Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-28, 09:50   #4801
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

2 miesiace to nie tak dlugo, ja chyba najdluzej czkalam 9 miechow na tatuaz

czasami tatuatozy robia walk-in days, wtedy nie musisz sie zapisywac na termin, ale nigdy nie wiadomo ile osob przed Toba jest w kolejce.



A ja wczoraj skonczylam gorna czesc rekawa Wypelnilysmy dziwna dziure, ktora mialam od wewnetrznej strony i z tylu reki. W grudniu kolejna sesja przedramienia
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 11:09   #4802
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
A ja wczoraj skonczylam gorna czesc rekawa Wypelnilysmy dziwna dziure, ktora mialam od wewnetrznej strony i z tylu reki. W grudniu kolejna sesja przedramienia
Z ciekawości zerknęłam na Twój insta i ta dziura nie wyglądała dziwnie Jak wypełniłaś?

Ja się już nie mogę doczekać tatuowania żeber
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 13:22   #4803
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
2 miesiace to nie tak dlugo, ja chyba najdluzej czkalam 9 miechow na tatuaz

czasami tatuatozy robia walk-in days, wtedy nie musisz sie zapisywac na termin, ale nigdy nie wiadomo ile osob przed Toba jest w kolejce.



A ja wczoraj skonczylam gorna czesc rekawa Wypelnilysmy dziwna dziure, ktora mialam od wewnetrznej strony i z tylu reki. W grudniu kolejna sesja przedramienia

Walk in days jest spoko, ale zależy dla kogo. Ja przyznaję, że pierwszego tatuażu nie chciałąbym mieć robionego w czasie takiej akcji. Wolałm jednak spokój.


Dobra ja też spojrzałam na Twojego insta i napiszę tak po za tematycznie - styl mieszkania mnie powalił
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-30, 19:13   #4804
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziekuje bardzo mi milo Wolha wRedna


A wypelnilysmy tak: https://www.instagram.com/cassandrafrancestattoo/?hl=en drugie zdjecie z malym bukietem
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 20:25   #4805
dorota_lz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cześć dziewczyny! jestem tu nowa i nowa w tatuażach
długo szukałam kogoś odpowiedniego do przelania tego co mam w głowie na ciało i w końcu znalazłam ale chciałabym też zapytać was o zdanie: https://www.instagram.com/martaszumigaj/ co myślicie? W stylu jestem zakochana, ale co sądzicie na temat wykonania? Z góry dzięki za podpowiedzi!

Edytowane przez dorota_lz
Czas edycji: 2018-11-05 o 20:39
dorota_lz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 12:06   #4806
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez dorota_lz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! jestem tu nowa i nowa w tatuażach
długo szukałam kogoś odpowiedniego do przelania tego co mam w głowie na ciało i w końcu znalazłam ale chciałabym też zapytać was o zdanie: https://www.instagram.com/martaszumigaj/ co myślicie? W stylu jestem zakochana, ale co sądzicie na temat wykonania? Z góry dzięki za podpowiedzi!
Zawsze wzbudza we mnie obawy jak takie wzory będą wyglądały za kilka lat. Obawiałabym się mocnego wyblaknięcia koloru i szybszego rozmycia konturu
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 12:38   #4807
dorota_lz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Właśnie jeśli chodzi o blaknięcie tatuażu to oglądałam kilka takich tatuaży na żywo i w zasadzie im jaśniejszy tym bardziej mi się podoba. Sama chciałabym kwiaty o czarnym konturze i wypełnione 'akwarelą'. Czy ewentualnie za np. 10 lat można poprawić taki kolor?
dorota_lz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 13:29   #4808
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Można, ale mnie także nie przekonuje tatuaż, który już na dzień dobry wiem, ze kiedyś zblaknie na tyle, że będzie trzeba poprawiać.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 13:47   #4809
dorota_lz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Hmm... Ale czy czarne kontury w takim tatuażu blakną jakoś szybciej niż w 'zwykłym'? Bo jeśli chodzi o kolor to całkowicie to rozumiem, ale dla mnie zupełnie nie jest to problemem. Super by bylo jakbyście mogły wypowiedzieć się też o samej jakości wykonania prac tej tatuatorki. Dzięki dziewczyny!
dorota_lz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 11:39   #4810
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Można, ale mnie także nie przekonuje tatuaż, który już na dzień dobry wiem, ze kiedyś zblaknie na tyle, że będzie trzeba poprawiać.
Tak de facto każdy kiedyś będzie wymagał mniejszej lub większej poprawki, tylko to już zależy od nas czy będzie nam się z tym chciało biegać

Cytat:
Napisane przez dorota_lz Pokaż wiadomość
Hmm... Ale czy czarne kontury w takim tatuażu blakną jakoś szybciej niż w 'zwykłym'? Bo jeśli chodzi o kolor to całkowicie to rozumiem, ale dla mnie zupełnie nie jest to problemem. Super by bylo jakbyście mogły wypowiedzieć się też o samej jakości wykonania prac tej tatuatorki. Dzięki dziewczyny!
Nie, czarne kontury nie blakną ani szybciej ani wolniej, po prostu sam kolor jest bardziej intensywny przez co o wiele dłużej wybija się na skórze, tyle.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 15:29   #4811
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Hej dziewczyny jednak zdecydowalam sie na salon w miejscu zamieszkania, nie bede kombinowac z Poznaniem

Bardzo chcialam tatuaz za uchem ale wszyscy mi odradzaja bo ciezko sie goi i skora tam jest dosc hmmm trudna? ;-)

Ma ktoras z Was tatuaz za uchem? Ja sama mam ale dosc maly i robiony z 10 lat temu, juz nie pamietam jak on sie goil!
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 20:32   #4812
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Może kogoś zainteresuje, yadou od 6 listopada ma otwarte zapisy
https://www.instagram.com/p/Bpzj6E2lKy7/
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:47   #4813
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Nie ma juz miejsc;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 07:22   #4814
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jednak zdecydowalam sie na salon w miejscu zamieszkania, nie bede kombinowac z Poznaniem

Bardzo chcialam tatuaz za uchem ale wszyscy mi odradzaja bo ciezko sie goi i skora tam jest dosc hmmm trudna? ;-)

Ma ktoras z Was tatuaz za uchem? Ja sama mam ale dosc maly i robiony z 10 lat temu, juz nie pamietam jak on sie goil!
Nie mam, ale tak na logikę, to te miejsce ma swoje plusy i minusy.

Plusy:
- o ile nie nosisz czapki, to nie zakrywasz skóry, nic jej nie dotyka, będzie się ładnie goić
- to nie jest część ciała, którą możesz w cos uderzyć, otrzeć się jak ręka, czy noga

Minusy:
- trzeba myć włosy i przy gojącym tatuażu może to być upierdliwe jeśli np. musisz myć codziennie

Mnie osobiście tatuowanie okolic głowy się nie podoba więc bym sie nie zdecydowała, ale podejrzewam, że miejsce za uchem w porównaniu np. z szyją to bajka.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 08:29   #4815
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez dorota_lz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! jestem tu nowa i nowa w tatuażach
długo szukałam kogoś odpowiedniego do przelania tego co mam w głowie na ciało i w końcu znalazłam ale chciałabym też zapytać was o zdanie: https://www.instagram.com/martaszumigaj/ co myślicie? W stylu jestem zakochana, ale co sądzicie na temat wykonania? Z góry dzięki za podpowiedzi!
Marta to dobra tatuatorka i jeśli przyjmujesz do wiadomości, że za kilka tak akwarela będzie wymagała poprawki to śmiało się zapisuj. Każdy ma inne wymagania jeśli chodzi o dziary i ważne, żebyś Ty była zadowolona.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 08:55   #4816
swieczka23
Raczkowanie
 
Avatar swieczka23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jednak zdecydowalam sie na salon w miejscu zamieszkania, nie bede kombinowac z Poznaniem

Bardzo chcialam tatuaz za uchem ale wszyscy mi odradzaja bo ciezko sie goi i skora tam jest dosc hmmm trudna? ;-)

Ma ktoras z Was tatuaz za uchem? Ja sama mam ale dosc maly i robiony z 10 lat temu, juz nie pamietam jak on sie goil!
Ja mam za uchem, ale robiłam w czwartek więc jak się będzie goił to jeszcze nie wiem . Ja mam naklejoną folie dermablize i dzisiaj lub jutro będę ją ściągać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swieczka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 20:45   #4817
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dzieki dziewczyny! Pomysle nad tym zausznym tatuazem, nastepny w kolejce byl nadgarstek wiec jego zrobie najpierw. Umowilam sie na 24 listopada. Juz nie moge sie doczekac
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 17:18   #4818
dorota_lz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Marta to dobra tatuatorka i jeśli przyjmujesz do wiadomości, że za kilka tak akwarela będzie wymagała poprawki to śmiało się zapisuj. Każdy ma inne wymagania jeśli chodzi o dziary i ważne, żebyś Ty była zadowolona.
Dziękuję za opinię! w trakcie rozmów ze znajomymi, wyszło, że koleżanka jest umówiona do Marty na styczeń. Obejrzę jej tatuaż i pewnie się zapiszę, chociaż kusi mnie żeby już nie czekać
dorota_lz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 16:21   #4819
Madinka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cześć! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, ale teraz mam konkretne pytanie więc witam wszystkich i piszę:
Chcę zrobić swój pierwszy tatuaż - w skrócie kwiatki z jakimś leśnym zwierzakiem i rozważałam https://www.instagram.com/mongotattoo/ , ale nie widziałam tu o niej żadnych komentarzy - co sądzicie o tej technice? Mi niektóre prace się podobają a niektóre już zupełnie nie i sama już nie wiem!

Myślałam też o Dianie Severinenko, ale widziałam, że ktoś tu pisze, że jest droga - czy wiecie mniej więcej w jakim przedziale kosztuje u niej sesja?
Madinka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-17, 17:00   #4820
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cześć dziewczyny! Kto Wam przychodzi na myśl, jeśli chodzi o tatuażystów/dobre studia w Berlinie? (z wyjątkiem oldschoolu, nie moja bajka)

Strasznie kusi mnie Jessica Arvit, też na niemieckiej ziemi, ale zapisy ma teraz chyba na końcówkę przyszłego roku i niełatwo się dostać..
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-18, 06:51   #4821
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Madinka1988 Pokaż wiadomość
Cześć! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, ale teraz mam konkretne pytanie więc witam wszystkich i piszę:
Chcę zrobić swój pierwszy tatuaż - w skrócie kwiatki z jakimś leśnym zwierzakiem i rozważałam https://www.instagram.com/mongotattoo/ , ale nie widziałam tu o niej żadnych komentarzy - co sądzicie o tej technice? Mi niektóre prace się podobają a niektóre już zupełnie nie i sama już nie wiem!

Myślałam też o Dianie Severinenko, ale widziałam, że ktoś tu pisze, że jest droga - czy wiecie mniej więcej w jakim przedziale kosztuje u niej sesja?
Podoba mi się.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 06:20   #4822
Maria_1990
Przyczajenie
 
Avatar Maria_1990
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Sama technika świetna, minimalistyczna, ale taka... kobieca? Oczywiście wszystko zależy od wybranego wzoru...
Maria_1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 23:02   #4823
pelerynki_dwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cześć dziewczynyPodczytuję ten wątek już od jakiegoś czasu, ostatnio coraz intensywniej. W końcu "dojrzałam" do zostania posiadaczką tatuażu Do tej pory podziwiałam je u innych. Czy któraś z Was robiła sobie tatuaż u Jessici Svartvit? W zeszłym roku spodobał mi się pewien tatuaż geometryczny i niedawno odkryłam, że to ona jest jego autorką. Dziewczyna tatuuje w Hamburgu, ale jeździ też na różne konwenty. Bardzo podoba mi się jej styl. Może ktoś coś o niej słyszał?

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Kto Wam przychodzi na myśl, jeśli chodzi o tatuażystów/dobre studia w Berlinie? (z wyjątkiem oldschoolu, nie moja bajka)

Strasznie kusi mnie Jessica Arvit, też na niemieckiej ziemi, ale zapisy ma teraz chyba na końcówkę przyszłego roku i niełatwo się dostać..
O, właśnie o niej myślę (bo chyba to ta sama osoba - Jessica Svartvit z Hamburga).
pelerynki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 08:47   #4824
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny czy ktoras z Was miala folie dermalize przyklejona na tatuaz zamiast zwyklej folii kuchennej?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 08:55   #4825
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was miala folie dermalize przyklejona na tatuaz zamiast zwyklej folii kuchennej?
Ja mialam, niestety odkleił sie róg folii i musiałam ją ściągnąć po 1 dniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 09:01   #4826
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Mi sie wlasnie odkleja jeden caly bok, ale folia na tatuazu sie trzyma wiec nie bede wydziwiac i odklejac. Mam ja miec przyklejona cale 4 dni ale korci mnie zeby po dwoch sciagnac i zaczac smarowac kremem. Ale nic, bede sie stosowac do wskazowek z salonu..
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 09:36   #4827
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Mi sie wlasnie odkleja jeden caly bok, ale folia na tatuazu sie trzyma wiec nie bede wydziwiac i odklejac. Mam ja miec przyklejona cale 4 dni ale korci mnie zeby po dwoch sciagnac i zaczac smarowac kremem. Ale nic, bede sie stosowac do wskazowek z salonu..
Mi właśnie w salonie kazali jednak sciągnąc folie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 18:32   #4828
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Mi sie wlasnie odkleja jeden caly bok, ale folia na tatuazu sie trzyma wiec nie bede wydziwiac i odklejac. Mam ja miec przyklejona cale 4 dni ale korci mnie zeby po dwoch sciagnac i zaczac smarowac kremem. Ale nic, bede sie stosowac do wskazowek z salonu..
Ja miałam naklejoną przez 4 dni. Pod koniec wyglądało już to obleśnie, bo na brzegach się rolowała i była brudna i marzyłam żeby już ją zdjąć
Ale ogólnie polecam trzymać tyle ile tatuażysta ci kazał. Wolałabym mieć folię, niż się szarpać z myciem i smarowaniem, ciesz się tymi 4 dniami, ze nie musisz nic robic
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 19:05   #4829
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

też naklejałam. ale moja była do wymiany po jednym dniu - strasznie mi osocze cieknie.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 19:22   #4830
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
też naklejałam. ale moja była do wymiany po jednym dniu - strasznie mi osocze cieknie.
Chyba to zalezy od rozmiaru dziary troche. Na przedramieniu mam konstelacje, wiec to w sumie po prostu dużo kropek, było suchutkie.
Z kolei tatuaż na ramieniu pluł mi tuszem i osoczem jak dziki
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.