A on ciągle o byłej i zero sexu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 11:19   #1
Storia
Przyczajenie
 
Avatar Storia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Angry

A on ciągle o byłej i zero sexu


Rozumiem ,że ciężko jest zapomnieć gdy było się w związku prawie 2 lata,ale mnie drażni bo jestem zazdrosna i boję się że do niej wróci tym bardziej że ona nie ma nikogo , a on nawija o niej ciągle jeszcze wyraża się w taki sposób jakby z nią był np '' a z moją coś tam kiedyś a moja coś tam itd a ostatnio sobie rozmawialiśmy i nagle ''a tamta teściowa'' zatkało mnie rzadko kiedy mówi ''moja była'' .
Wiem że raczej się nie spotykają ,bo po pracy wraca prosto do domu (mieszkamy razem)
Na początku nie gadał wcale o niej dopiero od niedawna pare razy dziennie o tej pannie słysze I tak kojarząc fakty jak zaczął o niej gadać to od tej pory nie usłyszałam że mnie kocha rzadziej się przytula itd a o sexie to już nie wspomne... owszem ja jemu tak ,on mi już nie ,a prawdziwego sexu nie ma wcale! Jak już się wieczorem robi gorąco , bo ja go zaczepiam,on też jakoś tak się napala i w ogóle wydaje się wtedy że już coś będzie a za chwilę on zasypia Na początku było inaczej codziennie sex albo nawet 2 razy.
Co ja mam zrobić? Pytam się go czy już go nie pociągam czy co to słysze że mi się zdaje żebym nie przesadzała i zmiana tematu. O byłej też mu mówiłam że jeszcze raz coś powie a mnie trafi,ale nie dociera
Storia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:25   #2
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Ile czasu minęło od ich rozstania ?

Ja wychodzę z założenia, że każda kobieta, z którą facet był lub łączył z nią jakieś emocje, będzie jego częscią czy mi się to podoba czy nie.
To jakim człowiekiem jest teraz to też w dużej częsci zasługa lub wina tych kobiet. Nawet jeśli zabronisz mu peplać to bedzie myślał.

Jedyne o co bym się czepiła to to w jaki sposób o niej mówi. Ustal z nim raz na zawsze, że to jego BYŁA dziewczyna, a jej mama nie jest JEGO teściową.
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:30   #3
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Współczuję Ci, bo sytuacja do przyjemnych nie należy Z mojej perspektywy to wygląda tak, jakby on się zastanawiał nad powrotem do tamtej. Świadczy o tym to, że on ciągle o niej mówi, nawet przy Tobie (faceci ) i to jeszcze w taki sposób jak napisałaś, a co za tym idzie pewnie dużo o niej myśli, bo nie wierzę, żeby od tak o niej gadał, żeby Ci poopowiadać jak to fajnie mu było z byłą. Poza tym sama zauważyłaś zmianę w jego zachowaniu. Jak dla mnie to dobrze nie wygląda niestety A jak długo w ogóle jesteście razem? I ile czasu minęło od momentu, kiedy oni się rozstali do momentu, kiedy poznał Ciebie? Proponuję szczerą i bardzo konkretną rozmowę z nim, ale bez agresji i ataków. Po prosty Ty musisz wiedzieć na czym stoisz, więc on niech Cię nie okłamuje, niech Ci wszystko wyjaśni, bo jest Ci to winien w tej sytuacji. No niech się facet zdecyduje Ty czy ona. A jak jest z Tobą, to z tamtą sprawa zamknięta i niech o niej nie gada - bo Ty się przez to martwisz, że Wasz związek jest zagrożony, a jak ktoś kocha, to nie chce przecież, żeby ta druga osoba się martwiła.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-05-26 o 11:33
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:32   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Dwa lata to nie lat 20 wiec nie przesadzalabym .

Albo ja kocha
albo ma z nia romans-brak sexu

powiedz mu ze cie to nie interesuje ,boli i zacznij gadac o swoim bylym.
plus ma zrobic porzadek z uczuciami.



jesli nie nastąpi zmiana nalezy sie zwyczajnie rozstać.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:42   #5
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Storia Pokaż wiadomość
Rozumiem ,że ciężko jest zapomnieć gdy było się w związku prawie 2 lata,ale mnie drażni bo jestem zazdrosna i boję się że do niej wróci tym bardziej że ona nie ma nikogo , a on nawija o niej ciągle jeszcze wyraża się w taki sposób jakby z nią był np '' a z moją coś tam kiedyś a moja coś tam itd a ostatnio sobie rozmawialiśmy i nagle ''a tamta teściowa'' zatkało mnie rzadko kiedy mówi ''moja była'' .
Wiem że raczej się nie spotykają ,bo po pracy wraca prosto do domu (mieszkamy razem)
Na początku nie gadał wcale o niej dopiero od niedawna pare razy dziennie o tej pannie słysze I tak kojarząc fakty jak zaczął o niej gadać to od tej pory nie usłyszałam że mnie kocha rzadziej się przytula itd a o sexie to już nie wspomne... owszem ja jemu tak ,on mi już nie ,a prawdziwego sexu nie ma wcale! Jak już się wieczorem robi gorąco , bo ja go zaczepiam,on też jakoś tak się napala i w ogóle wydaje się wtedy że już coś będzie a za chwilę on zasypia Na początku było inaczej codziennie sex albo nawet 2 razy.
Co ja mam zrobić? Pytam się go czy już go nie pociągam czy co to słysze że mi się zdaje żebym nie przesadzała i zmiana tematu. O byłej też mu mówiłam że jeszcze raz coś powie a mnie trafi,ale nie dociera

Nie ma co, facet z klasą Dziwię ci się, że pozwalasz sobie na takie słuchanie opowieści o byłej tak jakby byłą obecną. No cholera jasna, co to ma znaczyć takie gadanie, dla mnie to bezczelność.
Coś musi być na rzeczy, może on ją dalej kocha...?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:59   #6
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Przecież to od razu widać, że jemu na niej zależy.
Normalny człowiek, który jest w nowym związku z osobą, którą kocha nie rzuca takimi tekstami nie nie nazywa byłej "moja",a jej mamy "teściową". Ba! w ogóle nie wspomina o byłej! Bo i po co miałby to robić?
Widocznie dla niego to nie jest zamknięty rozdział życia.
A im szybciej to sobie wyjaśnicie tym lepiej
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:01   #7
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

masakra! gdyby mi mój facet(którego aktualnie nie mam) zaczął opowoadać o byłej to bym strzelła takiego focha że szok. a jeśli bez przerwy by gadał to zostawiłabym go bo najlepiej to nie wygląda mym zdaniem :| ja jak nawet mi koleś z którym tylko "pisałam " zaczął gadkę o byłej to mu powiedziałam ze ma mi o niej nie gadać :P bo nie mam zamiaru słuchać tego
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 12:04   #8
monicqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

bardzo Ci współczuję, na pewno przykro jest słuchać takich rzeczy i to od osoby którą kochamy
szkoda, że te Twój TŻ nie chce o tym gadać... bo szczera rozmowa jest tu bardzo szybko potrzebna... spróbuj jeszcze zacząć o tym rozmowę, powiedz co Ci konkretnie przeszkadza (nie chcę żebyś mówił o niej jakbyś nadal z nią był bo teraz jestes ze mną), że tęsknisz za tym co było wcześniej, tylko nie mów czegoś w stylu: "już mnie nie przytulasz, już mi nie mówisz kocham Cię". Zamisat tego powiedz przytul mnie, pocałuj, kochaj się ze mną, mów co do mnie czujesz. Jeśli nie bedzie chciał rozmawiać to ja osobiście napisałabym mu to smsem, mailem czy normalnym listem pocztowym... dodałabym jescze na koncu, że bardzo sie tym martwisz i boisz sie, że wasz związek się może przez to rozpaść... jeśli mu zalezy to pogada z Tobą i wszystko Ci wyjaśni
monicqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:09   #9
cavarro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
GG do cavarro
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Uważam, że on nadal jest w związku z byłą.Wygląda to na silny związek emocjonalny. I na trójkąt- Ty, on i jego była. Rozstałabym się z nim. Jeśli mu na Tobie zależy- zrozumie, że czas całkowicie zakończyć tamten układ, jeśli nie- trudno. Szanuj siebie cały czas i nie pozwalaj na niższą pozycję, na jakiej Cię ustawia ten niedojrzały osobnik. Uszy do góry -dla siebie Ty jesteś ważniejsza
cavarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:15   #10
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez cavarro Pokaż wiadomość
Uważam, że on nadal jest w związku z byłą.Wygląda to na silny związek emocjonalny. I na trójkąt- Ty, on i jego była. Rozstałabym się z nim. Jeśli mu na Tobie zależy- zrozumie, że czas całkowicie zakończyć tamten układ, jeśli nie- trudno. Szanuj siebie cały czas i nie pozwalaj na niższą pozycję, na jakiej Cię ustawia ten niedojrzały osobnik. Uszy do góry -dla siebie Ty jesteś ważniejsza
zgadzam się z tym w 100 %
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:18   #11
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

uciekac jak najdalej.
ja nie toleruje takich trojkatow. nie ma mowy ...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 12:22   #12
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

A ja bym się od niego odsunęła na jakis czas, może wtedy zrozumie ,że Cię krzywdzi.. i tragedie to dopiero będzie miał jeśli Cię straci Wkońcu chcesz być jego kobietą a nie namiastką byłej do pocieszenia...
A jeśli nie zrozumie to nie trać na Niego czasu.. bo to nie ma sensu...
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:25   #13
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Facet po prostu jeszcze się nie odkochał przykre, bo to właśnie Ty będziesz przez to cierpieć
Mnie też niedawno zostawił facet. Wiem, że nie zapomniałam jeszcze o nim, że wciąż go kocham dlatego nie zdecydowałabym się na nowy związek. To by było oszukiwanie tej osoby jak i samej siebie.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:32   #14
Storia
Przyczajenie
 
Avatar Storia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Nie no teraz z nią nie jest tak jak napisałam po pracy do domu , a nie okłamałby że później wychodzi bo musi zostać (czasem tak jest) bo jego szef to brat mojego taty w każdej chwili mogę się dowiedzieć czy to prawda i on jest tego świadomy poza tym jak na jego wiek rajcują go opisy typu '' ze skarbeczkiem gdzieś tam '' ''kocham cię (imie moje)'' chociaz ten drugi już rzadziej ale generalnie moje imie pojawia sie w opisach więc wątpie żeby ta dziewczyna zgadzała się na taki układ że jest ze mną i z nią a jego gg ma bo pisała kiedyś do niego walnął tekstem ''a spadaj''i ją olał.
zablokował ją na nk albo ona jego pierwsza nie wiem jak było bo się przyznać nie chciał .

Jestem z nim pół roku a poznałam go jakoś miesiąc po rozstaniu z nią.
Storia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:36   #15
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Storia Pokaż wiadomość
Nie no teraz z nią nie jest tak jak napisałam po pracy do domu , a nie okłamałby że później wychodzi bo musi zostać (czasem tak jest) bo jego szef to brat mojego taty w każdej chwili mogę się dowiedzieć czy to prawda i on jest tego świadomy poza tym jak na jego wiek rajcują go opisy typu '' ze skarbeczkiem gdzieś tam '' ''kocham cię (imie moje)'' chociaz ten drugi już rzadziej ale generalnie moje imie pojawia sie w opisach więc wątpie żeby ta dziewczyna zgadzała się na taki układ że jest ze mną i z nią a jego gg ma bo pisała kiedyś do niego walnął tekstem ''a spadaj''i ją olał.
zablokował ją na nk albo ona jego pierwsza nie wiem jak było bo się przyznać nie chciał .

Jestem z nim pół roku a poznałam go jakoś miesiąc po rozstaniu z nią.
No i to ma świadczyć o tym że o niej zapomniał?? Nie wydaje mi sie.
Może się z nią nie widywać, nie spotykać ale może myśleć o niej i kochać... Nie możesz z nim szczerze porozmawiać?? Powiedzieć że rani cię takimi gadkami??
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:37   #16
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Storia Pokaż wiadomość
Nie no teraz z nią nie jest tak jak napisałam po pracy do domu , a nie okłamałby że później wychodzi bo musi zostać (czasem tak jest) bo jego szef to brat mojego taty w każdej chwili mogę się dowiedzieć czy to prawda i on jest tego świadomy poza tym jak na jego wiek rajcują go opisy typu '' ze skarbeczkiem gdzieś tam '' ''kocham cię (imie moje)'' chociaz ten drugi już rzadziej ale generalnie moje imie pojawia sie w opisach więc wątpie żeby ta dziewczyna zgadzała się na taki układ że jest ze mną i z nią a jego gg ma bo pisała kiedyś do niego walnął tekstem ''a spadaj''i ją olał.
zablokował ją na nk albo ona jego pierwsza nie wiem jak było bo się przyznać nie chciał .

Jestem z nim pół roku a poznałam go jakoś miesiąc po rozstaniu z nią.
No to już trochę sprawa inaczej wygląda Jeśli tak faktycznie jest, że on z nią nie rozmawia i nie szuka kontaktu, to powiedz mu po prostu szczerze, że nie chcesz, żeby Ci o niej opowiadał, skoro jest z Tobą. Powodzenia
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 12:45   #17
Storia
Przyczajenie
 
Avatar Storia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

The rock-nie świadczy,że o niej zapomniał tylko że ona by się na układ 3 nie zgodziła chyba

Cocoamore-mówiłam,ale jak grochem o ściane
Storia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:00   #18
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Storia Pokaż wiadomość
Cocoamore-mówiłam,ale jak grochem o ściane
to walnij mu prosto z mostu, że jak nie przestanie gadać w kółko o swojej byłej, to w końcu tego nie wytrzymasz i go zostawisz.
powiedz że kompletnie Cię nie interesuje co u niej słychać i nie masz zamiaru już tego słuchać. jak wskazuje "była dziewczyna" to była dziewczyna, a nie obecna, więc niech nie rozpamiętuje tego co było, tylko zajmie się tym co jest teraz.
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:05   #19
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Storia Pokaż wiadomość
The rock-nie świadczy,że o niej zapomniał tylko że ona by się na układ 3 nie zgodziła chyba

Cocoamore-mówiłam,ale jak grochem o ściane
Ale mi nie o to chodzi. Ja mówię o tym co on czuje. Można kogoś kochać nie będąc z nim.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 13:07   #20
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Storia Pokaż wiadomość
Rozumiem ,że ciężko jest zapomnieć gdy było się w związku prawie 2 lata,ale mnie drażni bo jestem zazdrosna i boję się że do niej wróci tym bardziej że ona nie ma nikogo , a on nawija o niej ciągle jeszcze wyraża się w taki sposób jakby z nią był np '' a z moją coś tam kiedyś a moja coś tam itd a ostatnio sobie rozmawialiśmy i nagle ''a tamta teściowa'' zatkało mnie rzadko kiedy mówi ''moja była'' .
Wiem że raczej się nie spotykają ,bo po pracy wraca prosto do domu (mieszkamy razem)
Na początku nie gadał wcale o niej dopiero od niedawna pare razy dziennie o tej pannie słysze I tak kojarząc fakty jak zaczął o niej gadać to od tej pory nie usłyszałam że mnie kocha rzadziej się przytula itd a o sexie to już nie wspomne... owszem ja jemu tak ,on mi już nie ,a prawdziwego sexu nie ma wcale! Jak już się wieczorem robi gorąco , bo ja go zaczepiam,on też jakoś tak się napala i w ogóle wydaje się wtedy że już coś będzie a za chwilę on zasypia Na początku było inaczej codziennie sex albo nawet 2 razy.
Co ja mam zrobić? Pytam się go czy już go nie pociągam czy co to słysze że mi się zdaje żebym nie przesadzała i zmiana tematu. O byłej też mu mówiłam że jeszcze raz coś powie a mnie trafi,ale nie dociera

cos jest na rzeczy...niestety...
radzę:wybadaj sprawę
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:24   #21
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Storia Pokaż wiadomość
Cocoamore-mówiłam,ale jak grochem o ściane
No ja bym chyba przy takim facecie straciła cierpliwość
Skoro ze sobą mieszkacie, to może jak następnym razem zacznie o niej gadać, to zaproponuj, żeby byłą i "tamtą teściową" zaprosił do Was na niedzielę na obiad. A Ty zaprosisz swojego byłego chłopaka i "teściów". No i sobie wszyscy pogadacie w rodzinnej atmosferze
Powiedziałabym mu to i na tym bym skończyła rozmowę, po prostu bym wyszła. Albo zrozumie w końcu albo koniec...
Nie mam innych pomysłów, jeśli do niego normalnie nie dociera. Witki opadają.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-05-26 o 13:27
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:28   #22
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

zgadzam się z Cocoamore
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:51   #23
Storia
Przyczajenie
 
Avatar Storia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
No ja bym chyba przy takim facecie straciła cierpliwość
Skoro ze sobą mieszkacie, to może jak następnym razem zacznie o niej gadać, to zaproponuj, żeby byłą i "tamtą teściową" zaprosił do Was na niedzielę na obiad. A Ty zaprosisz swojego byłego chłopaka i "teściów". No i sobie wszyscy pogadacie w rodzinnej atmosferze
Powiedziałabym mu to i na tym bym skończyła rozmowę, po prostu bym wyszła. Albo zrozumie w końcu albo koniec...
Nie mam innych pomysłów, jeśli do niego normalnie nie dociera. Witki opadają.
dobre chyba się na to skusze dzięki
Storia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:41   #24
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
jesli nie nastąpi zmiana nalezy sie zwyczajnie rozstać.
jak zalecenie lekarskie zabrzmiało

Co do tematu, z tego co piszesz, myślę, że ona raczej z nim być nie chce, ale on do niej dalej coś czuje. Wielu facetów po rozstaniu wystawia na pokaz opisy na gg o swojej nowej dziewczynie, właśnie takie głupie gierki, żeby niby wzbudzić zazdrość w tamtej, byłej.

Reaguj stanowczo, może on to odbiera jako takie: misiu, sprawia mi przykrość jak tak mówisz, kochanie nie wspominaj ciągle o niej On musi zrozumieć, że to naprawdę Ci przeszkadza i na poważnie tego tolerować nie będziesz. Dlatego nie wiem, wychodź z pokoju jak zaczyna o niej gadać, powiedz mu, że nie interesuje Cię ten temat i koniec rozmowy.

Inna sprawa czy chcesz czekać aż mu do niej uczucie przejdzie? Może mu minie, ale teraz to jesteś moim zdaniem dla niego takim planem B, lepszy rydz niż nic.

do tego jesteś z nim tylko pół roku, a już brak czułości i seksu Bardzo wcześnie na takie problemy.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 20:07   #25
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

to ty zacznij gadac o swoim bylym. ciekawe ile wytrzyma
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 20:24   #26
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Niedawno właśnie miałam taką sytuację... Rok temu matura, studia, nowe horyzonty więc chłopakowi odbiło i odwalił mi niezłe świństwo... Oczywiście zerwałam kontakt, jednak, że mamy wspólnych znajomych nie dało się całkowicie od niego odciąć ... Chłopak przeszedł taką szkołę w swojej głowie, że dziś jesteśmy znowu razem... Dlatego na Twoim miejscu nie oceniałabym sytuacji po tym, że nie rozmawia z tamtą dziewczyną, bo może ją dalej kochać i cierpieć Najlepsza będzie szczera rozmowa, wiem, że dla Ciebie to będzie bardzo bolesne, ale człowiek zawsze czuje się lepiej gdy wie na czym stoi Wóz albo przewóz - jeśli Cię kocha to problem jakoś się rozwiąże, a jeśli jego serce należy do innej to przynajmniej nie będziesz żyć w kłamstwie trzymam kciuki
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:23   #27
hania888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Czasem miesza sie były związek w obecny... jesli tylko o niej mówi (a już się nie spotykają i zakładając, że Twój Tż nie marzy o ponownym byciu z nią) to nie jest to nic groźnego. Najbardziej dziwne jest dla mnie, że nazywa ją "swoją".. Niepokojący sygnał, w końcu to Ty jesteś teraz jego dziewczyną a tamta to po prostu BYŁA. Szczera rozmowa musi poskutkować, najwięcej się wtedy dowiesz.
Może być tak, że Tż się wygada (bo to naprawde był dla niego ważny związek itd) i problemu więcej nie będzie. Na wszelki wypadek jednak byłabym czujna
hania888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:16   #28
breee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

hej mialam podobna sytuacje....moj chlopak na poaczatku naszego zwaizku rowniez czesto mowil o bylej czasami nawet zdazalo mu sie pomylic nasze imiona...trzeba zaznaczyc ze zaczelam sie z nim potykac zaraz jak roztal sie ze swoja dziewczyna...jego opowiesci o bylej czego to oni nie robili i jaka o ona nie jest rowniez mnie denerwowaly jednak wiedzialam ze jak byl z tamta 2 lata tak szybko o niej nie zapomni dalam wiec mu troche czasu....i oplacilo sie wcale nie wrocil do tamtej chyba nawet nie chcial(sam z nia zerwal)ale tak jest czlowiek bradzo sie czybko przywiazuje emocjonalnie dlatego tak trudno bylo mu zapomniec o tamtej...po czasie jednak przestal ja wspominac...a my bylismy ze soba prawie 3 lata...radze ci zebys powiedziala mu otwarcie ze jednak denrewuja cie jego opowiesci o bylej ale z drugiej strony daj mu troche czasu..jsli te sytuacje beda sie powtarzac zaczela bym powazniej o tym z nim rozmawiac
breee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:32   #29
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Ja bym z nim porozmawiała otwarcie i powiedziała ze cie to boli....daj mu czas a jeśli sytuacja będzie się powtarzać i nic się nie zmieni ...kazałabym mu wybierać albo ty albo onapostaw sprawę jasno i klarownie powodzenia
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:32   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: A on ciągle o byłej i zero sexu

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
jak zalecenie lekarskie zabrzmiało
realizuje na forum moje niespełnione marzenia o medycynie :-D
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.