Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 17:11   #91
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Stokrotka zdrówka dla dzieciaków!

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 18:02   #92
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Jestem i ja! Szok, ale lecimy z wątkami
Pearl a co to za tron? Zadowolony synek?
Morrigan dzięki że zapytałaś! Już to skonsultowałam z moją koleżanką fizjoterapeutką

Stokrotka zdrowia dużo dużo!
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 18:19   #93
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Stokrotko, zdrówka dla Maluchów!

Dziewczyny, wstawiłam kolaże na 1.str. Może być takie ustawienie czy coś zmienić?
Była u mnie dziś koleżanka z córeczką miesiąc starszą od Klary (12.10). Młoda już sama siada. Zaczęła gadać dopiero tydzień temu, ale wydaje mi się, że dużo więcej widzi. Reagowała na Klarę i zagadywała, a ona wolała lampę
Ale u nas z jedzeniem tez gorzej. Trochę poje, ale zaraz zaczyna się rozglądać, jak na zdjęciu, które rano wrzuciłam. A za pół godziny marudzi, że znowu głodna. Dziś na spacerze się wkurzała, podejrzewam, że o to chodziło.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 18:56   #94
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Megilla u mnie dziś tak samo :/ Rozgląda się zamiast jeść, a po godzinie beczy że głodny. Przeczekać?
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 18:59   #95
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Jestem i ja! Szok, ale lecimy z wątkami
Pearl a co to za tron? Zadowolony synek?
Morrigan dzięki że zapytałaś! Już to skonsultowałam z moją koleżanką fizjoterapeutką

Stokrotka zdrowia dużo dużo!

Krzesełko chicco Leoś zadowolony, wreszcie świat z wyższej perspektywy.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:14   #96
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Był dziś u mnie doradca laktacyjny i wiecie co? Nie dowiedziałam wie niczego nowego. Wszystko wiem. Jedynie co to będę testować nowa pozycje do karmienia,może Lilka będzie mniej nerwowa przy piersi.
Jak chce iść do lekarza aby sprawdził mi te słabe przyrosty to muszę się zarejestrować jako dziecko zdrowe czy chore?

Moja córcia po raz pierwszy zaśmiała się na głos ❤️ mój mąż z nią robił samoloty i aż piszczała z radości.
Umie tez już lapac zabawki na macie edukacyjnej i pakować je do buzi.
Przekręca się z pleców na bok. Zapomniała jak to jest z przekręcaniem z brzucha na plecy.

Polecam fajny artykuł o kp po 3 miesiącu.

http://milkpower.pl/bec-zmiana-czyli...rsia-po-3-m-z/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ewula88
Czas edycji: 2017-02-07 o 19:18
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:17   #97
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Był dziś u mnie doradca laktacyjny i wiecie co? Nie dowiedziałam wie niczego nowego. Wszystko wiem. Jedynie co to będę testować nowa pozycje do karmienia,może Lilka będzie mniej nerwowa przy piersi.
Jak chce iść do lekarza aby sprawdził mi te słabe przyrosty to muszę się zarejestrować jako dziecko zdrowe czy chore?

Moja córcia po raz pierwszy zaśmiała się na głos ❤️ mój mąż z nią robił samoloty i aż piszczała z radości.
Umie tez już lapac zabawki na macie edukacyjnej i pakować je do buzi.
Przekręca się z pleców na bok. Zapomniała jak to jest z przekręcaniem z brzucha na plecy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie kaszle, nie gorączkuje, nie ma kataru - rejestrowałabym jako zdrowe.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 19:23   #98
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Był dziś u mnie doradca laktacyjny i wiecie co? Nie dowiedziałam wie niczego nowego. Wszystko wiem. Jedynie co to będę testować nowa pozycje do karmienia,może Lilka będzie mniej nerwowa przy piersi.
Jak chce iść do lekarza aby sprawdził mi te słabe przyrosty to muszę się zarejestrować jako dziecko zdrowe czy chore?

Moja córcia po raz pierwszy zaśmiała się na głos ❤️ mój mąż z nią robił samoloty i aż piszczała z radości.
Umie tez już lapac zabawki na macie edukacyjnej i pakować je do buzi.
Przekręca się z pleców na bok. Zapomniała jak to jest z przekręcaniem z brzucha na plecy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też zapomniał jak się przekręcać! A wychodziło mu to naprawdę super. Mam nadzieje że sobie przypomni.
Za to strasznie dużo gada po swojemu. Mój mąż się śmieje że ta buzia mu się nie zamyka Ciągle tylko: Ej! Be! Aj! Me! A! O!
Mój mąż zaczął ładnie mówić jak miał 13 miesięcy. Ciekawe kiedy nasz zacznie
Czy są tu jeszcze jakieś dzieci co nie podnoszą głowy do siadu? Bo mój dalej nie
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:30   #99
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Mój też zapomniał jak się przekręcać! A wychodziło mu to naprawdę super. Mam nadzieje że sobie przypomni.
Za to strasznie dużo gada po swojemu. Mój mąż się śmieje że ta buzia mu się nie zamyka Ciągle tylko: Ej! Be! Aj! Me! A! O!
Mój mąż zaczął ładnie mówić jak miał 13 miesięcy. Ciekawe kiedy nasz zacznie
Czy są tu jeszcze jakieś dzieci co nie podnoszą głowy do siadu? Bo mój dalej nie
Masz na myśli jak się ciągnie za rączki? Moja nie podnosi, ale fizjo mówiła, że jest czas i żeby nic nie wymuszać.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:35   #100
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Stokrotka- zdrówka dla maluchów i siły dla ciebie!

Megilla- Wow, jest w wieku mojego Stasia i chociaż mój sie garnie do siadania to jeszcze tego nie robi, ale tez dużo widzi szczególnie dostrzega tv i Magdę Gessler

A ja znowu wróciłam z biegania, jeszcze pocwiczylam w domu w takim tempie do lata będę super laska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:36   #101
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Stokrotko, zdrówka dla Maluchów!

Dziewczyny, wstawiłam kolaże na 1.str. Może być takie ustawienie czy coś zmienić?
Była u mnie dziś koleżanka z córeczką miesiąc starszą od Klary (12.10). Młoda już sama siada. Zaczęła gadać dopiero tydzień temu, ale wydaje mi się, że dużo więcej widzi. Reagowała na Klarę i zagadywała, a ona wolała lampę
Ale u nas z jedzeniem tez gorzej. Trochę poje, ale zaraz zaczyna się rozglądać, jak na zdjęciu, które rano wrzuciłam. A za pół godziny marudzi, że znowu głodna. Dziś na spacerze się wkurzała, podejrzewam, że o to chodziło.
Myślę że trzeba będzie niedługo nowy kolaż zrobić bo dzieci rosną
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 19:43   #102
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Przepraszam, że nie odniosę się do Waszych wypowiedzi, ale padam na pysk. Chcę tylko podziękować Ewuli za link do artykułu, już wiem, czym mogą być spowodowane moje wieczorne problemy, dzięki!

I Sandra - bardzo się cieszę, że u Ciebie lepiej psychicznie, oby tak dalej!
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:49   #103
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Mój też zapomniał jak się przekręcać! A wychodziło mu to naprawdę super. Mam nadzieje że sobie przypomni.
Za to strasznie dużo gada po swojemu. Mój mąż się śmieje że ta buzia mu się nie zamyka Ciągle tylko: Ej! Be! Aj! Me! A! O!
Mój mąż zaczął ładnie mówić jak miał 13 miesięcy. Ciekawe kiedy nasz zacznie
Czy są tu jeszcze jakieś dzieci co nie podnoszą głowy do siadu? Bo mój dalej nie
Moja nie podnosi i jeszcze daleka droga do tego
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:53   #104
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Slonik, cieszę się, że mogłam pomóc.

P.S w netto pampersy zielone 3 150szt za 77zł. Jaka jest różnica między zielonymi pampersami a pomarańczowymi sleep and play?

Moja podnosi głowę do siadu. Generalnie widzę, że mimo tego, że pół dnia przesypia to dużo umie

Edytowane przez Ewula88
Czas edycji: 2017-02-07 o 19:56
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:03   #105
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Slonik, cieszę się, że mogłam pomóc.

P.S w netto pampersy zielone 3 150szt za 77zł. Jaka jest różnica między zielonymi pampersami a pomarańczowymi sleep and play?

Moja podnosi głowę do siadu. Generalnie widzę, że mimo tego, że pół dnia przesypia to dużo umie
Gdzieś czytałam że nie mają gumek takich jak zielone czy coś w tym stylu i częściej przeciekaja ? Na necie są opinie
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:08   #106
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Hej. Weszłam na stary wątek o se myślę "jak fajnie tylko 2 strony" acha, super, a nowego już 10. Szalejecie 😁
Sandra, super że z małym lepiej i u każdej są takie dni że dziecko jest spokojne a następnego dnia niewiadomo czego chce. A z tz nie wiem co poradzić , ale jak jest coraz gorzej to odpocznijcie trochę od siebie, przemyslcie.
Justyna, hej. Ja też listopadowa, urodziłam sn 10 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

A o moja też odstawia cyrki czy to przy cycu czy przy butli. To jest ten wiek kiedy spokojnie już nie zje bo zawsze jest coś ciekawszego czy lampa czy obrazek na ścianie czy po prostu biały sufit 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:22   #107
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

To ja was pocieszę że moja już cyrków nie robi, odpukać już chyba tydzień nie karmiłam na stojąco a akcje wieczorne ohoho już nie pamiętam kiedy ostatni raz płakała.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:23   #108
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Styska, już jesteś super laska

Justyna witaj!

Dziś byłam u fizjoterapeuty i Jasiek zrobił super postępy z glowka ale niestety ma bardzo słabe rączki, zwłaszcza prawa ta grubsza i dlatego się wygina w C i ręce mu się rozjezdzaja na macie jak leży na brzuchu. Poza tym zwrocila uwage ze jedna reke ciagle odchyla do gory. Nogi za to mu super pracują, są na o wiele dalszym etapie niż ręce. Musimy więcej ćwiczyć i bardzo zwracać uwagę na pielęgnację i noszenie.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:30   #109
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Styska, już jesteś super laska

Justyna witaj!

Dziś byłam u fizjoterapeuty i Jasiek zrobił super postępy z glowka ale niestety ma bardzo słabe rączki, zwłaszcza prawa ta grubsza i dlatego się wygina w C i ręce mu się rozjezdzaja na macie jak leży na brzuchu. Poza tym zwrocila uwage ze jedna reke ciagle odchyla do gory. Nogi za to mu super pracują, są na o wiele dalszym etapie niż ręce. Musimy więcej ćwiczyć i bardzo zwracać uwagę na pielęgnację i noszenie.
Mojej też się właśnie rączki rozjeżdżają 😔raz zrobi bez problemu innym razem nie może załapać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 20:35   #110
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Stokrotka- zdrówka dla maluchów i siły dla ciebie!

Megilla- Wow, jest w wieku mojego Stasia i chociaż mój sie garnie do siadania to jeszcze tego nie robi, ale tez dużo widzi szczególnie dostrzega tv i Magdę Gessler

A ja znowu wróciłam z biegania, jeszcze pocwiczylam w domu w takim tempie do lata będę super laska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super że tak się zawziełaś do ćwiczeń, brawo
Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Mój też zapomniał jak się przekręcać! A wychodziło mu to naprawdę super. Mam nadzieje że sobie przypomni.
Za to strasznie dużo gada po swojemu. Mój mąż się śmieje że ta buzia mu się nie zamyka Ciągle tylko: Ej! Be! Aj! Me! A! O!
Mój mąż zaczął ładnie mówić jak miał 13 miesięcy. Ciekawe kiedy nasz zacznie
Czy są tu jeszcze jakieś dzieci co nie podnoszą głowy do siadu? Bo mój dalej nie
Mój głowę podnosił do sądu tydzień temu, teraz zapomniał. Ale się jeszcze ani razu nie przekręcił i nie chwyta sam zabawek. Nie martw się każde dziecko inaczej się rozwija
Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Oj Stokrotka, znowu? Zdrówka ! U mnie starszy na razie drugi tydzień zdrowy i chodzi do żłobka, ciekawe jak długo, na razie bije rekord, bo zwykle po tygodniu już gila miał
No widzisz znowu, antybiotyk pierwszy raz ma, wcześniej 3 razy katar miał. Oby u Ciebie jak najdłużej zdrowie dopisywało. Mój starszy więcej choruje wat styczeń- marzec więc jeszcze pewnie go chwyci. Jutro jeszcze raz z nim idę bo mu nie przechodzi.

Podałam Bartkowi antybiotyk a po 10 minutach ulał, ciekawe czy coś trafiło do brzuszka. I mój słodziak od kilku dni śmieje się w głos 😍

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:40   #111
KC Karolajna
Zadomowienie
 
Avatar KC Karolajna
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 763
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
A ja Wam przedstawiam krola na swoim nowym tronie: Załącznik 6899691

Leoś dostał prezent od swojej chrzestnej

Dziewczyny, czy planujecie w tym roku jakis ogródek dla Malucha? Chodzi mi o warzywka jakies. Jeśli tak to co będziecie siać/sadzać?
Ja potrzebuje coś co można na balkonie w donicach. ..

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
KC Karolajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:44   #112
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Mojej też się właśnie rączki rozjeżdżają 😔raz zrobi bez problemu innym razem nie może załapać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mojemu musze przytrzymać od tyłu i wbijać tak jakby w mate (takie m.in. miałam ćwiczenie do robienia), wtedy ładnie głowę trzyma, ale jak puszczam to rece się rozjezdzaja i szybko się zaczyna denerwować. Główkę juz super trzyma tylko ręce slabiutkie i jeszcze nierowne w siłę.
Aaa no i mój też już się śmieje w głos, zacieszal dziś nieźle, zabawki tez chwyta. Mam zalecenie jak najwięcej bawić się z nim w osi ciala do chwytania.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 20:44   #113
KC Karolajna
Zadomowienie
 
Avatar KC Karolajna
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 763
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez 28Justyna89 Pokaż wiadomość
11 listopada przez cesarskie cięcie przyszedł na świat mój kochany skarb Antoś, był malutki, bo ważył tylko 2860, ale teraz, mając prawie trzy miesiące waży ponad 6 kg☺ od przeszło miesiąca przesypia mi całą noc, tyle że ja go kładę spać na noc dopiero o 22, a budzę o 7. Czasami wierci się w nocy, ale wtedy wstaję, daję mu smoka albo chowam rączki i śpimy dalej☺ do tej pory nie było z nim żadnego problemu, ale od jakichś dwóch tygodni zachowuje się dziwnie przy piersi. Poje 5 minut, odrywa głowę i płacz, nawet nie chce na pierś znowu spojrzeć😢 dlatego od pewnego czasu dostaje mm i pewnie niedługo całkiem na nie przejdziemy. Może któraś z Was tak miała i może wiedzieć, o co chodzi mojemu dziecku?
Najcięższy skok kryzys laktacyjny wtedy. Właśnie teraz jeśli się poda mm i przestaniesz walczyć o kp to będzie koniec. Właśnie podczas tego skok najczęściej można zniszczyć kp.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
KC Karolajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:16   #114
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Marticzka ja używam syossa kolor słodki brąz
Ścielam włosy jutro wam pokaże ale nie powiem stchorzylam i nie ścielam tyle ile myślałam. Z przodu mu niedużo ściela tył krócej ale nie wie czy uda mi się na zdjęciu uchwycić

Cześć Justyna

Pannazwany super sprawa z tymi Kinami. .. i jakie filmy lecą ? Takie jak w zwykłym kinie ?

Megula u mojego starszaka skaza wyszła między 3 a 4 miesiącem właśnie. .. od 2.5 mc był już na mm

Blue super sprawa z tym nodidelkiem


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:23   #115
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Bzyczek, ja też właśnie z nią ćwiczę i przytrzymuję jej te rączki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:27   #116
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Fasolka - a możesz napisać jak się skaza u Twojego syna ujawniła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:44   #117
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Sandra słodki ten twój stworek 😍

Megilla Klarcia oczywiście też. . Miki tez lubi zabawy cycusiem. .. no ale on to ma we krwi jak to chłop 😂😂😂

Lunus a na vo.pomaga ten joginek ? W sensie które partie ??

Pearl to chicco? ?? Oglądałam je jest świetne

Tż babcia co roku ma ogród wiec będziemy mieć świeże warzywa

Stokrotka zdrówka dla Bartusia




---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Megula wystąpił go strasznie na buzce. ... takie mini grudki tworzące placki... i po pewnym czasie robiły się suche i takie szorstkie jak palcem przejechalas ...

Wiesz co jak znajdę czas to jutro wejdę na kompa i poszukam bo chyba mam zdjęcie jak to u niego wyglądało ... a jak miał ok 6 mc to już apogeum bo doszło do tego uczulenie na pyłki ... biedulek od razu oprócz tego że te ohydne pepti pił to jeszcze syrop na alergie ....
Po ciesze cie ze to z wiekiem się zmniejsza ... K odkąd skończył 3 lata pije mleko i je produkty mleczne i tylko czasem się jakaś sucha plamka pojawi... z tym ze z reguły daje mu mleko itp. Bez laktozy ... ale zwykle tez się zdarza


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:52   #118
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Fasolka, dokładnie, masz racje. Zobaczymy czy sie przyda, dzis Leoś troche posiedział wiec dobrze wróży jest naprawdę praktyczne (dziecko leży w idealnej pozycji) choć design średni. Bardziej podoba mi się tron Withi bądź krzesełko bloom ale cena 2tys kosmiczna
A ja nie zdążyłam Ci napisać,ze nie masz ścinać ja jestem fanka długich włosów! Ale ważne,ze dobrze sie czujesz
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"





Edytowane przez pearl126
Czas edycji: 2017-02-07 o 21:58
pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 22:12   #119
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Pearl to raczej jednorazowe sciecie na odbudowę włosów. .. Mi naprawdę szybko rosną. ..
Na 21.3 umówiona jestem na farbowane... znowu będę wymyślać oczywiście w obrębie brązow... bo blond zdecydowanie nie jest dla mnie

Myślę nad sombre w brązowej palecie... ale 1.5 mc to dużo czasu na myślenie hahaha i pinterest tez nie ułatwia zadania ... za dużo opcji

Laski któraś juz chodzi na solarium (mamcie kp)
Ja się cykam a blada jak trup jestem :/ bo prxy starszym jak młody miał kilka tyg poszłam i tak się spieklam ze raz aż drgawki dostałam o tż mnie calutki Trzęsaca się smarowal balsamem a dwa ze gorączki dostałam i zapalenia cycochow...

Wiec chodzę taka blada .... a zapomniałam dzisiaj balsamu brazujacego kupić ... którego notabene tez nie wiem czy mogę przy kp (żebym jakiś placków ne miała 😱😱&#128561


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 22:37   #120
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
Sandra słodki ten twój stworek

Megilla Klarcia oczywiście też. . Miki tez lubi zabawy cycusiem. .. no ale on to ma we krwi jak to chłop

Lunus a na vo.pomaga ten joginek ? W sensie które partie ??

Pearl to chicco? ?? Oglądałam je jest świetne

Tż babcia co roku ma ogród wiec będziemy mieć świeże warzywa

Stokrotka zdrówka dla Bartusia




---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Megula wystąpił go strasznie na buzce. ... takie mini grudki tworzące placki... i po pewnym czasie robiły się suche i takie szorstkie jak palcem przejechalas ...

Wiesz co jak znajdę czas to jutro wejdę na kompa i poszukam bo chyba mam zdjęcie jak to u niego wyglądało ... a jak miał ok 6 mc to już apogeum bo doszło do tego uczulenie na pyłki ... biedulek od razu oprócz tego że te ohydne pepti pił to jeszcze syrop na alergie ....
Po ciesze cie ze to z wiekiem się zmniejsza ... K odkąd skończył 3 lata pije mleko i je produkty mleczne i tylko czasem się jakaś sucha plamka pojawi... z tym ze z reguły daje mu mleko itp. Bez laktozy ... ale zwykle tez się zdarza




Nasz jak leży na pleckach to unosząc go tak jakby do siadu głowy nie trzyma tylko ja ciągnie i to niby ma mu wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za trzymanie główki t


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.