Mercilon- kto używal? Wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-05, 16:21   #1
pylinka
Raczkowanie
 
Avatar pylinka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 49
Question

Mercilon- kto używal? Wątek zbiorczy.


witam!
moze zadam glupie pytanie jak zazwyczaj ale czy ktos uzywal mercilonu tutaj??zeby mogl sie wypowiedziec na temat czy sa to dobre tabletki, czy maja duze dzialania uboczne, jakie wady, jakie zalety...?
doskonale zdjae sobie sprawe ze na kzdy organizm kazde tabletki dzialaja roznie..ale juz tyle sie naczytalam niemilych rzeczy o tym ze jesczze troche i ich wogole nie wykupie
i nie ukrywam ze mile slowa co do mercilonu bylyby wskazane
a tak powaznie,prosze piszcie...
cmok
pylinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 18:52   #2
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

a poco one wogole sa?
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:10   #3
pylinka
Raczkowanie
 
Avatar pylinka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 49
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

<lol2> a to mnie rozbawilo a juz myslalam ze ktos uzywal a tu tylko pytanie tabletki anytkoncepcyjne....
nikt jakos nie chce odpowiedziec
pylinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:15   #4
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

przeciez rózne tabletki róznie na rózne kobiety działają... na to nie ma reguły.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:15   #5
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

Pylinka ... no proszę Cię.
Dostałaś je od lekarza to o co chodzi?
Zacznij zażywać a zobaczysz czy Ci pasują. Jak nie spasują to dostaniesz inne.
Czego się znowu naczytałaś, że masz wątpliwości ??
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:31   #6
pylinka
Raczkowanie
 
Avatar pylinka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 49
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

noooo wlasnie takie glupoty ze az mi sie odechcialo...<hahaha>a chodzi mi o ze mam starsznie wzaliwy na wszysko brzus a on wogole nie robil mi badan tylko poprostu weszlam powiedzial ze te i koniec..a to chyba nie powinno tak byc bo mysle ze powinien je dobrac... i boje sie ze bede miec skuki uboczne ..ale skoro tak twierdzicie no to ok..poczekamy zobaczymy
a tak pozatym chcialabym przytyc....
pylinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:36   #7
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

Mi też lekarka nie robiła jakiś badań (oprócz cytologii). Jak się ją zapytałam jak się dobiera tabletki to powiedziała, że ona osobiście patrzy tak ogólnie, na budowę ciała, wiek.
Dopiero później pacjentka sama musi stwierdzić, czy tabletki które zażywa są OK. Jeśli nie występują niepokojące objawy opisane w ulotce - to znaczy że jest OK.
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 21:49   #8
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

Cytat:
Napisane przez pylinka
on wogole nie robil mi badan tylko poprostu weszlam powiedzial ze te i koniec..a to chyba nie powinno tak byc bo mysle ze powinien je dobrac...

ja zanim dostałam tabletki przez miesiąc się badałam.
USG, krzepliwość krwi, cytologia itd.
Pozniej ginekolog bez badania przepiał mi logest. I to była tragedia. Woda w organiźnie mi sie zatrzymała. Przytyłam chyba z 6 kilo. Tragedia!!!
Źle się czulam.
Nigdy wiecej pigułek bez badania!!!!!!!
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:57   #9
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

A mi lekarka o dziwo idealnie utrafiła w tabletki.
Nie przytyłam, nie spadło mi libiodo - czuje się tak jak czułam się przed zażywaniem.
To chyba nie jest reguła.
Wiele moich koleżanek chodzi do tej "mojej" lekarki i żadna z nich nie narzekała o ile pamiętam na źle dobrane pigułki.
Chociaż jakbym dzisiaj szła po tabletki - to pewnie też bym się dokładnie przebadała
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 09:22   #10
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

w takim razie moze powinnas pomyslec o palstrach. z tego co wiem one nie obciązają tak organizmu..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 16:36   #11
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

ja używam Mercilonu od prawie roku, nie zauważyłam żadnych mdłości, ani innych skutków ubocznych, nie przytyłam, no chyba, że jedno miejsce ale to na moją korzyść
jedyną wadą jest cena ok.32 zł
Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała, jeżeli zaczniesz odczuwać, że coś jest nie tak, to pojdziesz do lekarki i wtedy przepisze Ci inne.
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 17:24   #12
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

naczytalam sie o mercilonie samych paskudnych rzeczy , ze spadek libido , dol , drazliwosc etc - w kazdym razie ja odkad zaczelam go brac (kilka miesiecy) nie odczuwam takich drastycznych objawow, wydaje mi sie ze lekkie jednak sa :/ a czasem ze ich nie ma.
do tego nie przytylam, za to odczuwam troche zatrzymanie wody w organizmie, ogolnie mercilon jest reklamowany jako tabletki po ktorych sie po dluzszym czasie troche chudnie - nie zauwazylam, ale tez nie zwracam uwagi na takie rzeczy , wolalabym raczej przybrac troche masy tu i owdzie
dodam ze wczesniej bralam cilest i teraz jest nieporownywalnie lepiej !
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:57   #13
monika1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 20
GG do monika1207
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. Ja też niedawno byłam u lekarza i zostały mi przypisane tabletki Mercilon, dodam że są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Porozmawiamłam sobie trochę z moją lekarką i rozwiała moje wątpliwości o doborze tabletek. Niebawem zacznę moje pierwsze opakowanie i mam nadzieje że sie bedę po nich dobrze czuła. Przed przypisaniem tabletek, lekarka przebadała mnie, powiedziała jednak że badanie cytologiczne u młodej kobiety nie powinno sie przeprowadzac..mam nadzieje ze bedzie wszystko w pożądku. Pozdrawiam cieplutko. Piszcie jak czujecie sie po tych tabletkach.
monika1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:13   #14
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

mercilon jest ciezki, w kazdym badz razie dla mnie,dlugggoooo mi zajelo przyzwyczajenie sie do niego, zaczne moze od tego ze potwornej depresji dostalam,ciagle plakalam,bylam wiecznie smutna i tak jakos nie mialam ochoty do zycia,lekarka powiedziala mi ze tabletki sa dobre,ale to jeden ze skotkow ubocznych, drugim przytylam 3 kilo!!!!! tego nie umialam zrozumiec dlaczego,ale sie stalo,trzecim zlym skutkiem bylo ze nie moglam go brac ani rano ani w ciagu dnia poniwaz dostawalam mdlosci po kazdej jednorazowej tabletce, rozwiazaniem bylo brac przed spaniem i tak robilam.Meczylam sie 1,5 roku,wkoncu sie przyzwycailam.
Mercilonu nie biore od 6 miesiecy bo go wycofali z produkcji,mieszkam w holandii i tu go juz nie kupisz.
Mysle ze kazde tabletki dzialaja na kazda osobe inaczej, moze ty nic nie odczujesz?moze tobie bedzie pasowal,jak co mozesz przeciez zawsze zmienic,aha najwazniejsze :najwieksza zaleta bylo ze nie zaszlam w ciaze
powodzenia
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:30   #15
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

Cytat:
Napisane przez maszka4 Pokaż wiadomość
ja używam Mercilonu od prawie roku, nie zauważyłam żadnych mdłości, ani innych skutków ubocznych, nie przytyłam, no chyba, że jedno miejsce ale to na moją korzyść
jedyną wadą jest cena ok.32 zł
Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała, jeżeli zaczniesz odczuwać, że coś jest nie tak, to pojdziesz do lekarki i wtedy przepisze Ci inne.
Ja płacę 26zł, a w potrójnym opakowaniu wychodzą 25zł

Biorę 8 miesięcy, nie mam żadnych efektów ubocznych. Przez prawie całe pierwsze opakowanie miałam plamienia (koszmar...), po pierwszej tabletce dostałam potwornego bólu brzucha i zemdlałam, ale to był jednorazowy przypadek.

Ogólnie są to tabletki o niskiej dawce hormonu, więc powinny być delikatne.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:32   #16
monika1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 20
GG do monika1207
Dot.: Mercilon- kto uzywal???

Witajcie ja nadal czekam z wykupieniem Mercilon-u, mam wątpliwości ale przecież od czegoś trzeba zacząć przygodę z antykoncepcją. Poprosiłam lekarza o możliwie najmiejszą dawkę hormonów w tabletkach i jego wybór padł waśnie na te tabletki. Mam nadzieję że mój ogranizm zareaguje na nie dobrze. Obawiam sie tylko skótków ubocznych a mianowicie zatrzymywania wody w organiźmie. Dziękuję za wasze opinie. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w stosowaniu tychże tabletek
monika1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 08:08   #17
Mande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Problem ... !!

Witam !! mam pewną wątpliwość. Byłam u lekarza ginekologa. Przepisał mi on tabletki anty Mercilon. Powiedział mi że zaczynają działać dopiero po 2 miesiącach czy to prawda ? i jeszcze jedno pytanie czy po zażywaniu tych tabletek przez1,5 miesiąca jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąze ?
Mande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 11:38   #18
witch-17
Raczkowanie
 
Avatar witch-17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 230
Dot.: Problem ... !!

Z tego co wiem to wszystkie anty działają już od pierwszej tabletki... Sprawdź na ulotce, tam napewno jest wszystko napisane na ten temat.
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around! - Maria E. Andreu
witch-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:16   #19
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Problem ... !!

Cytat:
Napisane przez Mande Pokaż wiadomość
Witam !! mam pewną wątpliwość. Byłam u lekarza ginekologa. Przepisał mi on tabletki anty Mercilon. Powiedział mi że zaczynają działać dopiero po 2 miesiącach czy to prawda ? i jeszcze jedno pytanie czy po zażywaniu tych tabletek przez1,5 miesiąca jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąze ?
O matko,

proponuję zmianę lekarza i czytanie ulotek. Aha, i nura w internet, dowiesz się wszytskiego bez zadania nawet jednego pytania
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 12:50   #20
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Problem ... !!

Cytat:
Napisane przez Mande Pokaż wiadomość
Witam !! mam pewną wątpliwość. Byłam u lekarza ginekologa. Przepisał mi on tabletki anty Mercilon. Powiedział mi że zaczynają działać dopiero po 2 miesiącach czy to prawda ? i jeszcze jedno pytanie czy po zażywaniu tych tabletek przez1,5 miesiąca jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąze ?
Zajrzałam, przeczytałam i - czy to na pewno był lekarz...? a Maniwa dobrze pisze - poszperaj w necie i może jednak zmień tego "ginekologa"....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 13:10   #21
Mande
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Problem ... !!

hehe ... dzięki
Mande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:34   #22
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Problem ... !!

Cytat:
Napisane przez Mande Pokaż wiadomość
Witam !! mam pewną wątpliwość. Byłam u lekarza ginekologa. Przepisał mi on tabletki anty Mercilon. Powiedział mi że zaczynają działać dopiero po 2 miesiącach czy to prawda ? i jeszcze jedno pytanie czy po zażywaniu tych tabletek przez1,5 miesiąca jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąze ?
Rany, ale trafiłas na konowała jesli ci tak powiedział... Przeczytaj ulotkę.


Łączę wątek z innym.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 11:06   #23
Magdalena_P
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena_P
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 353
Dot.: Problem ... !!

ja biore Mercilon od 3 miesięcy, przez pierwszy miesiąc miałam plamienia, czasami mam doła, ale bardzo żadko i do końca nie wiem czy to przez tabletki , tak pozatym to wszystko OK
__________________
however much you use me baby, come on use me more
Magdalena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 11:21   #24
magdas1985
Przyczajenie
 
Avatar magdas1985
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Mercilon- kto używal? Wątek zbiorczy.

Brałam to świństwo jakieś 5 lat temu przez około rok. Skutków ubocznych było wiele: drażliwość, obniżenie nastroju, spadek libido, przyrost wagi o 10 kilo! Jestem osobą cierpiącą na migreny, które po tym środku nasiliły się i w zasadzie nawet po 5 letnim odstawieniu są tak samo silne i występują tak często jak wtedy gdy brałam tabletki. A przed tym jak zażywałam Mercilon, nigdy nie miałam tak silnych migren.
Jedynym plusem było to, że okres trwał krócej i był mniej obfity.
magdas1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 23:23   #25
Guniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Mercilon- kto używal? Wątek zbiorczy.

Hmmm ja koncze pierwsze opakowanie jak narazie to mam tylko plamienia tzn mialam juz w sumie nie mam
Ale co do tycia? ja np chudne:P
Chyba na kazdego inaczej dzialaja zoabczymy jak dalej bedzie:P
A co do tego kiedy dzialaja to prawde mowiac kolezanka mowila ze wlasnie tak po 7dniach ale ogolnie to organizm musi sie przystosowac wiec tak po pierwszym opakowaniu Wlansie zapomnialam zapytac tej mojej lekarki teraz musze sie jakos dowiedziec co i jak
Guniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 15:56   #26
Brown_eyed_girl
Przyczajenie
 
Avatar Brown_eyed_girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Mercilon- kto używal? Wątek zbiorczy.

Hej, ja właśnie będę zaczynać Mercilon, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, w ulotce jest napisane,żeby pierwszą tabletkę przyjąć w pierwszym dniu miesiączki, zaś ginekolog kazał mi żebym pierwszą wzięła dopiero w trzecim dniu, gdy krwawienie jest mniejsze. Teraz już sama nie wiem czy wziąć zgodnie z tym co jest w ulotce czy co radził lekarz? Pomóżcie....
Brown_eyed_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 16:21   #27
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Mercilon- kto używal? Wątek zbiorczy.

Ja biore Mercilon ponad 3 lata i chyba jestem jakims wyjatkiem wsrod was otoz mnie KOMPLETNIE NICsie nie dzialo podczas gdy zazywalam/zazywam te tabletki. Nie mialam zadnych skutkow ubocznych...chcialam bardzo przytyc bo waze 50kg/170 ale niestety chyba nic z tego owszem, ostatnio 1kg mi przybylo, ale watpie zeby to bylo przez pigułki, ktore biore ponad 3 lata
Ja za opakowanie place tez 26zl, ale tylko w Krakowie, bo u mnie jest drozej o jakies 4-5zl...
Mam jednak wrazenie, ze chyba spadlo mi libido...nie odczuwam atkiej checi na seks jak przy poczatku brania tych pigulek - jednak tez nie mam 100% pewnosci ze to przez nie.

Sky1980: A nie wiesz dlaczego ich juz u was nie produkuja?? no bo dziwne, ze u nas jest a w Holandii nie ma...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:31   #28
szpilaaa
Przyczajenie
 
Avatar szpilaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 26
Dot.: Problem ... !!

Ja także jako moje pierwsze tabletki anty dostałam mercilon. Używałam go ok 8-9 m-cy i muszę przyznać, że choć obawiałam się tych wszystkich strasznych, okropnych i w ogóle blee skutków ubocznych, to takowych nie zauważylam Co więcej, zdecydowanie poprawiła mi się cera, "przykre niespodzianki" na czole przestały sie pojawiać( a to naprawdę duże odciązenie i ulga ) Zmainy masy ciała n ie zauważyłam, ogólnie wszystko ok - w moim przyapdku spokojnie mogłabym je polecić, ja sama wracam do nich.

Pozdrawaim serdecznie)))))
szpilaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 21:52   #29
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Problem ... !!

Dla mnie to był koszmar. Przytyłam 5 kg, zrobił mi sie cellulit. Wrociłam do moich yasminów i jestem zadowolona.
cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:00   #30
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Mercilon- kto używal? Wątek zbiorczy.

ja z kolei jestem w trakcie 2 opakowania i...czuje sie znakomicie żadnych skutków ubocznych...raz tylko miałam plamienia, ochotę mam większąchyba w końcu przestałam sie tak panicznie bać zajścia w ciąże i coś sie we mnie odblokowało....
Tak jak widać po każdej z nas...na każdą inaczej działały...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.