sie poglebi ?? i co z odrostami ??? :O juz po 1 farbowaniu lekko roznia sie od calosci :mysli:
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 20:47   #2160
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
Zytka dopisalam juz info jest nad zdjeciami
hehe nie za ciemno kochana tak jak napisalam kolor na zywo jest ciemniejszy niz ten na fotkach.. jakbym nie probowala z lampa czy bez i pod roznymi k±tami to na zadnym zdjêciu nie dalam rady uchwycic prawdziwego koloru.. takze jak mowie jest on ciemniejszy niz na zdjeciach ale ja do takiego dazylam nawet szkoda mi ze pod wplywem mycia bedzie sie wyplukiwal

a tak w ogole bardzo dziekuje za mile slowa efekt ten wyszedl tez dzieki Waszym radom

ps zastanawia mnie tylko czy jak kolejny raz bede farbowala swoja mieszanka 3.7 + 5.1 to efekt chlodnej poswiaty sie poglebi ?? i co z odrostami ??? :O juz po 1 farbowaniu lekko roznia sie od calosci :mysli:
Wcale kolor sie musi Ci sie wyp³ukaæ do ja¶niejszego (zale¿y od w³osów i czy by³y rozja¶niane) ale na pewno ch³odny refleks bêdzie siê wyp³ukiwa³ i bêd± wy³aziæ czerwienie i rudo¶ci...

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
[B]
Na Yt ogl±da³am dzisiaj filmiki po angielsku w/s tonowania i neutralizacji, i tonowa³y samymi farbami bez mixów, koncepcja z ko³em kolorów siê zgadza, mówi³y, ¿eby tonowaæ na 3%, nie naje¿d¿aæ na odrost, bo do niego inn± mieszankê, ¿eby np nie wychodzi³y niebieskie. Tonowaæ farbami o poziom wy¿szym ni¿ oczekiwany.
I co z tym tonowaniem o co to chodzi?
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.