Idealna kreska - jak i czym malować; EYELINERY, kredki - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 17:55   #451
blaskszminki
Raczkowanie
 
Avatar blaskszminki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 65
Dot.: Eyeliner

Sama mam dość nierówno ustawione rzęsy, ale gdy ta cieniutka linia jest krzywa przez nie - po prostu ją pogrubiam (szczerze mówiąc cienka linia na powiece nie satysfakcjonuje mnie i jestem zwolenniczką tych grubszych zawijasów ) Zależy też od tego, czym malujesz te kreski - ja mam w kałamarzu, tusz jest płynny i trochę sam się dolewa do granicy oka, i nie ma prześwitów
__________________
Mój blog z recenzjami, swatchami, paznokciami, makijażami
Sayonaramoose klik!

blaskszminki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:42   #452
TheDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Unhappy Eyeliner://

Mam problem z eyelinerem.
Bardzo chciałabym malować nim oczy lecz gdy maluje nim je to po prostu wygląda to niezbyt ładnie;(
Dodam że mam małe oczy,worki pod oczami,proste rzęsy(na dole dość krótkie), i "grube" powieki(jak pomaluje kreskę to między kreską a rzęsami zostaje "dziura"), oraz opadające powieki.
Strasznie podobają mi się takie kreski jestem nimi zachwycona już nawet nie myślę o czarnej kresce ale może kolorowe dodam że mam brązowe oczy.
Mam nadzieję że ktoś w końcu mi pomoże i wreszcie będę mogła robić te nieszczęsne kreski które sprawiają mi taki kłopot.
Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedz
Zło)
TheDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 23:33   #453
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Eyeliner://

ale w czym właściwie problem? szukasz dobrego eyelinera czy nie wiesz jak malować kreski? : )
jaki masz aktualnie eyeliner?
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 23:46   #454
TheDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Eyeliner://

Chodzi mi o dobranie dobrej kreski do moich oczu i koloru aby nie pomniejszyło mi to jeszcze bardziej oczu aktualnie mam eyeliner z wibo w płynie ale zastanawiam się nad eyelinerem w żelu z inglota
TheDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 07:20   #455
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Eyeliner://

ja używam z mannhatanna eyelinera oraz kolorowe ma golden rose również używam, tylko do nich już musisz mieć wprawę
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 09:03   #456
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Eyeliner://

Cytat:
Napisane przez TheDevil Pokaż wiadomość
Chodzi mi o dobranie dobrej kreski do moich oczu i koloru aby nie pomniejszyło mi to jeszcze bardziej oczu aktualnie mam eyeliner z wibo w płynie ale zastanawiam się nad eyelinerem w żelu z inglota
Używam eyelinera w żelu z Inglota już kilka ładnych miesięcy i jestem naprawdę zadowolona.Mam dwa kolory-fioletowy i granat.Trzeba mieć wprawę aby namalować ładne i proste kreski ale trochę praktyki i efekt murowany.Zanim kupiłam ten eyeliner,to bardzo słabo radziłam sobie z malowaniem kresek na powiekach ale z czasem nauczyłam się.Posiadam również eyeliner w piasku z Vipery i również mogę go polecić.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:18   #457
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Eyeliner://

Cytat:
Napisane przez TheDevil Pokaż wiadomość
Mam problem z eyelinerem.
Bardzo chciałabym malować nim oczy lecz gdy maluje nim je to po prostu wygląda to niezbyt ładnie;(
Dodam że mam małe oczy,worki pod oczami,proste rzęsy(na dole dość krótkie), i "grube" powieki(jak pomaluje kreskę to między kreską a rzęsami zostaje "dziura"), oraz opadające powieki.
Strasznie podobają mi się takie kreski jestem nimi zachwycona już nawet nie myślę o czarnej kresce ale może kolorowe dodam że mam brązowe oczy.
Mam nadzieję że ktoś w końcu mi pomoże i wreszcie będę mogła robić te nieszczęsne kreski które sprawiają mi taki kłopot.
Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedz
Zło)
Stosujesz białą kredkę wewnątrz oka i korektor pod oczy?
Eyeliner z Inglota jest dobry, też mam opadające powieki i zawsze odbija mi się wszystko, on się najdłużej trzyma. Ja używam do niego pędzelka ściętego z Sephory. A przestrzeń między rzęsami a kreską możesz spróbować wypełnić kredką.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:13   #458
TheDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Eyeliner://

A jak malować kreskę(czy od linii rzęs od początku powieki itp)
TheDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:31   #459
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: Eyeliner://

ooo wątek w sam raz dla mnie wczoraj zakupiłam sobie ten sprzęcik jutro mam imprezę więc muszę do jutra uporać się z problemem malowania kresek
czytałam wiele o malowaniu eyelinerem na jednej stronie wyczytałam, że dla tych początkujących d0brą opcją będzie robienie na powiece małych kropek a potem łączenie ich ot taka moja rada dla Was
beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:13   #460
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Eyeliner://

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
ooo wątek w sam raz dla mnie wczoraj zakupiłam sobie ten sprzęcik jutro mam imprezę więc muszę do jutra uporać się z problemem malowania kresek
czytałam wiele o malowaniu eyelinerem na jednej stronie wyczytałam, że dla tych początkujących d0brą opcją będzie robienie na powiece małych kropek a potem łączenie ich ot taka moja rada dla Was
próbowałam tej metody, ale moim zdaniem o wiele ładniej wygląda kreska zrobiona jednym pociągnięciem chyba że taką "połączoną" skorygujesz potem patyczkiem, bo może wyjść trochę poszarpana i nierówna.
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:15   #461
TheDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Eyeliner://

A jaki powinnam kupić pędzel skośny czy taki cienki do eyeliner(jestem bardzo za tym skośnym ale nie wiem co będzie lepsze z robieniem kreski nie mam aż tak bardzo takiego problemu lecz jeszcze nie wychodzi mi to w pełni idealnie
Pozdrawiam i dziękuję tym co odpisali
TheDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 00:42   #462
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 108
Dot.: Eyeliner://

ja Ci polecam skośny pędzelek i jakiś żelowy eyeliner jeśli masz kase. U mnie cienkie pędzelki strasznie zahaczały o rzęsy i trudno mi sie nimi poslugiwac.
Obecnie mam stary eyeliner w pisaku z essence, black mania ktory jest beznadziejny, ale ma super "pędzelek" ściety pod skos, i classic z golden rosse za 4 zl ;o. Daje go sobie troszke na dlon i nabieram tym z essence, jest troche ciapania, ale jak za 15 zl efekt jest super. A co do tego classic, bardzo fajny, trwaly, pędzelek to taki kalamarz, dosyc sztywny jest, ja takie wole, ale jednak sciety jest najlepszy.
Moge jeszcze polecic malowanie kreski czarnym cieniem, zawsze to łatwiej.
__________________
"Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:15   #463
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Eyeliner://

A tak z ciekawości dziewczynki, to jaki eyeliner jest najlepszy? Ja właśnie myślałam o zakupie takiego w pisaku, bo wydaje mi się, że będzie się takim lepiej aplikować...
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:19   #464
_Maruda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Eyeliner://

ja uwielbiam eyelinery w żelu są naprawdę precyzyjne w aplikacji jeśli posiadamy dobry pędzelek do nakładania polecam liner z e.l.f. -a jest porównywalny do tego z barry m
_Maruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:44   #465
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Eyeliner://

Cytat:
Napisane przez sweet_sugar Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości dziewczynki, to jaki eyeliner jest najlepszy? Ja właśnie myślałam o zakupie takiego w pisaku, bo wydaje mi się, że będzie się takim lepiej aplikować...
Mi wygodniej rysuje się kreski eyelinerem w żelu niż w pisaku
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:44   #466
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Eyeliner://

Cytat:
Napisane przez sweet_sugar Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości dziewczynki, to jaki eyeliner jest najlepszy? Ja właśnie myślałam o zakupie takiego w pisaku, bo wydaje mi się, że będzie się takim lepiej aplikować...
Podstawa jest dobrej jakosci aplikator obojetnie jaki bedzie liner to oprocz wprawnej reki on bedzie decydowac o kresce.
Osobiscie lubie linery zelowe np.Coastal Scents,MAD Minerals,E.Arden,B.Brown -maja swietna konsystencje a reszta to pedzelek i polecam np. z Coastal Scents.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:54   #467
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Eyeliner://

Moim zdaniem najlepsze linery ma Yves Rocher. Końcówka jest stosunkowo miękka i gruba (ale cienką kreskę też da się narysować) i bardzo łatwo się nimi maluje
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 21:25   #468
TheDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Arrow Dot.: Eyeliner://

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepsze linery ma Yves Rocher. Końcówka jest stosunkowo miękka i gruba (ale cienką kreskę też da się narysować) i bardzo łatwo się nimi maluje
A ile kosztuje ten eyeliner z Yves Rocher??




Mam jeszcze pytanie jaki wybrać kolor eyelinera na lato do brązowych oczu??
TheDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:00   #469
TheDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Eyeliner://

??
TheDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 16:27   #470
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Eyeliner://

Cytat:
Napisane przez TheDevil Pokaż wiadomość
Mam problem z eyelinerem.
Bardzo chciałabym malować nim oczy lecz gdy maluje nim je to po prostu wygląda to niezbyt ładnie;(
Dodam że mam małe oczy,worki pod oczami,proste rzęsy(na dole dość krótkie), i "grube" powieki(jak pomaluje kreskę to między kreską a rzęsami zostaje "dziura"), oraz opadające powieki.
Strasznie podobają mi się takie kreski jestem nimi zachwycona już nawet nie myślę o czarnej kresce ale może kolorowe dodam że mam brązowe oczy.
Mam nadzieję że ktoś w końcu mi pomoże i wreszcie będę mogła robić te nieszczęsne kreski które sprawiają mi taki kłopot.
Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedz
Zło)

Przy małych oczach kreska powinna być bardzo cienka tuż przy linii rzęs.
Jak masz opadające powieki to powinnaś tą kreskę wyciągać do góry.
Przy małych oczach lepiej zrezygnować z czarnego koloru(nadaje ciężkości) na rzecz brązu, granatu lub fioletu.
Wszystko jest kwestią wprawy.
Eyeliner z Inglota to odradzam. Mam zielony, niestety jest kiepskiej jakości.
Chwalone są eyelinery Maca lub Bobbi Brown(sprawdź w kwc)
Sama przymierzam się do kupna tego ostatniego w kolorze brązowym( w załączniku).
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:33   #471
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Eyeliner://

Znalazłam coś dla ciebie:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=3464
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:11   #472
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Eyeliner://

ja miałam w pędzelku firmy APC ale strasznie mi się nim malowało, teraz kupiłam Maybelline pisaku i jestem zadowolona, prosto, szybko i równiutko, no i bez rozmazywania się
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:52   #473
TheDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Eyeliner://

Dzięki
TheDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:23   #474
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: prosta,cienka linia narysowana plynnym eyelinerem

Najlepiej sprawdzają się linery w pisaku Najprostsze w obsłudze, niedrogie, fajnie malują Ale powiem wam szczerze, że mnie już to ciągłe malowanie (mimo wprawy) trochę męczy i dlatego zastanawiam się nad makijażem permanentnym. Czy któraś w was ma może doświadczenie w tej materii? Z tego co wiem, to przy wyborze kosmetyczki, która wykona mi taki makijaż , powinnam się kierować tym, czy ma certyfikat z jakiegoś dobrego szkolenia, np Centrum New Look. Tylko gdzie szukać takich specjalistek?
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:32   #475
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: prosta,cienka linia narysowana plynnym eyelinerem

Ja naciągam powiekę i używam tylko eyelinerów z pędzelkiem - aktualnie wibo, który jest o dziwo baardzo trwały (innymi nie umiem się malować ). Polecanymi pisakami itp. kompletnie mi nie idzie, więc może masz ten sam problem ;] Aaa i zaczynam od wewnętrznego kącika
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:55   #476
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: prosta,cienka linia narysowana plynnym eyelinerem

kochana a może spróbuj eyeliner w żelu, ja mam z Maca, do tego dokup ścięty pędzelek i kreski moim zdaniem prościej będzie Ci namalować Ja sto razy bardziej wolę żelowe eyelinery I oczywiście wcześniej maluję oczy cieniami a na końcu kreska, jeśli nie używasz cieni powinnaś przypudrować wcześniej powiekę, to utrwali kreskę Ja zaczynam kreskę malować od połowy powieki do końca a później wewnętrzną część powieki No i koniecznie ćwicz różnymi sposobami robić kreski, w końcu powinnaś nabrać wprawy Pamiętam, że mi na początku też nie było łatwo więc nie zniechęcaj się
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:13   #477
Sagia96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 1
GG do Sagia96
Exclamation Problem z makijażem oczu :(

Witam, otóż mam taki mały problem. Jestem wielką fanką kresek na górnej powiece, uważam, że są przeurocze i nadają wielkiego wdzięku. Poza tym są częstym elementem makijażu. Moje oczy są lekko obrócone na zewnątrz, to znaczy, że wewnętrzny kącik oka jest wyżej niż zewnętrzny. Nie jest to aż takie widoczne, ale kiedy maluję sobie czarne kreski strasznie się do uwydatnia i wyglądam co najmniej dziwnie... Szukałam w internecie coś o makijażu i obrocie oczu, ale nic nie znalazłam. Macie może jakieś pomysły czy muszę zrezygnować z czarnych kresek?
__________________
- Spójrz na mnie!
- Nie potrafię, bo... bo Cię kocham. Tak bardzo. Za mocno.
- ...To dlatego nie chcesz spojrzeć?
- Tak. Bo boję się, że pęknie mi serce, dlatego że Ty nie kochasz mnie.


Sagia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:17   #478
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Problem z makijażem oczu :(

http://www.youtube.com/user/makeUPsa.../2/kmDOkBkmgLY

może ten filmik ci pomoże
jest dla osób z"opadającą" powieka i myślę, że tobie też ta pierwsza kreska najcieńsza powinna pasować
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:26   #479
enigma77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: Problem z makijażem oczu :(

Cytat:
Napisane przez Sagia96 Pokaż wiadomość
Witam, otóż mam taki mały problem. Jestem wielką fanką kresek na górnej powiece, uważam, że są przeurocze i nadają wielkiego wdzięku. Poza tym są częstym elementem makijażu. Moje oczy są lekko obrócone na zewnątrz, to znaczy, że wewnętrzny kącik oka jest wyżej niż zewnętrzny. Nie jest to aż takie widoczne, ale kiedy maluję sobie czarne kreski strasznie się do uwydatnia i wyglądam co najmniej dziwnie... Szukałam w internecie coś o makijażu i obrocie oczu, ale nic nie znalazłam. Macie może jakieś pomysły czy muszę zrezygnować z czarnych kresek?
Wiem że nie chodzi ci o opadającą powiekę jak sugeruje Eyo. Jeśli twoje oczy opadają zewnętrznym kącikiem w dół to są to tzw. oczy spaniela. Własnie kreską górnej powieki powinnaś korygować ułożenia. Zaczij przy linii rzęs w mniej więcej 3/4ych powieki zewnątrz i pociągnij ją ale poziomo i troszkę poza granicę oka w stronę zakończenia brwi. W ten sposób podciągniez optycznie oko w górę
enigma77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:28   #480
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Problem z makijażem oczu :(

kreska na zewn kąciku powinna być znacznie szersza niż w wewn
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 15:43:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.