Herbalife - praca - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 16:47   #31
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Herbalife - praca

Ja Bogu dzięki nie zdecydowałam się na zabawę w tym całym Herbalife. Przed tym pierwszym spotkaniem i ciut po nim nawet byłam trochę napalona na tą prace (kuszona niezłym zarobkiem przy małym wysiłku). Jednak przemyślałam to na spokojnie i stwierdziłam, że w żadnej pracy nie jest tak bajkowo jak oni przedstawiają. Nie podobało mi się to, że jak już ktoś wcześniej wspomniał "pieją" z zachwytu jakie to cudowne kosmetyki i praca. Owszem jak ktoś umie bajerować ludzi to i pewnie na tym zarobi ale napewno nie jest to lekka praca a przynajmniej na począdku do puki nie rozkręci się człowiek i nie zdobędzie sporej ilości klientów. W sumie to i nawet dobrze się stało, że tam nie pracuje bo dwa miesiące później otrzymałam praca w innym miejscu, w instytucji państwowej, co prawda na 1/4 etatu i za 350zł ale przynajmniej na normalną umowe i wypłaty regularne. Praca wiąże się z moim zawodem więc zdobywam dodatkową praktykę zanim ukończę studia. Więc puki co to widzę same plusy swojej decyzji. Tu przynajmniej nie muszę prać ludziom muzgów.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:57   #32
duracellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Herbalife - praca

Witajcie
Dobrze, że trafiłam na ten wątek. Dzisiaj byłam właśnie na takim spotkaniu. Samo spotkanie trwało godz. - w sumie to była prelekcja pewnego pana. Troszkę mi to zaczęło "śmierdzieć" po tym nadmiernym zachwalaniu tej pracy itd. - teraz czytając wasze opinie nie mam już żadnej wątpliwości
Najlepsze było ogłoszenie, poprzez które tam trafiłam pt. Studio urody przyjmie i przeszkoli. Zadzwoniłam, ale przez telefon nie dowiedziałam sie w ogóle co w tym studiu urody miałabym wykonywać, no i żadnego doświadczenia też nie chcą, cóż hmm.... posżłam w ciemno.
Podobnie jak innym zaczął mi mówić o tym ile to tam nie można zarobić, jakie te ich produkty są drogocenne, bejecznie dobre, że aptekę się wtedy omija z daleka, o zabiegach kosmetycznych (30 zł od zabiegu), o szkoleniach (w Polsce za granicą), już mnie chciał wysyłać na wekeend gdzieś:
A najlepsze jets to, że gdy przyszłam i zadałam pytanie (i to nie jeden raz podczas wypełniania kwestionariuszu) o jaki rodzaj pracy chodzi, to ciągle mówił, że on mi nic na razie nie powie dopóki nie wypełnie kwestionariuszu.
W sumie teraz już wiem dlaczego, bo tego co oni proponują się nie da powiedzieć jednym zdaniem - na to trzeba godziny
duracellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 18:05   #33
SANSOL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife - praca

jak to jest naprawde czy nie trzeba zainwestowac\? ja nie moge sobie pozwolic na zainwestowanie
SANSOL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:40   #34
gilgamesz
Przyczajenie
 
Avatar gilgamesz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife - praca

Heh fajne rzeczy piszecie na tym forum. Ja specjalnie zarejestrowałam się na tym forum żeby dodać tego pasta o tej "cudownej" firmie. No więc moja historia z nimi wyglądała tak: Szukając pracy na wakacje znalazłam ogłoszenie o następującej treści:
"Do Centrum Zdrowia, Urody i Dietetyki w Bielsku szukamy osób komunikatywnych i kreatywnych!!! Proste prezentacje zabiegów kosmetycznych (15 zł netto/h) NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA- przeszkolimy Godziny pracy elastyczne NA STAŁE LUB DODATKOWO"

No więc stwierdziłam że napisze bo co mi szkodzi. Napisałam, dostałam bardzo konkretną datę spotkania, odpowiedz była szybka no i się skusiłam bo tak jak widać z ogłoszeniu warunki atrakcyjne.
Na spotkanie przyszło ok 10 osób i wyglądało to tak że na początku nam opowiedziano jaka ta firma jest cudowna i kto ze znanych osób nie używa ich produktów. Potem nagle się okazało że aby zacząć pracę trzeba wpłacić jakieś 360 pln bo przecież licencje mieć trzeba. Nadto kasa nie jest od godziny ( jak pisze w ogłoszeniu) a od osoby no i jeszcze jeden aspekt, nie podpisali się. Ciekawe czemu?!
Babka która prowadziła spotkanie ma przeprany mózg. Na wszystkie rzeczowe ( oczywiste pytanie które każdy kto ubiega się o pracę zadaje) pytania odpowiada nerwowo tak jakby każdy kto od razu nie jest im bezgranicznie oddany był nie godny aby na niego nawet patrzeć. Kobieta MOŻE faktycznie schudła, sylwetkę ma dobrą i skórę taż ale na głowę się na pewno będzie leczyć wcześniej czy później.

Nie wiem czy ich środki działają czy nie ale sposób rekrutacji jest mocno podejrzany.
gilgamesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 23:11   #35
Tarquin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Herbalife - praca

Moja mama jest w herbalife od dwóch miesięcy. Skupię się na kosmetykach. Na początku pozapraszała swoje koleżanki. Pracowała na kosmetykach innej pani z tej firmy. Zabieg kosztował 30 zł (u kosmetyczki kosztuje 80-120 zł), mama miała z tego 15 zł. Po miesiącu zainwestowała we własny zestaw kosmetyków. Kosztował 600 zł, ale przez ten system poleceń (prosi się osobę, której zrobiono zabieg, by podała namiary na 10 koleżanek) w ciągu ostatnich dwóch tygodni wyciągnęła 700 zł. Na jednym zestawie można wypracować około 1200 zł, więc połowa na kolejny zestaw a połowa dla nas.

Byłem na szkoleniu ogólnym w zeszłą niedzielę, nie odniosłem wrażenia prania mózgu. W sierpniu inwestuję w koktail, muszę najpierw wypróbować jego działanie na sobie, jeśli będę zadowolony nawiążę z firmą współpracę.
Tarquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:14   #36
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Tarquin Pokaż wiadomość
Moja mama jest w herbalife od dwóch miesięcy. Skupię się na kosmetykach. Na początku pozapraszała swoje koleżanki. Pracowała na kosmetykach innej pani z tej firmy. Zabieg kosztował 30 zł (u kosmetyczki kosztuje 80-120 zł), mama miała z tego 15 zł. Po miesiącu zainwestowała we własny zestaw kosmetyków. Kosztował 600 zł, ale przez ten system poleceń (prosi się osobę, której zrobiono zabieg, by podała namiary na 10 koleżanek) w ciągu ostatnich dwóch tygodni wyciągnęła 700 zł. Na jednym zestawie można wypracować około 1200 zł, więc połowa na kolejny zestaw a połowa dla nas.

Byłem na szkoleniu ogólnym w zeszłą niedzielę, nie odniosłem wrażenia prania mózgu. W sierpniu inwestuję w koktail, muszę najpierw wypróbować jego działanie na sobie, jeśli będę zadowolony nawiążę z firmą współpracę.
Rozumiem że po prostu Herbalife płaci Ci za pisanie takich postów zachwalających ich firmę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:55   #37
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Herbalife - praca

Jak dobrze, że jest wizaż

Identyczna sytuacja jak u gilgamesz.

Dodatkowo co we mnie wzbudziło podejrzenia to to, że panie, które opowiadaly o firmie, były ubrane najzwyczajniej w świecie w jakieś szmaty (i nie chce tutaj nikogo obrazać) a skoro są z nich takie biznesswomen i zarabiają takie kokosy to powinny jakoś wyglądac nie?
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 07:38   #38
89nina
Raczkowanie
 
Avatar 89nina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Monaghan (Ireland)
Wiadomości: 44
GG do 89nina
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez gilgamesz Pokaż wiadomość
Heh fajne rzeczy piszecie na tym forum. Ja specjalnie zarejestrowałam się na tym forum żeby dodać tego pasta o tej "cudownej" firmie. No więc moja historia z nimi wyglądała tak: Szukając pracy na wakacje znalazłam ogłoszenie o następującej treści:
"Do Centrum Zdrowia, Urody i Dietetyki w Bielsku szukamy osób komunikatywnych i kreatywnych!!! Proste prezentacje zabiegów kosmetycznych (15 zł netto/h) NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA- przeszkolimy Godziny pracy elastyczne NA STAŁE LUB DODATKOWO"

No więc stwierdziłam że napisze bo co mi szkodzi. Napisałam, dostałam bardzo konkretną datę spotkania, odpowiedz była szybka no i się skusiłam bo tak jak widać z ogłoszeniu warunki atrakcyjne.
Na spotkanie przyszło ok 10 osób i wyglądało to tak że na początku nam opowiedziano jaka ta firma jest cudowna i kto ze znanych osób nie używa ich produktów. Potem nagle się okazało że aby zacząć pracę trzeba wpłacić jakieś 360 pln bo przecież licencje mieć trzeba. Nadto kasa nie jest od godziny ( jak pisze w ogłoszeniu) a od osoby no i jeszcze jeden aspekt, nie podpisali się. Ciekawe czemu?!
Babka która prowadziła spotkanie ma przeprany mózg. Na wszystkie rzeczowe ( oczywiste pytanie które każdy kto ubiega się o pracę zadaje) pytania odpowiada nerwowo tak jakby każdy kto od razu nie jest im bezgranicznie oddany był nie godny aby na niego nawet patrzeć. Kobieta MOŻE faktycznie schudła, sylwetkę ma dobrą i skórę taż ale na głowę się na pewno będzie leczyć wcześniej czy później.

Nie wiem czy ich środki działają czy nie ale sposób rekrutacji jest mocno podejrzany.
Dostałam propozycje z tego samego ogłoszenia. Zastanawiałam się czy w ogóle iśc na to. Babka z ogłoszenia zaproponowała mi spotkanie w sb. To teraz nie mam watpliwości. Szkoda czasu tam iść w ogóle. Czyli szukam dalej pracy :P gilgamesz dzieki

Edytowane przez 89nina
Czas edycji: 2009-07-10 o 07:40
89nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 18:10   #39
gilgamesz
Przyczajenie
 
Avatar gilgamesz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife - praca

Kurcze to dobrze że mi się chciało napisać i że na coś się przydał ten mój nieszczęsny wyjazd do bielska. Poza tym to nie w porządku że tak ludzi naciągają bo niektórzy na to spotkanie przyjechali naprawdę z daleka. Teraz na ox.pl trochę inaczej wyglądają te ogłoszenia np:
2 osoby z Bielska i okolic do wykonywania prostych zabiegów kosmetycznych lub ustalania diet. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - przeszkolimy godziny pracy elastyczne . CV proszę przesyłać na adres *******

Trochę się poprawili bo już podają że chodzi też o ustalania diety. Niestety ciągle nie piszą że dochód jest od klienta a nie od osoby oraz nic nie ma o tym że to przeszkolenie kosztuje. Jak ktoś chce to można sprawdzić na ********(zakładka Ogłoszenia \Oferty pracy) ile dziennie daję ogłoszeń. Chyba nie maja zbyt wielu chętnych do tej cudownej pracy

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

P.S.: eror - chodziło mi o to że dochód jest w rzeczywistości od osoby a nie od godziny. Błąd w poście wyżej

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-09-15 o 18:42
gilgamesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 21:39   #40
jajulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Herbalife - praca

Ja dzisiaj bylam na spotkaniu w Szczecinie. Zgadzam sie ze wszystkim co tutaj opisujecie. Kobieta która probowała mnie wprowadzic takie bzdury odnośnie zdrowego zywienia opowiadala ze głowa mała, jeszcze chciała przyprowadzic koleżanke zeby mnie przekonała bo sama chyba czuła sie za 'słaba' po kilku moich pytaniach, a ja przeciez wiem lepiej dlaczego? bo jetsem naukowcem, a ci ludzie .. jezeli komus zaproponuja prace w tej firmie to odradzam! szczerze, powtarzaja tylko jakis slogany i sami nie potrafia myslec (sorry) moje subiektywne wrazenie. Btw nie dajcie sie nabrac ze bez suplementów nie można żyć! ze sa one niezbedne do dobrego zdrowia i maja magiczna moc można żyć, można też kupić za kilkanaście zł w aptece i tam na karzdym jest napisane że 'suplementy nie zastępują zróżnicowanej i pełnowartościowej diety'. Dlatego nei rozumiem jak można swoje żywienie opierać wyłącznie na produktach Herbalife.
jajulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 20:20   #41
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez jajulka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj bylam na spotkaniu w Szczecinie. Zgadzam sie ze wszystkim co tutaj opisujecie. Kobieta która probowała mnie wprowadzic takie bzdury odnośnie zdrowego zywienia opowiadala ze głowa mała, jeszcze chciała przyprowadzic koleżanke zeby mnie przekonała bo sama chyba czuła sie za 'słaba' po kilku moich pytaniach, a ja przeciez wiem lepiej dlaczego? bo jetsem naukowcem, a ci ludzie .. jezeli komus zaproponuja prace w tej firmie to odradzam! szczerze, powtarzaja tylko jakis slogany i sami nie potrafia myslec (sorry) moje subiektywne wrazenie. Btw nie dajcie sie nabrac ze bez suplementów nie można żyć! ze sa one niezbedne do dobrego zdrowia i maja magiczna moc można żyć, można też kupić za kilkanaście zł w aptece i tam na karzdym jest napisane że 'suplementy nie zastępują zróżnicowanej i pełnowartościowej diety'. Dlatego nei rozumiem jak można swoje żywienie opierać wyłącznie na produktach Herbalife.
ja tez bylam na spotkaniu w szczecinie! babka gadala ogrodkami o tym calym 'biznesie' najpierw o tym jakie mleko jest szkodliwe(sama nie pije, ale to moje osobiste przekonania, a nie czyjes wywody spowodowaly:P) po czym na szkoleniu, ktore trwalo chyba z 3 GODZINY! dawaly koktajle wlasnie z mleka krowiego;/ wiec hahaha hipokryzja jak nic! w ogole byla babka co niby zarabiala 70tys miesiecznie i miala 3 mieszkania, 2 domy, ale pewnie polowe tej kasy inwestowala w ta dzialalnosc....skoro miala pod soba z 50osob... poza tym strasnzie drogie sa te produkty. aha i moje pierwsze wrazenie to wlasnie bylo: to jakas sekta wszystko tak zachwalaly ale jakos super nie byly ubrane, jedna miala powiekszone usta xD w ogole to oni by duzo zarobili na tym, ze ktos by dla nich pracowal i tak to dziala. jakos mnie ta duza kasa nie kusila, bo jak juz tam jestes to juz ciezko zrezygnowac. tak samo jakz ta dieta, niby jak sie przestanie to stosowac to od razu sie tyje, wiec nie dziwie sie, ze ta babka od 15lat pije i je te produkty... w sumie ile kasy na to wydaje masaaakra! niby za tydzien mialam przyjsc i zobaczyc te umowe, pewnie chcieli zebym od razu podpisala i kase dala:P ktorej jako bezrobotna nie mam haha mowili ze tymi zabiegami pielegnacyjnymi moge sobie zarobic. byly juz 2 laski co podpisaly i juz te zabiegi robily. ale jakos chyba nie przyjde tam za tydzien, macie racje dziewczyny, nie warto!

Edytowane przez Pinky Doll
Czas edycji: 2009-07-19 o 20:33
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 05:09   #42
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Herbalife - praca

hm, dziewczyny, ja się postanowiłam dokładniej przyjrzeć sprawie herbalifu. Moja koleżanka zaczęła pracowac dla tej firmy i robi własnie maseczki, od klienta dostaje faktycznie 15zł. Osoby ma polecone i umawia je mniej więcej jak jej pasuje na zabieg. Płaciła prawie 400zł za licencje i całą reszte i dostała jescze jakies produkty w ramach tej kwoty. Wygląda to na razie dobrze, zobacze jak sie rozwinie. Sama rozgladam sie za jakąś pracą i koleżanka powiedziała, że kobietka która ja wprowadziła, jakby zachęcała do współpracy jakby kogos miała. Tylko babeczka raczej liczy na dłuższą współprace, a ja wyjeżdzam na studia. Topik przypomniał mi sprawę, więc poszukam dodatkowych informacji i poobserwuję pracę koleżanki
__________________
Zawsze trzeba próbować ogarnąć otaczającą nas rzeczywistość i nie poddawać się za wszelką cenę
.

Piękno w sercu, widoczne jest i na zewnątrz <3

walczę z włosami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/
princesss_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:03   #43
Daria1890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife - praca

Witam! Czytam tutaj co piszecie o Herbalife i nie mogę się z Wami zgodzić Skończyłam 3 miesiące temu 18 lat i podpisałam licencje od razu bez zastanawiania się i nie żałuję potrzebowałam pilnie kasę na wakacje ,ponieważ pokłóciłam się z rodzicami i powiedzieli mi że nie dadzą mi pięniedzy! Miałam już zaplanowane piękne wakacje z przyjaciółmi w Chorwacji ale kasy nie było więc byłam zmuszona do pracy wystarczyły mi 3 szkolenia i ostro zabrałam się do pracy zarobiłam przez nie całe dwa miesiące na wakację i jeszcze mi zostało ,że mogłam sobie pozwolić na między narodowe szkolenie w Pradze ( EXTRAVAGANZA) Teraz mam100% pewność co do firmy i co do produktów od kiedy je zaczełam jeść nie mam bólów głowy i lepsze samopoczucie z czego jestem bardzo zadowolona!!

A niedowiadków zapraszam serdecznie do współpracy i Wam udowodnię ,że można zarobić duże pięniądze !!
Daria1890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:25   #44
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Daria1890 Pokaż wiadomość
Witam! Czytam tutaj co piszecie o Herbalife i nie mogę się z Wami zgodzić Skończyłam 3 miesiące temu 18 lat i podpisałam licencje od razu bez zastanawiania się i nie żałuję potrzebowałam pilnie kasę na wakacje ,ponieważ pokłóciłam się z rodzicami i powiedzieli mi że nie dadzą mi pięniedzy! Miałam już zaplanowane piękne wakacje z przyjaciółmi w Chorwacji ale kasy nie było więc byłam zmuszona do pracy wystarczyły mi 3 szkolenia i ostro zabrałam się do pracy zarobiłam przez nie całe dwa miesiące na wakację i jeszcze mi zostało ,że mogłam sobie pozwolić na między narodowe szkolenie w Pradze ( EXTRAVAGANZA) Teraz mam100% pewność co do firmy i co do produktów od kiedy je zaczełam jeść nie mam bólów głowy i lepsze samopoczucie z czego jestem bardzo zadowolona!!

A niedowiadków zapraszam serdecznie do współpracy i Wam udowodnię ,że można zarobić duże pięniądze !!
Tak zawsze miło sobie znaleźć jeleni. Wiadomo że jak tam pracujesz to będziesz pisać o tej firmie dobrze, bo z tego masz kasę, ale prawda jest taka że to naciąganie ludzi, raz dałam się namówić na preparaty i bardzo żałowałam wydanej kasy, bo nie zauwazyłam żadnej różnicy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:30   #45
Daria1890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Tak zawsze miło sobie znaleźć jeleni. Wiadomo że jak tam pracujesz to będziesz pisać o tej firmie dobrze, bo z tego masz kasę, ale prawda jest taka że to naciąganie ludzi, raz dałam się namówić na preparaty i bardzo żałowałam wydanej kasy, bo nie zauwazyłam żadnej różnicy.



Ale mi nie płacą kasy za to ,że będę niedowiarków przekonywać albo,że na forum będę dobrze pisać Ja jestem niezależnym dystrybutorem i nikt mi nie mówi co mam robić. A co do produktów pewnie nie brałaś ich tak jak powinnaś więc się nie dziw ,że nie działają bo na mnie działają biorę tak jak powinnam i jestem pełna energii i jak już mówiłam nie mam bólów głowy. a Moja mama wciągu 2 h schudła 6 kg
Daria1890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:59   #46
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Herbalife - praca

W ciagu 2h schudła 6 kg ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:04   #47
Daria1890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
W ciagu 2h schudła 6 kg ?

wciągu 2 tygodni pomyliło mi się
Daria1890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:54   #48
pinky82
Raczkowanie
 
Avatar pinky82
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PL południowo-zachodnia:)
Wiadomości: 60
Dot.: Herbalife - praca

witajcie.z zainteresowaniem czytam ten wątek, ponieważ niedano byłam na takim oczyszczaniu cery u pani z Herbalife. Otoż, jakie były moje wrażenia?Hmmm, kosmetyki naprawdę dobre, choć drogie. Zabieg w porządku. Ale niestety miałam cały czas wrażenie jakiegoś przymusu, który unosił się tam mimo bardzo przyjaznej i miłej atmosfery. po pierwsze , nacisk na serię zabiegów co półtora tygodnia- po co tak często? po drugie- nacisk na zakup kosmetyków. po trzecie- nacisk na podanie nr tel kilku osób. nie lubię, gdy się na mnie coś wymusza, albo wytwarza taką atmosferę, ze nie wypada odmówić, bo ta pani taka miła poza tym miałam wrażenie, że rozmawiam z cyborgiem- jak można latami jeść na śniadanie i na inny posiłek jakies koktajle- litości! ze zdrowiem to ma mało wspólnego. owszem, może daje szybkie efekty ale sądzę , że na dłuższą metę można się n atym przejecheć. tak wiec zakup jakichś kosmetyków-jak najbardziej, ale kontakt z konsultantami- nigdy więcej
__________________
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera ... na próbę
pinky82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:36   #49
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Daria1890 Pokaż wiadomość
A niedowiadków zapraszam serdecznie do współpracy i Wam udowodnię ,że można zarobić duże pięniądze !!
Jasne, jasne...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 07:53   #50
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Daria1890 Pokaż wiadomość
A co do produktów pewnie nie brałaś ich tak jak powinnaś więc się nie dziw ,że nie działają bo na mnie działają biorę tak jak powinnam i jestem pełna energii i jak już mówiłam nie mam bólów głowy. a Moja mama wciągu 2 h schudła 6 kg
Tak oczywiście, jak się okazuje że coś nie działa to najlepiej wymyślić że pewnie klient źle to brał, takie bzdury to można dziecku opowiadać, może da się nabrać.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:25   #51
gilgamesz
Przyczajenie
 
Avatar gilgamesz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife - praca

kurcze co do tego dobrego samopoczucia to myślę że każde narzucenie sobie jakiejś formy zdrowego życia powoduje lepsze samodoczucie. Nie wiem jakie mają składniki te ich produkty ale wiem że faszerowanie się żywnością przetworzoną nie jest korzystne jeżeli mamy do wyboru np zjedzenie czegoś świeżego i naturalnego. Ale nie ważne. Ważne jest to że ostatnio rozmawiałam z koleżanką o herbalife i okazało się że ona zna ta babkę co prowadziła kurs na którym byłam i parę razy się z nią spotkała bo chciała zaczęć pracę tam i ona jej opowiadała jakich trików psychologicznych używać żeby właśnie stworzyć taka psudo przyjazną atmosferę ale jednocześnie wywrzeć taka presją na kliencie żeby było mu głupio odmówić i tak go gołupić że właśnie poda te numery innych osób o które proszą albo kupi te produkty.
gilgamesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:40   #52
iris669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
GG do iris669
Dot.: Herbalife - praca

Wielkie dzięki Gilgamesz)))własnie jutro miałam jechac do bielska na spotkanie, bo przez telefon niewiele mogłam się dowiedzieć.Jak ja się cieszę, że napisałaś....ale byłabym wściekła, że pojechałam a jestem z Katowic!!!!!Juz sam fakt, że osobie która chce zarobić każą płacić na początku jest chore;///Chyba nie po to się szuka pracy!Oby więcej osób pisało o swoich przeżyciach związanych z szukaniem pracy to unikniemy nerwów i niepotrzebnej drogi!Dzieki jeszcze raz
iris669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 23:32   #53
LittleMouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Herbalife - praca

Witam
Również byłam na takim spotkaniu rekrutacyjnym w Szczecinie , docieram pod wskazany adres a tam tłum kobiet w różnym wieku. Dzwonię do męża, mówię że to coś nie tak, że tyle osób i w ogóle, no ale skoro już tam pojechałam, to myślę zaczekam i dowiem się więcej. Spotkanie odbyło się w formie prezentacji (podczas, której trwania wyszła z połowa osób) z której prawie nie wiadomo o co chodziło. Jedyne co zapamiętałam to, że się zarabia kokosy, zdjęcia jakiś ludzi(większości niby ich znajomych) , którzy schudli i w ogóle porzucili swoją zawodową pracę dla herbalife, że gdzie to nich nie piszą w jakich gazetach(a przecież każdy wie, że za reklamę danej marki czy produktu w gazecie płaci sama firma), wszystko to obwijanie w bawełnę. Trwało to ok. godziny, a że nic nie zrozumiałam z tej gadki a czasu już nie miałam, umówiłam się na drugi dzień i poszłam z mężem. Pani oczywiście miła, co do picia gadka szmatka ale dalej nie wiadomo o co jej chodzi - ZADNYCH KONKRETOW!!! Na każde pytanie wymijająca odpowiedź nie na temat, to jest chore, naprawdę. Zabiegi kosmetyczne to jakiś żart – zwłaszcza, że jestem kosmetyczką, skład kosmetyków nie podany. Ponadto jak chcesz pracować, sam musisz kupić sobie całą torbę tych suplementów i na sobie przetestować, a cena jedyne (hahaha) 300 zł czy jakoś tak. Szukają jeleni którzy będą na nich zarabiać, bo jak sama pani powiedziała to w jej biznesie żebym miała klientów, których niby pomoże mi znaleźć. Jak zapytaliśmy o umowę, to że gdzieś w kartonie i też na ten temat brak informacji. Ci ludzie naprawdę mają wyuczoną jakaś formułkę i gadają od rzeczy jak roboty, to jakaś amerykańska „sekta” hehehe. Bez ich produktów nie przeżyjesz, dołącz do nich a będziesz bogatszy niż Bill Gates Naprawdę śmiech na sali a jeszcze jak się poczyta na innych forach o tych ich szkoleniach gdzie wszyscy biją brawo to już w ogóle.
Pozdrawiam
LittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 07:52   #54
Anna Kulesza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife - praca

Witajcie!
Z firmą Herbalife zetknęłam się miesiąc temu. Z wykształcenia jestem politologiem i ekonomistą, ale mam dwoje małych dzieci, w związku z czym nie mam chwilowo możliwości podjąć stałego zatrudnienia.
Czytając Wasze opowieści zrozumiałam, że w Herbalife, jak w każdej profesji, możemy natknąć się na nieuczciwe osoby, dla których głównym celem jest zarabianie pieniędzy za wszelką cenę. Nie oznacza to jednak że wszyscy są tacy sami. Mi np. nikt nigdy nie powiedział, że współpraca z Herbalife to łatwe zarabianie pieniędzy. Wręcz przeciwnie, ludzie, których poznałam na szkoleniu w Warszawie mówili, że nie jest to łatwe zadanie i bez ciężkiej pracy nic się nie osiągnie. Postanowiłam spróbować, gdyż pociąga mnie praca w domu przy własnym komputerze, a taką możliwość daje mi Herbalife. Nie liczę na gigantyczne zyski, ale zdaję sobie sprawę, że drogą do sukcesu jest uczciwość. Usilne naciąganie ludzi na kupno produktów i wciskanie im kitu to moim zdaniem nieporozumienie i ja się w to nie bawię. Można proponować produkty, ale jeśli ktoś nie jest zainteresowany ich kupnem, to ma do tego święte prawo.
Co do odchudzania z Herbalife. Jeśli ma się silną wolę i determinację, to można schudnąć bez konieczności brania suplementów. Ja tak schudłam 12 kg i nadal udaje mi się utrzymać tę wagę. Niestety trzeba bardzo uważać, by poprzez niekontrolowane głodzenie się nie zaburzyć sobie funkcjonowania organizmu i nie nabawić się chorób. Patrząc trzeźwo na produkty Herbalife, dochodzę do wniosku, że taki wspomagacz w postaci odżywczego koktajlu, który dostarcza wszystkich witamin i minerałów, to w przypadku kuracji odchudzających nie jest taką zupełną głupotą, jak się niektórym wydaje. Zatwardziałym przeciwnikom mówię jednak: RÓBTA CO CHCETA!
No i jeszcze kwestia pielęgnacji twarzy. Nie wiem dlaczego niektóre konsultantki boją się dotykać twarzy swoich klientek. Wydaje mi się że o wiele prościej jest mówić klientom, że nie jest się wykwalifikowaną kosmetyczką, a zwykłą konsultantką i pytać ich wprost czy w związku z tym chcieliby odbyć lekcję pielęgnacji twarzy przy pomocy kosmetyków Herbalife. Osobom zainteresowanym dodam, że na taki zabieg składa się oczyszczanie twarzy za pomocą mleczka lub żelu, nałożenie maseczki, tonizowanie twarzy, a nastepnie nałożenie kremu do twarzy i żelu pod oczy. Pierwszy zabieg z reguły jest bezpłatny. Według mnie to świetny sposób by wypróbować sobie wszystkie kosmetyki, czego nie umozliwiają inne firmy kosmetyczne.A jeśli przy tym komuś się spodobają kosmetyki, to co w tym złego?
Anna Kulesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:38   #55
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Herbalife - praca

Tu chyba nie tylko chodzi o sprzedawanie produktów - tylko o sprzedaż typu MLM - im więcej osób zwerbujesz, tym więcej masz osób pod soba i więcej na nich żerujesz, czyli wiecej zarabiasz.
Żal. pl
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:03   #56
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Tarquin Pokaż wiadomość
. Zabieg kosztował 30 zł (u kosmetyczki kosztuje 80-120 zł).
tego "zabiegu" w zaden sposob nie można porownac do przeprowadzonego w salonie kosmetycznym!

to jest krotka lekcja instruktazowa, "zabieg" trwa godzine, tez tam bylam bo szukalam pracy dorywczej. Ja robie pol twarzy w sensie najpierw demakijaz na calosc a poźniej na polowe nakladam maseczke, zmywam,poźniej jakis krem, zel pod oczy, jakies cuda... nastepnie klientka robi to samo na drugiej polowie twarzy, sama W ten sposob ma sie nauczyc... nie ma mowy o zadnym oczyszczaniu


Najbardziej chcialo mi sie smiac, kiedy dziewczyna zmyla mi maseczke z polowy twarzy i zaczela mowic "widzi pani jak zniknela opuchlizna z tej czesci, prosze sobie porownac"

Dodam tylko, ze juz mialam byc prawie przyjeta, nastepnym razem mialam przyjść i pracowac, dzieki bogu przypadkiem (!) uslyszalam rozmowe pracujacych o tym, ze trzeba zakupic swoj zestaw i samemu pozyskac klientow. myslalam ze to kobiety przychodza na spotkanie, robi im sie taka lekcje pielegnacji i 15 zl za godzine-fakt tyle płaca.

Nikt nie powiedzial mi ile ja musze zainwestowac w ten zestaw, dopiero poźniej znalazlam odpowiedź na moje pytanie-dlaczego tak malo wszystkiego nakladaly mi na twarz? a demakijaz trwal 10 sekund, widzialam ile podkladu jeszcze mialam na twarzy, hmm dlatego ze te kosmetyki sa konkretnej dziewczyny ona za nie placi, wiec uzywa ich oszczednie

moja kolezanka tam pracuje i jest zadowolona naprawde duzo zarabia, ale ma gadane dziewczyna - to praca dla takich wlasnie ludzi ,ktorzy maja duzo znajomych i umieja naciagnac ludzi. Ja sie do tego nie nadaje nie lubie sciemniac i sie prosic

przykladowo - zestaw z suplementow diety kosztuje jakies 200 zl - 30% to prowizja dla Ciebie.

Poza tym, trzeba im zaplacic za "licencje" cokolwiek to znaczy, chyba jakies 300 zl na dzien dobry. Jesli sie doliczy do tego caly zestaw kosmetykow, droga inwestycja i platne szkolenie

aha, oglaszaja sie, ze nie jest to akwizycja, no niby nie, ale co cos w tym styl - tyle tylko ze w biurze,na miejscu, a nie chodzi sie po domach. Co do wygladu pracujacych tam - zenada "kierowniczka" za kazdym razem wygladala jakna kacu, zero profesjonalizmu, rozmawiala ze mna i co chwile ziewala ani razu nie przeprosila, malo tego miala stringi naciagniete na boczki, wygladala tak niechlujnie a od pracownikow wymaga takiej prezencji. Zenada. Pisze o Poznaniu
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:30   #57
Muczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife - praca

Herbalife - oszustwo doskonałem. Sekta!!!!! Nie dajcie się do tego namówić. Byłem na takim spotkaniu tzw. event to co tam usłyszałem to poprostu pranie mózgu!!!! Sektaaaa!!!

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Proponowanie kokosów. Wszyscy ludzie którzy wypowiadają się na środku na temat tej pracy to oszuści podstawieni przez herbalife. Co najśmieśniejsze jeszcze było losowanie nagrody a ta nagroda to 2 dniowe szkolenie. He za które niby się płaci 200 zł. Wygrała to oczywiście osobo z herbalife. He nie było to losowanie tylko kartka z wygraną osobą była już w ręku. ;/ Jak ja to widziałem to myślałem że mnie trafii. Zapisałem się na tym forum aby wam to wszystko opowiedzieć. Sekta!:mad ::mad ::mad ::mad :
Muczo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:09   #58
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Herbalife - praca

Dobrze ze trafilam na ten watek , bo dzis akurat przegladalam ogloszenia o prace o temtyce kosmetycznej i trafilam wlasnie na ich ogloszenie, a w zasadzie kilka bo wszytkie brzmia bardzo podobnie a tylko w jednym padla nazwa firmy Herbalife i domyslam sie ze to ta sama firma. Zadziwiajace i nie pokojace zarazem jest to ze nie wymagaja doswiadczenia w kosmetyce a ja bym raczej nie chciala zeby ktos robil cos przy mojej twarzy nie majac zadnego doswiadczenia ani wiedzy w tej dziedzinie. Sama od tego roku bede studiowac kosmetologie i z ciekawosci przegladalam ogloszenia , i nawet mnie naszlo przez chwile zeby sie tam zglosic i zobaczyc o co tam chodzi ale dzieki Wizazowi wiem ze nie warto i mozna tylko wyrzucic pieniadze w bloto. Wizaz to prawdziwa kopalnia wiedzy
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 11:38   #59
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Herbalife - praca

Pracowałam w Herbalifie we Wrocławiu (czas - jeden miesiąc). Zrezygnowałam, bo jestem leniwa, a żeby miec klientki, to musiałam zaprosić, ale mi się nie chciało. Zrobiłam tylko parę zabiegów na mojej teściowej i jej koleżance. Zabiegi robiłam na kosmetykach swojego "nauczyciela". Facet bardzo pomocny był. Najpierw mi zrobił oczyszczanie, żebym zobaczyła jak to działa i że naprawdę są efekty. Dostałam herbatkę na odchudzanie. Atmosfera była bardzo miła. Wprawdzie zarobiłam tylko 50 zeta, ale i mój wkład był znikomy. Myślę, że dla kogoś, kto naprawdę się interesuje kosmetyką i sprawia mu przyjemość kontakt z inną osobą (a tak średnio, nie jestem zbyt towarzyska), to się nadaje i da po miesiącu, może dwóch wyciągnąć te 1200zeta. Ale trzeba chcieć i mieć znajome, które będą chciały skorzystać. Ogólnie ja się nie zawiodłam.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:42   #60
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Daria1890 Pokaż wiadomość
Moja mama wciągu 2 h schudła 6 kg
Moze lepiej napisz, ile kg potem przytyła

Najbardziej mnie rozśmieszyło stwierdzenie: Jestem niezależnym dystrybutorem... Możesz wytłumaczyć, cóż to oznacza?
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-01 15:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.