Urząd pracy - pytania uwagi, problemy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 16:19   #331
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: urząd pracy ?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki za info W takim razie sama się przejdę do instytucji która poszukuje pracownika, bez skierowania z UP.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:38   #332
Susette Crackers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 72
Dot.: urząd pracy, staże

Mam pytanie odnośnie stażów z UP. Może ktoś się orientuje

6 lat temu przez 11 miesięcy byłam na stażu (zupełnie nie związany z moim kierunkiem studiów, niecałe 500 zł ,a praca 5 dni w tygodniu po 9 godzin, czasem w sobotę). Wtedy można było odbyć staż tylko do roku czasu (co w praktyce dawało 11 m-cy). Chciałam zapytać, czy coś się pod tym względem zmieniło, bo znajoma (poszukująca pracy przez UP) wspominała, że jeśli nabywam jakieś nowe kwalifikacje zawodowe (za 2 tygodnie bronię tytułu magistra, więc byłyby to nowe kwalifikacje jakby nie patrzeć) to mogę się ubiegać o staż bez względu na to, że już ten staż te kilka lat temu wykorzystałam (bardzo zależy mi na jakimkolwiek płatnym zajęciu, najlepiej pod kątem mojego wykształcenia, mam upatrzoną firmę, gdzie chciałabym się zwrócić z zapytaniem o możliwość odbycia stażu) Czy ktoś się orientuje, czy rzeczywiście tak jest?
__________________
Ze sportem jej do twarzy
Susette Crackers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 12:40   #333
Olico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: urząd pracy, staże

Po co Ci staż?
Internet oferuje mnóstwo pracy.
Albo po prostu zapukaj do jakiś biur rachunkowych że chcesz u nich popracować za pół-darmo żeby się pouczyć. Wyjdzie prościej.
Olico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:32   #334
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: urząd pracy, staże

Cytat:
Napisane przez Susette Crackers Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie stażów z UP. Może ktoś się orientuje

6 lat temu przez 11 miesięcy byłam na stażu (zupełnie nie związany z moim kierunkiem studiów, niecałe 500 zł ,a praca 5 dni w tygodniu po 9 godzin, czasem w sobotę). Wtedy można było odbyć staż tylko do roku czasu (co w praktyce dawało 11 m-cy). Chciałam zapytać, czy coś się pod tym względem zmieniło, bo znajoma (poszukująca pracy przez UP) wspominała, że jeśli nabywam jakieś nowe kwalifikacje zawodowe (za 2 tygodnie bronię tytułu magistra, więc byłyby to nowe kwalifikacje jakby nie patrzeć) to mogę się ubiegać o staż bez względu na to, że już ten staż te kilka lat temu wykorzystałam (bardzo zależy mi na jakimkolwiek płatnym zajęciu, najlepiej pod kątem mojego wykształcenia, mam upatrzoną firmę, gdzie chciałabym się zwrócić z zapytaniem o możliwość odbycia stażu) Czy ktoś się orientuje, czy rzeczywiście tak jest?

Wszystko zależy od twojego PUP, bo zasady przyznawania staży zmieniają się dosłownie co chwile, są wewnętrzne przepisy danego urzędu, także można wiele o tym opowiadać...
Zadzwoń, zapytaj, czy w ogóle się łapiesz na staż.

Ogólnie polecam ten watek, jak i jego wcześniejsze wydania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=706901
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 09:54   #335
Susette Crackers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 72
Dot.: urząd pracy, staże

Cytat:
Napisane przez Olico Pokaż wiadomość
Po co Ci staż?
Internet oferuje mnóstwo pracy.
Albo po prostu zapukaj do jakiś biur rachunkowych że chcesz u nich popracować za pół-darmo żeby się pouczyć. Wyjdzie prościej.

Szukam od 5 lat pracy, przez Internet, znajomych, roznoszę CV i jedno wielkie NIC. Jestem na skraju załamania nerwowego i depresji. Taki staż byłby dla mnie jak wybawienie.

W Internecie też sobie troszkę pracuje, ale są to znikome kwoty do mojego budżetu....
__________________
Ze sportem jej do twarzy
Susette Crackers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 18:54   #336
joe128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

Witam
w urzędzie pracy zarejestrowałem sie 4 miesiące temu po miesiącu było jakieś spotkanie na które nie poszedłem (nie wiedzialem ze obowiązkowe) i wypisali mnie na 3 miesiące
3 miesiące mineły 17 stycznia i chyba już moge sie rejestrować, tylko jak to wyglada za drugim razem?
Mam przynieść jakies dokumenty?
Będe musiał tam coś wypełniać tak jak za drugim razem? Czy moze wystarczy przyjsć z dowodem i złozyc jakis podpis?
joe128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:08   #337
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

Przynosisz tylko dokumenty, które uzyskałeś podczas okresu wyrejestrowania przez Pup. Jeżeli nic się nie zmieniło przez ten czas w Twoich kwalifikacjach musisz się zgłosic do miejsca rejestracji Pup z dowodem osobistym.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 20:27   #338
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

Cytat:
Napisane przez joe128 Pokaż wiadomość
Witam
w urzędzie pracy zarejestrowałem sie 4 miesiące temu po miesiącu było jakieś spotkanie na które nie poszedłem (nie wiedzialem ze obowiązkowe) i wypisali mnie na 3 miesiące
3 miesiące mineły 17 stycznia i chyba już moge sie rejestrować, tylko jak to wyglada za drugim razem?
Mam przynieść jakies dokumenty?
Będe musiał tam coś wypełniać tak jak za drugim razem? Czy moze wystarczy przyjsć z dowodem i złozyc jakis podpis?
Nie możesz zadzwonić do urzędu i zapytać?

Jeżeli w okresie, w którym zostałeś wyrejestrowany coś się zmieniło, np. podjąłeś pracę, ukończyłeś jakiś kurs, czy zdobyłeś uprawnienia na koparkę, wtedy donosisz jedynie poświadczenie zdobytych kwalifikacji. Procedura jest taka sama, ten sam wniosek, podstawowe dokumenty- d.os, pj, bo resztę ma urząd w swoich aktach.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 10:57   #339
joe128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

dzwoniłem właśnie i powiedzieli że dowód wystarczy
ale np tu http://www.pup.proszowice.pl/4,dla-b...ko-bezrobotny/
piszą że wymagany jest "dowód osobisty albo inny dokument tożsamości wraz z oświadczeniem, że przekazane uprzednio dane nie uległy zmianie"
joe128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:26   #340
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

No to przez tel powiedzieli Ci to samo co tam pisze
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 09:42   #341
joe128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

przecież mowie ze powiedzieli mi tylko o dowodzie a nie o żadnym zaświadczeniu, więc nie powiedzieli mi to samo
joe128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 10:29   #342
lalibelle
Rozeznanie
 
Avatar lalibelle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 641
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

ale to zaświadczenie się wypełnia chyba dopiero w urzędzie więc po co mieli mówić
Cytat:
Napisane przez joe128 Pokaż wiadomość
przecież mowie ze powiedzieli mi tylko o dowodzie a nie o żadnym zaświadczeniu, więc nie powiedzieli mi to samo
__________________
Live a life you will remember

Thank God, I'm a woman
lalibelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 14:41   #343
monix1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

Ja również rejestrowałam się za drugim razem w PUP bo zapomniałam o podpisie. Poszła z samego rana do odpowiedniego pokoju i powiedziałam, że chce się ponownie zarejestrować. Pani w komputerze miała już wszystkie dane, znalazła teczkę z moimi dokumentami, zapytała się tylko czy w czasie gdy nie była zarejestrowana doszły jakieś nowe dokumenty (ukończenia szkoły itp.) Powiedziałam, że nie i dostałam wszystkie kwitki i dokumenty, które się dostaje przy rejestracji. Wszystko wypełniłam i otrzymałam książeczkę podpisów. Oczywiście musiałam się okazać dowodem osobistym i to wszystko.

Najlepiej jakbyś zarejestrował/a się przez internet, na stronie PUP, wtedy idziesz na godzinę jaka ci się wyświetli, nie musisz stać w kolejkach a pani w urzędzie będzie miała już wszystkie dane itp.
monix1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:23   #344
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

Cytat:
Napisane przez joe128 Pokaż wiadomość
dzwoniłem właśnie i powiedzieli że dowód wystarczy
ale np tu http://www.pup.proszowice.pl/4,dla-b...ko-bezrobotny/
piszą że wymagany jest "dowód osobisty albo inny dokument tożsamości wraz z oświadczeniem, że przekazane uprzednio dane nie uległy zmianie"
I z czym, masz problem?
Przecież wyraźnie tam napisano, jak wygląda sytuacja w dwóch konkretnych sytuacjach- gdy nastąpiła zmiana danych lub gdy takowej nie było. A oświadczenie wypełnia się na miejscu.

Cytat:
Napisane przez monix1992 Pokaż wiadomość

Najlepiej jakbyś zarejestrował/a się przez internet, na stronie PUP, wtedy idziesz na godzinę jaka ci się wyświetli, nie musisz stać w kolejkach a pani w urzędzie będzie miała już wszystkie dane itp.
Zależy o jakim PUP mówimy, bo np. u mnie osoby rejestrujące się w listopadzie miały termin na styczeń. Osoby rejestrujące się przez internet przyjmowane są tylko w jeden dzień w tygodniu, na konkretne godziny. Dane może i urzędniczka będzie i miała, ale i tak dokumenty trzeba ze sobą wziąć, więc procedura wcale do końca nie jest taka uproszczona.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2014-01-27 o 16:25 Powód: dodano cytat
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:13   #345
monix1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Urząd pracy - rejestracja po raz drugi po 3 miesięcznym "zwolnieniu"

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Zależy o jakim PUP mówimy, bo np. u mnie osoby rejestrujące się w listopadzie miały termin na styczeń. Osoby rejestrujące się przez internet przyjmowane są tylko w jeden dzień w tygodniu, na konkretne godziny. Dane może i urzędniczka będzie i miała, ale i tak dokumenty trzeba ze sobą wziąć, więc procedura wcale do końca nie jest taka uproszczona.
W moim PUP-ie zarejestrowałam się przez Internet i na następny dzień miałam się stawić. Takich interesantów przyjmują u mnie od pon do pt. Nie musiałam okazywać żadnych dokumentów (mimo że je wzięłam na wszelki wypadek), pani już wszystko miała, ponieważ kiedyś byłam już zarejestrowana i wszystko sobie skserowano. Jedyna rada dla autora - sprawdzić jak to jest w jego PUPie.
monix1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 10:58   #346
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Urząd pracy

Witam. Chciałam się zapytać czy jeśli mam ukończone 24 lata i skończone studia to muszę iść się zarejestrować do urzędu pracy, żeby lata studiów się liczyły? Bo szukam pracy głównie na własną rękę.
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 11:11   #347
rambo_mila
Zadomowienie
 
Avatar rambo_mila
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 942
Dot.: Urząd pracy

Skąd pomysł, że jeśli się nie zarejestrujesz do UP to nie będą Ci się liczyły studia?
Ja zarejestrowałam się głównie dla ubezpieczenia. Nie liczyłam nigdy na to, ze UP znajdzie mi pracę...
rambo_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 11:58   #348
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez rambo_mila Pokaż wiadomość
Skąd pomysł, że jeśli się nie zarejestrujesz do UP to nie będą Ci się liczyły studia?
Ja zarejestrowałam się głównie dla ubezpieczenia. Nie liczyłam nigdy na to, ze UP znajdzie mi pracę...
Bo urzędy pracy są po to żeby pracę miały osoby które w nim pracują Legenda głosi, że ktoś kiedyś znalazł pracę przez up
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 12:08   #349
rambo_mila
Zadomowienie
 
Avatar rambo_mila
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 942
Dot.: Urząd pracy

No dokładnie. Znam przypadki wiecznych stażystów w UP
rambo_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 13:23   #350
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Bo urzędy pracy są po to żeby pracę miały osoby które w nim pracują Legenda głosi, że ktoś kiedyś znalazł pracę przez up
Gdy po studiach rejestrowałam się w UP, to nikt nawet nie sprawdził, czy mieliby dla mnie jakieś oferty. A mieli, dowiedziałam się później, że szpital, w którym zaczęłam pracę wysłał im ofertę pracy w sam raz dla mnie. I byli nawet zdziwieni, że UP nikogo im przez długi czas nie przysyła
Coś z tym zrobili, to w końcu niedopuszczalne.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:51   #351
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Bo urzędy pracy są po to żeby pracę miały osoby które w nim pracują Legenda głosi, że ktoś kiedyś znalazł pracę przez up
ja znam jedną taką osobę
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:56   #352
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez rambo_mila Pokaż wiadomość
No dokładnie. Znam przypadki wiecznych stażystów w UP
A ja po stażu zostałam zatrudniona, moje dwie koleżanki również także różnie bywa i nie wiem co cie tak bawi. Że ludzie odbywają staż?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:02   #353
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Bo urzędy pracy są po to żeby pracę miały osoby które w nim pracują Legenda głosi, że ktoś kiedyś znalazł pracę przez up
To tak jakby iść do Urzędu Miasta po miasto

dodam że sama jestem stażystką żeby nie było

Edytowane przez fableux
Czas edycji: 2014-10-13 o 14:03
fableux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:40   #354
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: Urząd pracy

a czy trzeba rejestrować się w up tam gdzie się mieszka?czy można np. w innej miejscowości?
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:44   #355
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
a czy trzeba rejestrować się w up tam gdzie się mieszka?czy można np. w innej miejscowości?
Chyba UP musi być właściwy do miejsca zameldowania, ale jeśli jest inaczej też chętnie się dowiem. Może coś się zmieniło.
Ja znam osoby, które znalazły prace dzięki UP. Choć przyznam, że to dość specyficzne grupy. UP jest pomocy np. w przypadku osób niepełnosprawnych czy po 50. No i fajnie, że maja tę ofertę staży itd. I chyba po takim stażu jest nawet obowiązek zatrudnienia przez jakiś czas.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:48   #356
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: Urząd pracy

sama właśnie nie wiem, ale z tego co czytam na necie to jednak od miejsca zamieszkania. szkoda, bo chciałam zarejestrować się w innej, większej miejscowości. A ubezpieczona jestem u rodziców.
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:55   #357
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
sama właśnie nie wiem, ale z tego co czytam na necie to jednak od miejsca zamieszkania. szkoda, bo chciałam zarejestrować się w innej, większej miejscowości. A ubezpieczona jestem u rodziców.
Ale z drugiej strony miejsce zamieszkania, to nie miejsce zameldowania. Mieszkasz w tym dużym mieście? Bo np. czasami w urzędach chcą umowy najamu, aby udowodnić, że się tam mieszka i można załatwić jakieś sprawy.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 15:05   #358
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez rambo_mila Pokaż wiadomość
Ja zarejestrowałam się głównie dla ubezpieczenia. Nie liczyłam nigdy na to, ze UP znajdzie mi pracę...
Ja też ... eh stare dzieje.
Prędzej już przez portale pracuj.pl czy infopraca i bezpośrednio.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 16:42   #359
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez summerlove0 Pokaż wiadomość
sama właśnie nie wiem, ale z tego co czytam na necie to jednak od miejsca zamieszkania. szkoda, bo chciałam zarejestrować się w innej, większej miejscowości. A ubezpieczona jestem u rodziców.
Rejestrujesz się tam, gdzie jesteś zameldowana.

Inaczej multum osób rejestrowało by się np. w Warszawie czy Krakowie.


Co do mitu - też znam parę osób, które mają pracę znalezioną za pośrednictwem UP.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 16:50   #360
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Urząd pracy

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Rejestrujesz się tam, gdzie jesteś zameldowana.

Inaczej multum osób rejestrowało by się np. w Warszawie czy Krakowie.
Nie zgadzam się, wystarczy się tymczasowo zameldować w mieście gdzie się mieszka i można śmiało uderzać do up. Wiem bo sama tak robiłam.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-16 20:58:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.