Listopadówki 2020 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-22, 21:14   #3541
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma, pozostaje przez neta kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tam wszystko w normalnych cenach, dziś znajoma w innym miescie kupowała i ceny po 5-10 zl i to wielopaki niektóre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 21:32   #3542
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Co do Sinsaya to są na fejsie grupy gdzie dziewczyny kupują hurtowo i sprzedają doliczając parę zł za fatygę, opłaca się bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 21:34   #3543
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Co do Sinsaya to są na fejsie grupy gdzie dziewczyny kupują hurtowo i sprzedają doliczając parę zł za fatygę, opłaca się bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziel się co za grupy, bo stwierdziłam, że przydałoby się jeszcze kilka body kopertowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 21:40   #3544
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
Podziel się co za grupy, bo stwierdziłam, że przydałoby się jeszcze kilka body kopertowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wpiszesz "Fox&bunny" to ci wyskoczy kilka, ja jestem w tych trzech pierwszych od góry i tam jest sporo postów sprzedażowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 08:02   #3545
kicia00707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 111
Dot.: Listopadówki 2020

tak sobie przegladam raport, ktory dostalam po polowkoych i dopiero sie zorientowalam, ze mam wpisane lozysko na przedniej scianie :O
hah, do tej pory nikt mi nawet o tym nie powiedzial, to by wyjasnialo ze tak pozno zaczelam czuc ruchy i dalej nie ma jakichs super mocnych kopniakow
ktoras z Was tez tak ma?
kicia00707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 08:04   #3546
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez kicia00707 Pokaż wiadomość
tak sobie przegladam raport, ktory dostalam po polowkoych i dopiero sie zorientowalam, ze mam wpisane lozysko na przedniej scianie :O
hah, do tej pory nikt mi nawet o tym nie powiedzial, to by wyjasnialo ze tak pozno zaczelam czuc ruchy i dalej nie ma jakichs super mocnych kopniakow
ktoras z Was tez tak ma?
Ja mam też na przedniej ścianie i nie nastawiałam się na mocne kopniaki, a zdarza mi się też takie dostać 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 08:46   #3547
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez kicia00707 Pokaż wiadomość
tak sobie przegladam raport, ktory dostalam po polowkoych i dopiero sie zorientowalam, ze mam wpisane lozysko na przedniej scianie :O
hah, do tej pory nikt mi nawet o tym nie powiedzial, to by wyjasnialo ze tak pozno zaczelam czuc ruchy i dalej nie ma jakichs super mocnych kopniakow
ktoras z Was tez tak ma?
Też mam łożysko na przedniej ścianie i późno poczułam ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 08:57   #3548
lenciik
Raczkowanie
 
Avatar lenciik
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 215
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
W sinsay są teraz mega promocje dla dzieci, ale u mnie w mieście akurat nie mają tego działu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma, pozostaje przez neta kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też nie ma. Porównując ceny wyprzedażowe i te z neta to się wcale nie opłaca kupować.

Cytat:
Napisane przez kicia00707 Pokaż wiadomość
tak sobie przegladam raport, ktory dostalam po polowkoych i dopiero sie zorientowalam, ze mam wpisane lozysko na przedniej scianie :O
hah, do tej pory nikt mi nawet o tym nie powiedzial, to by wyjasnialo ze tak pozno zaczelam czuc ruchy i dalej nie ma jakichs super mocnych kopniakow
ktoras z Was tez tak ma?
Ja mam łożysko na tylnej ścianie i tak jak mówiłam z dwa tygodnie temu czułam ruchy wyraźnie, a od tygodnia nie czuję nic. Dopiero jak się położę to muszę się skupić żeby zarejestrować pojedyncze muśnięcia.
W zeszły czwartek byłam u ginekologa i wszystko było w jak najlepszym porządku, więc sama nie wiem czy powinno tak być, czy coś się dzieje i lepiej się zgłosić?

Dziś równo 24 tydzień. Martwi mnie to, ale tętno jest, więc pewnie jeszcze przyjdzie czas na mocne kopnięcia.
lenciik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 10:47   #3549
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez kicia00707 Pokaż wiadomość
tak sobie przegladam raport, ktory dostalam po polowkoych i dopiero sie zorientowalam, ze mam wpisane lozysko na przedniej scianie :O
hah, do tej pory nikt mi nawet o tym nie powiedzial, to by wyjasnialo ze tak pozno zaczelam czuc ruchy i dalej nie ma jakichs super mocnych kopniakow
ktoras z Was tez tak ma?
Sprawdź badania prenatalne te pierwsze, tam była taka informacja już
Też mam na przedniej, nie wiem jak się czuje ruchy kiedy jest na tylnej, ale często maluch rusza się tak, że widać gołym okiem. Dziś mi się rozbrykał tak pod koniec treningu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 11:18   #3550
izuu225
Raczkowanie
 
Avatar izuu225
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 100
Dot.: Listopadówki 2020

Ja też mam na przedniej ścianie łożysko. A szybko zaczelam czuć ruchy i to dosyć wyraźnie od początku.
Przez dwa dni Maleństwo jest spokojniejsze, ale to chyba przez pogode - taka niewyrazna

Powoli zapelniam garderobe. Dzis kupilam kilka bodziakow malutkich w ciuchu za 14zl. Po 3.5 za sztukę to grzech nie brać ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izuu225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 11:47   #3551
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez lenciik Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma. Porównując ceny wyprzedażowe i te z neta to się wcale nie opłaca kupować.



Ja mam łożysko na tylnej ścianie i tak jak mówiłam z dwa tygodnie temu czułam ruchy wyraźnie, a od tygodnia nie czuję nic. Dopiero jak się położę to muszę się skupić żeby zarejestrować pojedyncze muśnięcia.
W zeszły czwartek byłam u ginekologa i wszystko było w jak najlepszym porządku, więc sama nie wiem czy powinno tak być, czy coś się dzieje i lepiej się zgłosić?

Dziś równo 24 tydzień. Martwi mnie to, ale tętno jest, więc pewnie jeszcze przyjdzie czas na mocne kopnięcia.
też się martwiłam, ponieważ wcześniej czułam mocne ruchy dziecka, to mnie bardzo uspokajało, później przez 4 dni kompletnie nic, wygląda na to że maluch zmienił położenie od 2 dni znowu kopie ale jest to tak zauważalne że nawet mój TŻ widzi i czuje. Czasami maleństwa mają spokojniejsze dni albo zmieniają położenie, uważam że nie ma czym się martwić
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 12:10   #3552
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Listopadówki 2020

Dzień dobry
Dziewczyny u mnie jutro połówkowe. Do tej pory byłam spokojna zero stresu. A dziś w nocy miałam sen konkretnie zwiazany z wizytą i złymi wynikami
Teraz nie mogę przestać o tym myśleć. 🤦☠♀️ Na domiar złego zaczęłam czytać o tym badaniu ,że może wykryć coś czego nie było na prenatalnych , że jest najważniejsze itp...oszaleć idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 12:26   #3553
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dziewczyny u mnie jutro połówkowe. Do tej pory byłam spokojna zero stresu. A dziś w nocy miałam sen konkretnie zwiazany z wizytą i złymi wynikami
Teraz nie mogę przestać o tym myśleć. 🤦♀️ Na domiar złego zaczęłam czytać o tym badaniu ,że może wykryć coś czego nie było na prenatalnych , że jest najważniejsze itp...oszaleć idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, przecież sny się zawsze spełniają na odwrót, nie wiesz? wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 12:29   #3554
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Hej, przecież sny się zawsze spełniają na odwrót, nie wiesz? wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak słyszałam
Ale ten sen był tak realny , że po obudzeniu kombinowalam umówić się na kolejne połówkowe do mojego ginekologa. Jutro jadę na badanie ma NFZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 12:47   #3555
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Dokładnie tak słyszałam
Ale ten sen był tak realny , że po obudzeniu kombinowalam umówić się na kolejne połówkowe do mojego ginekologa. Jutro jadę na badanie ma NFZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A snami w ciąży nie warto się przejmować. Hormony i psychika szaleją... Wszystkie będziemy trzymać kciuki za Ciebie i maleństwo jutro

A ja jutro idę na nasze "ulubione" badanie 🤢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 12:49   #3556
lenciik
Raczkowanie
 
Avatar lenciik
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 215
Dot.: Listopadówki 2020

Ja też kupiłam już parę rzeczy przez neta na wyprzedaży w 5-10-15. Malutkie były wyprzedane więc zaczęłam od rozmiaru 68

Słabo dziś się czuje. Głowa mnie boli od tej pogody. A jak u was samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lenciik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 12:53   #3557
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
A snami w ciąży nie warto się przejmować. Hormony i psychika szaleją... Wszystkie będziemy trzymać kciuki za Ciebie i maleństwo jutro

A ja jutro idę na nasze "ulubione" badanie 🤢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glukoza 🤪?
Cytat:
Napisane przez lenciik Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam już parę rzeczy przez neta na wyprzedaży w 5-10-15. Malutkie były wyprzedane więc zaczęłam od rozmiaru 68

Słabo dziś się czuje. Głowa mnie boli od tej pogody. A jak u was samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo. Najlepiej bym leżała z zamkniętymi oczami ( bo zasnąć nie moge )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 13:45   #3558
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Glukoza 🤪?Mam to samo. Najlepiej bym leżała z zamkniętymi oczami ( bo zasnąć nie moge )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak... Napój szatana już czeka w szufladzie 🤢

Samopoczucie u mnie dziś ok. Jest chłodniej to pewnie dlatego. Za to wczoraj byłam bardzo śpiąca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 16:30   #3559
inka1086
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 239
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
Wiesz co u mnie też kiepsko z tą wypłacalnością, byłam przekonana, że to wina Zusu tymczasem okazało się, że pracodawca nie przesłał moich dwóch zwolnień i też bym sobie mogła czekać i czekać

Może spróbuj napisać maila, ja tak zrobiłam właśnie w kwietniu, mają chyba 7 dni na odpowiedź albo najlepiej się przejść do Zusu i wyjaśnić. Z tego co mówił Pan u mnie w Zus kobiety w ciąży mają wypłacane pieniądze w pierwszej kolejności, oni mają jakieś swoje transze kiedy puszczają przelewy, więc to też trwa. Najlepiej upewnić się też, że pracodawca przesłał zwolnienie, bo może tutaj jest problem.

Czekam na przelew i zaczynam zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj w końcu udało mi się dodzwonić do ZUSu, na linii byłam dobre 30 minut zanim odebrali i głowa mnie zaczęła boleć od tej ich muzyczki 🤯 w każdym bądź razie okazało się, że po 19 maja pracodawca nie przesłał im zwolnień... Ehh... swoją drogą nie rozumiem tych e-zwolnień, które od lekarza idą bezpośrednio do nich, ale i tak pracodawca musi dopełnić formalności i też to zwolnienie do nich wysłać... 🤷🤦 ciekawe czy do końca sierpnia się wyrobią z przelewem...
Na pocieszenie wyciągnęłam ze skrzynki karty do zdjęć i karty kontrastowe z bebiprogram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
U mnie ruchy czuć wieczorem jak już się położę i zasypiam. Pewnie w ciagu dnia też bym już poczuła, ale nie mam czasu leżeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też na ogół czuje tylko wieczorami jak już się położę do łóżka, trochę też rano zanim zastartuje Ostatnio się zmartwiłam, że nic nie czułam od dnia poprzedniego, położyłam się na chwilę, bo kręgosłup chciał mi strzelić i nagle strzał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
Pierwsze zakupy za mną 🤩🤩Załącznik 7722901

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez inka1086
Czas edycji: 2020-07-23 o 16:33
inka1086 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 16:31   #3560
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w końcu udało mi się dodzwonić do ZUSu, na linii byłam dobre 30 minut zanim odebrali i głowa mnie zaczęła boleć od tej ich muzyczki 🤯 w każdym bądź razie okazało się, że po 19 maja pracodawca nie przesłał im zwolnień... Ehh... swoją drogą nie rozumiem tych e-zwolnień, które od lekarza idą bezpośrednio do nich, ale i tak pracodawca musi dopełnić formalności i też to zwolnienie do nich wysłać... 🤷♀️🤦♀️ ciekawe czy do końca sierpnia się wyrobią z przelewem...
Na pocieszenie wyciągnęłam ze skrzynki karty do zdjęć i karty kontrastowe z bebiprogram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Też na ogół czuje tylko wieczorami jak już się położę do łóżka, trochę też rano zanim zastartuje Ostatnio się zmartwiłam, że nic nie czułam od dnia poprzedniego, położyłam się na chwilę, bo kręgosłup chciał mi strzelić i nagle strzał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam się pytać w ZUSIE wczoraj.
Do tej pory wypłacali mi co 2 tygodnie, myślałam, że na 15 lipca wpłyną pieniądze. Powiedzieli, że za lipiec przelew będzie 4 sierpnia, pracodawca wszystko przesłał na szczęście. A mąż jak złożył wniosek o przedłużenie świadczenia rehabilitacyjnego 25 maja, tak wczoraj dzwonili, żeby jeszcze jakiś papierek im dostarczyć. I dzisiaj przyszło pismo, że przedłużyli jemu świadczenie na kolejne 3 miesiące i mają wyrównać czerwiec przelewem w lipcu. Oj, była gmatwanina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 17:42   #3561
inka1086
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 239
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Wybrałam chyba najlepszą lekarkę z dostępnych tam, ale i tak jakoś średnie mam do nich zaufanie.
Na dzisiejszej wizycie na szczęście wszystko w porządku Młody waży już 610g i sięga nad pępek. Może dlatego mi tak brzuch wywaliło przez ostatnie dwa tygodnie...Ojej, co za pech! Zdrowia dla męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko w porządku na badaniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
śliczne ciuszki, też ostatnio kupiłam pare rzeczy w h&m, ja mam faze na beż i brąz, mam dosyć niebieskiego
Świetne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez malgochaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny super zakupy! Ja jeszcze nic nie mam, nic nie przejżałam po synku
W sobotę jedziemy na tydzień na wakacje, więc jak wrócę to będę przeglądać rzeczy. Na razie mam tylko wybraną kołyskę ale jeszcze nie zamówioną.
Ostatnio strasznie bolą mnie piersi... nie pamiętam żeby w pierwszej ciąży tak bolały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanego wypoczynku i sprzyjającej pogody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
U nas ostatnio słabsze te ruchy już kilka dni. Uspokajam się, że są w miarę regularnie, ale nie ma już imprez w brzuchu jak przez ostatnie np 2tyg. Mój kilka lat temu tak załatwił nogę na meczu. Niby nic groźnego nie było, ale z winy lekarza, przez niepotrzebnie założony gips tkanki przy kostce na stopie się niedotleniły i krwiak mówiąc prosto się ugotował, wdała się martwica, 4 lekarzy było już zdecydowanych amputować nad kostką stopę, piąty się uparł, że z tego go wyciągnie i na szczęście udało się nogę uratować. Masakra Piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
Norma przy wynikach zwykle jest podawana dla zwykłych śmiertelników, kobiety w ciąży mają swoje.

Ja ruchy już czuję w różnych pozycjach. Wczoraj wydawało mi się, że młody ułożenie zmieniał, bo jakoś inaczej go czułam i aż brzuszek się ruszał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na wynikach jest najpierw norma dla śmiertelników 70-99, a poniżej mam podaną dla kobiet w ciąży 70-92

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;88014842]Kaszę jem często.
My zaraz jedziemy z mężem do ZUSU.
Mąż musi jeszcze złożyć jakieś oświadczenie, bo jest na świadczeniu rehabilitacyjnym. Roztrzaskał sobie nogę, dwa tygodnie przed naszym weselem, nie mógł uklęknąć w Kościele, kulał niesamowicie. I musi chodzić na rehabilitację. Myślałam wtedy, że nogę mu odetną, cała czarna była, wypadek na motorze. Motor upadł mu na nogę.
W sierpniu zaczyna kolejną transzę rehabilitacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Zdrowia dla męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia00707 Pokaż wiadomość
tak sobie przegladam raport, ktory dostalam po polowkoych i dopiero sie zorientowalam, ze mam wpisane lozysko na przedniej scianie :O
hah, do tej pory nikt mi nawet o tym nie powiedzial, to by wyjasnialo ze tak pozno zaczelam czuc ruchy i dalej nie ma jakichs super mocnych kopniakow
ktoras z Was tez tak ma?
Też mam na przedniej ścianie wysoko - tak dokładnie było napisane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Sprawdź badania prenatalne te pierwsze, tam była taka informacja już
Też mam na przedniej, nie wiem jak się czuje ruchy kiedy jest na tylnej, ale często maluch rusza się tak, że widać gołym okiem. Dziś mi się rozbrykał tak pod koniec treningu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też codziennie wieczorami obserwuje jak mi brzuch skacze chciałam ostatnio to nagrać, ale skończyło się na tym, że 15 minut miałam skierowany telefon z nagrywaniem na brzuch i wtedy zero ruchów chyba nasz pies nawiązał tajną nić porozumienia z Młodym jak unikać zdjęć i nagrań, bo on też jak tylko chciałabym mu zrobić zdjęcie w fajnej pozycji, to chociażby spał jak zabity, to wyczuwa skubany aparat i nagle zmienia swoje położenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dziewczyny u mnie jutro połówkowe. Do tej pory byłam spokojna zero stresu. A dziś w nocy miałam sen konkretnie zwiazany z wizytą i złymi wynikami
Teraz nie mogę przestać o tym myśleć. 🤦♀️ Na domiar złego zaczęłam czytać o tym badaniu ,że może wykryć coś czego nie było na prenatalnych , że jest najważniejsze itp...oszaleć idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic się nie martw, na pewno wszystko będzie w porządku A snami nie ma co się przejmować, ja miałam na początku sen, w którym dzidziuś był już z nami, nie widziałam wtedy czy to chłopczyk czy dziewczynka, ale śniło mi się, że byliśmy tak podekscytowani, że już jest na świecie, że dopiero na 3 dzień kapnęliśmy się, że jeszcze go nie karmiliśmy a mąż też na początku miał sen mega abstrakcyjny, że trzeba było złowić rybę z wód płodowych, w niej było ukryte ciało dziecka do nadmuchania a później gdzieś jeszcze znaleźć ukryty mózg i to wszystko ze sobą połączyć, ale o czymś nie wiedział i zgubił chyba to ciało do nadmuchania nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale uśmialiśmy się więc wiesz... raczej nie ma co się przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
A snami w ciąży nie warto się przejmować. Hormony i psychika szaleją... Wszystkie będziemy trzymać kciuki za Ciebie i maleństwo jutro

A ja jutro idę na nasze "ulubione" badanie 🤢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia na badaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lenciik Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam już parę rzeczy przez neta na wyprzedaży w 5-10-15. Malutkie były wyprzedane więc zaczęłam od rozmiaru 68

Słabo dziś się czuje. Głowa mnie boli od tej pogody. A jak u was samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie od kilku dni męczą okropne zgagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inka1086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 18:01   #3562
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Pojechałam ponad 50km do sinsay, gdzie mają dzial dziecięcy i opłacało się. Wydałam 146zl za masę ubranek
Kurcze chciałam wam wrzucic zdjęcia a wyskakuje mi komunikat, że funkcja wyłączona przez administratora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 18:04   #3563
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Pojechałam ponad 50km do sinsay, gdzie mają dzial dziecięcy i opłacało się. Wydałam 146zl za masę ubranek
Kurcze chciałam wam wrzucic zdjęcia a wyskakuje mi komunikat, że funkcja wyłączona przez administratora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w jakim miescie? Bo ponoc wlaśnie nawet jak gdzies jest dzial dziecięcy to wybór bywa slaby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 18:08   #3564
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
A w jakim miescie? Bo ponoc wlaśnie nawet jak gdzies jest dzial dziecięcy to wybór bywa slaby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam w Płońsku, dużo było dla dziewczynek jeszcze ubranek i rozmiary 86,92,ale udało mi sie sporo wybrać dla synusia od 62-74

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 18:26   #3565
dododo_
Raczkowanie
 
Avatar dododo_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 42
Dot.: Listopadówki 2020

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;88012368]Ja się w sumie wycofałam od swojej w dobrym momencie. Później na spokojnie w poradni w szpitalu można zrobić ktg przed wizytą, bez problemu szpital przyjmie skierowanie w razie czego. Takto same problemy by były.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dlatego też postanowiłam poszukać innego lekarza, bo jak wizyty mają tak wyglądać to ja dziękuję. Znalazłam już i we wtorek mam umówioną wizytę. Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedzi na moje pytania.

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość


Dobry lekarz to podstawa dla spokoju ducha więc faktycznie lepiej zmienić niż się denerwować oby nowy lekarz okazał się faktycznie strzałem w dziesiątkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

A jak u Was z wypłacalnością ZUSu? Ja ostatnio dostałam przelew 2 czerwca za zwolnienia od 6 kwietnia do 18 maja i cisza od tamtej pory. Dodzwonić się tam też nie mogę 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda dobry lekarz to podstawa, bo dla mnie to nie są pytania z kosmosu tylko podstawowa wiedza o tym jak rozwija się mój maluch.

Co do Zusu to nie pomogę, bo u mnie wypłata przychodzi terminowo.

Umówiłam się do lekarza wizyta umówiona na wtorek wieczorem i już nie moge się doczekać, bo martwie sie czy wszystko jest dobrze. Lekarz zlecił żebym miała na wizytę m.in. krzywą cukrową, więc dzisiaj już ją zrobiłam, a wyniki odbiorę jutro. Powiem szczerze, że myślałam, że będzie gorzej i spodziewałam się najgorszego po negatywnych opiniach, a zniosłam to dosyć dobrze. Mimo wszystko nie chciałabym powtarzać więcej tego badania Na plus, że byłam w innym laboratorium niż do tej pory chodziłam i miałam do dyspozycji pokój z rozkładanym fotelem, a w poprzednim widziałam jak kobiety siedziały normalnie w poczekalni.
dododo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 19:04   #3566
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość
Super, że wszystko w porządku na badaniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Świetne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Udanego wypoczynku i sprzyjającej pogody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

O matko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

U mnie na wynikach jest najpierw norma dla śmiertelników 70-99, a poniżej mam podaną dla kobiet w ciąży 70-92

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Zdrowia dla męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Też mam na przedniej ścianie wysoko - tak dokładnie było napisane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Też codziennie wieczorami obserwuje jak mi brzuch skacze chciałam ostatnio to nagrać, ale skończyło się na tym, że 15 minut miałam skierowany telefon z nagrywaniem na brzuch i wtedy zero ruchów chyba nasz pies nawiązał tajną nić porozumienia z Młodym jak unikać zdjęć i nagrań, bo on też jak tylko chciałabym mu zrobić zdjęcie w fajnej pozycji, to chociażby spał jak zabity, to wyczuwa skubany aparat i nagle zmienia swoje położenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Nic się nie martw, na pewno wszystko będzie w porządku A snami nie ma co się przejmować, ja miałam na początku sen, w którym dzidziuś był już z nami, nie widziałam wtedy czy to chłopczyk czy dziewczynka, ale śniło mi się, że byliśmy tak podekscytowani, że już jest na świecie, że dopiero na 3 dzień kapnęliśmy się, że jeszcze go nie karmiliśmy a mąż też na początku miał sen mega abstrakcyjny, że trzeba było złowić rybę z wód płodowych, w niej było ukryte ciało dziecka do nadmuchania a później gdzieś jeszcze znaleźć ukryty mózg i to wszystko ze sobą połączyć, ale o czymś nie wiedział i zgubił chyba to ciało do nadmuchania nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale uśmialiśmy się więc wiesz... raczej nie ma co się przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Powodzenia na badaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Mnie od kilku dni męczą okropne zgagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale wyobraźnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 19:45   #3567
inka1086
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 239
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Pojechałam ponad 50km do sinsay, gdzie mają dzial dziecięcy i opłacało się. Wydałam 146zl za masę ubranek
Kurcze chciałam wam wrzucic zdjęcia a wyskakuje mi komunikat, że funkcja wyłączona przez administratora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodawaj jako załącznik, nie zdjęcie za pierwszym razem tak zrobiłam, ostatnio o rym zapomniałam i też mi się pojawił taki komunikat i znowu odkryłam załącznik Screenshot_20200723-204250.jpgScreenshot_20200723-204307.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inka1086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 19:50   #3568
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez inka1086 Pokaż wiadomość
Dodawaj jako załącznik, nie zdjęcie za pierwszym razem tak zrobiłam, ostatnio o rym zapomniałam i też mi się pojawił taki komunikat i znowu odkryłam załącznik Załącznik 7723078Załącznik 7723079

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokazuje mi wtedy, że plik za duży i też nie mogę 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 20:08   #3569
inka1086
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 239
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez dododo_ Pokaż wiadomość
Dlatego też postanowiłam poszukać innego lekarza, bo jak wizyty mają tak wyglądać to ja dziękuję. Znalazłam już i we wtorek mam umówioną wizytę. Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedzi na moje pytania.



To prawda dobry lekarz to podstawa, bo dla mnie to nie są pytania z kosmosu tylko podstawowa wiedza o tym jak rozwija się mój maluch.

Co do Zusu to nie pomogę, bo u mnie wypłata przychodzi terminowo.

Umówiłam się do lekarza wizyta umówiona na wtorek wieczorem i już nie moge się doczekać, bo martwie sie czy wszystko jest dobrze. Lekarz zlecił żebym miała na wizytę m.in. krzywą cukrową, więc dzisiaj już ją zrobiłam, a wyniki odbiorę jutro. Powiem szczerze, że myślałam, że będzie gorzej i spodziewałam się najgorszego po negatywnych opiniach, a zniosłam to dosyć dobrze. Mimo wszystko nie chciałabym powtarzać więcej tego badania Na plus, że byłam w innym laboratorium niż do tej pory chodziłam i miałam do dyspozycji pokój z rozkładanym fotelem, a w poprzednim widziałam jak kobiety siedziały normalnie w poczekalni.
To dobrze, że dobrze zniosłaś badanie kciuki za wtorkową wizytę i żeby lekarz okazał się kompetentny i odpowiadał wyczerpująco na każde Twoje pytanie, choćby nie wiem jak błahe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
ale wyobraźnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się mocno zdziwiłam jak mąż mi to zaczął opowiadać skąd się w głowie w ogóle biorą takie pomysły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Pokazuje mi wtedy, że plik za duży i też nie mogę 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Dzisiaj tak zgaga mi dokuczyła, że teraz się zwijam z bólu żołądka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inka1086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 20:20   #3570
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Pojechałam ponad 50km do sinsay, gdzie mają dzial dziecięcy i opłacało się. Wydałam 146zl za masę ubranek
Kurcze chciałam wam wrzucic zdjęcia a wyskakuje mi komunikat, że funkcja wyłączona przez administratora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się wczoraj wieczorem dowiedziałam, że u mnie w innej galerii właśnie się otworzył, pojechaliśmy z Tż i kupiliśmy duuuużo ubranek hitem była bluza za 2 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Byłam w Płońsku, dużo było dla dziewczynek jeszcze ubranek i rozmiary 86,92,ale udało mi sie sporo wybrać dla synusia od 62-74

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że się udało choć mam wrażenie, że dla dziewczynek jest wszędzie większy wybór 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dododo_ Pokaż wiadomość
Dlatego też postanowiłam poszukać innego lekarza, bo jak wizyty mają tak wyglądać to ja dziękuję. Znalazłam już i we wtorek mam umówioną wizytę. Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedzi na moje pytania.



To prawda dobry lekarz to podstawa, bo dla mnie to nie są pytania z kosmosu tylko podstawowa wiedza o tym jak rozwija się mój maluch.

Co do Zusu to nie pomogę, bo u mnie wypłata przychodzi terminowo.

Umówiłam się do lekarza wizyta umówiona na wtorek wieczorem i już nie moge się doczekać, bo martwie sie czy wszystko jest dobrze. Lekarz zlecił żebym miała na wizytę m.in. krzywą cukrową, więc dzisiaj już ją zrobiłam, a wyniki odbiorę jutro. Powiem szczerze, że myślałam, że będzie gorzej i spodziewałam się najgorszego po negatywnych opiniach, a zniosłam to dosyć dobrze. Mimo wszystko nie chciałabym powtarzać więcej tego badania Na plus, że byłam w innym laboratorium niż do tej pory chodziłam i miałam do dyspozycji pokój z rozkładanym fotelem, a w poprzednim widziałam jak kobiety siedziały normalnie w poczekalni.
Dajesz nadzieję na krzywą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Pokazuje mi wtedy, że plik za duży i też nie mogę 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można zmniejszyć rozmiar online w jakimś programie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 22:08:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.