Wózki - spacerówka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 20:58   #91
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Można poprosić o wyszczególnienie tych minusów?
Dziękuje
Mam pp arię już półtora roku - jestem baaardzo zadowolona, moi synkowie również. Drugi raz dokonałabym tego samego wyboru
Plusy-
bardzo lekki - bez problemu wnoszę mojego 13 kilowego klocka z wózkiem na 2 piętro jak trzeba, waży zaledwie 6.5 kg,
głębokie siedzisko - synek siedzi wygodnie,
wyjątkowo zwrotny, łatwo sie prowadzi, nawet 1 ręka,
budka przekłada się - bez problemu zasłonisz malca czy od slońca, czy wiatru,
idealny dla niskiej osoby - ja mam 152cm, choć tż na 185 i też wygodnie mu sie prowadzi,
kompatybilny z fotelikiem graco - bardzo przydatne przy drugim synku,
wielki kosz,

Wady;
głupie składanie - ale da sie wytrzymać,
regulacja oparcia na paski - cieżko to zrobić 1 ręką,
klekocząca tacka - szybko się idzie przyzwyczaić,
przy podbijaniu troszkę za miękki

Mam jeszcze maclarena questa - jednak synek zdecydowanie woli arię.

Jakby kogoś interesowało - to mamy jeszcze spacerówkę dla dzieci rok po roku - Graco stadium duo - polecam mamom z dzieciaczkami z niewielka różnica wieku. Między moimi chłopakami jest 2 lata różnicy i wózio sprawdza sie doskonale. Mogę sama z nimi wyskoczyć na zakupy, do parku.
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 00:47   #92
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez amica25 Pokaż wiadomość
Przez 9 miesięcy jeździliśmy wózeczkiem abc. Sprawdził się i bardzo go lubię ale jest bardzo ciężki. Od 2 tygodni poszukiwałam spacerówki, z którą dam radę zejść z drugiego piętra w jednej ręce a w drugiej z dzieckiem Jak się zdecydowałam na lekki quinny zapp to okazało się, że nie ma rozkładanego oparcia do spania, więc dla nas taki odpadał. Zdecydowałam się na chicco model for me i jest super. Synkowi dobrze się siedzi, ma obracane siedzisko: przodem do mnie i w drugą stronę widzi sobie światZakup godny polecenia
U nas podobnie. Prezez 9 miesiecy jezdzilismy Quinny Speedi i ogolnie jest to bardzo fajny wozek, ale duzy, na podroz nieporeczny, no i ma jedna wade - siedzisko nie rozklada sie dostatecznie plasko, a coreczka czesto spi na spacerach. Wiec zamowilam Maclarena Techno Four Seasons i jak go tylko wyprobujemy to podziele sie spostrzezeniami.

Cytat:
Napisane przez emerka Pokaż wiadomość
Najbardziej z opisanych modeli przypadł mi do gustu Maclaren,ten http://www.amko.com.pl/maclaren-tech...2-id-2789.aspx
wydaje sie funkcjonalny i przty tym jest ładny.
W tym linku jest blad, wszystkie pojedyncze Maclareny maja udzwig do 15kg. Podwojne do 30kg.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2009-07-30 o 00:49
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 07:48   #93
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Wózki - spacerówka

Czy ten Maclaren Techno Four Season to jest jakiś inny niż Techno XLR czy XT?
Nie potrafię znaleźć różnicy.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość

W tym linku jest blad, wszystkie pojedyncze Maclareny maja udzwig do 15kg. Podwojne do 30kg.
Co to znaczy pojedyncze i podwójne?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:43   #94
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Czy ten Maclaren Techno Four Season to jest jakiś inny niż Techno XLR czy XT?
Nie potrafię znaleźć różnicy.


To jest specjalna edycja, four seasons ma duzo dodatkow. Tu masz linka: http://www.maclarenbaby.com/globalCo...temid=88889465



Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Co to znaczy pojedyncze i podwójne?
Pojedynczy - dla jednego dziecka, a podwojny dla blizniat.

Edit: Anja mozemy juz pisac w jednym watku, nie?

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2009-07-31 o 08:46
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:18   #95
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość


Edit: Anja mozemy juz pisac w jednym watku, nie?
Ok, jak najbardziej
Fajna ta spaceróka Four Seasons. Czy oglądałaś może na żywo Maclarena Xt i Xlr? Zależy mi na opinii, który jest bardziej odpowiedni dla dużego dziecka i małej mamy. ŚŁyszałam, że te XLR sa dla wyższych osób i większych dzieci. A który wybrac, jeżeli mama jest niezaduża a dzidzia zapowiada się całkiem całkiem? Czy tamte oba różnią się tylko gabartami?...no i ceną oczywiście?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 12:16   #96
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Ok, jak najbardziej
Fajna ta spaceróka Four Seasons. Czy oglądałaś może na żywo Maclarena Xt i Xlr? Zależy mi na opinii, który jest bardziej odpowiedni dla dużego dziecka i małej mamy. ŚŁyszałam, że te XLR sa dla wyższych osób i większych dzieci. A który wybrac, jeżeli mama jest niezaduża a dzidzia zapowiada się całkiem całkiem? Czy tamte oba różnią się tylko gabartami?...no i ceną oczywiście?
Wiesz mamy chwala sobie oba. XT jest troche mniejszy i lzejszy 6.8kg vs 7.5kg. Natomiast nie ma spiworka. Oba modele maja regulowana wysokosc raczek. Tu masz porownanie: http://www.maclarenbaby.com/gb/index...temid=88889303
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 11:01   #97
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Wózki - spacerówka

Wczoraj znalazłam Espiro Magic 3 z 2010 i jestem pod wrażeniem.
Bardzo ładny, zgrabny i wygląda na solidny i wygodny
Podobno ma podnoszony podnóżek?
Martwi mnie jedynie materiał w miejscu gdzie są nóżki (jasny szary) - czy się łatwo go czyści?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 17:04   #98
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Wczoraj znalazłam Espiro Magic 3 z 2010 i jestem pod wrażeniem.
Bardzo ładny, zgrabny i wygląda na solidny i wygodny
Podobno ma podnoszony podnóżek?
Martwi mnie jedynie materiał w miejscu gdzie są nóżki (jasny szary) - czy się łatwo go czyści?
Rzeczywiscie ladny wozeczek , ale czy on rozklada sie calkiem na plasko? I wysokosci podnozka nie da sie regulowac.

Jest wersja czerwona z czarnym przy nozkach.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2010-03-18 o 17:08
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 17:10   #99
gosiata1
Raczkowanie
 
Avatar gosiata1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 99
Dot.: Wózki - spacerówka

Jeśli chodzi o spacerówkę,w tej chwili mam taki wózek ,tylko ,że w zielonym kolorze.


Jestem z niego bardzo zadowolona,siedzisko bardo szerokie,wygodne.Kółka duże pompowane i rewelacyjnie się sprawdza w lesie jak i po większym śniegu.
Poprzednio miałam Wózek trzy funkcyjny chicco ct.01 auto fix.Miał małe podwójne kółka.Stwierdziłam,że ten na pompowanych kołach jest lepszy,nie telepie tak jak na tych małych kołach.Lżej się go prowadzi i pod krawężniki również łatwo podjeżdża.

Edytowane przez gosiata1
Czas edycji: 2010-03-18 o 17:12
gosiata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:07   #100
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Wózki - spacerówka

W modelu espiro magic 3 z 2010 roku podnosi się część podnóżka (postaram się poszukać zdjęcie). To jest taka jakby deseczka mocowana do pałąka na rzep. Właśnie słyszałam, że gdy to jest opuszczone (czyli nóżki zwisają) to wtedy ta deseczka gniecie i wbija się dziecku w nogi

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie ladny wozeczek , ale czy on rozklada sie calkiem na plasko?

Oparcie rozkłada się bardzo nisko - prawie na płasko. Niestety nie jestem w stanie znaleźć żadnego zdjęcia z opuszczonym oparciem i podniesionym kawałkiem podnóżka.
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 19:14   #101
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wózki - spacerówka

Witajcie.

Jestem w trakcie poszukiwania lekkiej i niedrogiej spacerówki dla mojego synka.
W tej chwili jezdzimy Graco Quatro tour delux i jestem bardzo zadowolona, ale na wiosnę i lato chciałabym coś mniejszego i lżejszego.
Cena do 400 zł, ale im tańszy tym lepiej.
Zainteresowały mnie następujące spacerówki:
cybex topaz
baby design - Trip
Wymagania :
waga max 7 kg
pałąk
regulacja oparcia i podnóżka

Trip jest lekki, poręczny, ma pałąk, rozkłada sięi ma długi regulowany podnózek. Widziałam go i testowałam w sklepie, ba! zaczepiłam nawet 2 kobiety na ulicy, które wyraziły bardzo pozytywną opinię o tym wózku. No i ta cena ! 260 zł !!!

Czy któraś z Was może coś napisac o Cybexie albo o Tripie ?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 09:48   #102
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez gosiata1 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spacerówkę,w tej chwili mam taki wózek ,tylko ,że w zielonym kolorze.


Jestem z niego bardzo zadowolona,siedzisko bardo szerokie,wygodne.Kółka duże pompowane i rewelacyjnie się sprawdza w lesie jak i po większym śniegu.
Poprzednio miałam Wózek trzy funkcyjny chicco ct.01 auto fix.Miał małe podwójne kółka.Stwierdziłam,że ten na pompowanych kołach jest lepszy,nie telepie tak jak na tych małych kołach.Lżej się go prowadzi i pod krawężniki również łatwo podjeżdża.
Hej
Możesz mi napisać jak nazywa się ten wózek i ile kosztuje??
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:56   #103
gosiata1
Raczkowanie
 
Avatar gosiata1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 99
Dot.: Wózki - spacerówka

Wózek nazywa się Chicco s3.Ja kupowałam go na Allegro i dawałam 700zl. w komplecie ma jeszcze osłonkę na nogi i folie przeciwdeszczową.Były jeszcze modele ze śpiworkiem i plecakiem zapinanym na rączkę wózka.To była sama spacerówka. Ale widzę,że na allegro w tej chwili nie ma samych spacerówek.

Edytowane przez gosiata1
Czas edycji: 2010-03-20 o 09:59
gosiata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 10:10   #104
matylda07_2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wózki - spacerówka

Chicco s3 jest świetnym wózkiem. Zamieniłam go na speediego, bo ten miał regulowany podnóżek, ale nie potrzebnie! s3 ma tak obszerne siedzisko, że młodsze dziecko mieści się na nim, nóżki nie zwisają, a dla starszego, to i tak ciężko kupić na tyle długi wózek.
Speedi ma podnóżek, ale za to krótsze siedzisko, a na dodatek podnóżek ma ogranicznik. Czyli jak dziecko duże, to nie ma gdzie nóg wystawić i musi podkurczać.
Poza tym s3 ma budę naciąganą do pałąka, co idealnie chroni przed słońcem czy wiatrem. Nigdy nie musiałam używać parasolki.
W sumie żałuję tej zamiany.
Oba wózki mają regulację oparcia na pasek, ale w chicco bardziej na pionowo można to siedzisko ustawić.
No i cena!
Chicco tańszy, a masz jeszcze wyposażenie. Ja kupowałam odrazu ze śpiworkiem i plecakiem. Do speediego wszystko osobno trzeba kupować.
Teraz zaś choruję na buggstera
matylda07_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:23   #105
czarnasia
Przyczajenie
 
Avatar czarnasia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 21
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Witajcie.

Jestem w trakcie poszukiwania lekkiej i niedrogiej spacerówki dla mojego synka.
W tej chwili jezdzimy Graco Quatro tour delux i jestem bardzo zadowolona, ale na wiosnę i lato chciałabym coś mniejszego i lżejszego.
Cena do 400 zł, ale im tańszy tym lepiej.
Zainteresowały mnie następujące spacerówki:
cybex topaz
baby design - Trip
Wymagania :
waga max 7 kg
pałąk
regulacja oparcia i podnóżka

Trip jest lekki, poręczny, ma pałąk, rozkłada sięi ma długi regulowany podnózek. Widziałam go i testowałam w sklepie, ba! zaczepiłam nawet 2 kobiety na ulicy, które wyraziły bardzo pozytywną opinię o tym wózku. No i ta cena ! 260 zł !!!

Czy któraś z Was może coś napisac o Cybexie albo o Tripie ?
Mnie tez interesuje opinia na temat tego wózka
__________________
szczęśliwi ci którzy widzą piękno w miejscach zwykłych...
czarnasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:18   #106
agusia0185
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk NH
Wiadomości: 1
GG do agusia0185
Dot.: Wózki - spacerówka

A mnie interesują opinie na temat GRACO MIRAGE kontra BABY DISAGNE MINI bardzo prosze o pomoc

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Witajcie.

Jestem w trakcie poszukiwania lekkiej i niedrogiej spacerówki dla mojego synka.
W tej chwili jezdzimy Graco Quatro tour delux i jestem bardzo zadowolona, ale na wiosnę i lato chciałabym coś mniejszego i lżejszego.
Cena do 400 zł, ale im tańszy tym lepiej.
Zainteresowały mnie następujące spacerówki:
cybex topaz
baby design - Trip
Wymagania :
waga max 7 kg
pałąk
regulacja oparcia i podnóżka

Trip jest lekki, poręczny, ma pałąk, rozkłada sięi ma długi regulowany podnózek. Widziałam go i testowałam w sklepie, ba! zaczepiłam nawet 2 kobiety na ulicy, które wyraziły bardzo pozytywną opinię o tym wózku. No i ta cena ! 260 zł !!!

Czy któraś z Was może coś napisac o Cybexie albo o Tripie ?
Ale z tego co widziałam w internecie to ten Cybex kosztuje ponad 600 zł!!!!!
agusia0185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:54   #107
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Wózki - spacerówka

poproszę o opinie nt. bebe confort loola up
Dziękuję z góry
Pytanie jedno z ważniejszych:czy bedzie OK dla 5-cio miesieczniaka?(wyjazd wakacyjny)
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:56   #108
doczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Wózki - spacerówka

[QUOTE=agusia0185;19488450]A mnie interesują opinie na temat GRACO MIRAGE kontra BABY DISAGNE MINI bardzo prosze o pomoc]
Witam mnie również interesuje BABY DISAGNE MINI a także HAUCK SPORT. Ten pierwszy jest bardziej wyposażony ale i cięższy o prawie 1kg. W sumie to są lekkie wózki: 6,5 kg i 5.8 kg i nie wiem czy tą wagę brać pod uwagę. Proszę o opinię, głównie chodzi który z nich jest mniej awaryjny i się łatwiej prowadzi. Mam już spacerówkę na trudne trasy: jedo fyn, a poszukuję taką parasolkę żeby była lekka na spacery po mieście i mało zajmowała miejsca w bagażniku
doczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:31   #109
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wózki - spacerówka

Pytanie do doświadczonych mam spacerówkowych...

Poszukuję spacerówki lekkiej i banalnej do rozkładania/składania, najlepiej jedną ręką. Muszę nabyć taki wózek żeby go zostawić mojej mamie, gdy będzie się małym zajmowała. Mieszka na 4 piętrze i mojego X-landera XT nie jest w stanie ani wnieść ani znieść. Windy brak. XT zostanie u mnie w domu (jest winda), a mamie potrzeba czegoś małego i zwinnego, żeby mogła małego trzymać na jednej ręce, a w drugiej znieść/wnieść wózek.

Wózek musi mieć:
- niską wagę;
- składanie jedną ręką i możliwość wniesienia/zniesienia jedną ręką, czyli nie może się sam np. rozłożyć jak to robi XT jeśli się go po złożeniu nie zapnie odpowiednio taśmą;
- pałąk przed dzieckiem lub tackę;
- nie może to być parasolka - czyli uchwyt do prowadzenia koniecznie, a nie dwie rączki;
- niską cenę;

Oglądam, oglądam i znalazłam tylko model Graco. Jest coś jeszcze w tym stylu??

I drugie pytanie - czy tylko małe piankowe kółka mają te lekkie wózki? Czy koła pompowane to automatycznie duża waga??

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

I jeszcze jedno... Jakiś model Graco ma koła gumowe, nie piankowe, co prawda pełne, a nie pompowane, ale ma. Tzn. widziałam taki na ulicy i pani twierdziła, że takie są właśnie te koła, ale nie pamiętała nazwy modelu.
Wiecie może który?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 14:08   #110
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Wózki - spacerówka

Kropka

http://allegro.pl/item1186828839_woz...uper_cena.html

pomyśl o tym, jedyna wadą jaką tu widzę jest brak regulowanego podnóżka
tylko go sobie dokładnie sprawdz w sklepie, bo mnie kaja niedawno mocno w bambuko zrobiła
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:05   #111
doczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Wózki - spacerówka

ja się zastanawiam nad espiro magic 3
doczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:23   #112
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Pytanie do doświadczonych mam spacerówkowych...

Poszukuję spacerówki lekkiej i banalnej do rozkładania/składania, najlepiej jedną ręką. Muszę nabyć taki wózek żeby go zostawić mojej mamie, gdy będzie się małym zajmowała. Mieszka na 4 piętrze i mojego X-landera XT nie jest w stanie ani wnieść ani znieść. Windy brak. XT zostanie u mnie w domu (jest winda), a mamie potrzeba czegoś małego i zwinnego, żeby mogła małego trzymać na jednej ręce, a w drugiej znieść/wnieść wózek.

Wózek musi mieć:
- niską wagę;
- składanie jedną ręką i możliwość wniesienia/zniesienia jedną ręką, czyli nie może się sam np. rozłożyć jak to robi XT jeśli się go po złożeniu nie zapnie odpowiednio taśmą;
- pałąk przed dzieckiem lub tackę;
- nie może to być parasolka - czyli uchwyt do prowadzenia koniecznie, a nie dwie rączki;
- niską cenę;

Oglądam, oglądam i znalazłam tylko model Graco. Jest coś jeszcze w tym stylu??

I drugie pytanie - czy tylko małe piankowe kółka mają te lekkie wózki? Czy koła pompowane to automatycznie duża waga??

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

I jeszcze jedno... Jakiś model Graco ma koła gumowe, nie piankowe, co prawda pełne, a nie pompowane, ale ma. Tzn. widziałam taki na ulicy i pani twierdziła, że takie są właśnie te koła, ale nie pamiętała nazwy modelu.
Wiecie może który?
A może taki? http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1505995


http://www.babydesign.pl/espiro.php

Moi sąsiedzi go mają i są zachwyceni, ja także Będziemy na dniach kupować, bo lekki, zwinny, łatwo się nim jeździ.

Edit: Widzę, że link nie działa do konkretnego wózka Doczka, chyba o tym samym myślimy
Tutaj zdjęcia wózka
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1505995
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2010-08-16 o 20:27 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:48   #113
doczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Wózki - spacerówka

Tak właśnie o tym tylko się zastanawiam czy magic 3 czy 4.
3 jest dla mnie ładniejszy i lżejszy o 1kg
4 może być bardziej stabilna bo ma większy rozstaw miedzy kołami z przodu.

Seona skoro też się nad nim zastanawiasz i widzisz go na co dzień to mam pytanka:
-jak długo go sąsiedzi mają bo zastanawiam się czy nic się z nim nie dzieje po dłuższym użytkowaniu?
-jeżeli mają najnowszy model to czy podnóżek się rozkłada bo słyszałam że tak a na stronie espiro nic o tym nie ma?

Kropka75 jeżeli chodzi o koła to mi się właśnie tak wydaje że jak pompowane to od razu waga większa
doczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:02   #114
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wózki - spacerówka

Seona a czy ten wózek rozkłada się całkiem na płasko ?

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

czy ktoś może coś powiedzieć o tym wózku?http://allegro.pl/item1177726466_sup...h_gratisy.html
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:41   #115
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wózki - spacerówka

Czy któraś mamusia ma ten wózek (Graco Mirage Plus) i może coś o nim powiedzieć?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:56   #116
doczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Wózki - spacerówka

Jeżeli to coś pomoże to wejdzicie sobie na stronke www.bangla.babyonline.pl tam są opinie tych wózków.
doczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:55   #117
mala85
Raczkowanie
 
Avatar mala85
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 189
Dot.: Wózki - spacerówka

Witam,

Czy ktoś z Was posiada wózek INFINITY 3 lub 4 ? Prosiłabym o opinie
mala85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 19:21   #118
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wózki - spacerówka

Cytat:
Napisane przez doczka Pokaż wiadomość
Jeżeli to coś pomoże to wejdzicie sobie na stronke www.bangla.babyonline.pl tam są opinie tych wózków.
Przerażające opinie.
I nadal jestem bez wózka.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:08   #119
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wózki - spacerówka

co do regulowanego podnóżka w wózkach magic3/4:
Maja regulowany podnóżek, lecz różni się od od innych. Trudno to opisać ale spróbuje. Pod tapicerką części na której leżą nóżki jest kieszonka z której wyjmuje się pasek do zamocowania na pałąku (zapina się na rzep) i tym samym podnóżek jest podniesiony (na płasko-przedłuża siedzisko), nie jest tak duży i stabilny jak inne podnóżki w wózkach ale myślę że jest wystarczający dla dziecka które śpi i po prosu opiera sobie na nim nóżki. Zwłaszcza że te wózki i inne nim podobne nie miały do tej pory nic lepszego. Jak komuś nie odpowiada taki podnóżek to można się zastanowić nad opcją którą oferują inne firmy jak np coletto w wózku vinci (nie mam pewności czy dalej jest produkowany) tam podnóżek był wywijany ale to podnosi zaledwie o ok 1/3 w stosunku do magic3/4 i raczej stabilniejsze nie jest.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:13   #120
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wózki - spacerówka

Czy mogłabym prosić posiadaczki x-landera XA, żeby napisały mi, do jakiego wieku lub rozmiaru woziły w nim dzieci?
Czy te wózki nie są za ciasne dla większych/grubszych dzieci?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-15 14:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.