Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli... - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 12:51   #451
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja to bez wątpienia Ich Troje .
Każdego dnia bawiłam się swoimi lalkami Barbie, które bywały na koncertach tego zespołu. Oczywiście lalka-wokalistka była mną, a Michałem Wiśniewskim był ken, któremu malowałam włosy czerwoną szminką mamy .
Na koncertach odbywał się nasz ślub, a w podróż poślubną jechaliśmy do ZOO z Pokemonami .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:58   #452
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

W moim życiu na szczęście nie było zbyt wielu obciachowych muzycznych fascynacji ;> Jedyne, co dzisiaj wspominam jako obciach to słuchana w wieku 11 lat Natalia Oreiro i potem w wieku 12 Avril Lavigne
Potem już było dobrze.
Mogę się pochwalić, że modzie na Ich Troje nigdy nie uległam, ha
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:49   #453
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
Ja tam do tej pory lubię "Toxic" BritneySpears i się do tego przyznaję Z rok temu odkryłam Yael Naim i od tej pory lubię też jej cover Britnejowego "Toxic": http://www.youtube.com/watch?v=zqKZ_WIK5ms
Fajne, ale nadal wolę Britney.
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:49   #454
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja to bez wątpienia Ich Troje .
Każdego dnia bawiłam się swoimi lalkami Barbie, które bywały na koncertach tego zespołu. Oczywiście lalka-wokalistka była mną, a Michałem Wiśniewskim był ken, któremu malowałam włosy czerwoną szminką mamy .
Na koncertach odbywał się nasz ślub, a w podróż poślubną jechaliśmy do ZOO z Pokemonami .
cudowne !
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:02   #455
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Nie prześledziłam całego wątku,bo zwyczajnie się boję
I przyznaję,że mi z dzieciństwem kojarzy się Scooter,co jest teraz dla mnie trochę żenujące


How much is the fish?
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:10   #456
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Do moich mniej lub bardziej żenujących fascynacji mogę zaliczyć kolejno:
- Disco Polo - oglądałam namiętnie z siostrą Disco Relax i Disco Polo Live. Nawet na koncercie jakimś byłam
- London Beat - w wieku lat kilku dorwałam/dostałam skądś ich kasetę, bez opakowania. Znałam na pamięć, pokochałam, moje maskotki przy nich tańczyły Niestety nic o nich nawet nie wiedziałam, ani jak wyglądają, ani kim są. Uroki czasów bez internetu. I uwaga... ten wątek mi o nich przypomniał i po wieeelu latach wreszcie zapuściłam sobie pierwszy raz ich teledysk na youtube. I tak jak podejrzewałam od dzieciństwa... oni są ciemnoskórzy! Nareszcie zweryfikowałam swoje wyobrażenia
- Liroy - miałam kilka przegranych kaset, wypisywałam samodzielnie teksty do zeszytu. Takie dojrzałe i poważne mi się to wydawało...
- Britney Spears - ale tylko pierwsza płyta a konkretniej kaseta Pamiętam, że wszyscy ją ode mnie przegrywali. W środku kasety były teksty piosenek oraz zdjęcia mojej idolki Namiętnie śpiewałam piosenki a patrząc na zdjęcia wyobrażałam sobie, że nią jestem
- Bomfunk MC's - jak tylko usłyszałam "Freestyler", to wiedziałam, że muszę mieć ich kasetę! Oczywiście wszystkie teksty wykute miałam na blachę... nieważne, że był to "mój" angielski
- Ich Troje - niestety... uległam tej wszechobecnej fascynacji! Trwało to krótko, ale dość intensywnie w któreś wakacje. Jak poszłam od września do szkoły, to już się do nich nie przyznałam

Plakatów jakoś nigdy nie kolekcjonowałam i pokoju nie wyklejałam, może nie kochałam aż tak bardzo, jak niektóre z Was Zwyczajnie ich uwielbiałam, śpiewałam piosenki, czytałam nowinki i wyobrażałam sobie dużo rzeczy. I wiąże z tym wszystkim masę wspaniałych wspomnień, mimo że moja fascynacja muzyczna poszła później już całkiem w inną stronę
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:44   #457
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

chyba się tu jeszcze nie udzielałam za bardzo, także... przyszedł czas i na mnie

nie byłam aż tak przeogromną fanką Backstreet Boys czy Spice Girls (choć całkiem lubiłam te zespoły), przelewałam swoją muzyczną fascynację na Britney Spears pamiętam jak wymieniałam się z przyjaciółką kasetami (najczęściej kupionymi na Rynku Bałuckim ). Prócz tego, Ich Troje, o mamuniu mojemu bratu było zawsze strasznie wstyd za mnie przez to przegrywałam kasety od koleżanki, dopiero później rodzice mi sprezentowali ich dzieła od biedy jakaś Natalia Oreiro, Enrique, Just 5 etc.

co dalej, hmmm... niekoniecznie uznaję zespół za żenadę, co prędzej moje zachowanie -> a chodzi o... ŁZY ! z koleżankami tak się wczuwałyśmy w klimaty co poniektórych piosenek, że tworzyłyśmy układy choreograficzne, ćwiczyłyśmy je, (zwłaszcza do "Narcyza") po czym robiłyśmy dla naszych rodziców występy dobrze, że biletów nie sprzedawałyśmy

disco polo, Smerfne Hity, czy tam inne mniejsze bądź większe wytwory... wspominam z rozrzewnieniem, uważam że jak dla takiego dzieciaka, była to mimo wszystko fajna muzyka (tzn. co do disco polo może niekoniecznie, 3/4 utworów opierało się na zgrabnym wyszukiwaniu słownictwa odnośnie baraszkowania )

i dla Was niespodzianka ! PAMIĘTACIE ten utwór?! ;D

http://www.youtube.com/watch?v=pFD9lW9PGM4

a tak ogólnie, to myślę, że muzyka naszego dzieciństwa miała w sobie jednak wiele uroku i można się śmiać, że kicz, że wiocha... wszyscy ekscytowali się tym samym, nie spaczyło mi to na szczęście teraźniejszego gustu muzycznego

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

ojejciu, jejciu dorzucam jeszcze TO ! haaaaaaaaa leciało kiedyś na dyskotekach czy to szkolnych, czy też obozowych...

http://www.youtube.com/watch?v=w15oW...eature=related

ale bicior!
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 19:47   #458
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
"I swear" mam na mp3. Zdecydowanie nie jest to dobra piosenka, ale przyjemnie mi się jej słucha do dziś. Tak samo z Savage Garden .

Mnie jakoś ominęła fascynacja Smerfnymi Hitami i czułam się wyalienowana w grupie rówieśników :P. Tak samo z Ich Troje. Britney nawet lubiłam, ale tylko wyrywkowo.

BTW, największa moja trauma to No Mercy - Where do you go?. Najgorsze jest to, że ja lubię tego słuchać
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100

Edytowane przez winklepicker
Czas edycji: 2012-06-18 o 19:50
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:40   #459
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
"I swear" mam na mp3. Zdecydowanie nie jest to dobra piosenka, ale przyjemnie mi się jej słucha do dziś. Tak samo z Savage Garden .

Mnie jakoś ominęła fascynacja Smerfnymi Hitami i czułam się wyalienowana w grupie rówieśników :P. Tak samo z Ich Troje. Britney nawet lubiłam, ale tylko wyrywkowo.

BTW, największa moja trauma to No Mercy - Where do you go?. Najgorsze jest to, że ja lubię tego słuchać
ja to bardzo lubię, śmiało się przyznaję ogólnie, takie przeboje eurodance 90s są zazwyczaj udane i mają wielu zwolenników po dziś dzień

tak mi się przypomniało - piosenka dzieciństwa mojej koleżanki to "Coco Jambo". No i jak tu nie kochać takich utworów, kiedy pląsało się do tego w przedszkolu/podstawówce? xD
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."

Edytowane przez Pampalini
Czas edycji: 2012-06-18 o 20:42
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:35   #460
coruscare
Przyczajenie
 
Avatar coruscare
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja to bez wątpienia Ich Troje .
Każdego dnia bawiłam się swoimi lalkami Barbie, które bywały na koncertach tego zespołu. Oczywiście lalka-wokalistka była mną, a Michałem Wiśniewskim był ken, któremu malowałam włosy czerwoną szminką mamy .
Na koncertach odbywał się nasz ślub, a w podróż poślubną jechaliśmy do ZOO z Pokemonami .

Skąd Ci się wzięły te Pokemony ?
Śmię twierdzic, że to ma jakiś związek z tą bajką .
__________________
Bo marzenia się nie spełniają,
sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają.
coruscare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 07:27   #461
anty_lopka
Raczkowanie
 
Avatar anty_lopka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Praga Północ
Wiadomości: 237
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

o dżizas... Widzę, że nie jestem sama za moich szczenięcych lat razem z siostrą słuchałyśmy New Kids On The Block, Backstreet Boys (ah, ten Braian ), Ich Troje (massssakra), Stachursky, Gabryś Fleszar, Smerfne Hity, Spice Girls, Just 5, disco polo i wiele, wiele innych obciachów Na szczęście ominęła nas Britney Spears, Christina Aguilera i inne tego typu gwiazdeczki.

No cóż, może muzyka naszego dzieciństwa była obciachowa i trochę "inna", ale wyobraźcie sobie, co za kilka lat powiedzą nasze dzieci o tym, czego słuchają obecnie (Justyna Bimber i tym podobne )

a tak na marginesie to ja do tej pory uwielbiam ruskie disco polo np. to:
http://www.youtube.com/watch?v=Q5McJzlJmjs
__________________
"Koty to gangsterzy świata zwierzęcego, żyjący poza prawem i tam ginący. Mnóstwo z nich nie dożyje starości przy kominku". S. King

GRATUJĘ - http://gratyzchaty.pl/?ref=38599

Kocia stronka
anty_lopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 20:11   #462
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez coruscare Pokaż wiadomość
Skąd Ci się wzięły te Pokemony ?
Śmię twierdzic, że to ma jakiś związek z tą bajką .
Oczywiście, że to ma związek z tą bajką . Za czasów fascynacji Ich Troje nagrywałam każdy odcinek Pokemonów oraz zbierałam Tazosy z chipsów . Do dzisiaj leżą gdzieś w szafie.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 13:56   #463
coruscare
Przyczajenie
 
Avatar coruscare
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że to ma związek z tą bajką . Za czasów fascynacji Ich Troje nagrywałam każdy odcinek Pokemonów oraz zbierałam Tazosy z chipsów . Do dzisiaj leżą gdzieś w szafie.

Pokemony czasem oglądałam, ale nie miałam takiej fascynacji jak Ty.
Ale Tazosami nie pogardzałam
__________________
Bo marzenia się nie spełniają,
sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają.
coruscare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 23:03   #464
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

niby żenujące ale jak takie hiciory współcześnie na imprezie puszczą to parkiet pęka w szwach :P

Venga Boys i słynne "bum bum bum bum zrobiłem sobie rum..." to był hit w podstawówce
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 10:59   #465
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Może nie fascynacja, ale pamiętam, że jakieś 10-12 lat temu Polskę opanowała istna mania na Ich Troje i Wiśniewskiego. Tak mi się skojarzyło a propos ostatnich przykrych wieści o jego chorobie. Przejrzałam profile MW i IT na facebooku - trochę straszne musi być, jak bardzo stali się przebrzmiali i zapomniani...
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 12:31   #466
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość


i dla Was niespodzianka ! PAMIĘTACIE ten utwór?! ;D

http://www.youtube.com/watch?v=pFD9lW9PGM4
[/COLOR]ojejciu, jejciu dorzucam jeszcze TO ! haaaaaaaaa leciało kiedyś na dyskotekach czy to szkolnych, czy też obozowych...

http://www.youtube.com/watch?v=w15oW...eature=related

ale bicior!
Ale bomba Zupełnie zapomniałam o I swear, a w podstawówce ten teledysk wydawał mi się taaaaki romantyczny
gigi D'Agostino też lubiłam i mam sentyment akurat do tej piosenki :P

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość

BTW, największa moja trauma to No Mercy - Where do you go?. Najgorsze jest to, że ja lubię tego słuchać
Oh, No Mercy to była miłość mojego życia, a dokładnie pan Marty. Niedawno widziałam go w "Jaka to melodia"- brrrrr, makabra


Ja w mp3 mam sporo piosenek, które pościągałam sobie w ramach nostalgii, chociaż puścić je przy kimś, to obciach
Ostatnio mam fazę na Sophie Hawkins (to akurat nie obciach, ktoś ją pamięta?)
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 18:07   #467
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Dla mnie najgorszą muzyczną fascynacją było Ich Troje. Byłam w podstawówce jak zrobili się popularni, razem z koleżankami ich uwielbiałyśmy . Całe szczęście te czasy za mną .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 23:12   #468
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Tokio Hotel w podstawówce Kochałam ich, czytałam chyba ze 3 blogi typu fan-fic, z koleżankami z klasy wystąpiłyśmy przed całą szkołą do jednej z ich piosenek I wzdychałam do Billa, Boże jakie to było żałosne Ale miałam 10, 11 lat i była to moja pierwsza tak poważna fascynacja jakąś gwiazdą Czasami lubię obejrzeć jakiś wywiad z TH na YT albo teledysk, takie fascynacje dają mnóstwo wspaniałych wspomnień. Choćby nie wiem jak były żałosne i żenujące, są wspaniałe i każdy musi to przyznać
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 00:31   #469
hello_penny
Raczkowanie
 
Avatar hello_penny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 471
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

na szczęście mój tata zaszczepił we mnie miłość do starego, dobrego rocka, kiedy byłam małą dziewczynką. mam teraz piękne wspomnienia podczas słuchania Stonesów, AC/DC, Zeppelina czy Floydów. co nie zmienia faktu, że uległam niejednokrotnie wpływowi środowiska i w zbiorach płyt znajdę coś Ich Troje, Britney, Tokio Hotel i US5.

pamiętam, że lubiłam śpiewać rodzicom różne usłyszane rzeczy. 'za ten papierooos tuż po i ten szampan tuż przed. za pocałunek w tę noc i za stosuneeek w dzień.'
__________________

Sumienie miała czyste. Nieużywane.




56 55 54 53 52 51 50 49 48 47

hello_penny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 02:42   #470
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Usmialam sie czytajac watek hahaha , Dzieki dziewczyny!

U mnie nie bylo zle, w sumie zaden "obciach " dlugo sie mnie nie trzymal. Byl epizod ze Smerfami oraz Spice Girls. Poza tym to tak wyrywkowo, to byly czasy, gdy sie na kasete nagrywalo z radia. Ktos to w ogole pamieta ??? hehe

Za to ostatnio smialismy sie na impreze z >obciachowych< kawalkow i sciagnelam Captaina Jacka (ktos kojarzy :eeeeeyoooo captain jack? hehe). Jakims cudem nie wiem jakim, dostal sie owy 'kapitan' na moja playliste do biegania i wrzucil sie (mam shuffle) podczas ostatniego b.ciezkiego polmaratonu. I wiecie co? Uratowal mnie wtedy, na odcinku pod gorke jak myslalam, ze noie wydole. Stwierdzilam, ze fajnie mi sie biega z Captainem jackiem. I od tego czasu jest na mej plejliscie, nie dosc, ze rytmiczne, to zawsze sie usmiechne przy tym jak mi iPod zapoda..... . To dopiero obciach! Dobrze, ze to anonimowe forum...
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:40   #471
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja to bez wątpienia Ich Troje .
Każdego dnia bawiłam się swoimi lalkami Barbie, które bywały na koncertach tego zespołu. Oczywiście lalka-wokalistka była mną, a Michałem Wiśniewskim był ken, któremu malowałam włosy czerwoną szminką mamy .
Na koncertach odbywał się nasz ślub, a w podróż poślubną jechaliśmy do ZOO z Pokemonami .
Popłakałam się ze śmiechu. Oprócz Ich Troje pamiętam fascynację Britney (przedszkole, wczesna podstawówka). Słuchałam w 4-6 klasie Tokio Hotel. Byłam wielką fanką Toma, ale na biurku w różowej, puchatej ramce z Popcornu czy innego Bravo miałam zdjęcie Billa. Kiedyś przyszła do nas jakaś ciotka i zapytała czy to mój chłopakPamiętam też jak CAŁOWAŁAM PLAKAT Billa (byłam jakaś niestała w uczuciach) i nienawidziłam szczerze Blog 27 bo pojechały z nimi w trasę koncertową i chodziły plotki, że Tola jest w związku z Billem.

Potem jednak byłam fanką Blog 27.

Pamiętacie zespół A-Teens szalałam za nimi w podstawówce
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 08:36   #472
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Kelly Family, Backstreet Boys, Just 5. O mój Boże, jak sobie przypomne to chce zapasc sie pod ziemie na szczescie bylo to tak dawno temu
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:27   #473
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Popłakałam się ze śmiechu. Oprócz Ich Troje pamiętam fascynację Britney (przedszkole, wczesna podstawówka). Słuchałam w 4-6 klasie Tokio Hotel. Byłam wielką fanką Toma, ale na biurku w różowej, puchatej ramce z Popcornu czy innego Bravo miałam zdjęcie Billa. Kiedyś przyszła do nas jakaś ciotka i zapytała czy to mój chłopakPamiętam też jak CAŁOWAŁAM PLAKAT Billa (byłam jakaś niestała w uczuciach) i nienawidziłam szczerze Blog 27 bo pojechały z nimi w trasę koncertową i chodziły plotki, że Tola jest w związku z Billem.

Potem jednak byłam fanką Blog 27.

Pamiętacie zespół A-Teens szalałam za nimi w podstawówce
1sze pogrubione:

co do A*Teens, pamiętam ich! na różnych składankach typu "Popcorn 5" również gościli :P
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 06:57   #474
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Najbardziej żenująca muzyczna fascynacja, czyli...

To i ja się przyznam

Najbardziej wstydzę się muzycznej fascynacji zespołem AQUA ("I'm a baby girl in the baby world...") i inne perełki z ich kasety, jacy oni byli tandetni ogólnie - i muzyka i ubiór (lateks, włosy we wszystkich odcieniach tęczy )

Moim kolejnym wielkim zafascynowaniem był oczywiście Enrique i Ricky Martin- zazyczyłam sobie nawet ich kaset na gwiazdkę. Ahhh ten Ricky ... był wtedy dla mnie wzorem męskości, marzyłam, o tym że jakimś cudem się poznamy i oczywiście zakocha się we mnie na zabój

Z innych żenadnych utworów jakimi się zachwycałam wspominam:
-Tarkan i jego cmokanie
-Kelly Family
- Norbi i jego "kobiety są gorące aha aha"

Więcej grzechów nie pamiętam
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.