Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 12:12   #2971
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, ze przyznaje, że nie wie o co chodzi w dramie ale i tak ja komentuje..
Trzeba zająć stanowisko i snobować się na takiego ąę lepszego, bon ton pierdon jestem taka ponad to, taka zdystansowana i pełna mądrych przemyśleń
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:32   #2972
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Boże, zobaczyłam powitanie i już mam dość. Jakiś skrót? btw. po co ona jeszcze sie w to wtrąca?
Obejrzałam część:
- powitanie
- mówi, że nie ma zielonego pojęcia, o co chodzi w tamtej aferze,
- jest jej przykro, że nie można się na YT dogadać,
- usuwanie filmów nie ma sensu, ona usunęła tylko jeden, "tylko krowa nie zmienia zdania" i ona to zdanie wtedy zmieniła,
- nie żal wam życia na kłótnie?
- dawanie łapki w dół bez napisania dlaczego to tchórzostwo.

Dalej nie oglądam, bo nie czułam się trochę jakby mnie pani w podstawówce opieprzała.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Kocham dramy i z całego serduszka pragnęłam się dowiedzieć o co cho, ale nie zniosę tej pani, totalnie jakbym oglądała film na wdż w podstawówce 15 lat temu, ten sam ton w sumie stylówa trochę też

Ja do Maxi jak nie pałałam sympatią, ale ostatnio lubię włączyć ją w tle, ma strasznie przyjemny ton głosu i jeszcze przyjemniejszą zdolność poprawnego wyrażania. Niemniej jednak q&a z 'bardzo ciekawymi pytaniami' w stylu "co byś zrobiła gdyby wszystkie Twoje pędzle byly brudne", albo "co byś zrobiła, gdybyś musiała malować się tylko jedną marką" nawet tak świeżo zwerbowaną fankę jak ja przerastają ;-;

Mnie też się nie podobają te pytania "co byś zrobiła, gdybyś straciła wszystkie swoje...", "co, gdybyś musiała się malować tylko..." sratatata. Ostatnio oglądałam takie Q&A w wykonaniu chłopaków z Abstrachuje i kiedy odpowiadali na takie abstrakcyjne pytania, to nudziło mnie to, ale kiedy mówili trochę o kulisach nagrywania, słuchałam.
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:47   #2973
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Obejrzałam część:
- powitanie
- mówi, że nie ma zielonego pojęcia, o co chodzi w tamtej aferze,
- jest jej przykro, że nie można się na YT dogadać,
- usuwanie filmów nie ma sensu, ona usunęła tylko jeden, "tylko krowa nie zmienia zdania" i ona to zdanie wtedy zmieniła,
- nie żal wam życia na kłótnie?
- dawanie łapki w dół bez napisania dlaczego to tchórzostwo.

Dalej nie oglądam, bo nie czułam się trochę jakby mnie pani w podstawówce opieprzała.[COLOR="Silver"]
Dalej jest to samo, tylko w innej kolejności.

-jak się daje łapkę w górę to też trzeba napisać dlaczego
-żebyśmy się sznowali wszyscy, żebyśmy się wspierali i tworzyli fajn a społeczność - pis and lov
-to wy czerpiecie od twórców i szanujmy się, bo życie jest za krótkie żeby sobie je obrzydzać i powinniśmy się wpierać
-i nie piszcie że ktoś tam jakoś wygląda, bo każdy ma lustro i wie jak wygląda
-i że komuś jej nie smakowała jej zapiekanka, ale napisał w sposób kulturalny więc ok
-i powtórzony po raz milionowy szanujmy się
-dała linka do kanału, w którym dziewczyna przeczytała mądrą rzecz
-nie zniżajmy się do poziomu naszych polityków i bądźmy dla siebie mili
-ja wam to mówię, osoba która większość życia ma już za sobą
-prosi o łapki, ale wulgarne komentarze będzie kasować
-pożegnanie

Edytowane przez akkikka
Czas edycji: 2016-07-08 o 12:48
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:58   #2974
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...59&oe=57F3F5CC
widziałyście? Przeglądałam sobie tablicę na fejsie Szusz i takie zdjęcie znalazłam. Link taki, bo jak wkleilam normalny to pokazywalo caly album, a nie konkretne zdjęcie
Karolinie ładnie by było wg mnie w takim chłodniejszym kolorze włosów jak tu na zdjęciu (może niekoniecznie takie jasne)
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku


Edytowane przez kochanowska
Czas edycji: 2016-07-08 o 13:00
kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:20   #2975
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...59&oe=57F3F5CC
widziałyście? Przeglądałam sobie tablicę na fejsie Szusz i takie zdjęcie znalazłam. Link taki, bo jak wkleilam normalny to pokazywalo caly album, a nie konkretne zdjęcie
Karolinie ładnie by było wg mnie w takim chłodniejszym kolorze włosów jak tu na zdjęciu (może niekoniecznie takie jasne)
a ta wiecznie w tych spodnicach rozkloszowanych i bluzka wciagnieta w nie Ale ustawianie do zdjec ma opanowane, boczkiem
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:27   #2976
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
a ta wiecznie w tych spodnicach rozkloszowanych i bluzka wciagnieta w nie Ale ustawianie do zdjec ma opanowane, boczkiem
A czy przypadkiem jak ona staje bokiem to jeszcze bardziej nie widać, że jest większa? Bo ja odnoszę takie wrażenie, już chyba lepiej by było gdyby stanęła prosto, wtedy można zrzucić na to, że spódnica tak poszerza :P
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:32   #2977
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
w ciągu 2 miesięcy przeprowadzałam się dwa razy i oprócz beznadziejnych ofert w drugim końcu miasta i "już nieaktualne" nie mam (z wawy) jakiś okropnych wspomnień, ale ja też wynajmuję mieszkanie sama
i podziwiam wszystkich, którzy mieszkają w kilka osob, to totalnie nie dla mnie


jak po, w sumie, dorosłych ludziach (+/- 20 lat) zawsze sprząta mama i nie są tego nauczeni, to nie ma co się dziwić, że umycie talerza jest zagadką i problemem

Wiesz co, ja jestem jedynaczką i to z mamą, dla której jestem oczkiem w głowie, więc teoretycznie powinnam być taką księżniczką która ani prać, ani zmywać, ani odkurzać nie umie, bo nigdy mnie do pracy nie goniono, a jednak, kiedy zamieszkałam sama to wzięłam wszystko na swoje barki i daję radę. Mój kolega nawet stwierdził że mój pokój jest jednym z dwóch najczystszych jakie widział przez swoje studenckie życie. Wydaje mi się, że to nie kwestia tego, kto w domu sprząta, ale tego, że w ogóle się sprząta. Bo jeśli coś upadnie na podłogę i może leżeć tygodniami (autentyczna historia), to widocznie to nikomu nie przeszkadza. W końcu człowiek lat 20 ma już świadomość, że nie ma nikogo innego, kto za niego tę rzecz podniesie.

Gdyby któraś z Was wiedziała o wolnym pokoju w Poznaniu, to proszę o info


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No ale co miała zrobić? Oddać dziecko? Przewidzieć, że mały będzie uczulony? Testy na alergię robi się po 3 roku życia, a najlepiej jeszcze później.
Gdyby moje dziecko miało uczulenie na psa, to niestety, ale z braku laku tego psa oddałabym rodzicom (to i tak jest najlepsze rozwiązanie, wiele ludzi pewnie wybrałoby schronisko albo las), albo jakiemuś przyjacielowi który marzy o psie etc. i starała się jak najczęściej go odwiedzać, a jak dziecko by podrosło, to bym zorganizowała odczulanie. Z tym że na dziecko się zdecyduję pewnie jak będę miała dom z ogrodem i w razie czego pies dostanie wypasiony kojec z osobnym wejściem do domu chociaż jakby dzieciak reagował tylko katarem, to nie wiem, chyba bym się wahała przed oddaniem #psiamama

Nie znam całej historii - dobrze zrozumiałam, że w domu był kot, urodziło się dziecko z alergią na kota, więc kota oddano a wzięto psa? Bo jeśli tak to bardzo nieprzemyślana decyzja.

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Zależałoby mi właśnie na tym pływaniu Dziękuję za odpowiedź
Pływałam w Revlonie CS. Nawet się nie przejął.

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...59&oe=57F3F5CC
widziałyście? Przeglądałam sobie tablicę na fejsie Szusz i takie zdjęcie znalazłam. Link taki, bo jak wkleilam normalny to pokazywalo caly album, a nie konkretne zdjęcie
Karolinie ładnie by było wg mnie w takim chłodniejszym kolorze włosów jak tu na zdjęciu (może niekoniecznie takie jasne)
Fajnie wyglądają obie, zgadzam się z tym kolorem włosów, taki, może nieco ciemniejszy bardziej Karolinie pasuje niż to co ma teraz. Ale te jej buty to porażka...
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 14:05   #2978
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Rzucę odgrzewanym kotletem, ale oglądałam wczoraj filmik szusz z jej starego mieszkania i faktycznie...tam wszystko było...i nic nie trzymało się kupy. Sama bym połowę powyrzucała. Wtedy jakoś tego tak bardzo nie widziałam, a teraz mnie powaliło. Źle bym się czuła w takim mieszkaniu. Teraz to trochę lepiej u niej wygląda.

A i zaciekawiło mnie, że już wtedy obok łóżka szusz stał słoń od jej faceta. W tamtym czasie jeszcze nie Tomka.

Zaczęłam sobie ostatnio słuchać jej vlogów jak wychodzę z dzieckiem na spacer (bez oglądania, na telu) i szczerze to bardzo nie ma o czym słuchać. Jeszcze z obrazem to jako tako, ale bez to nic ciekawego nie opowiada. Wiem, że niby wszyscy to wiedzą, ale jakiś czas temu sama regularnie oglądałam jej vlogi. Teraz jestem z nimi bardzo w tyle.No i stwierdziłam, że tak naprawdę oglądam ją tylko dla ciuchów, bo ciekawi mnie w co jest ubrana itp. (szkoda że nie robi już lookbooków) O kosmetykach filmików też już raczej nie oglądam.
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2016-07-08 o 14:06
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 14:09   #2979
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Rzucę odgrzewanym kotletem, ale oglądałam wczoraj filmik szusz z jej starego mieszkania i faktycznie...tam wszystko było...i nic nie trzymało się kupy. Sama bym połowę powyrzucała. Wtedy jakoś tego tak bardzo nie widziałam, a teraz mnie powaliło. Źle bym się czuła w takim mieszkaniu. Teraz to trochę lepiej u niej wygląda.
Przypomniały mi się rozkminy czemu to mieszkanie wygląda jak wygląda, skoro ona jest niby dekoratorem wnętrz (dobrze pamiętam?).
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 14:23   #2980
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Jeszcze w ramach tego co dzisiaj rano wrzucałam:

https://www.youtube.com/watch?v=Sbsy81ZgWWE

I nie pamiętam już kto pytał o tego kota tutaj ale tak, kot też został oddany z powodu alergii, więc czy to jest normalne zachowanie, że wie dziewczyna o tym, że dziecko ma uczulenie na kota ale bierze psa?

Swoją drogą chyba niezła drama się zaczyna z tego robić.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 14:28   #2981
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Przypomniały mi się rozkminy czemu to mieszkanie wygląda jak wygląda, skoro ona jest niby dekoratorem wnętrz (dobrze pamiętam?).
Dekoratorem nie jest, ale ukończyła jakiś kurs z projektowania... i chwaliła się, że tak super mieszkanie urządziła. Według mnie byłoby jeszcze ok gdyby zniknęły te wszystkie pierdółki z podróży do których ma słabość.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 14:47   #2982
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Jeszcze w ramach tego co dzisiaj rano wrzucałam:

https://www.youtube.com/watch?v=Sbsy81ZgWWE

I nie pamiętam już kto pytał o tego kota tutaj ale tak, kot też został oddany z powodu alergii, więc czy to jest normalne zachowanie, że wie dziewczyna o tym, że dziecko ma uczulenie na kota ale bierze psa?

Swoją drogą chyba niezła drama się zaczyna z tego robić.
Generalnie można być uczulonym na kota, a na psa już nie, ba, to jest częste i większość ludzi chyba jest alergicznych właśnie w ten sposób, więc poniekąd rozumiem wybór, ale lepiej byłoby chyba najpierw zaprowadzić dziecko gdzieś, gdzie jest pies i ogarnąć, czy nie ma objawów.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:00   #2983
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Przyszłam się pożegnać, uciekam z wizażu bo jest mi już zwyczajnie wstyd być częścią tego miejsca. Bywajcie, pewnie będę was (ten wątek) od czasu do czasu podczytywać


201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:16   #2984
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożegnać, uciekam z wizażu bo jest mi już zwyczajnie wstyd być częścią tego miejsca. Bywajcie, pewnie będę was (ten wątek) od czasu do czasu podczytywać


Ojej, wielka szkoda Trzymaj się
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:17   #2985
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Szusz była dekoratorem, ale w H&M bodajże, VM
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:24   #2986
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożegnać, uciekam z wizażu bo jest mi już zwyczajnie wstyd być częścią tego miejsca. Bywajcie, pewnie będę was (ten wątek) od czasu do czasu podczytywać


Jest mi bardzo przykro, ale nie mogę powiedzieć, bym cię nie rozumiała albo się dziwiła.
Bardzo to smutne, gdy patrzy się na wizaż.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:29   #2987
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożegnać, uciekam z wizażu bo jest mi już zwyczajnie wstyd być częścią tego miejsca. Bywajcie, pewnie będę was (ten wątek) od czasu do czasu podczytywać


Będe cię stalkować na Insta.
Jeszcze trochę i też stąd spadam
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:50   #2988
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Tej to się serio nudzi

https://youtu.be/pIX8aI4l96s
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 16:38   #2989
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Kurcze, dziewczyny, moze naprawdę sie ewakuujemy na własne forum z dała od wizażu?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 16:46   #2990
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, moze naprawdę sie ewakuujemy na własne forum z dała od wizażu?
To by był dobry pomysł
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:02   #2991
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, moze naprawdę sie ewakuujemy na własne forum z dała od wizażu?

Jestem bardzo nie w temacie. Czy oświeci mnie ktoś co złego się dzieje teraz na wizażu?
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:02   #2992
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, moze naprawdę sie ewakuujemy na własne forum z dała od wizażu?
popieram. Ciężko nie jest założyć takie forum. Kiedyś miałam takie klasowe

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:03   #2993
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, moze naprawdę sie ewakuujemy na własne forum z dała od wizażu?
Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
To by był dobry pomysł

201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:05   #2994
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożegnać, uciekam z wizażu bo jest mi już zwyczajnie wstyd być częścią tego miejsca. Bywajcie, pewnie będę was (ten wątek) od czasu do czasu podczytywać



Salix :<
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:05   #2995
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość

Jestem bardzo nie w temacie. Czy oświeci mnie ktoś co złego się dzieje teraz na wizażu?
Polecam wątek "Golizna i poziom artykułów na wizażu"
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:40   #2996
Antonett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Mi obojętne, jak trzeba będzie to założe konto tak czy inaczej
Dziewczyny potrzebuję małej pomocy, szukam sklepu zielarskiego online, takiego zaufanego i przez was znanego. Możecie jakiś polecić? Fajnie by było jakby jeszcze miał w ofercie wysyłkę za granicę, w moim przypadku do norwegii. Tutaj zielska mają kosmiczną cenę. A jak nie ma to nie szkodzi, niedługo jadę do Polski, więc wzięłabym zakupy w drodze powrotnej
Antonett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 18:15   #2997
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość

Jestem bardzo nie w temacie. Czy oświeci mnie ktoś co złego się dzieje teraz na wizażu?
Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Polecam wątek "Golizna i poziom artykułów na wizażu"
Aż tak źle?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 18:38   #2998
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Roksana3 Pokaż wiadomość
Tej to się serio nudzi
https://youtu.be/pIX8aI4l96s
Prosze o podpisanie linka
Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Prosze o podoisanie linka
Ile razy mozna o to prosic

Salix
Dziewczyny dajcie znac gdzie idziecie
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 18:46   #2999
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kazdego z osobna trzeba. aha.

Teraz rozumiem Salix. Mega mocno
Popieram, potwierdzam i zastosuje.
Dziekuje za inspiracje
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 18:56   #3000
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
chyba sobie jaja robisz, bo ta prośba przewijała się nieraz
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.