studniówka 2011 sukienki - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 19:18   #151
suonko007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: studniówka 2011 sukienki

srutututu..wiem własnie że cudowna ale myslisz że ten kolor byłby odpowiedni co na zdjęciu( biały) czy lepiej ecri ? i czy w ogole na studniowke to odpowiedni kolor? domyslam sie że bedzie przewaga sukienek czarnych ..

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

maqda .. świetna ta sukienka! kolor tez bardzo oryginalny , tez mam dylemat z kolorem co do sukienki czy wypada czy nie wypada .. i długosc też dobra hmm . ale krój twoja sukienka ma świetny!
suonko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 19:44   #152
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez suonko007 Pokaż wiadomość
maqda .. świetna ta sukienka! kolor tez bardzo oryginalny , tez mam dylemat z kolorem co do sukienki czy wypada czy nie wypada .. i długosc też dobra hmm . ale krój twoja sukienka ma świetny!
Mówisz? To jutro napadam na krawcową Przynajmniej z dodatkami byłby mniejszy problem, bo fajna bransoletki i drobne kolczyki wystarczą
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:00   #153
suonko007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: studniówka 2011 sukienki

napadaj ! bo warto! ;D serio,serio własnie sama w sobie ma mnóstwo uroku dlatego skromne dodatki wystarczą
suonko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:51   #154
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: studniówka 2011 sukienki

aaa jejku wg mnie nie są te sukienki ani za krotkie ani za zwykle ani za zolte ;P kurcze ! studniowka to jest Wasz bal wiec mozecie isc na niego w tym w czym sie dobrze czujecie nie rozumiem zupelnie wypowiedzi ze jakas sukienka moze byc za krotka .. jesli dziewczyna ma dlugie nogi to zawsze sukienka bedzie je ukazywac ja osobiscie uwazam, ze tak mlode dziewczyny powinny jak najczescciej pokazywac nogi(oczywiscie bez przesady i z klasa), ale jesli sukienki sa eleganckie, maja ladny fason a przy tym odkrywaja troche wiecej uwazam, ze jak najbardziej nalezy taka zalozyc moze ja poprostu mialam bardzo tolerancyjne liceum
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 08:57   #155
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Maqda świetna jest ta sukienka! Do krawcowej już!
Ja też właśnie myślałam o czymś na jedno ramię, bo bez ramiączek raczej nic na moim wątłym biuście się nie utrzyma
Myślałam o czymś w stylu tych 3 z załączników, oczywiście ta 3 z przedłużeniem na ramię. Kolory przypadkowe, chyba największym problemem będzie to jaki wybrać, będę głębiej się zastanawiać jak już się zgłoszę do krawcowej I wszystkie przed kolano, bo w krótszej głupio bym się czuła na takiej imprezie Co myślicie?
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "

Edytowane przez tyska04
Czas edycji: 2010-11-21 o 08:58
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 09:21   #156
srutututu7
Zadomowienie
 
Avatar srutututu7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 042
GG do srutututu7
Dot.: studniówka 2011 sukienki

pierwsza piękna tylko to coś dziwnego czarnego na ramieniu...

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

[QUOTE=suonko007;23358670]srutututu..wiem własnie że cudowna ale myslisz że ten kolor byłby odpowiedni co na zdjęciu( biały) czy lepiej ecri ? i czy w ogole na studniowke to odpowiedni kolor? domyslam sie że bedzie przewaga sukienek czarnych ..

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

wiesz co, ja Ci powiem tak. czarne sukienki są klasyczne i się zawsze sprawdzają, ale potem studniówki wyglądają jak pogrzeb
jeśli boisz się bieli to na pewno z krawcową znajdziecie przełamaną biel jeśli znajdziesz dobrą krawcową(dobra nie równa się droga;D) to ona pomoże Ci dobrać odcień odpowiedni do Twojej karnacji. ja sama przy wyborze obecnej sukienki studniówkowej chciałam kość słoniową, a okazało się, że bardziej pasuje do mnie białe ecru lub biała brzoskwinia, cokolwiek to znaczy
srutututu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:41   #157
Kochana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 22
GG do Kochana
Dot.: studniówka 2011 sukienki

A ja kupiłam sobie na 100dn taką sukienkę. http://allegro.pl/fascynujaca-suknia...318537389.html
Podobno krótkie sukienki są modne ale u mnie w klasie 10/12 dziewczyn idzie w długiej. hehe )
__________________
Przyzwyczajenie zabija namiętność. . .
a gdy wydaje Ci się inaczej, to nie masz szans na emocjonujący związek. . .
Kochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 10:55   #158
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez tyska04 Pokaż wiadomość
Maqda świetna jest ta sukienka! Do krawcowej już!
Ja też właśnie myślałam o czymś na jedno ramię, bo bez ramiączek raczej nic na moim wątłym biuście się nie utrzyma
Myślałam o czymś w stylu tych 3 z załączników, oczywiście ta 3 z przedłużeniem na ramię. Kolory przypadkowe, chyba największym problemem będzie to jaki wybrać, będę głębiej się zastanawiać jak już się zgłoszę do krawcowej I wszystkie przed kolano, bo w krótszej głupio bym się czuła na takiej imprezie Co myślicie?
śliczne pierwsza i trzecia.
skąd one sa?
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:02   #159
karolinados
Przyczajenie
 
Avatar karolinados
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: studniówka 2011 sukienki

kiedy bedzie najwiekszy wybor sukienek w sklepach? hmm 2 tydzine grudnia?
karolinados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:08   #160
anonymouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Gdzie można kupić długie sukienki? W sieciówkach mało tego, a w sklepach typu "Suknie wieczorowe" są tak brzydkie że się patrzeć na nie mogę. Bazarkowe, z okropnych, błyszczących materiałów.
anonymouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:14   #161
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez anonymouse Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić długie sukienki? W sieciówkach mało tego, a w sklepach typu "Suknie wieczorowe" są tak brzydkie że się patrzeć na nie mogę. Bazarkowe, z okropnych, błyszczących materiałów.
na allegro... tak myslę.

a ja szukam czegoś w tym stylu wciąż i nic nie mogę znaleźć! Chciałabym księżniczkową, ale taką do kolan... jak mają często na promie .
Żeby się ładnie układała na dole, w koło...
i przede wszystkim bez satyny >.<

z załącznika sukienka ma ładny krój, ale zabójczy kolor . ja bym chciała beż albo pudrowy róż...
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 11:48   #162
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez srutututu7 Pokaż wiadomość
pierwsza piękna tylko to coś dziwnego czarnego na ramieniu...

Właśnie też to czarne mi się nie podoba, ale i tak pewnie będę szyła u krawcowej więc na pewno bez tego czegoś będzie

Cytat:
Napisane przez Methe Pokaż wiadomość
śliczne pierwsza i trzecia.
skąd one sa?
http://www.axparis.co.uk

Coraz bardziej się do nich przekonuję
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:25   #163
pamilcia15
Raczkowanie
 
Avatar pamilcia15
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 147
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez tyska04 Pokaż wiadomość
Maqda świetna jest ta sukienka! Do krawcowej już!
Ja też właśnie myślałam o czymś na jedno ramię, bo bez ramiączek raczej nic na moim wątłym biuście się nie utrzyma
Myślałam o czymś w stylu tych 3 z załączników, oczywiście ta 3 z przedłużeniem na ramię. Kolory przypadkowe, chyba największym problemem będzie to jaki wybrać, będę głębiej się zastanawiać jak już się zgłoszę do krawcowej I wszystkie przed kolano, bo w krótszej głupio bym się czuła na takiej imprezie Co myślicie?
Kurcze ciekawe kto od kogo ściąga(która firma od której) bo taka sama sukienka(ta 1) jest w lipsy london ale ...e
__________________
Pani Prezes w swojej firmie
Zapraszam na fanpage firmowy: www.fb.com/psbyart
Studentka Budownictwa
Prawko zdane:22.06.2010
Więcej sukcesów!
pamilcia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:06   #164
Whizzy
Raczkowanie
 
Avatar Whizzy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 53
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Witam drogie wizażanki.
W styczniu mam studniówkę, i jestem w wielkiej niewiedzy jeśli chodzi o kreacje.
Chodzi o to ze mam aż 176 cm wzrostu i nie jestem zbyt szczupła(choć pracuje nad tym) ważę 70 kg.
Najbardziej widzę siebie w sukience do ud(cho nie za krótkiej) i pięknych bucikach na obcasie z platformą- ale tu są dwa problemy- po pierwsze, czy nie będę wyglądać jak wielka żyrafa oraz czy taka platforma nie sprawi, że moje i tak niezbyt szczupłe nogi będą wyglądały na jeszcze większe ?

Po za tym, jestem brunetką(aktualnie ciemna czekolada) i mam brązowe oczy i lekko śniadą cerę( w razie studniówki będzie małe solarium). Najbardziej lubię kolor czarny, biały, różowy i fioletowy, ale nie jestem pewna który dokładnie by mi pasował.
Marzę o sukience w kolorze brudnego pudrowego różu, ale nie wiem czy będzie do mnie pasował, tak samo chciałbym założyć amarantowy kolor, ale nie wiem czy nie będzie zbyt "słodko". No i myślę, że fiolet będzie przeważającym kolorem(już parę koleżanek planuje sukienki w tym kolorze).

Czy potrafiłybyście mi coś doradzić ?
Whizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:26   #165
srutututu7
Zadomowienie
 
Avatar srutututu7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 042
GG do srutututu7
Dot.: studniówka 2011 sukienki

hm, zaczęłabym od tego, ze jeśli chcesz pudrowy róż, NIE IDŹ na solarium. wg mnie za bardzo będzie to rzucać się w oczy.
szpilki, ew. platforma - ja patrzyłabym pod względem tego, jak wysoki jest mój partner. przy Twoim wzroście i wadze chyba zrezygnowałabym z platformy, wybrałabym raczej buty na wyższym słupku, wyrówna to proporcje (no i są wygodniejsze).
sukienkę dopasowywałabym do typu figury. to zależy, czy jesteś jabłkiem czy gruszką bądź innym typem
srutututu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:38   #166
suonko007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: studniówka 2011 sukienki

dziewczyny , pewnie głupie pytanie zadam no ale .. ;d słuchajcie kwestia rajstop tudziez pończoch .. czy trzeba je mieć? mozna miec gołe nogi? czy jednak nie wypada?
suonko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:51   #167
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

nie wypada.
pończoszki są na tyle wygodne, że nie powinny być problemem... w razie czego istnieją też "rajstopy w sprayu" choć nie do końca wiem, jak się je obsługuje.
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 05:55   #168
yohana1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: studniówka 2011 sukienki

hej dziewczeta sukienki sukienkami a powiedzcie co z kolczykami/ bizuteria na studniowke?? jaka macie/mialyscie? ja mam czarna, prosta, bardzo klasyczna sukienke (za kolano) i wlosy bede miala upiete pod gore... myslicie ze najlepiej klasyczna srebrna bizuteria typu dlugie kolczyki i pasujaca bransoletka, czy cos bardziej oryginalnego jak na zdjeciu? ostatnio obczailam bizuterie egzotyczna i nie powiem bardzo mi sie podoba ale nie wiem czy akurat takie kolczyki sa w 'stylu studniowkowym'...?
yohana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:41   #169
joanne.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 80
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Ha, moja studniówka była już jakiś czas temu, ale wciąż emocjonują mnie te dziewczęce rozważania na temat wyboru sukienki, butów, bizuterii.

Widzę, że krótkie sukienki są w przewadze.
Nie jestem za tymi powaznymi, satynowymi dwucześciowymi sukniami z gorsetem, ale myślę, że dłuższa sukienka też może być urocza. Nie zastanawiałyście się nigdy nad jakąś stylizacją?

Ja wybrałam lata 50. i Grace Kelly. Zmniejszyłam odrobinę dekolt, dobrałam pasujące buty i perełki i już Efekt - jak dla mnie genialny! Sukienka była szyta na miarę, co oszczędziło mi trudu szukania w sklepach, czy w sieci.

Oczywiście jeśli postawicie na wyszukaną (co nie znaczy dziwaczną) sukienkę, to nie należy przesadzać z kolczykami, fryzurą, czy butami albo solarium, bo wtedy wygląda się jak choinka
Myślę, że ważne jest aby kierować się nie tylko obecną modą ale i kształtem figury, czy "odpowiedniością" okazji.
Zachęcam do poszukiwania kobiecych, oryginalnych fasonów, ja ze swej strony polecam rozkloszowane spódnice!
Powodzenia w szukaniu i udanej zabawy!

Edytowane przez joanne.b
Czas edycji: 2010-11-22 o 10:45
joanne.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 16:32   #170
olcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: studniówka 2011 sukienki

hey a to moja lista sukienek które mi sie podobaja dodam ze jestem mam urode słowiańska blond włosy niebieskie oczy doradźcie

http://www.goddiva.co.uk/Home/evenin...-With-Side-Bow

http://www.goddiva.co.uk/Home/evenin...-Pleated-Dress

http://www.goddiva.co.uk/Home/evenin...h-Square-Beads

http://www.goddiva.co.uk/Home/evenin...ss-Tulip-Dress

http://www.goddiva.co.uk/Home/evenin...-Goddess-Dress

http://www.goddiva.co.uk/Home/party-...-Evening-Dress

http://www.goddiva.co.uk/Home/party-...rd-Tulip-Dress



http://allegro.pl/mia-piekna-czerwon...305436420.html

http://allegro.pl/sylwester-dluga-su...314301520.html

http://allegro.pl/22-angielska-firmo...314427554.html

http://allegro.pl/vila-sukienka-bomb...314780863.html

http://www.goddiva.co.uk/Home/party-...ed-Tulip-Dress
__________________
in love with ESAPANA forever
olcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:35   #171
Whizzy
Raczkowanie
 
Avatar Whizzy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 53
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Drogie wizażanki, potrzebuję jeszcze małej porady.
Zastanawiam się jeszcze jakie buty wybrać na swoją studniówkę. Przypomnę,że mam aż 176 cm wzrostu i czasem marzę by włożyć takie piękne 15 centymetrowe obcasy.mmmm
ale jak same zrezstą wiecie to istna katorga dla nóg i kręgosłupa.

I tak myślę sobie, jaka wysokośc byłaby odpowiednia, biorąc pod uwage to, że trzeba troche potańczyć i przeżyć całą noc, oraz to ze trochę tego wzrostu i wagi mam.

Partnerem sie nie sugeruję gdyż najprawdopodobniej idę sama, a nawet jeśli pójdę z partnerem z którym mam w małym planie iść to nie mam zamiaru się przejmować gdy będę większa parę cm.

I jeszcze jedno, czy wypada mieć w zanadrzu jakieś baleriny ? Tak żeby zmęczone nogi wsunąć wieczorem w płaskie bucki i oddać się w wir na parkiecie ? Czy nie kombinować ?
Whizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:41   #172
anonymouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Dla mnie optymalna opcja to 12 cm obcas i 2 cm platforma. Znajdź po prostu jakieś wygodne, dobrze wyprofilowane i przetańczysz całą noc. A baleriny gdzieś w szatni zawsze na zapas można mieć.
anonymouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:50   #173
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez olcia92 Pokaż wiadomość
Druga, piata, siódma (jaki cudowny materiał, szkoda że ten fason się dla mnie się nie nadaje) - te podobają mi się najbardziej

Cytat:
Napisane przez Whizzy Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki, potrzebuję jeszcze małej porady.
Zastanawiam się jeszcze jakie buty wybrać na swoją studniówkę. Przypomnę,że mam aż 176 cm wzrostu i czasem marzę by włożyć takie piękne 15 centymetrowe obcasy.mmmm
ale jak same zrezstą wiecie to istna katorga dla nóg i kręgosłupa.

I tak myślę sobie, jaka wysokośc byłaby odpowiednia, biorąc pod uwage to, że trzeba troche potańczyć i przeżyć całą noc, oraz to ze trochę tego wzrostu i wagi mam.

Partnerem sie nie sugeruję gdyż najprawdopodobniej idę sama, a nawet jeśli pójdę z partnerem z którym mam w małym planie iść to nie mam zamiaru się przejmować gdy będę większa parę cm.

I jeszcze jedno, czy wypada mieć w zanadrzu jakieś baleriny ? Tak żeby zmęczone nogi wsunąć wieczorem w płaskie bucki i oddać się w wir na parkiecie ? Czy nie kombinować ?
Ja bez wątpienia baleriny zabieram. Co prawda jestem w stanie przetańczyć dobre kilka godzin na wysokich szpilkach, ale jak dla mnie nie ma sensu męczyć nóg... A obcasy będę kupować jakieś 6-8cm, niższych nie lubię a w wyższych nie będę się męczyć, zwłaszcza że moje nogi ciężko reagują na nowe buty
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:14   #174
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

ja mam z kolei pytanie o inną "przesadę"
co sądzicie o takich malutkich diademikach? nie takich na opasce, jak ślubne >.< takie małe, na grzebyku.
strasznie mi się marzy taka stylizacja trochę na księżniczkę, no w końcu to bal

np. włosy delikatnie polokowane, podniesione na czubku i taki diadem? czy to będzie przegięcie i zarezerwowane to jest tylko dla ślubnych kreacji? albo może zamiast tego ładna opaska z cyrkoniami? Nie ukrywam, ze to byłby kompromis...

jakie jest wasze zdanie?
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:29   #175
PewnaMadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do PewnaMadzia
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Drogie panir, mam taki sam problem jak Wy. Oto sukienka. Mam problem z dodatkami. Iść w retro czyli perły, może rękawiczki, czy co? Jestem modowym beznadziejnym przypadkiem i nic nie umiem poradzić Dzięki z góry za pomoc
PewnaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:37   #176
Majorkajg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Witam wszystkich

To mój pierwszy post tutaj, nie bardzo się jeszcze orientuje ale mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę. O co mi chodzi?

Również mam teraz studniówkę i problem polega na tym, że mam już wybraną fryzurę ale kompletnie nie wiem jaką dobrać do niej sukienkę.
Fryzura jest oto taka:

http://paramore.pl/galeria/displayim...335&fullsize=1

http://img220.imageshack.us/img220/7465/beztytuuvl.jpg

Znaczy chodzi o samo ułożenie włosów bo kolor będę mieć ognisto rudy, prawie że czerwony

Więc... macie jakieś pomysły? Nie chciałabym żeby to była jakaś zwykła sukienka, których wszędzie pełno. Może coś w stylu lat 20 czy 50 czy innych jakiś takich?

Z góry dziękuje za pomoc.
Majorkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:51   #177
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez Majorkajg Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

To mój pierwszy post tutaj, nie bardzo się jeszcze orientuje ale mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę. O co mi chodzi?

Również mam teraz studniówkę i problem polega na tym, że mam już wybraną fryzurę ale kompletnie nie wiem jaką dobrać do niej sukienkę.
Fryzura jest oto taka:

http://paramore.pl/galeria/displayim...335&fullsize=1

http://img220.imageshack.us/img220/7465/beztytuuvl.jpg

Znaczy chodzi o samo ułożenie włosów bo kolor będę mieć ognisto rudy, prawie że czerwony

Więc... macie jakieś pomysły? Nie chciałabym żeby to była jakaś zwykła sukienka, których wszędzie pełno. Może coś w stylu lat 20 czy 50 czy innych jakiś takich?

Z góry dziękuje za pomoc.
ale słodka fryzurka <3

chyba fajna będzie taka na cienkich ramiączkach, może jakiś fajny deseń, a nie gładka?
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:05   #178
Whizzy
Raczkowanie
 
Avatar Whizzy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 53
Dot.: studniówka 2011 sukienki

tysia_15

Co do księżniczki :
http://moda.allegro.pl/ekskluzywna-i...324575027.html
tak mi się skojarzyło

Moim zdaniem, diadem z cykorniami na studniówce byłby nieco przesadą, ale delikatna opaska z czyms delikatnie połyskującym jak najbardziej-dużo tego na ryku ostatnio. Ja zamierzam swoje włoski równiej delikatnie polokować( prawdopodobnie przedłużam na studniówkę) i dodać jakieś mini świecidełka, choć z moją przyjaciółką mamy w planach mini-meloniki, i w sumie jeszcze nie wiem na jaką ozdobę głowy się zdecyduję

Whizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:56   #179
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Majorka - cudo fryzura, ja też ruda, choć farbowana A co do sukienki... Ja bym poszłą w lata 50, ale stronnicza jestem bo to moja słabostka
tysia - no co kto lubi, ja pewnie nie miałabym objekcji, wszystkie wymyslne spinki, opaski i fascynatory to ja notorycznie testuję na sobie Choć uważam że opaska mogłaby być lepszym wyjsciem. nadal w temacie, a mniej kontrowersyjnie


A ja mam jedno pytanie jeszcze - zakładacie rajstopy czy pończochy? Marzą mi się takie prawdziwe, z pasem...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2010-11-22 o 20:18
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 22:54   #180
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Whizzy heh, nie przesadzajmy ^^' nie aż tak księżniczkowo. Zupełnie nie przemawiają do mnie krótkie, obcisłe sukienki.... Dlatego chciałabym coś jak w załączniku. Długości do kolan. (z pierwszego załącznika biało-czerwona)

w sprawie kontrowersyjnego diademiku, to miałam na myśli taki, jak na ostatnich zdjęciach. Nie wiem, co wy wygooglowałyście, więc tylko rozjaśniam sprawę i wciąż proszę o opinie.

co do tego, co pod sukienką, to ja pewnie samonośki, są wygodne i nie ukrywam, sexy
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.