Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 20:53   #241
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
u mnie takie pudełka ładne sa w IKEA i akurat mieszcza sie koperty idealnie u mnie świadek młodego bedzie trzymal

a cop do bukietów, byłam świadkowa i mialam bukiet, nie mialam z nim zadnego problemu w niczym mi nie przeszkadzal

DENTYSTY NIENAWIDZĘ
Co do IKEI. Są tam fajne ramki na dwa zdjęcia białe. Daje do nich nr stołów i inne info o stole alkoholem itp koszt niecałe 4zl nazywają się chyba tolsby. Będę miała 10

http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/30151035/

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 108 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:53   #242
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Niecierpiętego.

Moja sąsiadka, która miała ślub chyba z 3 lata temu to wałkowała to w kółko na całą głośność radia przez miesiąc. Same rozumiecie
Pierwszy raz to właśnie usłyszałam w tym radio co enzunio zapodała i normalnie boki zrywam co za tekst i ten bit
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:53   #243
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
a myślałam że będą fotki biżu.

My 01. 05. rozdamy znajomym pierwsze zaproszenia! Mam nadzieję że się nie rozbeczę
No niestety na biżu muszę jeszcze czekać, a już tak chcę!

My na majówce też rozdamy pierwsze zaproszenia najprawdopodobniej! Idziemy łeb w łeb

Cornflower, nie martw się, na pewno jakiś fajny ksiądz się w końcu znajdzie! Musi!

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Szukałam i szukałam i nie mogę znaleźć identycznych w necie. Ale podobne do poniższych, tylko bez diamenciku. Moje 3,5mm, a TŻ'a 4,5mm. Mam nadzieję, że odbierzemy je równo za 2 tygodnie i będę mogła się chwalić
Te obrączki, które wstawiłaś są cudne

Opium, współczuję z tą manicurzystką, dobrze, że znalazłaś już kogoś nowego! (bo znalazłaś, dobrze zrozumiałam?)

magdalenka, moje kondolencje z powodu wujka.

Docik, chyba zapomniałam wcześniej napisać, współczuję z powodu teścia i życzę dla niego dużo zdrowia! Jesteś bardzo dobrą synową

Ja się tak zafiksowałam, że obrączki trzeba już zamówić, ale czasu w zasadzie brak i tak się zastanawiam, czy nie lepiej po prostu przeczekać ten *ujowy okres i załatwić to razem z garniturem w wakacje... ile czasu zajmuje jubilerowi wykonanie obrączek w sezonie? Jak zamówimy na początku lipca to zdąży wykonać na lajcie do końca sierpnia, nie?

No i bardzo bliska koleżanka ze studiów wyjeżdża na wakacje do pracy do USA i bałam się, czy będzie na moim ślubie... ja jej ustnie zapowiedziałam, że będzie proszona, zaproszeń jeszcze nie dawałam ani nic, a ona mi dzisiaj powiedziała, że na 100% będzie na weselu, bo wróci do tego czasu z Ameryki
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:58   #244
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja się tak zafiksowałam, że obrączki trzeba już zamówić, ale czasu w zasadzie brak i tak się zastanawiam, czy nie lepiej po prostu przeczekać ten *ujowy okres i załatwić to razem z garniturem w wakacje... ile czasu zajmuje jubilerowi wykonanie obrączek w sezonie? Jak zamówimy na początku lipca to zdąży wykonać na lajcie do końca sierpnia, nie?
Myśle, że spokojnie.
Nasze były po 4 tygodniach, ale na zasadzie, że poszliśmy (chyba w lutym) i gość nas pyta na kiedy potrzebne? Mówimy, że na kwiecień, na co on, a to nie ma pośpiechu, to możemy zrobić na za miesiąc? Bo wiecie mam tu takich co potrzebują na za 3 dni, wiec.. trzeba ich pierwszych ogarnąć.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2014-04-23 o 21:01
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:00   #245
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Początkowo pielęgnacja skorki. Później lekko boczkiem piluje plytke. Nakładam baze taka przezroczysta raz i do lampy potem kolor i lampa drugi raz kolor i lampa potem np ja mam takie pieczątki co się odbijaja gdy smaruje się je lakierem i lampa na końcu top przezroczysty lampa przemyc clinerem i oliwka. Jedna rękę robie pół godziny ale to sobie nie jestem kosmetyczka tylko samoukiem wiec no
Czasami słyszałam niektóre lakiery przemywa się clinerem po każdej warstwie ale moje na pewno nie xD i tyle chyba
Mi oprócz piłowania jeszcze frezarką paznokcie oczyszczała. Nie przemywała nic clinerem, tylko na samym końcu. Najwięcej czasu zajmowało piłowanie i przygotowanie paznokci to nakładania lakieru.
Wydaje się to łatwe, ale pamiętam jak równie łatwe wydawało mi się robienie tipsów A u kosmetyczki zawsze lepiej to wyglądało
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:09   #246
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Uffff mimo niepewności w końcu dograliśmy wszystko do końca i udało się , że mamy auto do ślubu które chcieliśmy .

Straszne macie tempo kobietki , biegnę nadrabiać.
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:19   #247
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Uffff mimo niepewności w końcu dograliśmy wszystko do końca i udało się , że mamy auto do ślubu które chcieliśmy .
gdzie znalazłaś to cudo?
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 21:22   #248
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
u mnie takie pudełka ładne sa w IKEA i akurat mieszcza sie koperty idealnie u mnie świadek młodego bedzie trzymal
]
jakie te pudełka będziesz mieć??
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:23   #249
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

O, mamo, ile już naklepane!!!!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:25   #250
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Uffff mimo niepewności w końcu dograliśmy wszystko do końca i udało się , że mamy auto do ślubu które chcieliśmy .
skąd wytrzasnęłaś?? ile wynosi Ci ta impreza?
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:28   #251
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Ja się tak zafiksowałam, że obrączki trzeba już zamówić, ale czasu w zasadzie brak i tak się zastanawiam, czy nie lepiej po prostu przeczekać ten *ujowy okres i załatwić to razem z garniturem w wakacje... ile czasu zajmuje jubilerowi wykonanie obrączek w sezonie? Jak zamówimy na początku lipca to zdąży wykonać na lajcie do końca sierpnia, nie?
Proszę Cię nie czekaj Ja moje zamówiłam 9 marca :P i były co prawda po 3 tygodniach ale że juz 2 raz je reklamuje to 23 kwietnia i ani widu ani słychu

Ewaden u nas w Tarnowie . Juz dawno mieliśmy je mieć zarezerowowane ale mój kuzyn obiecał nam inne i miało być na 100 % ale nagle się okazało , że jednak się nie da i baliśmy że już to będzie niedostępne ale na szczęście udało się !!
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 21:28   #252
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
Przepraszam ale KONIECZNIE MUSICIE TEGO POSŁUCHAĆ!!!

https://www.youtube.com/watch?v=VijoeCtOCcA
stare to jak świat

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Widziałam nawet jakiś teledysk ślubny z tą piosenką
Utukłabym kamerzystę za taki montaż Będziecie konsultować z kamerzystą jaką muzykę ma np. w teledysku wstawić lub na początku filmu?
ja się chyba zdam na kamerzystę, ale pewnie podpytam co zamierza dać, bo to mój szwagier. w ogóle to koncepcja się zmieniła, bo miał szwagier robić zdj a mąż kuzynki kamerowac film, a w sumie to szwagier będzie kamerował, a taki młody znajomy robił zdjęcia ( robił już na paru weselach niby), w międzyczasie jak szwagier będzie miał wolne to pstryknie pare zdjęć, więc w sumie fotograf będzie fifti fifti tylko troche się boje, że młody nie podoła w najwazniejszych momentach
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:29   #253
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Generalnie hybryda to polaczenie lakieru do paznokci i żelu - wlasciwie to taki lakier o przedłużonej trwałości można go kłaść na naturalną płytkę, na żel budujacy lub na tipsy
Ja od około roku chodzę na żele i na ślub też zrobię
.
poprawię bo nakazuje mi moj profesjonalizm hybrydę kładzie się na naturalną płytkę,na żel lub akryl nie ma znaczenia na jaki żel położysz, może być budujący, dwufazowy końcowy a i tak mozesz nalzoyc hybrydę, nie nakłada się nic na puste tipsy
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:30   #254
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Uffff mimo niepewności w końcu dograliśmy wszystko do końca i udało się , że mamy auto do ślubu które chcieliśmy .

Jest BOSKIE
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:33   #255
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM20...

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość

A co zrobiła nie tak?

Ja mam takie samo wrażenie ze Stanami- wolę fryzjerów i kosmetyczki w Polsce! Tam jest dużo drożej, a jakość uznałabym za niższą. U żadnej kosmetyczki, i w żadnym SPA, nie słyszeli np. o peeling kawitacyjnym Nadal robią czyszczenie manualne tylko
juz CI mowie. Po pierwsze nie miala rekawiczek i nie widzialam jak myje rece po poprzedniej klientce. Nie do konca zmyla moj lakier. NIedbale opilowala paznokcie i nie wypolerowala plytki. Malowanie z dekoracja to juz w ogole jakis kosmos. Moje deko juz polowa odpadla. Dodam, ze Pani nie miala jasno rozowych lakierow tylko same perlowe. Salon jak najbardziej nowy i nowoczesny.



W zalczniku przesylam inspiracje i wykonanie. Isc sie chlastac.



Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
Przepraszam ale KONIECZNIE MUSICIE TEGO POSŁUCHAĆ!!!



https://www.youtube.com/watch?v=VijoeCtOCcA
jeeeezu ale wies

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Uffff mimo niepewności w końcu dograliśmy wszystko do końca i udało się , że mamy auto do ślubu które chcieliśmy .


nie lubie cie samochod moich marzen na ktory mi bylo szkoda kasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b3cedbd7e2fb3808bfe34ebce4e1acff.jpg (29,3 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2014-04-23 o 21:34
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:33   #256
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
poprawię bo nakazuje mi moj profesjonalizm hybrydę kładzie się na naturalną płytkę,na żel lub akryl nie ma znaczenia na jaki żel położysz, może być budujący, dwufazowy końcowy a i tak mozesz nalzoyc hybrydę, nie nakłada się nic na puste tipsy
Dzieki za poprawienie, o to mi właśnie chodziło ale zabrakło prfesjonalnego słownictwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:34   #257
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Co do IKEI. Są tam fajne ramki na dwa zdjęcia białe. Daje do nich nr stołów i inne info o stole alkoholem itp koszt niecałe 4zl nazywają się chyba tolsby. Będę miała 10

http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/30151035/

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 108 dni.
tez nad tym myslalam

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
jakie te pudełka będziesz mieć??
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70224290/ o to to to
tylko bedzie przystrojone odpowiednio, kokardka napis Para Młoda albo imiona, jeszcze nie wiem.
moj TŻ byl swiadkiem ostatnio i takie pudelko trzymal i byly na nim narysowane serduszka i napis NOWOŻEŃCY- rewelacja
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:35   #258
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ewaden u nas w Tarnowie . Juz dawno mieliśmy je mieć zarezerowowane ale mój kuzyn obiecał nam inne i miało być na 100 % ale nagle się okazało , że jednak się nie da i baliśmy że już to będzie niedostępne ale na szczęście udało się !!
Jest naprawdę fantastyczne!!! Dobrze, że je zaklepaliście Szkoda, że nie jest bliżej mnie.
Jutro wznawiam temat auta- zmobilizowałaś mnie
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:37   #259
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jeśli macie parking monitorowany to bym się raczej nie obawiała. a jeśli nie, to ryzyko będzie. dlatego my zanosimy do pokoju , mamy pewność że tam się nikt nie włamie
Ja bym za bardzo nie ufała monitorowanemu parkingowi, bo jak ktoś ukradnie kasę z samochodu to nagranie za bardzo już nie pomoże niestety.
Sama teraz ciągle myślę co zrobić z weselnymi kopertami...

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Pochwalę się,że dziś przyszły moje zamówienia czyli kokardki na klamki, tablice rej dla Nas i rodziców, naklejki na buty i kilka innych szpargałów.
Prosimy o foty! Też się przymierzam do zakupu, więc chętnie zobaczę
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 21:37   #260
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Dzieki za poprawienie, o to mi właśnie chodziło ale zabrakło prfesjonalnego słownictwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj tam ze słownictwem chodzilo mi głównie o to, ze niektore dziewczyny wciaz mysla ze tipsy- to naklejasz i juz zrobione, niewiedza ze na taki tips nalezy nałożyc masę utwardzającą żel lub akryl.
chociaz mialam klientki ktore przychodzily do mnie z samaymi naklejonymi profesjonalnymi tipsami (nie z kiosku) i prosily o uzupelnienie...
ale czego? bo na nich nic nie bylo
strach wogole, mozna zniszczyc paznokcie i zlamac sowj wlasny w polowie! i potem sa kiepskie odbudowy takiego zdeformowanego paznokcia
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:40   #261
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM20..

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość

W zalczniku przesylam inspiracje i wykonanie. Isc sie chlastac.
Najgorszy jest ten perłowy lakier... Ale ja od zawsze takich niecierpię
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:42   #262
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
oj tam ze słownictwem chodzilo mi głównie o to, ze niektore dziewczyny wciaz mysla ze tipsy- to naklejasz i juz zrobione, niewiedza ze na taki tips nalezy nałożyc masę utwardzającą żel lub akryl.
chociaz mialam klientki ktore przychodzily do mnie z samaymi naklejonymi profesjonalnymi tipsami (nie z kiosku) i prosily o uzupelnienie...
ale czego? bo na nich nic nie bylo
strach wogole, mozna zniszczyc paznokcie i zlamac sowj wlasny w polowie! i potem sa kiepskie odbudowy takiego zdeformowanego paznokcia
No niestety to fakt , uz nie wspominając o ty , że dla wielu osób tipsy kojarzą się z Dodą z początków kariery



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:44   #263
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczynki biorące ślub w sobotę: będę z Wami wszystkimi myślami i sercem

Ale tak jak czytam ciesze się, ze ja na mojej sali mam praktycznie wszystko w cenie nie bede musiala przed samym slubem się gonic
Ja mam zamiar max 3dni przed slubem nie robic nic, tylko lezec, pachniec, pić szampana i siedzieć na wizażu

Opium...faktycznie srednio to wyszło
Docik...zdrówka dla Teścia!
Magdalenka, moje komdolencje ja kazda smierc strasznie przezywam i podejrzewam, ze na miejscu Jego dzieci tez bym nie przyszla
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-04-23 o 21:47
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:44   #264
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Nadrobie Was jutro, ale chcialam sie pochwalic, ze za 10 dni PRZYMIARKA SUKNI

I na pewno idzie ze mna moja swiadkowa- troche sie balysmy, ze bedzie musiala wyjechac w sprawach sluzbowych

I CZEKAM NA RELACJE SOBOTNIE!!!!!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:46   #265
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ale tak jak czytam ciesze się, ze ja na mojej sali mam praktycznie wszystko w cenie nie bede musiala przed samym slubem się gonic
Ja mam zamiar max 3dni przed slubem nie robic nic, tylko lezec, pachniec, pić szampana i siedzieć na wizażu
Oj.. z całego serc Ci tego życzę i.. jeszcze kilka tygodni temu też tak mówiłam. ;
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:47   #266
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja bym za bardzo nie ufała monitorowanemu parkingowi, bo jak ktoś ukradnie kasę z samochodu to nagranie za bardzo już nie pomoże niestety.
Sama teraz ciągle myślę co zrobić z weselnymi kopertami...
trzeba zrobić tak, żeby nikt nie wiedział gdzie będą te koperty, jedynie zaufane osoby ( rodzice, świadkowie)
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:47   #267
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
No niestety to fakt , uz nie wspominając o ty , że dla wielu osób tipsy kojarzą się z Dodą z początków kariery



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
taaaa tylko nie wiedzą, ze tipsy mozna zrobic ladnie, nie przesadzajac z dlugoscia tak, ze wygladaja naturalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25719_101199506583088_7719678_n.jpg (40,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32387_456269427742759_751619915_n.jpg (67,9 KB, 53 załadowań)
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:48   #268
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Najgorszy jest ten perłowy lakier... Ale ja od zawsze takich niecierpię
ha, ja tez, ale jutro to zmywam w cholere i na barcelone klade cos normalnego.
Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość

Opium...faktycznie srednio to wyszło
Dotka....zdrówka dla Teścia!
to jest bardzo delikatnie powiedziane.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:49   #269
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Oj.. z całego serc Ci tego życzę i.. jeszcze kilka tygodni temu też tak mówiłam. ;
Oj tam, oj tam, pomarzyć chyba se można nie?
A bierze któras z Was ślub w okolicach Katowic? chetnie przyjade jak coś
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 22:03   #270
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam, pomarzyć chyba se można nie?
A bierze któras z Was ślub w okolicach Katowic? chetnie przyjade jak coś
Wiadomo.. też tak marzyłam.
TŻ nawet kiedyś wymyślił, że my to chyba w piatek wieczorem do kina pójdziemy, żeby się nie nudzić. Teraz to mi sie z tego chce mega śmiać.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.