Na obcasach... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 09:15   #31
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Na obcasach...

Buty - cud

Nawet jeżeli to prawda, to nie wyobrażam sobie jak miałabym się zachować w takiej sytuacji.

Dajmy na to: idę z kimś, rozmawiamy sobie aż tu nagle ach och, mina pełna rozkoszy. Rozmówca by pomyślał, że sama rozmowa z nim albo patrzenie na niego tak na mnie działa
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 10:41   #32
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
A, że tak dodam właśnie, podczas snu ten orgazm też się zdarza i to wcale nierzadko, a przecież nic nie jest stymulowane, prawda?
Sama tego doświadczam podczas snu.Rzadko,ale orgazm jest
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:00   #33
Czekoladowo Kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowo Kokosowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 56
Dot.: Na obcasach...

Dziewczyny może to śmiesznie brzmi, ale myślę, że jest prawdopodobne. Oglądałam kiedyś program na tlc polski (życie seksualne polkaów, czy jakoś tak) i było tam o kobiecie, która najczęściej dostawała orgazmu samoistnie w windzie. Dlatego nie jeździła windą a chodziła po schodach. To jest jakaś przypadłość. Ale nie pamiętam jaka
Czekoladowo Kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:01   #34
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Na obcasach...

Nigdy nie mialam orgazmu idac, ale czesto czuje silne podniecenie chodzac boso (albo w skarpetkach) po trawie, albo po goracym piasku.

Ja z kolei mam inne dziwactwo Zdarzylo mi sie "dojsc" w czytelni, studiujac lub tylko czytajac ksiazki o charakterze filozoficznym. Pamietam moje zaskoczenie kiedy zdarzylo sie to po raz pierwszy - przygotowywalam sie wtedy do egzaminu wstepnego na studia. Dokladnie pamietam jaka ksiazke czytalam, nawet pamietam o czym byl rozdzial Bardzo interesujace przezycie Teraz, kiedy sie to zdarza, juz mnie to tak nie zaskakuje, ale przyznaje, ze ten typ podniecenia ktory jest rezultatem takiej wlasnie stymilacji intelektualnej jest dla mnie najprzyjemniejszy, przyjemniejszy nawet od stymulacji fizycznej.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:28   #35
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez kosiolek Pokaż wiadomość

Ja z kolei mam inne dziwactwo Zdarzylo mi sie "dojsc" w czytelni, studiujac lub tylko czytajac ksiazki o charakterze filozoficznym. Pamietam moje zaskoczenie kiedy zdarzylo sie to po raz pierwszy - przygotowywalam sie wtedy do egzaminu wstepnego na studia. Dokladnie pamietam jaka ksiazke czytalam, nawet pamietam o czym byl rozdzial Bardzo interesujace przezycie Teraz, kiedy sie to zdarza, juz mnie to tak nie zaskakuje, ale przyznaje, ze ten typ podniecenia ktory jest rezultatem takiej wlasnie stymilacji intelektualnej jest dla mnie najprzyjemniejszy, przyjemniejszy nawet od stymulacji fizycznej.
Ciekawa sprawa Ale ja bym tak nie mogła, bo moje studia ściśle wiążą się z książkami, to chyba padłabym z wycieńczenia, dochodząc codziennie kilkanaście razy dziennie


Jeżeli chodzi o orgazm w obcasach.. (jak to brzmi ))... to chyba wpływ podłoża na nogi Nie wiem, ja raz się silnie podnieciłam jak biegałam Taki stan przedorgazmowy Z każdym kolejnym położeniem stopy na podłożu czułam wielką przyjemność w miejscu intymnym
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:55   #36
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa Ale ja bym tak nie mogła, bo moje studia ściśle wiążą się z książkami, to chyba padłabym z wycieńczenia, dochodząc codziennie kilkanaście razy dziennie
No moje studia rowniez scisle wiazaly sie z ksiazkami, ale te moje ekstazy ksiazkowe nie zdarzaly sie bardzo czesto. Z perspektywy lat widze, ze moj organizm reaguje w ten sposob na bardzo specyficzne zagadnienia (przede wszystkim sens i znaczenie zycia, symbolizm), wiekszosc ksiazek moge czytac bezorgazmowo To tak jakby moje cialo wykorzystywalo libido (energie zycia!) zeby mnie poinstruowac na czym powinnam sie w tym zyciu skupic...


Cytat:
Jeżeli chodzi o orgazm w obcasach.. (jak to brzmi ))... to chyba wpływ podłoża na nogi Nie wiem, ja raz się silnie podnieciłam jak biegałam Taki stan przedorgazmowy Z każdym kolejnym położeniem stopy na podłożu czułam wielką przyjemność w miejscu intymnym
Tez mysle, ze w tym przypadku jest to wplyw podloza na stopy. Tez czuje taki wlasnie stan przedorgazmowy chodzac boso po trawie

Tak sobie teraz uswiadomilam, ze raz przymierzylam baaardzo drogie buty na obcasach (niestety nie bylo mnie na nie stac), ktore byly pieknie wyprofilowane, i wspaniale na mnie lezaly i tez sie bardzo, ze tak powiem, pobudzilam. W tym przypadku, pamietam ze byla w tych butach mocno uwypuklona poduszeczka, ktora stymulowala luk stopy, po wewnetrznej stronie

Ja mysle, ze tego typu odczucia i doswiadczenia sa kwestia wrazliwosci ukladu nerwowego (prof. Kazimierz Dabrowski nazwal ja nadwrazliwoscia w swojej teorii osobowosci), ktora jest czyms stosunkowo rzadkim.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:57   #37
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Na obcasach...

Gdzies czytalam, ze podobno stopa w obcasach przyjmuje takie samo ulozenie jak podczas orgazmu - moze z tym ma to zwiazek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 13:16   #38
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Odp: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Gdzies czytalam, ze podobno stopa w obcasach przyjmuje takie samo ulozenie jak podczas orgazmu - moze z tym ma to zwiazek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może.Ale na obcasach też jest wymuszone kręcenie biodrami.

Podniecić się owszem, zdarza się na wysokich obcasach, ale żeby od razu orgazmu dostać? W takim razie gratulacje
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:44   #39
Czekoladowo Kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowo Kokosowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 56
Dot.: Odp: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Może.Ale na obcasach też jest wymuszone kręcenie biodrami.

Podniecić się owszem, zdarza się na wysokich obcasach, ale żeby od razu orgazmu dostać? W takim razie gratulacje
Uważam, że to wcale nie musi być ściema, skoro jak wyżej wam mówiłam oglądałam program o kobiecie, co orgazm w windzie dostawała. I by to związane z tym specyficznym uczucem, kiedy wina staje i rusza. I jest to schorzenie, którego nazwy nie pamiętam
Czekoladowo Kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:46   #40
Cleri
Przyczajenie
 
Avatar Cleri
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Na obcasach...

A w życiu
Cleri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 16:13   #41
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Na obcasach...

I faceci się dziwią czemu kobiety tak lubią buty na obcasie
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 16:30   #42
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Na obcasach...

hmmm...
nigdy mi się nie zdarzyło na obcasach
ale fajna sprawa,takie orgazmowe buty
tylko dalej nei rozumiem jakby autirka się zachowuje gdy na środku chodnika nagle dochodzi

ale co do "cikawostek"
to mi się raz zdarzyło baardzo podniecić podczas rozciągania (w siadzie rozkrocznym tak jakbym próbowała robić szpagat) ciekawe w sumie.
w ogolę jakoś mnie takie ćwiczenia......podniecają
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 17:14   #43
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
A jakiej firmy te buty?

Jak się to rozniesie, to na pniu wszystkie pójdą. Swoją drogą, świetny chwyt marketingowy by to był. Nasze szpilki są tak wygodne, że nie tylko dojdziesz w nich, tam gdzie chcesz, ale i DOJDZIESZ.
A nawet przejdziesz samą siebie.
"Twoje libido spadło? Odrzuć tabletki, załóż szpilki do łóżka"
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:27   #44
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Hmm, ale w sumie stymulacja czego miałaby prowadzić do tego dochodzenia?
Może to nie kwestia obcasów, tylko majtki Ci się jakoś dziwnie zawinęły... Hmmm... No nie mam pojęcia
kiedyś czytałam o lasce, która orgazm mogła osiągnąć robiąc nożyce (a przy ''normalnej'' masturbacji nie mogła dojść), więc różnie może być wyobrażacie sobie to?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:24   #45
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
ale co do "cikawostek"
to mi się raz zdarzyło baardzo podniecić podczas rozciągania (w siadzie rozkrocznym tak jakbym próbowała robić szpagat) ciekawe w sumie.
w ogolę jakoś mnie takie ćwiczenia......podniecają
ja to odkryłam jak miałam jakieś 7 lat Mieliśmy na placu zabaw huśtawkę zbudowaną podobnie jak ta http://www.drewnogrod.pl/data/Oferta/Zdjecia/110.jpg (tylko boczne belki były zaokrąglone a nie takie kanciata. i żeby wejść na górną deskę trzeba było się wspiąć po bocznych, obejmowało się boczną belkę nogami przywierając ciałem do niej, i się wczołgiwało tak, i proszę, przyjemność
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:25   #46
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
kiedyś czytałam o lasce, która orgazm mogła osiągnąć robiąc nożyce (a przy ''normalnej'' masturbacji nie mogła dojść), więc różnie może być wyobrażacie sobie to?
Ćwiczyłabym

Ja tak mam czasami jadąc samochodem, rzecz jasna jako pasażer
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:00   #47
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez Spojrzenie Nocy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Czy zdarzyło Wam się kiedyś szczytować idąc drogą na obcasach (lub normalnych płaskich butach)?
Wiem, dziwne pytanie, jednak bardzo mnie to zastanawia, nigdy żadna znajoma nie przyznała mi się do czegoś takiego, a ja przeżywałam to już kilka razy i nie wiem czy jestem jakimś odmieńcem czy co
Jutro lecę kupić sobie buty na obcasach!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:41   #48
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Na obcasach...

Może to ta, akupunktura? Buty uszyte zgodnie z zaleceniami medycyny niekonwencjonalnej? Brzmi ciekawie!
Co do orgazmu podczas snu: podobno każdy przeżywa i to każdej nocy*... Skoro Panowie stoją na baczność każdego ranka, czemu Panie miałyby być gorsze?
*Dla ciekawych: najłatwiej znaleźć tego typu newsy na stronach www i forach poświęconych eksterioryzacji.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 07:51   #49
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Na obcasach...

Cytat:
Napisane przez Spojrzenie Nocy Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam gdzieś w komentarzach do jakiś artykułów, że komuś to się zdarzyło podczas chodzenia, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.. Podobno kąt ułożenia stopy ma jakiś wpływ na to + nieco specyficzny chód charakterystyczny dla wysokich obcasów.
Z resztą ponoć podczas ćwiczeń jest to możliwe, podczas snu również (i sama też jestem tego dowodem).
Kulki mnie nie interesują. Po prostu ciekawi mnie czy ktoś również tak ma

Nie wiem, co ma do tego kąt ułożenia stopy. Chodzi raczej o zaciskanie mięsni pochwy - może podczas chodzenia w szpilkach "spinasz się", prostujesz kregosłup i to ma wpływ na mięśnie miednicy i pochwy. Są kobiety, które potrafią doprowadzić się do orgazmu wyłącznie zaciskaniem i rozluźnianiem tych mięśni, więc nie widzę nic nadzwyczajnego w orgazmie podczas chodzenia na szpilkach. Może dodatkowo działać fakt, iż czuję się na szpilkach bardziej pewnie, seksownie i ta świadomość dodatkowo Cię podnieca.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.