Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 07:29   #121
kju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jesteś śliczną dziewczyną o delikatnej urodzie. Uwagę przyciągają oczy, które możesz delikatnie podkreślić. Trudno z Twoich zdjęć określić jakim typem kolorystycznym jesteś ale pasuje Ci raczej delikatny makijaż, więc obstawiam wiosnę. Sylwetkowo możesz zaszaleć na dole - marchewy, wzorzyste rurki, cygaretki i do tego obcas. Spodnie z niższym stanem. Góra spokojniejsza i trochę ciemniejsza od dołu z dekoltem w delikatny szpic i bez kołnierza. Fajnie Ci jest w tej delikatnej łączce - kolorystycznie bo fason doradzałabym trochę inny. Zgadzam się, że na ostatnim zdjęciu wyglądasz świetnie bo naturalnie))
kju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 08:31   #122
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez kju Pokaż wiadomość
Jesteś śliczną dziewczyną o delikatnej urodzie. Uwagę przyciągają oczy, które możesz delikatnie podkreślić. Trudno z Twoich zdjęć określić jakim typem kolorystycznym jesteś ale pasuje Ci raczej delikatny makijaż, więc obstawiam wiosnę. Sylwetkowo możesz zaszaleć na dole - marchewy, wzorzyste rurki, cygaretki i do tego obcas. Spodnie z niższym stanem. Góra spokojniejsza i trochę ciemniejsza od dołu z dekoltem w delikatny szpic i bez kołnierza. Fajnie Ci jest w tej delikatnej łączce - kolorystycznie bo fason doradzałabym trochę inny. Zgadzam się, że na ostatnim zdjęciu wyglądasz świetnie bo naturalnie))
Jeśli chodzi o pierwsze zdanie to nie przesadzałabym.
Autorko, jesteś przeciętną kobietą, nie zwróciłabym na Ciebie uwagi, mijając Cię na ulicy. Strasznie dużo odejmują Ci brwi, przez co sprawiasz wrażenie zmęczonej i zaniedbanej. Zastanawiam się, kiedy kobiety zrozumieją jak ważne są "ogarnięte" brwi. Dziwi mnie też Twoje podejście, to nie, tamto nie, depilacja boli.... Albo chcesz wyglądać lepiej, albo akceptujesz siebie taką, jaką jesteś teraz. Jeśli 88 to twój rocznik, to muszę przyznać, że masz bardzo zmęczoną cerę i wyglądasz na starszą. Czytałam, że borykasz się z trądzikiem różowatym. Czego konkretnie używasz?
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 10:09   #123
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pierwsze zdanie to nie przesadzałabym.
Autorko, jesteś przeciętną kobietą, nie zwróciłabym na Ciebie uwagi, mijając Cię na ulicy. Strasznie dużo odejmują Ci brwi, przez co sprawiasz wrażenie zmęczonej i zaniedbanej. Zastanawiam się, kiedy kobiety zrozumieją jak ważne są "ogarnięte" brwi. Dziwi mnie też Twoje podejście, to nie, tamto nie, depilacja boli.... Albo chcesz wyglądać lepiej, albo akceptujesz siebie taką, jaką jesteś teraz. Jeśli 88 to twój rocznik, to muszę przyznać, że masz bardzo zmęczoną cerę i wyglądasz na starszą. Czytałam, że borykasz się z trądzikiem różowatym. Czego konkretnie używasz?
Dla mnie też wyglądasz na nieco zmęczoną.
I jest trochę prawdy w tym, co pisze MaRtUhA o Twoim podejściu. Nie szukaj wymówek tylko rozwiązań.
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 12:42   #124
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
a pisałas coś nt brwi ? serio nie mam czasu czytać cudzych postów. a o brwiach wiele osób jej napisze to samo co my, bo udzielamy podobnych rad. nie jesteś jedyną znającą się na rzeczy, zeby Cie kopiować? i wlaściwie po co?
makijaz kazdy proponuje taki, jaki uzna za fajny, autorka wybierze sobie wg własnego gustu.
i w sumie linijka byłaby nawet lepszym narzędziem bo postawiona w poprzek jest węższa od ołówka.


z tą linijką/ołówkiem to chyba dalej nie rozumiesz, ale kij z tym

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

a tak btw, myślę, że lepiej czytać poprzednie posty i się nie produkować, skoro ktoś już napisał praktycznie to samo, Holly.

Autorko - na razie zrób z brwiami, popróbuj próbne makijaże w drogeriach i kupuj paletki. myślę, że wyglądałabyś ładnie w brązach. co do malowania brwi - ja wolę kredkę, cienie są dosyć subtelne, a z henną nie miałam wiele wspólnego, więc nie pomogę. sama regulacja brwi wiele zmieni, ale musisz poczekać, aż te od wewnętrznej strony odrosną...
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 13:09   #125
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Ech, pięć stron tłumaczenia jak depilować brwi , a nie wystarczy spojrzeć na pierwszą lepszą aktorkę/modelkę w google czy jakiejś gazecie i zrobić tak samo (tak jak umie zrobić każda czternastolatka).
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 14:36   #126
201609280919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

A ja Cię widzę w dłuższych włosach naturalnego koloru najbardziej pasują do Twojej urody. Nie jesteś brzydka, potrzebujesz tylko kilku trików żeby wyglądać jeszcze korzystniej. A z makijażu to widzę Cię w kreskach zrobionych eyelinerem
i obowiązkowo wytuszowane rzęsy :P
201609280919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 16:44   #127
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pierwsze zdanie to nie przesadzałabym.
Autorko, jesteś przeciętną kobietą, nie zwróciłabym na Ciebie uwagi, mijając Cię na ulicy. Strasznie dużo odejmują Ci brwi, przez co sprawiasz wrażenie zmęczonej i zaniedbanej. Zastanawiam się, kiedy kobiety zrozumieją jak ważne są "ogarnięte" brwi. Dziwi mnie też Twoje podejście, to nie, tamto nie, depilacja boli.... Albo chcesz wyglądać lepiej, albo akceptujesz siebie taką, jaką jesteś teraz. Jeśli 88 to twój rocznik, to muszę przyznać, że masz bardzo zmęczoną cerę i wyglądasz na starszą. Czytałam, że borykasz się z trądzikiem różowatym. Czego konkretnie używasz?
Używam kremu Rozex bezpośrednio na zaczerwienienia, a poza tym staram się kupować kosmetyki naturalne firmy Alverde. A czemu według Ciebie wyglądam na zmęczoną, na którym zdjęciu odniosłaś takie wrażenie (czy na wszystkich)? Chodzi o cerę (koloryt) czy o brwi, włosy?
Nie stosuję wymówek, bo jak już wcześniej pisałam w poprzednich postach próbowałam sama wyregulować brwi.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ech, pięć stron tłumaczenia jak depilować brwi , a nie wystarczy spojrzeć na pierwszą lepszą aktorkę/modelkę w google czy jakiejś gazecie i zrobić tak samo (tak jak umie zrobić każda czternastolatka).
Nie wiem czy to takie dobre wzorować się na jakichś aktorkach/celebrytkach , Nie jestem także pewna czy każda czternastolatka potrafi zrobić brwi, w przeciwnym razie nikomu nie byłaby potrzebna kosmetyczka.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kju Pokaż wiadomość
Jesteś śliczną dziewczyną o delikatnej urodzie. Uwagę przyciągają oczy, które możesz delikatnie podkreślić. Trudno z Twoich zdjęć określić jakim typem kolorystycznym jesteś ale pasuje Ci raczej delikatny makijaż, więc obstawiam wiosnę. Sylwetkowo możesz zaszaleć na dole - marchewy, wzorzyste rurki, cygaretki i do tego obcas. Spodnie z niższym stanem. Góra spokojniejsza i trochę ciemniejsza od dołu z dekoltem w delikatny szpic i bez kołnierza. Fajnie Ci jest w tej delikatnej łączce - kolorystycznie bo fason doradzałabym trochę inny. Zgadzam się, że na ostatnim zdjęciu wyglądasz świetnie bo naturalnie))
Ja też wciąż zastanawiam się czy aby na pewno jestem tym zgaszonym latem, ponieważ mam bardzo bladą cerę i się nie opalam (to mi jakoś nie pasuje do tego typu urody). Pewna jestem natomiast, że reprezentuję chłodny typ.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kju Pokaż wiadomość
Jesteś śliczną dziewczyną o delikatnej urodzie. Uwagę przyciągają oczy, które możesz delikatnie podkreślić. Trudno z Twoich zdjęć określić jakim typem kolorystycznym jesteś ale pasuje Ci raczej delikatny makijaż, więc obstawiam wiosnę. Sylwetkowo możesz zaszaleć na dole - marchewy, wzorzyste rurki, cygaretki i do tego obcas. Spodnie z niższym stanem. Góra spokojniejsza i trochę ciemniejsza od dołu z dekoltem w delikatny szpic i bez kołnierza. Fajnie Ci jest w tej delikatnej łączce - kolorystycznie bo fason doradzałabym trochę inny. Zgadzam się, że na ostatnim zdjęciu wyglądasz świetnie bo naturalnie))
Nie jestem do końca pewna jaki typ kolorystyczny reprezentuję, ponieważ to zgaszone lato jakoś nie do końca mi pasuje. Mam bladą cerę i nie opalam się, a wokół tęczówki oka mam cieniutką brązową obwódkę. Pewna jestem jedynie tego, że reprezentuję chłodny typ urody.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Simone Boue Pokaż wiadomość
Dla mnie też wyglądasz na nieco zmęczoną.
I jest trochę prawdy w tym, co pisze MaRtUhA o Twoim podejściu. Nie szukaj wymówek tylko rozwiązań.
Co sprawia, że wyglądam na zmęczoną - brwi, cera, coś jeszcze innego?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Simone Boue Pokaż wiadomość
Dla mnie też wyglądasz na nieco zmęczoną.
I jest trochę prawdy w tym, co pisze MaRtUhA o Twoim podejściu. Nie szukaj wymówek tylko rozwiązań.
Co sprawia, że wyglądam na zmęczoną - brwi, cera, coś jeszcze innego?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 17:24   #128
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Odniosę się głównie do Twoich ostatnich zdjęć. Twoja cera sprawia wrażenie nieco poszarzałej (może to przez kolor włosów), wygląda też na trochę przesuszoną, przez co zmarszczki mimiczne na czole są bardzo widoczne. Jeśli chodzi o brwi to zdecydowanie powinnaś pójść do kosmetyczki, nie bój się zobaczysz sama, jak wiele w twarzy zmieniają ładne brwi.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 17:51   #129
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Odniosę się głównie do Twoich ostatnich zdjęć. Twoja cera sprawia wrażenie nieco poszarzałej (może to przez kolor włosów), wygląda też na trochę przesuszoną, przez co zmarszczki mimiczne na czole są bardzo widoczne. Jeśli chodzi o brwi to zdecydowanie powinnaś pójść do kosmetyczki, nie bój się zobaczysz sama, jak wiele w twarzy zmieniają ładne brwi.
Nie mam suchej cery (jest mieszana i naczynkowa plus trądzik różowaty)), być może na zdjęciu tak wyszło, bo słońce świeciło mi w twarz i trochę zmrużyłam oczy i zmarszczyłam czoło.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 18:29   #130
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pierwsze zdanie to nie przesadzałabym.
Autorko, jesteś przeciętną kobietą, nie zwróciłabym na Ciebie uwagi, mijając Cię na ulicy. Strasznie dużo odejmują Ci brwi, przez co sprawiasz wrażenie zmęczonej i zaniedbanej. Zastanawiam się, kiedy kobiety zrozumieją jak ważne są "ogarnięte" brwi. Dziwi mnie też Twoje podejście, to nie, tamto nie, depilacja boli.... Albo chcesz wyglądać lepiej, albo akceptujesz siebie taką, jaką jesteś teraz. Jeśli 88 to twój rocznik, to muszę przyznać, że masz bardzo zmęczoną cerę i wyglądasz na starszą. Czytałam, że borykasz się z trądzikiem różowatym. Czego konkretnie używasz?
Przeciętna nie znaczy brzydka. Myślę, że na ulicach najwięcej jest dziewczyn o takim "stopniu" urody. Takich z efektem WOW jest stosunkowo niedużo.
Lecz to też po części kwestia gustu.
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 18:55   #131
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to takie dobre wzorować się na jakichś aktorkach/celebrytkach , Nie jestem także pewna czy każda czternastolatka potrafi zrobić brwi, w przeciwnym razie nikomu nie byłaby potrzebna kosmetyczka.[COLOR="Silver"]
Mi nigdy nie była potrzebna kosmetyczka i tak się nauczyłam Wybierałam aktorkę/modelkę podobną do siebie (lub przynajmniej w podobnym typie urody) i na niej się wzorowałam.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 19:46   #132
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

proste zadanie na najbliższe dni - nie szukaj czy jesteś ciepłym czy chłodnym kolorem, nie szukaj jakiś palet kolorów, nie szukaj niczego. zacznij coś robić po prostu. wypróbuj nowych kolorów, wpadnij na wizytę do drogerii, kup sobie nowy ciuch. brwi zrób proste. o makijażu już Ci proponowano milion sposobów. każdy musi na sobie coś zobaczyć po raz pierwszy, żeby zrozumieć czy to pasuje czy nie. rozumiem Twoje podejście, ale nic na siłę. brwi u kosmetyczki, jak chcesz sama na swoją rękę coś zrobić to posmaruj się balsamem brązującym lekko, załóż kolorową sukienkę i pokombinuj z makijażem, upleć jakiś warkocz. próbuj.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mi nigdy nie była potrzebna kosmetyczka i tak się nauczyłam Wybierałam aktorkę/modelkę podobną do siebie (lub przynajmniej w podobnym typie urody) i na niej się wzorowałam.
ja do swoich brwi też doszłam sama. gwiazdy też były, ale nie znalazłam podobnej do siebie
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:54   #133
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Przeciętna nie znaczy brzydka. Myślę, że na ulicach najwięcej jest dziewczyn o takim "stopniu" urody. Takich z efektem WOW jest stosunkowo niedużo.
Lecz to też po części kwestia gustu.
Na podstawie zdjęć widzę potencjał, który się marnuje. Tyle.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 20:19   #134
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jestes ladna dziewczyna ,a tak w ogole to sztuka jest potrafic dostrzec piekno

Ale co ma powiedziec osoba ktora gdy jest w autobusie ,badz na ulicy i ktos sie jej przyglada nasmiewa mowia ze jest brzydka bee ? Jak ona ma sie czuc pewnie,byc pewna siebie ,jak ktos sie znajdzie kto wymsieje ja ,ze brzydka ?..
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 20:30   #135
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

jeste

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Jestes ladna, ale tak jak mowia dziewczyny zadbaj o brwii.
Jak dla mnie styl ubioru jest tragiczny, zmien go
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:07   #136
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Nie jesteś brzydka, jesteś zaniedbana . Przez ubiór i kolor włosów (oprócz naturalnego) wyglądasz na zmęczoną (jak już ktoś wspomniał).
Jeśli obstawiasz chłodny typ to masz dwa do wyboru - lato i zima. A zimą raczej nie jesteś .

I dwa kucyki to nie jest dobra fryzura dla osoby powyżej 7. roku życia .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:19   #137
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość

Ale masz pole do popisu, bo masz bardzo ładne oczy, piękną figurę, piękną cerę!!! i zdrowe włosy! włosy bardzo zdobią kobietę. a te we właściwym kolorze jeszcze bardziej.


.
Dokladnie !!! Zadbane ladne wlosy bardzo zdobia dodaja urody,natomiast wlosy zniszczone ,zaniedbane --BARDZO ODBIERAJA URODY !

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dokladnie !!! Zadbane ladne wlosy bardzo zdobia dodaja urody,natomiast wlosy zniszczone ,zaniedbane --BARDZO ODBIERAJA URODY !
Wiele kobiet marzy o sexy wcicieciu w tali,zgrabnych sexy nog i nie kazda moze miec takie zgrabne nogi !!

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dokladnie !!! Zadbane ladne wlosy bardzo zdobia dodaja urody,natomiast wlosy zniszczone ,zaniedbane --BARDZO ODBIERAJA URODY !

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------


Wiele kobiet marzy o sexy wcicieciu w tali,ZGRABNYCH SEXY NOGACH i nie kazda moze miec takie zgrabne nogi !!
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 22:42   #138
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
jeste

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Jestes ladna, ale tak jak mowia dziewczyny zadbaj o brwii.
Jak dla mnie styl ubioru jest tragiczny, zmien go
A na których fotkach według Ciebie mój styl ubioru jest tragiczny? Na co dzień ubieram się mniej lub bardziej podobnie do tego co widać na zdjęciu czwartym. Mam sukienki i eleganckie płaszczyki w których chodzę , ale tak się składa, że zdjęcia są robione zazwyczaj na wycieczkach, na których staram się ubierać raczej wygodnie i sportowo.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Nie jesteś brzydka, jesteś zaniedbana . Przez ubiór i kolor włosów (oprócz naturalnego) wyglądasz na zmęczoną (jak już ktoś wspomniał).
Jeśli obstawiasz chłodny typ to masz dwa do wyboru - lato i zima. A zimą raczej nie jesteś .

I dwa kucyki to nie jest dobra fryzura dla osoby powyżej 7. roku życia .
Czyli żaden kolor włosów oprócz naturalnego, Twoim zdaniem mi nie pasuje? Zdecydowałam się na kucyki, bo nudzi mi się ciągłe paradowanie w rozpuszczonych kosmykach, a nie potrafię zapleść warkocza ani nawet upiąć jakoś ładnie włosów, a próbowałam już setki razy. Jeśli chodzi o typ urody, wydaje mi się, że jest podobny do Kristen Stewart, Lany del Ray, Anny Dereszowskiej czy Hayley Williams, ale może się mylę i źle go porównuję..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 00:40   #139
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
A na których fotkach według Ciebie mój styl ubioru jest tragiczny? Na co dzień ubieram się mniej lub bardziej podobnie do tego co widać na zdjęciu czwartym. Mam sukienki i eleganckie płaszczyki w których chodzę , ale tak się składa, że zdjęcia są robione zazwyczaj na wycieczkach, na których staram się ubierać raczej wygodnie i sportowo.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------



Czyli żaden kolor włosów oprócz naturalnego, Twoim zdaniem mi nie pasuje? Zdecydowałam się na kucyki, bo nudzi mi się ciągłe paradowanie w rozpuszczonych kosmykach, a nie potrafię zapleść warkocza ani nawet upiąć jakoś ładnie włosów, a próbowałam już setki razy. Jeśli chodzi o typ urody, wydaje mi się, że jest podobny do Kristen Stewart, Lany del Ray, Anny Dereszowskiej czy Hayley Williams, ale może się mylę i źle go porównuję..
To pytanie nie było co prawda do mnie, ale też odpowiem. Na każdym ze zdjęć ubrania, które masz na sobie wyglądają źle, tak jakoś tandetnie.. te kolory, fasony... Np. na pierwszym zdjęciu jesteś taka cała na niebiesko. Niebieska plama. Nie za dobrze to wygląda i w dodatku gdzieś tam wystają mam wrażenie różowe skarpetki. Po za tym stroje są mało kobiece, takie lekko dziecinne, gimnazjalne.. sama nie wiem, ale sprawiasz wg. mnie wrażenie takiej dziecinnej. Spróbuj ubierać się bardziej kobieco lub dobieraj inaczej kolory bo będąc ubrana cała od stóp do głów na niebiesko to nie wygląda dobrze.

A najważniejsze to te brwi, te niepotrzebne włoski, których masz multum i wygląda to bardzo niechlujnie, nie kobieco i tak jakbyś zaniedbała się.

Masz potencjał bo masz wg. mnie ciekawą twarz, ale nie wykorzystujesz tego i nie chcesz iść nawet do kosmetyczki. Na Twoim miejscu poszłabym od razu po przeczytaniu tych kilkunastu komentarzy na temat tego, że wyglądasz naprawdę źle z takimi zarośniętymi brwiami.

Posłuchaj rad dziewczyn i wreszcie wciel je w życie! Powodzenia

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Poza tym tusz do rzęs. Maluj swoje rzęsy. To są 3 minuty, naprawdę. A oczy wyglądają na bardziej otworzone, spojrzenie staje się zalotne, widoczne ;D W moim przypadku wystarczy, że umaluje oczy tuszem i zmiana jest niesamowita bo spojrzenie robi się bardziej kobiece i seksowne.

3 minuty roboty, a po za tym za 10 zł. można mieć już super tusz jak np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...p-mascara.html
Sama zobacz jakie ma świetne opinie
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 07:25   #140
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Przeczytalam piec stron watku. Nie wypowiadam sie na forum, ale zrobie wyjatek.
To twoje biadolenie doprowadzilo mnie do szewskiej pasji.

Nie jestes brzydka. Jestes zaniedbana. Nie szukaj potwierdzenia na ktorym zdjeciu. Przyjmij fakt.
Podoba mi sie twoj naturalny kolor wlosow i ksztalt twarzy. Masz ladne oczy, ktore moga zwrocic uwage. Te koszmarne brwi, o ktorych pisza dziewczyny - tak, sa koszmarne. Idz zwyczajnie do kosmetyczki, nie zastanawiaj sie. Boli- nie boli. Nie szukaj glupich wymowek, ze masz wrazliwa skore. Poprostu idz. Jak kosmetyczka spierniczy sprawe w co watpie to i tak odrosna, a gorzej z twoimi brwiami nie bedzie.

Zakup tusz to rzes, jakikolwiek. I zacznij je podkreslac. Nie szukaj wymowki, ze sie boisz, ze masz dziecko. Zrob sobie dzien testow - pomaluj sie, pobaw makijazem, swoim wygladem. Jak nie wyjdzie to sie zmyje. I tyle.
Mam 4 miesiecznego syna, jestem duzo starsza od ciebie i nie wyobrazam sobie byc taka zaniedbana, a cudow z soba nie robie i nie jestem pieknoscia klasy czerwonego dywanu.
Co do wlosow - cienkie. Do pepka to jakas abstrakcja. Nie masz pomyslu na nie to albo zetnij, albo zostaw ta dlugosc. Nie zapuszczaj bo cienkie, nawet najbardziej zadbane, ale dlugie wlosy wygladaja smutno.

A i jeszcze - wpakuj sie w fotel, napij sie kawy/czekolady/herbaty/piwa i pomysl tak szczerze co widzi w tobie twoj maz. Przypomnij sobie co mu sie w tobie spodobalo. Fizycznie. Mozesz miec najlepszy charakter na swiecie, ale chlop zwroci pierwsza uwage na wyglad. I kropka. Skup sie, zacisnij te swoje zgrabne posladki i pomysl.
Nie piernicz " o jej, mam celulit". Kazda ma. Ja mam dupe jak stodola i z tym zyje. A jak juz bedziesz siedziec i myslec to przypomnij sobie, kiedy sie czulas atrakcyjna. I przywoluj to uczucie codziennie rano.
Pokochanie siebie jest wazne.


I jeszcze raz - nie szukaj na sile gdzie jestes zaniedbana. W lustrze jjestes.



Poprostu odwaz sie. To jak wygladamy mija. Piekna kobieta sie starzeje. Nie bierz do siebie zbyt serio celulitu, pajaczkow, masz ? Trudno.
Pobaw sie tym co widzisz i usmiechnij sie sama do siebie.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 08:50   #141
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
A na których fotkach według Ciebie mój styl ubioru jest tragiczny? Na co dzień ubieram się mniej lub bardziej podobnie do tego co widać na zdjęciu czwartym.

Czyli żaden kolor włosów oprócz naturalnego, Twoim zdaniem mi nie pasuje? Zdecydowałam się na kucyki, bo nudzi mi się ciągłe paradowanie w rozpuszczonych kosmykach, a nie potrafię zapleść warkocza ani nawet upiąć jakoś ładnie włosów, a próbowałam już setki razy. Jeśli chodzi o typ urody, wydaje mi się, że jest podobny do Kristen Stewart, Lany del Ray, Anny Dereszowskiej czy Hayley Williams, ale może się mylę i źle go porównuję..
Moim zdaniem na każdym zdjęciu. No może oprócz czwartego z pierwszego postu - ale jest zwyczajnie do bólu. Zgadzam się z poniższym cytatem, co do dziecinności. Można się ubrać sportowo i wygodnie i fajnie .

Nie wiem czy żaden Ci nie pasuje - odcieni blondu, brązu jest multum, więc może jakiś blond Ci pasuje . Nie ten ze zdjęcia na pewno . Wydaje mi się, że czasem trzeba się pogodzić, że jakiś kolor nie jest dla nas odpowiedni i nie ma co eksperymentować. Mnie jest bardzo nieładnie w rudym, a uwielbiam rude włosy (naturalnie rude oczywiście: . Ale nie ta uroda, więc trudno.

Upinanie włosów poćwicz albo zetnij włosy u dobrego fryzjera, żeby się dobrze układały i problemu nie będzie. Kucyki to nie jest dobry pomysł dla kobiety . A Ty już przecież jesteś mamą!

Wydaje mi się, że masz o wiele delikatniejszy typ urody niż aktorki, które wymieniłaś . Moim zdaniem bliżej Ci do Emmy Watson .

Cytat:
Napisane przez Tygri Pokaż wiadomość
To pytanie nie było co prawda do mnie, ale też odpowiem. Na każdym ze zdjęć ubrania, które masz na sobie wyglądają źle, tak jakoś tandetnie.. te kolory, fasony... Np. na pierwszym zdjęciu jesteś taka cała na niebiesko. Niebieska plama. Nie za dobrze to wygląda i w dodatku gdzieś tam wystają mam wrażenie różowe skarpetki. Po za tym stroje są mało kobiece, takie lekko dziecinne, gimnazjalne.. sama nie wiem, ale sprawiasz wg. mnie wrażenie takiej dziecinnej. Spróbuj ubierać się bardziej kobieco lub dobieraj inaczej kolory bo będąc ubrana cała od stóp do głów na niebiesko to nie wygląda dobrze.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 10:24   #142
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Faktycznie pierwsze co do brwi do odstrzału. Nie jest to ogromny ból, ale przez te 5 minut warto trochę pocierpieć żeby później wyglądać super. Radziłabym Ci nie regulować sobie brwi samej, bo znając życie wyrwiesz ich sobie za dużo, albo praktycznie nie zmienisz nic, wyrywając kilka włosków, albo kształt pozostawi wiele do życzenia. Do tego trzeba mieć naprawdę już wprawę, albo przyjemny kształt brwi, który z łatwością można samemu regulować. U Ciebie nie można, bo masz te brwi bardzo dużo i trzeba trochę pokombinować żeby zrobić ładny kształt. Uwierz mi, nie będziesz żałować.
Ubiór też kompletnie przytłacza Twoją urodę, bo prawie na każdym zdjęciu wyglądasz jak stara maleńka. Mam na myśli szczególnie zdjęcie w kwiecistej bluzce z falbanami, bufami i marszczeniami, w kolorach które Cię kompletnie nie pasują. Masz śliczną figurę i w ogóle jej nie podkreślasz, a powinnaś. Jeżeli w tym dresie tylko biegasz to jest ok, jeżeli nie- schowaj to od razu do szafy.
Najgorszym połączeniem są też różowate skarpetki z niebieskimi trampkami w białe kropki + wszystko inne w niebieskim + różowa parasolka pod kolor trampek. Ubierasz się trochę tak jakbyś wciąż chodziła do podstawówki, jakbyś bała się być zwyczajnie kobieca.
Wyrzuć do kosza te trampki kup sobie chociaż balerinki, jakieś buciki na małym koturnie, obcisłe, zwykłe dżinsy i jakąś elegancką, tunikę albo bluzkę, bez buf, falban, kwiatów.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 14:27   #143
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Faktycznie pierwsze co do brwi do odstrzału. Nie jest to ogromny ból, ale przez te 5 minut warto trochę pocierpieć żeby później wyglądać super. Radziłabym Ci nie regulować sobie brwi samej, bo znając życie wyrwiesz ich sobie za dużo, albo praktycznie nie zmienisz nic, wyrywając kilka włosków, albo kształt pozostawi wiele do życzenia. Do tego trzeba mieć naprawdę już wprawę, albo przyjemny kształt brwi, który z łatwością można samemu regulować. U Ciebie nie można, bo masz te brwi bardzo dużo i trzeba trochę pokombinować żeby zrobić ładny kształt. Uwierz mi, nie będziesz żałować.
Ubiór też kompletnie przytłacza Twoją urodę, bo prawie na każdym zdjęciu wyglądasz jak stara maleńka. Mam na myśli szczególnie zdjęcie w kwiecistej bluzce z falbanami, bufami i marszczeniami, w kolorach które Cię kompletnie nie pasują. Masz śliczną figurę i w ogóle jej nie podkreślasz, a powinnaś. Jeżeli w tym dresie tylko biegasz to jest ok, jeżeli nie- schowaj to od razu do szafy.
Najgorszym połączeniem są też różowate skarpetki z niebieskimi trampkami w białe kropki + wszystko inne w niebieskim + różowa parasolka pod kolor trampek. Ubierasz się trochę tak jakbyś wciąż chodziła do podstawówki, jakbyś bała się być zwyczajnie kobieca.
Wyrzuć do kosza te trampki kup sobie chociaż balerinki, jakieś buciki na małym koturnie, obcisłe, zwykłe dżinsy i jakąś elegancką, tunikę albo bluzkę, bez buf, falban, kwiatów.
Dziękuję za rady, ale jak już wspomniałam parę postów wyżej mam eleganckie płaszczyki, buty na obcasach, koturny, ładne sukienki, itp. w których to ubraniach chodzę na co dzień. Ponadto lubię też taki sportowy słodko dziewczęcy styl, ale kolorowy - może ubrania ze zdjęcia nr 1 są kiczowate i trochę przesadziłam z niebieskim, ale tak się akurat składa, że mnie i mężowi się podobało Brwi na pewno zrobię, tuszu do rzęs kupować nie muszę, bo mam. I jeszcze raz dziękuję szczerze za wszystkie opinie

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Przeczytalam piec stron watku. Nie wypowiadam sie na forum, ale zrobie wyjatek.
To twoje biadolenie doprowadzilo mnie do szewskiej pasji.

Nie jestes brzydka. Jestes zaniedbana. Nie szukaj potwierdzenia na ktorym zdjeciu. Przyjmij fakt.
Podoba mi sie twoj naturalny kolor wlosow i ksztalt twarzy. Masz ladne oczy, ktore moga zwrocic uwage. Te koszmarne brwi, o ktorych pisza dziewczyny - tak, sa koszmarne. Idz zwyczajnie do kosmetyczki, nie zastanawiaj sie. Boli- nie boli. Nie szukaj glupich wymowek, ze masz wrazliwa skore. Poprostu idz. Jak kosmetyczka spierniczy sprawe w co watpie to i tak odrosna, a gorzej z twoimi brwiami nie bedzie.

Zakup tusz to rzes, jakikolwiek. I zacznij je podkreslac. Nie szukaj wymowki, ze sie boisz, ze masz dziecko. Zrob sobie dzien testow - pomaluj sie, pobaw makijazem, swoim wygladem. Jak nie wyjdzie to sie zmyje. I tyle.
Mam 4 miesiecznego syna, jestem duzo starsza od ciebie i nie wyobrazam sobie byc taka zaniedbana, a cudow z soba nie robie i nie jestem pieknoscia klasy czerwonego dywanu.
Co do wlosow - cienkie. Do pepka to jakas abstrakcja. Nie masz pomyslu na nie to albo zetnij, albo zostaw ta dlugosc. Nie zapuszczaj bo cienkie, nawet najbardziej zadbane, ale dlugie wlosy wygladaja smutno.

A i jeszcze - wpakuj sie w fotel, napij sie kawy/czekolady/herbaty/piwa i pomysl tak szczerze co widzi w tobie twoj maz. Przypomnij sobie co mu sie w tobie spodobalo. Fizycznie. Mozesz miec najlepszy charakter na swiecie, ale chlop zwroci pierwsza uwage na wyglad. I kropka. Skup sie, zacisnij te swoje zgrabne posladki i pomysl.
Nie piernicz " o jej, mam celulit". Kazda ma. Ja mam dupe jak stodola i z tym zyje. A jak juz bedziesz siedziec i myslec to przypomnij sobie, kiedy sie czulas atrakcyjna. I przywoluj to uczucie codziennie rano.
Pokochanie siebie jest wazne.


I jeszcze raz - nie szukaj na sile gdzie jestes zaniedbana. W lustrze jjestes.



Poprostu odwaz sie. To jak wygladamy mija. Piekna kobieta sie starzeje. Nie bierz do siebie zbyt serio celulitu, pajaczkow, masz ? Trudno.
Pobaw sie tym co widzisz i usmiechnij sie sama do siebie.
Jednak będę zapuszczać włoski, no przynajmniej zapuszczę jeszcze troszkę i zobaczę jak to będzie wyglądało. Smutno może wyglądają, gdy są rozpuszczone, ale jeśli, np. zaplotłabym jakiś warkocz albo je lekko zakręciła, myślę że wówczas efekt byłby ładniejszy.

Z tym zaniedbaniem ciągle nie rozumiem, bo gdy słyszę słowo "zaniedbanie" widzę przed oczami jakiegoś faceta, który w ogóle nie dba o higienę i chodzi podpity.. Czy dla Ciebie każdy, kto nie reguluje brwi, ale ma zwyczajne naturalne i ubiera się kolorowo, trochę dziecinnie - jest zaniedbany??
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 14:39   #144
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
zaplotłabym jakiś warkocz albo je lekko zakręciła, myślę że wówczas efekt byłby ładniejszy.
Masz naturalnie falowane włosy. Jest tu jeszcze ktoś poza mną z CG? Błagam niech ktoś jeszcze jej to powie
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:05   #145
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Jednak będę zapuszczać włoski, no przynajmniej zapuszczę jeszcze troszkę i zobaczę jak to będzie wyglądało. Smutno może wyglądają, gdy są rozpuszczone, ale jeśli, np. zaplotłabym jakiś warkocz albo je lekko zakręciła, myślę że wówczas efekt byłby ładniejszy.

Z tym zaniedbaniem ciągle nie rozumiem, bo gdy słyszę słowo "zaniedbanie" widzę przed oczami jakiegoś faceta, który w ogóle nie dba o higienę i chodzi podpity.. Czy dla Ciebie każdy, kto nie reguluje brwi, ale ma zwyczajne naturalne i ubiera się kolorowo, trochę dziecinnie - jest zaniedbany??[/QUOTE]


To powiedz o co chodzi? Tobie sie podoba, mezowi tez, chcesz cos zmienic, ale nie widzisz w zasadzie nic co moglabys zmienic. Troche chcesz, a troche nie.
Dla mnie kobieta z takimi mozliwosciami, ktore masz - fizycznymi, zaczynajac od ladnych oczu, ladnego koloru wlosow, pieknej skory ( wiesz jaka mam skore po ciazy? Siasc i plakac), a nie robiaca z soba nic, oprocz biadolenia, jest nie zadbana. Tak, twoje zaniedbanie to glownie te brwi, ktore walkuja dziewczyny od pieciu stron.
Kobiet brzydkich nie ma. Uwierz mi. Ja zadnej brzydkiej nie spotkalam a zyje dlugo. Sa nie zadbane. Albo takie ktore nie potrafia podkreslic tego co w nich ladne.
I nie wiem czy ty na sile chcesz tylko potwierdzenia, ze jestes fajna dziewczyna ( a jestes, i to wiekszosc ustalila) czy chcesz zmian czy ci sie podoba.
Tu mowisz ze nie masz pimyslu na wlosy, tu mowisz o kucykach, tu ze codziennie rozpuszczone, a tu o kreceniu lokow czy fal i pleceniu warkoczy.

I dobrze. Chcesz dluzsze - luz. Tylko nie zeby wisialy i dyndaly smutno i oklapniecie ( sama mam oklapa i wiem ze nie wyglada to korzystnie). Tylko cos zrob. Koczka, warkocz, loki. Pobaw sie tym co masz, bo masz duzo.

Zrob sobie te brwi ( to naprawde nie bylo zlosliwe, ale wygladaja zle).
Nie boj sie bycia kobieta swiadoma tego co masz. Nie musisz wygladac jak stara lumpeciara, pudernica etc, ale to o czym mowia ci dziewczyny to podstawy.
Moze sprobujesz pobawic sie cieniami, kreska? Jakims soczystym blyszczykiem? Rozem do policzkow? Jest duzo mozliwosci. A zmyc zawsze mozna. Ja bym w zyciu nie powiedziala ze bede wygladac w jaskrawych kolorach super i odkrycie zycia - wygladam. A glupawo sie bawilam cieniami.
Ja do sportowego stylu nie mam, reszta tak mi sie nie bardzo podoba, ale o gustach sie nie dyskutuje, choc oponowalabym za czyms mniej dziewczecym a bardziej kobiecym.


I tak, jak o siebie zadbasz, jak juz sie odwazysz to bedzie cie widac. Masz swietna figure, piekna talie ( ilez bym dala...) i nie boj sie tego.
To jak beda postrzegali cie inni zaczyna sie w twojej glowie. Pokazalas sie na forum jako zakompleksiona dziewczyna. Gdybys nie zadala tego pytania czy jestes brzydka gwarantuje ci ze uslyszalabys komplementy ( nie dlatego ze to mile, ale dlatego ze nikt by nawet nie pomyslal ze jestes brzydka) i uslyszalabys o brwiach.
Wiem ze walka z kompleksami nie jest latwa, wiem ze ciezko sie przelamac. Wiem, ze kilka przykrych slow wpija sie w glowe i uporczywie trwaja. Ale jestes kobieta, ktora moze naprawde duzo. Przy niewielkim wysilku.
I przede wszystkim - jestes kobieta. A nie dziewczyna, ktorej wmawial ktos farmazony o brzydocie.

I juz. Nie odbieraj tego zle, siadz, przemysl, usmiechnij sie i pokochaj siebie.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:06   #146
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Jednak będę zapuszczać włoski, no przynajmniej zapuszczę jeszcze troszkę i zobaczę jak to będzie wyglądało. Smutno może wyglądają, gdy są rozpuszczone, ale jeśli, np. zaplotłabym jakiś warkocz albo je lekko zakręciła, myślę że wówczas efekt byłby ładniejszy.

Z tym zaniedbaniem ciągle nie rozumiem, bo gdy słyszę słowo "zaniedbanie" widzę przed oczami jakiegoś faceta, który w ogóle nie dba o higienę i chodzi podpity.. Czy dla Ciebie każdy, kto nie reguluje brwi, ale ma zwyczajne naturalne i ubiera się kolorowo, trochę dziecinnie - jest zaniedbany??

To powiedz o co chodzi? Tobie sie podoba, mezowi tez, chcesz cos zmienic, ale nie widzisz w zasadzie nic co moglabys zmienic. Troche chcesz, a troche nie.
Dla mnie kobieta z takimi mozliwosciami, ktore masz - fizycznymi, zaczynajac od ladnych oczu, ladnego koloru wlosow, pieknej skory ( wiesz jaka mam skore po ciazy? Siasc i plakac), a nie robiaca z soba nic, oprocz biadolenia, jest nie zadbana. Tak, twoje zaniedbanie to glownie te brwi, ktore walkuja dziewczyny od pieciu stron.
Kobiet brzydkich nie ma. Uwierz mi. Ja zadnej brzydkiej nie spotkalam a zyje dlugo. Sa nie zadbane. Albo takie ktore nie potrafia podkreslic tego co w nich ladne.
I nie wiem czy ty na sile chcesz tylko potwierdzenia, ze jestes fajna dziewczyna ( a jestes, i to wiekszosc ustalila) czy chcesz zmian czy ci sie podoba.
Tu mowisz ze nie masz pimyslu na wlosy, tu mowisz o kucykach, tu ze codziennie rozpuszczone, a tu o kreceniu lokow czy fal i pleceniu warkoczy.

I dobrze. Chcesz dluzsze - luz. Tylko nie zeby wisialy i dyndaly smutno i oklapniecie ( sama mam oklapa i wiem ze nie wyglada to korzystnie). Tylko cos zrob. Koczka, warkocz, loki. Pobaw sie tym co masz, bo masz duzo.

Zrob sobie te brwi ( to naprawde nie bylo zlosliwe, ale wygladaja zle).
Nie boj sie bycia kobieta swiadoma tego co masz. Nie musisz wygladac jak stara lumpeciara, pudernica etc, ale to o czym mowia ci dziewczyny to podstawy.
Moze sprobujesz pobawic sie cieniami, kreska? Jakims soczystym blyszczykiem? Rozem do policzkow? Jest duzo mozliwosci. A zmyc zawsze mozna. Ja bym w zyciu nie powiedziala ze bede wygladac w jaskrawych kolorach super i odkrycie zycia - wygladam. A glupawo sie bawilam cieniami.
Ja do sportowego stylu nie mam, reszta tak mi sie nie bardzo podoba, ale o gustach sie nie dyskutuje, choc oponowalabym za czyms mniej dziewczecym a bardziej kobiecym.


I tak, jak o siebie zadbasz, jak juz sie odwazysz to bedzie cie widac. Masz swietna figure, piekna talie ( ilez bym dala...) i nie boj sie tego.
To jak beda postrzegali cie inni zaczyna sie w twojej glowie. Pokazalas sie na forum jako zakompleksiona dziewczyna. Gdybys nie zadala tego pytania czy jestes brzydka gwarantuje ci ze uslyszalabys komplementy ( nie dlatego ze to mile, ale dlatego ze nikt by nawet nie pomyslal ze jestes brzydka) i uslyszalabys o brwiach.
Wiem ze walka z kompleksami nie jest latwa, wiem ze ciezko sie przelamac. Wiem, ze kilka przykrych slow wpija sie w glowe i uporczywie trwaja. Ale jestes kobieta, ktora moze naprawde duzo. Przy niewielkim wysilku.
I przede wszystkim - jestes kobieta. A nie dziewczyna, ktorej wmawial ktos farmazony o brzydocie.

I juz. Nie odbieraj tego zle, siadz, przemysl, usmiechnij sie i pokochaj siebie.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję za tego posta Chcę coś zmienić, brwi na pewno wydepiluję lub pójdę z nimi do kosmetyczki, będę się malowała częściej i zakładała mniej sportowe ciuchy, a bardziej kobiece - bo takie mam w swojej szafie.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Masz naturalnie falowane włosy. Jest tu jeszcze ktoś poza mną z CG? Błagam niech ktoś jeszcze jej to powie
Chodziło mi raczej o uzyskanie mniej więcej takiego efektu:
https://polki.pl/we-dwoje/fale;-;wlo...to,108822.html
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:21   #147
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
To powiedz o co chodzi? Tobie sie podoba, mezowi tez, chcesz cos zmienic, ale nie widzisz w zasadzie nic co moglabys zmienic. Troche chcesz, a troche nie.
Dla mnie kobieta z takimi mozliwosciami, ktore masz - fizycznymi, zaczynajac od ladnych oczu, ladnego koloru wlosow, pieknej skory ( wiesz jaka mam skore po ciazy? Siasc i plakac), a nie robiaca z soba nic, oprocz biadolenia, jest nie zadbana. Tak, twoje zaniedbanie to glownie te brwi, ktore walkuja dziewczyny od pieciu stron.
Kobiet brzydkich nie ma. Uwierz mi. Ja zadnej brzydkiej nie spotkalam a zyje dlugo. Sa nie zadbane. Albo takie ktore nie potrafia podkreslic tego co w nich ladne.
I nie wiem czy ty na sile chcesz tylko potwierdzenia, ze jestes fajna dziewczyna ( a jestes, i to wiekszosc ustalila) czy chcesz zmian czy ci sie podoba.
Tu mowisz ze nie masz pimyslu na wlosy, tu mowisz o kucykach, tu ze codziennie rozpuszczone, a tu o kreceniu lokow czy fal i pleceniu warkoczy.

I dobrze. Chcesz dluzsze - luz. Tylko nie zeby wisialy i dyndaly smutno i oklapniecie ( sama mam oklapa i wiem ze nie wyglada to korzystnie). Tylko cos zrob. Koczka, warkocz, loki. Pobaw sie tym co masz, bo masz duzo.

Zrob sobie te brwi ( to naprawde nie bylo zlosliwe, ale wygladaja zle).
Nie boj sie bycia kobieta swiadoma tego co masz. Nie musisz wygladac jak stara lumpeciara, pudernica etc, ale to o czym mowia ci dziewczyny to podstawy.
Moze sprobujesz pobawic sie cieniami, kreska? Jakims soczystym blyszczykiem? Rozem do policzkow? Jest duzo mozliwosci. A zmyc zawsze mozna. Ja bym w zyciu nie powiedziala ze bede wygladac w jaskrawych kolorach super i odkrycie zycia - wygladam. A glupawo sie bawilam cieniami.
Ja do sportowego stylu nie mam, reszta tak mi sie nie bardzo podoba, ale o gustach sie nie dyskutuje, choc oponowalabym za czyms mniej dziewczecym a bardziej kobiecym.


I tak, jak o siebie zadbasz, jak juz sie odwazysz to bedzie cie widac. Masz swietna figure, piekna talie ( ilez bym dala...) i nie boj sie tego.
To jak beda postrzegali cie inni zaczyna sie w twojej glowie. Pokazalas sie na forum jako zakompleksiona dziewczyna. Gdybys nie zadala tego pytania czy jestes brzydka gwarantuje ci ze uslyszalabys komplementy ( nie dlatego ze to mile, ale dlatego ze nikt by nawet nie pomyslal ze jestes brzydka) i uslyszalabys o brwiach.
Wiem ze walka z kompleksami nie jest latwa, wiem ze ciezko sie przelamac. Wiem, ze kilka przykrych slow wpija sie w glowe i uporczywie trwaja. Ale jestes kobieta, ktora moze naprawde duzo. Przy niewielkim wysilku.
I przede wszystkim - jestes kobieta. A nie dziewczyna, ktorej wmawial ktos farmazony o brzydocie.

I juz. Nie odbieraj tego zle, siadz, przemysl, usmiechnij sie i pokochaj siebie.
Bardzo Ci dziękuję za tego posta Chcę coś zmienić, brwi na pewno wydepiluję lub pójdę z nimi do kosmetyczki, będę się malowała częściej i zakładała mniej sportowe ciuchy, a bardziej kobiece - bo takie mam w swojej szafie.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



Chodziło mi raczej o uzyskanie mniej więcej takiego efektu:
https://polki.pl/we-dwoje/fale;-;wlo...to,108822.html[/QUOTE]



No widzisz, jednak sie da. Czekam na kobiete, nie na dziewuszke.

Ps. Codziennie szukaj w sobie tego piekna, ktore widzi w tobie twoj maz. Niech to bedzie chocby maly palec u stopy.
Wiesz co mowie "swoim paniom"? Niezależnie od wieku, wagi, wzrostu. Koloru oczu i włosów. Piękno jest w Tobie, dbaj o to.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 19:37   #148
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Będę, pójdę, zrobię, zacznę...
Zrób to teraz!
Posta napisałaś już jakiś czas temu i kompletnie nic ze sobą nie robisz.
Skoro mówisz, że ubierasz się tak kobieco to załóż teraz ten swój kobiecy strój i kobiece buty i zrób sobie w nich zdjęcie. I wtedy dziewczyny oceną Twój styl ubrania. Bo chcesz żebyśmy Ci doradzały ceniły jak wstawiasz same zdjęcia z jakiś wycieczek, jak sama zresztą twierdzisz.

Wstaw takie w jakie ubierasz się na co dzień.

Może to będzie chamskie co powiem, ale nie wierzę, że facet zachwyca się długimi spodniami, luźną sportową bluzą zapiętą pod szyje i jakimiś papciami (buty), gdy na zdjęciu piękne słońce Ja nogi odkrywam (w rajstopach) nawet zimą. Ok spodnie też noszę, ale Ty napisałaś, że "mężowi się podobało". Szczerze? Wątpię. Postawić dziewczynę ubraną jak Ty na tych zdjęciach, a tą sobą dziewczynę ubraną w dopasowane spodnie z ładną bluzką z marynarką lub koszulą w jakiś fajnych pastelowych kolorach bądź w sukience lub w mini i szpilkach i na 100% wybierze tą drugą opcję. Jestem w stanie powiedzieć, że zrobi to każdy.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Czekam na zdjęcie w Twojej codziennej stylizacji (nie wycieczkowej) wtedy lepiej doradzić strój lub fryzurę.
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:12   #149
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

" tak btw, myślę, że lepiej czytać poprzednie posty i się nie produkować, skoro ktoś już napisał praktycznie to samo, Holly".

No właśnie! Polecam zapoznać się z całym wątkiem, a zwłaszcza ze stroną nr 2. Zdaje się, że z nas dwóch o brwiach pierwsza pisałam ja.
a produkować się ma prawo kazdy, bo to forum dla wszystkich chętnych pomagać. każdy pomysł nawet podobny jest w cenie.
jeśli potrzebujesz monopolu na swoje pomysły zgłoś się do biura patentów.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:35   #150
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

https://www.youtube.com/watch?v=kPe18T3h9nw na temat wyrywania brwi Ty henny robić nie musisz bo masz ciemne brwi, ale możesz podejrzeć depilację
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 15:05:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.