Praca kredyty chwilówki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-05, 13:48   #1
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200

Praca kredyty chwilówki


Jak w tytule ma ktoś doświadczenie,w czwartek zostałam zaproszona na rozmowę która ma trwać około 20 minut,na ostatniej rozmowie w sprawie innej pracy wypadłam źle,na różne dziwne pytania nie znałam odpowiedzi,stres mnie zawsze zjada,pracowałam w różnych miejscach i nigdy nie miałam tak stresujących rozmów pewnie dlatego,że nigdy nie aplikowałam na stanowiska wymagające.Pracowałam na produkcji,byłam hostessa,obecnie na kasie.
Nie wiem czy jest sens iść na rozmowę,żeby nie wypaść głupio a skoro rozmowa ma tak długo trwać a praca też chyba dość wymagająca,z drugiej strony fajnie by było tam pracować.
Ktoś ma jakieś doświadczenie?
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 17:38   #2
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Praca kredyty chwilówki

Przygotuj się na typowe pytania rekrutacyjne: dlaczego chcesz u nas pracować? (Możesz powiedzieć, ze zależy Ci na rozpoczęciu kariery w finansach, a praca w tej firmie Ci to umożliwi) pytania o Twoje słabe, mocne strony. Dodatkowo ja bym zapytała co wiesz o chwilowkach- spójrz na stronie co trzeba spełnić, by uzyskać pożyczkę, poczytaj jak wyglada sprawdzanie historii kredytowej (tj. Rzetelność pożyczkobiorcy jest sprawdzana w bik, Big, erif, brnk, dodatkowo pamiętaj, ze firmy pożyczkowe od kilku miesięcy mogą wpisywać niesolidnych płatników do bik). Warto również poczytac o rozmowie sprzedazowej. Chodź na priv, mogę rozpisać jakiś scenariusz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-05 18:38:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.