co to może być?? boje się:(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 18:54   #1
mroja106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8

co to może być?? boje się:((


Witam, proszę o rady bo troche zaczynam się martwić. otóż spóźnia mi sie miesiączka...biore diane, w sobote skonczylam 2 opakowanie, wiec ok. poniedziałku powinnam dostać okres... jest środa a okresu jak nie było tak nie ma... troche sie martwie, ale nie tym ze jestem w ciąży, tylko boje sie ze moge mieć jakąś infekcje. Jak chłopak robił mi dobrze palcem, i go wyciągnął to czułam jakis taki intensywny zapach... nie pachnialo ładnie, nie wiem czy on to czuł, w każdym bądź razie nie skomentował tego. Boje sie ze to jakaś infekcja, czy przez to moze spoznić mi sie okres? dodam, że nic mnie nie boli tam... ogolnie czuje sie dobrze, tyle, że jestem troche podenerwowana, czuje ze coś powinno ze mnie ujść, a tu nic, chodze cała "napęczniała" nie lubie tego stanu...
mroja106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:32   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: co to może być?? boje się:((

Cytat:
Napisane przez mroja106 Pokaż wiadomość
Witam, proszę o rady bo troche zaczynam się martwić. otóż spóźnia mi sie miesiączka...biore diane, w sobote skonczylam 2 opakowanie, wiec ok. poniedziałku powinnam dostać okres... jest środa a okresu jak nie było tak nie ma... troche sie martwie, ale nie tym ze jestem w ciąży, tylko boje sie ze moge mieć jakąś infekcje. Jak chłopak robił mi dobrze palcem, i go wyciągnął to czułam jakis taki intensywny zapach... nie pachnialo ładnie, nie wiem czy on to czuł, w każdym bądź razie nie skomentował tego. Boje sie ze to jakaś infekcja, czy przez to moze spoznić mi sie okres? dodam, że nic mnie nie boli tam... ogolnie czuje sie dobrze, tyle, że jestem troche podenerwowana, czuje ze coś powinno ze mnie ujść, a tu nic, chodze cała "napęczniała" nie lubie tego stanu...
Po pierwsze - jak możesz mieć okres, biorąc tabletki? Wiesz czym jest okres i jak tabletki działają?
Tak, czepiam się.

Dwa, skoro uważasz, że możesz mieć jakąś infekcję , idź do ginekologa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 23:02   #3
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: co to może być?? boje się:((

biorąc tabletki to okresu się nigdy nie doczekasz
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 04:48   #4
gruba27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 105
GG do gruba27
Dot.: co to może być?? boje się:((

a skad wiesz ze nie jestes w ciazy?
testy ciazowe nie daja 100% pewnosci.lepiej zrobic odplatne badanie beta hcg-z krwi. ceny sa rozne - od28 do 50zl
infekcje tez mozesz miec. dopiero ok 30rz wytwarza sie prawidlowe nawilzenie w pochwie. domyslam sie ze nie masz jeszcze 30. u mlodszych kobiet podczas stosunku dochodzi do roznych mikro urzow i otarc- a to jest swietna pozywka dla bakterii i dlatego czesto wystepuja grzybice. ale oczywiscie zadna z nas nie jest ginekologiem i na podstawie objawow nie stwierdzimy co Ci dolega. maszeruj do ginekologa!
gruba27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:06   #5
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: co to może być?? boje się:((

A wiesz o tym, że krwawienie (bo to nie jest okres) może się pojawić każdego dnia przerwy? Zarówno pierwszego, drugiego, trzeciego, czwartego, piątego, szóstego jak i siódmego?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 13:12   #6
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: co to może być?? boje się:((

Ja tez zaczynalam przerwe w poniedzialki i krwawienie pojawialo sie czesto w czwartki wiec poczekaj


A po cholere sie jej czepiacie....okres czy krwawienie, na jedno wychodzi - w obu przypadkach z nas sie leje, ja tez zawsze mowilam ze to okres, z przyzwyczajenia poprostu
Kazda z was byla zielona jak zaczynala brac anty a teraz sie madrzycie, dla mnie wczesniej anty to byla czarna magia!! teraz kiedy je bralam to tez sie moge madrzyc

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-08-11 o 13:31
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 15:42   #7
mroja106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: co to może być?? boje się:((

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ja tez zaczynalam przerwe w poniedzialki i krwawienie pojawialo sie czesto w czwartki wiec poczekaj


A po cholere sie jej czepiacie....okres czy krwawienie, na jedno wychodzi - w obu przypadkach z nas sie leje, ja tez zawsze mowilam ze to okres, z przyzwyczajenia poprostu
Kazda z was byla zielona jak zaczynala brac anty a teraz sie madrzycie, dla mnie wczesniej anty to byla czarna magia!! teraz kiedy je bralam to tez sie moge madrzyc
dokładnie, nie rozumiem tego czepialstwa, okres czy krwawienie z odstawienia, co za różnica, każdy wie o co chodzi pytałam o coś zupełnie innego a ludzie odpowiadają nie na temat, czytanie ze zrozumieniem się kłania
pozatym, brałam wcześniej tabletki anty, i "okres" przychodził zawsze następnego do dnia po odstawieniu tabletek, a teraz to się wydłuża, dlatego się trochę zaniepokoiłam
mroja106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 15:44   #8
mroja106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: co to może być?? boje się:((

Cytat:
Napisane przez gruba27 Pokaż wiadomość
a skad wiesz ze nie jestes w ciazy?
testy ciazowe nie daja 100% pewnosci.lepiej zrobic odplatne badanie beta hcg-z krwi. ceny sa rozne - od28 do 50zl
infekcje tez mozesz miec. dopiero ok 30rz wytwarza sie prawidlowe nawilzenie w pochwie. domyslam sie ze nie masz jeszcze 30. u mlodszych kobiet podczas stosunku dochodzi do roznych mikro urzow i otarc- a to jest swietna pozywka dla bakterii i dlatego czesto wystepuja grzybice. ale oczywiscie zadna z nas nie jest ginekologiem i na podstawie objawow nie stwierdzimy co Ci dolega. maszeruj do ginekologa!
no chyba, że jestem wiatropylna to może i jestem w ciąży eheh
mroja106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 16:53   #9
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: co to może być?? boje się:((

Cytat:
Napisane przez mroja106 Pokaż wiadomość
dokładnie, nie rozumiem tego czepialstwa, okres czy krwawienie z odstawienia, co za różnica, każdy wie o co chodzi pytałam o coś zupełnie innego a ludzie odpowiadają nie na temat, czytanie ze zrozumieniem się kłania
pozatym, brałam wcześniej tabletki anty, i "okres" przychodził zawsze następnego do dnia po odstawieniu tabletek, a teraz to się wydłuża, dlatego się trochę zaniepokoiłam
To, że wcześniej krwawienie miałaś ZAWSZE następnego dnia nie znaczy, że tak będzie i teraz. Kobieta to nie zegarek szwajcarski.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:54   #10
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: co to może być?? boje się:((

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A po cholere sie jej czepiacie....okres czy krwawienie, na jedno wychodzi - w obu przypadkach z nas sie leje, ja tez zawsze mowilam ze to okres, z przyzwyczajenia poprostu
Kazda z was byla zielona jak zaczynala brac anty a teraz sie madrzycie, dla mnie wczesniej anty to byla czarna magia!! teraz kiedy je bralam to tez sie moge madrzyc
Nigdy nie brałam tabletek anty, a i tak się mądrzę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.