100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 18:13   #31
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Jeszcze jedno- czy ćwiczac sam Skalpel tez mozna spalic oponke i boczki? Oczywiscie racjonalnie sie odzywiajac, ale bez przesady :P
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:45   #32
bad_gal_ver
Przyczajenie
 
Avatar bad_gal_ver
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno- czy ćwiczac sam Skalpel tez mozna spalic oponke i boczki? Oczywiscie racjonalnie sie odzywiajac, ale bez przesady :P
Jasne! Za mną właśnie 6 skalpel! Lecę pod prysznic!
bad_gal_ver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:38   #33
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez bad_gal_ver Pokaż wiadomość
Jasne! Za mną właśnie 6 skalpel! Lecę pod prysznic!
u mnie piąty i jednocześnie drugi w tym tygodniu mój plan jest taki, żeby ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu skalpel i 2- 3 razy 4x6 min z YT alboi killera
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:15   #34
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Zrobiłam killer! co prawda jako tako, ale jest no i do tego Tiffoczki i Mel B brzuch .
A te sześciominutówki to jakies bardziej cardio?
__________________
Walczymy.
86/100

Edytowane przez MalaaaPola
Czas edycji: 2013-02-12 o 20:45
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:20   #35
Iwu
Przyczajenie
 
Avatar Iwu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny! dołączam
za mną pierwszy skalpel, sama nie wierzę, że się zmobilizowałam....ale samo się nie zrobi!

Trzymajcie kciuki !
Iwu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:46   #36
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Iwu Pokaż wiadomość
Dziewczyny! dołączam
za mną pierwszy skalpel, sama nie wierzę, że się zmobilizowałam....ale samo się nie zrobi!

Trzymajcie kciuki !
Witamy O to chodzi, trzeba działać Trzymamy wszystkie za wszystkie.
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 23:13   #37
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

[QUOTE=MalaaaPola;39197277]Zrobiłam killer! co prawda jako tako, ale jest no i do tego Tiffoczki i Mel B brzuch .
A te sześciominutówki to jakies bardziej cardio?[/QUOTE

hmmmm nie wiem.. tam sa rozne cwiczenia,.. i podskoki , i na brzuch, w kazdym razie mecza :P fajne kardio jest w tym programie z Gwiazdami- czesc z Sadowska. Jutro go chyba zrobie, albo killera

Cytat:
Napisane przez Iwu Pokaż wiadomość
Dziewczyny! dołączam
za mną pierwszy skalpel, sama nie wierzę, że się zmobilizowałam....ale samo się nie zrobi!

Trzymajcie kciuki !
Czesc Po tygodniu killer to bedzie dla Ciebie sama przyjemnosc Pamietaj o napinaniu miesni brzucha!
Dziewczyny mam nadzieje,ze mi stad nie poznikacie i naprawde zrobimy wspolnie te 100 dni....
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 23:42   #38
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

To ja zacznę od jutra...
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 23:52   #39
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
To ja zacznę od jutra...
chyba od dzisiaj! 1.00 jest :P
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:10   #40
bad_gal_ver
Przyczajenie
 
Avatar bad_gal_ver
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez MalaaaPola Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nadzieje,ze mi stad nie poznikacie i naprawde zrobimy wspolnie te 100 dni....
Ja się nigdzie stąd nie ruszam! Jestem strasznie zmotywowana! Do lata jeszcze wystarczająco czasu, żeby dojść do widocznych efektów!

Powiedzcie mi tylko, co jaki czas robicie pomiary?
bad_gal_ver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:28   #41
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

U mnie z Ewą już 13 dni i nie zamierzam rezygnować
Dzisiaj zamierzam sposić się przy Turbo, już się nie mogę doczekać aż zostanę sama w domu i sobie będę mogła ćwiczyć z Ewą do woli
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 10:47   #42
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Też czekam, aż zostanę sama
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:48   #43
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witam

Ja po 3 skalpelu, fajnie że teraz ruszacie chcę wytrwać z Wami te 100 dni Jestem pół roku po porodzie, biust 94, taliaa raczej opona 78 biodra 97 udo 50cm.

Nie jestem zbyt wysportowana, robię skalpel ale dalej nie robię go w całości, czasem robię mniej powtórzeń niż Ewa, też tak miałyście? Mam nadzieję że na dniach będzie już zrobiony w 100% I ciągle nie wiem czy prawidłowo napinam te mięśnie brzuch, bo po treningu bedzie czuję nogi niż brzuch

Oglądam te metamorfozy u niej i aż niewiarogodne że można sobie tak szybkie takie ciało wypracować, no nic, mam nadzieję ze za 100 dni jakikolwiek efekt będzie
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:23   #44
fajniejestfajnie
Raczkowanie
 
Avatar fajniejestfajnie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 360
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

ja już 6 dzień z Ewą. przez pierwsze 2 dni robiłam tylko po połowie, ale teraz już bez problemu całość. choć czasami nie daje rady zrobić do końca jakiegoś ćwiczenia. ale jestem mega zadowolona. robię jeszcze a6w i jeżdżę na rowerku stacjonarnym.

do tego 3 posiłki dziennie, wyeliminowałam słodycze i koniecznie: jem tylko rzeczy gotowane, ewentualnie pieczone.

powodzenia!
__________________
fajniejestfajnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:29   #45
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez bad_gal_ver Pokaż wiadomość
Ja się nigdzie stąd nie ruszam! Jestem strasznie zmotywowana! Do lata jeszcze wystarczająco czasu, żeby dojść do widocznych efektów!

Powiedzcie mi tylko, co jaki czas robicie pomiary?
Ja też jestem zmotywowana, chcę sobie zrobić prezent na 25 urodziny w czerwcu i chcę pierwszy raz od kilku lat móc założyć bikini...
Ja będę mierzyć się co miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
U mnie z Ewą już 13 dni i nie zamierzam rezygnować
Dzisiaj zamierzam sposić się przy Turbo, już się nie mogę doczekać aż zostanę sama w domu i sobie będę mogła ćwiczyć z Ewą do woli
Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
Też czekam, aż zostanę sama
haha, ja mam to samo. Mieszkam z kolegą w pokoju, i nie ćwiczę przy nim, choć on wie, że ćwiczę Na szczęście często jestem sama, więc te minimum 3 razy w tygodniu na luzie daję radę, ale chcę częściej

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Witam

Ja po 3 skalpelu, fajnie że teraz ruszacie chcę wytrwać z Wami te 100 dni Jestem pół roku po porodzie, biust 94, taliaa raczej opona 78 biodra 97 udo 50cm.

Nie jestem zbyt wysportowana, robię skalpel ale dalej nie robię go w całości, czasem robię mniej powtórzeń niż Ewa, też tak miałyście? Mam nadzieję że na dniach będzie już zrobiony w 100% I ciągle nie wiem czy prawidłowo napinam te mięśnie brzuch, bo po treningu bedzie czuję nogi niż brzuch

Oglądam te metamorfozy u niej i aż niewiarogodne że można sobie tak szybkie takie ciało wypracować, no nic, mam nadzieję ze za 100 dni jakikolwiek efekt będzie
Na pewno po tygodniu będziesz dotrzymywała Ewce kroku. Też tak miałam. Co co mięsni brzucha, ja w ogole nie umiałam ich napinać w niektórych ćwiczeniach. Teraz już się udaje i staram się robić skalpel bardzo dokładnie. Ja też czułam zawsze bardziej nogi ( łydki bolą mnie już kilka dni) uda i pośladki, a brzuch mniej. Ale ja mam raczej mocny brzuch, te ostatnie ćwiczenia ze skalpela sprawiają mi najmniej problemu. Dlatego też dokładam czasami Tiffany na talię i boczki- po 1 razie miałam takie masakryczne zakwasy w talii i w PLECACH na dole, że nie wiedziałam gdzie jestem Polecam tiffoczki, są super No ale wałki i boczki to największa moja zmora i pewnie większości z nas Ja też oglądam metamorfozy na facebooku, są NIESAMOWITE! Nigdy nic mnie tak nie motywowało jak te zdjęcia.. Bo to zdjęcia zwykłych dziewczyn, robione w zwykłych domach zwykłymi aparatami ))

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2013-02-13 o 11:32
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:13   #46
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

to mnie pocieszyłaś mam nadzieję że po weekendzie będzie już płynnie

Zmykam robić obiadek, pieczona pierś i warzywka w ziołach
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:38   #47
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ja też jestem zmotywowana, chcę sobie zrobić prezent na 25 urodziny w czerwcu i chcę pierwszy raz od kilku lat móc założyć bikini...
Ja będę mierzyć się co miesiąc




haha, ja mam to samo. Mieszkam z kolegą w pokoju, i nie ćwiczę przy nim, choć on wie, że ćwiczę Na szczęście często jestem sama, więc te minimum 3 razy w tygodniu na luzie daję radę, ale chcę częściej


Na pewno po tygodniu będziesz dotrzymywała Ewce kroku. Też tak miałam. Co co mięsni brzucha, ja w ogole nie umiałam ich napinać w niektórych ćwiczeniach. Teraz już się udaje i staram się robić skalpel bardzo dokładnie. Ja też czułam zawsze bardziej nogi ( łydki bolą mnie już kilka dni) uda i pośladki, a brzuch mniej. Ale ja mam raczej mocny brzuch, te ostatnie ćwiczenia ze skalpela sprawiają mi najmniej problemu. Dlatego też dokładam czasami Tiffany na talię i boczki- po 1 razie miałam takie masakryczne zakwasy w talii i w PLECACH na dole, że nie wiedziałam gdzie jestem Polecam tiffoczki, są super No ale wałki i boczki to największa moja zmora i pewnie większości z nas Ja też oglądam metamorfozy na facebooku, są NIESAMOWITE! Nigdy nic mnie tak nie motywowało jak te zdjęcia.. Bo to zdjęcia zwykłych dziewczyn, robione w zwykłych domach zwykłymi aparatami ))

O, haha . A myslałam, że tylko ja taka dziwna jestem, że po tych wydawałoby się lekkich ćwiczeniach Tiffany mam zakwasy. Także polecam !

Ja postanowiłam mierzyć się co 2 tygodnie jednak. Może jak będzie spadać i będe to widziała , to nie strace tak tej motywacji
Dzisiaj mój 11 dzień z Ewą. Mhmm, zastanawiam się czy zrobić skalpel, czy znowu podjąć się killera .

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
to mnie pocieszyłaś mam nadzieję że po weekendzie będzie już płynnie

Zmykam robić obiadek, pieczona pierś i warzywka w ziołach

Mmm, smacznego
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:07   #48
karolaq85
Raczkowanie
 
Avatar karolaq85
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 33
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ewa ma niezwykle cialo, tez bym takie chciala miec, jak widze ile was tu jest to chyba biore sie do roboty i dzis zaczynam, tylko lepiej rano czy raczej wieczorem? zawsze cwiczylam wieczorem, ale teraz sie zastanawiam czy czasem nie leppiej rano na rozruch.
karolaq85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:12   #49
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez karolaq85 Pokaż wiadomość
Ewa ma niezwykle cialo, tez bym takie chciala miec, jak widze ile was tu jest to chyba biore sie do roboty i dzis zaczynam, tylko lepiej rano czy raczej wieczorem? zawsze cwiczylam wieczorem, ale teraz sie zastanawiam czy czasem nie leppiej rano na rozruch.
Jak Ci wygodniej i kiedy masz czas. Ja ćwiczę wieczorem, bo nie chce mi sie wczesniej specjalnie wstawać.
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 14:42   #50
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez karolaq85 Pokaż wiadomość
Ewa ma niezwykle cialo, tez bym takie chciala miec, jak widze ile was tu jest to chyba biore sie do roboty i dzis zaczynam, tylko lepiej rano czy raczej wieczorem? zawsze cwiczylam wieczorem, ale teraz sie zastanawiam czy czasem nie leppiej rano na rozruch.
Jak wolisz. Ja ćwiczę kiedy jestem sama.Dziś chyba nic z tego A szkoda bo bardzo chcę

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MalaaaPola Pokaż wiadomość
Dzisiaj mój 11 dzień z Ewą. Mhmm, zastanawiam się czy zrobić skalpel, czy znowu podjąć się killera .

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



Ja czasami zabieram się za coś ciezszego i jak nie daje rady to potem robie jeszcze caly skalpel ;D ale chce w koncu zrobic calego killera.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:01   #51
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Jednak zdecydowałam sie na skaplela, bo stwierdziłam, że wszystko mnie boli Zaraz sie zabieram. Oczywiście + Tiffoczki i Mel B brzusio
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:04   #52
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

nie widziałam jeszcze nic Mel B. Ale zaraz spojrzę xD

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0 to to ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:31   #53
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Jeśli nie wstajesz rano zbyt wcześnie to wtedy lepiej ponieważ dostaniesz kopa energetycznego na cały dzień. Wieczorem częściej się nie chce powtarzając sobie jak to się jest zmęczonym.

Zgłaszam wykonanie Turbo, uff, uff. Od początku lutego zrobiłam : skalpel x4 , turbo x4, killer x3
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:07   #54
bad_gal_ver
Przyczajenie
 
Avatar bad_gal_ver
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez karolaq85 Pokaż wiadomość
Ewa ma niezwykle cialo, tez bym takie chciala miec, jak widze ile was tu jest to chyba biore sie do roboty i dzis zaczynam, tylko lepiej rano czy raczej wieczorem? zawsze cwiczylam wieczorem, ale teraz sie zastanawiam czy czasem nie leppiej rano na rozruch.
Podobno ranem jest lepiej, organizm więcej spala. Jednak ja jestem za treningiem wieczorem. Dla mnie działa on terapeutycznie po całym dniu Mam czas tylko dla siebie, nie mam już nic na głowie, mogę się skupić w 100%. Rano wolę pójść na basen, czy też pobiegać.
bad_gal_ver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:10   #55
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
nie widziałam jeszcze nic Mel B. Ale zaraz spojrzę xD

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0 to to ?
Własnie to ćwiczyłam, bo ręce mi bolą na to co zwykle . To tez nie jest zle, ale ja zwykle ćwiczę to od Mel : http://www.youtube.com/watch?v=2vqhhaYkDiI Wlaśnie skonczyłam wszystko , juppi. Czas coś przekąsik
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:38   #56
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziś dzień bez ćwiczeń bo nie jestem sama ( Na domiar złego zjadłam muffina czekoladowego Ale jutro na 100 proc robię killera! Właśnie dziewczyny, jak u Was z dietą.. ja jak na coś mam ochote to nie ma sily, musze zjesc bo inaczej bede caly dzien o tym myslala ;]
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:40   #57
Kolaszka
Raczkowanie
 
Avatar Kolaszka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Göteborg
Wiadomości: 61
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja się dołączam. Zrobiłam już 6 skalpeli co drugi dzień, ale ostatnio odpusciłam Muszę znowu wziąśc się do roboty bo przybyło mi z 5 kg . Mam badzieję że z wami motywacja bedzie większa Zaczynam od...piątku bo w końcu jutro walentynki
Kolaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:47   #58
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Kolaszka Pokaż wiadomość
Ja się dołączam. Zrobiłam już 6 skalpeli co drugi dzień, ale ostatnio odpusciłam Muszę znowu wziąśc się do roboty bo przybyło mi z 5 kg . Mam badzieję że z wami motywacja bedzie większa Zaczynam od...piątku bo w końcu jutro walentynki
ja przez takie przekładanie nigdy nie mogłam się zmobilizować- a to jakieś święto, a to egzaminy, etc, etc..... Więc postanowiłam, że będę ćwiczyć ZAWSZE kiedy zostanę sama w pokoju Nawet jeśli to będzie 15 min- zdąże zrobić np tiffoczki. I to się sprawdza o wiele, wiele lepiej. Dziś np nie zostłam sama nawet na te pare minut, dlatego nie cwicze ... ale bardzo , bardzo bym chciała ;] Założyłam tez , ze 4 razy w tygodniu to absolutne minimum W tamtym tygodniu plan sprawdzil sie idealnie, w tym mam 2 razy za sobą. Trzeba PLANOWAC, ale nie ODKLADAC! najlepiej zacznij juz TERAZ!!!!! )
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:00   #59
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Dziś dzień bez ćwiczeń bo nie jestem sama ( Na domiar złego zjadłam muffina czekoladowego Ale jutro na 100 proc robię killera! Właśnie dziewczyny, jak u Was z dietą.. ja jak na coś mam ochote to nie ma sily, musze zjesc bo inaczej bede caly dzien o tym myslala ;]
Dzien bez ćwiczeń jest dniem straconym, ale nadrobisz Muffina? fu, niedobre Nieładnie, nieładnie. Ja od początku postanowienia diety nie zjadłam nic słodkiego. Szok. Jakoś daję radę sobie odmawiać. Jak będę miała ochote na jakąś słodycz, to planuje zrobić bezcukrowe ciasteczka owsiane, w których cukier zastępuje żurawina na przykład. Czas nauczyć się mówic "nie"
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:01   #60
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

heja i co chcecie cwiczyc 100 dni bez żadnych przerw ??
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.