Pielęgnacja Noska - Dziwne Tłuszczenie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 22:53   #1
pipcio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7

Pielęgnacja Noska - Dziwne Tłuszczenie ??


Witam,chciałbym przedstawić moją sytację,mam 15 lat, jestem facetem :PP
Mój problem polega na dziwnym tłuszczeniu się skóry,a jako że mam garbaty nos ( ) muszę coś z tym zrobic,konkretnie podam przykład ,niedziela zjem obiad,konkretnie mięso to pózniej przez 3 dni mam strasznie tłusty nos,tak jakbym chwilę przed tem wylał na niego trochę oleju ;//,w dodatku mam na nosku pełno wągrów, chciałbym jakoś dbać o nosek bo nie dość że jest garbaty to jeszcze ochydny :/
Jakieś propozycję ? jak temu zapobiec,na wągry też by sie przydał jakiś sposób,na wizytę u dermatologa,kosmetyka szkoda mi kasy ;PP
Z góry wszystkim dziękuje za odpowiedzi,pozdrawiam !
Paweł
pipcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:09   #2
MySzK@87
Przyczajenie
 
Avatar MySzK@87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Pielęgnacja Noska - Dziwne Tłuszczenie ??

jestes w okresie dojrzewania i stad te problemy. widac ze masz skore tlusta lub mieszana (jesli oprocz nosa masz tluste czolo i brode) jak to najczesciej u chlopakow bywa niestety. polecam peelingi do twarzy i stosowanie odpowiednich kosmetykow dla Twojej cery (tłustej lub mieszanej). ostatnio widzialam w drogeri natura takie kosmetyki specjalnie dla chlopakow. niewiem czy na pewno ale chyba byly to kosmetyki "under 20". a co do wagrow do najlepiej i profesjonalnie usunie je kosmetyczka. pozdrawiam i zycze powodzenia w pielegnacji cery
MySzK@87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 12:07   #3
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Pielęgnacja Noska - Dziwne Tłuszczenie ??

zdecydowanie powinines zakupić kosmetyki do tłustej cery. żel do mycia twarzy, jakiś peeling.. możesz tez nawilżac buzię kremem humektan- tani a cudowny podaję linka do kwc:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-humektan.html

istniejące wągry trzeba usunąć, najlepiej u kosmetyczki ale jak bardzo nie chcesz to zastosuj złuszczające kwasy - ja używam Acne Derm- to takikrem który stopniowo złuszcza skorę i razem z ty znikają wągry. ja używam tego juz na prebarwienia po trądziku i jest świetny. jest o nim wątek więc możesz poczytac. no i dbaj o oczyszczanie buzi ale nie wysuszaj jej typowymi antytrądzikowymi kosmetykami, bo jak skóra jest wysuszona to wytwarza jeszcze więcej tłuszczu i takie błędne koło.
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.