Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-26, 20:26   #1201
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, no rzeczywi¶cie. Zupe³nie inaczej. Bardzo ³adny kolor jest.

Tak czy siak trzeba poczekaæ jak siê bêdzie sp³ukiwaæ. I zrobiæ znowu zdjêcie tamtym aparatem do porównania
heh, mo¿e lepiej nie - dla w³asnego samopoczucia ;d bêdê siê staraæ tamtego aparatu unikaæ ;PP
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 05:56   #1202
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, nie jest ¼le kaza³am narzeczonemu jego aparatem zrobiæ zdjêcia i wysz³y zupe³nie inaczej ;p mo¿e to faktycznie tak nie wygl±da Wklejam zdjêcia, równie¿ na s³oneczku a zupe³nie inny efekt tamte zdjêcia mnie przestraszy³y, a chyba jednak niepotrzebnie robi³am problem ;p
sliczny kolor
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:30   #1203
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 943
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Pomo¿ecie wybraæ mi prostownice ? Bo sama nie wiem juz ktora wybrac mam 3 typy

http://allegro.pl/prostownica-babyli...205136416.html

http://allegro.pl/prostownica-babyli...185058603.html

http://allegro.pl/profesjonalna-pros...186253890.html


w ogóle mam ju¿ do¶æ brazu i mam ochote kupic czarna farbe... poprostu denerwuje mnie ten pomarañcz w sztucznym oswietleniu farbuje brazami z poziomu 7 zreszta moze pamietacie bo kilka razy tu wstawialam wam zjecia nie wiem moze to za wysoki poziom i zejsc na nizszy? Chiclabym miec jasna czekolade na wlosach
aqgatta58 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:54   #1204
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka¿ wiadomo¶æ

w ogóle mam ju¿ do¶æ brazu i mam ochote kupic czarna farbe... poprostu denerwuje mnie ten pomarañcz w sztucznym oswietleniu farbuje brazami z poziomu 7 zreszta moze pamietacie bo kilka razy tu wstawialam wam zjecia nie wiem moze to za wysoki poziom i zejsc na nizszy? Chiclabym miec jasna czekolade na wlosach
7 to ju¿ jest blond niby wiêc jak chcesz przyciemniæ, to przejd¼ do 6, albo 5 ale ja bym Ci nie radzi³a czarnych.. ;p potem ciê¿ko wróciæ do br±zu, wiem co¶ o tym i ju¿ nigdy wiêcej czarnych. Poza tym buzia wygl±da mniej promiennie, czarny podkre¶la wszystkie rysy, a na staro¶æ ka¿d± zmarszczkê :P hehe tak¿e ja bym strzela³a na Twoim miejscu w jasne br±zy, je¿eli ju¿ siê zdecydujesz przyciemniæ

co do prostownicy ja niestety nie doradzê, bo siê nie znam, ale ostatnio te¿ siê zastanawia³am nad zakupem babyliss i remington i wybra³am remingtona i jestem zadowolona

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-27 o 10:20
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:11   #1205
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie wybraæ mi prostownice ? Bo sama nie wiem juz ktora wybrac mam 3 typy

http://allegro.pl/prostownica-babyli...205136416.html

http://allegro.pl/prostownica-babyli...185058603.html

http://allegro.pl/profesjonalna-pros...186253890.html


w ogóle mam ju¿ do¶æ brazu i mam ochote kupic czarna farbe... poprostu denerwuje mnie ten pomarañcz w sztucznym oswietleniu farbuje brazami z poziomu 7 zreszta moze pamietacie bo kilka razy tu wstawialam wam zjecia nie wiem moze to za wysoki poziom i zejsc na nizszy? Chiclabym miec jasna czekolade na wlosach
przeskok z poziomu 7 na czern czyli poziom 1 nie jest rozsadny. Poziom 7 to sreni blond, brazem na pewno nie bedzie. Sprobuj poziom 6 najpierw, potem max 5 tak jak napisala kolezanka nade mna

z prostownica nie pomoge bo nie uzywam od liceum.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:45   #1206
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
sliczny kolor
a dziêkujê mam nadziejê,¿e na ¿ywo w³a¶nie tak wygl±da hehe a nie tak jak na tamtym aparacie;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 12:13   #1207
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 943
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
przeskok z poziomu 7 na czern czyli poziom 1 nie jest rozsadny. Poziom 7 to sreni blond, brazem na pewno nie bedzie. Sprobuj poziom 6 najpierw, potem max 5 tak jak napisala kolezanka nade mna

z prostownica nie pomoge bo nie uzywam od liceum.
Na moich prawie czarnych w³osach poziom 7 jest w³asnie brazem jasnym brazem , nie wiem juz sama poziom jest ok tylko ze nie zaleznie od tego jaki odcien wybiore one maja poswiate pomaranczowa i to mnie denerwuje....
aqgatta58 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 12:28   #1208
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka¿ wiadomo¶æ
Na moich prawie czarnych w³osach poziom 7 jest w³asnie brazem jasnym brazem , nie wiem juz sama poziom jest ok tylko ze nie zaleznie od tego jaki odcien wybiore one maja poswiate pomaranczowa i to mnie denerwuje....
Poszukaj u wujka google, gdzie¶ tam wyczyta³am, ¿e jak po¶wiata robi siê pomarañczowa to trzeba j± niwelowaæ niebieskim. Ale pewnie dziewczyny Ci tu co¶ poradz±

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-27 o 13:08
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:04   #1209
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Poszukaj u wujka google, gdzie¶ tam wyczyta³am, ¿e jak po¶wiata robi siê pomarañczowa to trzeba j± niwelowaæ po¶wiat± niebiesk±. Ale pewnie dziewczyny Ci tu co¶ poradz±
Dok³adnie. Niweluje siê niebieskim. Dodatkowo mo¿na sobie robiæ p³ukanki z wodnego roztworu b³êkitu metylenowego. Do kupienia w ka¿dej aptece (teoretycznie) a przepisy na p³ukanki pomo¿e wujek google znale¼æ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:51   #1210
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, nie jest ¼le kaza³am narzeczonemu jego aparatem zrobiæ zdjêcia i wysz³y zupe³nie inaczej ;p mo¿e to faktycznie tak nie wygl±da Wklejam zdjêcia, równie¿ na s³oneczku a zupe³nie inny efekt tamte zdjêcia mnie przestraszy³y, a chyba jednak niepotrzebnie robi³am problem ;p
podoba mi siê, nawet bardzo

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie wybraæ mi prostownice ? Bo sama nie wiem juz ktora wybrac mam 3 typy

http://allegro.pl/prostownica-babyli...205136416.html

http://allegro.pl/prostownica-babyli...185058603.html

http://allegro.pl/profesjonalna-pros...186253890.html


w ogóle mam ju¿ do¶æ brazu i mam ochote kupic czarna farbe... poprostu denerwuje mnie ten pomarañcz w sztucznym oswietleniu farbuje brazami z poziomu 7 zreszta moze pamietacie bo kilka razy tu wstawialam wam zjecia nie wiem moze to za wysoki poziom i zejsc na nizszy? Chiclabym miec jasna czekolade na wlosach
ja bym bra³a nr 2 albo nr 3

nad czarnym mocno sie zastanów
wiem co mówiê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:03   #1211
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

farbowa³am niedawno w³osy u fryzjera na br±z. fryzjer doda³ do farby toner i mam piêkny ch³odny br±zowy fiolet. chcia³abym jak najd³u¿ej ten fioletowy po³ysk utrzymaæ. dodajê gencjany do maski i robiê p³ukanki równie¿ z gencjan±. ale teraz przysz³a mi taka my¶l do g³owy: czy ja nie szkodzê moim w³osom u¿ywaj±c gencjany, zw³aszcza w takiej ilo¶ci?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 17:44   #1212
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am niedawno w³osy u fryzjera na br±z. fryzjer doda³ do farby toner i mam piêkny ch³odny br±zowy fiolet. chcia³abym jak najd³u¿ej ten fioletowy po³ysk utrzymaæ. dodajê gencjany do maski i robiê p³ukanki równie¿ z gencjan±. ale teraz przysz³a mi taka my¶l do g³owy: czy ja nie szkodzê moim w³osom u¿ywaj±c gencjany, zw³aszcza w takiej ilo¶ci?
nigdy nie u¿ywa³am takiej p³ukanki ale chcia³abym zobaczyæ ten br±z
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 19:40   #1213
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, nie jest ¼le kaza³am narzeczonemu jego aparatem zrobiæ zdjêcia i wysz³y zupe³nie inaczej ;p mo¿e to faktycznie tak nie wygl±da Wklejam zdjêcia, równie¿ na s³oneczku a zupe³nie inny efekt tamte zdjêcia mnie przestraszy³y, a chyba jednak niepotrzebnie robi³am problem ;p
No piêkne!!!! Super kolor!!

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie wybraæ mi prostownice ? Bo sama nie wiem juz ktora wybrac mam 3 typy

http://allegro.pl/prostownica-babyli...205136416.html

http://allegro.pl/prostownica-babyli...185058603.html

http://allegro.pl/profesjonalna-pros...186253890.html


w ogóle mam ju¿ do¶æ brazu i mam ochote kupic czarna farbe... poprostu denerwuje mnie ten pomarañcz w sztucznym oswietleniu farbuje brazami z poziomu 7 zreszta moze pamietacie bo kilka razy tu wstawialam wam zjecia nie wiem moze to za wysoki poziom i zejsc na nizszy? Chiclabym miec jasna czekolade na wlosach
Na prostownicach siê nie znam ale z przyciemnianiem próbuj powoli czyli poziom 6. Nie lubisz pomarañczu to celuj w popiele, albo jak ja w popielato opalizuj±ce. Pomarañczu u siebie ¿adnego nie widzê

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am niedawno w³osy u fryzjera na br±z. fryzjer doda³ do farby toner i mam piêkny ch³odny br±zowy fiolet. chcia³abym jak najd³u¿ej ten fioletowy po³ysk utrzymaæ. dodajê gencjany do maski i robiê p³ukanki równie¿ z gencjan±. ale teraz przysz³a mi taka my¶l do g³owy: czy ja nie szkodzê moim w³osom u¿ywaj±c gencjany, zw³aszcza w takiej ilo¶ci?
Fioletowy po³ysk to maj± farby ju¿ gotowe i nie trzeba tonera. Ten fiolet wtedy siê trzyma. A co do takich p³ukanek to raz góra dwa w tygodniu to ok ale czê¶ciej to bym nie robi³a. Jak mia³am blond to my³am w³osy takim niebieskim szamponem i srebrzyka (p³ukanki) u¿ywa³am i czêsto tak traktowane siê wysusza³y strasznie i matowe robi³y.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 10:01   #1214
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

jaka tu cisza hihi weekendowa i po weekendowa

ponad tygodniowy kolor londa 5,0+1/2 opakowania 5,07 na wodzie 3% prawie codziennie myte olejowane 2 razy mysle ze jest ok kolejne farbowanie chyba pó³ na pó³ 6,0+5,0 londa na wodzie 3% lub sama 5

moje w³osy maja dzis bad day wrrr

my¶lê ze bordo poskromione a kolejne farbowanie tylko lepiej bêdzie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08169.jpg (167,9 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08170.jpg (83,7 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08102.jpg (107,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08173.jpg (72,6 KB, 7 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-04-29 o 19:50
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 10:13   #1215
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ifrit a dlaczego chcesz robic pol na pol 5 i 6? chcesz schodzic powoli do jasniejszego koloru?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 10:27   #1216
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ifrit a dlaczego chcesz robic pol na pol 5 i 6? chcesz schodzic powoli do jasniejszego koloru?
5 naturalna w londzie wychodzi chyba ciemniej niz np. 5,73 a ja nie chce ciemniejszych
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 10:28   #1217
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
jaka tu cisza hihi weekendowa i po weekendowa

ponad tygodniowy kolor londa 5,0+1/2 opakowania 5,07 na wodzie 3% prawie codziennie myte olejowane 2 razy mysle ze jest ok kolejne farbowanie chyba pó³ na pó³ 6,0+5,0 londa na wodzie 3% lub sama 5

moje w³osy maja dzis bad day wrrr
z³y dzieñ ?? chyba mam pomroczno¶c jasn± bo nie wiem w którym miejscu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 10:30   #1218
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
5 naturalna w londzie wychodzi chyba ciemniej niz np. 5,73 a ja nie chce ciemniejszych
aaa

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
z³y dzieñ ?? chyba mam pomroczno¶c jasn± bo nie wiem w którym miejscu
no ja nawet tego nie komentuje Jej zlego dnia bo moj najlepszy hair day nie wyglada tak dobrze jak bad day Ifrit
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 10:55   #1219
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
jaka tu cisza hihi weekendowa i po weekendowa

ponad tygodniowy kolor londa 5,0+1/2 opakowania 5,07 na wodzie 3% prawie codziennie myte olejowane 2 razy mysle ze jest ok kolejne farbowanie chyba pó³ na pó³ 6,0+5,0 londa na wodzie 3% lub sama 5

moje w³osy maja dzis bad day wrrr
Ano cisza weekendowa i tak smutno mi samej by³o

Dlatego w tym czasie wy¿ywa³am siê na soompi w w±tku mojej obecnej ukochanej dramy.
Normalnie moja wyobra¼nia osi±gnê³a stadium nieprawdopodobieñstwa absolutnego


P.S. kolor nadal jest suuuper !!!

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Kobieto, jakby¶ ty zobaczy³a mój bad hair day
Ja bym chcia³a mieæ ten twój bad hair day na codzieñ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 11:11   #1220
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziêks dziewczynki
ja ogólnie chyba mam bad Day od samego rana wracaj±c ze spaceru z psem ma³o nie zabi³am siê na schodach, wszystko z rak mi leci, rozsypa³am ca³e opakowanie kawy w ziarnach wiec masakry nie by³o az takiej ,kreski eyelinerem robi³am 4 razy krzywulce okropne wychodzi³y a w³oski hehe koncówki cos nie chchia³y wspó³pracowaæ ale dosta³y porcje olejku arganowego i jest ok

mysle ¿e ten bordo reflex zniknie ca³kowicie po kolejnym farbowaniu sama natur± bez refleksów dzis uzy³am nowego szamponu z kauflanda z lini care na objêtosc bez silikonów, parabentów hehe za ca³e 3,49 300ml
i mam wra¿enie ¿e w³osy takie tempe by³y ( z tej samej lini maja cudowne odzywki i w tej samej cenie) i chyba po nim mam takie wrazenie z³ego dnia w³osów nic po testuje go jeszcze chwile
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:16   #1221
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
dziêks dziewczynki
ja ogólnie chyba mam bad Day od samego rana wracaj±c ze spaceru z psem ma³o nie zabi³am siê na schodach, wszystko z rak mi leci, rozsypa³am ca³e opakowanie kawy w ziarnach wiec masakry nie by³o az takiej ,kreski eyelinerem robi³am 4 razy krzywulce okropne wychodzi³y a w³oski hehe koncówki cos nie chchia³y wspó³pracowaæ ale dosta³y porcje olejku arganowego i jest ok

mysle ¿e ten bordo reflex zniknie ca³kowicie po kolejnym farbowaniu sama natur± bez refleksów dzis uzy³am nowego szamponu z kauflanda z lini care na objêtosc bez silikonów, parabentów hehe za ca³e 3,49 300ml
i mam wra¿enie ¿e w³osy takie tempe by³y ( z tej samej lini maja cudowne odzywki i w tej samej cenie) i chyba po nim mam takie wrazenie z³ego dnia w³osów nic po testuje go jeszcze chwile
B³agam... Nie mów mi nic o ¿adnych genialnych od¿ywkach, bo ja ju¿ mam 4 + 4 maski. Pó³ roku bêdê zu¿ywaæ...

Ale jaki¶ szamponik bez SLS to mo¿na poleciæ bo mam tylko 1
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:37   #1222
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
B³agam... Nie mów mi nic o ¿adnych genialnych od¿ywkach, bo ja ju¿ mam 4 + 4 maski. Pó³ roku bêdê zu¿ywaæ...

Ale jaki¶ szamponik bez SLS to mo¿na poleciæ bo mam tylko 1
ten szampon z kauflanda jest ze SLS ale bardzo ³agodnie dzia³a zadnego swêdzenia, podra¿nienia nie mam ale narazie 1 uzycie po kilku myciach moge gos wiecej powiedziec

hehe u mnie pó³ka w ³azience ugina sie od produktów do w³osów lubie kosmetyki do w³osów a ich uzywanie sprawia mi przyjemnosc wiec odmawiac jej sobie nie bede

bez SLS polecam baby dream z Rossa dziecinny szampon bardzo bardzo fajny
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:43   #1223
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ten szampon z kauflanda jest ze SLS ale bardzo ³agodnie dzia³a zadnego swêdzenia, podra¿nienia nie mam ale narazie 1 uzycie po kilku myciach moge gos wiecej powiedziec

hehe u mnie pó³ka w ³azience ugina sie od produktów do w³osów lubie kosmetyki do w³osów a ich uzywanie sprawia mi przyjemnosc wiec odmawiac jej sobie nie bede

bez SLS polecam baby dream z Rossa dziecinny szampon bardzo bardzo fajny
No ja raczej muszê SLS w du¿ej ilo¶ci (czyli blisko pocz±tku w sk³adzie) unikaæ, bo mia³am po nim ³upie¿. Odstawi³am i przesz³o.

Mo¿e spróbuje tego baby dream, albo w ostateczno¶ci ju¿ kupiê kolejny granat i aloes z Alterry (znudzi³y mi siê po roku u¿ywania ).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:18   #1224
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No ja raczej muszê SLS w du¿ej ilo¶ci (czyli blisko pocz±tku w sk³adzie) unikaæ, bo mia³am po nim ³upie¿. Odstawi³am i przesz³o.

Mo¿e spróbuje tego baby dream, albo w ostateczno¶ci ju¿ kupiê kolejny granat i aloes z Alterry (znudzi³y mi siê po roku u¿ywania ).
Alterra hmm jakies mieszane uczucia mam do niej szampony kompletnie nie pasuja moim w³osa maska moze byc ale g³ównie do olejowania nie wiem

jakos teraz polubi³am garniery i nowa linie sekrety prowansji ale tylko odzywki fajne lekkie i nie obci±¿aj± w³osów a jak pachn± morela cudna
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:49   #1225
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ifrit, Goldika i Anusia macie ¶liczne w³osy

Widzê, ¿e nie tylko ja jestem niecierpliwa z farbowaniem
Wytrzyma³am ju¿ od ostatniego farbowania tydzieñ i 4 dni
Wydaje mi siê, ¿e ju¿ powoli widze odrost i zastanawiam siê ile jeszcze wytrzymam. Chcia³abym dobic do 4 tygodni. Farba ju¿ czeka.

No i powiem wam, ¿e pigmentacja zda³a egzamin, bo moja zieleñ nie wy³azi W³osy nadal sa ciemny br±z. bardzo siê cieszê.
Olejujê siê olejem z orzechów w³oskich, migda³owo-arganowym i jeszcze p³ucze wod± z octem. Dzis jeszcze dokupi³am olej lniany. W³osy s± bardzo przyjemne w dotyku, wiec mam zamiar nadal je tak odzywiac.

I jeszcze co¶ zauwa¿y³am. Odk±d mam ciemne w³osy nie musze ich tak czêsto myc. Jak by³am blondynk±, to my³am w³osy codziennie, lub po 2 dniach maksymalnie, bo bardzo mi przeszkadzalo, ¿e przy skórze wlosy robia sie ciemniejsze. Teraz gdy sa ciemne, to w³asciwie ich przet³uszczanie jest niewidoczne i wystarcza mi jak myjê 2 razy w tygodniu. Po umyciu cieszê siê rozpuszczonymi, a ju¿ kolejne dni zwi±zujê i jest dobrze. Uznaje to za plus
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:30   #1226
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
Alterra hmm jakies mieszane uczucia mam do niej szampony kompletnie nie pasuja moim w³osa maska moze byc ale g³ównie do olejowania nie wiem

jakos teraz polubi³am garniery i nowa linie sekrety prowansji ale tylko odzywki fajne lekkie i nie obci±¿aj± w³osów a jak pachn± morela cudna
Najdziwniejsze, ¿e z szamponów Alterry pasuje mi tylko granat i aloes. Konia z rzêdem kto to wyja¶ni. No i to w³a¶nie on uratowa³ mój ³epek od ³upie¿u. Tylko siê znudzi³
Od¿ywka te¿ granat i aloes najlepsza, a ta wszêdzie na blogach i wiza¿u zachwalana morela i pszenica u mnie elegancko puszy³a k³aki.
Maska z kolei u mnie to takie "ni ziêbi, ni grzeje". Jakiego¶ super efektu nie da³a.

No w³a¶nie te 4 nowe od¿ywki to Garniera s± u mnie na stanie Jedna stara bia³a glinka i cytryna i reszta te nowe. A morela rzeczywi¶cie wymiata z tym zapachem !!!
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-29 o 22:33
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:41   #1227
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja zachwalanej przez was Altery nie znam wcale.
Nie mam w pobli¿u zadnego Rosmana, bo rozumiem, ze to tam jest Altera do kupienia.
Za to mam inne ulubione odzywki firmy Alverde, ale chyba w Polsce nie do kupienia, mo¿e jedynie na Allegro.
Mam nadzieje, ¿e uda mi siê uratowac moje w³osy.

Kusicie mnie Garnierem. Nigdy go nie lubi³am, ale skoro tak zachwalacie, to moze sie skuszê i wypróbujê

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-30 o 10:43
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:47   #1228
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisiu, Alverde jest bardzo podobne do Alterry.

Z Alterry tylko od¿ywka i szampon z granatem mi pasuj± i dlatego w³a¶nie ubolewam, ¿e Alverde w Polsce niedostêpne w Rossach. Bo bym mia³a ju¿ dawno kolekcjê olejków i od¿ywek do wypróbowania. A tak to pupa blada i muszê szukaæ innych ³atwiej dostêpnych...

A w³osy na pewno odratujesz skoro tylko rozjasnia³a¶ i teraz farbowaniem je lekko mêczysz. Gorzej jakby¶ dok³ada³a prostowanie lub inne "cuda" zwi±zane z wysok± temperatur±.

A Garniera polecam albo Awokado i karite, bia³± glinkê i cytrynê albo najnowsza morelê z czym¶ tam. Awokado lekko obci±¿a, ale cudnie nawil¿a bo ma sporo olejków w ¶rodku. Glinka i morela s± l¿ejsze ale dzia³aj± równie dobrze.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-30 o 10:50
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:52   #1229
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zachwalanej przez was Altery nie znam wcale.
Nie mam w pobli¿u zadnego Rosmana, bo rozumiem, ze to tam jest Altera do kupienia.
Za to mam inne ulubione odzywki firmy Alverde, ale chyba w Polsce nie do kupienia, mo¿e jedynie na Allegro.
Mam nadzieje, ¿e uda mi siê uratowac moje w³osy.

Kusicie mnie Garnierem. Nigdy go nie lubi³am, ale skoro tak zachwalacie, to moze sie skuszê i wypróbujê
No to ja chyba jedyna Ci Alterry nie polecê bo u mnie to szampony pora¿ka. Wcale nie s± delikatne i nie takie super. Poczytaj : http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...oscia-nie.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-30, 11:35   #1230
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Gorzej jakby¶ dok³ada³a prostowanie lub inne "cuda" zwi±zane z wysok± temperatur±.
no to gorzej
O ile jestem w stanie zrezygnowac nieraz z suszarki, bo mam czas, ¿eby sobie sch³y na powietrzu, o tyle z prostownicy nie jestem w stanie zrezygnowac.Mam niby tak± super, ale jednak to zawsze prostownica. z tym ¿e u¿ywam je tylko pk umyciu w³osów. A juz na drugi dzieñ nie. Staram sie ju¿ na drugi dzieñ zwi±zywac w³osy, wiêc nie widac, ze potrzebuja prostownicy
Tym sposobem uzywa³am jej co 2 dni, a obecnie myje rzadziej, wiêc prostujê tez rzadziej - max. 2 razy w tygodniu.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to ja chyba jedyna Ci Alterry nie polecê bo u mnie to szampony pora¿ka. Wcale nie s± delikatne i nie takie super. Poczytaj : http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...oscia-nie.html
Aha, czyli nie mam co p³akac

Ja mam obecnie szampon z Loreal profesionalnego i mam go jeszcze sporo, ale jak sie skoñczy, to najprawdopodobniej znowu wróce do Alverde. U mnie w sklepie jest ca³a gama kosmetyków Alverde i jestem w nich coraz bardziej zakochana.

Na pewno jeszcze siê skusze na Garniera.

A ze swej strony mogê wam poleciæ maskê Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Treatment . Jak na razie nie znam lepszej i u¿ywam jej od kilku lat
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.