Cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 09:35   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Cienie pod oczami


Patrzysz rano w lusterko, a pod oczami znajdują się ciemnofioletowe obwódki? Zobacz czym mogą być spowodowane. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:17   #2
kothbiro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Cienie pod oczami

ja mam dziedziczne cienie pod oczami przypal
kothbiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 20:23   #3
gabziala
Przyczajenie
 
Avatar gabziala
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z Krk
Wiadomości: 13
GG do gabziala Send a message via Skype™ to gabziala
Post Dot.: Cienie pod oczami

jeśli ma się dobre kosmetyki na rano (np żel rozświetlający z cytryną pod oczy AVON ) to problem z głowy !
gabziala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:26   #4
Becinka001
Przyczajenie
 
Avatar Becinka001
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1
Dot.: Cienie pod oczami

Tez mam dziedziczna skłonność do cieni i niewiele rzeczy mi pomaga. Za to ludzie patrzą się na mnie jakbym była chora poważnie. Niewiele mogę z tym zrobić choć wiem że to okropnie wygląda( zabiegi są dla mnie za drogie)...
Becinka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:20   #5
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Cienie pod oczami

Tez mam dziedziczne... ;/ takze codziennie pod oczy korektor, a wieczorem żel redukujacy cienie i opuchlizne (mam wtedy jakos uspokojone sumienie ze mimo wszystko cos z tym robie i sie nie poddaje )
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:28   #6
Allus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez gabziala Pokaż wiadomość
jeśli ma się dobre kosmetyki na rano (np żel rozświetlający z cytryną pod oczy AVON ) to problem z głowy !
Jest taki żel? Jeszcze go nie widziałam a jestem konsultantką.. Ja także mam okropne cienie Jak narazie stosuje żel pod oczy z arniką FlosLeku.. jest troszke lepiej..
Allus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 14:35   #7
agatacwi
Raczkowanie
 
Avatar agatacwi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 59
Dot.: Cienie pod oczami

Mnie tez ten problemem dotyczy. Stosowałam Floslek ale nic nie pomógł;-(
agatacwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 08:10   #8
monika_wow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Cienie pod oczami

Ja od jakiegoś czasu używam, kremu z ziaji na cienie pod oczami. I muszę Wam przyznać, że pomaga..
To jest taki mały kremik (15ml) w czerwonym opakowaniu, zapłaciłam za niego ok 8 zł.
Według mnie skuteczny
monika_wow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 08:52   #9
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Cienie pod oczami

ja też się borykam z tym problemem od zawsze nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez rozświetlacza pod oczami, ale to oczywiście nie rozwiązuje problemu, tylko go maskuje.Przyczyn jest pewnie wiele, na pewno dziedziczna skłonność ku temu, ale także papierosy:/ dlatego czas rzucić, bo wyglądam jak zombie bez makijażu:P
(przy okazji dodam, że za żadne skarby nie wolo używać fluidu pod oczami i na oczy - to rada doświadczonej konsultantki, fluidy wysuszają skórę, obciążają ją i na dłuższą metę skutkują nawet opuchniętymi workami pod oczami, tylko rozświetlacze pod oczy)
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 10:24   #10
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Cienie pod oczami

Ja uzywalam juz i Flosleku i Ziaji i nic , nie mam dobrego sposobu na since pod oczami, no chyba ze pelen relaks i duzo duzo snu
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:31   #11
GretaAneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1
Dot.: Cienie pod oczami

Wszystkim "podkrążonym" radzę sprawdzić nerki. Ostatnio pozbyłam się kamienia i miałam okazję zobserwować ludzi na oddziale urologicznym-każdy miał charakterystyczne "kółeczka" pod oczami.Osobiście po pozbyciu się problemu zauważyłam znaczne wyjaśnienie cieni.Jeśli chodzi o korektor to polecam Astor"lift..."-taka mała tubeczka za ok 22 zł,krem na noc z Dermiki z kolagenem-a na dzień dostałam gratis Eveline, taki ze złotym pyłem-nie uczula choć pewnie tani ,a moje wrażliwe oczy go tolerują.Poza tym trzeba dużo pić!Koniecznie!!!!
GretaAneta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 18:09   #12
Justie
Raczkowanie
 
Avatar Justie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Cienie pod oczami

Ja mam je dziedzicznie - moja babcia ma i mama no ja ! są bardzie brązowo-zielone i widać żyły. Nie raz używam korektora ,ale mi się za bardzo nie chce eksperymentować z jakimiś korektorami, rozświetlaczami itp. Najlepiej dziewczyny pogódźcie się z tym ,bo to czyni was wyjątkowymi. ale oczywiście jak bym mogła to bym się chętnie tego pozbyła ... a może są jakieś sposoby na dodanie tłuszczu w te partie ,bo mam tam bardzo cienką skore i myślę ,ze jak by była grubsza problem by zniknął.
Justie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:05   #13
wiolcia48
Raczkowanie
 
Avatar wiolcia48
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
GG do wiolcia48
Angry Dot.: Cienie pod oczami

Ja mam straszne 'since' pod oczami, mysle że to własnie spowodowane zla dietą (znaczy mało warzyw jem, dlatego, ze nie lubie, czyli niedobór witamin) pije baaardzo duzo wody więc problemow z nerkami nie mam.. choc kamica nerkowa to częsta choroba w mojej rodzinie (dlatego duzo pijee, nie chce tez tego przeżywać :p) no hm, próbuje zawsze rano fluidem zatuszowac te cienie, ale nie idzie ;/ i wszyscy zwracają mi na to uwage.. bo sa strasznie widoczne , szczególnie będąc blondynką z jasną karnacją ;/
wiolcia48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 11:42   #14
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Cienie pod oczami

Mam cienką, płytko unaczynioną skórę, więc zabiegi niewiele by pomogły. Dużą różnicę widzę przy stosowaniu taniego, magicznego żelu Flos Lek z arniką. Wszelkie "poranne defekty" znikają
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 15:46   #15
NATASZA M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami

mi rewelacyjnie na cienie i obrzęki pod oczami robi kompres nawilżający z najnowszej serii AA therapy intensiv trzymam go w lodówce ma konsystencje żelu i dużą pojemnośc bo 50 ml ale opłaca sie (do kupienia w aptekach)
NATASZA M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 08:34   #16
piesek004
Przyczajenie
 
Avatar piesek004
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
GG do piesek004
Dot.: Cienie pod oczami

Hej ja tez mam problemy z sincami pod oczami tylko nie wiem co stosowac. A moze znacie jakies domowe sposoby na to utrapieniie?
piesek004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:26   #17
Agnieszkab77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Cienie pod oczami

Po pierwsze trzeba zdiagnozować przyczynę sińców. Stosowałam różne kremy od tanich po te drogie, aż w końcu trafiłam na kompetentną konsultatkę.

W moim przypadku sińce to kwestia genów, tj. mam bardzo cienką skórę pod oczami. Zastosowałam krem pod oczy firmy BORGHESE Cura-C (Anhydrous Vitaminu C Eye Treatment). Jego głównym zadaniem było zagęszczenie skóry. Na początku odczuwałam pieczenie, co było efektem wysokiego stężenia witaminy C. Z czasem skóra się przyzwyczaiła. Dzisiaj nie mam już sińców . Dodatkowo używam innych kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym, bo temu trochę brakuje, ale na cienką skórę pod oczami jest super.

Edytowane przez Agnieszkab77
Czas edycji: 2009-07-12 o 22:28
Agnieszkab77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:23   #18
Czekoldka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1
Dot.: Cienie pod oczami

też mam since pod oczami akurat jest to genetyczne bo mój wujek oraz ciocia mają któ bardzo mnie denerwują są w kolorze fioletowym i nie wiem co robić używałam już różnych korektorów ,ale żaden nie pomaga .czy są jakieś sposoby żeby się ich pozbyć ?
Czekoldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:45   #19
hederahelix
Raczkowanie
 
Avatar hederahelix
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Deutschland/UK
Wiadomości: 131
Dot.: Cienie pod oczami

hej..i ja byłabym bardzo wdzięczna za radę...Od kiedy pamiętam je mam...
Przyznam szczerze, że trochę mnie już drażnią te sine obwódki
hederahelix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 12:29   #20
ImmoralMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie pod oczami

Mnie również dotyczy ten problem, z tą różnicą, że sińce mam od kilku tygodni. Zaczynam się obawiać, że może to być skutek jakiegoś wewnętrznego problemu. Zaznaczam, że zdrowo się odżywiam, jem dużo warzyw, owoców, ryb i drobiu. Może to brak magnezu ? (nie jem czekolady, bo wyskakują mi po niej pryszcze) .
Macie dla mnie mądrą radę ?
ImmoralMind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 09:21   #21
lullu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Cienie pod oczami

jakiś czas temu w aptece dermokonsultantka poleciła mi Plante System Bio Żel zapobiegający cieniom pod oczami.ważne było dla mnie to że jest przetestowany na osobach używających szkieł konatktowych i że jest to kosmetyk naturalny,bez parabenów itd.używam go od niedawna i jest jeszcze zbyt wcześnie na jakieś duże zmiany,ale stopniowo widzę poprawę.
lullu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 14:01   #22
jagodowy smak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 534
Dot.: Cienie pod oczami

Cienie mam odkąd pamiętam używam korektora i już
jagodowy smak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:50   #23
FranciszkaSzwed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami

Też mam ten problem, od zawsze, od dziecka. Wysypianie, zdrowie, stres wszystko w normie.
Mam pytanie na ile sensowne byłoby dla mnie użycie rozświetlacza bez całej reszty makijazu (fluid, puder itp) ? Czy użycie samego rozświetlacza ma sens i daje efekt ? Czy widać po prostu niekompatybilne z resztą twarzy dwie plamy ?
__________________
"Rzeźbiarz Eddie żyje na rogu
butów nigdy nie nosi
nawet robali z domu nie goni
tyle ma w sobie miłości " Martyna Jakubowicz
FranciszkaSzwed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 19:45   #24
Lusiek276
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami

Problem z cieniami mam od zawsze, po mamie :P Ale mam sprawdzony sposób na zmniejszenie ich. Uzywam Żelu pod oczy ze świetlikiem firmy Flos-lek, no a potem oczywiście odpowiedni makijaż i już.
Lusiek276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 09:04   #25
carla483
Raczkowanie
 
Avatar carla483
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Cienie pod oczami

Ja polecam okłady z mleka. Zwykły wacik kosmetyczny moczysz w zimnym (koniecznie!) mleku, wyciskasz trochę i kładziesz na powieki, zdejmujesz po 20min. Potem tylko kremik wmasować. Stosuje od 2lat.
carla483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:47   #26
ibrislevi
Przyczajenie
 
Avatar ibrislevi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Cienie pod oczami

Cienie pod oczami mam od dziecka. Prowadze raczej zdrowy tryb zycia, nie mam problemow z krazeniem... Stosowalam wszelkiego rodzaju kremy pod oczy, teraz uzywam Loreal, Combleur Collagene, jestem zadowolona, ale prawdziwa rewelacja jest korektor Shiseido!
ibrislevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 21:44   #27
monkar
Raczkowanie
 
Avatar monkar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Cienie pod oczami

ja mam od malego since pod oczami.szczegolnie pod prawym.Sa koloru czerwono-fioletowym.Teraz z wiekiem wygladaja znacznie gorzej,pomimo ze stosuje okłady z:zimnej przegotowanej wody,ogorka itp.Nie pomagaja kremy nawet typu Clinique itp.Ostatnio dowiedzialam sie ze mam problem z nerkami(moj dziadek zmarl na niewydolnosc),odklada mi sie woda w organizmie,puchna mi nogi itd.Do moich sincow sie juz przyzwyczailam.Stosuje podklad Vichy Dermablendnajlepszy z najlepszych jesli chodzi o zatuszowanie cieni pod oczamiA nerki zaczynam leczyc.
monkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 15:17   #28
Monia78222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Witajcie Cienie pod oczami... Też jestem przez nie prześladowana. Ale ostatnio trafiłam na forum, na którym polecali okłady z rumianku. Kupiłam taką harbatkę rumiankową. Zaparzyłam 2 torbeczki, rumianek wypijałm [baaardzo zdrowe] a po osygnięciu torebeczek kładę je na oczy [15 , 20 min]. Mnie to bardzo pomogło. Oczy wydają się wyraziste. Cienie mi całkowicie nie zniknęły ale już nie widać ich tak bardzo. Taki zabieg powtarzać najlepiej co 2 / 3 dni. Spróbuj

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Duuuużo snu !
Monia78222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:33   #29
Sandey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Oxford Anglia
Wiadomości: 16
GG do Sandey
Dot.: Cienie pod oczami

ja tez tak mam tylko ja mam je od urodzenia i mam prawie 14 lat..
i mam takie pytania czy ziaja Herbikaplant krem pod oczy moglby byc dla mnie dobry ? pomocy

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------


---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusiek276 Pokaż wiadomość
Problem z cieniami mam od zawsze, po mamie :P Ale mam sprawdzony sposób na zmniejszenie ich. Uzywam Żelu pod oczy ze świetlikiem firmy Flos-lek, no a potem oczywiście odpowiedni makijaż i już.
a ten krem moglby byc odpowiedni dla mnie jesli mam 14 lat i te worki mam od dziecka xd i jak sie go uzywa ?
Sandey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 10:11   #30
LadyFrance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie pod oczami

Sandey, ja również mam takie cienie i używałam wspomnianego przez Ciebie kremu jednak nie było on dla mnie pomocny. Obawiam się, że jeśli mamy to po rodzicach to kremy tego nie są w stanie zlikwidować.
LadyFrance jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-20 23:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.