Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB] - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 08:42   #3211
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Właśnie przeczytałam 39 rozdział Consequences i może niewiele się dzieje, ale nie było nadmiaru opisów i pojawiły się dialogi. Od razu dużo przyjemniej się czyta. Szkoda, że do tej pory 800% książki nie było tak napisane. Zdecydowanie oceniłabym ją wyżej, ale jest dużo lepiej i mam nadzieję, że zostanie na tym poziomie
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:42   #3212
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
Witam



To chyba musiało być cos innego bo zakończenie Destroyed nijak ma się do Mistrza

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------



Ja w tym momencie o mało co nie dostałam zawału

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



On był dla mnie dosyć dziwny a jej niektóre zachowania to już w ogóle...
W którym jesteś momencie? Spoiler: jesteś gdy on proponuje jej kasę za to że będzie z nim przez miesiąc? czy dalej?
No to mogę czytać skoro zakończenie nie jest takie

Spoiler: już się zgodziła bez ustalenia warunków co za idiotka, teraz nie może sie nawet spotkać z córka i ma jeden telefon.. i już wie że on jest niedotykalski za co prawie ją zabił..a przynajmniej skrzywdził i na tym poprzestałam bo te jego wywody że ona mogłaby go uleczyć ale to się nie da bo on jest taki i owaki i on wie jak to strasznie jest być w niewoli wiec tak dla sprawiedliwość teraz on ją będzie niewolił..yyy jakos mnie to zniechęciło haha sama też wywód walnełam
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:58   #3213
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

hejo

a ja czytam i się wciągnęłam w Finna z Like Gravity
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:14   #3214
karoolin123
Zadomowienie
 
Avatar karoolin123
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam 39 rozdział Consequences i może niewiele się dzieje, ale nie było nadmiaru opisów i pojawiły się dialogi. Od razu dużo przyjemniej się czyta. Szkoda, że do tej pory 800% książki nie było tak napisane. Zdecydowanie oceniłabym ją wyżej, ale jest dużo lepiej i mam nadzieję, że zostanie na tym poziomie
W drugiej części nie ma opisów przyrody i jeziorka

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
No to mogę czytać skoro zakończenie nie jest takie

Spoiler: już się zgodziła bez ustalenia warunków co za idiotka, teraz nie może sie nawet spotkać z córka i ma jeden telefon.. i już wie że on jest niedotykalski za co prawie ją zabił..a przynajmniej skrzywdził i na tym poprzestałam bo te jego wywody że ona mogłaby go uleczyć ale to się nie da bo on jest taki i owaki i on wie jak to strasznie jest być w niewoli wiec tak dla sprawiedliwość teraz on ją będzie niewolił..yyy jakos mnie to zniechęciło haha sama też wywód walnełam
Dla mnie Destroyed jest zdecydowanie gorszą pozycją niż Tess.


Teraz czekam na One night promised autorki TM
Wczoraj wrzuciła prolog i dwa pierwsze rozdziały. Jak na razie podoba mi się bardzo
http://www.jodiellenmalpas.co.uk/Blo...x#.U6qEoKOKCP8
karoolin123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:32   #3215
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

..
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...

Edytowane przez maggnolia
Czas edycji: 2017-10-19 o 10:37
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:39   #3216
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

dzień dobry dziewczynki
chyba troszkę, znowu Was zaniedbałam... eh.
Ale jak wiecie w zeszłym tygodniu byłam 3 dni pod rząd w pracy i wczoraj i przedwczoraj musiałam "odkopać" chałupę. Pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie, gotowanie, załatwienie spraw i o. Jeszcze wczoraj popołudniu mieliśmy gościa - sześciomiesięcznego malucha, który jest w fazie ślinienia... wyszli po 20 a ja abarot odkurzanie i mycie podłóg. Jestem chyba padnięta.
dalinijka - Kochana ja jestem niepoprawną pedantką... dla relaksu układam w szafie ciuchy kolorystycznie, albo myję wszystkie płytki w łazience. masakra, wiem.

Chciałam dziś przeczytać GWIAZD NASZYCH WINA, ale dopadł mnie chyba jakiś dół egzystencjalny, może spóźnione przesilenie wiosenne? Nie wiem, w każdym bądź razie czuję się źle, jestem zdołowana i chyba wyciskacz łez nie jest teraz najlepszym rozwiązaniem...
a te Driven...? Skończyło się tłumaczenie czy czytacie rozdziałami?
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:45   #3217
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

..
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...

Edytowane przez maggnolia
Czas edycji: 2017-10-19 o 10:37
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 10:00   #3218
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
W drugiej części nie ma opisów przyrody i jeziorka

To super. Ej w 42 już się dzieje po spotkaniu z Simonem i ciśnienie mi się lekko podniosło, a ja na spacer zaraz idę i może po południu uda mi się dalej podczytać po kawałku między zabawianiem dzieciaków I spojler swoją drogą to podejrzane, że jak się robiło poważnie między nią a Simonem, on dostał pracę w RI. Czyżby miał ją na oku od tylu lat? Swego czasu Antek wypytywał o ojca Claire. Podejrzewam, że chodzi o problemy firmy dziadka. Chociaż ze mnie taki Sherlock, że pewnie nie mam racji W każdym razie obiecująco się robi
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:06   #3219
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
To super. Ej w 42 już się dzieje po spotkaniu z Simonem i ciśnienie mi się lekko podniosło, a ja na spacer zaraz idę i może po południu uda mi się dalej podczytać po kawałku między zabawianiem dzieciaków I spojler swoją drogą to podejrzane, że jak się robiło poważnie między nią a Simonem, on dostał pracę w RI. Czyżby miał ją na oku od tylu lat? Swego czasu Antek wypytywał o ojca Claire. Podejrzewam, że chodzi o problemy firmy dziadka. Chociaż ze mnie taki Sherlock, że pewnie nie mam racji W każdym razie obiecująco się robi
Miod na me serce.. Moze sie nawrocisz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:11   #3220
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
a te Driven...? Skończyło się tłumaczenie czy czytacie rozdziałami?
A to jest jakieś tłumaczenie ? Czytam po angielsku
Fajne to całkiem
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:16   #3221
karoolin123
Zadomowienie
 
Avatar karoolin123
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
To super. Ej w 42 już się dzieje po spotkaniu z Simonem i ciśnienie mi się lekko podniosło, a ja na spacer zaraz idę i może po południu uda mi się dalej podczytać po kawałku między zabawianiem dzieciaków I spojler swoją drogą to podejrzane, że jak się robiło poważnie między nią a Simonem, on dostał pracę w RI. Czyżby miał ją na oku od tylu lat? Swego czasu Antek wypytywał o ojca Claire. Podejrzewam, że chodzi o problemy firmy dziadka. Chociaż ze mnie taki Sherlock, że pewnie nie mam racji W każdym razie obiecująco się robi
Kombinuj , kombinuj To co będzie dalej to nawet mi wtedy przez myśl nie przeszło W dwójce z tego co pamiętam to jest najwięcej wydarzeń No a sam początek trójki był u mnie mniej więcej takie " co jest kur......"

Jak tak teraz sobie myślę to wydaje mi się, że bardziej by Ci się ta seria podobała gdybyś czytała ją ciurkiem bez tłumaczenia. Bo jednak jak się czyta ( tylko czyta) to się nie skupia na "treści" tak dokładnie (chodzi mi o to że zdanie trzeba "ubrać" w słowa by dobrze brzmiało po polsku itp. a tak to po prostu leci się dalej)
karoolin123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 10:18   #3222
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość

Jak tak teraz sobie myślę to wydaje mi się, że bardziej by Ci się ta seria podobała gdybyś czytała ją ciurkiem bez tłumaczenia. Bo jednak jak się czyta ( tylko czyta) to się nie skupia na "treści" tak dokładnie (chodzi mi o to że zdanie trzeba "ubrać" w słowa by dobrze brzmiało po polsku itp. a tak to po prostu leci się dalej)
Ja czytałam ciurkiem i jakoś wiele to nie pomogło. Ale może sięgnę kiedyś po kolejne części, aby się przekonać czy potem jest lepiej
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:18   #3223
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
Kombinuj , kombinuj To co będzie dalej to nawet mi wtedy przez myśl nie przeszło W dwójce z tego co pamiętam to jest najwięcej wydarzeń No a sam początek trójki był u mnie mniej więcej takie " co jest kur......"

Jak tak teraz sobie myślę to wydaje mi się, że bardziej by Ci się ta seria podobała gdybyś czytała ją ciurkiem bez tłumaczenia. Bo jednak jak się czyta ( tylko czyta) to się nie skupia na "treści" tak dokładnie (chodzi mi o to że zdanie trzeba "ubrać" w słowa by dobrze brzmiało po polsku itp. a tak to po prostu leci się dalej)
Tez tak mysle

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:21   #3224
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
W drugiej części nie ma opisów przyrody i jeziorka

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



Dla mnie Destroyed jest zdecydowanie gorszą pozycją niż Tess.


Teraz czekam na One night promised autorki TM
Wczoraj wrzuciła prolog i dwa pierwsze rozdziały. Jak na razie podoba mi się bardzo
http://www.jodiellenmalpas.co.uk/Blo...x#.U6qEoKOKCP8

tak tak zdecydowanie, zreszta jak narazie wszystko co przeczytalam a juz tego jest trochę jest dla mnie gorsze niż Tess

TM wlasnie nabyłam i bede czytac ost cz po ang.

No ciekawa jestem tez tej ksiazki, tak jak i nowych Pepper..byle były lepsze niż Destroyed ale z tego co czytalam opis jednej to podobny schemat bo zabójca znów będzie a ja wolę jak są jednak popaprani ale biznesmeni w garniturku
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:34   #3225
karoolin123
Zadomowienie
 
Avatar karoolin123
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Ja czytałam ciurkiem i jakoś wiele to nie pomogło. Ale może sięgnę kiedyś po kolejne części, aby się przekonać czy potem jest lepiej
Hmmm.... no nie każdemu musi się podobać

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
tak tak zdecydowanie, zreszta jak narazie wszystko co przeczytalam a juz tego jest trochę jest dla mnie gorsze niż Tess

TM wlasnie nabyłam i bede czytac ost cz po ang.

No ciekawa jestem tez tej ksiazki, tak jak i nowych Pepper..byle były lepsze niż Destroyed ale z tego co czytalam opis jednej to podobny schemat bo zabójca znów będzie a ja wolę jak są jednak popaprani ale biznesmeni w garniturku
Bodajże Last Shadow to ma być połączenie prostytutki i mordercy

Dziewczyny a nie trafiłyście nigdzie na info czy autorka TM zamierza wydać POV Jessiego?

Edytowane przez karoolin123
Czas edycji: 2014-06-25 o 10:38
karoolin123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 11:07   #3226
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Czytam to Driven i podoba mi się
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 11:10   #3227
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Ja kończę Sinnersów i nie wiem co dalej czytać
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:05   #3228
agasia108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Witam

odwiedzam Was po raz pierwszy. potrzebuje pomocy właśnie kończę 1 cześć play by play. nie mogę znaleźć kolejnych w pdf przetłumaczonych na język polski. jeżeli ktoś ma czy mogę mieć prośbę o przesłanie - agasia108@wp.pl będę wdzięczna, albo podać link gdzie mogę znaleźć
agasia108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:10   #3229
magpie101
Rozeznanie
 
Avatar magpie101
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 760
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Wczoraj skonczylam Tylko ty, bardzo mi sie podobala, ze wzgledu na Coltona (uwielbiam takich bohaterow).
Zaczelam Tylko my wbrew wszystkim tej samej autorki ale po przeczytaniu polowy stwierdzam, ze brakuje czegos tej ksiazce.

U mnie 16 stopni, chmurzy sie i od 3 dni ludzie w kurtkach chodza
magpie101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 12:18   #3230
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
Hmmm.... no nie każdemu musi się podobać

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



Bodajże Last Shadow to ma być połączenie prostytutki i mordercy

Dziewczyny a nie trafiłyście nigdzie na info czy autorka TM zamierza wydać POV Jessiego?
oj niestety nie , a chyba mialo byc cos takiego z Greya ale tez sie nie pojawilo jak narazie. Ja mam wlasnie niedokonczonego POV Caleba (epilog) ale niemoge tego zmeczyc
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:45   #3231
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez agasia108 Pokaż wiadomość
Witam

odwiedzam Was po raz pierwszy. potrzebuje pomocy właśnie kończę 1 cześć play by play. nie mogę znaleźć kolejnych w pdf przetłumaczonych na język polski. jeżeli ktoś ma czy mogę mieć prośbę o przesłanie - będę wdzięczna, albo podać link gdzie mogę znaleźć
agasia a może byś zajrzała do pierwszego postu? Właśnie przez takie osoby jak Ty tłumaczka przerwała tłumaczenie Sportowców.

Na liście znajdują się pozycje, których nieoficjalne tłumaczenia dostępne są na chomiku. Ich rozpowszechnianie nie jest dozwolone bez zgody tłumaczek. Osoby które rozsyłają te tłumaczenia, robią to na własną odpowiedzialność. Wszystkich którzy chcieliby uzyskać dostęp do tych pozycji odsyłamy na chomika bezpośrednio do tłumaczek.
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:48   #3232
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

jeju no nie zaczelam 3 cz TM i tez mi nie idzie chyba mam powazniejszy jednak kryzys..a wydawalo mi sie to niemozliwe teraz z koleżanką chcemy razem cos przeczytać zeby moć sie wymieniac pogladami i też nic mi do glowy nie przychodzi ..niemoc czytelcznicza

szkoda że wiecej Darków nie jest przetłumaczonych to taka mała sugestia do kochanych tłumaczek, co prawda czytam po ang ale lubię te tłumaczenia szczególnie z komentarzami hihi

Edytowane przez moniqa84
Czas edycji: 2014-06-25 o 12:50
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:52   #3233
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość

Jak tak teraz sobie myślę to wydaje mi się, że bardziej by Ci się ta seria podobała gdybyś czytała ją ciurkiem bez tłumaczenia. Bo jednak jak się czyta ( tylko czyta) to się nie skupia na "treści" tak dokładnie (chodzi mi o to że zdanie trzeba "ubrać" w słowa by dobrze brzmiało po polsku itp. a tak to po prostu leci się dalej)
Kochana czytałam od 22 rozdziału chyba 8 czy 10 rozdziałów i Nienawidzę bezsensownego lania wody. Właściwie przeleciałam wzrokiem, bo większość z tych rozdziałów nadaje się wg mnie do wywalenia. Plus jest taki, że pod koniec widać zmianę stylu
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:14   #3234
karoolin123
Zadomowienie
 
Avatar karoolin123
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
Kochana czytałam od 22 rozdziału chyba 8 czy 10 rozdziałów i Nienawidzę bezsensownego lania wody. Właściwie przeleciałam wzrokiem, bo większość z tych rozdziałów nadaje się wg mnie do wywalenia. Plus jest taki, że pod koniec widać zmianę stylu
To widać nie dla Ciebie ta seria
karoolin123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:15   #3235
agasia108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
agasia a może byś zajrzała do pierwszego postu? Właśnie przez takie osoby jak Ty tłumaczka przerwała tłumaczenie Sportowców.

Na liście znajdują się pozycje, których nieoficjalne tłumaczenia dostępne są na chomiku. Ich rozpowszechnianie nie jest dozwolone bez zgody tłumaczek. Osoby które rozsyłają te tłumaczenia, robią to na własną odpowiedzialność. Wszystkich którzy chcieliby uzyskać dostęp do tych pozycji odsyłamy na chomika bezpośrednio do tłumaczek.
Przepraszam nie chciałam źle. prosiłam o namiary żeby je zdobyć - sama mogę się zgłosić do tłumaczki i zapłacić - tyle tylko że jestem w tym zielona i nie mam pojęcia jak to zrobić. nie trzeba na mni od razu krzyczeć
agasia108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:20   #3236
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez agasia108 Pokaż wiadomość
Przepraszam nie chciałam źle. prosiłam o namiary żeby je zdobyć - sama mogę się zgłosić do tłumaczki i zapłacić - tyle tylko że jestem w tym zielona i nie mam pojęcia jak to zrobić. nie trzeba na mni od razu krzyczeć
A czy ja krzyczę? Co kilka stron zwracamy na to uwagę, a Wy nawet nie fatygujecie się, żeby przeczytać.
Nie dostaniesz namiaru na tłumaczkę, bo "zwinęła interes" przez takie rozsyłanie i usunęła chomika. Nikt nie tłumaczy tego dalej

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
To widać nie dla Ciebie ta seria
Jestem dobrej myśli, bo już trzy rozdziały z rzędu sporo się dzieje, a już blisko 47, w którym Ilenie opadła szczęka Ale na razie nie czytam, bo z doskoku mam czas i boję się, że akcja się rozkręci, a ja będę musiała odłozyć. Wieczorem położę dzieci spać i skończę całość, jeśli siły pozwolą
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:23   #3237
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

szkoda że nie znam na tyle ang żeby tłumaczyć pierwsze co to bym zajęła się Tess i to bez ugrzecznienia jak w oficjalnych hehe ciekawe czy kiedyś dożyję żeby jakiegoś darka w księgarni w polsce znaleźć
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:35   #3238
karoolin123
Zadomowienie
 
Avatar karoolin123
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
szkoda że nie znam na tyle ang żeby tłumaczyć pierwsze co to bym zajęła się Tess i to bez ugrzecznienia jak w oficjalnych hehe ciekawe czy kiedyś dożyję żeby jakiegoś darka w księgarni w polsce znaleźć
Myślę, że takiego dnia nie dożyjemy
karoolin123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:44   #3239
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
Myślę, że takiego dnia nie dożyjemy
Też tak myślę.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:46   #3240
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

no pewnie macie rację..szkoda

a mam nowy pomysł na serie czytałyście?? http://lubimyczytac.pl/szukaj/ksiazk...&main_search=1

jeju ileż można ciągle to samo ... neurotic control freak...

Edytowane przez moniqa84
Czas edycji: 2014-06-25 o 14:07
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-25 22:04:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.