pytanie do konsultantek avon :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 14:12   #1
CIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Question

pytanie do konsultantek avon :)


Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie daty ważności kosmetyków z Avonu. Jak to wygląda, czy data która podana jest na opakowaniach jest datą produkcji czy przydatności do użycia? (na moim kosmetyku na folii, którą się zdejmuje widniała data zaczynająca się od "G" i dalej: dzień, miesiąc i rok oraz ten sam miesiąc i rok na spodzie samego produktu).
Moje drugie pytanie dotyczy Supertrwałej szminki do ust Cappuccino. Spodziewałam się, że pomadka będzie mniej więcej taka jak w katalogu, w odcieniu takiego jasnego brązu lub (jak to najczęściej bywa z kosmetykami z katalogów) - ciemniejsza. Niestety okazała się być zupełnie jasna, beżowa. Nawet na moich czerwonych z natury ustach wygląda jasno. Ja akurat lubię nieco ciemniejsze szminki. Czy ten produkt naprawdę ma mieć aż tak jasny kolor?? Czy może kupiłam jakiś bubel :|
CIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:20   #2
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: pytanie do konsultantek avon :)

Cytat:
Napisane przez CIA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie daty ważności kosmetyków z Avonu. Jak to wygląda, czy data która podana jest na opakowaniach jest datą produkcji czy przydatności do użycia? (na moim kosmetyku na folii, którą się zdejmuje widniała data zaczynająca się od "G" i dalej: dzień, miesiąc i rok oraz ten sam miesiąc i rok na spodzie samego produktu).
Moje drugie pytanie dotyczy Supertrwałej szminki do ust Cappuccino. Spodziewałam się, że pomadka będzie mniej więcej taka jak w katalogu, w odcieniu takiego jasnego brązu lub (jak to najczęściej bywa z kosmetykami z katalogów) - ciemniejsza. Niestety okazała się być zupełnie jasna, beżowa. Nawet na moich czerwonych z natury ustach wygląda jasno. Ja akurat lubię nieco ciemniejsze szminki. Czy ten produkt naprawdę ma mieć aż tak jasny kolor?? Czy może kupiłam jakiś bubel :|
Nie jestem konsutantka, ale data podana na produkcie jest to data produkcji. Kosmetyki Avon maja 3 letni termin waznosci liczac od daty produkcji. Co do koloru pomadki to roznie bywa, np ja i kolezanka zamawialysmy ta sama pomadke o tym samym odcieniu z tego samego katalogu a moja byla ciemniejsz od jej
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:27   #3
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: pytanie do konsultantek avon :)

podana data to data produkcji, jesli kosmetyk nie jest otwierany, ważny jest 3 lata
data ważności otwartego produktu podana jest w postaci rysunku na opakowaniu-to taki otwarty słoiczek z napisem, np 6m
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 12:19   #4
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: pytanie do konsultantek avon :)

dziewczyny- a ja mam pytanie takie-
czy nadal jest dostępne w sprzedaży serum reversalist?
jest to mój ulubiony kosmetyk i chyba się załamię, jak został już wycofany,
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 09:38   #5
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: pytanie do konsultantek avon :)

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny- a ja mam pytanie takie-
czy nadal jest dostępne w sprzedaży serum reversalist?
jest to mój ulubiony kosmetyk i chyba się załamię, jak został już wycofany,
hop
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-16 10:38:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.