Błahy powód do rozstania czy toksyczny związek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-27, 17:01   #1
Julie097
Raczkowanie
 
Avatar Julie097
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 122

Błahy powód do rozstania czy toksyczny związek?


Witam! Jakiś czas temu na forum opisywałam moja sytuacje związkowa, aktualnie pare dni temu po kilku latach związku oraz zaręczynach nastąpiło rozstanie. Postawiłam wszystko na jedna kartę pod wpływem emocji, nie wiem czy żałuje, ale sytuacji które się nawarstwiły w tym temacie było mnóstwo.

Kilka dni temu z moim facetem mieliśmy w planach pojechać na weekend ze znajomymi nad jezioro. Większość czasu razem zazwyczaj lrzesiaduwalismy w domu lub mijaliśmy się w pracy, coraz częściej czułam frustracje z tego powodu ze marnuje na wolnym dobra pogodę a my nigdzie nie wychodzimy. Zorganizowałam ten wyjazd, mieliśmy pojechać jednym autem w weekend i poleżeć trochę na słońcu. Z rana miałam pare spraw do załatwienia wiec zrobiłam wszystko rano zeby mieć później czas wolny. I tutaj zaczyna się jazda - mój facet dał mi znać dzień wczesniej ze koło godziny 12 będzie musiał zawieść swojego ojca do mechanika naprawić auto, a później wyjeżdżamy tak jak zaplanowaliśmy. Powiedziałam ze jak wszystko załatwi szybko to okej. W dzień wyjazdu dostałam informacje ze przekłada wszystko na godzinę 14, jakoś to przelknelam. Pojechał w tym czasie po ojca a ja zbierałam wszystkie potrzebne rzeczy. Całość zajęłaby mu może z 10-15 minut, natomiast była godzina już 15 a ja zostałam bez żadnego odzewu. Napisałam do niego gdzie jest, na co on odpowiedział ze siedzi u brata z ojcem na obiadku a później jedzie pomoc mu w domu mega się wtedy wscieklam, wygarnelam mu wszystko co mysle. znajomi ciagle wydzwaniali bo mieliśmy jechac moim autem a byliśmy kilka godzin w plecy. Było mi wstyd. Mimo wszystko wyszliśmy z domu bez niego do knajpy bo nie opłacało się już jechac, było koło godziny 16-17. On wydzwaniał gdzie jestem a ja olewalam jego kontakt. To nie była jednorazowa taka sytuacja, już kilka razy wychodził na chwile a wracał po paru godzinach, ale za każdym razem tak przekręcił sytuacje ze ja go przepraszała. Po powrocie kiedy go spotkałam lekko wstawiona zrobiłam mu awanture i kazałam mu zabrać wszystkie swoje rzeczy z mieszkania. Dzień później dopiero do mnie dotarło co zrobiłam. Ale tym razem stwierdziłam ze nie będę przepraszać, znajomi pisali do mnie ze liczą na to iż się pogodzimy ale ja już nie mam zamiaru. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, dla niego zawsze rodzina była najważniejsza ale tyle ile razy mnie wystawił to już dla mnie przesada. Musiałam gdzieś się wygadać.
Julie097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 07:57   #2
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Czy dobrze zrobiłaś? Genialnie!! Ja i tak podziwiam Twój stoicki spokój bo bym pękła o wiele wcześniej gdzieś na etapie ponownego przełożenia godziny wyjazdu. Ten koleś kompletnie się z Tobą nie liczy i nie szanuje Ciebie bo nawet nie ma zamiaru wymyśleć jakiej porządnej wymówki tylko w twarz Ci się śmieje że je sobie obiadek a wasze plany ma w nosie i co mu zrobisz. Pewnie niezłe zdziwko zaliczył jak go za drzwi wystawiłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 08:16   #3
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Bardzo dobrze zrobiłaś. Nienawidzę takiego zachowania, jak się na coś umawiamy to się umawiamy, nie ma że obiadek u rodziny nagle ważniejszy. Zwłaszcza, że nawet nie dał Ci znać, ja bym chyba wyszła z siebie już po tym telefonie. Powód do zerwania jak każdy inny, okazał swoim zachowaniem brak szacunku i że Ty i wasze plany są gdzieś daleko na jego liście priorytetów.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 08:25   #4
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Polecam zadać sobie jedno pytanie
"co bym czuła, gdybym zachowała się tak, jak mój facet?"
Zawsze powtarzamy sobie "ooo, trzeba się wczuwać w sytuację drugiej osoby, żeby ją zrozumieć". To działa w obie strony, jeśli ktoś Cię traktuje źle, też masz prawo zastanowić się, co wtedy czuł i dlaczego tak postąpił
Wyobrażasz sobie takie życie, z człowiekiem, który Cię lekceważy? No właśnie. Trzymaj się
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 08:26   #5
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
Witam! Jakiś czas temu na forum opisywałam moja sytuacje związkowa, aktualnie pare dni temu po kilku latach związku oraz zaręczynach nastąpiło rozstanie. Postawiłam wszystko na jedna kartę pod wpływem emocji, nie wiem czy żałuje, ale sytuacji które się nawarstwiły w tym temacie było mnóstwo.

Kilka dni temu z moim facetem mieliśmy w planach pojechać na weekend ze znajomymi nad jezioro. Większość czasu razem zazwyczaj lrzesiaduwalismy w domu lub mijaliśmy się w pracy, coraz częściej czułam frustracje z tego powodu ze marnuje na wolnym dobra pogodę a my nigdzie nie wychodzimy. Zorganizowałam ten wyjazd, mieliśmy pojechać jednym autem w weekend i poleżeć trochę na słońcu. Z rana miałam pare spraw do załatwienia wiec zrobiłam wszystko rano zeby mieć później czas wolny. I tutaj zaczyna się jazda - mój facet dał mi znać dzień wczesniej ze koło godziny 12 będzie musiał zawieść swojego ojca do mechanika naprawić auto, a później wyjeżdżamy tak jak zaplanowaliśmy. Powiedziałam ze jak wszystko załatwi szybko to okej. W dzień wyjazdu dostałam informacje ze przekłada wszystko na godzinę 14, jakoś to przelknelam. Pojechał w tym czasie po ojca a ja zbierałam wszystkie potrzebne rzeczy. Całość zajęłaby mu może z 10-15 minut, natomiast była godzina już 15 a ja zostałam bez żadnego odzewu. Napisałam do niego gdzie jest, na co on odpowiedział ze siedzi u brata z ojcem na obiadku a później jedzie pomoc mu w domu mega się wtedy wscieklam, wygarnelam mu wszystko co mysle. znajomi ciagle wydzwaniali bo mieliśmy jechac moim autem a byliśmy kilka godzin w plecy. Było mi wstyd. Mimo wszystko wyszliśmy z domu bez niego do knajpy bo nie opłacało się już jechac, było koło godziny 16-17. On wydzwaniał gdzie jestem a ja olewalam jego kontakt. To nie była jednorazowa taka sytuacja, już kilka razy wychodził na chwile a wracał po paru godzinach, ale za każdym razem tak przekręcił sytuacje ze ja go przepraszała. Po powrocie kiedy go spotkałam lekko wstawiona zrobiłam mu awanture i kazałam mu zabrać wszystkie swoje rzeczy z mieszkania. Dzień później dopiero do mnie dotarło co zrobiłam. Ale tym razem stwierdziłam ze nie będę przepraszać, znajomi pisali do mnie ze liczą na to iż się pogodzimy ale ja już nie mam zamiaru. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, dla niego zawsze rodzina była najważniejsza ale tyle ile razy mnie wystawił to już dla mnie przesada. Musiałam gdzieś się wygadać.
Dobrze zrobilas bo facet dal ciała, wystarczylo zeby od razu powiedzial ze jedzie pomoc ojcu a Ty sobie ogarniaj dzien sama
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 08:28   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Dobrze zrobiłaś


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 09:12   #7
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

a dlaczego w ogóle masz wątpliwości? Najważniejsze jest teraz, jak on się zachowa Jeżeli mu zależy, to będzie chciał zmienić ten konkretny słaby punkt: nieliczenie się z przyszłą żoną. A jeżeli będzie wmawiał Ci, że jesteś stuknięta, to bardzo dobrze, że teraz o koniec, niż gdyby łączył Was ślub. Właśnie okres narzeczeństwa jest po to, żeby przyglądać się charakterowi partnera, ale też korygować swoje deficyty.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 10:28   #8
Julie097
Raczkowanie
 
Avatar Julie097
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 122
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
a dlaczego w ogóle masz wątpliwości? Najważniejsze jest teraz, jak on się zachowa Jeżeli mu zależy, to będzie chciał zmienić ten konkretny słaby punkt: nieliczenie się z przyszłą żoną. A jeżeli będzie wmawiał Ci, że jesteś stuknięta, to bardzo dobrze, że teraz o koniec, niż gdyby łączył Was ślub. Właśnie okres narzeczeństwa jest po to, żeby przyglądać się charakterowi partnera, ale też korygować swoje deficyty.
Z reguły jestem bardzo wyrozumiała, mnóstwo było takich sytuacji kiedy przymykalam na coś oko i chyba sama go do tego przyzwyczaiłam. Za każdym razem obracał kota ogonem tak, ze ja go ograniczam, wyznaczam mu czas a on jest przecież wolnym człowiekiem masakra generalnie, 6 lat życia poszło w ☠☠☠☠u. Jego znajomi oczywiście nazwali mnie wariatką, bo „ich kobiety to nigdy by tak nie zrobiły”. Ale ja już miałam dość, trochę boli, ale czy zaluje to raczej nie.
Julie097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 10:44   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

WOW


On cie po prostu zignorowal i zniewazyl.

TYLE .
Dobrze zrobilas i nie sluchaj przeprosin,
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 11:46   #10
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Zrobiłaś najlepszą rzecz, jaką mogłaś. Zwłaszcza jeśli to nie był jedyny raz. On Cię po prostu ma w tyłku! Nie słuchaj jego znajomych, widocznie każdy z nich tak samo traktuje kobiety jak i on.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 12:13   #11
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
Z reguły jestem bardzo wyrozumiała, mnóstwo było takich sytuacji kiedy przymykalam na coś oko i chyba sama go do tego przyzwyczaiłam. Za każdym razem obracał kota ogonem tak, ze ja go ograniczam, wyznaczam mu czas a on jest przecież wolnym człowiekiem masakra generalnie, 6 lat życia poszło w u. Jego znajomi oczywiście nazwali mnie wariatką, bo „ich kobiety to nigdy by tak nie zrobiły”. Ale ja już miałam dość, trochę boli, ale czy zaluje to raczej nie.
Jakie to ograniczanie niby skoro się oboje na coś UMÓWILIŚCIE. I to jeszcze z innymi ludźmi, którzy też mieli prawo być wkurzeni. Nieważne czy to byłby mój facet czy przyjaciółka czy znajomy, wkurzyłoby mnie to tak samo, że ma mnie i mój czas w tyłku. Abstrahując do tego że w związku zazwyczaj ludziom na sobie zależy, to nie cierpię ludzi którzy marnują innych czas. A jego znajomi, no cóż, ciągnie swój do swego. Po takich znajomkach dobrze można wyczuć z kim się ma do czynienia, choćby on przy Tobie zachowywał się jak anioł. Trzymaj się.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 12:21   #12
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jakie to ograniczanie niby skoro się oboje na coś UMÓWILIŚCIE. I to jeszcze z innymi ludźmi, którzy też mieli prawo być wkurzeni. Nieważne czy to byłby mój facet czy przyjaciółka czy znajomy, wkurzyłoby mnie to tak samo, że ma mnie i mój czas w tyłku. Abstrahując do tego że w związku zazwyczaj ludziom na sobie zależy, to nie cierpię ludzi którzy marnują innych czas. A jego znajomi, no cóż, ciągnie swój do swego. Po takich znajomkach dobrze można wyczuć z kim się ma do czynienia, choćby on przy Tobie zachowywał się jak anioł. Trzymaj się.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Dokładnie!

Co za tupet, BARDZO DOBRZE ZROBIŁAŚ, TRZYMAJ SIĘ TEJ DECYZJI. On już teraz ma cię głęboko w poważaniu, jakie życie byś z tym człowiekiem miała? Żadne. Pod żadnym pozorem nie wracaj do niego, choćby się kajał i wylewał morze łez. On cię zupełnie nie szanuje.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 12:45   #13
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:03
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 12:57   #14
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Czemu w ogóle pozwalasz jakimkolwiek znajomym się wtrącać? Przecież to chore. Niezależnie czy cię obrażają, czy też dają 'dobre' rady i snują wizje, że do siebie wrócicie. Związek cię nie satysfakcjonował (i słusznie, bo facet traktował cię bez szacunku) to miałaś prawo się rozstać i nic postronnym ludziom do tego. Nie pozwalaj na takie komentarze w swoim kierunku.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 13:08   #15
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:03
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 13:17   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Jestes umowiona, plany zrobione, inni ludzie czekaja a on se pojechal w huk.

No bez jaj po prostu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 13:17   #17
Julie097
Raczkowanie
 
Avatar Julie097
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 122
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89301029]Czemu w ogóle pozwalasz jakimkolwiek znajomym się wtrącać? Przecież to chore. Niezależnie czy cię obrażają, czy też dają 'dobre' rady i snują wizje, że do siebie wrócicie. Związek cię nie satysfakcjonował (i słusznie, bo facet traktował cię bez szacunku) to miałaś prawo się rozstać i nic postronnym ludziom do tego. Nie pozwalaj na takie komentarze w swoim kierunku.[/QUOTE]

To akurat on sam powiedział bo poszła już plotka do jego znajomych się rozstaliśmy. Oczywiście jego koledzy zaczęli strugać fifarafa ze ich kobiety to by takiej akcji nie odwaliły, ale podejrzewam ze to tylko takie gadanie bo każda szanująca się dziewczyna dałaby kopa w dupe po takiej akcji.
Moi znajomi już wczesniej widzieli ze coś się psuło ale liczyli na to ze jednak się zejdziemy i on mnie przeprosi. Najlepsze jest to ze nawet nie usłyszałam po tym słowa przepraszam.
Julie097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 13:30   #18
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
To akurat on sam powiedział bo poszła już plotka do jego znajomych się rozstaliśmy. Oczywiście jego koledzy zaczęli strugać fifarafa ze ich kobiety to by takiej akcji nie odwaliły, ale podejrzewam ze to tylko takie gadanie bo każda szanująca się dziewczyna dałaby kopa w dupe po takiej akcji.
Moi znajomi już wczesniej widzieli ze coś się psuło ale liczyli na to ze jednak się zejdziemy i on mnie przeprosi. Najlepsze jest to ze nawet nie usłyszałam po tym słowa przepraszam.
Niestety Twój ex facet to mentalne dziecko....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 13:35   #19
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
To akurat on sam powiedział bo poszła już plotka do jego znajomych się rozstaliśmy. Oczywiście jego koledzy zaczęli strugać fifarafa ze ich kobiety to by takiej akcji nie odwaliły, ale podejrzewam ze to tylko takie gadanie bo każda szanująca się dziewczyna dałaby kopa w dupe po takiej akcji.
Moi znajomi już wczesniej widzieli ze coś się psuło ale liczyli na to ze jednak się zejdziemy i on mnie przeprosi. Najlepsze jest to ze nawet nie usłyszałam po tym słowa przepraszam.


Coś czuje, że Panicz uważa, że to ty powinnaś przeprosić jego
Podjęłaś bardzo dobrą decyzję. Na przeprosiny bym nie liczył, bo on pewnie uważa, że nic złego nie zrobił. Jego "znajomych" nie słuchaj niech mówią co chcą.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 13:56   #20
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

możesz powiedzieć, że Twoje koleżanki mówią, że jak ich mężczyźni coś mówią, czy coś uzgadniają, to zawsze mogą liczyć na to, że dotrzymają słowa.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 14:32   #21
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
To akurat on sam powiedział bo poszła już plotka do jego znajomych się rozstaliśmy. Oczywiście jego koledzy zaczęli strugać fifarafa ze ich kobiety to by takiej akcji nie odwaliły, ale podejrzewam ze to tylko takie gadanie bo każda szanująca się dziewczyna dałaby kopa w dupe po takiej akcji.
Moi znajomi już wczesniej widzieli ze coś się psuło ale liczyli na to ze jednak się zejdziemy i on mnie przeprosi. Najlepsze jest to ze nawet nie usłyszałam po tym słowa przepraszam.
Nawet jak cię przeprosi należy mu się porządny kop na rozbieg i wywalenie z życia.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 14:36   #22
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Świetnie zrobiłaś, gratulacje Zostaw jego i jego znajomych w tyle, psy szczekają karawana jedzie dalej. Ileż można użerać się z takim typem i całym towarzystwem gdzie spędzenie razem czasu na i tak rzadkim wyjściu czy taki podstawowy szacunek do ustalonych planów gdzie inni czekają to "ograniczenie wolności" i coś co się wybierze dosłownie na końcu wszystkich możliwych opcji jak już na prawdę nie ma co robić, nikt inny nie ma czasu a samemu się nudzi - to łaskawie koleś zjawi się o danej porze dnia. Nie każdy się nadaje do związku, on traktuje cię gorzej niż ty znajomych, jak będziesz miała gorszy czas i wątpliwości to sobie czytaj ten wątek i przypomnij te emocje żeby nie dać się sentymentom i gadkom że przesadzasz.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 15:03   #23
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
Jego znajomi oczywiście nazwali mnie wariatką, bo „ich kobiety to nigdy by tak nie zrobiły”.
Może znają swoje miejsce w szeregu.
Bardzo dobrze zrobiłaś.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 15:15   #24
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
Witam! Jakiś czas temu na forum opisywałam moja sytuacje związkowa, aktualnie pare dni temu po kilku latach związku oraz zaręczynach nastąpiło rozstanie. Postawiłam wszystko na jedna kartę pod wpływem emocji, nie wiem czy żałuje, ale sytuacji które się nawarstwiły w tym temacie było mnóstwo.

Kilka dni temu z moim facetem mieliśmy w planach pojechać na weekend ze znajomymi nad jezioro. Większość czasu razem zazwyczaj lrzesiaduwalismy w domu lub mijaliśmy się w pracy, coraz częściej czułam frustracje z tego powodu ze marnuje na wolnym dobra pogodę a my nigdzie nie wychodzimy. Zorganizowałam ten wyjazd, mieliśmy pojechać jednym autem w weekend i poleżeć trochę na słońcu. Z rana miałam pare spraw do załatwienia wiec zrobiłam wszystko rano zeby mieć później czas wolny. I tutaj zaczyna się jazda - mój facet dał mi znać dzień wczesniej ze koło godziny 12 będzie musiał zawieść swojego ojca do mechanika naprawić auto, a później wyjeżdżamy tak jak zaplanowaliśmy. Powiedziałam ze jak wszystko załatwi szybko to okej. W dzień wyjazdu dostałam informacje ze przekłada wszystko na godzinę 14, jakoś to przelknelam. Pojechał w tym czasie po ojca a ja zbierałam wszystkie potrzebne rzeczy. Całość zajęłaby mu może z 10-15 minut, natomiast była godzina już 15 a ja zostałam bez żadnego odzewu. Napisałam do niego gdzie jest, na co on odpowiedział ze siedzi u brata z ojcem na obiadku a później jedzie pomoc mu w domu mega się wtedy wscieklam, wygarnelam mu wszystko co mysle. znajomi ciagle wydzwaniali bo mieliśmy jechac moim autem a byliśmy kilka godzin w plecy. Było mi wstyd. Mimo wszystko wyszliśmy z domu bez niego do knajpy bo nie opłacało się już jechac, było koło godziny 16-17. On wydzwaniał gdzie jestem a ja olewalam jego kontakt. To nie była jednorazowa taka sytuacja, już kilka razy wychodził na chwile a wracał po paru godzinach, ale za każdym razem tak przekręcił sytuacje ze ja go przepraszała. Po powrocie kiedy go spotkałam lekko wstawiona zrobiłam mu awanture i kazałam mu zabrać wszystkie swoje rzeczy z mieszkania. Dzień później dopiero do mnie dotarło co zrobiłam. Ale tym razem stwierdziłam ze nie będę przepraszać, znajomi pisali do mnie ze liczą na to iż się pogodzimy ale ja już nie mam zamiaru. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, dla niego zawsze rodzina była najważniejsza ale tyle ile razy mnie wystawił to już dla mnie przesada. Musiałam gdzieś się wygadać.
Dobrze Zrobiłabym tak samo.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 17:05   #25
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

No i elegancko. Jak można próbować układać sobie życie z kimś kogo przerastają proste plany. Jeszcze to gadanie o ograniczaniu, wtf?? To po co się zgadzał skoro się czuje ograniczany? Kolegom na pewno opowiedział jakąś zmodyfikowaną wersję zdarzeń, żeby zrobić z siebie ofiarę w tym wszystkim, więc nie dziwne, że są po jego stronie. Tylko co ma Ciebie w ogóle obchodzić zdanie jego koleżków. Co do Twoich znajomych, to ja bym się wściekła, jakby mi się wcinali w związek w taki sposób. Że niby "liczą", że się zejdziesz z takim pajacem? Wtf??
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 17:10   #26
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Cytat:
Napisane przez Julie097 Pokaż wiadomość
To akurat on sam powiedział bo poszła już plotka do jego znajomych się rozstaliśmy. Oczywiście jego koledzy zaczęli strugać fifarafa ze ich kobiety to by takiej akcji nie odwaliły, ale podejrzewam ze to tylko takie gadanie bo każda szanująca się dziewczyna dałaby kopa w dupe po takiej akcji.
Moi znajomi już wczesniej widzieli ze coś się psuło ale liczyli na to ze jednak się zejdziemy i on mnie przeprosi. Najlepsze jest to ze nawet nie usłyszałam po tym słowa przepraszam.
I takie gadanie i pewnie usłyszeli wersję odpowiednią. Koleś przed Tobą gdzie byłaś w centrum akcji zgrywał pokrzywdzonego i odwracał kota ogonem robiąc Ci wodę z mózgu, to tym bardziej nawija makaron i przekręca do ludzi, którzy nie byli świadkami sytuacji i dowiedzą się tyle ile usłyszą od niego. Zapewne pominął, że Cię wystawiał nagminnie, a Ty się uczepiłaś bez powodu, za obiad z rodziną na niego naskoczyłaś czy inne bzdury. Olej debila.

Zarąbiście zrobiłaś. Po ki ciul typowi związek, skoro nie miał najmniejszej ochoty w nim być, nich spitala i sobie ma czas bez ograniczeń, jak taki był tłamszony. Brawo dla Ciebie.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 18:11   #27
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 083
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Bardzo dobrze zrobiłaś. Wytrwania życzę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 18:22   #28
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Kiedyś miałam wypadek w pracy. Wróciłam do domu, czując się jako tako, ale z godziny na godziny było gorzej. Poprosiłam chłopaka, z którym się wtedy spotykałam od 2-3 lat, czy następnego dnia rano zawiezie mnie do szpitala. Następnego dnia najpierw udawał, że spał, a kiedy po południu odebrał telefon stwierdził, że boli go głowa i musi zostać w domu. Fakt, że dostałam się wtedy do szpitala sama, uważam za cud, bo nie umiałam zrobić nawet kroku. I nie odeszłam od tego buca. Wtedy tłumaczyłam sobie, że ma prawo czuć się źle, nie mieć ochoty wyjść z domu, być zmęczony po całym tygodniu pracy (był akurat weekend). Teraz, po latach, nie mogę zrozumieć, jak mogłam wtedy być taka głupia.

Zawiódł mnie jeszcze wiele razy, i w najtrudniejszych, i w najbardziej łatwych kwestiach.

Dlatego, Autorko, uważam, że podjęłaś mądrą decyzję. Teraz może myślisz, że trochę na wyrost, w sumie nic się nie stało itp. Ale kiedyś będziesz sobie baaaardzo wdzięczna, że skończyłaś ten cyrk.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 18:45   #29
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

Wow.

Ja jestem bardzo elastyczna i wyrozumiała, bardzo wiele wybaczam jeśli chodzi o spóźnienia i zmienianie planów.

Ale ta opisana historia to jakiś kosmos. Po prostu nie wierzę, że facet może być takim debilem i że znalazła się kobieta, która z nim wytrzymała 6 lat.

Dobra decyzja autorko, nie ma czego żałować. A jego znajomi widocznie taki sam sort człowieka - podobne rozpuszcza się w podobnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 19:35   #30
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Blachy powód do rozstania czy toksyczny związek?

mi by sie brwi podniosly juz na samo "tuz przed umowionym wyjazdem jade z ojcem do mechanika", ryzykowne ale okej moze pilne.

przesuniecie o tego mechanika o dwie godziny juz by mnie zirytowalo, bo przeciez mieliscie jechac.

kolejna godzina obsuwy i obiadek u rodzinki kiedy ty i wasi znajomi czekaja? wzielabym znajomych i pojechala bez faceta, ktory nie mialby juz do czego wracac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 15:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.