Krzywe nogi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-01-20, 09:45   #1
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka

Nogi -=-> "X"


Czy są jakieś ćwiczenia na tzw. 'iksowate' nogi?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-24, 19:02   #2
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Re: Nogi -=-> "X"

Kurczę, nie zna nikt takich ćwiczeń?
I w ogóle jak dokładnie wyglądają 'iksowate' nogi?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-11, 08:59   #3
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Iksowate nogi! Pomocy!

Mam dosyć paskudny problem którym są "iksoawte X" nogi, im bardziej przytyje tym gorzej to wygląda. Więc się odchudzam ale chciałabym was zapytać czy nie znacie jakichś ćwiczen które mogłyby pomóc. Bardzo prosze o pomoc!
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-11, 19:51   #4
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Re: Iksowate nogi! Pomocy!

ja chyba bede brutalna w tym momencie ale obawiam sie ze tu juz nic nie da sie zrobic-co natura stworzyla-musimy zaakceptowac mozesz tylko próbować ciuszkami optycznie zatuszować ten mankament-myslę,że długie spódniczki i szerokie spodnie byłyby odpowiednie.
a tak wogole najlepsze co mozesz zrobic-to po prostu polubic i zaakceptować siebie swiat byłby nudny gdyby wszyscy wyglądali jak modele i modelki-pomysl o tym
buziaki
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-16, 17:10   #5
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Re: Iksowate nogi! Pomocy!

Caffe-Latte nie masz czym się przejmować przecież Kate Moss ma takie nogi i aktorka z filmu "sex w wielkim mieście" i jakoś im ten mankament nie przeszkodził w zrobieniu kariery vicky23 ma rację trzeba siebie polubić i tyle nudny byłby świat gdyby wszyscy byli by idealni pozdrawiam
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-17, 14:32   #6
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Re: Iksowate nogi! Pomocy!

Heh, macie rację, to nie koniec świata, poprostu martwi mnie fakt ze musze sie maskowac ciuchami i nie moge nosic obcislych spodni i krotszych spodnic
dzieki kochane
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-18, 06:25   #7
wanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 139
Re: Iksowate nogi! Pomocy!

Moje nogi też raczej układają sie w X. I bardziej chudne tym gorzej . Ale to nic Jakoś je akceptuje
__________________
Gdzieś tam, jest ktoś
wanilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 13:27   #8
Titka.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3
Unhappy Krzywe nogi

Witam wszystkich. Mam dość nietypowe pytanie. Otóż odkąd pamiętam mam kompleksy na punkcie krzywych nóg... Typowe X-y, z przerwa miedzy udami Masakra. Jestem szczupłą osoba i im bardziej chudne to wydaje mi sie, że przerwa ta sie powiększa :/ Słyszałam gdzieś, że istnieje zestaw ćwiczeń na te partie mięśni. A może są inne sposoby?! Proszę o pomoc. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.
Titka. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-03, 12:21   #9
_Mycha_
Przyczajenie
 
Avatar _Mycha_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Polska :-)
Wiadomości: 22
Unhappy Dot.: Krzywe nogi

Otóż mam ten sam problem, co Ty. Niestety, nigdzie nie udało mi się znaleźć czegoś, co zmniejszyłoby tą krzywiznę No chyba, że operacja ale w moim przypadku to nie wchodzi w grę. Jeśli jednak ktoś ma jakieś informacje na ten temat to bardzo proszę o zamieszczenie ich tutaj. Zawsze marzyłam o miniówkach i szortach na lato, ale jak na razie muszę o nich zapomnieć. Pozdrawiam Cię Titko i
_Mycha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-03, 12:31   #10
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Krzywe nogi

dziewczyny zapomnijcie o kompleksach.ostatnio widziałam pamelę anderson w programie telewizyjnym i jak zobaczyłam jej nogi, to po prostu szczęka mi opadła. Takich krzywych nóg to ja jeszcze w życiu nie widziałam .Ale pani P.A.wcale to nie przekadzało i wystapiła w bardzo kusej spódniczce.
Popatrzcie sobie także na nogi Kate Moss, jak i innych topmodelek.
Także głowa do góry. Pamiętajcie, ze piękno wypływa z róznic między ludźmi, a nie z podobieństw.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-03, 18:34   #11
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Krzywe nogi

To ja tak dla różnicy, bo niby z tego ma wypłynąć piękno powiem, że nie mam krzywych nóg, ale za to baaardzo grube, mimo, że u góry aż taka gruba nie jestem... I mogę zapomnieć o shortach, miniówach, a co gorsza - nawet o kozaczkach, bo nie mieszczą mi się łydki do butów Więc Dziewczyny nie przejmować się - i wskakiwać w shorty, o ile takie macie i przespacerować się tu i tam. Gwarantuję, że nikt nie będzie zwracał uwagi, że są krzywe - myślę, że to Wy jesteście bardziej na tym punkcie przewrażliwione Pozdrowienia
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 19:04   #12
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Dot.: Krzywe nogi

Ja też mam taką przerwę między udami i zawsze uważałam, że krótkie spódniczki i spodenki to nie dla mnie , ale w tym roku postanowiłam olać to i już nawet zakupiłam sobie fajne króciutkie szorty. Bo jeżeli teraz nie będę chodziła w spodenkach czy krótkich spódniczkach to kiedy? Jak będę stara? Dlatego też dziewczyny nie przejmujcie się takimi rzeczami i noście co Wam się tylko podoba. Ale jeżeli któraś z Was zna jakieś ćwiczenia to chętnie spróbuję, ale w cuda to ja i tak nie wierzę . Pozdrawiam
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-04, 09:56   #13
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Krzywe nogi

a ja niedawno słyszałam, że przerwa między nogami oznacza że ma sie prawidłowe proporcje pomiędzy nogami a biodrami , troszke to dziwne, ale znalazłam te informację na stronie dla modelek, że to jest plus....
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-04, 10:07   #14
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Krzywe nogi

No, ja też się dołączam... W dzieciństwie jeździłam konno, co zaowocowało teraz Bardzo długo wstydziłam się moich nóg, w lecie nosiłam długie spodnie, żeby nie było widać, ze nie sa idealne. Tez mam przerwę, własciwie mam dwie przerwy Ale przeszło mi- kompletnie się tym nie przejmuję, cieszę się że mam ładne kostki i chude nogi, a że sa krzywe... Teraz prawie każda modelka ma krzywe nogi, a dziewczyn o idealnych, slicznych nogach jest na prawde niewiele. Ważne jest aby dobrać odpowiedni obcas i krój spódnicy, zeby nie podkreślać tych niedoskonałości, i nie przejmować się
Pozdrawiam!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-04, 10:28   #15
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Krzywe nogi

Zgrabne nogi to taki, które łączą się w górnej części ud, w kolanach, w łydkach i w kostkach, pomiędzy nimi mają być trzy dziury.
Ale tak naprawdę to kto by się tym przejmował.
A Julia Roberts, posiadaczka podobno najpiękniejszych nóg, moim zdaniem ma krzywe nogi, ale żadnego zdjęcia znaleźć nie mogę niestety.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-04, 10:30   #16
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez monyaa
Zgrabne nogi to taki, które łączą się w górnej części ud, w kolanach, w łydkach i w kostkach, pomiędzy nimi mają być trzy dziury.
Ale tak naprawdę to kto by się tym przejmował.
A Julia Roberts, posiadaczka podobno najpiękniejszych nóg, moim zdaniem ma krzywe nogi, ale żadnego zdjęcia znaleźć nie mogę niestety.
No widzisz, moje się łączą i mam wszystkie przerwy o których piszesz, a nie uważam, zeby były idealne, czy zgrabne... To chyb azalezy od wielu rzeczy. Nie mozna zaprzeczyć ze wazne jest tez, czy sa zadbane, czy skora nog jest ładna itd...
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-04, 10:49   #17
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Krzywe nogi

Oczywiście, że te przerwy i złącza to nie wszystko, ważna jest jeszcze proporcja między udami a łydkami itd.
Po prostu nogi, które tak się łączą są proste - źle się wcześniej wyraziłam
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 20:42   #18
patip89
Przyczajenie
 
Avatar patip89
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
GG do patip89
Dot.: Krzywe nogi

hej dziewczyny nie martwicie sie ja też mam kirzywe nogi tylko że ja nie mam literki x tylko O jak piłkaże moje nogi łączą sie tylko w kostkach ;-( Bardzo lubię chodzić w spódniczkach ale bardzo rzadkoto robie, a nogi mam takie ponieważ od maleńkosci gram w piłkę nożną....
patip89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 21:27   #19
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Krzywe nogi

cześć dziewczyny, mam podobny problem jak Wy - krzywe nogi (krzywizna "typu" O ;-) ) Też się bardzo przejmuje z tego powodu i zastanawiam się czy można to w jakiś sposób "wyleczyć". Bardzo chciałabym od czasu do czasu założyć spódniczkę - może wiecie jaki kształt czy model powinna mieć aby choc trochę ukryć fakt krzywych nóg? Ale nie dobijajcie mnie prosze pisząc, że ratuje mnie długa szeroka do kostek ;-)
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 22:20   #20
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Krzywe nogi

hihi fajny temacik rzadko ktora babeczka ma proste nogi, dlatego mysle, ze nie nalezy sie nimi przejmowac. pociesz sie moja sytuacja: mam nogi krotkie, moja krzywizna zaczyna sie ok kolan do kostek i jest w ksztalcie O, uda i lydki bardzo umiesnione - he, wiem ze moznaby sie zalamac ale!!! juz zakupilam soboe 3 mikromini phi, bede sie nogami przejmowac
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 15:35   #21
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Wink Dot.: Krzywe nogi

no a ja mam tez dziwne, bo niby szczupłe, chude, a trochę dziwne. Otóż przy kolanach sa jak zawiązane sardynki.
Kobietki przestańmy się przejmować!
Dobrze powiedziane, że piękno wypływa z różnic!!! Każda z nas jest inna, a jeśli ktoś chce piękno uśredniać i tworzyć niby ideał- proste nogi- to niech zacznie od siebie. Ciekawe kto w ogóle takie głupot wymyśla jak idealne nogi?
Więc od jutra szorty i miejmy wszytsko w tyłku
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 18:43   #22
little my
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywe nogi

ja też mam krzywe nogi, w kształcie "O", ale gorsze są moje kolana wyglądające jak rozjechane jabłka. przejmowałm się tym do czasu gdy poznałam mojego faceta, który stwierdził że mam super zgrabne nogi. on chce żebym nosiła tylko miniówki albo krótkie szort
little my jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 19:24   #23
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Krzywe nogi

Dziewczyny ja niestety tez mam problem krzywych nog- do kolan sa ok., ale od kolan do kostek sa jak nawiasy . A do tego niestety mam strasznie grube lydki, wiec jak dla mnie spodnice odpadaja
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 19:47   #24
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Krzywe nogi

ja sie podlaczam pod to co pisze wiekszosc dziewczyn- nie macie sie czym przejmowac!! pewnie nikt nie zwraca na to uwagi takiej jak wy, spokojnie zakladaj spodnice i szorty. a w ramach wolnego czasu przyjrzyj sie modelkom i slynnej kate moss. no daj spokoj, mi sie moj nos nie podoba, czy to powod bym go zakrywala i chodzila z maseczka jak niegdys majkel dżekson ? wiecej luzu
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 09:35   #25
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: Krzywe nogi

WitAm towarzyszki niedoli no więc tak moje nozki są okropne poprostu strach na ulice wyjśc [kłania się literaOO]nigdy nie chodze w spodniczkach ,a nadobatek ostatnio sobie kupiłam spodnie z bardzo wąskimi nogawkami[gdzie ja oczy miałam trzeba będzie wstawić kliny]ale ja zauważyłam że dziewczyny z takimi kończynami wyglądają dobrze w spodniach typu 3/4

powiedzcie czy dobrze mi się wydaje ????bo ja nie wiem czy mam zwidy czy tak jest naprawde
pozdrawiam Was wszystkie
wielki buziak DAMY RADE!!
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 09:46   #26
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Krzywe nogi

jest jeden bardzo obry sposob na krzywe nogi. Taniec. Ja tez mam krzywe nogi tak zwane "O" jak chodzilam na kurs tanca (moze z pol roku chodzilam, albo nawet nie) dostalam zestaw cwiczen, ktory mi troche pomogl, tylko z lenictwa nie cwizylam dalej, ale poprawe zauwazylam. Zauwazcie jakie nogi ma wiekszosc tancerek. Ladne prosciutkie, prawie idealne, uwierzcie mi ze jak one przychodza sie dopiero uczyc, to niektore sa na prawde strasznie powyginane
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 09:53   #27
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Krzywe nogi

hehe ale śmiesznie a już myslalam ze tylko ja mam takie"dziwne nogi" (od kolan do kostek) Kiedyś się bardzo tym przejmowałam, teraz się z tego śmieję , chociaż mini nie noszę, ale to bardziej ze względu na to że troszkę ciałka tam zalega, ale gdy troszkę zrzucę, napewno zmienię maxi na mini

A co do tych spodni 3/4 to tak samo mi się wydaje ze takie nogi dobrze w nich wygladaja
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 09:54   #28
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Krzywe nogi

ja i tak mam zamiar sobie "wyprostowac" nogi wiem ze to ciezka praca, alechce zrobic to tak dla siebie, zebym oprocz brzucha mialam cos na co nie moge narzekac
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 09:58   #29
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
ja i tak mam zamiar sobie "wyprostowac" nogi wiem ze to ciezka praca, alechce zrobic to tak dla siebie, zebym oprocz brzucha mialam cos na co nie moge narzekac
Annfas a w jaki sposób chcesz to zrobić? ja myślalam ze to "nieuleczalne"
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 10:05   #30
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Krzywe nogi

wyzej napisalam ze dostalam taki zestaw cwiczen jak chodzilam na kurs tanca, jak na razie mi pomaga tylko nie miem opisac tych cwiczen bo one polegaja na napinaniu odpowiednich partii miesni i sciaganiu nóg
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.