Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 21:19   #61
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
nadal, ale...

"PER GESSLE OFFICIAL Warsaw gig in Torwar Hall (cap 7,000) on June 19th is sold-out!! This is the 12th sold-out show on 2011 Roxette World Tour. Hallelujah"




Jak miło, że zostaliśmy tak "imiennie" wymienieni Ale coś mi się nie zgadza, że ten Torwar już taki sold-out, skoro bilety na GC nadal dostępne

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
W RPA mają aż 6 koncertów eh no troche to niesprawiedliwe,mimo że to kraj czterokrotnie większy od Polski;P

No ale cóż trzeba marzyć;d Osobnik chciałby dodatkowy gig w lipcu
A dodatkowe gigi mają być podobno na jesieni
http://roxetteblog.com/2011/02/17/mo...shows-to-come/
Ciekawe, czy osobnik (i ja oczywiście też) będzie miał powód do radości
(Tylko nie wiem, czy to jednak trochę nie za szybkie tempo przy stanie zdrowia Marie...)
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 16:31   #62
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Dołączam się osób, które pieją z zachwytu nad nową płytą. Jest kilka PEREŁEK! Dodatkowe koncerty byłyby mile widziane - nie koniecznie musi to być Warszawa, jest sporo innych miast w Polsce z lepszymi miejscami koncertowymi.
Mnie sie marzy mini trasa z orkiestrą symfoniczną lub unplugged.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 01:33   #63
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Dołączam się osób, które pieją z zachwytu nad nową płytą. Jest kilka PEREŁEK! Dodatkowe koncerty byłyby mile widziane - nie koniecznie musi to być Warszawa, jest sporo innych miast w Polsce z lepszymi miejscami koncertowymi.
Mnie sie marzy mini trasa z orkiestrą symfoniczną lub unplugged.
Świetnie, że grono osób piejących z zachwytu się powiększa U mnie zachwyt nad płytą stale rośnie z każdym kolejnym przesłuchaniem
Za dodatkowe koncerty Pewnie ten drugi raz (jeśli w ogóle drugi raz miałby być) na Warszawę by już nie mogło paść, ale zgadzam się, że inne miasta równie dobrze nadawałyby się na taką imprezę, np. Katowice ze Spodkiem etc.
Trasa z orkiestrą symfoniczną Jak sobie wyobrażę skrzypce i altówki w tych wszystkich balladach, to... achhhh No kto wie, w końcu marzenia są od tego, żeby się spełniać

A tak jeszcze odnośnie Charm School, to w trakcie słuchania zaczęłam sie zastanawiać, kiedy właściwie materiał na nią został nagrany (chodzi mi o część studyjną)? Czy to było w 2010 r, czy wcześniej? Bo głos Marie jest tam w dużej części piosenek... hm, nie wiem, jak to dobrze ująć... taki młody i czysty Zwłaszcza słyszę to w Sitting On The Top... To nie jest ten głos aktualny, "zmieniony" i nieco chropowaty - zapewne w ogromnym stopniu przez wpływ choroby - tylko taki, jaki słychać na nagraniach np. z lat 90. Mnie te różne brzmienia wokalu Marie w ogóle nie przszkadzają, bo w każdym prezentuje się fantastycznie Ale zastanawiam się, czy to jakieś sztuczki "studyjne", czy po prostu kwestia czasu, w którym płyta była nagrywana

No i okazuje się, że jak trochę pogrzebać na YT, to Roxette w wersji skrzypcowo - altówkowej się jednak znajdzie jakoś nie trafiłam wcześniej na te nagrania... a piękne są
http://www.youtube.com/watch?v=JeqTmlMTcTs
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal

Edytowane przez nafnaf
Czas edycji: 2011-02-22 o 01:45
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:46   #64
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Ja tak na szybciocha apropo Charm School podrzucono mi super link apropo powstawania tej płyty.
Poza tym podobno same pomysły na piosenki powstały dużo wcześniej, np. I'm Glad You Called jest piosenką Pera (mam nadzieje, ze nikogo nie powtarzam)

http://emi.se/lightbox/roxette.html
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:16   #65
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

^ Dzięki za linka!
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:23   #66
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Wielkie Dzięki!

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość

A tak jeszcze odnośnie Charm School, to w trakcie słuchania zaczęłam sie zastanawiać, kiedy właściwie materiał na nią został nagrany (chodzi mi o część studyjną)? Czy to było w 2010 r, czy wcześniej? Bo głos Marie jest tam w dużej części piosenek... hm, nie wiem, jak to dobrze ująć... taki młody i czysty Zwłaszcza słyszę to w Sitting On The Top... To nie jest ten głos aktualny, "zmieniony" i nieco chropowaty - zapewne w ogromnym stopniu przez wpływ choroby - tylko taki, jaki słychać na nagraniach np. z lat 90. Mnie te różne brzmienia wokalu Marie w ogóle nie przszkadzają, bo w każdym prezentuje się fantastycznie Ale zastanawiam się, czy to jakieś sztuczki "studyjne", czy po prostu kwestia czasu, w którym płyta była nagrywana
W różnych piosenkach brzmi różnie, jakby nie były nagrywane w tym samym czasie.... ciężko powiedzieć. W sumie bez różnicy Jeśli chodzi o "Sitting on top...." (która jest z resztą według mnie jedną z perełek o których wcześniej wspominałam) to mam wrażenie, że angielski Marie nigdy nie był tak dobry jak w tym kawałku.

Gdzieś przeczytałam, że ma być 5 piosenek z nowej płyty na koncertach.
Które obstawiacie?
Według mnie zagrają:
1. She's got nothing....
2. Way out
3. Speak to me
4. Only when I dream LUB Big Black Cadillac
5. In my own way LUB Happy on the Outside

Chyba najbardziej nadają się na koncert, ale zobaczymy jak będzie..... na własne oczy
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:57   #67
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Może będą też jakieś specjalne, koncertowe aranżacje
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 23:19   #68
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Ja tak na szybciocha apropo Charm School podrzucono mi super link apropo powstawania tej płyty.
Poza tym podobno same pomysły na piosenki powstały dużo wcześniej, np. I'm Glad You Called jest piosenką Pera (mam nadzieje, ze nikogo nie powtarzam)

http://emi.se/lightbox/roxette.html
Miss, dzięki za filmik Bardzo fajny i ciekawy Podobały mi się zwłaszcza fragmenty, na których było widać rysującą Marie Artystka przy pracy

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Wielkie Dzięki!

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



W różnych piosenkach brzmi różnie, jakby nie były nagrywane w tym samym czasie.... ciężko powiedzieć. W sumie bez różnicy Jeśli chodzi o "Sitting on top...." (która jest z resztą według mnie jedną z perełek o których wcześniej wspominałam) to mam wrażenie, że angielski Marie nigdy nie był tak dobry jak w tym kawałku.

Gdzieś przeczytałam, że ma być 5 piosenek z nowej płyty na koncertach.
Które obstawiacie?
Według mnie zagrają:
1. She's got nothing....
2. Way out
3. Speak to me
4. Only when I dream LUB Big Black Cadillac
5. In my own way LUB Happy on the Outside

Chyba najbardziej nadają się na koncert, ale zobaczymy jak będzie..... na własne oczy
Ja czytałam na blogu roxettowym, że możemy liczyć na 3 piosenki z CS Ale może coś się zmieniło Ja bym obstawiała podobnie jak Ty Ale Dream On też bardzo bym chciała usłyszeć I koniecznie Only When I Dream i Happy on the Outside... a, i jeszcze In My Own Way No One Makes it on Her Own w sumie też Dobra, właściwie to już łatwiej mi powiedzieć, czego ostatecznie, ewentualnie i z bólem serca mogłabym NIE usłyszeć

Już tylko kilka dni do rozpoczęcia trasy koncertowej
Swoją drogą, ale to szybko zleciało
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 22:28   #69
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Dziś początek trasy koncertowej, który miał miejsce w Kazaniu

A tak prezentuje się setlista (pożyczona ze strony The Daily Roxette):

1. Dressed For Success
2. Sleeping In My Car
3. Opportunity Nox
4. The Big L.
5. Wish I Could Fly
6. Only When I Dream
7. She's Got Nothing On (But the Radio)
8. Perfect Day
9. Things Will Never Be the Same
10. It Must Have Been Love
11. 7Twenty7
12. Fading Like A Flower
13. Silver Blue
14. How Do You Do!
15. Dangerous
Band presentation (with Kalinka Malinka)
16. Joyride

First Encore (Extras)

17. Watercolours In the Rain
18. Spending My Time
19. The Look

Second Encore (Extra extras), and Marie is now wearing the official sweater of Kazan hockey club Ak Bars

20. Way Out
21. Listen To Your Heart
22. Church Of Your Heart

Dziewczyny, i co Wy na to? Ja jestem bardzo zadowolona, że (rzecz jasna, z tych trochę mniej oczywistych piosenek) pojawiły się Only When I Dream, Fading Like a Flower, Watercolours In the Rain, Spending My Time, Way Out Jeszcze parę z chęcia bym dorzuciła, ale i tak uważam, że w obecnej postaci lista jest naprawdę super
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:11   #70
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

o w mordę!!!!! czy ta lista będzie stała na całą trasę ????? czyli, że usłyszę na żywo Spending My Time ???!!!!!
SetLista całkiem OK

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=DMRuORgPLuk
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:49   #71
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Lolka, myślę, że bardzo prawdopodobne, że usłyszysz SMT w czerwcu Mam nadzieję, że nic im się nie odwidzi i nie zmienią piosenek A tutaj speszli for ju nagranie SMT z Kazania
http://vkontakte.ru/video3128605_159311960

Aha, wspominałaś też wcześniej, że warto byłoby zrobić jakąś ciekawą akcję fanowską w czasie koncertu No i właśnie na polskim fejsbukowym profilu Roxette część osób już na serio bierze się za wymyślanie/ organizację takiej niespodzianki Można podrzucać własne pomysły Zapowiada się fajna inicjatywa
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal

Edytowane przez nafnaf
Czas edycji: 2011-03-01 o 22:38
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 17:19   #72
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

link mi nie działa

super, że ludzie zaczęli działać z akcją fanowską, oby wypaliła - jest na to szansa jeśli się ją nagłośni jakieś ciekawe pomysły?
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:28   #73
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
link mi nie działa
Mnie też już nie działa, niestety A wcześniej było ok... No nic, chyba trzeba poczekać, aż ktoś to przerzuci na youtube albo coś w tym stylu, bo vkontakte to trochę kapryśny portal
BTW, na youtube są już nagrania z koncertu w Samarze, szczerze polecam Roxette chyba zaczynają się na serio rozkręcać Marie śpiewa fenomenalnie Niestety, na tym koncercie pominięto 2 setlistowe piosenki (ale SMT zostało), Watercolours... i Silver Blue Mam wielką nadzieję, że Warszawie takich "cięć" nie zafundują

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
super, że ludzie zaczęli działać z akcją fanowską, oby wypaliła - jest na to szansa jeśli się ją nagłośni jakieś ciekawe pomysły?
Mam nadzieję, że nikt z fejsbuka nie wkurzy się za to moje podkablowywanie ich tutaj Powiedzmy, że to podkablowywanie to w dobrej wierze; takie malutkie wsparcie w nagłaśnianiu akcji Na razie odbywa się intensywna burza mózgów Projekty, żeby wciagnąć w to media też oczywiście są A pomysły to m. in. transparent z jakimś płomiennym wyznaniem dla naszych gwiazd wieczoru/ charakterystyczne koszulki (/szaliki?) dla fanów/ koszulka od fanów dla Marie (i być może też dla Pera)/ "flaga", którą fani mogliby zrobić za pomocą trzymanych w górze kolorowych kartek podczas jednej z piosenek etc. Krótko mówiąc, do wyboru, do koloru Naprawdę widać zaangażowanie i chyba wszystko zmierza w dobrym kierunku
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 08:50   #74
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Świetnie! Pomysł z koszulkami dla Pera i Marie rewelacyjny! Z flagą również! Może GC i płyta polska flaga przy wybranej piosence? a trybuny żółto-niebieskie przy innym kawałku?

http://www.youtube.com/watch?v=u-23HLCT1ns
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 07:32   #75
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Mamy już kolejne zapisy z koncertu, tym razem Ekaterinburg http://www.youtube.com/watch?v=VlDhsEFkK-I ludzie wydają się mniej sztywni jak w Kazaniu czy Samarze (może dlatego, że nie ma miejsc siedzących na płycie)
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 20:01   #76
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Świetnie! Pomysł z koszulkami dla Pera i Marie rewelacyjny! Z flagą również! Może GC i płyta polska flaga przy wybranej piosence? a trybuny żółto-niebieskie przy innym kawałku?

http://www.youtube.com/watch?v=u-23HLCT1ns
Sama jestem bardzo ciekawa, jak to wszystko się uda W końcu pomysłów pojawiło się sporo, więc będzie w czym wybierać
Pięknie wyszło to Spending My Time

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Mamy już kolejne zapisy z koncertu, tym razem Ekaterinburg http://www.youtube.com/watch?v=VlDhsEFkK-I ludzie wydają się mniej sztywni jak w Kazaniu czy Samarze (może dlatego, że nie ma miejsc siedzących na płycie)
Dzięki za linka A niech sobie ta publika będzie sztywna, skoro tak chce My za nich nadrobimy z nawiązką, jestem pewna, że w Warszawie będzie prawdziwy szał ciał i ogólna euforia
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 12:55   #77
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Trasa trwa, Litwa i Łotwa już zaliczone I coraz bliżej do Polski Pojawiło się sporo nowych jesiennych koncertów na terenie Niemiec. Mogliby tak jeszcze raz przy okazji zahaczyć o nasz piękny kraj
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 07:54   #78
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Byłoby miło, gdyby jesienią przylecieli ponownie do Polski

Koncert w Tallinie został odwołany ze względu na problemy zdrowotne Marie zapalenie krtani czy coś w tym stylu....
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:42   #79
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Zapalenie najwyraźniej zażegnane, karawana idzie dalej Tym razem przez Argentynę Znów zgapiam z fejsbuka, ale nie mogłam się powstrzymać - Spending My Time w wykonaniu... fanów
https://www.youtube.com/watch?v=-Ly0...eature=related
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 13:53   #80
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Miałam pisać dokładnie to samo! Argentyna powaliła mnie dosłownie na kolana! To coś niesamowitego! Warto zobaczyć inne nagrania z Buenos - rewelacja ! ! ! ! !
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:16   #81
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Zgadzam się, fantastycznie to wyszło Można powiedzieć, że Marie i Per mieli taką niezapowiedzianą przerwę na złapanie oddechu, bo prawie cała "brudna robota" ze śpiewaniem została odwalona za nich Widać, jak dużą sympatią swoich fanów się cieszą
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:11   #82
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

tak... marzyłaby mi się podobna akcja w Warszawie.... eh
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 17:30   #83
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Odkurzam wątek, bo Roxette coraz bliżej Europy, a do koncertu warszawskiego został już tylko niecały miesiąc
Sprzed kilku dni - Sleeping in My Car z Sun City w Południowej Afryce:
http://www.youtube.com/watch?v=-4fWrXNqrJs
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:06   #84
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Hellooo, wiadomo już coś na temat ewentualnych "akcji fanów" podczas koncertu?
Nie słyszałam nadal kto zagra przed Rox (chociaż to mniej ważne) ))
już się nie mogę doczekać
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:22   #85
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Chyba akcje fanowskie jednak stanęły w miejscu, przynajmniej ja nie natrafiłam na żadną konkretną informację, że coś będzie organizowane O supporcie też raczej nic nie wiadomo, podobno może to być podane do wiadomości tuż przed samym koncertem Ja też czekam z wielką niecierpliwością i odliczam dni
I nastawiam się na takie widoki
roxette-koncert.jpg
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal

Edytowane przez nafnaf
Czas edycji: 2011-06-05 o 21:36
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:18   #86
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Życzę wszystkim świetnego koncertu i super zabawy
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:20   #87
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Życzę wszystkim świetnego koncertu i super zabawy
Dzięki, na pewno będzie fantastycznie
HisHoney, ale Ty chyba też się na Roxette wybierasz?

Wiadomo już, kto będzie supportem - Live Nation ogłosiło to na swoim profilu fejsbukowym: Live Nation informuje, że zespołem supportującym Roxette podczas koncertu w Polsce będzie Wilson Square.
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:42   #88
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Nie, wiesz... ja niestety jednak nie. Względy finansowe Ale z ciekawością śledzę wszystkie doniesienie na temat koncertu i czekam na Wasze relacje!
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:09   #89
iwona_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 15
GG do iwona_17
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cześć dziewczyny,

widzę że koncert Roxette wzbudził w Was jakiś czas temu duże zainteresowanie, więc postanowiłam tu zamieścić moje ogłoszenie. Otóż mam do sprzedania bilet miejsce Golden Circle. Moja bratowa zaszła w ciąże i niestety nie może uczestniczyć w koncercie. Wybieram się więc sama z bratem i jeden bilet nam zostaje. Jestem z woj. lubelskiego ale każdy inny region Polski też nie stanowi problemu.

Proszę o ewentualny kontakt pod numer telefonu: 513.754.730

Do zobaczenia na koncercie.
iwona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:34   #90
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Koncert Roxette w Warszawie - czerwiec 2011r.

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Nie, wiesz... ja niestety jednak nie. Względy finansowe Ale z ciekawością śledzę wszystkie doniesienie na temat koncertu i czekam na Wasze relacje!
HisHoney, jaka szkoda Ale koncertów Roxette jeszcze sporo przed nami, może uda Ci się załapać na jakis inny Ja pewnie się nie powstrzymam i jakąś małą relację tu skrobnę - mam nadzieję, że nie tylko ja
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.