TEB Edukacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 18:47   #61
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez smerfna11 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które robiły badania do zaświadczenia od lekarza medycyny pracy na kierunek technik farmaceuta - jakie to były badania? czy szkoła zwracała za te badania pieniądze?

I czy komuś udało się rozwiązać umowę bez płacenia kary?

Zapisałyśmy się kilka dni temu z koleżanką i coraz bardziej mamy mieszane uczucia. Co prawda czytałam umowę przed podpisanie, ale dopiero po naszły mnie wątpliwości.. rozumie , że chcą się zabezpieczać, ale co w sytuacji gdy po semestrze ktoś stwierdzi, że to nie dla niego albo był chory?
Sytuacja z lekarzem jeszcze bardziej mnie negatywnie nastawia. Szkoła wydaje skierowanie, ale z żadną przychodnią nie ma podpisanej umowy. Czy to nie szkoła powinna płacić za te badania?

Sama nie wiem już co o tym myśleć. To jedyna szkoła, w której jest taki kierunek, ale jeśli już są takie nieścisłości na początku, to ja nie wiem..
Ja musiałam mieć tylko zaświadczenie o braku przeciwwskazań od lekarza medycyny pracy, nie zlecał on żadnych badań, szkoła także. Ja rozwiązałam ze szkołą umowę bez żadnych opłat. Musiałam tylko napisać jaki jest powód rezygnacji.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 18:16   #62
oro0
Przyczajenie
 
Avatar oro0
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: TEB Edukacja

Ja wszystkim odradzam TEB w Gdyni. W sierpniu 2014 zapisałam się na kierunek wizaż i stylizacja. Na stronie było napisane, że wszystkie kosmetyki na zajęciach są GRATIS! Co również potwierdziła pani w sekretariacie podczas zapisywania się do szkoły. Pierwsza rzecz jaka mnie zdziwiła, to ta, że chcą oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz świadectwo maturalne… Nawet na studia dawałam tylko kopie… Co do wizażu to szukałam najlepszej oferty spośród wszystkich szkół w Gdyni i uznałam, że to najkorzystniejsza oferta, gdyż przez pierwszy semestr miałam płacić 171 zł/ms, a przez drugi 191 zł/ms. Inne szkoły proponowały taki kierunek w cenie 99zł/ms, jednak jasno mówiły, że kosmetyków nie zapewniają. Jakie było moje zdziwienie, gdy na pierwszych zajęciach w TEBie okazało się jaką "wyprawkę" mamy sobie kupić "pędzle 24 sztuki w przedziale cenowym miedzy 300-500 zł no i oczywiście wszystkie kosmetyki m.in. podkłady, pudry, palety cieni, pudry fixujące i fixery, szminki, błyszczyki, bazy, brązery, róże, tusze do rzęs, tusze do kresek, brokaty do oczu, henny, kremy do depilacji.. i jeszcze inne rzeczy"… Mogłabym jeszcze to znieść, gdyby nie fakt w jakich żenujących warunkach miałyśmy zajęcia… w salach bez ławek, w których kosmetyki musiałyśmy rozstawiać na krzesłach, bądź ziemi, w salach komputerowych gdzie nie miałyśmy na nic miejsca. No i oczywiście płatności… zajęcia rozpoczęły się na koniec października, ale płaciłyśmy już za cały wrzesień i cały październik… Całą sprawę skierowałam do centrali, która uznała, że to niemożliwe, aby w szkole nie było kosmetyków… Oddział w Gdyni robi z ludzi po prostu głupków i szuka naiwnych, którzy będą im płacić kasę tak naprawdę za udrękę, a nie naukę… WSTYD I HAŃBA NAZWAĆ TO SZKOŁĄ…
oro0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 18:21   #63
bogusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: TEB Edukacja

hej a wybiera sie ktos na kierunek opiekun medyczny? Albo ktos juz skonczyl taki kierunek?
bogusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 11:47   #64
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez bogusiaaa Pokaż wiadomość
hej a wybiera sie ktos na kierunek opiekun medyczny? Albo ktos juz skonczyl taki kierunek?
Kilka moich klientek kończy właśnie ten kierunek w tym roku
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 12:58   #65
bogusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: TEB Edukacja

i jak ich wrazenia? a jak wyglądaja praktyki?
bogusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 07:06   #66
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez bogusiaaa Pokaż wiadomość
i jak ich wrazenia? a jak wyglądaja praktyki?
Pozytywne, wszystkie osoby sobie go chwalą. Teraz mają ostatnie zaliczenia i w czerwcu egzaminy. Praktyki mieli w szpitalu i w domach pomocy społecznej. Oczywiście dzienniczki praktyk do wypełnienia i te sprawy.
I z własnego doświadczenia wiem, że w każdym TEB jest inaczej
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:46   #67
Mokasynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Wiem że wątek trochę stary, ale mam pytanie i nawet specjalnie się zarejestrowałam, mam nadzieję że warto.
Chciałam zapisać się do TEB w Lubinie, jednak coś mnie tknęło że nie chcieli odpisu świadectwa maturalnego, jak w innych szkołach. Zawszę mogę się wypisać do 31, czy za to ponosi się opłaty?

Wiem o płatnych praktykach i o tym że będę musiała płacić jeśli będę miała za niską frekwencję ale czy za przystąpienie do egzaminów też się płaci?
Mokasynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 12:50   #68
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez Mokasynka Pokaż wiadomość
Wiem że wątek trochę stary, ale mam pytanie i nawet specjalnie się zarejestrowałam, mam nadzieję że warto.
Chciałam zapisać się do TEB w Lubinie, jednak coś mnie tknęło że nie chcieli odpisu świadectwa maturalnego, jak w innych szkołach.
To jest szkoła policealna, więc jak sama nazwa wskazuje, nie jest wymagana zdana matura, a jedynie ukończenie szkoły średniej.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 18:07   #69
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez Mokasynka Pokaż wiadomość
Wiem że wątek trochę stary, ale mam pytanie i nawet specjalnie się zarejestrowałam, mam nadzieję że warto.
Chciałam zapisać się do TEB w Lubinie, jednak coś mnie tknęło że nie chcieli odpisu świadectwa maturalnego, jak w innych szkołach. Zawszę mogę się wypisać do 31, czy za to ponosi się opłaty?

Wiem o płatnych praktykach i o tym że będę musiała płacić jeśli będę miała za niską frekwencję ale czy za przystąpienie do egzaminów też się płaci?
Chcą odpis, lub oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej. Niby można, generalnie jest za to kara, ale jeszcze nie słyszałam żeby ktoś musiał płacić. Za niską frekwencję się nie płaci, jedyne co jeśli nie masz odpowiedniej frekwencji nie zdajesz semestru. Za przystąpienie egzaminów, oraz za praktykę także się płaci.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 21:06   #70
Currrara
Przyczajenie
 
Avatar Currrara
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Chcą odpis, lub oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej. Niby można, generalnie jest za to kara, ale jeszcze nie słyszałam żeby ktoś musiał płacić. Za niską frekwencję się nie płaci, jedyne co jeśli nie masz odpowiedniej frekwencji nie zdajesz semestru. Za przystąpienie egzaminów, oraz za praktykę także się płaci.
Nie zgodzę się z płaceniem za egzamin - jeżeli jest to egzamin państwowy z OKE/CKE masz możliwość zdawania bez opłat 3 razy - nawet, jak jesteś absolwentem chyba, że w umowie ze szkołą masz napisane, że płacisz za każdy egzamin, także poprawkowy to sprawa wtedy wygląda inaczej.
Jestem tego pewna, bo rozmawiałam z OKE i dowiedziałam się, że szkoła brała ode mnie pieniądze choć nie powinna. Wszystko działo się w TEB Edukacja w Szczecinie, której serdecznie NIE polecam
__________________
huhu.
Currrara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:29   #71
Ilona4848
Przyczajenie
 
Avatar Ilona4848
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Witam
Dziewczyny zastanawiam się nad Teb w Płocku w kierunku technik kosmetyczny i technik usług fryzjerskich, chciałabym jeden kierunek zrobić dziennie a drugi zaocznie. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Jakie znacie opinie o szkołach policealnych w Płocku?
Ilona4848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 19:42   #72
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez Currrara Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z płaceniem za egzamin - jeżeli jest to egzamin państwowy z OKE/CKE masz możliwość zdawania bez opłat 3 razy - nawet, jak jesteś absolwentem chyba, że w umowie ze szkołą masz napisane, że płacisz za każdy egzamin, także poprawkowy to sprawa wtedy wygląda inaczej.
Jestem tego pewna, bo rozmawiałam z OKE i dowiedziałam się, że szkoła brała ode mnie pieniądze choć nie powinna. Wszystko działo się w TEB Edukacja w Szczecinie, której serdecznie NIE polecam
Mi tak powiedziano w TEB, że za każdy egzamin się płaci i tyle, ale dobrze że piszesz o takiej sprawie ja także nie polecam szkoły TEB.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:31   #73
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: TEB Edukacja

W TEBie koleżanki dowiadywały się o opłatach za egzaminy dopiero jak przychodziło do zaliczenia semestru ;/
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 14:48   #74
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TEB Edukacja

Kilka moich znajomych kończyło w tym roku 2-letni kierunek kończacy się egzaminem państwowym i nic nie płacili przez okres trwania nauki i za sam egzamin. Poza tym egzaminy państwowe muszą być za darmo, to tak, jakby za maturę płacić
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 14:43   #75
rybunia_888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: TEB Edukacja

odradzam ta szkołę... zdecydowanie NIE !
rybunia_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 07:44   #76
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez rybunia_888 Pokaż wiadomość
odradzam ta szkołę... zdecydowanie NIE !
Dlaczego?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 18:04   #77
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Kilka moich znajomych kończyło w tym roku 2-letni kierunek kończacy się egzaminem państwowym i nic nie płacili przez okres trwania nauki i za sam egzamin. Poza tym egzaminy państwowe muszą być za darmo, to tak, jakby za maturę płacić
Ale u mnie nawet w umowie było napisane, że muszę wnieść opłatę za egzamin zawodowy zgodnie z regulaminem opłat szkoły.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 08:22   #78
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: TEB Edukacja

Ja też płaciłam 150 zł za Asystentkę stomatologiczną.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 06:31   #79
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Dot.: TEB Edukacja

Hej odnośnie asystentki stomatologicznej, jak wygląda nauka w tebie? Najchętniej dowiem się jak jest w Rzeszowie jak coś wiecie podzielcie się bo chciałabym iść na ten kierunek i nie wiem jaką szkołę wybrać ...
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 09:57   #80
Anchelica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Bialystok Teb Edukacja

Poszukuje Vintedzianek,ktore ucza sie w Teb Edukacja. Mam kilka pytan.
Zglaszac sie
Ogolnie to jestem ciekawa czy pojscie do tej szkoly to dobry pomysl.
Jestem tez zaniepokojona,bo na jednym z forum przeczytalam,ze nie ma koncowych egzaminow zawodowych. A brak egzaminow to brak prawa wykonywania zawodu.
To jak jest z ta szkola? Chcialambym zasiegnac opinii wizazanek,ktore aktualnie tam sie ucza badz niedawno skonczyly nauke w tej szkole w Bialymstoku.
Najbardziej jestem ciekawa kierunku Asystentka stomatologiczna oraz Higienistka Stomatologiczna.
Anchelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 18:31   #81
Currrara
Przyczajenie
 
Avatar Currrara
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: TEB Edukacja

Ja nie polecam TEB Edukacja. Byłam na asystentce stomatologicznej i takiego niezorganizowania, braku zainteresowania uczniami i krętactwa jeszcze nie widziałam. Jeżeli macie możliwość poszukajcie innej szkoły, najlepiej takiej, które specjalizuje się w kierunkach medycznych - przynajmniej ja bym tak zrobiła gdybym mogła cofnąć czas
__________________
huhu.
Currrara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 12:15   #82
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: TEB Edukacja

U mnie KRK asystentka była super prowadzona, w przeciwieństwie do Technika Elektroradiologa - tu już dramat.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 16:44   #83
madzia27114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

witam NIKOMU nie polecam tej szkoły a szczególnie oddziału w Lublinie. Na początku tacy mili,pomocni i dobrzy ,a gdy przychodzi co do czego mają wszystko za przeproszeniem w Dupie .Była to taka sytuacja że zapisałam się tam do szkoły i ani razu nie byłam i niestety musiałam po miesiącu wyjechać do pracy a oni kazali mi karę płacić ż rezygnuje ze szkoły.Lecz jak zapytałam dzwoniąc do nich czy mogę od tego jakoś odstąpić,oni powiedzieli że będe musiała napisać jakieś podanie,Następnie udałam się do sekretariatu szkoły a oni twierdzą że tak się nie da i musowo trzeba zapłacić.A z tego co słyszałam od znajomych to jest strata czasu ta szkoła.Ta szkoła to oszustwo,heheh w końcu muszą jakoś zarabiać .Pozdrawiam
madzia27114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 12:37   #84
kuleczka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

NIE POLECAM PRZECZYTAJCIE TO ZANIM TAM PÓJDZIECIE...

Mimo że każdy odradzał mi tą szkołe i tak poszłam.. na asystentkę stomatologiczną oddział Świdnica . Oczywiście na poczatku każdy był miły, pomocny, ale piekło to zaczeło się potem
Poszliśmy do szkoły jakoś od połowy września chyba między 16-18 jakoś tak , a musieliśmy zapłacić za cały miesiąc . Plan był ciągle zmieniany , nauczyciele nie przyjezdzali bo jeden ma WYJAZD, drugi nie MOŻE , a gdy przyjezdzali robili nam afery że niczego nie potrafimy. Wykłady były STRASZNE, często nie było KRZESEŁ dla ludzi , bo szkoła miała ich ZA MAŁO i wiele osób musiało po prostu stać na zajęciach, nauczyciele mieli nas totalnie GDZIEŚ, uczyli nas naprawde niepotrzebnych rzeczy , a potem okazało się że POMYLILI KIERUNKI.. Testy były co lekcje ludzie z pracą, dziećmi nie mogli sobie poradzić więc się WYPISALI.. oczywiście dyrekcja również miała nas daleko gdzieś, wystarczyło napomknąć że coś jest nie tak , to od razu mieliśmy zâ˜☠â˜☠â˜☠ke od nauczycieli że się SKARŻYMY . Płaciliśmy 250 zł z za miesiąc , co moim zdaniem jest bardzo dużo a nie wyniesliśmy NIC z tej szkoły.. co się okazało później , TEN KIERUNEK to było jakieś gówno bo idąc z papierami do urzędu okazało się że nie mogę podjąc pracy bo to jest tylko KURS , a nie szkoła.. byłam w szoku! przecież egzaminy itp, z resztą rodzice sprawdzali DOKUMENTY, niestety nie doczytali czegoś.. normalnie szkoła istnie z HORRORÓW.. moja znajoma chciała się wypisać i naliczyli jej karę najpierw w wysokości 1.500, a potem nagle 2.000 ?! przy czym pani powiedziała że musi zapłacić jeszcze za WYPISOWE.. a to NIE MAŁO bo prawie 500.. z praktykami też kolorowo nie JEST, bo rzadko się zdarza że ktoś sam sobie załatwi i wtedy musieliśmy płacić szkole 150 zł za TYDZIEŃ a mieliśmy 4 tygodnie praktyk.. coś okropnego ! żałuje że w ogóle dałam się nabrać na tą szkołę bo to jest jakaś paranoja! co innego mówią, co innego piszą , a na koniec okazuje się , że pracy też nie można podjąć bo to jakiś KURS.. sama byłam zdziwiona, bo nigdzie nie było napisane że to KURS.. dopiero Pani w urzędzie powiedziała, że kierunek 2letni daje mi dopiero możliwość PRACY Z PACJENTEM.. niestety tego w sekretariacie mi nie powiedziano.. Bardzo duzo osób się wypisało .
Mam znajomą w GDYNI która chodzi właśnie na ten sam kierunek i mówi, że jest praktycznie identycznie . Większośc osób wniosła sprawę do sądu bo ta szkoła to jest istna paranoja. Uczyli nas ludzie którzy nie mieli nawet WYKSZTAŁCENIA. Ba! koleżanka zapisała się ONLINE i mimo, że nie poszła jeszcze do szkoły zanieść dokumentów przyszło jej wezwanie do WPŁATY... kontaktowałam się ze swoim kuzynem który chciał iśc na technika masazystę.. od niego nawet nie wymagali ŚWIADECTWA tylko tego czy pracuje i czy będzie płacić i KWITA.
Nie polecam tej szkoły bo przeszłam horror.. zapłaciłam nie małe pieniądze a okazało się, że nie dośc że nie mogę pracować, to jeszcze wywaliłam pieniądze w błoto i nerwy też.. NIE WIERZCIE TEJ SZKOLE i nie wierzcie w to co oni mówią , bo kłamią jak z nut i to widac gołym okiem. Gdy poszłam do nich z pretensjami że to jest KURS a nie szkoła normalna po której mogę pracować to powiedzieli że to ja się POMYLIŁAM. Mydlą oczy na każdym możliwym kroku i nie dziwie się że ludzie uciekają z tej szkoły gdzie tylko mogą bo to strata czasu .. z mojego kierunku uciekło ponad 10 osób , przed dniem pierwszej wpłaty bo wtedy musieli zapłacić tylko 450 zł.. ludzie wypisujcie się z tej szkoły jak macie OKAZJE i widzicie że coś się dzieje niedobrego bo im dalej tym gorzej..
Dodam też że nawał materiału był nieziemski nikt tego nie ogarniał chyba że jakiś cyborg. szukajcie innej szkoły która rzeczywiście dam wam jakieś perspektywy na pewno nie ta...
zasięgałam opinii w wielu miejscach o tej szkole i niestety tak JEST prawie wszędzie - z naciskiem na PRAWIE. Im zalezy tylko na pieniądzach a nie na ludziach i wykształceniu w umowie nie było wzmianki że nie bede mogła pracować a teraz pracuje na taśmie bo nie mam innego wyjścia.. bo szkole na którą musiałam wybulić naprawdę duże pieniądze ! to jest PA-RA-NO-JA. Jesli macie OKAZJE wypisac się przed pierwszym semestrem to uciekajcie gdzie pieprz rośnie , bo im dalej tym gorzej

Edytowane przez kuleczka94
Czas edycji: 2015-10-09 o 12:43
kuleczka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 15:14   #85
paula20111995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Question Dot.: TEB Edukacja

hej czy jest ktoś , kto zapisał się na kierunek instruktor fitness w Poznaniu ? i czy ktoś może mi powiedzieć cos więcej na temat tego kierunku , jak wyglądają zajęcia ?
paula20111995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 12:08   #86
monix1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: TEB Edukacja

Chciałabym zapytać o kierunek Administracja biurowa.
W szkole powiedziano, że jest całkowicie DARMOWY. Czy w rzeczywistości tak jest? Co z płatnością za egzaminy? Za książki i materiały dydaktyczne?
monix1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 12:16   #87
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: TEB Edukacja

Dziewczyny, poczytajcie opinie wyżej - to może pomóc w uniknięciu kłopotów. Ja bym się już nie zdecydowała składać podania.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 20:37   #88
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poczytajcie opinie wyżej - to może pomóc w uniknięciu kłopotów. Ja bym się już nie zdecydowała składać podania.
A ja bym z przymrużeniem oka traktowała opinię osoby, który jest świeżo zarejestrowana i ma tylko jeden post, w którym oczernia ów szkołę. Zawsze tak jest, że osoby niezadowolone wylewają swoje żale, gdzie się da i jak się da. Zaś osoby zadowolone po prostu są zadowolone i nie mają czasu wychwalać ów szkoły pod niebieosa.

Cytat:
Chciałabym zapytać o kierunek Administracja biurowa.
W szkole powiedziano, że jest całkowicie DARMOWY. Czy w rzeczywistości tak jest? Co z płatnością za egzaminy? Za książki i materiały dydaktyczne?
Dopytaj dokładnie w szkole.
Jeżeli kierunek jest 2-letni i kończy się egzaminem państwowym, to powinień być darmowy. Co do płatności, to kilka moich klientek kończyło w tym roku TEB i za egzaminy nie płaciło nic. Inne osoby znów płaciły- czemu taka różnica- nie wiem.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:23   #89
monix1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Dopytaj dokładnie w szkole.
Jeżeli kierunek jest 2-letni i kończy się egzaminem państwowym, to powinień być darmowy. Co do płatności, to kilka moich klientek kończyło w tym roku TEB i za egzaminy nie płaciło nic. Inne osoby znów płaciły- czemu taka różnica- nie wiem.
Dobrze dopytam. Jednak opinie w Internecie są bardzo niepochlebne.
W dodatku moja siostra w tym roku zaczęła uczęszczać na technika usług kosmetycznych (szkła dwuletnia) i nie jest jakoś bardzo zadowolona. W szkole nie ma odpowiedniego wyposażenia - foteli kosmetycznych jest za mało, w trakcie teorii muszę pisać na kolanach, niby płaci ponad 100 zł miesięcznie a i tak musiała dokupić niektóre kosmetyki sama. Wiele dziewczyn już zrezygnowało.
Zastanawiam się też na Cosinusem, podobno o wiele lepsza kadra i mniej nieścisłości z umowami.
monix1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:59   #90
evelineczky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Ja jednak polecam. Od końca września chodzę do TEBu na technika informatyka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Fakt, jest dużo nauki, ale jeśli ktoś chce się nauczyć to spokojnie da radę.
evelineczky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-02 01:16:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.