Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 18:52   #1
mantelos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2

Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny


Witajcie,

Przepraszam, że piszę z takim problemem na kobiecym forum, ale nie potrafię znaleźć lepszego miejsca.

Mam bardzo delikatny zarost, golę się raz w tygodniu. Niestety mam bardzo wrażliwą skórę i nawet tak rzadkie golenie bardzo ją podrażnia. Przyjaciel zasugerował mi depilację laserową twarzy (wąsy i broda). Powiedział, że po takim zabiegu owłosienie nie odrasta przez 2-3 miesiące a przy kilku kolejnych zabiegach, nawet przez pół roku. Dla mnie byłoby to prawdziwe błogosławieństwo, ponieważ nie musiałbym podrażniać twarzy a jednocześnie jakoś wyglądał

I w związku z tym pytanie: czy ktoś z Was wie, czy takie zabiegi, o jakich mówię są możliwe i skuteczne w przypadku mężczyzn? Czy są jakieś gabinety w Warszawie, gdzie można je wykonać? Ile to orientacyjnie kosztuje? Będę bardzo zobowiązany za pomoc.

Pozdrawiam
Marcin Telos
mantelos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 16:42   #2
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez mantelos Pokaż wiadomość
Witajcie,

Przepraszam, że piszę z takim problemem na kobiecym forum, ale nie potrafię znaleźć lepszego miejsca.

Mam bardzo delikatny zarost, golę się raz w tygodniu. Niestety mam bardzo wrażliwą skórę i nawet tak rzadkie golenie bardzo ją podrażnia. Przyjaciel zasugerował mi depilację laserową twarzy (wąsy i broda). Powiedział, że po takim zabiegu owłosienie nie odrasta przez 2-3 miesiące a przy kilku kolejnych zabiegach, nawet przez pół roku. Dla mnie byłoby to prawdziwe błogosławieństwo, ponieważ nie musiałbym podrażniać twarzy a jednocześnie jakoś wyglądał

I w związku z tym pytanie: czy ktoś z Was wie, czy takie zabiegi, o jakich mówię są możliwe i skuteczne w przypadku mężczyzn? Czy są jakieś gabinety w Warszawie, gdzie można je wykonać? Ile to orientacyjnie kosztuje? Będę bardzo zobowiązany za pomoc.

Pozdrawiam
Marcin Telos
laser jest dla wszystkich. Powodzenie depilacji zależy od karnacji ( najlepiej jasna ), koloru włosów ( najlepiej czarne ) i również od użytej energii podczas zabiegu ( najwyższa 40 chociaż może przepisać krem znieczulający na małe okolice ) i również od fazy ( najlepiej włosy w fazie anagenu - ale tu nie ma możliwości jakiegokolwiek sprawdzenia )/

włosy, które wypadną nie odrastają już w ogóle, więc masz problem z głowy na zawsze natomiast może się tak stać że niektóre odrosną i dlatego przychodzi się po jakimś roku na 1 zabieg przypominający ale tak być nie musi.

Ja w warszawie nie mieszkam, ale na pewno jest ich tam pełno wybieraj centra medycyny estetycznej, tam na pewno będziesz miał fachową opiekę ze str. dermatologa lub kosmetologa, który to wykona.
W wielu gabinetach kosmetycznych też wykonują tę depilację, ale wtedy radze zapytać czy kosmetyczka/kosmetolog ma ukończone szkolenie z tego i ma uprawnienie.

wystarczy poszukać w internecie takich gabinetów lub wybrać się osobiście.
Polecam centra DERMED, w warszawie powinny być jakieś filie.

no troszeczkę to kosztuje ale trzeba zobaczyć cennik w danym miejscu. to co ty masz wydaje mi się że do 500 zł za jeden zabieg za kolejny płacisz tyle samo ile za pierwszym. jeżeli bierze się więcej części to oni ceny spuszczają też należy się o to zapytać.
i zrobić trzeba kilka, ale to zależy bo mogą ci włosy już nie odrosnąć, a jak tak to trzeba powtórzyć.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 17:30   #3
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny

Wiem, że pytasz o laser, ale może to nie będzie konieczne- może spróbuj kupić sobie krem do depilacji. Nie powinien podrażnić skóry. Być może to będzie odpowiedni sposób dla Ciebie. Nakładasz, parę minut czekasz i zdejmujesz szpatułką razem z włoskami. I z pewnością nie wykosztujesz się tak jak na laser.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:31   #4
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
Wiem, że pytasz o laser, ale może to nie będzie konieczne- może spróbuj kupić sobie krem do depilacji. Nie powinien podrażnić skóry. Być może to będzie odpowiedni sposób dla Ciebie. Nakładasz, parę minut czekasz i zdejmujesz szpatułką razem z włoskami. I z pewnością nie wykosztujesz się tak jak na laser.
Nie no bez jaj, kremy nie podrażniają? To wszystko zależy od skóry, mnie tam wszystkie kremy depilujące podrażniają. Oczywiście nie wiem jak to jest w przypadku męskich skór...
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:31   #5
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Nie no bez jaj, kremy nie podrażniają? To wszystko zależy od skóry, mnie tam wszystkie kremy depilujące podrażniają. Oczywiście nie wiem jak to jest w przypadku męskich skór...
Wiesz to zależy jaki krem, a poza tym są specjalne delikatne. I nie zaszkodzi spróbować zamiast wydawać od razu setki na laser. Jak się umiejętnie używa dobrze dopasowanego (delikatnego) to nie ma mowy o żadnych podrażnieniach.
Z resztą chyba trochę brak konsekwencji w Twojej wypowiedzi- najpierw piszesz z wyrzutem , że no bez jaj jak to kremy nie podrażniają, a później sama sobie zaprzeczasz pisząc, że to zależy od skóry, a na końcu, że w sumie to sama nie wiesz jak to jest u facetów.

Edytowane przez Ligiya
Czas edycji: 2010-04-06 o 11:35
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:54   #6
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez mantelos Pokaż wiadomość
I w związku z tym pytanie: czy ktoś z Was wie, czy takie zabiegi, o jakich mówię są możliwe i skuteczne w przypadku mężczyzn?
takie zabiegi są jak najbardziej możliwe - facet znajomej kończy teraz depilację las. twarzy - dokładniej to tego zarostu na szyi, ale on ma bardzo mocny ten zarost i generalnie osoba wykonująca zabiegi odradziła mu depilowanie ich na twarzy (policzki i reszta) - bo mogłoby to być małoskuteczne podobno..
jeśli masz niezbyt mocny zarost, i przy tym czarne włoski, to może u Ciebie wydepilowanie całego byłoby skuteczne
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:51   #7
mantelos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa twarzy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
takie zabiegi są jak najbardziej możliwe - facet znajomej kończy teraz depilację las. twarzy - dokładniej to tego zarostu na szyi, ale on ma bardzo mocny ten zarost i generalnie osoba wykonująca zabiegi odradziła mu depilowanie ich na twarzy (policzki i reszta) - bo mogłoby to być małoskuteczne podobno..
jeśli masz niezbyt mocny zarost, i przy tym czarne włoski, to może u Ciebie wydepilowanie całego byłoby skuteczne
Właśnie mam niezbyt mocny zarost (skoro mogę się golić raz na tydzień i jakoś wyglądać...) i czarne włoski. Byłbym Tobie bardzo wdzięczny, gdybyś napisała mi, w którym gabinecie Twój przyjaciel robił sobie ten zabieg, podała jakieś namiary na ten gabinet. Jeśli krępujesz się na ogólnym forum, to proszę napisz na priv. lub na maila. Będę bardzo zobowiązany!

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
MT
mantelos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.