Dzwonisz czy wysyłasz sms? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 09:57   #1
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Question

Dzwonisz czy wysyłasz sms?


WItam

Zauwazam u siebie tendencje, z eim robie się starsza tym bardziej zmierzła I zaczyna mnie cora więcje rzeczy irytować

Chciałam Was się zapytać jak sie zaopatrujecie na taka sytuację- macie do kogos pilny "interes" i musicie sie z ta osobą skontaktować telefonicznie, oczywiście oczekujecie odpowiedzi.

Wysyłącie sms czy dzownicie?

- wysyłyajac sms narażacie na wydatek druga osobę, tym bardziej liczycie na jej lojalnośc względem Was, że dopowie

- czy dzwonicie i załatwiacie syzbciutko



Mnie własnie to zirytowało , że dostaje esmesa z pytanie o uczelnie , odpowiadam i nagle znika mi 3 złote z konta- jak sie okazuje osoba jest kawałeczek za granicą........ Zirytowałybyście i zwrociły uwage, czy to zbagatelizowały?

Kolejna sytuacja- dalej sms od innej osoby, jednak sa sytuacje, ze nie mozna wyjac i pisac np na ćwiczeniach lub u lekarza . Potem zapominam i nagle sznur strzałek przypominających mi o mojej sklerozie i naglącej odpowiedzi

Pozdr.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:02   #2
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Dzwonie... nie lubie pisac smsówZreszta mam pilna sprawe to zanim napisze wysle,ktos mi odp mi np to co napisał nie pasuje to znowu musze pisac...strata czasu
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:09   #3
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Wysyłam sms..sama nie wiem czemu,czuję się niezrecznie gadając z kimś przez telefon,nawet z Tżtem. No chyba,że miałabym naprawde mało czasu,byłoby to coś bardzo pilnego,że nie miałabym czasku skrobać smsa. Ale ogólnie wole smsy. Poza tym rzadko mam okazje swobodnie z kimś rozmawiać,szczególnie na uczelni czy w tramwaju...a nie lubie jak ktoś słucha o czym gadam. Poza tym mam mało osób w swojej książce telefonicznej i raczej pisze na zasadzie: co u ciebie? niż: mam ważną sprawe,odpisz szybko.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:11   #4
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

ja dzwonię, właściwie rzadko kiedy piszę smsy, głównie dlatego, że nie chce mi się wystukiwać, tak się w sumie rozleniwiłam z rok temu
poza tym telefonu używam nie do pogaduszek, tylko do przekazania, czasem pilnych informacji i nie mam czasu czekać, aż ta osoba mi odpowie.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:12   #5
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

zależy co to za sprawa i do kogo
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:12   #6
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

zależy jak bardzo pilny jest ten interes zazwyczaj piszę smsy, lub pytam na gg jeśli dana osoba jest dostępna, no chyba, że odpowiedź muszę mieć w tej chwili to dzwonię. Swoją drogą bardzo nie lubię dzwonić do ludzi
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:12   #7
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

To zależy .
Jeśli sytuacja jest na cito to oczywiście dzwonię jesli to są lekkie dyrdymałki to sobie esemesujemy .

Wiem doskonale lemmorko o co Ci chodzi.
Jeśli ktoś ma do mnie interes ,potrzebuje informacji do dlaczego ja mam ponosić koszty ?
Oczywiście nie biega nawet o same koszty / bo dzisiaj są prawie zerowe / ale o sam fakt!!
A już najbardziej nie lubię ciągów sms-ów .
Ja odpowiadam ale oczywiście jeszcze jakies pytanie się napatoczy po mojej odpowiedzi znowu inne ;i tak po wymianie z 7 smsów naprawdę i lepiej i taniej wychodzi zwykła rozmowa .

Jeśli ja ' o drogę pytam' to zawsze dzwonię.
Szczególnie jeśli potrzebuję kilku informacji naraz no np nazwiska ,adresu ,godzin urzędowania ...itd itp
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 10:17   #8
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Jeżeli to ja potrzebuję jakiejś informacji,czy mam do kogoś "interes", to zawsze dzwonię. Uważam, że tego wymaga kultura.

Smsow używam do "pogaduszek" o bzdurach
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:22   #9
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
T

Wiem doskonale lemmorko o co Ci chodzi.
Jeśli ktoś ma do mnie interes ,potrzebuje informacji do dlaczego ja mam ponosić koszty ?
Oczywiście nie biega nawet o same koszty / bo dzisiaj są prawie zerowe / ale o sam fakt!!

Jeśli ja ' o drogę pytam' to zawsze dzwonię.
Szczególnie jeśli potrzebuję kilku informacji naraz no np nazwiska ,adresu ,godzin urzędowania ...itd itp
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Jeżeli to ja potrzebuję jakiejś informacji,czy mam do kogoś "interes", to zawsze dzwonię. Uważam, że tego wymaga kultura.

Smsow używam do "pogaduszek" o bzdurach

Dokłądnie chodziło mi o kulture drugiej osoby- nie cieprie jak ktoś wykorzystuej moja droboć- tak jak np dzisiaj za 2 sms znikneły mi 6 złotych z konta a mogła napisać meila......

Irytuje tez mnie sytuacja- np ktoś mi wysyła sms- napisz mi o profesorze kowalskim, bo musze sie zapisac do niego na przedmiot. szybko! - to mnie juz raz doprowadziło do szewskiej pasji
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:29   #10
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Jeżeli to ja potrzebuję jakiejś informacji,czy mam do kogoś "interes", to zawsze dzwonię. Uważam, że tego wymaga kultura.

Smsow używam do "pogaduszek" o bzdurach
robię tak samo (no chyba że wiem ze dana osoba nie będzie mogła odebrać telefonu, bo np jest w pracy, na uczelni itp ale to chyba oczywiste )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:31   #11
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość

Irytuje tez mnie sytuacja- np ktoś mi wysyła sms- napisz mi o profesorze kowalskim, bo musze sie zapisac do niego na przedmiot. szybko! - to mnie juz raz doprowadziło do szewskiej pasji
Oj,takie coś ani miłe ani kulturalne nie jest... nigdy nie miałabym czelności napisać "szybko!"-jakbym do jakiegoś psa wołała, jeśli ktoś wymaga takiej szybkiej odpowiedzi to niech zadzwoni...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 10:35   #12
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Jeśli mam sprawę to dzwonię. Nie lubię "100 pytań do" w sms-ach
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:38   #13
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Przeważnie piszę smsy, ale jak jest coś pilnego i trzeba to załatwić szybko to dzwonię
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:55   #14
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

bardziej używam komórki do pisania smsmów, nie umiem rozmawiać dla samego gadania przez telefon, ale jak mi sie spieszy, jak dana sprawa nie może poczekać dzwonię. a jak np. mi się cos przypomni i jest to krótka inf to piszę sms.
edit:
Cytat:
Irytuje tez mnie sytuacja- np ktoś mi wysyła sms- napisz mi o profesorze kowalskim, bo musze sie zapisac do niego na przedmiot. szybko! - to mnie juz raz doprowadziło do szewskiej pasji
też nie lubię gdy mi ktoś tak pisze, zazwyczaj robi tak tata. odbieram to jako rozkaz, sprawę bez możliwosci sprzeciwu. i buntując się nie odpisuję nie robię tej rzeczy o której ktoś pisze. jestem wtedy złośliwa ale przecież nawet spiesząc się mozna byc kulturalnym.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:55   #15
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

szczerze NIENAWIDZE rozmawiac przez telefon, wiec do znajomych pisze sms-y. jedynie do rodzicow dzownie bo oni nienawidza pisac
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:56   #16
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Dzwonię. Nawet takie gadki rzadko uskuteczniam SMS-ami, bo mi się ani nie chce, ani nie opłaca. Piszę, jak już nie mam innego wyjścia. Jedyne co, to zawsze piszę, jak np. ktoś ma egzam, że trzymam kciuki itp. SMS jest wtedy wygodniejszy i mniej zobowiązujący.

I rozumiem o co chodzi z tym naciąganiem, dlatego np. ja nie oddzwaniam, jak mi sie ktoś nagra na pocztę. Uważam, że jeżeli już się nagrywa, to może powiedzieć o co chodzi. Za to jak mi się zdarza nagrywać komuś to zawsze mówię, o co mi chodzi, i żeby np. ktoś mi puścił sygnał jak już będzie mógł rozmawiać. I uważam, że to jest w porządku, w końcu to ja mam interes. Czasami ktoś mimo wszystko do mnie oddzwania sam, ale to już jest jego/jej wybór, bo ja wyraźnie zaznaczam, że zadzwonię.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:09   #17
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
WItam

Zauwazam u siebie tendencje, z eim robie się starsza tym bardziej zmierzła I zaczyna mnie cora więcje rzeczy irytować

Chciałam Was się zapytać jak sie zaopatrujecie na taka sytuację- macie do kogos pilny "interes" i musicie sie z ta osobą skontaktować telefonicznie, oczywiście oczekujecie odpowiedzi.

Wysyłącie sms czy dzownicie?

- wysyłyajac sms narażacie na wydatek druga osobę, tym bardziej liczycie na jej lojalnośc względem Was, że dopowie

- czy dzwonicie i załatwiacie syzbciutko



Mnie własnie to zirytowało , że dostaje esmesa z pytanie o uczelnie , odpowiadam i nagle znika mi 3 złote z konta- jak sie okazuje osoba jest kawałeczek za granicą........ Zirytowałybyście i zwrociły uwage, czy to zbagatelizowały?

Kolejna sytuacja- dalej sms od innej osoby, jednak sa sytuacje, ze nie mozna wyjac i pisac np na ćwiczeniach lub u lekarza . Potem zapominam i nagle sznur strzałek przypominających mi o mojej sklerozie i naglącej odpowiedzi

Pozdr.

Witaj moja współmieszczanko

Różnie: jak chcę tylko kogoś o czymś poinformować, nie oczekując odpowiedzi - piszę smsa, szczególnie, jak to jest ktoś z kim jestem w bliskich stosunkach a wiem, że jest np. w pracy czy cuś

Jak szybko chcę czegoś się dowiedzieć - dzwonie. Ale np. czasem puszczam smsa z netu z pytaniem, czy mogę zadzwonić - czy nie będę w danej chwili przeszkadzać, np. kiedy mój luby w pracy jest (czekam wtedy na sygnał potwierdzający).

ostatnio się wnerwiłam, bo matka ucznia prosiła mnie o smsa z numerami zadań domowych - dziecko chore było. napisałam, po czym poprosiłam o pewne informacje zwrotne od niej - olała mnie, a dziecko połowy zadań nie miało zrobionych. To wkurza maxymalnie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:10   #18
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Jeżeli mam do kogoś pilną i ważną sprawę to oczywiście dzwonię. Ale z reguły piszę smsy. Nie lubię rozmwiac przez telefon. Nawet z TŻ. Nie mam warunków do rozmów<nie lubię być podsłuchiwana, zresta jak kazdy>. Musze się przyznać, że czasem się zdarza, że piszemy po 50-80 smsów dziennie. Ale to tylko wtedy, gdy się długo nie widzimy z TŻ i mamy wolny dzień. Do mnie tez mało kto dzwoni<jezeli sprawa nie jest pilna> raczej wiekszość rodziny i znajomych pisze smsy.
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:11   #19
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

O witaj dawno Cie nie widziałam- chociaz w naszym mieście kto wie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 11:14   #20
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Jeżeli to pilne to zawsze dzwonię bo ja jestem straszny raptus i chcę mieć odpowiedź już, teraz natychmiast i konkretnie, a w przypadku smsów nie mam tej gwarancji. Poza tym żadko odpisuję na smsy zaraz jak je dostanę, częściej czekam aż znajdę wolną chwilę i odpisujęna wszystkie za jednym razem.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:19   #21
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
Napisane przez szajajaba

ostatnio się wnerwiłam, bo matka ucznia prosiła mnie o smsa z numerami zadań domowych - dziecko chore było. napisałam, po czym poprosiłam o pewne informacje zwrotne od niej - olała mnie, a dziecko połowy zadań nie miało zrobionych. To wkurza maxymalnie
O ja cie ,ale tupet!!
Do nauczycielki smsa wysyłać,chyba padnę.

A juz tak z czystej ciekawości to jest Twoja dobra wola,że nr telefonu jest do ogólnej wiadomośći podany czy tez jest taki wymóg teraz ??
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:20   #22
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

jak chodzi o sprawy uczelniane itd. to mailuje albo gg zazwyczaj jak kogos wyhacze. Jak chce sie umowic gdzies z kims, spytac czy ma czas to dzwonie, a w pozostalych sytuacjach sms.

sms do nauczycielki co zadane bylo? a to dziecko kolegow nie ma czy co, za moich czasow to kolezanki sie pytalo co bylo w szkole..
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:32   #23
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

To zależy z czym i do kogo :-P
Czasem dzwonię, czasem piszę
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:34   #24
Klaudeek
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudeek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 552
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Zalezy od osoby ..
Jak muszę się czegoś szybko dowiedziec to dzwonie, chociaz nie lubie rozmawiac przez tel
__________________
` Palę papierosa i patrzę w Twoje oczy
myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy ...
Klaudeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:38   #25
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

własnie gubi mnie to ze ciągle dzwonie zamiast napisac krótkiego esa i potem znikaja mi pieniądze z konta
Ale rozleniwiłam sie tak odkąd mam mixa i co miesiac 75 ale zazwyczaj na 2 tygodnie przed doładowaniem jestem juz bez kasy
Teraz staram sie ograniczac i jezeli to cos nie pilnego,czy wiem ze ktos nie ma pieniedzy zeby mi odpisac, dzwonie.
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:41   #26
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
O ja cie ,ale tupet!!
Do nauczycielki smsa wysyłać,chyba padnę.

A juz tak z czystej ciekawości to jest Twoja dobra wola,że nr telefonu jest do ogólnej wiadomośći podany czy tez jest taki wymóg teraz ??

Akurat mój wybór, bo jestem wychowawcą klasy integracyjnej - czyli kilkoro chorych dzieci. Dziewczynka z cukrzycą na przykład, albo inne dzieci, które regularnie leki biorą. Muszę mieć stały kontakt z rodzicami po prostu. Ale ta matka przegięcie zrobiła na całego i tyle...

natomiast koleżanka z pracy zrobiła coś, co jest dla mnie nie do pomyślenia i szczytem głupoty - podała swoim UCZNIOM numer gg, jest wychowawcą gimnazjum, a opisy ma czasem mocno dwuznaczne i szalenie osobiste.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:48   #27
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
natomiast koleżanka z pracy zrobiła coś, co jest dla mnie nie do pomyślenia i szczytem głupoty - podała swoim UCZNIOM numer gg, jest wychowawcą gimnazjum, a opisy ma czasem mocno dwuznaczne i szalenie osobiste.
ale jaja. twoja kolezanka jest troche nieodpowiedzialna, co jak co ale uczniowie mogą z tego zrobić jej niezły kawał.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:51   #28
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
ale jaja. twoja kolezanka jest troche nieodpowiedzialna, co jak co ale uczniowie mogą z tego zrobić jej niezły kawał.
juz pomijajac, ze kawal..ale tak mieszac do swojego osobistego zycia..yyy
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:53   #29
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Ja generalnie nie znosze telefonów.
Rozmowa przez telefon to zło konieczne, a wysyłanie sms jeszcze gorsze.

Jak juz musze się z kims skontaktować- dzwonię. Rozmowa to krótka wymiana informacji i do widzenia. Nie potrafie plotkowac godzinami przez telefon. Na moja mame która potrafi 2 godziny nawijac patrze jak na obcego
Smsy jesli juz to miłosne do TZ.

Najchetniej pozbyłabym sie telefonu. Zreszta czesto się zdaza ze telefon mam rozładowany tydzien i nawet o tym nie wiem.

A tak poza tym w ogóle nie orientuje się w modelach, tym co jest na topie i co jest najbardziej bajeranckie. Mam starego simensa i dobrze mi z nim
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:55   #30
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dzwonisz czy wysyłasz sms?

Jak coś ważnego to zawsze dzwonie a jak tak tylko chce wiedzieć co słychać to do tż i znajomych piszę a do rodziny dzwonię.
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 17:04:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.