Komu smutno dziś i wczoraj:(? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 16:20   #1
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288

Komu smutno dziś i wczoraj:(?


Smutno mi Przez ostatnie dni dopada mnie coś dziwnego...........najgor sze jest to jest jestem osoba szczesliwa.....a jakos mimo to smutna NIc mnie nie cieszy, dom, rodzina, Tż, szkoła To wszystko zawsze sprawiało radość. Czy to normalne ze chce płakać się bez powodu??
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:27   #2
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Może zbliża CI sie okres?
Może kolejnym powodem jest brak słonca i szarośc za oknem (no chyba,że mieszkasz w Białymstoku,gdzie zima)?
Cięzko powiedziec
Na pocieszenie ja tez tak czasmai mam
Pozdrawiam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:27   #3
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Asik_ - każdy ma czasem takie gorsze dni.. Muszę przyznać, że ja ostatnio też.. Chociaż staram się z tym walczyć. Przejdzie.. Pozdrawiam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 17:51   #4
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

ja czasami mam podobnie a to wszytko prez pogode,cisnienie, a u mnie dodatkowo ze nie moge znalezc pracy i siedze w domu czasem jest mi tez smutno jak Tż podziwia jakies dziewczyny np na vivie albo jak ja widze jakas kobiete w ciazy ehh zycie
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 18:26   #5
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Mi też smutno od wczoraj...
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 18:59   #6
shen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

i mi . . .
shen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:29   #7
Risha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 516
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

ja mam depresje od 2 miesięcy, ale ja znam powody, i w mojej sytuacji to ze jestsem załamana, nie wiem to chyba jakies załamanie nerwowe, to całkiem usprawieldiwione i wytłumaczalne, bo mam takie problemy teraz że każdy by sie załamał popadł w depresję, albo nawet targnął sie na swoje życie, ale ja walczę.... mam nadzieję ze jak najszybciej się to wszystko skończy
__________________
Hoy sé que tú ya no me quieres,y eso es lo que más me hiere
Risha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 19:30   #8
Joanna B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

jestem tu pierwszy raz. piszę w tym miejscu ponieważ juz od dwóch tygodni jest
mi smutno-przeokropnie smutno.nawet wybieram się do psychologa bo mam wrażenie że zawalił mi się cały swiat.
Joanna B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:18   #9
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

mi smutno już od kilku dni, nic nie cieszy....,niby bez powodu ale jak tak zaczne sie nad tym zastanawiać to od razu tego wszystkiego przybywa ,nic mi sie nie chce...
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 22:22   #10
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Dziewczyny życzę Wam, żeby Wam się wszystko poukładało.. Uszy do góry, kiedyś musi być lepiej
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 00:52   #11
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Miałam tak, jakieś 2-3 lata temu. To nie było życie ale jakaś stagnacja, jadłam, spałam (a czasem nie bo cierpiałam na bezsenność) chodziłam na uczelnię, a potem już było coraz gorzej- nerwica żołądka, ciągła bezsenność, ogólna nerwowość, nic mnie nie cieszyło- kompletnie nic.
Więc jak dziewczyny zauważycie u siebie, że robi się coraz gorzej to radzę się wybrać do lekarza. Ja z tym zwlekałam i niestety potem było ciężej wyjść mi z tego dołka.
Kochane życzę wam by pojawił się uśmiech na waszych twarzach
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 08:00   #12
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Pms ?
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 08:39   #13
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Dziekuje Wam za dobre slowa Jestescie kochane Widze ze wiele z Was ma podobnie
U mnie to nie okres.......nie wiem co, bo wprawdzie niczego mi nie brakuje, nie mam problemow.........samo jakos tak przyszło.
Pozdrawiam Wszystkich i sle buziaki!!
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:00   #14
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Mnie też dopadła jakaś deprecha... Dziś nawet nie mam siły się ubrać. Wszystko wskazuje na to, że mój TŻ "znudził się" mną, w robocie wszystko wali mi się na głowę, w rodzinie ciągłe napięcia, paranoja... Może mam jakieś urojenia. No źle mi i już!
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:13   #15
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Mnie też dopadła jakaś deprecha... Dziś nawet nie mam siły się ubrać. Wszystko wskazuje na to, że mój TŻ "znudził się" mną, w robocie wszystko wali mi się na głowę, w rodzinie ciągłe napięcia, paranoja... Może mam jakieś urojenia. No źle mi i już!

ehh...skad ja znam ten problem z tz...
niby wszystko ok..ale ja widze ze cos se stało...ze cos jest eni tak jak było...abuu..;(
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:25   #16
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

ja tez mam problem z TZ ehhhh faceci sa do kitu
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:47   #17
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam za dobre slowa Jestescie kochane Widze ze wiele z Was ma podobnie
U mnie to nie okres.......nie wiem co, bo wprawdzie niczego mi nie brakuje, nie mam problemow.........samo jakos tak przyszło.
Pozdrawiam Wszystkich i sle buziaki!!
mam to samo... myslalam ze dzis bedzie lepiej tż wrocil ze szkolenia powinnam byc szczesliwa ale tak nie jest chce mi sie plakac ...
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:58   #18
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Smutno mi Przez ostatnie dni dopada mnie coś dziwnego...........najgor sze jest to jest jestem osoba szczesliwa.....a jakos mimo to smutna NIc mnie nie cieszy, dom, rodzina, Tż, szkoła To wszystko zawsze sprawiało radość. Czy to normalne ze chce płakać się bez powodu??
Ja rowniez od wczoraj jestem bardzo smutna...Kiedys mialam depresje ale potem bylo juz ok wiec mam nadzieje ze to nie nawrot Mnie tez malo rzeczy cieszy...Ten smutek to chyba z powodu samotnosci...Mam kolezanki bliskie,w miare mozliwosci spotykamy sie...Ale co z tego...Czaasem w danej chwili kogos potrzebuje...zeby pobyl ze mna wysluchal mnie...Wiem ze kazdy ma swoje sprawy i zajecia ale co ja mam w takich chwilach robic?Strasznie dokucza mi samotnosc i brak TŻ Wokol tyle par a ja ciagle sama...Przestalam wierzyc juz ze spotkam tego jedynego...Kurcze nie wiem czemu tak jest-znajomi cenia mnie za to jaka jestem dla innych,lubia mnie...A kloezanki pow.ze ten chlopak ktory kiedys ze mna bedzie,bedzie mial niesamowite szczescie ze trafil na mnie...Ale jak dotad nikt mi sie nie trafil...Boje sie zeby nie wpasc w powazne doly z tego powodu

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Miałam tak, jakieś 2-3 lata temu. To nie było życie ale jakaś stagnacja, jadłam, spałam (a czasem nie bo cierpiałam na bezsenność) chodziłam na uczelnię, a potem już było coraz gorzej- nerwica żołądka, ciągła bezsenność, ogólna nerwowość, nic mnie nie cieszyło- kompletnie nic.
Więc jak dziewczyny zauważycie u siebie, że robi się coraz gorzej to radzę się wybrać do lekarza. Ja z tym zwlekałam i niestety potem było ciężej wyjść mi z tego dołka.
Kochane życzę wam by pojawił się uśmiech na waszych twarzach
Okropne Ale to wszystko zaczelo sie ot tak sobie bez powodu???
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:59   #19
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Tydzień temu zerwał ze mną Tż(którego baardzo Kochałami i się bardzo zaangażowana w ten związek), ale i tak widzimy się często. Widzę Go, ale nie mogę pocałować, przytulić...wystarczająco smutne uczucie...
A jeszcze przedwczoraj zmarł mój ojczym. Na zawał, a ja go kilka godzin przed tym wkurzyłam...i czuję się cholernie winna czyjejś śmierci... Po prostu to jest najgorszy tydzień w moim życiu
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 13:42   #20
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Pms ?
Może u Ciebie?
Pms nie trwa kilka tygodni czy miesięcy

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Okropne Ale to wszystko zaczelo sie ot tak sobie bez powodu???
Prawdę mówiąc wszystko zaczęło się od stresu związanego z nawałem obowiązków i problemów które wzięłam na swoją głowę...
Nie chciałabym by to znów wróciło, to było naprawdę straszne, miałam wypisane na twarzy, że jestem nieszczęśliwa.
Teraz jest ok, jestem uśmiechnięta, zadowolona, ale chcę jeszcze coś zrobić by zmienić swoje życie- na jeszcze lepsze

Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
Tydzień temu zerwał ze mną Tż(którego baardzo Kochałami i się bardzo zaangażowana w ten związek), ale i tak widzimy się często. Widzę Go, ale nie mogę pocałować, przytulić...wystarczająco smutne uczucie...
A jeszcze przedwczoraj zmarł mój ojczym. Na zawał, a ja go kilka godzin przed tym wkurzyłam...i czuję się cholernie winna czyjejś śmierci... Po prostu to jest najgorszy tydzień w moim życiu
Kochana powiem Tobie jedno- gdybyś to Ty była przyczyną zawału swojego ojczyma to by zaraz po tym, jak go zdenerwowałaś, umarł na zawał.
To tak z technicznego punktu widzenia.
Życzę Ci by pojawił się ktoś nowy w Twoim życiu i żeby Cię bardziej docenił niż poprzendi TŻ
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:33   #21
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Smutno mi Przez ostatnie dni dopada mnie coś dziwnego...........najgor sze jest to jest jestem osoba szczesliwa.....a jakos mimo to smutna NIc mnie nie cieszy, dom, rodzina, Tż, szkoła To wszystko zawsze sprawiało radość. Czy to normalne ze chce płakać się bez powodu??
Mi jest bardzo smutno bo nie mam 'prawie' nic.
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:58   #22
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez chmurka.pl Pokaż wiadomość
Mi jest bardzo smutno bo nie mam 'prawie' nic.
ja też, chyba muszę się zastanowić nad sensem mojego życia



Asik_ -
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 17:41   #23
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
Tydzień temu zerwał ze mną Tż(którego baardzo Kochałami i się bardzo zaangażowana w ten związek), ale i tak widzimy się często. Widzę Go, ale nie mogę pocałować, przytulić...wystarczająco smutne uczucie...

A jeszcze przedwczoraj zmarł mój ojczym. Na zawał, a ja go kilka godzin przed tym wkurzyłam...i czuję się cholernie winna czyjejś śmierci... Po prostu to jest najgorszy tydzień w moim życiu
Stracic 2 ukochane osoby.....to okropne, Trzymaj sie dzielnie!

Kiniaczequ

Swoja droga ciekawe skad to sie bierze? Czasami mam wrażenie ze nie panuje nad tym co sie wyprawia w mojej głowie. Bo przeciez niczego nie brak, wspanialej rodziny, przyjacioł, kochajacego Tż a mimo to bez powodu, (naprawde nie znam podwodu) robi sie tak zle, ze az plakac sie chce. Czasami boje sie takeigo stanu bo nie wiem co sie dzieje...... Wiele osob mowi mi ze mam wszystko, ze powinnam byc wdzieczna, jestem, ale nie rozumie dlaczego tak sie momentami zachowuje.....


Buziaki dla wszystkich osob ktore tu cos pisały i ktorym jest smutno

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-26 o 11:57 Powód: Post pod postem.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:17   #24
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

mi chyba jest smutno tylko dlatego ze nie udaje mi sie zajsc w ciaze,poza tym mam wszytko czego mi potrzeba wiec to chyba to.
Chmurka.pl masz nas
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:35   #25
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
Tydzień temu zerwał ze mną Tż(którego baardzo Kochałami i się bardzo zaangażowana w ten związek), ale i tak widzimy się często. Widzę Go, ale nie mogę pocałować, przytulić...wystarczająco smutne uczucie...
A jeszcze przedwczoraj zmarł mój ojczym. Na zawał, a ja go kilka godzin przed tym wkurzyłam...i czuję się cholernie winna czyjejś śmierci... Po prostu to jest najgorszy tydzień w moim życiu
oj tak mi przykro,moge tylko sobie wyobrazac jak zle sie czujesz i w jak ciezkiej sytuacji jestes . Nie obwiniaj sie, nie jestes niczego winna...
Zycze ci duzo sily w przetrwaniu tego. Moze to wyda sie nie na miejscu i latwe do powiedzenia,ale zwlasnego doswiadczenia wiem ze "Czas goi rany".

jest mi dzis strasznie smutno i chce plakac...chce mojego TZ....dzis mi ciezko na sercu...samotnie..

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-26 o 11:58 Powód: Post pod postem.
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 20:33   #26
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Cytat:
Napisane przez sky1980 Pokaż wiadomość
jest mi dzis strasznie smutno i chce plakac...chce mojego TZ....dzis mi ciezko na sercu...samotnie..
ojej Faceci potrafia nas smucic, to prawda. A jest jakas szansa na ulozenie sie wszystkiego z tym chlopakiem jeszcze?

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
mi chyba jest smutno tylko dlatego ze nie udaje mi sie zajsc w ciaze,poza tym mam wszytko czego mi potrzeba wiec to chyba to.
Chmurka.pl masz nas
Jukol

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-26 o 12:01 Powód: Post pod postem.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 21:17   #27
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

ja już praktycznie od końca września jestem non stop smutna......początkowo było to związane z rozstaniem sie z chłopakiem, z którym byłam 3 lata. Później było mi smutno, bo zabujałam sie w chłopaku, a on nie zwracał na mnie uwagi, a teraz to już wogole jakaś depresja mnie ogarneła........ten chłopak już wie, że mi sie podoba, ale ma dziewczyne no i chyba nie jestem w jego typie, nowy semestr zaczyna mi sie strasznie a to dopiero początek (kiedy ja sie tego wszystkiego naucze), pogoda jest straszna, nie mam z kim iść na spacerek i wogóle........kiedy wkońcu będzie wiosna?!?!?!:cr y:
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:00   #28
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
ja już praktycznie od końca września jestem non stop smutna......początkowo było to związane z rozstaniem sie z chłopakiem, z którym byłam 3 lata. Później było mi smutno, bo zabujałam sie w chłopaku, a on nie zwracał na mnie uwagi, a teraz to już wogole jakaś depresja mnie ogarneła........ten chłopak już wie, że mi sie podoba, ale ma dziewczyne no i chyba nie jestem w jego typie, nowy semestr zaczyna mi sie strasznie a to dopiero początek (kiedy ja sie tego wszystkiego naucze), pogoda jest straszna, nie mam z kim iść na spacerek i wogóle........kiedy wkońcu będzie wiosna?!?!?!:cr y:
Moze wiosną pojawi sie ktos ciekawy? Zycze Ci tego I pozdrawiam serdecznie!!!
Ja mam dzis juz nieco lepszy dzien ale wiem ze znow mnie dopadnie to cos Ten diabeł
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 08:37   #29
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

wiewiora tzrymamy kciuki zeby na wiosne jakis przystojniak sie zakrecil kolo ciebie
Asik_ a ja dzis mam lepszy dzien wyszlo sloneczko Tż zabiera mnie na wycieczke tylko czy ten stan bedzie trwal do wieczora ... sie okarze
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 09:24   #30
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

mi smutno...i to bardzo...ostatnio mam kryzys z Tz....on zadaje trudne pytanie na ktore ja nei potrafie mu odpowiedziec...staram sie ale nei potrafie...czym jest miłosc, przyjaźń jaki jest sens zycia...odpowiadam tak jak potrafie..ale on wszystkiemu zaprzecza zawsze znajdzie jakas wymowke ze to wszystko jest niepotrzebne w zyciu..;(boje sie tego co moze nastąpic...
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 14:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.