Depilator. Prosze pomocy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 08:01   #91
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

To boli-trzeba się na to przygotować.Na początek dobrze jest mieć niezbyt długie włoski(ale na tyle długie by depilator chwycił ).
Nie ma co inwestować w żadne nasadki masujące-koleżanka ponad 300zł wydała na Philipsa z nasadkami itp i bolało bardziej niż moim Braunem (trochę inaczej pęsety mają ustawione może dlatego).

Teraz to już spacerek po nogach i pachach mam przy tv 0 bólu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 19:07   #92
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Teraz to już mi trochę nie w porę na wątpliwości, bo już zamówiłam depilator. Braun, za... 62 zł
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:13   #93
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez zanag Pokaż wiadomość
stad pytanko - czy po jakims czasie depilowane miejsca beda gladkie?
czy to wina depilatora i nic sie na to nie da poradzic...?
No niestety, ja depiluję się depilatorem prawie 10 lat (!) (najpierw takim ze sprężynką, teraz staruszkiem Philipsem) i efekt nigdy nie będzie taki jak po maszynce czy chociażby po wosku.
Przed większym wyjściem i tak polecam maszynkę - raz że gładko, dwa bez kropek.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Trzeba sie tylko przelamac Przez pierwsze kilka razy,jak golilam pachy,to mi krew leciala A teraz,to juz idzie szybciutko i bezbolesnie Tak samo z bikini.Na poczatku bylo ciezko,teraz jest ok Warto,bo wloski naprawde dlugo odrastaj
Ja nie polecam depilowania pach i bikini. Robiłam tak dość długo ale długo to trwało a poza tym nabawiłam się jakiegoś zakażenia . Mimo że dbałam o higieną przez tydzień chodziłam z "arbuzami" i przeszłam na wosk (szybciej, bezboleśnie i bez krost)


Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma cerę naczynkową i używa depilatora? Jakie wrażenia? Czy naczynka rzeczywiście się pojawiają?
Niestety się czasem pojawią. Bardziej mi w tej kwestii szkodzą gorące kąpiele, ale depilator też czasem mi dokuczy.

Podsumowując - najlepszy jest dla mnie wosk, ale z powodów oszczędnościowych nóżki depiluję depilatorem i nie narzekam .

Kiedyś testowałam Brauna (koleżanka sobie kupiła - wyrwała dosłownie dwa włoski i powiedziała, że tego bólu nie przeżyje) i wydawał mi się ciut lepszy (dokładniejszy) od mojego dziadka, ale to pewnie też urok nowości

Ps: Jeśli robicie to pierwszy (a nawet i setny) raz to nie depilujcie się przed randką czy innym ważnym spotkaniem bo niestety czasem te kropki widać u mnie na drugi dzień
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:29   #94
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

osobiście używam Brauna i jestem bardzo zadowolona moja mama używa Philipsa i też jest zadowolona

za depilowanie pach Was podziwiam, bo dla mnie ból nie do wytrzymania natomiast bikini (a nawet wiecej ) jadę zawsze depilatorkiem

kropki czasem są na drugi dzień na nogach, ale już trudno

polecam zaraz po depilacji oliwkę w żelu - u mnie łagodzi podrażnienia
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:30   #95
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Teraz to już mi trochę nie w porę na wątpliwości, bo już zamówiłam depilator. Braun, za... 62 zł
W Carrefour jest promocja Braun po 65zł
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:52   #96
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Ale widziałam cudo dziś w jakiejś gazetce - depilator z żarówką. Wreszcie ktoś o tym pomyślał! Zwykle w jednej ręce mam depilator a drugą operuję lampą. Ew w słoneczne dni wystawiam nogi do okna. A i tak jak już pozwijam kable, przedłużacze itd to się okazuje, że czegoś jeszcze nie dojrzałam....
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:53   #97
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Witajcie kochane, czytam sobie wlasnie ten watek, bowiem zamierzam wymienic mojego paronastoletniego brauna na nowszy model i tu wlasnie sie zastanwaiam,
Wiecie cos moze na temat tego oto modelu: http://www.allegro.pl/item349423498_...wyp_grati.html
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 13:56   #98
niiiuniiiusiiia
Raczkowanie
 
Avatar niiiuniiiusiiia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 147
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Czy ktoś wie coś na temat tego depilatora? Zamówilam go bo byl najtanszy :PP A na drozszy nie mam kaski :/ http://www.ceneo.pl/813682
niiiuniiiusiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:13   #99
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez baobab Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, czytam sobie wlasnie ten watek, bowiem zamierzam wymienic mojego paronastoletniego brauna na nowszy model i tu wlasnie sie zastanwaiam,
Wiecie cos moze na temat tego oto modelu: http://www.allegro.pl/item349423498_...wyp_grati.html
drogi tzn jak dla mnie ja zaqpiłam taki za 100 ileś złotych i efekt daje taki sam jak koleżanki za 300 pare złotych z bajerami
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:21   #100
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Witajcie kochane, czytam sobie wlasnie ten watek, bowiem zamierzam wymienic mojego paronastoletniego brauna na nowszy model i tu wlasnie sie zastanwaiam,
Wiecie cos moze na temat tego oto modelu: http://www.allegro.pl/item349423498_...wyp_grat i.html
Na jakimś zagranicznym forum czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego depilatora. Sama jestem skłonna go kupić. Czekam tylko aż cena trochę spadnie Nie rozumiem,dlaczego w Polsce jest on taki drogi. Na kilku angielskich stronach ze sprzętem agd znalazłam znacznie niższe ceny tego modelu,tylko niestety nie było opcji przesyłki do Polski

Edytowane przez Jackie_S
Czas edycji: 2008-04-30 o 14:32 Powód: Błędnie przytoczony cytat
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:24   #101
niiiuniiiusiiia
Raczkowanie
 
Avatar niiiuniiiusiiia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 147
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Na jakimś zagranicznym forum czytałam wiele pozytywnych pinii na temat tego depilatora. Sama jestem skłonna go kupić. Czekam tylko aż cena trochę spadnie Nie rozumiem,dlaczego w Polsce jest on taki drogi. Na kilku angielskich stronach ze sprzętem agd znalazłam znacznie niższe ceny tego modelu,tylko niestety nie było opcji przesyłki do Polski
To dobrze, że kiedyś coś czytałaś na jego temat Bo ja na całym forum nie znalazłam ani słowa o depilatorze tej marki w piątek powinien już dojść... Bo zzamówiłam go na allegro
niiiuniiiusiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 14:30   #102
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
To dobrze, że kiedyś coś czytałaś na jego temat Bo ja na całym forum nie znalazłam ani słowa o depilatorze tej marki
Przepraszam,ale nie ten cytat wkleiłam do mojej wypowiedzi.Chodziło mi o model 7681 brauna. niiiuniiiusiiia, nie chciałam wprowadzić Cię w błąd .
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:08   #103
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

hej, czy któraś z Was orientuje się ile kosztuje w sklepie ten nowy depilator brauna, który reklamują? jestem nim zaintresowana ;p
jeśli ktoś go już przetestował to prosze o napisanie

pozdrawiam
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:59   #104
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
hej, czy któraś z Was orientuje się ile kosztuje w sklepie ten nowy depilator brauna, który reklamują? jestem nim zaintresowana ;p
jeśli ktoś go już przetestował to prosze o napisanie

pozdrawiam
W sklepie Rtv Euro Agd kosztuje 599 zł . W ich sklepie internetowym można go kupić za "jedyne" 409 zł. Na razie najniższą ceną, jaką widziałam w sklepach internetowych,jest 399 zł...
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:04   #105
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

kurcze...drogo. poczekam aż troche spadnie cena i musze kupić!
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 20:33   #106
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

A zna może któraś z Was jakiś zaufany zagraniczny sklep internetowy(który przesyła towar do Polski) ,gdzie cena byłaby niższa lub ma może możliwość zakupu w Wielkiej Brytanii? To nie do pomyślenia,co dzieje się z cenami w Polsce
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 06:28   #107
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Sluchajcie kochane, pisze odnosnie tego depilatora expressivo.
A wiec, poszlam do sklepu z zamiarem kupna go, naprawde, ale uparlam sie, by mi pan zrobil wyklad ze wszystkich i po naciskach, pytaniach facec sie poddal i powiedzial, iz:
Expressivo, oraz chyba ten poprzedni model, maja maly defekt, ktory wedlug klientek go calkowicie dyskryminuje, a sa to pensetki, ktore sa pol na pol: jedna polowa metalowa jak przystalo, druga z niewyjasnionych powodow jrest plastikowa!
Zdradzil sie, ze w tak krotkim czasie mieli juz z nim problemy, Panie przychodzily delikatnie mowiac niezbyt zadowolone..
Doradzil mi, bym nie kupowala jednak tego cudenka i kupila starszy model a mianowicie bialy SoftPerfection.
Zakupilam i nie zaluje, wyrywa swietnie, masuje i jest bardzo szybki, nie ma czasu na wrzaski
Oczywiscie to nie moja opinia, tylko to co uslyszalam w sklepie, wiec chetnie poslucham komentarzy odnosnie tego nowego modelu.
Nastepna rzecz ktora mnie zastanowila, to fakt, ze polka sie pod nimi uginala, podczas gdy np ten softperfection byl przedostatni, a tez do tanioszek niestety nie nalezal .....
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:48   #108
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

baobab, to żeś zachęciła do kupna... Nie,no żartuję Dzięki za ostrzeżenie. A już myślałam,że znalazłam depilator idealny. W takim razie będę musiała poważnie się zastanowić nad kupnem 5585 albo 5685. Jestem strasznie niezdecydowana

Edit: Zamówiłam 5685. Powinien dojść jutro albo pojutrze. Wtedy też zdam relację,jak się sprawuje.
__________________


Edytowane przez Jackie_S
Czas edycji: 2008-05-19 o 11:38
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:28   #109
frecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 56
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość

Edit: Zamówiłam 5685. Powinien dojść jutro albo pojutrze. Wtedy też zdam relację,jak się sprawuje.
Też zamówiłam ten model na Allegro za 249 zl
Można wiedzieć ile zapłaciłaś za swój?

I napisz koniecznie, jak się sprawuje - to będzie mój pierwszy depilator i strasznie się boję
__________________
Hmm... Co by tu...
frecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 10:33   #110
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez frecha Pokaż wiadomość
Też zamówiłam ten model na Allegro za 249 zl
Można wiedzieć ile zapłaciłaś za swój?

I napisz koniecznie, jak się sprawuje - to będzie mój pierwszy depilator i strasznie się boję
Zapłaciłam tyle samo. Zakładam,że kupiłyśmy od tej samej osoby Jeszcze niestety nie przyszedł,ale mam nadzieję,że w poniedziałek już go dostanę i od razu wypróbuję. Nie mogę się już doczekać
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 12:12   #111
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

chce dzis kupic sobie depilator brauna, konkretneog modelu jeszcze nie wybralam, zobacze jakie beda i jakie ceny maja w sklepie. Mysle, ze wydam ok 200 -250 zl. Ale najbardziej boje sie jednego, ze wydam pieniadze i nie bede mogla go uzywac, bo nie zniose bolu. Nigdy nie uzywalam depilatorow...Czy to jest naprawde taki wielki bol, ze ryzyko w ogole kupowac depilator?
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:12   #112
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

No i wreszcie doczekałam się! Dostałam dzisiaj depilator i od razu wzięłam się do roboty. Jako że chciałam być sprytniejsza od wszystkich, założyłam nasadkę z większą ilością pęset,żeby szybciej wydepilować nogi,ale po chwili stwierdziłam,że trochę zbyt mocno boli jak na początek. Zmieniłam na zestaw początkowy i praktycznie nic nie czułam podczas depilacji( z tym,że musiałabym chyba siedzieć cały dzień,żeby w tak wolnym tempie uporać się z dwiema nogami). Stopniowo zwiększałam prędkości i nasadki, w miarę przyzwyczajania się skóry do nacisku depilatora i było po wszystkim. Co prawda nie usunęłam wszystkich włosków mimo kilkukrotnego "jeżdżenia" w tym samym miejscu,ale i tak jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz w życiu odważyłam się na depilację obszaru nad kolanem ( co przy różowym Philipsie Satinelle było niemożliwością ze względu na okropny ból). Bardzo cieszę się z zakupu,a w kolejnych dniach zamierzam wypróbować pozostałe nasadki. Jakbyście miały jakieś pytania, to piszcie
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:21   #113
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

kupilam depilator brauna Silk Epil Soft Perfection 3270. To jest moj pierwszy depilator. Najbardziej balam sie bolu, bo nie wiedzialam czego mam sie spodziewać, ale pomyslalam raz kozie smierc i do dziela :p
Pierwszy kontakt sprawil, ze wiedzialam ze jakos dam rade, naprawde nie bylo strasznie. Najgorzej bolaly mnie okolice kolan, kostki i uda. Cala lydka poszla w miare , miejscami prawie bezbolesnie. Jak na pierwsza w zyciu depilacje chyba nie bylo najgorzej, pocieszalam sie, ze pozniej bedzie coraz lepiej. Nie dalam rady sobie z calymi udami, bo depilacja zajela mi dobre 3 godziny. I to jest chyba najwiekszy mankament..ze trzeba miec czas i cierpliwosc.
Co do efektu.. nogi nie sa tak gladkie jak normalnie po maszynce. Jak dotkne nog od dolu ku gorze czuc szorstkosc..czy to normalne?? Moze niedokladnie to zrobilam i dlatego taki efekt?
A takto jestem zadowolona, zobacze na ile ten efekt sie utrzyma

Ciesze sie, ze sie przelamalam w koncu :p
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 15:05   #114
frecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 56
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
No i wreszcie doczekałam się! Dostałam dzisiaj depilator i od razu wzięłam się do roboty. Jako że chciałam być sprytniejsza od wszystkich, założyłam nasadkę z większą ilością pęset,żeby szybciej wydepilować nogi,ale po chwili stwierdziłam,że trochę zbyt mocno boli jak na początek. Zmieniłam na zestaw początkowy i praktycznie nic nie czułam podczas depilacji( z tym,że musiałabym chyba siedzieć cały dzień,żeby w tak wolnym tempie uporać się z dwiema nogami). Stopniowo zwiększałam prędkości i nasadki, w miarę przyzwyczajania się skóry do nacisku depilatora i było po wszystkim. Co prawda nie usunęłam wszystkich włosków mimo kilkukrotnego "jeżdżenia" w tym samym miejscu,ale i tak jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz w życiu odważyłam się na depilację obszaru nad kolanem ( co przy różowym Philipsie Satinelle było niemożliwością ze względu na okropny ból). Bardzo cieszę się z zakupu,a w kolejnych dniach zamierzam wypróbować pozostałe nasadki. Jakbyście miały jakieś pytania, to piszcie
Ja się dziś doczekałam kuriera z przesyłką

Wieczorkiem po kąpieli zabieram się do roboty. Na początek łydki, a dalej to zobaczymy jak pójdzie
__________________
Hmm... Co by tu...
frecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:32   #115
Olenka00603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

A który lepszy? Braun 2075 czy 2170 ?? i czym się różnią? może któraś z Was korzysta z takiego..
Olenka00603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:34   #116
Olenka00603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Znalazłam oba na allegro i tam różnią się tylko ceną :/ nie ma żadnych wzmianek..

oto i one
http://allegro.pl/item373003797_nowy...d_ss_fvat.html

http://allegro.pl/item373696680_depi...r_okazja_.html
Olenka00603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 09:11   #117
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Wczoraj wydepilowałam całe nóżki (nawet uda^^) ale jest problem bo podrażnienie nie chce zejść. Macie jakies sposoby na to?
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:34   #118
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez wengaya Pokaż wiadomość
Wczoraj wydepilowałam całe nóżki (nawet uda^^) ale jest problem bo podrażnienie nie chce zejść. Macie jakies sposoby na to?
Niestety żadnych metod . Jedynie czekać. Poza tym uważaj, czym smarujesz nogi po depilacji - niektóre balsamy tylko pogarszają sprawe. Mi pomagał balsam nivea o goleniu dla mężczyzn
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:47   #119
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Dzięki spróbuje z tym balsamem
A co do tego, że niektóre balsamy pogarszają sprawę to już wiem^^ bo chciałam sobie zrobić 2 w 1... użyłam, na wydepilowane nogi, masła brązującego które jest dobre jako balsam nawilżający a także samoopalacz... cóż efekt nie był najlepszy
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:14   #120
justineee85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

wczoraj po raz 2 użyłam depilatora, no i znowu nie nie mam efektu cudownie gładkich nóg Za pierwszym razem myślałam że to kwestia złego trzymania depilatora, tym razem starałam się zrobić to dobrze i nadal nie jest tak perfect gładko Za to pochwale się że wczoraj rzuciłam się na głęboką wode i wydepilowałam pachy...koszmarny ból ale tak teraz patrze i jest milusio Musze zrobić tylko niewielką poprawkę bo w tym całym bólu pare ominęłam

Kupiłam depilator BRAUNA 5285 i polecam, łydki prawie nie bolą tylko uda się odczuwa a pachy przemilczę. Ma wmontowane światełko i bardzo polecam to rozwiązanie bo widzi się każdy włosek
Mam nadzieję że ta szorstkość nie jest spowodowana tym że on urywa włoski i będzie coraz lepiej. Jak to jest u Was z tą gładkością?


P.S zapomniałam zapytać, jaka jest optymalna długość włosa żeby depilacja depilatorem była najbardziej skuteczna?
justineee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.