goreczka kolo warg sromowych??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-09, 20:21   #1
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579

goreczka kolo warg sromowych???


Zauwazylam jakis tydzien temu ze mam taka gorke z przodu przed wargami co to moze byc?? Nie wiem czy mialam juz wczesniej , bo to przez przypadek zauwazylam. Takie to wypukle.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 14:18   #2
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

up
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 18:12   #3
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

dlaczego nikt mi nie odpisuje??
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:46   #4
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

łechtaczka ?
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 22:12   #5
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

też kiedyś wykryłam takie zgrubienie na wargach sromowych i poszłam do lekarza i przy okazji pokazałam mu to, powiedział ze to nic niepokojącego ze po prostu jakimś cudem włosek mogł sie wrosnąć tam, no i chyba miał racje bo już tego nie mam
Głowa do góry
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 01:28   #6
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
Zauwazylam jakis tydzien temu ze mam taka gorke z przodu przed wargami co to moze byc?? Nie wiem czy mialam juz wczesniej , bo to przez przypadek zauwazylam. Takie to wypukle.
No, zalezy GDZIE ta górka? na gorze nad wargami to chyba faktycznie łechtaczka a jesli w innym miejscu to pewnie jakiś pryszczyk większy. Posmaruj czymś na wypryski

dlaczego nikt Ci nie odpisuje - nikt nie ma takiego obowiązku.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 01:42   #7
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość
dlaczego nikt Ci nie odpisuje - nikt nie ma takiego obowiązku.
A wg mnie to raczej dlatego nie odpisuja bo wszyscy uwazaja ze martus pisze o lechtaczce ;P
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 01:46   #8
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

bez zdjecia trudno ocenic A powaznie to tez mysle ,ze to moze ł.Zalezy ile martuś ma lat.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:11   #9
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

to nie jest ł. bo to jest takie okragle... taka gorka moze byc to jakis pryszcz albo cos podobnego n ie wiem ale skad to sie by tam wzielo?? przeciez mam 18 lat az taa niemadra nie jestem zeby myslec tak jak niektore dziewczyny napisaly.
Przedwczoraj jak to nadusilam to co wylecialo jakby wydzielina czy cos ... po jakim czasie powinno mi to zejsc?? Bo jak co to moze lepiej pojde do lekarza
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 21:42   #10
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

tak jak pisałam miałam tez coś podobnego i jak powiedział lekarz to mogło sie zrobić przez jakiś włosek cokolwiek, ale kilka dni i samo zeszło, w końcu lekarz mnie uspokoił a też sie bardzomartwiłam co to może być
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 22:23   #11
MiaMia
Przyczajenie
 
Avatar MiaMia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

dokładnie tak, włosek się wrósł;-/ też to miałam ale szczęśliwie bez stresu bo przede mną miała to moja przyjaciółka...powinno zejść samo, jakąś maścią przeciwzapalną czy czymś mozesz posmarować, ale np mojej przyjaciółce nie chciało zejść i musiała jeść antybiotyki...
MiaMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 20:51   #12
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

No dobrze moge sie przyznac ze nie wiem jak wyglada ł. ;/ no więc czy to moze jest ł? Bo to mi nie schodzi a u ginekologa juz bylam pare dni po zalozeniu tego watka i on nie wie co to moze byc powiedzial ze moze jakis kaszaczek lub czyraczek hmm nie wiem. Ale to nie pryszcz bo powiedzial ze tego nie widac. Zapisal mi wpierw clotrimazolum 1 % krem 20 gram ,bym tam smarowala ale nie schodzilo wiec przypisal betadine. I od kilku dni biore. Tylko mam taka watpliwosc bo on wogle powiedzial ze nic tam nie wyczuwa . Wiec moze on nie pomyslal ze to jest ł? bo mogl pomyslec ze w tym wiku to kazdy wie gdzie jest... Nie wiem we wtorek do niego ide bo mam zamowiona wizyte ale nie wiem czy brac ten betadine bo jak to ł. to bez sensu...
Wiem ze to pewnie glupio zabrzmi ale skąd mam wiedzieć czy to jest ł? Ta gorka jest tam z przodu z lekka po prwej stronie.... Prosze odpiszcie choc wiem ze to glupio brzmi troche te pytanie no ale no coz... ktos musi mnie o tym uswiadomic
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:12   #13
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

przykładaj ciepły rivanol

z tego co piszesz to raczej nie łechtaczka,łechtaczka jest centralnie [weź podręcznik od biologii i lusterko i sprawdź] ,
ja miałam coś podobnego[nie wiem czy to to samo na 100%...] od noszenia za obcisłych dzinsów, i od opierania się o umywalkę wzgórkiem łonowym podczas robienia makijażu.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:17   #14
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

Czy wyście dziewczyny powariowały? Łechtaczka? Nie wieci jak wygląda łechataczka? Mała górka przypominająca pryszcza, z którego coś leci?


maartus, czy ty nie wiesz gdzie masz łechtaczkę? W wieku 18 lat?! Może ja mało życie znam, ale w głowie mi się to kompletnie nie mieści. Łechtaczka jest spora, wyraźnie wystaje na zewnątrz, jest wyżej niż cewka moczowa i ma żołądź, nie jest nigdzie ukryta, ani pod skórą, jest pierwszą częścią okolic intymnych kobiety, którą widać. Pooglądaj sobie zdjęcia, może w podręcznikach szkolnych dla szóstoklasistów coś znajdziesz


To może być wrośnięty włosek, może być jakiś rodzaj wyprysku. próbuj tymi maściami, pewnie szybko zejdzie... Co jak co, ale lekarz wie co to jest łechtaczka, nie nazywa jej kaszakiem i nie leczy maścią....
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:20   #15
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

no wiecie moja kolezanka miala ponad 20 lat ,uprawiala sex i ja musialam jej tlumaczyc gdzie ta lechtaczka.Mimo ze o sexie mialam 0 pojecie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 00:21   #16
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: goreczka kolo warg sromowych???

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Czy wyście dziewczyny powariowały? Łechtaczka? Nie wieci jak wygląda łechataczka? Mała górka przypominająca pryszcza, z którego coś leci?


maartus, czy ty nie wiesz gdzie masz łechtaczkę? W wieku 18 lat?! Może ja mało życie znam, ale w głowie mi się to kompletnie nie mieści. Łechtaczka jest spora, wyraźnie wystaje na zewnątrz, jest wyżej niż cewka moczowa i ma żołądź, nie jest nigdzie ukryta, ani pod skórą, jest pierwszą częścią okolic intymnych kobiety, którą widać. Pooglądaj sobie zdjęcia, może w podręcznikach szkolnych dla szóstoklasistów coś znajdziesz


To może być wrośnięty włosek, może być jakiś rodzaj wyprysku. próbuj tymi maściami, pewnie szybko zejdzie... Co jak co, ale lekarz wie co to jest łechtaczka, nie nazywa jej kaszakiem i nie leczy maścią....
ale ona wczesniej nie pisała o żadnej wydzielinie! Okrągłe coś z wydzeliną to jest jakas postac pryszcza i nie wiem czym tu się przejmować...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.