Macie tatuaż? - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 20:54   #3901
inept09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Macie tatuaż?

La vita e bella jest po włosku. Wiem, bo mam to na plecach
inept09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:13   #3902
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
odważny i realistyczny tattoo



już widzę reakcje ludzi latem na łące ;-)
Tak miało byc - duży i realistyczny a reakcje ludzi sa rozne

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Super
Ja boję się pająków
Dzieki nie ma czego sie bac! Pajaki sa urocze
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:13   #3903
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Tak miało byc - duży i realistyczny a reakcje ludzi sa rozne



Dzieki nie ma czego sie bac! Pajaki sa urocze
pajak jest swietny sama mam pajaka na lopatce robionego 10 lat temu, ale nie jest tak ladny jak Twoj
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:23   #3904
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
pajak jest swietny sama mam pajaka na lopatce robionego 10 lat temu, ale nie jest tak ladny jak Twoj
Pokażesz?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:31   #3905
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Pokażesz?
moj pierwszy tatuaz

zapomnialam sie pochwalic, ze 28 ide robic nowy tatuaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 023cb.jpg (48,9 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez 201612291251
Czas edycji: 2011-02-16 o 15:34
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:22   #3906
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
znajomi robili tam tatuaze i sa jak najbardziej zadowoleni
ja robilam tam kiedys kolczyk i mam negatywne wrazenia.
a moge spytac dlaczego negatywne??
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:00   #3907
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
a moge spytac dlaczego negatywne??
wiesz co widzialam na zywo tatuaze robione w tym studiu i sa to na prawde dobre prace i co do wykonania czy talentu nie mam nic do zarzucenia.

jednak dla mnie licza sie tez inne rzeczy, atmosfera w studio, podejscie do klienta itp.
nie podoba mi sie to, ze wchodzac do salonu kazdy widzi osobe, ktora w tym momencie jest tatuowana, nie kazdemu to przeszkadza, ale ja akurat wole odrobine intymnosci, nie chce zeby kazdy wchodzacy do studia ogladal mnie rozebrana (oczywiscie zalezy od czesci ciala ktora sie tatuuje).
druga sprawa i to najwazniejsza to to, ze spartolono mi przeklucie. przekluwalam ucho, przeklucie typu helix, piercer zalozyl mi koleczko, ktore jak sie pozniej okazalo bylo za male. chrzastki lubia puchnac, ucho spuchlo, a kolczyk niemilosiernie zaczal wrzynac sie w ucho, tworzac pod spodem rane. pojechalam do studia, bo nie umialam sciagnac tego kolca, byl na zacisk i strasznie juz wpity w ucho, niestety pocalowalam klamke, bo studio akurat bylo zamkniete. i tak z mega bolacym i spuchnietym uchem trafilam do innego studia, do art line, ktore znalam w sumie wczesniej tylko z netu.
bylo to jakies 2 lata temu, ale do studia na dlugiej wiecej sie nie wybiore, nie mam zaufania, uwazam, ze zalozenie odpowiedniego kolca na przeklucie to chyba podstawowa wiedza, a przysporzono mi bolu i nerwow.
do tego atmosfera studia... moja kolezanka jest zadowolona, bo zna chlopakow i obsluge ma pierwsza klasa, ja niestety przebywajac w tym studio czulam sie nieco jak intruz - wyjdz i nie zawracaj dupy.

no ale to takie moje doswiadczenia, dla kazdego wazne jest co innego
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 08:23   #3908
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
moj pierwszy tatuaz

zapomnialam sie pochwalic, ze 28 ide robic nowy tatuaz
Super

Ooo a jaki wzór?

Ja też już myślałam, nad następnym tatuażem, ale narazie muszę 'wyleczyć' moją biedną łopatkę.
A pozatym za bardzo bolało i nie wiem czy się zdecyduję na kolejny
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 08:27   #3909
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Super

Ooo a jaki wzór?

Ja też już myślałam, nad następnym tatuażem, ale narazie muszę 'wyleczyć' moją biedną łopatkę.
A pozatym za bardzo bolało i nie wiem czy się zdecyduję na kolejny
hehe, ja bede robic juz czwarty i powiem Ci ze z tych co juz posiadam ten na lopatce nie bolal mnie wcale w porownaniu do dwoch nastepnych
chce gorset na boku
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 08:32   #3910
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
hehe, ja bede robic juz czwarty i powiem Ci ze z tych co juz posiadam ten na lopatce nie bolal mnie wcale w porownaniu do dwoch nastepnych
chce gorset na boku
No ja nie mam porównania

Mam nadzieję, że pochwalisz się swoim nowym tatuażem
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:06   #3911
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
pajak jest swietny sama mam pajaka na lopatce robionego 10 lat temu, ale nie jest tak ladny jak Twoj
Dzieki Twojego zawsze mozna ladnie poprawic
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 18:36   #3912
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Dot.: Macie tatuaż?

mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.Chcę zrobić tatuaż na łydce i tu pojawia się problem: co z odrastającymi włoskami?Golić?Czy to źle nie wpływa na tatuaż?Acha i jeszcze jedno szykuje się do wyjazdu nad morze za 3 miesiące więc czy do tego czau tatuaż będzie wystarczająco wygojony abym mogła wejść do morza lub się opalać? Z góry dziękuje za pomoc
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 19:09   #3913
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez patka92920 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.Chcę zrobić tatuaż na łydce i tu pojawia się problem: co z odrastającymi włoskami?Golić?Czy to źle nie wpływa na tatuaż?Acha i jeszcze jedno szykuje się do wyjazdu nad morze za 3 miesiące więc czy do tego czau tatuaż będzie wystarczająco wygojony abym mogła wejść do morza lub się opalać? Z góry dziękuje za pomoc
z depilacja odczekujemy do wygojenia sie tatuazu, tak samo jezeli chodzi o wszelkie kapiele czyli basen, morze czy tez wylegiwanie sie w wannie z goraca woda. naskorek regeneruje sie srednio do 3 tygodni, 3 miesiace spokojnie bedzie wygojony. jednak o tatuaz nalezy dbac juz przez cale zycie, nawilzac skore, a przede wszystkim chronic przed sloncem jak najwyzszym filtrem! tatuazy nie opalamy, jezeli chcemy zeby jak najdluzej wygladal tak dobrze, jak swiezo po wygojeniu.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:07   #3914
gosiata1
Raczkowanie
 
Avatar gosiata1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 99
Dot.: Macie tatuaż?

madzius pytałaś ile goił sie mój tatuaż.Do odpadnięcia strupków jakieś 2- tygodnie (dość duże strupki miałam na samych kwiatkach i one trzymały sie najdłużej) Kiedy pojechałam 2 tygodnie po tatuowaniu do tego salonu to powiedzieli mi że jeszcze sie goi,bo stwierdziłam,że te kwiatki jakieś takie blade.A oni mi powiedzieli ,że do kontroli mam przyjechać po 2 miesiącach bo jeszcze taka błonka nachodzi i potem ona sie łuszczy i wtedy nabierze koloru.I faktycznie kwiatki mam teraz bardzo wyraziste.

Śliczny pajączek
gosiata1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:57   #3915
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Macie tatuaż?

Co do gojenia: ja mialam male strupki i szybko zeszly, wlasciwie to taka luszczaca sie skorka. Napewno zeszly w ciagu mniej niz tyg., chociaz tatuaz mam dosc duzy - wielkosci kartki A4, zajal 6h. Ale musze powiedziec, ze przez 2 tyg skora w tym miejscu byla jakby sucha i podrazniona, ktos tu to porownywal do opazenia slonecznego, zgadzma sie, troche to tak jest. Wiec przez 14-20 dni nie moglam nosic np. stanika, bo pasek mnie draznil, bo przebiegal przez tatuaz. Potem jeszcze 2 tyg mnie skora swedziala, tzn jesli nie byla dobrze nawilzona natychmiast zaczynala lekko swedziec.
DOpiero po 1.5 miesiaca, mniej wiecej, moglam powiedziec, ze tatuaz jest w 100% zagojony. Ocvzywiscie dalej chronie go przed sloncem, do tych 3 m-cy
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:30   #3916
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez gosiata1 Pokaż wiadomość
madzius pytałaś ile goił sie mój tatuaż.Do odpadnięcia strupków jakieś 2- tygodnie (dość duże strupki miałam na samych kwiatkach i one trzymały sie najdłużej) Kiedy pojechałam 2 tygodnie po tatuowaniu do tego salonu to powiedzieli mi że jeszcze sie goi,bo stwierdziłam,że te kwiatki jakieś takie blade.A oni mi powiedzieli ,że do kontroli mam przyjechać po 2 miesiącach bo jeszcze taka błonka nachodzi i potem ona sie łuszczy i wtedy nabierze koloru.I faktycznie kwiatki mam teraz bardzo wyraziste.

Śliczny pajączek
Dziękuje za odp.
To długo
Mi już się zaczyna łuszczyć.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:27   #3917
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
z depilacja odczekujemy do wygojenia sie tatuazu, tak samo jezeli chodzi o wszelkie kapiele czyli basen, morze czy tez wylegiwanie sie w wannie z goraca woda. naskorek regeneruje sie srednio do 3 tygodni, 3 miesiace spokojnie bedzie wygojony. jednak o tatuaz nalezy dbac juz przez cale zycie, nawilzac skore, a przede wszystkim chronic przed sloncem jak najwyzszym filtrem! tatuazy nie opalamy, jezeli chcemy zeby jak najdluzej wygladal tak dobrze, jak swiezo po wygojeniu.

dobrze wiedzieć z tą depilacją - choć sprawa wydaje się oczywista- sama się nad tym zastanawiałam


a co opalania jakiś czas temu kupiłam bloker, słońce mi nie straszne
czekam z utęsknieniem na wiosnę !!!
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:47   #3918
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć z tą depilacją - choć sprawa wydaje się oczywista- sama się nad tym zastanawiałam


a co opalania jakiś czas temu kupiłam bloker, słońce mi nie straszne
czekam z utęsknieniem na wiosnę !!!
Możesz zdradzić jaki i ile kosztował? Poszukuję czegoś na lato.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 17:36   #3919
somethingnew
Raczkowanie
 
Avatar somethingnew
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sł / Londyn :)
Wiadomości: 82
Dot.: Macie tatuaż?

Hej
Pisałam jakiś czas i obiecałam zamieścić foto tatuażu jak się w miarę zagoi
Wczoraj jeszcze miałam małe poprawki, i generalnie chciałam jeszcze cienie z białego tuszu, ale kurcze coś się nie przyjmował, albo za szybko spróbowaliśmy znów go dotykać :/ w dodatku ten kawałeczek, który zaczął mi robić bolał OKRUTNIE w porównaniu do czarnego tuszu myślałam, że nie wytrzymam. I strasznie krwią zaczęło podchodzić... Nie wiem czy w ogóle jeszcze się podejmę tego białego tuszu.. Ma któraś z Was jakies doświadczenia z białym tuszem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31012011471.jpg (131,2 KB, 270 załadowań)
__________________
...:::Poznaję życie od nowa

24.07.2010- rzuciłam palenie
03.12.2010- Londyn


somethingnew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 18:47   #3920
botekslawek
Raczkowanie
 
Avatar botekslawek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 102
Dot.: Macie tatuaż?

Ja w przyszłości planuję
kocham Polskę i zamierzam na łopatce zrobić sobie orła+barwy narodowe. Kiedyś chciałam polskiego orzełka, ale zdanie się zmienia. Projekt będzie powstawał dłuuugo, żeby było idealnie
+ na szyi z tyłu napis, który wniósł dużo w moje życie. Jeszcze podobają mi się na nadgarstku, ale rodzice są baaardzo sceptycznie nastawieni do dziar, tata powiedział, że nawet jak będę miała lat 30 i zobaczy u mnie coś takiego to lepiej żebym się mu na oczy nie pokazywała

zaś mój mężczyzna będzie robił na ręce, wzdłuż (chyba wiecie o co chodzi ), strasznie mnie to kręci
botekslawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:54   #3921
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez botekslawek Pokaż wiadomość
Ja w przyszłości planuję
kocham Polskę i zamierzam na łopatce zrobić sobie orła+barwy narodowe. Kiedyś chciałam polskiego orzełka, ale zdanie się zmienia. Projekt będzie powstawał dłuuugo, żeby było idealnie
+ na szyi z tyłu napis, który wniósł dużo w moje życie. Jeszcze podobają mi się na nadgarstku, ale rodzice są baaardzo sceptycznie nastawieni do dziar, tata powiedział, że nawet jak będę miała lat 30 i zobaczy u mnie coś takiego to lepiej żebym się mu na oczy nie pokazywała

zaś mój mężczyzna będzie robił na ręce, wzdłuż (chyba wiecie o co chodzi ), strasznie mnie to kręci
Ja też chcę napis na nadgarstku
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:56   #3922
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez somethingnew Pokaż wiadomość
Hej
Pisałam jakiś czas i obiecałam zamieścić foto tatuażu jak się w miarę zagoi
Wczoraj jeszcze miałam małe poprawki, i generalnie chciałam jeszcze cienie z białego tuszu, ale kurcze coś się nie przyjmował, albo za szybko spróbowaliśmy znów go dotykać :/ w dodatku ten kawałeczek, który zaczął mi robić bolał OKRUTNIE w porównaniu do czarnego tuszu myślałam, że nie wytrzymam. I strasznie krwią zaczęło podchodzić... Nie wiem czy w ogóle jeszcze się podejmę tego białego tuszu.. Ma któraś z Was jakies doświadczenia z białym tuszem?
mi sie bialy tusz przyjal dobrze, nie bolal tez jakos szczegolnie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 19:05   #3923
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

dawno miałam dodać jakąś swoją nowość, wrzucam teraz, nic ciekawego, ale ja go uwielbiam
Gdyby kogoś interesowało czy bolało...róża znacznie bardziej dała mi popalić. . . mnie nie bolało pod pachą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6807.jpg (75,8 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (67,1 KB, 200 załadowań)
__________________



Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2011-02-27 o 19:20
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 19:11   #3924
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Macie tatuaż?

Twója róza jest boska.

Co do białego, to mam inaczej, niz opisywało tu kilka osób-u mnie (i moje kumpla) wręcz przeciwnie- biały "pojawił sie" kilka dni do tygodnia po zrobienu dziary.
Nie odczuwałam róznicy w robieniu kolorów, ani białym ani fioletowym, ani rózowym.
Wszystkie mnie nie bolały
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:00   #3925
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez somethingnew Pokaż wiadomość
Hej
Pisałam jakiś czas i obiecałam zamieścić foto tatuażu jak się w miarę zagoi
Wczoraj jeszcze miałam małe poprawki, i generalnie chciałam jeszcze cienie z białego tuszu, ale kurcze coś się nie przyjmował, albo za szybko spróbowaliśmy znów go dotykać :/ w dodatku ten kawałeczek, który zaczął mi robić bolał OKRUTNIE w porównaniu do czarnego tuszu myślałam, że nie wytrzymam. I strasznie krwią zaczęło podchodzić... Nie wiem czy w ogóle jeszcze się podejmę tego białego tuszu.. Ma któraś z Was jakies doświadczenia z białym tuszem?
Pisałam na tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post25322508 post #476

Też mnie najbardziej dolał właśnie biały i to dwa razy,za każdym razem się nie przyjął i muszę wybrać inny kolor do kolejnej poprawki.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 21:15   #3926
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
dawno miałam dodać jakąś swoją nowość, wrzucam teraz, nic ciekawego, ale ja go uwielbiam
Gdyby kogoś interesowało czy bolało...róża znacznie bardziej dała mi popalić. . . mnie nie bolało pod pachą.
swietny!
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:38   #3927
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Możesz zdradzić jaki i ile kosztował? Poszukuję czegoś na lato.

Ja kupiłam w aptece coś takiego.
cena ok 34 zł - nie tanio - ale potrzebowałam na już ( narty na w Austrii ) ... a w drogeriach sezon na kosmetyki do opalania zaczyna się latem - na marginesie jest to dla mnie dziwne - bo przecież zimą w górach na śniegu można się nieźle poparzyć bez kremu z wysokim filtrem... a znalezienie jakiegokolwiek kremu do opalania zimą graniczy z cudem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem_unbrella.jpg (151,1 KB, 14 załadowań)
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:14   #3928
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Macie tatuaż?

Miesiąc temu zrobiłam sobie krzyż ANKH na kraku
Teraz planuję zrobić cośna stopie lub wokół kostki. Macie jakieś fajne pomysły na nietypowy tatuaż w tym miejscu?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:27   #3929
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
dawno miałam dodać jakąś swoją nowość, wrzucam teraz, nic ciekawego, ale ja go uwielbiam
Gdyby kogoś interesowało czy bolało...róża znacznie bardziej dała mi popalić. . . mnie nie bolało pod pachą.
Caly tatuaz jest piekny ale roza cudowna!
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 07:46   #3930
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Macie tatuaż?

nie mam, ale bardzo chciałabym mieć.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.