Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-19, 10:08   #4621
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Lineawen wyrazy współczucia

Lusiija nie, nie zapraszamy, to dla nas obcy ludzie Chyba, że chodzi Ci o jakiegoś z rodziny, to bym nie pisała ks. Ale jak jakiś ksiądz nie z rodziny, którego zapraszacie to bym pisała ks.

Mała jaram się!!
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:12   #4622
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Lineawen wyrazy współczucia

Lusiija nie, nie zapraszamy, to dla nas obcy ludzie Chyba, że chodzi Ci o jakiegoś z rodziny, to bym nie pisała ks. Ale jak jakiś ksiądz nie z rodziny, którego zapraszacie to bym pisała ks.

Mała jaram się!!


Wydaje mi się ze ks moznaby nie pisać gdy właśnie ktoś jest z rodziny lub znaliśmy go zanim został księdzem i jest tylko zaproszony xD chyba najrozsadniejsze rozwiązanie

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 112 dni.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

A miałam jeszcze pytac czy idziecie na jakieś golenie rąk czy nóg czy innych części do salonu?

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 112 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:12   #4623
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Kaigara Nie przejmuj się naszyjnikiem, Twoja sukienka sama w sobie jest tak piękna, ze to ona przykuje uwagę

Grace Daj znać, jak na kursie

Buty genialne - ładnie wyglądają w tym odcieniu - no i sesja bardzo profesjonalna

Opium Ale fajne skarpetki

Kate Gratki za godzinę - naprawdę świetny wybór

emdzik Lista robi wrażenie

mimi Świetna wiadomość

waaampirmona Winietki spokojnie można dłubać w czasie wolnym, tak niezależnie od potwierdzeń. Podobnie na kartce/w internecie rozplanować układ stołów. Raczej nie sądzę, żeby ustalenia z właścicielką sali musiały być tak rozciągnięte w czasie. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

kiss Świetny pasek A co do PAWO, mieliśmy bardzo podobne odczucia.

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Sama byłam bardzo zaskoczona jak nas przyjmowano. Często zastawiony stół i %. Szczerze myślałam że minęły już te czasy, ale to było miłe że ktoś się tak przygotowywał by nas przyjąć Nie wyobrażam sobie w takiej sytuacji posiedzieć kwadrans i wyjść. Wręcz było głupio, bo kilka razy mieliśmy umowione dwie rodziny na jeden wieczór i trzeba było już iść.
Mam podobne odczucia

Co do zaproszeń i zapowiadania się - raczej dziwi mnie, jeśli ktoś decyduje się wpadać tak bez jakiejkolwiek zapowiedzi (właśnie z szacunku dla zapraszanych, ich czasu wolnego). Nawet, jak będziemy planować krótkie wizyty tylko na pół godziny, to wcześniej się zapowiadamy.

Linaewen Bardzo mi przykro, mam nadzieję tylko, ze odszedł spokojnie. Trzymajcie się

Ja tymczasem zmykam, na ten weekend mamy z 10 zaproszeń do rozdania, wypada się jeszcze roztroić

Wszystkiego dobrego na święta - spokojnego, radosnego czasu, nietuczących słodkości i pięknych chwil spędzonych z najbliższymi
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-04-19 o 10:16
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:18   #4624
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Nadrabiam Was na telefonie, ale ciezko mi sie tak wylewnie wypowiadac

Lin, przykro mi z powodu dziadka TZ...

Co do wpadania bez zapowiedzi - ja tez sobie nie wyobrazam zeby ktos do mnie wpadl bez zapowiedzi i do znajomych np. na bank bede sie umawiac. Wg mnie przyjsc do kogos bez zapowiedzi w dzisiejszych czasach to faux pa, dawniej to nie bylo takich opcji - komorka, internet - wiec wpadanie bez zapowiedzi bylo normalne. Za to tesciowa powiedziala ze w ich rodzinie sie rzadko zapowiada i zwykle wpada sie bez zapowiedzi...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:21   #4625
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Nadrabiam Was na telefonie, ale ciezko mi sie tak wylewnie wypowiadac

Lin, przykro mi z powodu dziadka TZ...

Co do wpadania bez zapowiedzi - ja tez sobie nie wyobrazam zeby ktos do mnie wpadl bez zapowiedzi i do znajomych np. na bank bede sie umawiac. Wg mnie przyjsc do kogos bez zapowiedzi w dzisiejszych czasach to faux pa, dawniej to nie bylo takich opcji - komorka, internet - wiec wpadanie bez zapowiedzi bylo normalne. Za to tesciowa powiedziala ze w ich rodzinie sie rzadko zapowiada i zwykle wpada sie bez zapowiedzi...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znam ten ból... Ja tylko tak

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 112 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:43   #4626
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziewczyny ! Po pierwsze - zdrowych , wesołych , szczęśliwych, rodzinnych Swiat ! Bawcie sie dobrze i jedzcie smacznie !


Moja siostra zrobiła mi mętlik w głowie na tydzień przed ślubem ! Przymierzylam jej stylowke na mój slub i teraz nie wiem , czy dobrze ze kupiłam suknie slubna zamiast zwykłej koktajlowej foto w załączniku (trzymam ja z tylu bo jest za duża o 6 rozmiarów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (90,9 KB, 145 załadowań)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:53   #4627
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

linaewen serdeczne współczucia niech dziadziowi ziemia puchem będzie odszedl w trudnym okresie..przed świetami, przed ślubem... Ale bedzie na Wami czuwał z góry

Sernik bananowy wyszedł pyszny teraz przygotowuje swięconkę i ide do kościoła na 13

Tź wczoraj sprzątał łazienke i rozwalił mi mój puder z Max Factora i daj tu chłopu sprzątać

Robiac makijaz zastanawialam się dzis, czy jednak nie zrobie sobie makijazu na slub sama bo kosmetyków mam od groma, raczej srednia półka (revlon, max factor, bourjois, yves rocher, avon, sephora, inglot), ale od czego są fixery bo przez profesjonalistki bylam malowana kilka razy i zawsze coś mi sie nie podobało i poprawiałam sobie po mojemu więc nie wiem czy to jest sens, tymbardziej, ze to lubie i wydaje mi sie, ze umiem

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Po pierwsze - zdrowych , wesołych , szczęśliwych, rodzinnych Swiat ! Bawcie sie dobrze i jedzcie smacznie !


Moja siostra zrobiła mi mętlik w głowie na tydzień przed ślubem ! Przymierzylam jej stylowke na mój slub i teraz nie wiem , czy dobrze ze kupiłam suknie slubna zamiast zwykłej koktajlowej foto w załączniku (trzymam ja z tylu bo jest za duża o 6 rozmiarów

Pewnie, ze dobrze zrobilas! Co to w ogóle za wątpliwości

Aaaa, juz za tydzień wasze śluby nie moge sie juz doczekać
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 10:57   #4628
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Lin wyrazy współczucia

ysia skoro ją kupiłąś to znaczy, że to dobry wybór

exist piękna zaproszenia

Życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt, miłego odpoczynku od codzienności i mnóstwo uśmiechu na nadchodzące dni!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 11:21   #4629
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Lin- wyrazy współczucia dla Ciebie i Tzta, bardzo mi przykro

Cornflower- to dobrze że nie tylko ja miałam takie odczucia co do tej firmy, już sie martwilam że może coś nie tak z moim gustem

Exist- zaproszenia super!

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 11:26   #4630
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

waaampirmona twój TŻ jest kamerzystą? Mogę prosić o namiar jakiejś stronki na PW?

Grace b. fajne butki

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
a i mam pytanie powiedzcie mi jak zamówić póbki z allegro? Nie wiem jak się za to zabrać
W treści aukcji powinno być napisane że kupując np do 5 szt zaproszenia traktuje się jako próbki. Ja w wiadomości do sprzedawcy pisałam że proszę o próbki zaproszeń, wzór 1, 3, 7 itp.

Lin wyrazy współczucia dla Ciebie i TŻ Wiem co czujesz, niecałe 2 tygodnie temu pochowaliśmy babcię TŻ

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Za tydzień wychodzę za mąż !!!!!!!
Ależ zazdroszczę Tobie i reszcie PM-kom

Yśka nie marudź! Jakbyś kupiła taką to niewiele różniłabyś się od swoich gości (siostry, mamy), a tak bedzie efekt wow!
Btw. sukienka bardzo mi się podoba

Co do zapraszania to my też będziemy uprzedzać 2 lata temu na wesele zapraszał nas mój kuzyn, dobrze że zauważyłam ich przez okno, to miałam 5 minut na pościelenie łóżka i jako takie ogarnięcie się i przebranie z piżamy. Była niedziela ok południa, a my z TŻ pobalowaliśmy wieczorem i mieliśmy plan na lenia

Kupiliśmy dziś ciasto z cukierni, którą bierzemy pod uwagę. Jutro będzie testowanie
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 11:32   #4631
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Kochane, wszystkiego najlepszego w te święta


Ysia! Nawet nie zastanawiałabym się
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 12:07   #4632
zakrecona_kropka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_kropka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 362
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość


Ja też mam już pierwszy koszmar za sobą (to chyba przez pełnię) - W noc polubną leżałam na łóżku w sukni, przywiązana za ręce i nogi, a TŻ ciął mnie na wąskie i długie paski piłą tarczową i suknia tak powili nasiąkała krwią.
MA-SA-KRA
Często w czasie pełni mam "krwawe" sny, ale aż tak to pierwszy raz
Straszny koszmar masakra normalnie..

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A dla mnie to właśnie dziwne i mało kulturalne zachowanie. Co wpadacie, dajecie zaproszenie i z powrotem do drzwi? Skoro kawa i herbata to dla Was zbędna fanaberia to nie chcę myśleć co myślisz o nas - jak gdzieś połowa zapraszanych osób gościła nas obiadem i to czasami dwudaniowym, oprócz tego jakieś przekąski na zimno, a potem ciasto. Jak idziemy zapraszać i widzę na stole tylko ciasto i kawę to wręcz oddycham z ulgą, a tu się okazuje że dla niektórych to i tak za wiele. To po co w ogóle Ci goście na weselu? skoro zapraszanie ich to taka męka i młodzi robią im łaskę, że w ogóle zapraszają?
Zgadzam się ja sobie nie wyobrażam wpadania bez zapowiedzi, jechaliśmy z zaproszeniem do cioci mojego TŻ nie wiedziałam że nie zostaliśmy zapowiedzeni widocznie teściowa stwierdziła że do "starej" ciotki nie trzeba. Ciocia była ubrana w roboczy dresik bo chciała okna myć a okazało się że tego samego dnia jej mąż miał operacje/zabieg i leżał w domu..

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Za tydzień wychodzę za mąż !!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Dziś w nocy zmarł dziadek TŻta.
A ja nawet nie będę miała jak pojechać na pogrzeb
Współczuję ;(

Co do zapraszania tylko znajomym dajemy zaproszenia sami tj ja moim koleżankom a TŻ swoim znajomym, głównie ze względów czasowych bo znajomi TŻ są w innym mieście a z moimi koleżankami TŻ nie miałby o czym gadać tak naprawdę bo to są osoby z którymi ja się widuję raz na pół roku.

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Po pierwsze - zdrowych , wesołych , szczęśliwych, rodzinnych Swiat ! Bawcie sie dobrze i jedzcie smacznie !


Moja siostra zrobiła mi mętlik w głowie na tydzień przed ślubem ! Przymierzylam jej stylowke na mój slub i teraz nie wiem , czy dobrze ze kupiłam suknie slubna zamiast zwykłej koktajlowej foto w załączniku (trzymam ja z tylu bo jest za duża o 6 rozmiarów
Ysia oczywiście że zrobiłaś dobrze w swojej sukience będziesz wyglądać bombowo jak idealna panna młoda

Dziewczyny a Wam wszystkim życzę aby te święta były pełne radości i spokoju abyście mogły odpocząć i naładować akumulatory
__________________
15.09.2014

Edytowane przez zakrecona_kropka
Czas edycji: 2014-04-19 o 12:09
zakrecona_kropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 13:06   #4633
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Lin wyrazy współczucia dla Ciebie i TŻ Wiem co czujesz, niecałe 2 tygodnie temu pochowaliśmy babcię TŻ
Miesiąc temu też chowaliśmy mojego dziadka. A na wakacje drugiego dziadka :-( K. specjalnie jechał na święta do Wawy do dziadków, bo wszyscy bali się, że to mogą być ostatnie święta dziadka:-(
I w czwartek w nocy pękł mu tętniak :-( i K. nie zdążył do dziadka, dojechał dopiero dzisiaj w nocy.

Cały czas mam wrażenie, że ten ślub bierzemy rok za późno, były plany na 2013 i wtedy dziadkowie by byli z nami :-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 13:23   #4634
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość



A miałam jeszcze pytac czy idziecie na jakieś golenie rąk czy nóg czy innych części do salonu?
Ja ide na bikini, z racji tego, po 4 dni po slubie lecimy na Korfu a 39 zl to nie majatek, a warto chociaz to zrobic i sie nie martwic niczym, nogi sama robie depilatorem wiec problem z glowy

Lin bardzo mi przykro wiem co to za ból niestety.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2014-04-19 o 14:18
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 13:48   #4635
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

MIALAM KOLEJNY KOSZMAR SLUBNY
Snilo mi sie, ze przyjechalismy zapraszac gosci do Lbn i okazalo sie, ze zapomnielismy przywiezc zaproszen! W ostatniej chwili szukalismy zaproszen po sklepach, ale ceny byly koszmarne i w koncu nie wiem, jak sie toskonczylo
Az musialam date sprawdzic po przebudzeniu
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 13:54   #4636
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja ide na bikini, z racji tego, po 4 dni po slubie lecimy na Korfu a 39 zl to nie majatek, a warto chociaz to zrobic i sie nie martwic niczym, nogi sama robie depilatorem wiec problem z glowy

Lina bardzo mi przykro wiem co to za ból niestety.
Mhm

Ja dziś mało nie pobilabym matki Tż.. pff Jestem tak wściekła że rozważam nie zapraszanie jej na ślub......

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 112 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:20   #4637
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

heeej

dziś sobie śpiewam -z roku miesiąc, z miesiąca dzień, za 2 tygodnie spełni się mój ślubny sen

w końcu wooolne idę ponadrabiać !!

Mała_czarna, Ijaa, Ysia i Kaigara-życzę Wam jeszcze lepszej pogody niż dzisiejsza ! a tydzień tpóźniej takiej samej sobie ;P
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:23   #4638
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
MIALAM KOLEJNY KOSZMAR SLUBNY
Snilo mi sie, ze przyjechalismy zapraszac gosci do Lbn i okazalo sie, ze zapomnielismy przywiezc zaproszen! W ostatniej chwili szukalismy zaproszen po sklepach, ale ceny byly koszmarne i w koncu nie wiem, jak sie toskonczylo
Az musialam date sprawdzic po przebudzeniu
Ja tak miałam na żywo ostatnio jak przyjechałam do Wro Dobrze, że zaproszenia w empiku kosztują 1zł

Madzix
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:24   #4639
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Hej. Ja tylko na chwilę, dziewczyny, czytałyście?? http://kobieta.onet.pl/nie-dostalam-...zeczonym/p9nbv
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 14:31   #4640
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Hej. Ja tylko na chwilę, dziewczyny, czytałyście?? http://kobieta.onet.pl/nie-dostalam-...zeczonym/p9nbv
nawet chciałam rano Wam tu ten artykuł wkleic, ale stwierdziłam, że nie bede na świąta psuć Wam humoru
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:32   #4641
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

co do zapowiadania się przed przyjazdem z zaproszeniami to jak najbardziej jestem za , nawet zadzwonić i zapytać 10 min przed czy są w domu i czy można przyjechać na herbatę.

co do salonu na depilację to zastanawiałam się właśnie dzisiaj nam tym. chyba pójdę bo niestety mi strasznie szybko odrastają włosy.....

chyba znalazłam buty dla siebie

http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/Aa-...8%2C5-cm-/4493 takie tylko chciałabym mieć pełny przód
http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-1...7%2C5-cm-/3892
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:40   #4642
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Na początek dziewczynki cudownych, spokojnych i pełnych miłości Świąt

Jedziemy dziś wieczorem na jajeczko do świadka TŻ-ta. Bardzo się cieszę, bo zbierze się w sumie cała młodzież z Naszego wesela.


Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Dziś w nocy zmarł dziadek TŻta.
A ja nawet nie będę miała jak pojechać na pogrzeb
Strasznie mi przykro kochana


Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Za tydzień wychodzę za mąż !!!!!!!
Ale czad co? Już się nie mogę doczekać relacji.

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze...
Zapraszalyscie księży? Mam 3 i nie wiem czy na zaproszeniach mam napisać ks. Czy nie?

Chciałabym ich poprosić aby poprowadzili mi mszę itp. Któraś tak miała?

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 113 dni.
My księży nie zapraszamy, ale jakbyśmy zapraszali to bym ks. pisała.

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Po pierwsze - zdrowych , wesołych , szczęśliwych, rodzinnych Swiat ! Bawcie sie dobrze i jedzcie smacznie !


Moja siostra zrobiła mi mętlik w głowie na tydzień przed ślubem ! Przymierzylam jej stylowke na mój slub i teraz nie wiem , czy dobrze ze kupiłam suknie slubna zamiast zwykłej koktajlowej foto w załączniku (trzymam ja z tylu bo jest za duża o 6 rozmiarów
Świetnie wyglądasz, ale w Twojej ślubnej wyglądasz bosko
Tylko raz masz szanse założyć ślubną, taką możesz założyć kiedy chcesz.


Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość

Robiac makijaz zastanawialam się dzis, czy jednak nie zrobie sobie makijazu na slub sama bo kosmetyków mam od groma, raczej srednia półka (revlon, max factor, bourjois, yves rocher, avon, sephora, inglot), ale od czego są fixery bo przez profesjonalistki bylam malowana kilka razy i zawsze coś mi sie nie podobało i poprawiałam sobie po mojemu więc nie wiem czy to jest sens, tymbardziej, ze to lubie i wydaje mi sie, ze umiem

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------
Pysia maluj się sama jeżeli czujesz, że nie będziesz się stresowała. Ja też się sama maluje

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Mhm

Ja dziś mało nie pobilabym matki Tż.. pff Jestem tak wściekła że rozważam nie zapraszanie jej na ślub......

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 112 dni.
WOW co się stało, że tak ostro/??
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:42   #4643
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziewczyny, wiadomo co się dzieje z kroooliczkiem89? Bo chyba dawno nie pisała
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-04-19 o 14:43
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:52   #4644
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Mhm

Ja dziś mało nie pobilabym matki Tż.. pff Jestem tak wściekła że rozważam nie zapraszanie jej na ślub......

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 112 dni.
co się dzieje ??
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:57   #4645
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Ja tak miałam na żywo ostatnio jak przyjechałam do Wro Dobrze, że zaproszenia w empiku kosztują 1zł

Madzix
Aaa, nie strasz, kobieto!

Juz zaczelam tworzyc liste rzeczy, uwzgledniajac zaproszenia, ktore mam zabrac do Polski
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:45   #4646
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz, ale w Twojej ślubnej wyglądasz bosko
Tylko raz masz szanse założyć ślubną, taką możesz założyć kiedy chcesz.
Akurat Ysia 2 razy

Lusiija co się stało??

Pysiu Krooliczek kilka dni temu udzielała się w klubie, myślę że wszystko jest ok
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:50   #4647
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Akurat Ysia 2 razy
No tak dwa, ale chodziło mi o okazję, że raz w życiu zdarza się taka okazja tzn własny ślub. Mam nadzieję,że jasno napisała.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:51   #4648
mysza_myszowska
Raczkowanie
 
Avatar mysza_myszowska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 110
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Kilka dni nieobecności i wątek nie do ogarnięcia, tym bardziej przy swiątecznej krzątaninie. Ale poczytuję codziennie po trochu

Przede wszystkim życzę Wam zdrowych i wesołych świat, pamiętajcie, że następne spędzimy już jako męzatki ))

Mam pytanie, jakiego zapachu perfum planujecie użyć do ślubu? Tego, którego używacie na co dzień, czy coś całkiem nowego? A jak Wasi TŻci?
__________________
Zaręczeni 17.12.2012

NASZ DZIEŃ 24.05.2014
mysza_myszowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:55   #4649
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mysza_myszowska Pokaż wiadomość
Kilka dni nieobecności i wątek nie do ogarnięcia, tym bardziej przy swiątecznej krzątaninie. Ale poczytuję codziennie po trochu

Przede wszystkim życzę Wam zdrowych i wesołych świat, pamiętajcie, że następne spędzimy już jako męzatki ))

Mam pytanie, jakiego zapachu perfum planujecie użyć do ślubu? Tego, którego używacie na co dzień, czy coś całkiem nowego? A jak Wasi TŻci?
Ja jakiś inny, ale jaki jeszcze nie wiem.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 16:00   #4650
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziewczyny może to głupie pytanie, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi.
26.04 będą równe 3 miesiące do ślubu. Chcemy po weekendzie majowym iść do księdza, nauki mamy zrobione, ale jeszcze nie mamy poradni. Spiszemy protokół czy musimy najpierw zaliczyć całą poradnię?
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.