..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::.. - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 11:49   #3001
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dzięki Gdyby nie imprezka w ogóle bym nie naginała, a tak na pewno będzie winko i jakieś jedzonko...

A w ciągu najbliższych 4 m-cy mam kilka wieczorów panieńskich i 6 wesel i jak sobie z tym radzić? Wódeczki chyba nie zapijać sokiem, a wodą
orety. co za otoczenie ^^ ja jak bym miała przed sobą tyle wesel, to bym chyba padła.

no chyba wodą zapijać, najmniej kalorycznie !
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:52   #3002
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;7654064]I wszyscy teraz mają ochotę na placuszki serowe buahah jak to działa )
Ja też impreza i nie wymigam się od torta ... ale postaram się malutki kawałeczek.... i winko zamiast piwka...
uciekam bo nigdy nie posprzątam tego mieszkania ...wrrr[/quote]

Tak z tymi placuszkami to wszystko Wasza wina

Ja też musiałam niestety postawić na winko, a że nie przepadam za czerwonym wytrawnym to tym lepiej, bo mniej wypiję
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:53   #3003
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

a ja mam coś dla Was, kolejna ciekawostka
Kolor niebieski
Zmniejsza łaknienie. Kup niebieskie talerze, a zobaczysz, że będziesz mniej zjadać, nawet jeśli włożysz sobie dużą porcję. Po tygodniu będziesz jeść o 30% mniej!

tadam. ^^

edit i jeszcze to:
Aromatyczni sojusznicy
Wąchanie świeżej lub suszonej mięty, suszonych jabłek albo świeżych wiśni znacznie zmniejsza apetyt, dając uczucie pełnego żołądka.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:55   #3004
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
a ja mam coś dla Was, kolejna ciekawostka
Kolor niebieski
Zmniejsza łaknienie. Kup niebieskie talerze, a zobaczysz, że będziesz mniej zjadać, nawet jeśli włożysz sobie dużą porcję. Po tygodniu będziesz jeść o 30% mniej!

tadam. ^^
Kiedyś o tym czytałam i kupiłam sobie niebieski talerzyk, kubek, filiżankę i miseczkę, ale to chyba nie działa

Na herbatkach z mięty jest napisane, że pobudza apatyt, można oszaleć
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:57   #3005
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Kiedyś o tym czytałam i kupiłam sobie niebieski talerzyk, kubek, filiżankę i miseczkę, ale to chyba nie działa

Na herbatkach z mięty jest napisane, że pobudza apatyt, można oszaleć
ja nawet nie próbuję ^^ i tak jem mniej, kwestia silnej woli mi się wydaje
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 12:42   #3006
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzień Dobry moje piekne
Widze ze forum umiera..Cos nas malo straych plazowiczek-dobrze ze mamy godne nastepstwo
Ja narzie mam malo czasu ale dzielnie Was podczytuje i jak tylko cos sie zmieni juz do was wroce Buziaki

Ahcaczku,Carmi,Teliczku,B londee,Kasiaczku,Tiaruś,O naella i wszystkie o ktorych zapomnialam Teknie i wracajcie!
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 12:46   #3007
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Dzień Dobry moje piekne
Widze ze forum umiera..Cos nas malo straych plazowiczek-dobrze ze mamy godne nastepstwo
Ja narzie mam malo czasu ale dzielnie Was podczytuje i jak tylko cos sie zmieni juz do was wroce Buziaki

Ahcaczku,Carmi,Teliczku,B londee,Kasiaczku,Tiaruś,O naella i wszystkie o ktorych zapomnialam Teknie i wracajcie!
ja tysz tęsknie.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 12:51   #3008
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

SIOSTRY WRACAM !!!!!!!!!!!!!!

od jutra jestem znowu z Wami ALe nie licza na schudniecie chodzi mi znowu o zdrowe jedzenie i nawyki takie jakie juz mialam NApadow nie mam juz 2 tygodnie,slodkiego nie jadlam juz tydzien a i zaczelam sie zalatwiac normalnie czyli poki co ze mna ok tesknilam za Wami,za dietka i w ogole. Mimo ze neta mam dorywczo poki co to bede pisala codziennie i komntowala co jem. TAk wiec przyjmiecie mnie spowrotem?? WYdaje mi sie ze juz jestem gotowa......
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 12:53   #3009
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
SIOSTRY WRACAM !!!!!!!!!!!!!!

od jutra jestem znowu z Wami ALe nie licza na schudniecie chodzi mi znowu o zdrowe jedzenie i nawyki takie jakie juz mialam NApadow nie mam juz 2 tygodnie,slodkiego nie jadlam juz tydzien a i zaczelam sie zalatwiac normalnie czyli poki co ze mna ok tesknilam za Wami,za dietka i w ogole. Mimo ze neta mam dorywczo poki co to bede pisala codziennie i komntowala co jem. TAk wiec przyjmiecie mnie spowrotem?? WYdaje mi sie ze juz jestem gotowa......
pewnie, że przyjmiemy, nie ma to tamto wracaj, wracaj !!
czekamy
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 13:01   #3010
Marissa91
Raczkowanie
 
Avatar Marissa91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 255
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Ja tu nowa jestem...napisalam tydzień temu, że zaczynam...i dzis mija tydzień mojego plażowania. Aż bałam się pomiarów A tu szok! Na wadze -4kg!!! Ważyłam się 4 razy, bo uwierzyc nie mogłam Ale za to w wymiarach mniej... po -0,5cm w każdym. Ale spodnie lepiej mi się zakłada, brzusio taki lekki... wcale nie wzdęty i wreszcie zmotywowałam się do ćwiczeń!!!;D Tylko ciężko mi jak patrzę na ciemne pieczywko i jabłuszka Ale pocieszam się, że jeszcze tydzien, dwa i troszkę będe mogła;] 3-mam kciuki za Was!!!
Marissa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 13:10   #3011
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marissa91 Pokaż wiadomość
Ja tu nowa jestem...napisalam tydzień temu, że zaczynam...i dzis mija tydzień mojego plażowania. Aż bałam się pomiarów A tu szok! Na wadze -4kg!!! Ważyłam się 4 razy, bo uwierzyc nie mogłam Ale za to w wymiarach mniej... po -0,5cm w każdym. Ale spodnie lepiej mi się zakłada, brzusio taki lekki... wcale nie wzdęty i wreszcie zmotywowałam się do ćwiczeń!!!;D Tylko ciężko mi jak patrzę na ciemne pieczywko i jabłuszka Ale pocieszam się, że jeszcze tydzien, dwa i troszkę będe mogła;] 3-mam kciuki za Was!!!
graatuluję
a ja idę robić chili
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 13:22   #3012
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
a ja mam coś dla Was, kolejna ciekawostka
Kolor niebieski
Zmniejsza łaknienie. Kup niebieskie talerze, a zobaczysz, że będziesz mniej zjadać, nawet jeśli włożysz sobie dużą porcję. Po tygodniu będziesz jeść o 30% mniej!

tadam. ^^

edit i jeszcze to:
Aromatyczni sojusznicy
Wąchanie świeżej lub suszonej mięty, suszonych jabłek albo świeżych wiśni znacznie zmniejsza apetyt, dając uczucie pełnego żołądka.
hahah ciekawy artykuł, wlasnie pije miętę z półlitroego kubasa Zobaczymy jak ona rzeczywiscie działa
Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
SIOSTRY WRACAM !!!!!!!!!!!!!!

od jutra jestem znowu z Wami ALe nie licza na schudniecie chodzi mi znowu o zdrowe jedzenie i nawyki takie jakie juz mialam NApadow nie mam juz 2 tygodnie,slodkiego nie jadlam juz tydzien a i zaczelam sie zalatwiac normalnie czyli poki co ze mna ok tesknilam za Wami,za dietka i w ogole. Mimo ze neta mam dorywczo poki co to bede pisala codziennie i komntowala co jem. TAk wiec przyjmiecie mnie spowrotem?? WYdaje mi sie ze juz jestem gotowa......
Wracaj Myszo, wracaj Ślicznie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez Marissa91 Pokaż wiadomość
Ja tu nowa jestem...napisalam tydzień temu, że zaczynam...i dzis mija tydzień mojego plażowania. Aż bałam się pomiarów A tu szok! Na wadze -4kg!!! Ważyłam się 4 razy, bo uwierzyc nie mogłam Ale za to w wymiarach mniej... po -0,5cm w każdym. Ale spodnie lepiej mi się zakłada, brzusio taki lekki... wcale nie wzdęty i wreszcie zmotywowałam się do ćwiczeń!!!;D Tylko ciężko mi jak patrzę na ciemne pieczywko i jabłuszka Ale pocieszam się, że jeszcze tydzien, dwa i troszkę będe mogła;] 3-mam kciuki za Was!!!
Gratuluję

Neddus ja też za Wami tęsknię, ale mam tyle nauki
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 14:09   #3013
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez rebel123456 Pokaż wiadomość
jestem taki problem, ze od słodzikow trzymam sie z daleka..jestem jakaś uprzedzona i nie zamierzam kupowac tej trucizny, bo dla mnie to jest wlaśnie trucizna (mam nadzieje, ze nikogo nie urazilam)
Nikogo nie uraziłaś, bo ja miałam długo do nich uprzedzenie. Tak sobie myslalam ze wole zjesc kilo cukru niż jedną tabletkę słodzika ale kupilam raz i sie do nich przekonałam. Najwazniejsze zeby nie byly z dodatkiem aspartamu bo to jest wlasnie trucizna. Ja daje czesto troche słodzika i troche cukru trzcinowego. I mieszam pół na pół. A teraz kupiłam fruktoze (na I fazie chyba jej nie mozna)i dosłodziłam sobie nią własnie koktajl truskawkowy. Był pyszny no i fruktoza zdrowsza pewnie od słodzika. Wczesniej tez nie mogłam zniesc smaku twarogu z kakaem....bleee ale jak sobie dodałam słodzik to było dobre. Najwazniejsze zeby jedzenie smakowało bo wtedy mozna wytrzymac na diecie. A jak nie smakuje to czesto z niej rezygnujemy. Na II fazie juz mamy wiekszy wybór by jakos naturalnie dosłodzić rózne rzeczy, miodem, dzemem itp.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 14:15   #3014
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

..alem się obżarła
ja i chili.. sam na sam, cóż to było za spotkanie ^^
teraz troszkę przerwy i chyba na rowerek sobie pójdę

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
hahah ciekawy artykuł, wlasnie pije miętę z półlitroego kubasa Zobaczymy jak ona rzeczywiscie działa
ah, narobiłaś mi ochoty na miętkę chyba zaraz pójdę wodę wstawić

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Nikogo nie uraziłaś, bo ja miałam długo do nich uprzedzenie. Tak sobie myslalam ze wole zjesc kilo cukru niż jedną tabletkę słodzika ale kupilam raz i sie do nich przekonałam. Najwazniejsze zeby nie byly z dodatkiem aspartamu bo to jest wlasnie trucizna. Ja daje czesto troche słodzika i troche cukru trzcinowego. I mieszam pół na pół. A teraz kupiłam fruktoze (na I fazie chyba jej nie mozna)i dosłodziłam sobie nią własnie koktajl truskawkowy. Był pyszny no i fruktoza zdrowsza pewnie od słodzika. Wczesniej tez nie mogłam zniesc smaku twarogu z kakaem....bleee ale jak sobie dodałam słodzik to było dobre. Najwazniejsze zeby jedzenie smakowało bo wtedy mozna wytrzymac na diecie. A jak nie smakuje to czesto z niej rezygnujemy. Na II fazie juz mamy wiekszy wybór by jakos naturalnie dosłodzić rózne rzeczy, miodem, dzemem itp.
zgadzam się normalnie w 10000000000000000% !
ja tam moje żarełko kocham <3
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 15:28   #3015
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Ale zrobiłam misz - masz obiadowy...
miała być kapusta młoda z miąskiem kurczaczka, ale dorzuciłam jeszcze pomidora i ser mocarella ...ale dooobre, takie ciagnace ... pycha
jakieś ostatnio mam dziwne zachcianki ... a teraz już grzecznie bo wieczór bedzie grzeszny...
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:03   #3016
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

szacowna marzenka wróciła znad wycieczki rowerowej
spaliła [mam nadzieję] to co zjadła i naprawiła sobie kolanko bo nie boli teraz ^^

zaraz będzie coś cudować z serkiem wiejskim na podwieczorek, a bardziej niż zaraz sklei dla Was 3 zdjęcia z dzisiaj, ale to pod jednym warunkiem, że obiecacie jej, że w razie czego, jakichkolwiek urazów psychicznych, jakie można odnieść po spojrzeniu na zdjęcie - bierzecie to na własną odpowiedzialność, bo ona ma już dość chodzenia po sądach i płacenia odszkodowań ^^
ale to tak w gwoli ścisłości

PS. ma również dla Was kolejną ciekawostkę ^^
* Pokochaj przyprawy. Im ostrzejsze, tym lepsze: pieprz cayenne, sos tabasco, papryczki jalapeno. Wszystkie one zawierają kapsaicynę – substancję, która pobudza przemianę materii.


całuje w pyszczki, w jej imieniu <3
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:14   #3017
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

a ja wlasnie sobie jem siostry kolacje juz jak na sb:P zawijaski z szynki i sera a moje menu na jutro(kurde pewnie duzo bledow bedzie na poczatek bo musze sie przyzwyczaic i od nowa podszkolic:P)

ś- 2jajka na twardo,pomidor i troche sera bialego
2ś-papryka czerwona
o-piers z kurczaka zrobiona na kotleta dewolaj:P z warzywami gotowanymi z sosem winegret
k-serek wiejski ze szczypiorkiem i rzodkiewka

kurde laski zaczelam pic duzo kawy i wiecie ze wydaje mi sie ze zatrzymuje to u mnie wode?? takie mam wrazenie. od jutra nie pije!! A pilam nawet 3-4 dziennie!! ;/

zakupilam dzis zel antycellulitowy przeciw gromadzeniu wody z garniera. MAm zamiar sie 2 razy dziennie smarowac zobaczymy......
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:17   #3018
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
a ja wlasnie sobie jem siostry kolacje juz jak na sb:P zawijaski z szynki i sera a moje menu na jutro(kurde pewnie duzo bledow bedzie na poczatek bo musze sie przyzwyczaic i od nowa podszkolic:P)

ś- 2jajka na twardo,pomidor i troche sera bialego
2ś-papryka czerwona
o-piers z kurczaka zrobiona na kotleta dewolaj:P z warzywami gotowanymi z sosem winegret
k-serek wiejski ze szczypiorkiem i rzodkiewka

kurde laski zaczelam pic duzo kawy i wiecie ze wydaje mi sie ze zatrzymuje to u mnie wode?? takie mam wrazenie. od jutra nie pije!! A pilam nawet 3-4 dziennie!! ;/

zakupilam dzis zel antycellulitowy przeciw gromadzeniu wody z garniera. MAm zamiar sie 2 razy dziennie smarowac zobaczymy......
kochana, jadłospis jak na moje oczko to dobry
a od kawy się odzwyczaj, odzwyczaj
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:35   #3019
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

dzien dobry

jestem nie zywa, nie spie od 36 godzin jadłospis mam brzydki bo prawie nic w nim do jedzenia w lodówce pusto , mi smutno i w ogole wszystko jest inaczej niż powinno
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 17:37   #3020
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
dzien dobry

jestem nie zywa, nie spie od 36 godzin jadłospis mam brzydki bo prawie nic w nim do jedzenia w lodówce pusto , mi smutno i w ogole wszystko jest inaczej niż powinno
ojej, a co się dzieje?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:39   #3021
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
ojej, a co się dzieje?
piłam colę , red bulla i nie cwicze od dwoch dni brat miał urodziny
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:45   #3022
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
piłam colę , red bulla i nie cwicze od dwoch dni brat miał urodziny
no to od jutra się weź za siebie i będzie wszystko dobrze
ale mnie bardziej martwi inna rzecz, dlaczego nie spałaś?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:53   #3023
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
no to od jutra się weź za siebie i będzie wszystko dobrze
ale mnie bardziej martwi inna rzecz, dlaczego nie spałaś?
wstalam w piatek, bylam na miescie, potem na dyskotece, wrocilam dzisiaj kolo 6 rano i kontynowalismy imprezę w domu i nie spie az do teraz ani na chwilke
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:57   #3024
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
wstalam w piatek, bylam na miescie, potem na dyskotece, wrocilam dzisiaj kolo 6 rano i kontynowalismy imprezę w domu i nie spie az do teraz ani na chwilke
ojj, no to się kładź do łózeczka


PS. nikt nie zgłosił sprzeciwu, żebym zdjęcia NIE wstawiła, więc wstawiam.
oto fotoł z dziś:

kliknij,
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:58   #3025
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
ojj, no to się kładź do łózeczka


PS. nikt nie zgłosił sprzeciwu, żebym zdjęcia NIE wstawiła, więc wstawiam.
oto fotoł z dziś:

kliknij,
ale wlasnie ze nie moge sie polozyc bo jestem umowiona!

ale po Tobie widac roznice , ze schudlas..
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:02   #3026
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
ale wlasnie ze nie moge sie polozyc bo jestem umowiona!

ale po Tobie widac roznice , ze schudlas..
kochana, to anuluj spotkanie, zdrowie chyba wazniejsze ; ]] no, ale jak chcesz
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:19   #3027
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
ojj, no to się kładź do łózeczka


PS. nikt nie zgłosił sprzeciwu, żebym zdjęcia NIE wstawiła, więc wstawiam.
oto fotoł z dziś:

kliknij,
Marzeniątko pieknie wygladasz i nie kombinuj nic z dietami bo jak widzisz SB Ci służy!!!! nu nu nu

A ja uciekam na i no i tort ...
Już możecie bić, bo po pierwsze dieta dziś hmmmm.... i nie uczę się też ....
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:21   #3028
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;7658510]Marzeniątko pieknie wygladasz i nie kombinuj nic z dietami bo jak widzisz SB Ci służy!!!! nu nu nu

A ja uciekam na i no i tort ...
Już możecie bić, bo po pierwsze dieta dziś hmmmm.... i nie uczę się też .... [/QUOTE]
dzisiaj miłej zabawy, a od jutra proszę pościk
baw się ładnie ja za Ciebie podietykuję i dziękuję za miłe słowa
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:40   #3029
rebel123456
Raczkowanie
 
Avatar rebel123456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 91
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Marzenko śliczna z Ciebie dziewczyna, a figurke masz baaaaardzo ładną

ja juz po kolacyjce, dziś o wiele wiecej i lepiej niz zwykle
tunczyk, 1,5 pomidorka, odrobina pora, troche kapusty pekinskiej do tego 2 łyżki jogurtu nat i łyżka majonezu (porządne łyżki)
rebel123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:41   #3030
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez rebel123456 Pokaż wiadomość
Marzenko śliczna z Ciebie dziewczyna, a figurke masz baaaaardzo ładną

ja juz po kolacyjce, dziś o wiele wiecej i lepiej niz zwykle
tunczyk, 1,5 pomidorka, odrobina pora, troche kapusty pekinskiej do tego 2 łyżki jogurtu nat i łyżka majonezu (porządne łyżki)
bleee a majonez tam po co
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.