Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 12:57   #211
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Madziara!! ode mnie też wszystkiego najpiękniejszego z okazji ostatnich panieńskich urodzin Sto lat!

aniuska, Twoje obrączki też super, sama zastanawiałam się nad brylancikami a to jest białe złoto z żółtym, czy tylko tak na zdjęciu wyszło?
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:58   #212
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Melduję się w nowym wątku

Moja rodzicielka kupiła sobie kremową sukienkę na ślub...
Jeszcze niech tylko welon sobie kupi i będzie komplet
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:59   #213
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Madzia- sto lat kochana!!

kochane dziewczynki dziękuję za kciuki, ogłaszam że dostałam tą pracę!! i jestem przeszczęśliwa!

Nie jest to może szczyt marzeń, bo praca na słuchawce ale umowa o pracę, przyzwoita pensja i 6 min piechotką z mieszkania.
Miałam dzisiaj rozmowę z kierownikiem i wpadłam tam cała mokra bo po drodze spotkał mnie deszcz z gradem a ja nawet parasola nie miałam.
Wyglądałam jak zmokła kura! weszłam na tą rozmowę i po 15 minut mi powiedzieli że mam przyjść w poniedziałek

Od razu zadzwoniłam do Tż, gratulował mi
Kamień z serca bo już mi kasa się kończyła!!

Z tej oto okazji kupiłam sobie tą odżywkę do rzęs, Long coś tam

Zobaczymy jakie u mnie będą efekty!!
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:04   #214
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
aniuska, Twoje obrączki też super, sama zastanawiałam się nad brylancikami a to jest białe złoto z żółtym, czy tylko tak na zdjęciu wyszło?
Białe złoto myślałam żeby zrobić łączone z przewagą białego (zaręczynowy mam z białego) ale TŻ nie chciał uparty jest więc chociaż sobie diamenciki dodałam
Moja ma 4mm szerokości bo ja mam małe palce ale myślę, że mogłam nawet węższą wziąć
Najważniejsze, że nam się podobają bo szczerze mówiąc obawiałam się, że jak je zobaczę to już nie będą mi się podobały :P uff

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Madzia- sto lat kochana!!

kochane dziewczynki dziękuję za kciuki, ogłaszam że dostałam tą pracę!! i jestem przeszczęśliwa!
świetnie
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:11   #215
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Całkowity offtop :
Czy któraś ma sprawdzony przepis na ciasto ucierane z truskawkami ? i co zrobić aby mi nie wpadły do środka;P Mam milion truskawek w domu i ogromną ochotę na coś słodkiego:P
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:12   #216
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam Kochane w nowym wątku

Madziara wszystkiego najlepszego!
Aniuska piękne obrączki
marlenqa gratuluję! super, że Ci się udało

wpadam na chwilę, bo ostatnio coś czas mi ucieka za szybko. W czwartek, o ile pogoda pozwoli, jedziemy na plener. Oby wszystko się udało!

a tak poza tym to mam nadzieję, że będę z Wami na bieżąco

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,tit...wiadomosc.html
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014


Edytowane przez nasturcja1308
Czas edycji: 2014-05-27 o 13:13
nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:20   #217
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Susnet - wiem wiem, mimo że ich kochany czasami można łeb im ukręcić
Dla przypomnienia... TŻ przypomniał sobie o 9 osobach z rodziny w momencie gdy zamówienie na zaproszenia było wysłane...
Oczywiście domówiłam brakujące - a wczoraj stwierdził, że jednak ich nie zapraszamy

Ogólnie mam wrażenie , że to MÓJ ślub i MOJE wesele , a jemu najlepiej byłoby wręczyć zaproszenie i po prostu niech przyjdzie

Robusta! Ale super jesteś żonką!
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-05-27 o 13:38
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 13:25   #218
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
Witam Kochane w nowym wątku

Madziara wszystkiego najlepszego!
Aniuska piękne obrączki
marlenqa gratuluję! super, że Ci się udało

wpadam na chwilę, bo ostatnio coś czas mi ucieka za szybko. W czwartek, o ile pogoda pozwoli, jedziemy na plener. Oby wszystko się udało!

a tak poza tym to mam nadzieję, że będę z Wami na bieżąco

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,tit...wiadomosc.html
to stało się 30 km odemnie ...

mam nadzieje że żadnej z nas się to nie przytrafi.... my zaraz po szampanie pójdziemy i złożymy prezenty do depozytu....
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:32   #219
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Madzia- sto lat kochana!!

kochane dziewczynki dziękuję za kciuki, ogłaszam że dostałam tą pracę!! i jestem przeszczęśliwa!
Gratulacje
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:44   #220
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

marlenqa

gratulacje!!!

nasturcja1308

kurcze, żeby żadnej z nas się taka przykra sprawa nie przydarzyła.

Swoją drogą.. dziewczyny, wy zamawiacie jakąś ochronę domu na czas wesela, albo prosicie kogoś znajomego by doglądał mieszkania?
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:50   #221
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Swoją drogą.. dziewczyny, wy zamawiacie jakąś ochronę domu na czas wesela, albo prosicie kogoś znajomego by doglądał mieszkania?
już od jakiegoś czasu zastanawiam się kogo poprosić, żeby nocował w naszym domu. W naszym przypadku to dwie noce.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 13:50   #222
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

ja się poważnie zastanawiam czy by kogoś na sb i nd do domu nie ściągnąć....

Edytowane przez 201605100
Czas edycji: 2014-05-27 o 16:27
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:50   #223
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Powoli Was nadrabiam...

anusia4u gratuluję samochodu, ekstra jest

Sunrise28

Ad rem Nam ksiądz również nic nie mówił, że spowiedź musi być genaralna

misia880 piękna piosenka

cornflower_girl moja ma szerokość 3 mm a Tż 5 mm. Kurs pierwszego tańca już mam stresa, jestem anty talent taneczny za to mój Narzeczony na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie Wracaj do zdrowia szybciutko

iliy śliczne spinki! gratuluję pozostałych zakupów Mój ma jeszcze czas.

alloffkowa b. ładne obrączki!

aniuska nam spisanie protokołu zajęło 10 minut, dłużej zeszło z szukaniem dat sakramentów w księgach parafialnych bo nie pamiętaliśmy dat Komunii i bierzmowania

docik10 dekoracja na auto będzie skromna - wyłącznie klamki przy drzwiach. Kwiaty takie jak w bukiecie moim. Przykładowe zdjęcie w załączniku

monidot dla mnie pudrowy róż z odkrytym palcem. Jednak najważniejsza powinna być wygoda. Wybierz te w których lepiej stopa się trzyma i które są wygodniejsze

madziara889 Aby wszystkie marzenia się spełniły!

Robusta gratuluję świeżo upieczonej Żonie

Sunset89 wow, dużo załatwiliście! księga gości fajna, dość oryginalna

iLoNuS_ktl śliczne obrączki! gratuluję butów

aniuska18032 b. ładne obrączki! tanio jak na obrączki z brylancikami.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:53   #224
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Poszaleliście My prosimy trochę mniej, bo coś koło 170, ale u nas prawie nikt nie odmawia
nam tez narazie malo odmawia :/ mowie, dla mnie tak 150 byloby idealnie i mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie, niestety mamy za duze rodziny i nie ma jak skrócic listy :/

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Już wrzucam zdjęcia obrączek i butów
a w Akces zamówiłam te: http://www.akces2.com/venus-z-obuwie...ie-slubne.html satyna śmietankowa, z wyszywaną aplikacją jak na zdjęciu, obcas 6 cm slim. Mam nadzieje, że jak przyjdą to będą pasować

Sunset89
, gratuluję załatwionych spraw
super są !

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia obrączek, robione komórką, na żywo są śliczne
Muszę zamówić jakieś ładne pudełeczko na nie bo to firmowe mi się nie podoba no i na zdjęciach musi to jakoś wyglądać
Chcieliśmy klasyczne obrączki, chociaż na przymiarkach skłaniałam się ku innym kształtom jednak TŻ nic innego się nie podobało. Do moich dodałam trzy diamenciki, dwa mniejsze i po środku większy.
W sumie zapłaciliśmy 150 zł bo mieliśmy sporo złota
bardzo ladne

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Madzia- sto lat kochana!!

kochane dziewczynki dziękuję za kciuki, ogłaszam że dostałam tą pracę!! i jestem przeszczęśliwa!

Nie jest to może szczyt marzeń, bo praca na słuchawce ale umowa o pracę, przyzwoita pensja i 6 min piechotką z mieszkania.
Miałam dzisiaj rozmowę z kierownikiem i wpadłam tam cała mokra bo po drodze spotkał mnie deszcz z gradem a ja nawet parasola nie miałam.
Wyglądałam jak zmokła kura! weszłam na tą rozmowę i po 15 minut mi powiedzieli że mam przyjść w poniedziałek

Od razu zadzwoniłam do Tż, gratulował mi
Kamień z serca bo już mi kasa się kończyła!!

Z tej oto okazji kupiłam sobie tą odżywkę do rzęs, Long coś tam

Zobaczymy jakie u mnie będą efekty!!
gratulacje !!
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:53   #225
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość

niulka_1985 - bardzo ładna dekoracja a będzie fiolet, czy biel z różem?
Auto białe, więc dekoracja będzie fioletowa. Florystka stwierdziła, ze to będzie fajnie wyglądało. Ma jeszcze dać kilka białych kwiatków dla kontrastu.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 13:56   #226
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
aniuska nam spisanie protokołu zajęło 10 minut, dłużej zeszło z szukaniem dat sakramentów w księgach parafialnych bo nie pamiętaliśmy dat Komunii i bierzmowania
aniuska18032 b. ładne obrączki! tanio jak na obrączki z brylancikami.
A nam ksiądz komunii nie wpisywał tylko chrzest i bierzmowanie
Tanio bo mieliśmy sporo złota, które zostało skupione i to pokryło praktycznie koszty obrączek i robocizny . Jakbyśmy dali tylko ilość złota potrzebną na obrączki to wyszło bo ok 1000 zł za ich wykonanie i diamenciki ale dzięki temu, że mieliśmy więcej to obrączki wyszły taniutko

Dzięki dziewczyny, cieszę się, że podobają Wam się obrączki
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 14:00   #227
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

oluska227887 dziękuję gratki rozdanych zaproszeń

Buczorek tort musisz zapytać w swojej cukierni ale chyba nie powinno być problemu

Szczeperka gratulację żonko czekamy na relację

paula600324 współczuje przebojów z gośćmi oby jednak wszystko dobrze się skończyło

marlenqa22 zdrówka dla kotki

alloffkowa powodzenia w przeprowadzce i z akwarium

enzunio nie stresuj się tak kochana sama zobaczysz że wszystko będzie super

madziara889 wszystkiego najjjjjlepsziejszego w Dniu Urodzinek

Ad rem gratki cycnika PM 2014 - jest rewelacyjny

mojakaren gratki 4 miesięcy

niulka_1985 śliczna dekoracja samochodu - moja będzie podobna

Robusta oosszzzzz Tyyyy jeszcze raz gratulację

cornflower_girl ojjjj biedaczysko szybkiego powrotu do zdrówka

Sunset89 gratki zakupów

iLoNuS_ktl buciki obrączki - super

wenedka gratki zakupu sukienki dla mamci

nasturcja1308 trzymam kciuki za pogodę w czwartek i udaną sesję

anka1897 dziękuję mój też miał czas ale troszkę go "zmusiłam"

Nie pamiętam która ale któraś pisała o super specyfiku na zniszczone włosy bardzo bym prosiła o info w tym temacie bo mam takie suche te moje kłaczki że normalnie dramat
__________________
13.09.2014

Edytowane przez iliy
Czas edycji: 2014-05-27 o 14:01
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 14:05   #228
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ogladam wlasnie 'Don't tell the bride' i narzeczony zorganizowal slub z przyjeciem na stadionie pilki noznej.

ZABILABYM.









Sent from my Windows Phone
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 14:14   #229
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Są u was jakieś imprezy z okazji chrztu? Czy tylko uroczystość w kościele i do domu? Pytam z ciekawości, bo pamiętna Pmka z teledysku miała wypas imprezę z okazji chrztu , a ja zawsze myślałam, że to tylko w kościele uroczystość jak bierzmowanie i nara A nigdy nie byłam na żadnym chrzcie
wiadomo chrzest w Kościele,a potem przychodzą donas naobiad nasi rodzice, chrzetsnimalego i my zmalym. Bedzie nas9 osob.
Niepodobaja mi sie huczne chrzciny, to male dziecko przeciez. Robie to dlasamego samkramentu,przychodza zjesc bo obojga rodzicowmamy dalej od nas i fajnie sie spotkac io pogadac przy okazji omwoic sprawy weselne.
Na komunie dostawlam prezenty, zadnych pieniedzy. Rodzice decydowali, ze nie chca pieniedzy tylko prezent a jak goscie nie wiedza to niech sie spytaja a mama pomysli co potrzebne. ja tez tak zrobie. bylo przyjecie w domu, cala rodzina.
heheheh smieje sie ze dziecko nie zapyta sie mnie gdzie sa moje pieniadze z komunii? bo ich nie bylo


A co do zaproszenia gosci a potweirdoznych.
Niezrozumiale ejst to, ze piszecie ze macie zaprosoznych po 200 osob a chcecie zebylo bylo 150?? to po zapraszaliscie te pozostale 50 ?
Ja mam zaproszonych 66 osób, chciualam wszytskich! bo ichkocham uwielbiam, nie zaprszalam osob ktorych uwazam za zanjomych lub kolezenstwo (dalsze), z rodziny tez zaprosilam najblizszych mojemu sercu.
Zkolei od TŻ jest zaproszonych ok 100 osob, od niego rzadzili bardziej rodzice kogo zaprosic, na zasadzie: 'co wam szkodzi, do koperty chociaz włożą'...
Ah TŻ ma generlanie małą rodzinke swoja ok12osob, reszta zaprosoznych to 40 znajomi i reszta znajomi rodzicow.. no i ze jego rodzice wiedzieli ze moga goscie odmowic (wiekszosc) to zaprosili jeszcze wiecej, zeby nie bylo łyso od ich strony.Napoczatku bylo od niego 60 osob plus moje 66 =126
ale ''jak ci odmowia to bedzie malo, zaprosmy wiecej skoroi tak majaodmawiac'
Zapytalam sie ich co bedzie jesli ten rok okazesie pomyslny dla kazdego z zaproszonych i nagle wsyzsyc potweirdzaobecnosc?
-to bedziecie miec duzo pieniedzy..
Mam troche inne podejscie, bo mi nie zalezy na forsie. Chce zeby ci ludzie iode mnie ktorych zaprosilam przybyli jako swiadkowie na moj slub i bawili sie ze mna na weselu, pili, tancowali,plotkowali. Zawszemilo ich widziec zwlasxzcza ze na codzien sie nie spotykamy.

Robusta czyli wszytsko udalo sie jak trezba! gratki

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Jakie imię będzie nosił?
ma dwa imiona
Jan Bartosz
pierwsze-kompromis,drugie po tacie

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Ogladam wlasnie 'Don't tell the bride' i narzeczony zorganizowal slub z przyjeciem na stadionie pilki noznej.

aaaaaaaaaaaaaa zabiłabym aż by umarł!


Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
Nie pamiętam która ale któraś pisała o super specyfiku na zniszczone włosy bardzo bym prosiła o info w tym temacie bo mam takie suche te moje kłaczki że normalnie dramat
polecam maske WAX
stosuje ją odmiesiąca raz w tyg,mięciutkie włosy,gładkie,przestały wypadac i ROSNĄ!!!
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 14:29   #230
margot244
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

activelifestyle: dziękuje za podpowiedź, piekną biżu mają na tych stronkach, które podałaś
margot244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:04   #231
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dużo by mówić ceremonia mimo, że to ślub cywilny była piękna
Gratulacje, już masz rozgrzewkę przed październikiem
Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Uważam tak samo, ale cóż, ich sprawa nie chcą nie przyjeżdżają.
Mnie się teraz prawie każdy w pracy pyta czy się stresuje, znajomi to samo i zaczynam się stresować - ale tymi ich pytaniami nie wiem czy to jest jakiś obowiązek że trzeba się stresować przed ślubem ale ja tego nie odczuwam (choć w sumie to sama siebie pozytywnie tym zaskoczyłam). Fakt siedzę w pracy a myślę o tym co jeszcze do zrobienia i do załatwienia ale jakoś na spokojnie. I mam nadzieję że tak mi zostanie przez najbliższe 11 dni
ja to już słuchać nie mogę niektórych osób u siebie w pracy "o to juz 3 miesiące zostały, stres jest?? a masz już wszystko, a właściwie jest jeszcze czas, ale to już mało czasu, a ile osób, duże wesele, na 80? no to duże (czasami mam ochotę w tym momencie zaprosić ich na nasze forum ), a gdzie robicie, a zespół jest, a kamerzysta?? " nosz ku*&^&*% mać!!! a najlepsze pytanie jest: KIEDY TO??? z racji mojego stanowiska widzę praktycznie wszystkich po kolei i powoli mam dość
Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

U mnie z nowości ślubnych to tak:
- przyszła nam Księga Gości - mega!
- odebraliśmy w sobotę obrączki, są przepiękne
- przyszły zaproszenia, winietki i zawieszki - są piękne, ale okazało się, że brakuje nam 3 zaproszeń i ok. 10 winietek, zrobiłam reklamację, niby mają przyjść do końca tygodnia, jak będzie to się okaże. A wszystko dlatego, że nie było zaproszenia dla mojego chrzestnego, które będzie nam potrzebne najwcześniej. Gdyby nie to, to TŻ by tego nie ogarnął - paczka przyszła do niego, on sprawdzał i sortował. Dopiero po mojej interwencji zaczął sprawdzać dokładniej, okazało się że:
- brak jest dwóch zaproszeń
- TŻ zapomniał o jednej osobie i trzeba domówić jedno zaproszenie
- brakuje kilku winietek, a kilka jest podwójnych
..........

I oczywiście nie rozumiał, dlaczego ja mam do niego pretensje, bo przecież nie kazałam mu tego sprawdzać wcześniej tak dokładnie.... Tylko czy ja zawsze muszę wszystko 'kazać' ??? Czasami nie mam do niego siły
no tak to z facetami już niestety jest, że jak nie wydasz dokładnego instruktażu to nic nie zrobią
Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
marlenqa

gratulacje!!!

nasturcja1308

kurcze, żeby żadnej z nas się taka przykra sprawa nie przydarzyła.

Swoją drogą.. dziewczyny, wy zamawiacie jakąś ochronę domu na czas wesela, albo prosicie kogoś znajomego by doglądał mieszkania?
w życiu bym o tym nie pomyślała, ale u nas sąsiedzi doglądają (i podglądają) siebie na wzajem, więc raczej sobie tym głowy zawracać nie będę, poza tym do wujka-sąsiada pewnie jakaś babcia/ciocia przyjdzie, co by się dzieciakami zająć po ślubie mam nadzieję
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:08   #232
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

iliy, wprawdzie nie ja, ale ze swojej strony polecam siemię lniane i "jedwab" GP. Robię sobie co jakiś czas maskę: odżywka/maska -jaką akurat mam, aloes, gliceryna, olej rycynowy, glut z siemienia;] i co tam jeszcze przyjdzie mi do głowy. A czasami po prostu myję włosy odżywką - są mięciutkie, sypkie i takie ach

TŻ wczoraj powiedział, że koniecznie musi w ten weekend kupić garniak. Sam z siebie. Jestem dumna

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Apropo tej historii nowżeńców. Moja Mama jest wrażliwa na tym punkcie i nie wiem co zrobimy z prezentami.
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:22   #233
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dziewczyny, wiele z Was pokazuje swoje kościoły i salę, datę ślubu ma w podpisie. Przy tylu informacjach chyba lepiej nie pisać na forum, na które każde może wejść co się np.:zrobi z kopertami. Tak ku przestrodze. To tylko internet, a świrów na świecie pełno.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:22   #234
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

My na pewno wynajmiemy ochronę, w ubiegłym roku włamali się do domu znajomych, w czasie kiedy trwały poprawiny. Kasy ani prezentów nie ukradli tylko dlatego, że były schowane u dziadków a nie w rodzinnym domu.
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:24   #235
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Czytam was caly dzien po trochu i nic nie moge zrobic

Mamy date na cywilny, 13 w piatek!!!! tydzien przed slubem
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:24   #236
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

iLoNuS_ktl piekne te buciki nude gdzie kupiłaś??


obrączki takie jak nasze tylko przez środek mamy takie "przerysowane"

za 4 niedziele brat ma ślub a ja jeszcze bez kiecki i butów

myślę nad szpilkami nude albo czarne (będę je miała na nasz ślub na 2 dzień)
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:25   #237
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Sorry, ale sukienka mojej mamy jest prawie biała Już mogła sobie darować.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:45   #238
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Robusta musiało być pięknie!!! Czekamy teraz na kościelny!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:45   #239
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
już od jakiegoś czasu zastanawiam się kogo poprosić, żeby nocował w naszym domu. W naszym przypadku to dwie noce.
koleżanka wynajęła ochronę z tych firm ochroniarskich- na całą noc, nie pamiętam ile zapłaciła,ale wiem, że coś nie dużo sama będę musiała się rozejrzeć za taką osobą coby mi domu popilnowała i pieska wyprowadziła
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:46   #240
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

bardorja & cude dzięki już sobie zapisałam Wasze specyfiki

Opiumalfa super 13-stego to fajna data gratulacje

wenedka może założy tą sukienkę z dużą ilością dodatków w kolorze np: czarnym i będzie elegancko wyglądać
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.