Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 08:13   #2521
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Dziewczyny, niewiem co mam myslec
Kochalam sie z facetem (zabezpieczalismy sie) w piatek (17.06) a 20 mialam dostac okres. Mam cykle 32 dniowe, bywa ze sie spozniaja 2-3 dni (rzadko,ale co pare meichow tak mam) no i je przechodze baardzo bolesnie.

20 oczywiscie miesiaczki nie bylo, i nie mam do tej pory
Bola mnie piersi,podbrzusze i hmm..wyskoczyly mi syfki..czyli niby norma, a okresu brak Symptomy sa,okresu brak

Niewiem,czy to zwiazane ze
-stresem (dostalam prace a bylam bezrobotna co mnie dolowalo)
-lekkim shcudnieciem
-mocnym wkreceniem sobie ze to moze byc ciaza (niestety mocno sie zeschizowalam)
-odstawienie antybiotykow.
-moj zwierzak mial problemy zdrowotne i tez to mocnio przezywalam

Dzisiaj badz jutro zrobie sobie test, ale jestem juz psychicznie i fizycznie wykonczona. Niby gin mi kiedys mowil ze 7 dni to jest ok spoznienie, a 7 dzien bedzie w poniedzialek wlasnie.

Czy ktos mial cos podobnego ?

Zwierzylam sie 2 bratnim dusza, ktore twierdza ze tak sie nakrecilam ze ze stresu nie mam okresu. Moj Tz twierdzi tak samo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 08:46   #2522
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niewiem co mam myslec
Kochalam sie z facetem (zabezpieczalismy sie) w piatek (17.06) a 20 mialam dostac okres. Mam cykle 32 dniowe, bywa ze sie spozniaja 2-3 dni (rzadko,ale co pare meichow tak mam) no i je przechodze baardzo bolesnie.

20 oczywiscie miesiaczki nie bylo, i nie mam do tej pory
Bola mnie piersi,podbrzusze i hmm..wyskoczyly mi syfki..czyli niby norma, a okresu brak Symptomy sa,okresu brak

Niewiem,czy to zwiazane ze
-stresem (dostalam prace a bylam bezrobotna co mnie dolowalo)
-lekkim shcudnieciem
-mocnym wkreceniem sobie ze to moze byc ciaza (niestety mocno sie zeschizowalam)
-odstawienie antybiotykow.
-moj zwierzak mial problemy zdrowotne i tez to mocnio przezywalam

Dzisiaj badz jutro zrobie sobie test, ale jestem juz psychicznie i fizycznie wykonczona. Niby gin mi kiedys mowil ze 7 dni to jest ok spoznienie, a 7 dzien bedzie w poniedzialek wlasnie.

Czy ktos mial cos podobnego ?

Zwierzylam sie 2 bratnim dusza, ktore twierdza ze tak sie nakrecilam ze ze stresu nie mam okresu. Moj Tz twierdzi tak samo
hej
ja miałam trochę gorszą sytuację niż ty bo ja odkąd mesiączkuję zawsze miałam regularny@ a tu nagle okres zaczoł mi sie spóźniac i piersi bolałay jak na @ a @ nie było, spóźnił mi się 8 dni i odchodziłam od zmysłów zrobiłam test wyszedł negatywny ale i tak sie bałam i wkońcu dostałam... w dniu w który miałam isc do ginekologa najprawdopodobniej stało się tak gdyż się odchudzałam i dlatego mi się opóźnił, ale ciąży nie ma bo byłam u ginekologa i wszystko jest ok. nie nakręcaj się bo prez nerwy może ci sie jeszcze bardziej przesunąc więc spokojnie czekaj na @ i nie martw się będzie dobrze. pozdrawiam
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 09:44   #2523
daruniia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
jakie sa mozliwosci?

witam!
Wiem ze to glupie pytanie ale jak sie tak czyta rozne watki na tych forach to sie dostaje do glowy
wiec mam pytanie: wiem ze przy samym peetingu mozna zajsc w ciaze tylko wtedy gdy jest mozliwosc wprowadzenia spermy palcem- ta syt wykluczam.
ale czy samo wprowadzenie czlonka bez stosunku doslownie na chwilke ma jakies skutki? jak juz wspominalam naczytalam sie o tym tu i tam i ktos cos wspominal ze mezczyzna wydziela plyny w ktorych znajduje sie nie wielka ilosc plemnikow... wiem o tym ze dziewice ktore zachodzily w ciaze w rozne sposoby to mialy naprawde pecha bo mozliwosci sa minimalne...

pozdrawiam!
daruniia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 10:18   #2524
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Możliwe, a bardzo mało prawdopodobne.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 10:26   #2525
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: jakie sa mozliwosci?

mysle ze jesli czlonek nie mial na sobie spermy to szansa zerowa
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 10:38   #2526
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez kopertowka Pokaż wiadomość
ehh widze ze nie tylko ja sie martwie..
cesc dziewczyny moj problem jest dosc smieszny bo nie jestem mloda i wiem jak w ciaze sie zachodzi ale jakos osttanio sie bardzo shizuje nie wiem czemu moze az przesadnie..a moze wcale to nie shizy hmmm..no wiec chodzi o to ze osttaniouprawialam petting z chlopakiem nie doszlo do wytrysku ani dotykania sie naszych narzadow jedyne co to piescilismy sie tylko..(ale nie jestem pewna czy moj chlopak nie mial np na palcach troche spermy..niedopilnowalam)b ylo to 2 tygodnie temu..za 4 dni mam dostac @ jednak dzis pojawilo sie plamienie brazowe..i tak sobie mysle czy to nie moglo byc plamienie implantacyjne;/ sama juz nie wiem (od czytania inf na forach glowa mnie jzu boli
prosze was nie zliczujcie mnie bo sama jak to czytam to widze ze to bzdury ale prosze Was o jakas odpowiedz
jak nie doszło do wytrysku to ciąży raczej nie ma, a nawet jak dotykała cie ręką i nawet preejekulat nie jest zdolny zapłodnic kobiety bo to są upośledzone plemniki a tym bardziej jeszcze bniby mieli być na powietrzu to na pewno nie przetrwali. może @ nie masz ze srtesu, gorąca i ci sie opóźnia. zrób tak jak mówiły dziewczyny i napewno @ przyjdzie....

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
hej
ja miałam trochę gorszą sytuację niż ty bo ja odkąd mesiączkuję zawsze miałam regularny@ a tu nagle okres zaczoł mi sie spóźniac i piersi bolałay jak na @ a @ nie było, spóźnił mi się 8 dni i odchodziłam od zmysłów zrobiłam test wyszedł negatywny ale i tak sie bałam i wkońcu dostałam... w dniu w który miałam isc do ginekologa najprawdopodobniej stało się tak gdyż się odchudzałam i dlatego mi się opóźnił, ale ciąży nie ma bo byłam u ginekologa i wszystko jest ok. nie nakręcaj się bo prez nerwy może ci sie jeszcze bardziej przesunąc więc spokojnie czekaj na @ i nie martw się będzie dobrze. pozdrawiam
właśnie rożne czynniki opóźniają @ nie tylko ciąza bo wkońcu robotami nie jesteśmy.... tylko ludzmi i wszystko może nam być.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 11:01   #2527
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niewiem co mam myslec
Kochalam sie z facetem (zabezpieczalismy sie) w piatek (17.06) a 20 mialam dostac okres. Mam cykle 32 dniowe, bywa ze sie spozniaja 2-3 dni (rzadko,ale co pare meichow tak mam) no i je przechodze baardzo bolesnie.

20 oczywiscie miesiaczki nie bylo, i nie mam do tej pory
Bola mnie piersi,podbrzusze i hmm..wyskoczyly mi syfki..czyli niby norma, a okresu brak Symptomy sa,okresu brak

Niewiem,czy to zwiazane ze
-stresem (dostalam prace a bylam bezrobotna co mnie dolowalo)
-lekkim shcudnieciem
-mocnym wkreceniem sobie ze to moze byc ciaza (niestety mocno sie zeschizowalam)
-odstawienie antybiotykow.
-moj zwierzak mial problemy zdrowotne i tez to mocnio przezywalam

Dzisiaj badz jutro zrobie sobie test, ale jestem juz psychicznie i fizycznie wykonczona. Niby gin mi kiedys mowil ze 7 dni to jest ok spoznienie, a 7 dzien bedzie w poniedzialek wlasnie.

Czy ktos mial cos podobnego ?

Zwierzylam sie 2 bratnim dusza, ktore twierdza ze tak sie nakrecilam ze ze stresu nie mam okresu. Moj Tz twierdzi tak samo
Możesz zrobic dla pewności test w poniedziałek, ale moim zdaniem to nerwy Ci przesuneły @+ lekka utrata wagi.Może gorąca kąpiel przyśpieszy okres.
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 11:01   #2528
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: jakie sa mozliwosci?

sznasy nie ma, ale przydałoby sie na przyszłośc czymś zabezpieczyć
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 11:17   #2529
daruniia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: jakie sa mozliwosci?

ojj mam nadzieje
co do zabezpieczenia- no tak :P wiem wiem... ale jak to mowia "polak madry po szkodzie" ://
poza tym ogolnie nawet bym o tym nie pomyslala gdyby nie to ze jak mowie komus ze mam na to i na to ochote to zaraz pytanie "nie jestes ty w ciazy?" albo gdy sie zle poczuje (no przeciez normalnie tez mozna sie zatruc:P) strasznie czesto przeziebiam sobie pecherz tak wiec i czeste korzystanie z toalety inaczej wygladalo... eh co robi psychika z ludzmi zwlaszcza ze takie objawy to troszke pozniej sie pojawiaja :P a ja przeciez ost mialam okres a teraz juz mnie wszystko boli wiec w ciagu tyg znowu powinnam dostac :P takze chyba powinnam wyluzowac
Dzieki za odp
daruniia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:18   #2530
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Wink Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

witam wszystkie

Chcialam sie spytac o wasza opnie na moj temat.... ale wlasnie przeczytala o IDENTYCZNEJ sytyacji jak moja.
No i kolezanka napisala ze dostala okres, w ten sam dzien jak miala isc doi ginekologa
Sorki za minke smutna ale ja bym chciala byc w ciazy. Mam problem troche wiekszy tzn mam macice dwurozna, i po wypalacne jestem i moje sznase na DZIECKO sa male.
Ale okres w osttanich miesiacach zaczynal sie miedzy 15-18 a teraz jest juz 26 i jeszcze nic. Moze to za malo czasu, moze to pzrez to ze troszke schudlam ale troszke. Co dzien teraz mysle o tym czy jestem w ciazy. I zaloze sie ze za jakies kilka dni dostane okres. A szkoda bo nie chce. ALe jedno mnie zastanawia, zawsze pzred okresem mnie bola piersi czyli mniej wiecej od 8 dnia miesiaca (tak tydzien pzred miesiaczka) a teraz bola mnie od okolo8 do teraz. Bardzo dlugi okres, nie mialam tak wczesniej. Nie wiem co sadzic. Testu nei chce robic jeszce bo chciala bym siebie sama zaskoczyc i zrobic sobie niespodzianke

Boje sie trochgeo tym pisac na forum i komukolwiek mowic bo napewno zapesze, i dostane okres. Ale napisze bo ciekawosc mnie zzera co mi odpiszecie.

Jak myslicie?? Ja mam ukryta wielka ogromna nadzieje ze cos sie tam dzieje. Albo sama wmawiam sobie.
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:33   #2531
ewelinkatckt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Dziewczyny prosze pomozcie mi.

Pierwszy raz biore tabletki anty o nazwie Nyvonette.To moje pierwsze opakowanie.
Wczoraj kochalam sie z chlopakiem (wtedy byl 8 dzien brania tabletek) i zakonczyl we mnie.Jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze? bardzo duza? z tego co wiem to antykoncepcja jest juz od pierwszej tabletki od 1 dnia okresu.Prosze powiedzcie mi na ile % mozliwa byla wpadka.Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz.
(ps. prosze mi wybaczyc brak polskich znakow)
ewelinkatckt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 12:42   #2532
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewelinkatckt Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze pomozcie mi.

Pierwszy raz biore tabletki anty o nazwie Nyvonette.To moje pierwsze opakowanie.
Wczoraj kochalam sie z chlopakiem (wtedy byl 8 dzien brania tabletek) i zakonczyl we mnie.Jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze? bardzo duza? z tego co wiem to antykoncepcja jest juz od pierwszej tabletki od 1 dnia okresu.Prosze powiedzcie mi na ile % mozliwa byla wpadka.Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz.
(ps. prosze mi wybaczyc brak polskich znakow)
Spokojnie, jak bralas zgodnie z ulotka, to juz dzialaja.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:45   #2533
ewelinkatckt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Owszem biore codziennie od 9 dni juz o godzinie 11.Ale tyle jest opinii o tym pierwszym opakowaniu...ze powinno sie uzywac dodatkowego zabezpieczenia to ja juz nie wiem.
ewelinkatckt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:48   #2534
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewelinkatckt Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze pomozcie mi.

Pierwszy raz biore tabletki anty o nazwie Nyvonette.To moje pierwsze opakowanie.
Wczoraj kochalam sie z chlopakiem (wtedy byl 8 dzien brania tabletek) i zakonczyl we mnie.Jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze? bardzo duza? z tego co wiem to antykoncepcja jest juz od pierwszej tabletki od 1 dnia okresu.Prosze powiedzcie mi na ile % mozliwa byla wpadka.Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz.
(ps. prosze mi wybaczyc brak polskich znakow)
Tabletki wzięte w pierwszym dniu cyklu działają od pierwszej tabletki, więc o jakiej szansie zajścia w ciążę mówisz? jest taka jak przy każdym innym opakowaniu
Nie denerwuj się, jeśli brałaś je regularnie, to nie jesteś w ciąży
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:49   #2535
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondyna165 Pokaż wiadomość
witam wszystkie

Chcialam sie spytac o wasza opnie na moj temat.... ale wlasnie przeczytala o IDENTYCZNEJ sytyacji jak moja.
No i kolezanka napisala ze dostala okres, w ten sam dzien jak miala isc doi ginekologa
Sorki za minke smutna ale ja bym chciala byc w ciazy. Mam problem troche wiekszy tzn mam macice dwurozna, i po wypalacne jestem i moje sznase na DZIECKO sa male.
Ale okres w osttanich miesiacach zaczynal sie miedzy 15-18 a teraz jest juz 26 i jeszcze nic. Moze to za malo czasu, moze to pzrez to ze troszke schudlam ale troszke. Co dzien teraz mysle o tym czy jestem w ciazy. I zaloze sie ze za jakies kilka dni dostane okres. A szkoda bo nie chce. ALe jedno mnie zastanawia, zawsze pzred okresem mnie bola piersi czyli mniej wiecej od 8 dnia miesiaca (tak tydzien pzred miesiaczka) a teraz bola mnie od okolo8 do teraz. Bardzo dlugi okres, nie mialam tak wczesniej. Nie wiem co sadzic. Testu nei chce robic jeszce bo chciala bym siebie sama zaskoczyc i zrobic sobie niespodzianke

Boje sie trochgeo tym pisac na forum i komukolwiek mowic bo napewno zapesze, i dostane okres. Ale napisze bo ciekawosc mnie zzera co mi odpiszecie.

Jak myslicie?? Ja mam ukryta wielka ogromna nadzieje ze cos sie tam dzieje. Albo sama wmawiam sobie.
Test.
Cytat:
Napisane przez ewelinkatckt Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze pomozcie mi.

Pierwszy raz biore tabletki anty o nazwie Nyvonette.To moje pierwsze opakowanie.
Wczoraj kochalam sie z chlopakiem (wtedy byl 8 dzien brania tabletek) i zakonczyl we mnie.Jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze? bardzo duza? z tego co wiem to antykoncepcja jest juz od pierwszej tabletki od 1 dnia okresu.Prosze powiedzcie mi na ile % mozliwa byla wpadka.Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz.
(ps. prosze mi wybaczyc brak polskich znakow)
nie ma szans na ciąże.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:51   #2536
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

przeciez na ulotce jak byk jest ze od pierwszej tabletki jestes zabezpieczona....
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:59   #2537
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewelinkatckt Pokaż wiadomość
Owszem biore codziennie od 9 dni juz o godzinie 11.Ale tyle jest opinii o tym pierwszym opakowaniu...ze powinno sie uzywac dodatkowego zabezpieczenia to ja juz nie wiem.
Ja zaczynalam brac kilka razy i pare tez zmienialam rodzaj pigulki i dzialaly od pierwszej.
Moja lekarka to potwierdzila.
Natomiast powinnas pamietac kiedy dzialanie pigulek moze byc obnizone, w jakich sytuacjach i wspominac innym lekarzom ze je przyjmujesz, jesli beda Ci przepisywac jakies leki.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 13:00   #2538
edysia19900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraina szczęścia ;)
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

no pewnie, że tak...
z chwilą gdy bierzesz tabletkę ona już zaczyna działac...a tak w praktyce to po 4-5 godzinach tabletka już zabezpiecza Cię przed niechcianą ciążą więc głowa do góry
edysia19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 14:39   #2539
blackcurrant19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

witam,mam pytanie. 3 tygodnie temu (dokładnie 3 i 3 dni) uprawiałam seks ze swoim chłopakiem (poraz pierwszy). użyl prezerwatywy,choć wczesniej otarl sie o mnie "nieoslonietym" czlonkiem. w ogole nie doszlo do wytrysku (dosc szybko skonczylismy),mimo to wariuje. wczoraj powinnam dostac okres a tu dalej nic. dzisiaj rano za to zauwazylam na papierze toaletowym przezroczysty, ciagliwy sluz, podobny do tego owulacyjnego. przed chwila znow odwiedzilam toalete, ale sluzu juz nie bylo. teraz jest zupelnie sucho i nie wiem co jest grane ;/ czy jest mozliwosc ze wpadlam?;/ albo zaczela mi sie wlasnie owulacja co spowodowalo opoznienie miesiaczki? albo...to wszystko z nerwow temu towarzyszacych? dzieki z gory za pomoc.
blackcurrant19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 14:45   #2540
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

w ciazy nie ma plodnego sluzu, wiec wyluzuj ciazy z tego nie bedzie. czekaj na okres
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 14:46   #2541
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondyna165 Pokaż wiadomość
witam wszystkie

Chcialam sie spytac o wasza opnie na moj temat.... ale wlasnie przeczytala o IDENTYCZNEJ sytyacji jak moja.
No i kolezanka napisala ze dostala okres, w ten sam dzien jak miala isc doi ginekologa
Sorki za minke smutna ale ja bym chciala byc w ciazy. Mam problem troche wiekszy tzn mam macice dwurozna, i po wypalacne jestem i moje sznase na DZIECKO sa male.
Ale okres w osttanich miesiacach zaczynal sie miedzy 15-18 a teraz jest juz 26 i jeszcze nic. Moze to za malo czasu, moze to pzrez to ze troszke schudlam ale troszke. Co dzien teraz mysle o tym czy jestem w ciazy. I zaloze sie ze za jakies kilka dni dostane okres. A szkoda bo nie chce. ALe jedno mnie zastanawia, zawsze pzred okresem mnie bola piersi czyli mniej wiecej od 8 dnia miesiaca (tak tydzien pzred miesiaczka) a teraz bola mnie od okolo8 do teraz. Bardzo dlugi okres, nie mialam tak wczesniej. Nie wiem co sadzic. Testu nei chce robic jeszce bo chciala bym siebie sama zaskoczyc i zrobic sobie niespodzianke

Boje sie trochgeo tym pisac na forum i komukolwiek mowic bo napewno zapesze, i dostane okres. Ale napisze bo ciekawosc mnie zzera co mi odpiszecie.

Jak myslicie?? Ja mam ukryta wielka ogromna nadzieje ze cos sie tam dzieje. Albo sama wmawiam sobie.
blondyna 165 jak sadze dwurozna macica to to samo co podwojna macica? bo ja mam taka mi lekarz powiedzial ze w ciaze zajde normalnie ale moge miec problemy z donoszeniem wlasnie jestem miesiac po odstawieniu tabletek od poczatku zaczelam sie starac z mezem o dzidziusia dzis jest 29 dc mam nadzieje ze okresu nie dostane trzymam tez kciuki za ciebie zebys nie dostala jakby co to daj znac
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 14:51   #2542
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Dostalam @ , w wielkich mekach i bolach..jak zawsze, dzieki za rady dziewczyny zawsze to dobrze sie wygadac
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 15:11   #2543
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

witajcie....chcialam tylko napisac ze zrobilam test...i jest cieniutka druga kreseczka...we wtorek wizyta u gina aby potwierdzic
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 15:45   #2544
blackcurrant19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
w ciazy nie ma plodnego sluzu, wiec wyluzuj ciazy z tego nie bedzie. czekaj na okres
ale powinien byc zauwazalny pare dni, prawda? a u mnie tymczasem pojawil sie rano, a potem bylo juz zupelnie sucho...zapomnialam dodac jeszcze w poprzednim poscie ze pobolewa mnie brzuch (ból jak przy okresie,chociaz podobne bole mam podczas stresu,wiec nie wiem..) a stosunek odbyl sie 7 dnia okresu (koncowka,minimalne plamienie).
blackcurrant19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 16:26   #2545
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Wiec sadzici ze nie jestem jednak w ciazy???? Wiec skad moga sie wziazc te dlugotrwale bolace piersi????

No poczekam jeszce troche, albo dostane okres albo nie. dam znac jak by co. Abym nier miala

macica dwurozna a podwojna o inna sprawa. Ale ja tez uslyszalam ze zajsc moge, ale wieksze ryzyko poronien. Czyli w ciazy to moge byc ale poronic to kilka razy. oby sie udalo chodz napewno juz zapeszylam i nic nie wyjdzie.
Moze poczekam ze dwa tygodnie i wezme test ciazowy?? moze juz bedzie cos wynikalo parwda??
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 17:41   #2546
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez blackcurrant19 Pokaż wiadomość
ale powinien byc zauwazalny pare dni, prawda? a u mnie tymczasem pojawil sie rano, a potem bylo juz zupelnie sucho...zapomnialam dodac jeszcze w poprzednim poscie ze pobolewa mnie brzuch (ból jak przy okresie,chociaz podobne bole mam podczas stresu,wiec nie wiem..) a stosunek odbyl sie 7 dnia okresu (koncowka,minimalne plamienie).
Nie jesteś w ciąży. I nie denerwuj się bo okres Ci się spoźni jeszcze bardziej.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 18:04   #2547
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez blackcurrant19 Pokaż wiadomość
ale powinien byc zauwazalny pare dni, prawda? a u mnie tymczasem pojawil sie rano, a potem bylo juz zupelnie sucho...zapomnialam dodac jeszcze w poprzednim poscie ze pobolewa mnie brzuch (ból jak przy okresie,chociaz podobne bole mam podczas stresu,wiec nie wiem..) a stosunek odbyl sie 7 dnia okresu (koncowka,minimalne plamienie).
ale stosunek byl zabezpieczony wiec w czym rzecz? stres nie przyspiesza okresu :P a sluzem sie nie sugeruj, bo nie musi byc caly dzien, ja rzadko kiedy u siebie zauwazam plodny
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 18:09   #2548
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
witajcie....chcialam tylko napisac ze zrobilam test...i jest cieniutka druga kreseczka...we wtorek wizyta u gina aby potwierdzic

a po jakim czasie zrobilas test?
Bo jak po 2 tygodniach to gin Ci nic nie da.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 18:16   #2549
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

ej, sluchajcie dziewczyny, jak to jest z tymi tabletkami dwuskladnikowymi? kazda tabletka ma ten sam sklad? ja biore Novynette i tam mam tylko numerki a nie dni tygodnia wiec zaczynalam od "Startu" ale czy to ma jakies znaczenie od ktorej sie zacznie? bo na wiki wyczytalam cos takiego i mnie to zmyliło :| :

"Pigułki jednoskładnikowe (tzw. minipigułki) zawierają niskie dawki jednego hormonu - syntetycznego odpowiednika progesteronu (gestagenu). Pigułki dwuskładnikowe zawierają syntetyczne gestageny i etynyloestradiol. Tabletki jednofazowe dostarczają taką samą dawkę estrogenu i progestagenu w ciągu całego cyklu, natomiast w pigułkach dwu- i trójfazowych zawartość hormonów zmienia się w czasie trwania cyklu.

Na rynku dostępne są preparaty jednofazowe - w których wszystkie tabletki zawierają te same ilości hormonów, oraz dwu- i trójfazowe, zawierające mniej gestagenu w tabletkach przyjmowanych w pierwszej fazie cyklu, a więcej w tabletkach przyjmowanych później. Tabletki wielofazowe lepiej naśladują naturalne wahania stężenia hormonów w trakcie cyklu miesiączkowego."
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 18:20   #2550
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

hammie, mylisz składnikowość z fazowością
Novynette są dwuskładnikowe i jednofazowe, czyli każda ma taki sam skład
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.