Essence cz. VI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 13:54   #2311
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

na temat eyelinera z Inglota słyszałam same opinie że za szybko zasycha (dla mnie najważniejszą była opinia KatOsu, która była w PL i nie zabrała swojego eyelinera z Bobi Brown i właśnie kupiła Inglota... i strasznie na niego narzekała - właśnie na te zasychanie. powiedziała, że jest beznadziejny i go wyrzuciła jak tylko wróciła do domu). może faktycznie jest "trudny w obsłudze" ale jak wydaje się trochę więcej kasy to się chce czegoś dobrego i w ogóle cud-miód łatwego w obsłudze

byłam dziś w Naturze, brak limitki i szafy Kobo (w sumie to w mojej chyba jej nie będzie bo tam naprawdę nie ma miejsca). za to spotkałam nową pracownicę... ja też miałam szanse na tą pracę ale nie przyjeli mnie z powodu braku doświadczenia i w ogóle nie mogę znaleźć robotyyyyyy.

kurcze, chyba miałam o czymś jeszcze napisać, ale zapomniałam skleroza nie bolY
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:04   #2312
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
ja kiss you ( czy tam me:P) uwielbiam jedyna szminka ktora nosze przy sobie i maziam bez przerwy , piekny efekt blyszczyka
A może i "kiss you" masz rację, cudna jest ta szminka mam ochotę na jeszcze jakiś kolor
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:08   #2313
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Essence cz. VI

ja mam glam girl, this is me i frosted - kiss you rzadzi;p
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:11   #2314
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
na temat eyelinera z Inglota słyszałam same opinie że za szybko zasycha
To prawda,a le to czasami dobrze (przynajmniej nie zepsuje sie kreski "poprawkami")

A co do pańw Naturze, to ja temat przemilczę (kto był w Magnolii, ten wie... ostatnio usłyszałam, ze testerów nei ma, więc "nie dotykać, a jesli juz, to przy kierowniku")
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 14:42   #2315
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
ja mam glam girl, this is me i frosted - kiss you rzadzi;p
Widzę, że masz wszystkie nad którymi się zastanawiam możesz poukładać je w kolejności od najfajniejszej? Albo każdą krótko opisać?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:43   #2316
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VI

Wrocławianki - wróciłam właśnie z Astry, było z 5 matt top coatów
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:10   #2317
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
wiadomo czy będą dostawy DW do Douglasów? Bo oczywiście jak byłam, to żaden liner się ie ostał ;(

Widziałam za to resztę [poza częścią lakierów i linerów]. Na nic się nie napaliłam, choć cienie nie są złe. Najbardziej podoba mi się srebrno-granatowy, ale i tak chyba go nie chcę [tak, wiem. Pewnie mi się zachce jak już nie będzie ]

I pytanie do posiadaczek szarego linera- czy on jest ciemno, czy jasno szary [taki bardziej srebrny]?
Ja byłam dzisiaj w Douglasie na Czyżynach i też brak dokładek

On jest taki pośredni - nie jest to grafit ani nie jest to srebro. Ma taki szaro-stalowy kolor - dobrze go widać na zdjęciach, które wrzuciłam na swacze i na makijażu, który mam w podpisie.

Zakupiłam sobie dzisiaj jesienny róż - Lovely Sunny Blusher w kolorze Cinnamon Lady. Składa się z 3paseczków: 1 jest taki jakby fioletowo-brązowy, 2 jest taki zimny różowy a 3 pomarańczowy złamany różem. Całość jest matowa. Na paluchu okropieństwo - mega pomarańcza - testerów nie było więc jak go pomacałam po wyjściu ze sklepu to miałam totalną załamkę Ale w domu postanowiłam przetestować na polikach i wyszło super - właśnie tak różowo-brązowo o odrobiną pomarańczu. Kolor idealny na jesień.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 17:16   #2318
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
wiadomo czy będą dostawy DW do Douglasów? Bo oczywiście jak byłam, to żaden liner się ie ostał ;(

Widziałam za to resztę [poza częścią lakierów i linerów]. Na nic się nie napaliłam, choć cienie nie są złe. Najbardziej podoba mi się srebrno-granatowy, ale i tak chyba go nie chcę [tak, wiem. Pewnie mi się zachce jak już nie będzie ]

I pytanie do posiadaczek szarego linera- czy on jest ciemno, czy jasno szary [taki bardziej srebrny]?
a patrzyłaś w Alfie w douglasie ?? Byłam tam w piątek i jeszcze były co najmniej dwa.
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 17:40   #2319
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Wrocławianki - wróciłam właśnie z Astry, było z 5 matt top coatów
A róże paseczkowe były może?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:24   #2320
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
na temat eyelinera z Inglota słyszałam same opinie że za szybko zasycha (dla mnie najważniejszą była opinia KatOsu, która była w PL i nie zabrała swojego eyelinera z Bobi Brown i właśnie kupiła Inglota... i strasznie na niego narzekała - właśnie na te zasychanie. powiedziała, że jest beznadziejny i go wyrzuciła jak tylko wróciła do domu). może faktycznie jest "trudny w obsłudze" ale jak wydaje się trochę więcej kasy to się chce czegoś dobrego i w ogóle cud-miód łatwego w obsłudze

byłam dziś w Naturze, brak limitki i szafy Kobo (w sumie to w mojej chyba jej nie będzie bo tam naprawdę nie ma miejsca). za to spotkałam nową pracownicę... ja też miałam szanse na tą pracę ale nie przyjeli mnie z powodu braku doświadczenia i w ogóle nie mogę znaleźć robotyyyyyy.kurcze, chyba miałam o czymś jeszcze napisać, ale zapomniałam skleroza nie bolY
Faktycznie liner z Inglota jest trudny w obsłudze i ciężko nim namalować po jakimś czasie równe kreski, ale za to w połączeniu z duralinem - cud miód jak dla mnie. Tylko zależy czy komuś chce się "bawić" w dolewanie kropelki duralinu przy każdej aplikacji.


Mi Inglot bardziej leży niż liner z DW mimo, że muszę tego duralina mu dolewać. Dziś pomalowałam się linerkiem DW i przetarłam się gdzieś ręką i niestety kreska zmazana w jednym miejscu



Możecie mi polecić jakiś tusz Essence, który dawał by delikatny, naturalny efekt tylko lekko podkreślonych rzęs? Przede wszystkim chodzi mi o to, żeby rzesy były ładnie rozdzielone i nie posklejane.
Po MA zachciało mi się odmiany
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:35   #2321
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A róże paseczkowe były może?


Nie właśnie, a bylam w Astrze zeby zobaczyc czy sa, bo sama na nie poluje
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 19:04   #2322
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
A co do pań w Naturze, to ja temat przemilczę (kto był w Magnolii, ten wie... ostatnio usłyszałam, ze testerów nie ma, więc "nie dotykać, a jesli juz, to przy kierowniku")

__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:17   #2323
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence cz. VI

dziewczyny, czy któraś z was ma kredkę longlastin w kolorze hot chocolate? Jak ona sprawuje się na linii wodnej czyli na wewnętrznej części dolnej powieki?
Jaki ma odcień brązu? A może ktoś mógłby zrobić fotkę?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:49   #2324
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość

???
No tak... W Essence testerów brak, to nei ruszam nieotwartych, ale w KOBO to już po całości polecieli... na standzie są kosmetyki i na przykład błyszczyk jest taśmą zaklejony, ale za to te, które są do sprzedaży juz nie... i jaki z tego morał?
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:56   #2325
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z was ma kredkę longlastin w kolorze hot chocolate? Jak ona sprawuje się na linii wodnej czyli na wewnętrznej części dolnej powieki?
Jaki ma odcień brązu? A może ktoś mógłby zrobić fotkę?
Moja mama jej używa, jest bardzo zadowolona Odcien brązu - typowy raczej ciepły
Niestety nie wiem jak sprawdza się na linii wodnej
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:58   #2326
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Faktycznie liner z Inglota jest trudny w obsłudze i ciężko nim namalować po jakimś czasie równe kreski, ale za to w połączeniu z duralinem - cud miód jak dla mnie. Tylko zależy czy komuś chce się "bawić" w dolewanie kropelki duralinu przy każdej aplikacji.


Mi Inglot bardziej leży niż liner z DW mimo, że muszę tego duralina mu dolewać. Dziś pomalowałam się linerkiem DW i przetarłam się gdzieś ręką i niestety kreska zmazana w jednym miejscu



Możecie mi polecić jakiś tusz Essence, który dawał by delikatny, naturalny efekt tylko lekko podkreślonych rzęs? Przede wszystkim chodzi mi o to, żeby rzesy były ładnie rozdzielone i nie posklejane.
Po MA zachciało mi się odmiany
tan nowy, co się zmywa wodą.. kupiłam go mamie i wczoraj miałam okazję się nim umalować- bardzo naturalny wygląd, rzęsy ładnie rozdzielone.. ale bez spektakularnego efektu. od codzienny tusz, dobry do naturalnego make upu
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:06   #2327
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z was ma kredkę longlastin w kolorze hot chocolate? Jak ona sprawuje się na linii wodnej czyli na wewnętrznej części dolnej powieki?
Jaki ma odcień brązu? A może ktoś mógłby zrobić fotkę?
Ja mam i bardzo polecam. Stosuję wprawdzie tylko na górną powiekę, ale myślę, że na linii wodnej też się sprawdzi. Kolor to ciemny brąz raczej neutralny.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:13   #2328
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
???
No tak... W Essence testerów brak, to nei ruszam nieotwartych, ale w KOBO to już po całości polecieli... na standzie są kosmetyki i na przykład błyszczyk jest taśmą zaklejony, ale za to te, które są do sprzedaży juz nie... i jaki z tego morał?

Chodziło mi o to, że ubolewam nad głupotą niektórych panienek, które nie znają się na swojej pracy(np. tych niektórych w Naturach. To nie chodziło o Ciebie
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:26   #2329
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Info z GŁ.
Nie zaskoczę Was wiadomością, ze KOBO nie ma.Oczywiście pusta plama na ścianie;/
Są lakierki i to całkiem uzupełnione, lakiery do stempelków, zestaw do stempelków i dwa rodzaje płytek, matująco brązujące pudry z Sun Club dla blondynek. Brak shimmerów i róży paseczkowych.
W Douglasie stan taki sam jak dwa tygodnie temu, jeden jasno niebieski i jeden różowy lakier, pare czarnych, błyszczyki, cienie, brak linerów.
To chyba wszystko

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że ubolewam nad głupotą niektórych panienek, które nie znają się na swojej pracy(np. tych niektórych w Naturach. To nie chodziło o Ciebie
Musimy wprowadzić jakąś ustawę, że za wpychanie paluchów do nie testerów, będą one ucinane. Jak dla mnie to jest chora.Kiedyś jak kupowałam fioletowy zestaw do smokey to sięgnęłam po pierwszy zestaw, a tam jedna część wyciśnięta na boki i taki wielki paluch
Jakbym nie looknęła i go wzięła to potem bym chyba kogoś
A dzisiaj w Rossmanie miałam taką sytuacje:
Stoją dwie pindy(inaczej ich nazwać nie można) przy szafie Miss Sporty.
Gadają o podkładzie. Za chwile jedna z koszyka wyciąga jakiś antyperspirant w spraju i mówi do drugiej: myślisz, ze zapach jest fajny.
A druga: to sprawdź. Psiknęły w korek spojrzały się na siebie i obie na raz : śmierdzi, idziemy odstawić.
Poszły i postawiły go na półce jakby nigdy nic.
Potem w drugiej alejce jakaś para zrobiła tak z jakimś odświeżaczem do powietrza.
Ludzie no!!!!
Skąd Ci ludzie się biorą. Zero mózgu?A później kto niby to kupi?
Miałam coś zrobić(tzn. zawołać jakąś babkę albo coś), ale akurat przechodziła. Podeszła do tych natapirowanych z tyłkami na wierzchu i kazała im za produkt zapłacić, z tą drugą parą tez tak zrobiła.
Rozumiem, że te rzeczy nie są jakieś maksi drogie, ale jakbym kupiła już takie użyte to bym się wkurzyła
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego ludzie są tacy?Rozumiem powąchać sobie kulkę ale nie psikać sprajem
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 20:34   #2330
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

ups, no to dostanę opieprz od Was. Sama robię identycznie z dezodorantami, ale zazwyczaj biorę ten który niuchnę. Wybaczcie, nie wiedziałam że tego nie można Więcej tak już nie zrobię, obiecuję!
Możecie mnie wychłostać
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing


Edytowane przez Badzynka
Czas edycji: 2010-10-26 o 20:35
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:40   #2331
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Essence cz. VI

Wiesz mejaczek, niektórzy są tak rozpieszczeni, że ich nie obchodzi że utrudniają życie innym ludziom i są święcie przekonani że mogą sobie wąchać i próbować co chcą.

Dlatego zawsze jak kupuję kosmetyki to wybieram egzemplarze z końca półki - te z przodu były na bank otwierane miliard razy. Tym sposobem zawsze mam świeże tusze, ostre kredki, niezaschnięty podkład. Raz tylko kupiłam wyschnięty lakier do paznokci(!), bo nie przyszło mi do głowy, że ktoś to może otwierać w sklepie

@ Badzynka, spokojnie. Pal licho dezodoranty, im się nic nie dzieje jak się raz psiknie. Ja natomiast wącham żele pod prysznic... to są rzeczy które schodzą momentalnie, poza tym nie tracą na otwarciu. Co innego jak laska odkręca sobie tusz do rzęs Bourjois, jeszcze elegancko pompując do niego powietrze. Potem taki postoi doobre parę dni/tygodni zanim ktoś go kupi i zauważy, że jest do pupy.


I tak największym hitem pozostaje: panna z gimnazjum którą widziałam w Rossmanie, jak przebija paznokciem foliowe wieczko w jakimś balsamie do ciała, tłumacząc koleżance że tylko głupi ludzie kupują w ciemno. Pokazałam ją tym słynnym Rossmanowskim ochroniarzom, a co!
__________________
lalala.

Edytowane przez vauka
Czas edycji: 2010-10-26 o 20:46
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:43   #2332
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Musimy wprowadzić jakąś ustawę, że za wpychanie paluchów do nie testerów, będą one ucinane. Jak dla mnie to jest chora.Kiedyś jak kupowałam fioletowy zestaw do smokey to sięgnęłam po pierwszy zestaw, a tam jedna część wyciśnięta na boki i taki wielki paluch
Jakbym nie looknęła i go wzięła to potem bym chyba kogoś
A dzisiaj w Rossmanie miałam taką sytuacje:
Stoją dwie pindy(inaczej ich nazwać nie można) przy szafie Miss Sporty.
Gadają o podkładzie. Za chwile jedna z koszyka wyciąga jakiś antyperspirant w spraju i mówi do drugiej: myślisz, ze zapach jest fajny.
A druga: to sprawdź. Psiknęły w korek spojrzały się na siebie i obie na raz : śmierdzi, idziemy odstawić.
Poszły i postawiły go na półce jakby nigdy nic.
Potem w drugiej alejce jakaś para zrobiła tak z jakimś odświeżaczem do powietrza.
Ludzie no!!!!
Skąd Ci ludzie się biorą. Zero mózgu?A później kto niby to kupi?
Miałam coś zrobić(tzn. zawołać jakąś babkę albo coś), ale akurat przechodziła. Podeszła do tych natapirowanych z tyłkami na wierzchu i kazała im za produkt zapłacić, z tą drugą parą tez tak zrobiła.
Rozumiem, że te rzeczy nie są jakieś maksi drogie, ale jakbym kupiła już takie użyte to bym się wkurzyła
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego ludzie są tacy?Rozumiem powąchać sobie kulkę ale nie psikać sprajem
Ostatnio jak byłam w Rossmannie, to jeden Pan psiknął chyba 5 odświeżaczami powietrza, po czym mruknął pod nosem, że zapachy się wymieszały i on nie wie, jaki wziąć. Odstawił wszystko i wyszedł. Ja tam mam nawyk, że zawsze jak coś biorę, to nie jest to pierwsza rzecz z półki. Zawsze sięgam dalej z nadzieją, że produkty z tyłu nie są tak wymacane.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:45   #2333
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Żeby otwierać tusze? to już przesada. albo podkłady ;/ Ja tysz lubie niuchać żele
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:18   #2334
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

ja otwieram tusze jak kupuje... żeby spr czy nie był otwierany wcześniej i nie jest wymazany w środku nie wyciągam szczoty tylko po prostu delikatnie otwieram i sprawdzam... właśnie żeby się nie natknąć na wymacany oczywiście otwieram tylko ten który zamierzam kupić, nie macam wszystkiego jak leci tak samo robie np. z podkładem czy korektorem, przekręcam lekko, wyczuwa się czy produkt był już wcześniej otwierany/wyciskany/wyjmowany czy nie.
żele czy balsamy też potrafię niuchnąć, dezo tylko kulki żeby nie psikać... staram się też brać jakoś ze środka a nie z końca... takie zboczenie mam
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:19   #2335
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Badzynka jak kupujesz to git. Poza tym mi głównie chodzi o podejście tych lasek, takie właśnie rozpieszczone laski, które mają w dupie wszystko i wszystkich.
Z tuszami i lakierami jest masakra.Po co w ogóle to odkręcać?
Tez zawsze biorę z tyłu, tylko wtedy się spieszyłam, ale dobrze że w pore wychamowałam.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:22   #2336
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

o, irytujące zachowania klientów na tapecie.
Niekończąca sie opowieść na d głupota ludzką

Szkoda ze sobie te lachony maseczek nie wyciskają i nie kładą na facjatę, przecież zanim kupią to se sprawdza czy nie uczula.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:23   #2337
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
ja otwieram tusze jak kupuje... żeby spr czy nie był otwierany wcześniej i nie jest wymazany w środku nie wyciągam szczoty tylko po prostu delikatnie otwieram i sprawdzam... właśnie żeby się nie natknąć na wymacany oczywiście otwieram tylko ten który zamierzam kupić, nie macam wszystkiego jak leci tak samo robie np. z podkładem czy korektorem, przekręcam lekko, wyczuwa się czy produkt był już wcześniej otwierany/wyciskany/wyjmowany czy nie.
żele czy balsamy też potrafię niuchnąć, dezo tylko kulki żeby nie psikać... staram się też brać jakoś ze środka a nie z końca... takie zboczenie mam
Kochane, ja rozumiem takie rzeczy jak żele, kulki i tym podobne, bo sama tak robię.Zresztą one są często używane i takie tam.
Nobodygirl mam tak samo, jak juz sie zdecyduje na kosmetyk, to sprawdzam czy nie był dziabany, otwierany i inne takie. To jest normą, bo nie chcesz używanej rzeczy. Poza tym ja za ta rzecz potem płacę o ile nie była wcześniej "sprawdzana"
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:34   #2338
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
tan nowy, co się zmywa wodą.. kupiłam go mamie i wczoraj miałam okazję się nim umalować- bardzo naturalny wygląd, rzęsy ładnie rozdzielone.. ale bez spektakularnego efektu. od codzienny tusz, dobry do naturalnego make upu
Masz na myśli ten: stays on and on and on! maximum resist & easy - w niebieskim opakowaniu?
O własnie czegoś takiego do dziennego naturalnego makijażu szukam .


Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Info z GŁ.
Nie zaskoczę Was wiadomością, ze KOBO nie ma.Oczywiście pusta plama na ścianie;/
Są lakierki i to całkiem uzupełnione, lakiery do stempelków, zestaw do stempelków i dwa rodzaje płytek, matująco brązujące pudry z Sun Club dla blondynek. Brak shimmerów i róży paseczkowych.
W Douglasie stan taki sam jak dwa tygodnie temu, jeden jasno niebieski i jeden różowy lakier, pare czarnych, błyszczyki, cienie, brak linerów.
To chyba wszystko

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------


Musimy wprowadzić jakąś ustawę, że za wpychanie paluchów do nie testerów, będą one ucinane. Jak dla mnie to jest chora.Kiedyś jak kupowałam fioletowy zestaw do smokey to sięgnęłam po pierwszy zestaw, a tam jedna część wyciśnięta na boki i taki wielki paluch
Jakbym nie looknęła i go wzięła to potem bym chyba kogoś
A dzisiaj w Rossmanie miałam taką sytuacje:
Stoją dwie pindy(inaczej ich nazwać nie można) przy szafie Miss Sporty.
Gadają o podkładzie. Za chwile jedna z koszyka wyciąga jakiś antyperspirant w spraju i mówi do drugiej: myślisz, ze zapach jest fajny.
A druga: to sprawdź. Psiknęły w korek spojrzały się na siebie i obie na raz : śmierdzi, idziemy odstawić.
Poszły i postawiły go na półce jakby nigdy nic.
Potem w drugiej alejce jakaś para zrobiła tak z jakimś odświeżaczem do powietrza.
Ludzie no!!!!
Skąd Ci ludzie się biorą. Zero mózgu?A później kto niby to kupi?
Miałam coś zrobić(tzn. zawołać jakąś babkę albo coś), ale akurat przechodziła. Podeszła do tych natapirowanych z tyłkami na wierzchu i kazała im za produkt zapłacić, z tą drugą parą tez tak zrobiła.
Rozumiem, że te rzeczy nie są jakieś maksi drogie, ale jakbym kupiła już takie użyte to bym się wkurzyła
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego ludzie są tacy?Rozumiem powąchać sobie kulkę ale nie psikać sprajem
Ja też czasem otwieram żel pod prysznic żeby powąchać (ale własnie żel na tym nic nie traci, opakowanie nie uszkadza się ani nic z tych rzeczy), ale dezodorant - nie wpadłabym na to żeby psikać :/ przeciez tam jest takie zabezpieczenie które trzeba jakby "złamać" żeby zaczął psikać. Albo papranie testerów cieni, blyszczyków, lakierów - masakra.

Ja z kolei kiedyś w Rossmanie chcialam kupic balsam z Ziaji i na okolo 6-8 opakowań na półce wszystkie miały rozerwaną folie zabezpieczającą! Niektóre całkowicie rozerwane a inne właśnie tylko wbity paznokieć. Oczywiście nie kupiłam
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:34   #2339
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość


Zakupiłam sobie dzisiaj jesienny róż - Lovely Sunny Blusher w kolorze Cinnamon Lady. Składa się z 3paseczków: 1 jest taki jakby fioletowo-brązowy, 2 jest taki zimny różowy a 3 pomarańczowy złamany różem. Całość jest matowa. Na paluchu okropieństwo - mega pomarańcza - testerów nie było więc jak go pomacałam po wyjściu ze sklepu to miałam totalną załamkę Ale w domu postanowiłam przetestować na polikach i wyszło super - właśnie tak różowo-brązowo o odrobiną pomarańczu. Kolor idealny na jesień.
myślisz że dla osób z naczynkami będzie się nadawał ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:42   #2340
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nobodygirl mam tak samo, jak juz sie zdecyduje na kosmetyk, to sprawdzam czy nie był dziabany, otwierany i inne takie. To jest normą, bo nie chcesz używanej rzeczy. Poza tym ja za ta rzecz potem płacę o ile nie była wcześniej "sprawdzana"
dokładnie tak samo robię po prostu jak zamierzam coś kupić to chce mieć pewność, że kupuję świeży produkt jak spr i wsio jest ok to go kupuje wtedy
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.