Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-27, 13:41   #1231
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O moim mieście już wiecie, że tu najdroższe warzywa i owoce w lecie ale trąbią o nas w radio i w tv, na stronie głównej Onetu jest kilka artykułów, m.in., że woda porwała wóz strażacki z 5-osobową rodziną w środku i dwoma strażakami...

Dom babci zalany, cała piwnica w wodzie, do domu brakło 10 cm i woda by się przelała, a do domu wchodzi się po schodach.
U nas woda zatrzymała się na zakręcie. Właśnie na tym zakręcie, gdzie ja mam dom...
Tż wracał w nocy z pracy na nogach, szedł po pas w wodzie, musiał trzymać się drzew żeby woda go nie porwała.
Trzymajcie się ! U nas leje, mam nadzieję, że u Was już nie będzie padało
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 13:47   #1232
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
zalezy co chcesz zobaczyc
Fila Disruptor ma moja corka - masywne buty
teraz chcialabym jeszcze kupic sobie taka monetke La Marquesse

https://www.lamarqueuse.pl/kolekcje/...wie-gcp20.html

Never mimo wszystko zaczelabym od kwasow na jesien .. ja uzywalam retinolu np Locacid ale on jest na recepte, potem Atrederm po ktorym bardzo sie luszczylam. Ale generalnie mi ten duet ( kwasy i retinol), pomogl na tradzik no i plus dieta
U mnie to będzie dopiero pierwsze takie spotkanie z retinolem, o kwasach to ja nie mam zielonego pojęcia, miałam jakieś tam peelingi czy maseczki z kwasami ale szczerze to różnicy nie widziałam . Z tym retinolem na jesień to może i dobrze by było ale ja naprawdę rzadko kiedy z domu wychodzę, a o opalaniu się nie ma mowy, nie cierpię leżeć na słońcu .

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O moim mieście już wiecie, że tu najdroższe warzywa i owoce w lecie ale trąbią o nas w radio i w tv, na stronie głównej Onetu jest kilka artykułów, m.in., że woda porwała wóz strażacki z 5-osobową rodziną w środku i dwoma strażakami...

Dom babci zalany, cała piwnica w wodzie, do domu brakło 10 cm i woda by się przelała, a do domu wchodzi się po schodach.
U nas woda zatrzymała się na zakręcie. Właśnie na tym zakręcie, gdzie ja mam dom...
Tż wracał w nocy z pracy na nogach, szedł po pas w wodzie, musiał trzymać się drzew żeby woda go nie porwała.

Współczuję . U mnie rodzice tez narzekają na te ulewy bo truskawki gniją, czereśnie tez, a mamy tego naprawde dużo i rodzice to na handel wszystko mają i też bieda bo woda stoi w truskawkach.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 14:01   #1233
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
U mnie to będzie dopiero pierwsze takie spotkanie z retinolem, o kwasach to ja nie mam zielonego pojęcia, miałam jakieś tam peelingi czy maseczki z kwasami ale szczerze to różnicy nie widziałam . Z tym retinolem na jesień to może i dobrze by było ale ja naprawdę rzadko kiedy z domu wychodzę, a o opalaniu się nie ma mowy, nie cierpię leżeć na słońcu .

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------




Współczuję . U mnie rodzice tez narzekają na te ulewy bo truskawki gniją, czereśnie tez, a mamy tego naprawde dużo i rodzice to na handel wszystko mają i też bieda bo woda stoi w truskawkach.
My już się pogodziliśmy ze stratą wszystkich warzyw w tym roku. Byle tylko do domu nie wdarła się woda.
Ciągle straż jeździ na sygnale, mamy alerty o burzach. Boję się Bo okropnie wieje, oby nic nie przydarł ten wiatr...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 15:13   #1234
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
My już się pogodziliśmy ze stratą wszystkich warzyw w tym roku. Byle tylko do domu nie wdarła się woda.
Ciągle straż jeździ na sygnale, mamy alerty o burzach. Boję się Bo okropnie wieje, oby nic nie przydarł ten wiatr...
trzymam mocno kciuki aby nie padalo i nie zalalo nikogo !!!

Never,
za truskawki i czeresnie tez trzymam, moze sie cos uratuje!!1

Z ciekawosci zapytam jaki filtr polecony zostal przez K. ?

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

U mnie nie pada za to sasiad mnie zalal....juz kolejny raz. kilka razy mowilismy ze zalewa z ogrodu jak jego ogrodnik zostawil kilka razy wszystko wlaczone i pojechal do domu. Nic nie zrobil, zadnych zabezpieczen, non stop sciema ze on za ogrodnika nie odpowiada.Taaaaa....... 2 tyg temu zalal nas znowu, plytki juz na tarasie wybrzuszylo....Tz poszedl sprawdzic do niego a u niego w ogrodzie mokradla jak lopate TZ wbil. Bezczelnie powiedzial nam ze beda problemy zeby udowodnic ze to on nas zalewa. Nasz dom jest polozony nizej bo tak idzie teren niestety. " dni temu znow zalanie i jeszcze sie sasiad smieje ze nic mu nie zrobimy, wkurzylam sie.
Zadzownilam na ubezpieczenie, wyjasnilam sytuacje ze odmawia wspolpracy aby zapobiec zalaniom/ oni uwazaja ze to jest w takim przypadku zaniedbanie z jego winy/ i polisy nie chce dac. <Moje ubezpieczenie powiedzialo ze nie zrobia naprawy dopoki nie usuna usterki/ taras ponad 150m ma i pod dom podchodzi woda wiec jest to kupa kasy .....Zalozyli sprawe w departamencie zajmujacym sie windykacja roszczen za zniszczenia sasiadowi. Pewnie sie zdziwi bo on chce za takiego szanowanego biznesmena uchodzic a kawal ch**a jest i tyle. Takze u mnie non stop cos...

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-06-27 o 15:15
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 15:13   #1235
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
trzymam mocno kciuki aby nie padalo i nie zalalo nikogo !!!

Never,
za truskawki i czeresnie tez trzymam, moze sie cos uratuje!!1

Z ciekawosci zapytam jaki filtr polecony zostal przez K. ?
Manaslu, Extreme Outdoor .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 15:22   #1236
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O moim mieście już wiecie, że tu najdroższe warzywa i owoce w lecie ale trąbią o nas w radio i w tv, na stronie głównej Onetu jest kilka artykułów, m.in., że woda porwała wóz strażacki z 5-osobową rodziną w środku i dwoma strażakami...

Dom babci zalany, cała piwnica w wodzie, do domu brakło 10 cm i woda by się przelała, a do domu wchodzi się po schodach.
U nas woda zatrzymała się na zakręcie. Właśnie na tym zakręcie, gdzie ja mam dom...
Tż wracał w nocy z pracy na nogach, szedł po pas w wodzie, musiał trzymać się drzew żeby woda go nie porwała.
współczuje

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Manaslu, Extreme Outdoor .
Ciekawe czy dasz rade tego uzywac?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 15:24   #1237
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
współczuje



Ciekawe czy dasz rade tego uzywac?
a co to jest, bo ja szczerze to nigdy o tym nie slyszalam..... tylko ja na zadupiu mieszkam wiec prosze wziac poprawke.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-27, 15:26   #1238
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
współczuje



Ciekawe czy dasz rade tego uzywac?
O kurde a co z nim nie tak? .
Niby polecany przez himalaistów
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 15:34   #1239
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O kurde a co z nim nie tak? .
Niby polecany przez himalaistów
chyba bedzie zostawiac bialo-zolta powloke jak w filtrach dla dzieciakow. Bo widze ze ma bardzo dobry filtr w skladzie ale on wlasnie bieli mocno. Niech mnie ktos poprawi jak zle wywnioskowalam....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 16:22   #1240
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Domyslam sie, ze wyglada na twarzy jak pasta do zebow Tak przynajmniej wygladaja himalaiści
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 16:47   #1241
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry

Oktawia, mam nadzieję, że sytuacja szybko się poprawi!!! Przerażająco brzmi to co się dzieje u Was. Trzymajcie się!



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić. Od kilku dni boli mnie tylna część obu ud, dziś już wyraźnie czuję dolną część kręgosłupa i szarpnięcie pod kolanami. Ani się nie przeciążyłam, ani nie przewiałam a już na pewno nie przetrenowałam. Co ciekawe w pozycji relaksacyjnej, boli jak diabli, no wiecie leżenie, siedzenie (noc koszmarna). Gdy chodzę także, gdy wchodzę po schodach mam wrażenie, że noga waży tonę, a mnie momentalnie chce się spać. Nie boli tylko wtedy gdy napnę mięśnie, podczas rozciągania.
Czy to starość? Czy rwa kulszowa? Jakieś rady?: brzydal:
Uważaj na siebie Anulka. Dźwigałaś coś? Moim zdaniem powinien obejrzeć Cię lekarz. Ja już 1,5 mies jestem przykuta do łóżka. Nie mam już odruchów neurologicznych w jednej nodze. Generalnie funkcjonuję dzięki tramalowi. Wypadły mi dwa dyski. Kwalifikuję się do natychmiastowej operacji, ale póki co próbuję z rehabilitacją.
Spróbuj poleżeć na podłodze, na brzuchu. Nie nagrzewaj kręgosłupa. Unikaj siedzenia. Mam nadzieję, że szybko będzie lepiej.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87955229]Treść usunięta[/QUOTE]





Never moim zdaniem to wysypka. Coś jesz teraz innego niż zwykle?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-27, 17:50   #1242
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
chyba bedzie zostawiac bialo-zolta powloke jak w filtrach dla dzieciakow. Bo widze ze ma bardzo dobry filtr w skladzie ale on wlasnie bieli mocno. Niech mnie ktos poprawi jak zle wywnioskowalam....
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Domyslam sie, ze wyglada na twarzy jak pasta do zebow Tak przynajmniej wygladaja himalaiści

Żaden szczyt mi nie będzie straszny .
No nic, przyjdzie, użyje to dam znać co to w ogóle jest .

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Never moim zdaniem to wysypka. Coś jesz teraz innego niż zwykle?

Kochana Pani ja to od roku mam, a może i ciut dłużej i nie schodzi, a codziennie raczej nie jem tego samo, chociaż chleb non stop czy to do kanapeczek czy czegoś jem, wiadomo no ale raczej nie od niego.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 19:49   #1243
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O moim mieście już wiecie, że tu najdroższe warzywa i owoce w lecie ale trąbią o nas w radio i w tv, na stronie głównej Onetu jest kilka artykułów, m.in., że woda porwała wóz strażacki z 5-osobową rodziną w środku i dwoma strażakami...

Dom babci zalany, cała piwnica w wodzie, do domu brakło 10 cm i woda by się przelała, a do domu wchodzi się po schodach.
U nas woda zatrzymała się na zakręcie. Właśnie na tym zakręcie, gdzie ja mam dom...
Tż wracał w nocy z pracy na nogach, szedł po pas w wodzie, musiał trzymać się drzew żeby woda go nie porwała.
wspołczuje, trzymajcie sie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
trzymam mocno kciuki aby nie padalo i nie zalalo nikogo !!!

Never,
za truskawki i czeresnie tez trzymam, moze sie cos uratuje!!1

Z ciekawosci zapytam jaki filtr polecony zostal przez K. ?

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

U mnie nie pada za to sasiad mnie zalal....juz kolejny raz. kilka razy mowilismy ze zalewa z ogrodu jak jego ogrodnik zostawil kilka razy wszystko wlaczone i pojechal do domu. Nic nie zrobil, zadnych zabezpieczen, non stop sciema ze on za ogrodnika nie odpowiada.Taaaaa....... 2 tyg temu zalal nas znowu, plytki juz na tarasie wybrzuszylo....Tz poszedl sprawdzic do niego a u niego w ogrodzie mokradla jak lopate TZ wbil. Bezczelnie powiedzial nam ze beda problemy zeby udowodnic ze to on nas zalewa. Nasz dom jest polozony nizej bo tak idzie teren niestety. " dni temu znow zalanie i jeszcze sie sasiad smieje ze nic mu nie zrobimy, wkurzylam sie.
Zadzownilam na ubezpieczenie, wyjasnilam sytuacje ze odmawia wspolpracy aby zapobiec zalaniom/ oni uwazaja ze to jest w takim przypadku zaniedbanie z jego winy/ i polisy nie chce dac. <Moje ubezpieczenie powiedzialo ze nie zrobia naprawy dopoki nie usuna usterki/ taras ponad 150m ma i pod dom podchodzi woda wiec jest to kupa kasy .....Zalozyli sprawe w departamencie zajmujacym sie windykacja roszczen za zniszczenia sasiadowi. Pewnie sie zdziwi bo on chce za takiego szanowanego biznesmena uchodzic a kawal ch**a jest i tyle. Takze u mnie non stop cos...

nie daj sie sasiadowi - bede trzymac kciuki za pomyslnosc

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Oktawia, mam nadzieję, że sytuacja szybko się poprawi!!! Przerażająco brzmi to co się dzieje u Was. Trzymajcie się!




Uważaj na siebie Anulka. Dźwigałaś coś? Moim zdaniem powinien obejrzeć Cię lekarz. Ja już 1,5 mies jestem przykuta do łóżka. Nie mam już odruchów neurologicznych w jednej nodze. Generalnie funkcjonuję dzięki tramalowi. Wypadły mi dwa dyski. Kwalifikuję się do natychmiastowej operacji, ale póki co próbuję z rehabilitacją.
Spróbuj poleżeć na podłodze, na brzuchu. Nie nagrzewaj kręgosłupa. Unikaj siedzenia. Mam nadzieję, że szybko będzie lepiej.







Never moim zdaniem to wysypka. Coś jesz teraz innego niż zwykle?
Anoli zdrowia

U nas Młody odkrył uroki placu zabaw - tzn zabawy z innymi dziecmi i juz spi taki był zmeczony
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 21:26   #1244
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Never zacznij o Biochemii Urody - mozna tam kupic tonik do samodzielnego ukrecenia, trzeba polaczyc tylko skladniki - na poczatek to 2% BHA i AHA, jest mega lagodny ale ja widzialam efekty. A potem przeszlam do mocniejszych https://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 22:31   #1245
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Mam pytanie: macie małe palety Natashy Denony? Chodzi mi o te najmniejsze piątki za stówkę. Jeśli tak to czy mogłabym poprosić o sprawdzenie, czy można z nich w łatwy sposób wyjąć cienie?
Wiem, że te większe palety mają taką opcję (dziurkę z tyłu).

Miłej niedzieli
Mam mini Star i nie widzę dziurek, by wypchnąć cienie. Chyba że są zakryte naklejką.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 23:28   #1246
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Oktawia, mam nadzieję, że sytuacja szybko się poprawi!!! Przerażająco brzmi to co się dzieje u Was. Trzymajcie się!




Uważaj na siebie Anulka. Dźwigałaś coś? Moim zdaniem powinien obejrzeć Cię lekarz. Ja już 1,5 mies jestem przykuta do łóżka. Nie mam już odruchów neurologicznych w jednej nodze. Generalnie funkcjonuję dzięki tramalowi. Wypadły mi dwa dyski. Kwalifikuję się do natychmiastowej operacji, ale póki co próbuję z rehabilitacją.
Spróbuj poleżeć na podłodze, na brzuchu. Nie nagrzewaj kręgosłupa. Unikaj siedzenia. Mam nadzieję, że szybko będzie lepiej.







Never moim zdaniem to wysypka. Coś jesz teraz innego niż zwykle?
Współczuję. Trzymam mocno kciuki. TŻ udało się dwa razy już dzięki rehabilitacji uniknąć operacji.

Ja też dzisiaj się ruszać nie mogę, mam nadzieję, że naproxen pomoże
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 08:11   #1247
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Się wie, krem z filtrem tez mam kupić, a na co dzień zamiast toniku czy hydrolatu esencja nawilżająca i mocno nawilżający krem, raz w tygodniu maska oczyszczająca i jakaś aloesowa z tego co pamiętam z rozpiski.
Never, no... wiem, że nie posłuchasz, ale dwie rzeczy, bo zajedziesz sobie twarz :
1. skoro nie używasz kwasów nawet nieregularnie, to zaczynanie od retinolu, jeszcze w czerwcu, to jest - moim zdaniem - FATALNY pomysł. Po pierwsze - porobią Ci się plamy w głębokich partiach skóry, wyjdą nie za miesiąc a za rok i wtedy to dopiero będzie leczenie przebarwień. Do drugie - masz skórę nieprzyzwyczajoną do regularnego złuszczania (nie mówię tutaj o peelingach, tylko o kwasach). Danie retinolu na taką skórę to będzie dla niej duży szok. DUŻY. Nie wiadomo, jakim podrażnieniem zareaguje. Szczególnie, że nie wiadomo jaka jest przyczyna stanu skóry (czy to jest jakaś bakteria, alergia itp).
2. Nie rezygnuj z toniku / hydrolatu. Wręcz włączyłabym hydrolat z róży (ja używam 100% wody różanej przywiezionej z Turcji, ale mamy polskie genialne hydrolaty różane - np. z Ministerstwa Dobrego Mydła), bo tonik / hydrolat ma przywrócić prawidłowe Ph skórze - esencja tego nie zrobi...

Oktawia, trzymajcie się tam

A na koniec przychodzę po poradę odnośnie serum z witaminą C. Skończyłam używać to: https://www.topestetic.pl/image-skin...traktami-30-ml i jestem zachwycona efektem, ale zastanawiam się, czy można znaleźć coś z tym składem za niższą cenę?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 14:49   #1248
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Oliwia zgadzam sie z Toba


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 16:56   #1249
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Never, no... wiem, że nie posłuchasz, ale dwie rzeczy, bo zajedziesz sobie twarz :
1. skoro nie używasz kwasów nawet nieregularnie, to zaczynanie od retinolu, jeszcze w czerwcu, to jest - moim zdaniem - FATALNY pomysł. Po pierwsze - porobią Ci się plamy w głębokich partiach skóry, wyjdą nie za miesiąc a za rok i wtedy to dopiero będzie leczenie przebarwień. Do drugie - masz skórę nieprzyzwyczajoną do regularnego złuszczania (nie mówię tutaj o peelingach, tylko o kwasach). Danie retinolu na taką skórę to będzie dla niej duży szok. DUŻY. Nie wiadomo, jakim podrażnieniem zareaguje. Szczególnie, że nie wiadomo jaka jest przyczyna stanu skóry (czy to jest jakaś bakteria, alergia itp).
2. Nie rezygnuj z toniku / hydrolatu. Wręcz włączyłabym hydrolat z róży (ja używam 100% wody różanej przywiezionej z Turcji, ale mamy polskie genialne hydrolaty różane - np. z Ministerstwa Dobrego Mydła), bo tonik / hydrolat ma przywrócić prawidłowe Ph skórze - esencja tego nie zrobi...

Oktawia, trzymajcie się tam

A na koniec przychodzę po poradę odnośnie serum z witaminą C. Skończyłam używać to: https://www.topestetic.pl/image-skin...traktami-30-ml i jestem zachwycona efektem, ale zastanawiam się, czy można znaleźć coś z tym składem za niższą cenę?

Jakiś zabiegów kwasowych nie miałam ale jakieś tam maseczki itp. z kwasami używałam nie wiem czy to się liczy . U mnie te policzki to nie jedyny problem, mam skórę jak tarka, cała w rozszerzonych porach, nos to mam czarny w kropkach, na drugim policzku mniej czerwonych kropek za to mam nierówności i takie jakby krostki w kilku miejscach ale to nie pryszcze tylko takie zaskórniki chyba jakieś, także policzki to jedno, a dalsze problemy ze skórą to u mnie drugie niestety. A co do hydrolatu to różnie jest z nimi, jedne działają jak tonik ( to chyba te które zawierają w składzie octan czegoś tam ale moge się mylić bo nie pamiętam ), a drugie tego nie zawierają więc no nie tonizują. Mam jakis tam z creamy ale sam hydrolat i krem nawilżający nawet najlepszy jaki jest to przy moich problemach za mało i sama sobie nie ułożę pielęgnacji bo nie umiem, nie mam tez zajawki na czytanie składów, latanie po forach i stronach w szukaniu odpowiedzi, po prostu nie mam na to czasu i ochoty, a nawet jak ochota mnie najdzie to i tak nic nie bede z tego rozumieć .
Pamiętam jak kiedyś kupiłam tutaj polecane serum i to było serum z kwasami jakimiś mocnymi z Liqq? Jakoś tak chyba ta firma się nazywała i uwaga uwaga, stosowałam sama to serum bez niczego, bez kremu itp. miałam przesusz ostry także sama to sobie dopiero cerę załatwię, a naprawdę już nie dam rady patrzeć jak ta moja skóra wygląda więc chyba jednak zaryzykuję z tym retinolem. Jak naprawdę będzie źle to odstawię, jak pójda mi naczynka to zrobię laser, jak będzie przesusz to mam kremy, jak nabawię się przebarwień to też są zabiegi i kremy na to ale z tymi cholernymi policzkami nikt nie wie co to jest i tak mnie to wk*rwia za przeproszeniem, że zaryzykuję już no. EDIT: o to gó*wno miałam https://www.superpharm.pl/liq-cr-nig...E&gclsrc=aw.ds czyli też z retinolem i jedyne co zaobserwowałam to przesuszenie skóry na wiór ale tak jak pisałam nie używałam przy tym nic, samo serum i nic wiecej, brawo ja. Kurcze to było albo to serum z retinolem albo z glikolem któreś z tych no.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2020-06-28 o 17:02
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 18:21   #1250
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakiś zabiegów kwasowych nie miałam ale jakieś tam maseczki itp. z kwasami używałam nie wiem czy to się liczy . U mnie te policzki to nie jedyny problem, mam skórę jak tarka, cała w rozszerzonych porach, nos to mam czarny w kropkach, na drugim policzku mniej czerwonych kropek za to mam nierówności i takie jakby krostki w kilku miejscach ale to nie pryszcze tylko takie zaskórniki chyba jakieś, także policzki to jedno, a dalsze problemy ze skórą to u mnie drugie niestety. A co do hydrolatu to różnie jest z nimi, jedne działają jak tonik ( to chyba te które zawierają w składzie octan czegoś tam ale moge się mylić bo nie pamiętam ), a drugie tego nie zawierają więc no nie tonizują. Mam jakis tam z creamy ale sam hydrolat i krem nawilżający nawet najlepszy jaki jest to przy moich problemach za mało i sama sobie nie ułożę pielęgnacji bo nie umiem, nie mam tez zajawki na czytanie składów, latanie po forach i stronach w szukaniu odpowiedzi, po prostu nie mam na to czasu i ochoty, a nawet jak ochota mnie najdzie to i tak nic nie bede z tego rozumieć .
Pamiętam jak kiedyś kupiłam tutaj polecane serum i to było serum z kwasami jakimiś mocnymi z Liqq? Jakoś tak chyba ta firma się nazywała i uwaga uwaga, stosowałam sama to serum bez niczego, bez kremu itp. miałam przesusz ostry także sama to sobie dopiero cerę załatwię, a naprawdę już nie dam rady patrzeć jak ta moja skóra wygląda więc chyba jednak zaryzykuję z tym retinolem. Jak naprawdę będzie źle to odstawię, jak pójda mi naczynka to zrobię laser, jak będzie przesusz to mam kremy, jak nabawię się przebarwień to też są zabiegi i kremy na to ale z tymi cholernymi policzkami nikt nie wie co to jest i tak mnie to wk*rwia za przeproszeniem, że zaryzykuję już no. EDIT: o to gó*wno miałam https://www.superpharm.pl/liq-cr-nig...E&gclsrc=aw.ds czyli też z retinolem i jedyne co zaobserwowałam to przesuszenie skóry na wiór ale tak jak pisałam nie używałam przy tym nic, samo serum i nic wiecej, brawo ja. Kurcze to było albo to serum z retinolem albo z glikolem któreś z tych no.
No ale skoro używałaś silnie wysuszających preparatów z retinolem/kwasem glikolowym bez nawilżania, to nie gówniany produkt ci zaszkodził, tylko nieprawidłowe stosowanie

Jak tak czytam, to wygląda na to, że masz w pierwszej kolejności silnie zanieczyszczoną cerę. Ja bym na twoim miejscu zaczęła od złuszczania kwasami, delikatnego (może tonik), a jeśli masz kasę - polecam Dermamelan plus filtry na dzień
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 18:28   #1251
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No ale skoro używałaś silnie wysuszających preparatów z retinolem/kwasem glikolowym bez nawilżania, to nie gówniany produkt ci zaszkodził, tylko nieprawidłowe stosowanie

Jak tak czytam, to wygląda na to, że masz w pierwszej kolejności silnie zanieczyszczoną cerę. Ja bym na twoim miejscu zaczęła od złuszczania kwasami, delikatnego (może tonik), a jeśli masz kasę - polecam Dermamelan plus filtry na dzień

No tak, źle stosowałam to serum ale nie zniszczyło mi skóry tylko ją przesuszyło ale to było z 3 lata temu może jak był wielki szał na to.



Z kwasów używałam tonik z pixie i te płatki złuszczające z kwasem z pixie to miałam taka wysypkę z krostami, te krosty to były takie malutkie wypryski i to było w jednym miejscu ich sporo, takie skupiska, wyglądało to jak poparzenie tym.



Sprawdze ten Dermamelan .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 10:15   #1252
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Na rosiu kod summer rabatuje -50% kremy w promocji 1+1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 13:09   #1253
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Mam Glamszopa!!!

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Pochwaliłam się i lecę obczajać, musi obejść się bez kwarantanny.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Net leci jak krew z nosa.
Tulę Wszystkich zalanych , chorych, mających problemy z cerą, rozczarowanych.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

... i znowu zalanych.

U nas plaga ślimaków.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

... i znowu zalanych.

U nas plaga ślimaków.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 13:27   #1254
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Mam Glamszopa!!!

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Pochwaliłam się i lecę obczajać, musi obejść się bez kwarantanny.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Net leci jak krew z nosa.
Tulę Wszystkich zalanych , chorych, mających problemy z cerą, rozczarowanych.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

... i znowu zalanych.

U nas plaga ślimaków.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

... i znowu zalanych.

U nas plaga ślimaków.
Ja dostałam w zeszłym tygodniu. Paletki muszę się nauczyć używać, albo mniej błysku nakładać ale maty bardzo mi się podobają
Błyszczyk (chyba nude glam) super, najlepszy jaki miałam do tej pory. Fenty może się schować.
Pomadka (glam róż) coraz bardziej mi się podoba. Po nałożeniu wydaje się bardzo jasna, ale po chwili, jak się dopasuje i "rozpłynie" na ustach, to jest super i nawet kolor wygląda dobrze. A, no i jest całkiem trwała.
Puder matujący też przyjemny. Delikatny, drobniuteńki, podobają mi się.

Jedynie puder do wypiekania jeszcze jest dla mnie zagadką. Raz nałożyłam pod oczy, ale coś nie pykło. Muszę jeszcze popróbować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 14:13   #1255
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Mam Glamszopa!!!

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Pochwaliłam się i lecę obczajać, musi obejść się bez kwarantanny.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Net leci jak krew z nosa.
Tulę Wszystkich zalanych , chorych, mających problemy z cerą, rozczarowanych.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

... i znowu zalanych.

U nas plaga ślimaków.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

... i znowu zalanych.

U nas plaga ślimaków.
Za zakupy
U nas też plaga, w nocy widziałam na ścianie domu kilkanaście cm, fuj
Jak zdrówko ?
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 14:41   #1256
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

A ja wzięłam Wasze rady do serca i retinol zacznę dopiero od września, jakoś te 2 miesiące jeszcze przeżyję .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 15:11   #1257
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja wzięłam Wasze rady do serca i retinol zacznę dopiero od września, jakoś te 2 miesiące jeszcze przeżyję .

I , żeby kuracja jesienna była skuteczna.



A tak odchodząc od tematu, to moim odkryciem "kosmetycznym" jest tonik z octu jabłkowego. Skóra gładka, jednolita, jak już się pojawiają początki nieprzyjaciół, to ładnie je łagodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 15:11   #1258
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Helol.Ostatnie dni pełne roboty - zaczęłam tez powiększać usta heh ,za 1 razem gorna warga całkowicie mi "zeszła" po 2 tyg dolozylam zobaczymy.
W czwartek idę podpisać umowę na nowy samochód, kończy mi nie leasing.
I jak usta? Ja po nie pamietam ale chyba 3 latach (i pewnie koło 20 zabiegach) się poddałam - przy moim hashimoto organizm zasysał kwas jak wodę, efekt był na tydzień/dwa a potem nic... Różni lekarze, różne kwasy, gęstości... Tak więc trzymam aby u Ciebie nie była to kasa w błoto jak w moim przypadku
Pochwal się wozem
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 15:49   #1259
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Ja jeszcze czekam na swoją paltke z glamshopu. miałam w koszyku szminkę i błyszczyki ale w końcu ich nie kupiłam i chyba zaczynam żałować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 16:17   #1260
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

I , żeby kuracja jesienna była skuteczna.



A tak odchodząc od tematu, to moim odkryciem "kosmetycznym" jest tonik z octu jabłkowego. Skóra gładka, jednolita, jak już się pojawiają początki nieprzyjaciół, to ładnie je łagodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję .
A co to za tonik, dasz linka?

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

A w temacie powiększania ust, ostatni raz usta miałam powiększone w 2014 i kurde to możliwe, ze kwas sie utrzymał 6 lat aż? Chciałam ostatnio powiększyć je metoda na płasko ale one dalej są duże skurczybyki. Na szczęście kaczy dziubek już dawno zniknął bo niestety miałam taki daszek nad ustami ale teraz jak zobaczyłam tą metodą na płasko to się zakochalam i bardzo bym chciała kurcze i myślę.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.