Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 08:20   #1
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Unhappy

Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(


Witajcie
Mam problem: ślub za niecałe 3 tygodnie, a ja kompletnie nie mam pomysłu na fryzurę

Będę miała taką suknię (tylko wiązanie z tyłu, a nie z boku): http://www.slubnesuknie.com.pl/kolek...12/kaelyn.html
No i do welonu nie będzie tego jednego ramiączka; natomiast po zdjęciu welonu, zamiast ramiączka będzie szeleczka na szyję.

Problemem jest to, że mam bardzo cienkie włosy i boję się, że ciężko będzie z nimi zrobić coś sensownego Są strasznie wrażliwe na warunki pogodowe i łatwo robi mi się na głowie "siano".
Gładkie koki myślę, że odpadają, bo na czole (tam gdzie zaczyna się linia włosów) mam rząd idiotycznie krótkich włosów (które nigdy nie rosną dłuższe, niż ze 2 cm)
Wiem, że fryzjerka pewnie będzie miała jakąś propozycję, co zrobić z takimi włosami, ale chciałabym wcześniej zrobić przegląd fryzur, żeby także mieć jakiś pomysł na siebie. Dlatego mam nadzieję, ze mi pomożecie

Wrzucę jeszcze swoje zdjęcia, żebyście zobaczyły jakiej długości są moje włosy, jakiej długości jest welon i jak wygląda ta szeleczka.

Dodam jeszcze, że mimo iż jestem bardzo szczupła (aktualnie wręcz chuda ), to mam okrągłą, pełną buzię.



Dodatkowo szukam inspiracji na makijaż. Mam jasną karnację; na co dzień maluję się dość wyraziście (ale nie jakoś mega mocno - tapeta mi z twarzy nie ścieka ), bo przy delikatnym makijażu wyglądam na 15 lat - dlatego myśląc o ślubnym makijażu też widzę raczej coś mocniejszego. Nie chcę jednak wrzucać zdjęć twarzy, wiec zrozumiem, jeśli nie uda się Wam doradzić w tej kwestii

Z góry dziękuję za wszelkie rady
Pozdrawiam!
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2012-07-27 o 16:45
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:53   #2
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam problem: ślub za niecałe 3 tygodnie, a ja kompletnie nie mam pomysłu na fryzurę

Będę miała taką suknię (tylko wiązanie z tyłu, a nie z boku): http://www.slubnesuknie.com.pl/kolek...12/kaelyn.html
No i do welonu nie będzie tego jednego ramiączka; natomiast po zdjęciu welonu, zamiast ramiączka będzie szeleczka na szyję.

Problemem jest to, że mam bardzo cienkie włosy i boję się, że ciężko będzie z nimi zrobić coś sensownego Są strasznie wrażliwe na warunki pogodowe i łatwo robi mi się na głowie "siano".
Gładkie koki myślę, że odpadają, bo na czole (tam gdzie zaczyna się linia włosów) mam rząd idiotycznie krótkich włosów (które nigdy nie rosną dłuższe, niż ze 2 cm)
Wiem, że fryzjerka pewnie będzie miała jakąś propozycję, co zrobić z takimi włosami, ale chciałabym wcześniej zrobić przegląd fryzur, żeby także mieć jakiś pomysł na siebie. Dlatego mam nadzieję, ze mi pomożecie

Wrzucę jeszcze swoje zdjęcia, żebyście zobaczyły jakiej długości są moje włosy, jakiej długości jest welon i jak wygląda ta szeleczka.

Dodam jeszcze, że mimo iż jestem bardzo szczupła (aktualnie wręcz chuda ), to mam okrągłą, pełną buzię.



Dodatkowo szukam inspiracji na makijaż. Mam jasną karnację; na co dzień maluję się dość wyraziście (ale nie jakoś mega mocno - tapeta mi z twarzy nie ścieka ), bo przy delikatnym makijażu wyglądam na 15 lat - dlatego myśląc o ślubnym makijażu też widzę raczej coś mocniejszego. Nie chcę jednak wrzucać zdjęć twarzy, wiec zrozumiem, jeśli nie uda się Wam doradzić w tej kwestii

Z góry dziękuję za wszelkie rady
Pozdrawiam!
Patrzą na zdjęcia bez ramiączka miałam przed oczami tylko jedna fryzurę- nisko upięty, lekki kok z pofalowanych włosów (dodaję przykład w załączniku). Ale patrząc na zdjecia z ramiączkiem nie mam pomysłu. Jest ono dość zdobne i ciężko do niego cokolwiek dobrać... chyba jedynie widzę tu (przez Ciebie odrzucony) gładki kok- żeby nie było efektu przesadzenia A jesteś już zdecydowana w 100% na to ramiączko?
A będzie coś we włosach? welon, kwiaty, woalka?

Co do makijażu nie doradzę, bo nie znam się zupełnie i w tej kwestii ufam kosmetyczce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img96390.fryzury-dlugie.1448775.jpg (69,8 KB, 260 załadowań)
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:14   #3
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Wydaje mi się, że nie da się u mnie zrobić gładkiego koka - jak już wspomniałam mam takie dziwne krótkie włosy na początku.

Co do ramiączka, to myślałam, że będzie pasowało, jak już zdejmę welon - zresztą jakoś tak nieswoje się czuję cała "goła" od dekoltu w górę

Podczas ślubu będzie na pewno welon (ten ze zdjęcia w pierwszym poście), zastanawiam się też nad jakimś kwiatkiem (nie wiem czy do welonu czy do wpięcia dopiero podczas przyjęcia).
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2012-07-27 o 16:50
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:40   #4
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

też mam takie małe włoski(moze troszke mniej) ale się nimi nie przejmuje fryzjerka daje sobie z nimi radę, a poza tym mam blond wiec się trochę wtapiają...
ciężko mi więcej coś doradzić, bo nie mam pomysłu na fryzurę co tego ramiączka i do welonu jednocześnie (tzn najpierw do welonu żeby pasowała a potem do sukienki z ramiączkiem). Powiem szczerze ze nie podoba mi się ono zbyt... ale to tylko moja opinia
jedyne co mi przychodziło do glowy to ta fryzura ktora dodałam wyżej ( z tym ze nie wiem jak ona by sie zgrywała podczas wesela z tą falbanka na ramiączku). Może zrób sobie próbną fryzurę i przymierz kreację i zobaczysz co i jak

a Ty miałaś jakieś fryzury na oku? mniej więcej? żebym wiedziała co mniej więcej lubisz, w czym dobrze bys się czuła?
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:44   #5
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

A może zrób sobie grzywkę, całkiem prostą- zasłoni włoski i będziesz mogła upiąć z reszty włosów kok. Tyle, że to już krok na dłużej bo grzywka zostanie
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:49   #6
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

no to też jest jakaś propozycja... tyle że faktycznie trzeba lubić grzywkę
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:50   #7
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

a warkocz francuski na boku i kwiat we wlosach?
mi sie bardzo takie fryzury podobaja ale nei lubie siebie w zwiazanych wlosach.

Ja tez mam cienkie wlosy i chyba je bede miec rozpuszczone, lekko pokrecone .
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 18:15   #8
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

też mam całą masę takich włosków (mówię na nie bobaski albo babyhair) - na potrzeby fryzury ślubnej zrobiłam z nimi coś prostego aczkolwiek trochę drastycznego - wszystkie te, których nie dało się upiąć z innymi czy utrwalić jakkolwiek inaczej przycięłam. I tak tego nie było widać w ogóle bo jest ich za mało, a potem jak odrastały to rosły znowu nowe, więc też nie wyglądało to głupio.
Nie mam pomysłu co do tej sukienki zrobić - jakie upięcia lubisz? Wolisz mieć całkiem związane włosy, coś wypuszczone, bardziej w formie "upięcia a'la luźny kok" czy warkocza, czy jeszcze coś innego. Bo tak na prawdę można tu sporo zaadaptować i będą wyglądały ok.
Aha, też mam cienkie, sianowate i kołkowate włosy (zero podatności na jakieś długofalowe układanie, zero elastyczności) a fryzjerka wyczarowała mi fryzurę, która wytrwała całe wesele i po delikatnej modyfikacji (podpięcie zwisającego ogonka) całe poprawiny - rozczesywałam ją dokładnie po 45 h (w tym 3h snu). Wydaje mi się, że ktoś kto się na tym zna utrwali Ci włosy tak, żeby spokojnie dały radę całą noc
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:53   #9
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
A może zrób sobie grzywkę, całkiem prostą- zasłoni włoski i będziesz mogła upiąć z reszty włosów kok. Tyle, że to już krok na dłużej bo grzywka zostanie
Moim zdaniem grzywka na 3 tygodnie przed ślubem to nie jest dobry pomysł, bo jeśli nie wypali, to dziewczyna się załamie...

Co do babyhair to może je polub ? Są całkiem fajne Też je mam, ślub mam za rok i zapuszczam właśnie grzywkę
Mam identyczne włosy jak Ty i planuję takie coś jak w załączniku. Włosy nad czołem można upiąć luźno na bok i babyhair się schowa Ponad to ewentualnie zniszczone końce się ukryje w takim upięciu, a przez zakręcenie przed upięciem nabiorą objętości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,1 KB, 239 załadowań)
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2012-06-25 o 18:54
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:12   #10
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

piękna fryzurka
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 20:03   #11
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Makijaż może taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (30,1 KB, 107 załadowań)
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 20:57   #12
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Ja uwazam, ze te wloski wygladaja uroczo ale jesli Tobie przeszkadzaja, to fryzjerka sobie na pewno z nimi poradzi

Propozycje ode mnie:

PS. Nie obraz sie, ale to ramiaczko nie pasuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boards.weddingbee.com.jpg (21,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Braids-Wedding-Hair-Bridal-Hair-Wedding-Hairstyles-Front-Lace-Wigs-Lace-Wigs.jpg (27,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large_image.jpg (14,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding-bun-hairstyles-20.jpg (43,5 KB, 97 załadowań)
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 10:50   #13
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem grzywka na 3 tygodnie przed ślubem to nie jest dobry pomysł, bo jeśli nie wypali, to dziewczyna się załamie...

Co do babyhair to może je polub ? Są całkiem fajne Też je mam, ślub mam za rok i zapuszczam właśnie grzywkę
Mam identyczne włosy jak Ty i planuję takie coś jak w załączniku. Włosy nad czołem można upiąć luźno na bok i babyhair się schowa Ponad to ewentualnie zniszczone końce się ukryje w takim upięciu, a przez zakręcenie przed upięciem nabiorą objętości
śliczna ta fryzura, zapiszę sobie ! taka dziewczęca
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:10   #14
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

W związku z tym, że suknia jest dosyć bogata, ponadto welon też robi swoje, nie robiłabym tutaj fryzury z lokami, czy falami ani też bogatymi zdobieniami, czyli żadnych opasek, kwiatów we włosach, bo będzie się to ze sobą gryzło. Widzę tutaj właśnie jakieś takie standardowe gładkie upięcia, jeśli chodzi o włoski praktycznie każda z nas je ma ale jeśli Ci przeszkadzają, to może jakaś grzywka z boku? Jeśli chodzi o makijaż ciężko doradzić coś nie widząc twarzy, oczu. Ponadto makijaż zależy też od: dodatków jakie będziesz miała, od karnacji, a nawet fryzury.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 11:54   #15
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Dziewczyny, te małe włoski to są włosy wyrastające w miejsce tych, które wypadły, więc trzeba się cieszyć, że są, bo to znaczy, że nie łysiejemy Też się nimi martwiłam, ale ostatnio fryzjerka mnie uświadomiła, że to powód do radości. Według mnie są urocze
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:49   #16
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Fryzura ślubna - cienkie, zniszczone włosy :(

Dziękuję za zainteresowanie

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Mam identyczne włosy jak Ty i planuję takie coś jak w załączniku. Włosy nad czołem można upiąć luźno na bok i babyhair się schowa Ponad to ewentualnie zniszczone końce się ukryje w takim upięciu, a przez zakręcenie przed upięciem nabiorą objętości
Byłam u dwóch fryzjerek i obie powiedziały, że przy moich włosach taka fryzura odpada.

Ostatecznie stanęło na zwykłym koku, ale bez zaczesywania do góry, żeby nie było widać tych babyhair
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.