Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 06:50   #3691
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Panna Izabela extra buty! Miałam kiedyś z tej firmy i pamiętam że bardzo wygodne były
Gdzie kupowaliście koszule - w jakiejś sieciówce?

Moja_karen u mnie pogoda typowo jesienna... całą noc padało i dalej pada... więc pewnie dzisiaj też będą nici z zakupów... ale może jutro podjedziemy do galerii jak będziemy wracać ze ślubu Namiska

Wen bardzo owocna wizyta! Obrączkę widziałam - jest piękna! fryzura i nowa biżu też Wiesz może skąd będziecie mmieć ciasta i tort?

Namisku trzymam kciuki żeby przestało padać!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 06:56   #3692
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Witam, 15 ddś !!!

Dziś u rodziców zaczyna się remont wiec przyjechałam pilnować robotników

Nerwów jeszcze nie mam, tz posrany za nas oboje


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:07   #3693
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o modlitwę aby była dobra pogoda w tę sobotę... ostatnie dni to istny koszmar... leje i leje! jutro ostatni dzień przygotowań- chyba zwariuję....
namisek już jutro nasz dzień na pewno będzie pięknie - musi być, przynajmniej na wyjście z kościoła, będzie piękne słońce i w miarę ciepło. Czuję to
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14

Edytowane przez adziia13
Czas edycji: 2014-05-16 o 07:19
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:30   #3694
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
fajnie, że taka ślubna wena nadeszła bo u mnie na razie spokój
ale w łikend też odbieramy koszulę TŻ z Giacomo Conti mam nadzieję, że jest idealna

Le_lena powodzenia z załatwieniem wyjazdu! w Kenii zakochałam się po przeczytaniu "Białej Masajki"
Idealna koszula na tż to chyba szyta na miarę tylko, bo on jest niewymiarowy - kołnierz 39, szerokie barki, ale dalej już chudzina straszna, więc każda mu trochę odstaje na plecach - ale podobno tylko sportowe idealnie przylegają do pleców
Po 'Białej Masajce' to ja bym się chyba w Kenii odkochała

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Enzunio super że pończochy z gatty tak się spisały! Po opisie wręcz nie do zdarcia Ja kupiłam dwie pary, jedną z calzedonii drugą awaryjnie właśnie z gatty.
Też tak mam, jedne z calzedonii, a drugą z gatty

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Panna Izabela - piękne buciki Gdzie kupiliście te koszule?
w PAWO

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Jako gość weselny wiele razy zapomniałam czegoś wpakować do torebki lub nie miałam dodatkowych rajstop a zaciągnęłam rajstopy w trakcie tańca lub miałam taki ból głowy że nie szło wytrzymać i wtedy chodziłam i pytałam czy ktoś ma lakier bezbarwny lub tabletki więc moim zdaniem taki koszyk to zbawienie i w życiu by mi nie przeszło przez głowę że młodzi myślą że "mnie nie stać na tampony". A bądźmy szczerzy koszt takiego koszyczka jest raczej znikomy więc oszczędności raczej na tym nie ma
W moich stronach jak ktoś czegoś potrzebuje, to idzie do młodej albo starszej bo one tam mają prawie wszystko ja bym się nawet zastanowiła nad jakimiś koszyczkami, ale jak znam moich gości - większość by się krępowała wziąć cokolwiek

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o modlitwę aby była dobra pogoda w tę sobotę... ostatnie dni to istny koszmar... leje i leje! jutro ostatni dzień przygotowań- chyba zwariuję....
okej, to wymodlę, ale i Ty się pomódl za słońce i ciepełko 30 sierpnia!

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Panna Izabela extra buty! Miałam kiedyś z tej firmy i pamiętam że bardzo wygodne były
Gdzie kupowaliście koszule - w jakiejś sieciówce?
Mam nadzieję, że takie będą kusiły mnie też czarne, bo by się przydały, ale nie chciałam wydać 4 stów na buty przed weselem, skoro mamy oszczędzać..
A koszule z PAWO
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:44   #3695
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Mi zostały 22 DDŚ, a jeszcze ciągle coś załatwiamy w weekend może odbierzemy obrączki - robił je dla nas mój kuzyn, są do odbioru od poniedziąłku tylko nie możemy się zgrać czasowo, w weekend mam też próbną fryzurę (makijażystka już na szczęście wybrana) czekają mnie tez wielkie porządki w domu, bo później już nie będzie czasu - za tydzień 18 siostry a za 2 tyg mój panieński. Jadę też do kwiaciarni zamówić kwiaty bo trzeba z takim wyprzedzeniem (bukiet miała mi robić koleżanka, ale cena mnie zabiła i szukałam niemalże w ostatniej chwili czegoś innego), brakuje nam jeszcze butów dla TŻ, pończoch dla mnie. W sumie się nie stresuje, denerwują mnie tylko trochę dopytujące się o wszystko koleżanki w pracy - bo mam dużo rzeczy do zakończenia przed urlopem a one ciągle coś chcą wiedzieć - z jednej strony to miłe ale z drugiej kierownik ma mnie na celowniku ze względu na to że po ślubie mnie nie będzie 3 tygodnie i nie chcę zostawić nieskończonych spraw. Ehh po tym ślubie to będzie taki spokój
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:01   #3696
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

witam w ten cudowny deszczowy poranek z pracy
Panna Izabela
też mamy zamiar wybrać się do Pawo, słysząłam że maja ładne koszule a ceny też są ładne zaczynąją się od 100 zł czy od 200 zł :P ?
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:26   #3697
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

21klaudyna również popieram ideę koszyczków ratunkowych, ale zastanawia mnie umieszczanie w nich leków m.in. tabletek przeciwbólowych w sytuacji gdy na weselu będą dzieci. Przecież koszyczki umieszczamy w łazienkach, w dostępnych miejscach.

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
dziewczyny akty urodzenia dostaniemy w usc czy urzędzie miasta?
odpis aktu urodzenia w USC.

Szczeperka gratuluję!! wspaniały prezent sobie sprawiliście

Buczorek mm prsonalizowane fajna sprawa jednak wychodzi bardzo drogo jak Szczeperka pisała. My znaleźliśmy alternatywę i zamówimy krówki opatowskie z spersonalizowanymi etykietami. Minimalna ilość zamówienia to5 kg a koszt 100 - 120 złotych.Można dowolnie zaprojektować etykietę.Dodatkowo są personalizowanie pudełka, które można dać rodzicom w ramach podziękowań.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.


Edytowane przez anka1897
Czas edycji: 2014-05-16 o 08:36
anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 08:37   #3698
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

paula Ja też na żadnym weselu się nie spotkałam z koszyczkami - ale uważam je za miły gest. Na kilku weselach rzeczywiście zabrakło mi czegoś potrzebnego, nie każdy siedzący obok mógł poratować, a sami świadkowie byli często nieosiągalni.

myboyismine To już przegięcie z potwierdzeniami - babcia przedstawicielka rządzi

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
dla dziewczyn, które mają problem z wyborem auta do ślubu, może TAKA LIMUZYNA??
TŻ przesłał mi to kilka dni temu i zakochałam się w tej limuzynie

Godzia Bardzo tanio, a z jaskrami będzie cudnie

mimi Mam nadzieję, że szybko znajdziecie kogoś równie fajnego

wenedka Wow, bardzo dużo załatwiliście O takim smaku tortu jeszcze nie słyszałam, ale samo połączenie zapowiada się obłędnie Bukiet świetny, bizuteria niesamowicie stylowa. Włosy są cudne

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
21klaudyna również popieram ideę koszyczków ratunkowych, ale zastanawia mnie umieszczanie w nich leków m.in. tabletek przeciwbólowych w sytuacji gdy na weselu będą dzieci. Przecież koszyczki umieszczamy w łazienkach, w dostępnych miejscach.
Też się nad tym zastanawiam. Ew. apteczkę dałabym pod opiekę świadkom.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka1990
ane3kaa
Loczek_brown
Kishlaczkowa
aneczka25057
swiat_katarzyny
ParisParisienne
karolinuuusia
kasia1201
antonina_bielska
i ja

dziś 3 miesiące do ślubu !
Gratulacje dla Was dziewczyny - niech przygotowania szybko i bezstresowo mijają

Mamy obrączki od Bielaka, półokrągłe z odciskiem - model podobny do zdjęcia katalogowego, tyle że nasze są z białego złota. Fotki w załącznikach (sorry za jakość zdjęcia, mój aparat w komórce to jakas porażka). Jestem bardzo zadowolona, pięknie wykonane, a moja niesamowicie wygodna

(offtopując, odebranie tych obrączek było nieziemskim wyczynem, ulewa, ja cała przemokłam).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 196079_199526993409508_7987905_n.jpg (44,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obra.jpg (34,0 KB, 115 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:47   #3699
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Dzwoniła florystka, za bukiet z 17 jaskrów + konwalie + butonierka i kwiat we włosy zapłacę 150 zł, więc myślę, że cena jaskrów nie jest jakaś wygórowana
Super, że tak tanio Powiedziałabym nawet, że bardzo tanio - jak za bukiet, butonierkę i kwiat we włosy !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka1990
ane3kaa
Loczek_brown
Kishlaczkowa
aneczka25057
swiat_katarzyny
ParisParisienne
karolinuuusia
kasia1201
antonina_bielska
i ja

dziś 3 miesiące do ślubu !
Tanie brokuła

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mamy obrączki od Bielaka, półokrągłe z odciskiem - model podobny do zdjęcia katalogowego, tyle że nasze są z białego złota. Fotki w załącznikach (sorry za jakość zdjęcia, mój aparat w komórce to jakas porażka). Jestem bardzo zadowolona, pięknie wykonane, a moja niesamowicie wygodna

(offtopując, odebranie tych obrączek było nieziemskim wyczynem, ulewa, ja cała przemokłam).

piękne są ! Takie Wasze !

PS: Widzę Twoje piękne czerwone, hybrydy
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:55   #3700
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Lg_ago Lewa ręka (na zdj.) wyglada lepiej z hybrydami, o tyle prawa zaczyna trochę odpryskiwać. Z jednej strony wygoda i utwardzenie paznokcia, ale po 1,5 tygodnia to już naprawdę zaczyna odrastać i wkurzać. Nie jestem zatem dużą zwolenniczką metody, ani też zdecydowaną przeciwniczką.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:56   #3701
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o modlitwę aby była dobra pogoda w tę sobotę... ostatnie dni to istny koszmar... leje i leje! jutro ostatni dzień przygotowań- chyba zwariuję....
Będzie ładna pogoda U mnie jest ciągle słoneczko więc wyślę trochę do Ciebie

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka1990
ane3kaa
Loczek_brown
Kishlaczkowa
aneczka25057
swiat_katarzyny
ParisParisienne
karolinuuusia
kasia1201
antonina_bielska
i ja

dziś 3 miesiące do ślubu !
Gratulacje

Cornflower - obrączki pięknie wyszły Nawet nie spodziewałam sie że mogą tak pięknie wyglądać na żywo - sądziłam że ten odcisk będzie mniej widoczny.



Jeszcze raz dziękuję wszystkim za gratulacje z powodu mojej ciąży Kochane jesteście
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 08:59   #3702
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Corn boskie obrączki gratulacje!
Szerperka wow, gratuluję

Dziewczyny z 3 miesiącami dś
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:05   #3703
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Jako gość weselny wiele razy zapomniałam czegoś wpakować do torebki lub nie miałam dodatkowych rajstop a zaciągnęłam rajstopy w trakcie tańca lub miałam taki ból głowy że nie szło wytrzymać i wtedy chodziłam i pytałam czy ktoś ma lakier bezbarwny lub tabletki więc moim zdaniem taki koszyk to zbawienie i w życiu by mi nie przeszło przez głowę że młodzi myślą że "mnie nie stać na tampony". A bądźmy szczerzy koszt takiego koszyczka jest raczej znikomy więc oszczędności raczej na tym nie ma
ale jaki rozmiar rajstop? a moze rozne rodzaje? amoze tez ze 3 kolory? tampony,jakie? moze ktos woli grube podpaski albo ultra cienkie wkładki?
apap czy etopiryna?
wg ciebie to znikomy koszt? jeżeli maszpod nosem targ wsyztsko po 2zł, to jasne znikomy.
To goście są dla mnie czy ja dla gości? ich impreza czy moja?
widocznie jestem zbyt zorganizowana na takie zapominanie, jeżelimam okres biorę tampony, nie suzkampo gościach. lakier do paznokci mam zawsze przy sobie (zboczenie zawodowe) chusteczki czy lek na ból głowy też. a jak czegoś zapomnę na pewno nie zawracam głowy tym Pannie Młodej czy świadkowej
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:10   #3704
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Szczeperka Powiedz mi, jak tu się nie cieszyć i nie gratulować Ci tak radosnej wiadomości ?
Co do samego odcisku - widziałam go u innych złotników, w tym w sieciówce (niestety plagiat). Odcisk był płytszy i nie wyglądał solidnie.

bardorja Czasami zdarzają się okoliczności zupełnie nieprzewidywalne, na które nic nie poradzisz. Jako gospodarz przyjęcia wolę, żeby gość skorzystał z koszyczka niż źle czuł się przez całe wesele lub musiał wcześniej zakończyć wspólną zabawę. Przecież nie chodzi o wyposażenie rodem z apteki lub drogerii, bo to mija się z celem.

I mały update w sprawie hotelu - dokumenty są, tylko w teczce na moje nazwisko (umowa na mnie, wpłaty z mojego konta). Z menadżerkami i właścicielką kontaktował się TŻ, stąd kobieta nie kojarzyła naszej sprawy - naprawdę inaczej rozmawia się z chłopami niż z kobietami, które w założeniu są bridezillami . Tak więc wszystko się wyjaśniło. Uff.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:22   #3705
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o modlitwę aby była dobra pogoda w tę sobotę... ostatnie dni to istny koszmar... leje i leje! jutro ostatni dzień przygotowań- chyba zwariuję....
Mówisz i masz w końcu musi przestać padać! jak nie przestanie to w pogodową depresję wpadnę
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mamy obrączki od Bielaka, półokrągłe z odciskiem - model podobny do zdjęcia katalogowego, tyle że nasze są z białego złota. Fotki w załącznikach (sorry za jakość zdjęcia, mój aparat w komórce to jakas porażka). Jestem bardzo zadowolona, pięknie wykonane, a moja niesamowicie wygodna
Są świetne! I takie, jak dla mnie, oryginalne! Bardzo mi się podobają
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Lg_ago Lewa ręka (na zdj.) wyglada lepiej z hybrydami, o tyle prawa zaczyna trochę odpryskiwać. Z jednej strony wygoda i utwardzenie paznokcia, ale po 1,5 tygodnia to już naprawdę zaczyna odrastać i wkurzać. Nie jestem zatem dużą zwolenniczką metody, ani też zdecydowaną przeciwniczką.
To w sumie tak jak ja.
Za pierwszym razem gdy miałam hybrydy to zrobiłam ciemniejszą fuksję- pięknie się prezentowała, do tygodnia czasu kiedy to odrost był już widoczny. Ostatnio zrobiłam jasny koral, a teraz blady róż, i widok tego odrostu już nie drażni, bo jest mała różnica w kolorze

Za 2 godziny będę na "audiencji" u biskupa- trzymajcie kciuki... Mam maile od rabinów ze Stanów, ich tłumaczenia przysięgłe, dzwoniłam wczoraj do głównego rabina gminy w Krakowie. Jak to nie wystarczy to przy biskupie zadzwonie do naczelnego rabina Polski- ten jest z kolei w Warszawie, i dziś ma dyżur od 9-16stej... A jak to nie pomoże to wpadnę w histerię i za siebie tam nie ręczę

Edytowane przez ewaden
Czas edycji: 2014-05-16 o 09:40
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:22   #3706
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka1990
ane3kaa
Loczek_brown
Kishlaczkowa
aneczka25057
swiat_katarzyny
ParisParisienne
karolinuuusia
kasia1201
antonina_bielska
i ja

dziś 3 miesiące do ślubu !
Gratki

Kasiulenkowo - w USC

cornflower_girl - obrączki są MEGA

Co do koszyczków...wystarczy dać z 3 pary rajstop zwyczajnych cielistych w standardowym rozmiarze (są takie), zwyczajne tampony i podpaski. Środek przeciwbólowy jednego rodzaju - ważne że jest... Jeśli ktoś ma specjalne wymagania, albo nie działa na niego nic oprócz ibupromu to przecież weźmie go ze sobą Moi goście nie wiedzą, że koszyczki ratunkowe będą więc mogą być dla nich jedynie miłą niespodzianką... Okres może wyskoczyć niespodziewanie - są różne sytuacje. Przecież to wszystko jest "w razie awarii" Potraktujmy to trochę z przymrużeniem oka i koszyczki są właśnie po to żeby nie zawracać głowy PM'ce i świadkowej Ale wiadomo, ktoś nie chce to ich nie kładzie przecież to nie jest "standard"
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:23   #3707
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Bardorja Ty dla gości tez jesteś, nie tylko oni dla Ciebie.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:23   #3708
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Lg_ago Lewa ręka (na zdj.) wyglada lepiej z hybrydami, o tyle prawa zaczyna trochę odpryskiwać. Z jednej strony wygoda i utwardzenie paznokcia, ale po 1,5 tygodnia to już naprawdę zaczyna odrastać i wkurzać. Nie jestem zatem dużą zwolenniczką metody, ani też zdecydowaną przeciwniczką.
Dziękuje za spostrzeżenia !
Ja bym chciała tylko na ślub. Bo obawiam się, że zwykłe malowanie paznokci nie sprawdzi się u mnie - wszystko odpryskuje. Choć może 'profesjonalne' pomalowanie przez kosmetyczkę, by się udało
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:26   #3709
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
witam w ten cudowny deszczowy poranek z pracy
Panna Izabela
też mamy zamiar wybrać się do Pawo, słysząłam że maja ładne koszule a ceny też są ładne zaczynąją się od 100 zł czy od 200 zł :P ?
Cena koszuli bez promocji to 300zł ale do końca maja jest promocja, 50% na jedną rzecz, 55% na dwie i 60% na trzy, z tym, że jedna z Pań, która się nami zajmuje, liczy nam promocję 60% nawet za jedną rzecz, więc może i Wam się uda
Najgorzej tam z butami - tż przymierzył, ładne, super wygodne, ale cena 350zł PO OBNIŻCE (buty są Badury), jak poszliśmy do sklepu firmowego były za 315zł...

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
21klaudyna również popieram ideę koszyczków ratunkowych, ale zastanawia mnie umieszczanie w nich leków m.in. tabletek przeciwbólowych w sytuacji gdy na weselu będą dzieci. Przecież koszyczki umieszczamy w łazienkach, w dostępnych miejscach.
Ja też bym się bała z racji takiej, że jak ktoś popije to nie zastanowi się, czy można łączyć lek z alkoholem, a różnie się to może skończyć. Leki i tak każda z nas (chyba) będzie miała przy sobie

Znalazłam extra żakiet biały w New Look! tylko jeszcze nie wiem, czy pasowałby do mojej sukni, ale byłby dobrą alternatywą dla niepotrzebnego szala..

http://www.newlookpolska.pl/magazyn6/#/8

coś podobnego do tej mięty tylko biały
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010

Edytowane przez Panna Izabela
Czas edycji: 2014-05-16 o 09:31
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 09:30   #3710
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ale jaki rozmiar rajstop? a moze rozne rodzaje? amoze tez ze 3 kolory? tampony,jakie? moze ktos woli grube podpaski albo ultra cienkie wkładki?
apap czy etopiryna?
wg ciebie to znikomy koszt? jeżeli maszpod nosem targ wsyztsko po 2zł, to jasne znikomy.
To goście są dla mnie czy ja dla gości? ich impreza czy moja?
widocznie jestem zbyt zorganizowana na takie zapominanie, jeżelimam okres biorę tampony, nie suzkampo gościach. lakier do paznokci mam zawsze przy sobie (zboczenie zawodowe) chusteczki czy lek na ból głowy też. a jak czegoś zapomnę na pewno nie zawracam głowy tym Pannie Młodej czy świadkowej
aha czyli jak ktoś zapomni leku p/bólowego to Twoim zdaniem nie jest zorganizowany? najbardziej zorganizowani ludzie zwyczajnie w pośpiechu ZAPOMINAJĄ. bezpodstawnie się unosisz, nikt(tzn. jak widać, większość) nic złego nie widzi w tym, że ktoś czegoś zapomniał a ktoś inny go "poratuje", wręcz przeciwnie, potem jest jeszcze satysfakcja że się komuś uratowało tyłek
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:34   #3711
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
poznanianka1990
ane3kaa
Loczek_brown
Kishlaczkowa
aneczka25057
swiat_katarzyny
ParisParisienne
karolinuuusia
kasia1201
antonina_bielska
i ja

dziś 3 miesiące do ślubu !
Gratulacje

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Cena koszuli bez promocji to 300zł ale do końca maja jest promocja, 50% na jedną rzecz, 55% na dwie i 60% na trzy, z tym, że jedna z Pań, która się nami zajmuje, liczy nam promocję 60% nawet za jedną rzecz, więc może i Wam się uda
Najgorzej tam z butami - tż przymierzył, ładne, super wygodne, ale cena 350zł PO OBNIŻCE (buty są Badury), jak poszliśmy do sklepu firmowego były za 315zł...
Hm a w Warszawie byliście w Pawo? W którym, jeśli można widzieć? I jak rozumiem promocja obejmuje też garniaki i smokingi ?

Ps. Buty w Vistuli kosztują 540 zł :P

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
Za 2 godziny będę na "audiencji" i biskupa- trzymajcie kciuki... Mam maile od rabinów ze Stanów, ich tłumaczenia przysięgłe, dzwoniłam wczoraj do głównego rabina gminy w Krakowie. Jak to nie wystarczy to przy biskupie zadzwonie do naczelnego rabina Polski- ten jest z kolei w Warszawie, i dziś ma dyżur od 9-16stej... A jak to nie pomoże to wpadnę w histerię i za siebie tam nie ręczę
Ale Ci problemów robią Maskara jakaś, współczuję bardzo
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:34   #3712
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cornflower gratuluje obraczek! Dobrze ze sprawa z sala powoli sie rozwiazuje.

Namisek trzymam kciuku za pogode!

Gratuluje 3 miesiecy do slubu!

Dziewczyny wy juz zaraz bedziecie zonami a ja sie czuje jakbym pod koniec roku brala slub hahaha bedzie cudownie, trzymam kciuku za dopiecie slubnych spraw na ostatni guzik.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:35   #3713
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Dziękuje za spostrzeżenia !
Ja bym chciała tylko na ślub. Bo obawiam się, że zwykłe malowanie paznokci nie sprawdzi się u mnie - wszystko odpryskuje. Choć może 'profesjonalne' pomalowanie przez kosmetyczkę, by się udało
Ja też na ślub robię hybrydę - mam też teraz, taki powiedzmy próbny mam od wtorku, wygląda rewelacyjnie i nic z nic się nie dzieje, normalnie sprzątałam, zmywałam, w pracy przerzucam teczki z dokumentami - normalny manicure już by nie istniał dawno. Ale wiadomo przez te kilka dni odrostu nie widać, ale mimo wad (czyli widocznego odrostu) polecam - chyba żadna z nas nie chciałaby się martwić złamanym paznokciem albo odpryskiem lakieru w dniu ślubu.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:37   #3714
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o modlitwę aby była dobra pogoda w tę sobotę... ostatnie dni to istny koszmar... leje i leje! jutro ostatni dzień przygotowań- chyba zwariuję....
Będzie ładnie - na pewno

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy juz zaraz bedziecie zonami a ja sie czuje jakbym pod koniec roku brala slub hahaha bedzie cudownie, trzymam kciuku za dopiecie slubnych spraw na ostatni guzik.
E tam, zobaczysz jak szybko poleci zostały Ci nie całe 3 miechy
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:40   #3715
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
dzięki


Odmieniłam nazwisko koleżanki i jednak podziękuję...


Nie kuś, bo wcale daleko nie mam

Kupiłam dziś buty na poprawiny !!!
http://www.bata.pl/web/katalog/web-k...ysokim-obcasie


I kupiliśmy 3 koszule dla tż - dwie zapinane na spinki, jedną na guziki , zapłaciliśmy za nie łącznie 350zł (w regularnej cenie każda jest za 300), 100% bawełny, slim fit
Bardzo ładne buty i gratki za koszule

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!

Wcięło mi post, a męczyłam się nad nim już 20 minut...
Witam po dłużej przerwie spowodowaną intensywną wizytą w Polsce.


W przeciągu 6 dni spędzonych w Lbn załatwiliśmy:


-USC. Świadkowa dzielnie tłumaczyła w urzędzie, a raczej udawała Trzymali nas prawie 2 godziny! Urzędniczka 3 razy źle wypisała zaświadczenie i za każdym razem od nowa wypisywała dokument, bo nie zachowała pliku

-obrączki. Wybrane w 15minut u Savickiego. Klasyczne, soczewkowe z białego złota. Moja ma diamenciki wokół brzegu. Są piękne , stąd decyzja natychmiastowa

-szczegóły na sali, w tym menu, ciasta i tort. Tort będzie porzeczkowo-kajmakowy. Za ciasta i tort wychodzi 11zł za osobę, więc nie najgorzej, a wybór był bardzo dobry | Swoją drogą, wiele dobrego słyszałam o naszym lokalu od reszty usługodawców. Zespół i florystka zachwalali jedzenie!

-florystkę. Będzie bukiet podobny do tego na zdjęciu, ale bardziej okazały, bo na zdjęciu jest bukiet świadkowej. Cena 250-270zł. Zamówiliśmy też korsaże dla świadków i starostów.

-spotkanie z zespołem. Bardzo pozytywne Fajne chłopaki. Omówiliśmy oczepiny. Pierwszy taniec będzie z płyty (The Strokes- ‘Someday’), za to zespół nauczy się wybranej przez nas innej piosenki.

-próbną fryzurę. Ładnie wyszła, ale muszę mieć lepiej nakręcone włosy przed!

-nową biżuterię dla mnie. Niestety, nie mogłam dobrać naszyjnika do moich pięknych kolczyków

-wybraliśmy wino. Będzie Mołdawska Dolina

-spotkanie z księdziem, w tym dekoracje kościoła. Dekoracje organizuje parafia. Koszt- ‘co łaska’. Organista bierze 100zł.

-zaprosiliśmy polskich gości. Nie wiem, kto z dalszej rodziny przyjedzie i niezbyt mnie to obchodzi. Kot chce, ten przyjdzie. Tylko siostra mojego dziadka mardziła, że mój brat jej ‘podpadł’ 5 lat temu Nie mam czasu dla zatwardzialców! Ale co wódeczki się opiliśmy, to się opiliśmy

Także kamień spadł mi z serca!!!
A za tydzień w sobotę mój panieński!!!! Będzie nas co najmniej 7 Moje dziewczyny dopisały

A teraz nadrabiam wątek


Załącznik 5684178
Gratuluje zaatwienia tylu spraw, bukiet i fryzura obledne biżu z resztą tez

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o modlitwę aby była dobra pogoda w tę sobotę... ostatnie dni to istny koszmar... leje i leje! jutro ostatni dzień przygotowań- chyba zwariuję....
Traymamy

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mamy obrączki od Bielaka, półokrągłe z odciskiem - model podobny do zdjęcia katalogowego, tyle że nasze są z białego złota. Fotki w załącznikach (sorry za jakość zdjęcia, mój aparat w komórce to jakas porażka). Jestem bardzo zadowolona, pięknie wykonane, a moja niesamowicie wygodna

(offtopując, odebranie tych obrączek było nieziemskim wyczynem, ulewa, ja cała przemokłam).

Swietne obrączki moja siostra tez ma od Bielska tez z odciskami

dziewczyny, wstalam dzis o 5rano patrze na moja Kicie, a jej oczy latają w prawo w lewo, w prawo w lewo nie umiala ustać nawet na chwilę. Pojechalismy od razu na duzur calodobowy, miała przeswietlenie, pobieranie krwi, kolejne zastrzyki teraz czekamy na wyniki, a mala sobie spi. Trzymajcie proszę za nią kciuki, to najkochanszy kotek na swiecie jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (57,9 KB, 52 załadowań)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:44   #3716
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wstalam dzis o 5rano patrze na moja Kicie, a jej oczy latają w prawo w lewo, w prawo w lewo nie umiala ustać nawet na chwilę. Pojechalismy od razu na duzur calodobowy, miała przeswietlenie, pobieranie krwi, kolejne zastrzyki teraz czekamy na wyniki, a mala sobie spi. Trzymajcie proszę za nią kciuki, to najkochanszy kotek na swiecie jest
Trzymam mocno
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:45   #3717
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

ewaden Mocno trzymam kciuki Będzie dobrze

lg_ago To dadzą radę. U mnie też od razu są odpryski, hybryda pod tym względem jest mega wytrzymała. No i wreszcie zaczynam mieć paznokcie.

Odnośnie hybryd - na ślub na pewno się zdecyduję, teraz - nie wiem - za bardzo mnie kuszą różne kolory I też hybrydy na stopach wydają mi się dobrym rozwiązaniem.

Panna Izabela Świetny. Mierzyłaś może?

mimi U Ciebie też naprawdę szybko zleci. Sierpień tuż tuż

pysia To mnie zmartwiłaś. Kicia wygląda na wymęczoną. Trzymam mocno kciuki
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:49   #3718
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość

dziewczyny, wstalam dzis o 5rano patrze na moja Kicie, a jej oczy latają w prawo w lewo, w prawo w lewo nie umiala ustać nawet na chwilę. Pojechalismy od razu na duzur calodobowy, miała przeswietlenie, pobieranie krwi, kolejne zastrzyki teraz czekamy na wyniki, a mala sobie spi. Trzymajcie proszę za nią kciuki, to najkochanszy kotek na swiecie jest

trzymam mocniutko kciuki!!!!
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:50   #3719
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Corn obrączki pięknie się prezentują na palcach!

Super że z hotelem wszystko się wyjaśniło

Ewaden trzymam kciuki żebyś ty, a przede wszystkim twoi rozmówcy wyszli z tego cało

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Co do koszyczków...(...)
Podpisuję się pod tym w całej rozciągłości
Ja miałam raz taką sytuację, że będąc w zeszłym roku na weselu niespodziewanie dostałam okresu - przyszedł 5 dni wcześniej i jeździłam do sklepu po tampony. Wiem po sobie, że biorąc ze sobą tylko kopertówkę zbyt wiele rzeczy tam nie zmieszczę Zresztą każda zrobi jak uważa

Pysia trzymam kciuki żeby Kicia wydobrzała
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:51   #3720
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Panna Izabela extra buty! Miałam kiedyś z tej firmy i pamiętam że bardzo wygodne były
Gdzie kupowaliście koszule - w jakiejś sieciówce?

Moja_karen u mnie pogoda typowo jesienna... całą noc padało i dalej pada... więc pewnie dzisiaj też będą nici z zakupów... ale może jutro podjedziemy do galerii jak będziemy wracać ze ślubu Namiska

Wen bardzo owocna wizyta! Obrączkę widziałam - jest piękna! fryzura i nowa biżu też Wiesz może skąd będziecie mmieć ciasta i tort?

Namisku trzymam kciuki żeby przestało padać!
Hej, Lemon

Dzieki za komplementy
Co do ciast, bedziemy je brac bezposrednio z sali (Trzy Roze). Z tego, co wiem, maja swojego cukiernika- podobno to corka wlascicielki. Nie chcialo nam sie chodzic i szukac gdzie indziej...

pysia, cornflower_girl, dzieki Naprawde jestem z nas dumna, ze wszystko udalo nam sie zalatwic
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2014-05-16 o 09:54
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.